Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2009
Geschreven door Paul Koppens   
23-08-2009
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. Bovenaan is ten opzichte van de lijst van mei 2009 niet veel veranderd.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2009. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2008 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2008 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating)

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2009 en veranderingen sinds 1 augustus 2008

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2523 DSC-1+91
2. Wiel John van der 2476 DD-1-12
3. Jong Jan-Willem de 2451 WSC-1-8
4. Oosterom Chiel van 2380 Bobby Fischer-1-19
    DSC-2  
5. Kleijn C. 2374 Bobby Fischer-2+95
6. Michielsen Joost 2358 Bobby Fischer-3+70
    DSC-3  
7. Kelder Joram op den 2332 Bobby Fischer-4+112
    DSC-4  
8. Wortel Marten 2318 DSC-5+1
9. Ruijgrok Dennis 2311 Bobby Fischer-5+41
10. Erwich Frank 2297 Bobby Fischer-6-20
11. Blokhuis Edgar 2290 DD-2-5
12. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kuipers Eelco 2262 Promotie-1-9
14. Coene Igor 2260 Promotie-2+92
15. Vorm Teunis van der 2250 Botwinnik-1+2
16. Bannink Bernard 2248 Promotie-3+7
17. Legemaat G. 2247 DSC-6+73
18. Werksma Arie 2246 DD-4-24
19. Pijpers Arthur 2231 Botwinnik-2+55
20. Irwin Mark 2223 Bobby Fischer-7+5
21. Meijer Dolf 2219 Pionnetjes-1-3
22. Pietersma Menno 2211 Schaakmat-1+4
    WSC-2  
23. Provoost Simon 2210 Bobby Fischer-8+87
24. Lambrechts Koen 2202 DSC-7+61
25. Breukelman Jan 2196 Bobby Fischer-9+53
  Dijk Timon van 2196 Schaakmat-2-18
    WSC-3  
27. Egmond Rogier van 2192 DD-5-35
28. Hofland Leonard 2186 DSC-8= 
29. Blom Vincent 2178 Bobby Fischer-10+135
30. Prakken Gerrit 2174 DD-6-72
31. Fokkink Robbert 2172 Prometheus-1+21
  Lindner Jan-Joost 2172 DD-7+56
33. Helvoort Rob van 2169 Rijswijk-1-30
34. Steen Jan-Aart van der 2163 Scheve Toren-1+47
35. Wagenaar Ron 2155 Alteveer-1+17
36. Liem Raymond 2142 DSC-9= 
37. Dop Arend van 2141 DSC-10= 
38. Brasser Paul 2137 WSC-4+40
39. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
40. Barendse Ted 2129 DSC-11+32
  Nies Pauline van 2129 DSC-11-7
42. Ruiter Danny de 2125 Bobby Fischer-11+148
43. Ahlers Ben 2124 Promotie-5+5
  Broekman Willem 2124 Promotie-5-63
45. Kommer Bas 2121 Rijswijk-2-3
  Rappard Diederik van 2121 Alteveer-2= 
47. Hoving Michael 2119 Rijswijk-3+19
48. Vistisen Lars 2118 DD-8+30
49. Schrik Rachid 2116 DSC-13+7
50. Overdam Julian van 2115 Bobby Fischer-12+90
51. Hofman Marnix 2113 WSC-5-40
52. Meulenbroek Kim 2112 DSC-14+8
53. Mekuria Rufael 2111 DSC-15+65
54. Mannen Henk 2105 DSC-16-1
55. Bas P. de 2104 DSC-17-21
  Meng Roger 2104 Botwinnik-3+177
57. Dickhoff Ronald 2103 DD-9-56
58. Vlam Horatio 2102 DSC-18+79
59. Duijzer Jan Willem 2101 Botwinnik-4+8
60. Slaa R. 2100 DSC-19-3
61. Prooijen Jan-Willem van 2099 Alteveer-3+34
62. Oranje R. 2098 DSC-20-23
63. Happel Henk 2096 DD-10-97
64. Cupido Alexander 2092 Rijswijk-4-21
  Zanten William van 2092 SHTV-1-7
66. Kirana Marco 2088 Botwinnik-5+196
    DSC-21  
  Vos Jan-Pieter 2088 DSC-21-5
68. Glimmerveen Martin 2084 DSC-23+127
69. Monté P.J. 2077 DD-11+26
70. Valstar Johan 2075 Schaakmat-3-44
    WSC-6  
71. Beltz Dolf 2068 DSC-24-4
  Pouwels John 2068 Botwinnik-6-6
73. Dessing Bastiaan 2066 Bobby Fischer-13+11
    SHTV-2  
74. Vesters Melchior 2062 SHTV-3= 
75. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
76. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-14= 
77. Pauw Sander 2055 SHTV-4-34
78. Zandwijk Jan-Peter van 2054 DSC-25+12
79. Buzing Pieter 2052 DSC-26+10
80. Kort Jacob 2048 DD-12-37
81. Flohil Jaap 2047 DSC-27+42
  Noordhoek Henk 2047 Promotie-7-80
83. Schendstok Bernard 2044 DD-13  
84. Bos Niels 2041 Alteveer-4-20
  Hennink Erik 2041 Promotie-8+8
  Hoogland Mike 2041 SHTV-5-9
87. Enschede Ernst 2035 DD-14+6
88. Hoynck van Papendrec Frans 2027 Rijswijk-5-3
  Sibbing Sjaak 2027 Promotie-9+17
  Waard J.A.M. de 2027 DD-15+8
91. Mostert Joost 2026 Promotie-10+20
  Zwartveld Hans 2026 Alteveer-5+148
93. Aagaard Michael 2025 SIO-1+27
    WSC-7  
94. Verbaan B.M. 2022 RSC-BP-1= 
95. Dekker Kees 2020 Scheve Toren-2-13
96. Prangers Toine-Gera rd 2019 DSC-28-53
  Rost van Tonningen Otto 2019 DD-16-11
98. Bosma Arend 2018 DSC-29+17
99. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6= 
  Kindt Manfred 2017 WSC-8-35
101. Bergh Jan van den 2013 Promotie-11+20
  Kuyvenhoven Marco 2013 WSC-9-11
103. Voogt Bob 2012 DSC-30-7
104. Leezer Roel 2009 Rijswijk-7-20
  Stolte Maarten 2009 SHTV-6-9
106. Voorberg Johan 2005 SIO-2+74
    WSC-10  
107. Woerden Michiel van 2003 Schaakmat-4+21
    WSC-11  
108. Verwiel Eugene 2001 Botwinnik-7-10
109. Anema Walter 1998 DSC-31-69
110. Koelmans Jan Willem 1996 DD-17-17
111. Lont Iwan 1993 Alteveer-6-2
112. Buchly Stefan 1992 Botwinnik-8-39
113. Wiersma Arno 1990 DSC-32-36
    Prometheus-2  
114. Bode Christian de 1985 Bobby Fischer-15+3
  Zetten Maarten van 1985 Promotie-12+18
116. Meer Kees van der 1984 DSC-33+20
    Prometheus-3  
117. Tamerus Henrik 1983 DSC-34+12
118. Smeele Pieter 1982 DD-18-19
119. Boerkamp H.A.J. 1981 Promotie-13+44
120. Landsbergen Ron 1979 Promotie-14-4
121. Lisdonk Lucien van de 1978 DSC-35-6
122. Goossens Pieter 1975 DSC-36+69
123. Blankespoor Jan 1970 Promotie-15-45
  Marel Eric van der 1970 Bobby Fischer-16+13
125. Voorberg Kees 1968 DSC-37-45
126. Munninghoff Alexander 1966 DD-19-47
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
  Segers H. 1966 SHTV-7+24
  Vegt Seth van der 1966 DSC-38+64
130. Sternau Almar 1964 Alteveer-7+88
131. Straaten Marco van 1960 Schaakhuis-1+12
132. Milort Gerard 1957 Alteveer-8-32
    RSC-BP-2  
  Montsma Foppe-Jan 1957 DD-20+22
    Rijswijk-9  
134. Berg Bas van der 1956 Alteveer-9+7
  Nijs Thimo de 1956 DD-21-137
136. Duin Vincent 1953 RSC-BP-3+1
137. Dulk Ton 1952 WSC-12-38
  Kentstra Wim 1952 Scheve Toren-3-9
139. Klop Tjomme 1949 Schaakhuis-2+50
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-22+7
141. Wichhart Maarten 1948 Promotie-16+26
142. Voorn Martin 1947 Bobby Fischer-17-57
143. Veldhuijzen Friedhelm 1943 DSC-39-30
144. Overdam Jan van 1941 Bobby Fischer-18+9
  Vis Peter 1941 RHC-Arena-1-5
146. Eberle Jan 1937 HSV-1-17
  Goudriaan Tony 1937 Botwinnik-9-15
    Rijswijk-10  
  Thijssen A.W. 1937 Haeghe Ooievaar-4+6
  Vreugdenhil Frans 1937 DD-23-87
    Schaakmat-5  
    WSC-13  
150. Broek Willem-Jan van den 1935 DSC-40-19
151. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10= 
  Hart Johan 't 1934 Lierse-1+95
153. Leenman Dennis 1932 Schaakhuis-3  
154. Henke Aleksander 1928 SHTV-8-35
155. Bodaan Ton 1926 HSV-2+74
    SHTV-9  
  Swart Sipke de 1926 Promotie-17-45
157. Nepveu Manuel 1924 Promotie-18+12
158. Huizen Henk van 1921 Prometheus-4-7
  Steffers Hendrik 1921 Rijswijk-11+33
160. Siebelhoff Herman 1914 Alteveer-11-28
  Vink Wim 1914 DD-24-171
162. Vermeer H. 1912 Scheve Toren-4-19
163. Baas Rijnko 1911 Rijswijk-12+23
    Schaakhuis-4  
164. Kunnen Ruurd 1906 Promotie-19= 
165. Boer Paul den 1903 SHTV-10-10
166. Dekker Derk 1899 Schaakhuis-5+109
167. Smaal Lourens 1895 Botwinnik-10+15
  Snikkers Naomi 1895 DSC-41+132
169. Jonkman David 1894 Schaakhuis-6+102
  Kamar M.B. 1894 RHC-Arena-2+2
  Pronk Rik 1894 SHTV-11-5
172. Anink Marco 1893 DSC-42+53
  Vries Jan-Pieter de 1893 DSC-42-12
174. Baas Hans 1889 Promotie-20+47
  Zijden A.Q. v/d 1889 RSC-BP-4-16
176. Gaemers Peter 1887 Rijswijk-13-35
  Graaf sr. J. de 1887 Scheve Toren-5-46
  Zijden J.A. v/d 1887 RSC-BP-5+47
179. Bos F.P. van den 1886 Haeghe Ooievaar-5+41
180. Waard Remko de 1885 DD-25-146
181. Dries Alex 1884 RHC-Arena-3-8
182. Harmanus Norbert 1881 Schaakhuis-7+140
  Mulder P. 1881 DD-26+5
184. Ouwens Bert 1878 Promotie-21= 
185. Bieger Thierry 1877 Pomar-1-4
    WSC-14  
  Peerdeman Nico 1877 Promotie-22-19
187. Mazuera Vargas Carlos 1876 HSV-3-19
188. Groot Akshaya de 1873 DD-27= 
189. Kaptein Jan 1872 Promotie-23+55
190. Eijsbroek Dave 1870 Botwinnik-11= 
  Lom Rob van 1870 Schaakmat-6+7
    WSC-15  
192. Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6-4
193. Nagtegaal J.A. 1867 DD-28= 
194. Lopies Andre 1866 DD-29-22
195. Dekker Ard 1865 Schaakmat-7-23
    WSC-16  
  Liempt Michael van 1865 Rijswijk-14+109
197. Wolvekamp O. 1864 HSV-4-19
198. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
200. Gallardo Banez Alfonso 1861 Rijswijk-16+64
201. Jacob Ruben s' 1859 Botwinnik-12+34
  Tsai Wong 1859 Promotie-24-26
203. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-8= 
  Tan John 1858 Promotie-25-25
205. Koreman E.P. 1857 DD-30+48
206. Arends H. 1856 DD-31-106
  Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5-31
  Mellens Martin 1856 Voorburg-1+10
209. Torenstra Rene 1855 DSC-44+93
    Prometheus-5  
210. Gent Aad van 1854 Scheve Toren-6-32
211. Eising Henry 1853 Scheve Toren-7-21
212. Gerritsen C.W.A. 1851 Pomar-2  
  Staden jr. Mildo van 1851 Promotie-26+7
214. Oortmarssen Hans van 1846 Rijswijk-17-5
215. Middelkoop Erik 1842 Botwinnik-13-33
  Orsouw Theo van 1842 RHC-Arena-4+3
217. Eesteren Jaap van 1840 DD-32+2
218. Baak Evert 1838 SHTV-12-1
  Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-18= 
  Witt Dick de 1838 Botwinnik-14+12
221. Bovenlander Theo 1836 SHTV-13-26
  Eggink Gerhard 1836 Promotie-27+22
  Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-8-6
224. Voermans Adri 1835 DD-33+59
225. Sluijs Lothar van der 1834 DD-34+13
226. Heek Peter 1833 Botwinnik-15-61
  Reimer Wim 1833 DD-35+14
228. Meulemans Bart 1832 DSC-45-3
  Smit Rudi de 1832 Scheve Toren-8  
  Versteegh Mark 1832 DSC-45+20
231. Alfen Rene van 1830 DSC-47-47
232. Mulders Rinze 1829 Botwinnik-16-31
  Then Hans 1829 Schaakhuis-9+12
234. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
235. Beijersbergen Joop 1827 Bobby Fischer-19-74
236. Jong Jaap de 1825 Lierse-2+17
237. Oversloot Wilco 1823 SIO-3-10
    WSC-17  
  Willighagen Gert-Jan 1823 SHTV-14+93
239. Spierings John 1822 DSC-48-34
240. Henn Reinhard 1820 DD-36-36
241. Smits Rob 1818 DSC-49+10
  Veen M. van 1818 Haeghe Ooievaar-10-23
  Wijk H.L. v/d 1818 Promotie-28-11
244. Leeuwen Olav van 1817 SHTV-15-3
245. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-19-33
246. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9+4
247. Have Roland ten 1813 DSC-50+21
  Schwencke Allard 1813 Bobby Fischer-20+5
249. Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-10-16
250. Dekker Jan 1808 Schaakmat-8+3
    WSC-18  
251. Theijn Dave 1807 Scheve Toren-10-33
252. Michielen Frank 1806 Botwinnik-17+7
253. Corneth Bert 1805 HSV-6+4
  Felkers J.M. 1805 DD-37= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6-14
256. Tjioe Patrick 1801 Alteveer-12-48
    Schaakhuis-11  
257. Baak Karl 1798 SHTV-16-11
  Hulshof Hans 1798 Rijswijk-20  
259. Bartel Jan-Kees 1796 DD-38+20
260. Beeren Thom 1795 Botwinnik-18+56
  Manoch Maurice 1795 Botwinnik-18+6
262. Diepen Hugo van 1794 Botwinnik-20+37
  Zwolsman P.A. 1794 DD-39-23
264. Schoonman Ivo 1793 SHTV-17-8
265. Donk Jan v/d 1792 DSC-51+38
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-11+64
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9+10
    WSC-19  
268. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-21= 
  Hardiek Jetse 1791 Promotie-29+21
  Kraakman Mark 1791 Rijswijk-21-15
271. Kreek Michiel de 1790 DSC-52= 
272. Bottema Timo 1789 Bobby Fischer-21-1
  Mulders Ed 1789 Rijswijk-23+85
274. Beekum Thomas van 1787 Botwinnik-21+20
  Bojanowski Roman 1787 Rijswijk-24+19
  Nieuwkerk Dirk van 1787 SIO-4-20
    WSC-20  
277. Kuin Sjaak 1786 Schaakhuis-12-17
278. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11-9
  Ingenhoes P.H. 1782 RSC-BP-7-19
  Spronsen A. van 1782 SIO-5= 
    WSC-21  
  Veldhuizen Niels 1782 Promotie-30+18
282. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-10= 
    WSC-22  
  Minnema Rens 1781 Promotie-31+9
  Paalvast A.G.M. 1781 DCSV-1+8
285. Wareman D. 1780 RSC-BP-8+1
286. Bons M.M. 1779 Haeghe Ooievaar-12-24
  Brouwers Reggy 1779 Schaakhuis-13-44
288. Heeres R.W. 1778 Paris-1-23
  Ramondt Dennis 1778 RSC-BP-9+40
290. Bruls Osman 1777 Schaakhuis-14+1
291. Stap Harry van der 1776 Rijswijk-25-23
292. Verduijn Adriaan 1775 Lierse-3+212
293. Kuipers Hielke 1772 Promotie-32-37
294. Crefcoeur R. 1771 RSC-BP-10-44
  Duijvesteijn Leo 1771 Schaakmat-11-93
    WSC-23  
  Termaat Alfons 1771 Botwinnik-22+29
297. Schalen John 1770 RHC-Arena-5-6
298. Joustra W.G. 1769 Rijswijk-26-46
299. Oudewaal Vincent 1768 DD-40+39
300. Vorselen Theo van 1767 DD-41+76
301. Pol Johan van de 1766 DSC-53+23
302. Ruigt Casper 1765 Scheve Toren-12-35
303. Nobel Corniel 1761 DSC-54+15
  Regeer P.A. 1761 Haeghe Ooievaar-13-11
    Schaakhuis-15  
305. Scholten J.J.H. 1760 RHC-Arena-6+7
306. Graaf E. v/d 1759 DD-42+19
  Holst R.E.H. v/d 1759 HSV-7-12
  Schuurman Hess Arjen 1759 Promotie-33+56
309. Beekman G. 1757 Pomar-3-53
310. Busman Jan 1756 Promotie-34-20
311. Olvers E. 1755 SHTV-18+6
312. Minnema Hans 1754 Promotie-35+32
313. Koning J.T. de 1753 Haeghe Ooievaar-14+37
314. Haan J.A. de 1751 HSV-8+37
  Nicoll Noah 1751 DD-43+90
316. Kooij Nol 1750 Pomar-4+17
317. Rekveldt M.Th. 1749 DSC-55+24
318. Meer Perry v/d 1748 Pomar-5-66
  Terpstra J.T. 1748 Pomar-5+28
320. Vromans Nico 1746 HSV-9-8
321. Boer Pepijn de 1745 Schaakhuis-16+42
  Briggeman P.W. 1745 Promotie-36-24
323. Berger Otto 1744 Rijswijk-27+49
  Marincic Olivier 1744 DSC-56-2
  Noija H.O. 1744 DD-44= 
326. Ferrier Yvonne 1743 Botwinnik-23-83
  Middelkoop Arno 1743 Botwinnik-23+80
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
329. Broeder Leno den 1742 Schaakmat-12-32
    WSC-24  
  Horst G. 1742 DD-45+3
  Ploeger D. 1742 Haeghe Ooievaar-15-21
332. Bik Wouter 1741 Botwinnik-25+42
  Ham Marc van der 1741 Botwinnik-25+213
334. Gelpke R.F. 1739 DSC-57+27
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-27= 
  Tamerus Jan 1739 Lierse-4+11
  Yirtici Gokhan 1739 Alteveer-13  
338. Arp Gerard 1736 Botwinnik-28+15
  Bos Frank van den 1736 Rijswijk-28-46
  Broos Simon 1736 DSC-58+35
341. Beeloo Jean Miche l 1735 Schaakhuis-17+59
342. Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13= 
    WSC-25  
343. Navrat Roman 1732 HSV-10-41
344. Gijsen Carel 1730 HSV-11-20
    Rijswijk-29  
  Heijgen Diederik van 1730 DSC-59-102
  Vink Kees 1730 Pomar-7+20
347. Rabeling B.D. 1729 DSC-60+267
348. Markenstein W. van 1728 Pomar-8-19
349. Aga Suroud 1727 Botwinnik-29-51
  Hylkema Titus 1727 RHC-Arena-7-18
  Taverne Nadeem 1727 Schaakhuis-18-21
352. Kerkhof C. 1726 Scheve Toren-13-12
353. Kampen F.F. van 1723 DD-46-11
  Klijnsma Richard 1723 Scheve Toren-14-14
  Sikkes P. 1723 SHTV-19+78
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-30+5
357. Gouzij Nico 1720 SHTV-20-28
358. Germeys Bart 1719 Prometheus-6-63
359. Bakels Rosanne 1718 DD-47= 
  Gieben Stijn 1718 SHTV-21+17
361. Alders R.H. 1717 Schaakhuis-19  
  Luyendijk J.J. 1717 Haeghe Ooievaar-16-52
363. Berendse F.N. 1716 Pomar-9+50
  Laan Hugo van der 1716 SHTV-22+102
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-11= 
366. Kirana Nancy 1714 Botwinnik-31= 
    DSC-61  
  Vries Ronald de 1714 Promotie-37= 
368. Heiden Jan v/d 1713 SIO-6+8
    WSC-26  
  Palm G.F. 1713 DSC-62+10
  Strien Bart van 1713 Rijswijk-30-99
371. Ferschtman Felix 1712 Pomar-10-31
372. Leeuwe F. de 1711 RSC-BP-12-59
  Rijt A.H. van 1711 Prometheus-7= 
374. Wagner A.M. 1709 Haeghe Ooievaar-17-48
    SHTV-23  
375. Groothuis W. 1707 Bobby Fischer-23+18
  Stolze Gerard 1707 Lierse-5-13
377. Dekker P.Th. 1705 SHTV-24-17
  Ham Ben van 1705 HSV-12= 
  Leeuwen J. van 1705 SIO-7= 
    WSC-27  
380. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8+8
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-28  
  Meer J. v/d 1704 Haeghe Ooievaar-18+22
  Mors Adriaan ter 1704 DSC-63-41
    Prometheus-8  
384. Langerak J.H. 1703 Haeghe Ooievaar-19+22
385. Veen Rens ter 1702 DCSV-2+18
386. Toorn Aat van der 1701 Alteveer-14-30
    RSC-BP-13  
387. Vissers R. 1700 Haeghe Ooievaar-20-4
    Pomar-11  
388. Knops H. 1698 Promotie-38+13
389. Berg Jaap van den 1697 Promotie-39+34
390. Spierings Ben 1696 SHTV-25-91
  Vissers Ton 1696 SHTV-25-49
392. Kuyvenhoven Vincent 1695 Schaakmat-15-3
    WSC-29  
  Wentholt Frans 1695 DD-48+3
394. Barbier R.R. 1694 Haeghe Ooievaar-21-32
  Holst Fred v/d 1694 HSV-13-29
  Veldhuizen Jan 1694 Promotie-40+16
397. Snijders F. 1691 Rijswijk-31-1
398. Boersma F.W. 1690 Haeghe Ooievaar-22+31
  Delden Jan van 1690 SHTV-27-16
  Engering Frans 1690 DD-49  
401. Huisman Edgar 1689 DSC-64-58
402. Tichler Alexander 1688 Paris-2+42
  Toxopeus G.M.B. 1688 Promotie-41-5
404. Eering Peter 1687 Schaakmat-16+4
    WSC-30  
405. Mudde H. 1686 Pomar-12-6
406. Kaptein Frank 1685 Promotie-42+7
  Roeleveld Koos 1685 HSV-14+247
    SHTV-28  
408. Mikhaïl Gabriel 1683 RHC-Arena-9-39
  Mittertreiner A.J. 1683 HSV-15  
410. Wisse Niek 1681 SHTV-29+25
411. Kemeling A.E. 1680 DSC-65-39
412. Stolte K.P. 1679 SHTV-30-37
413. Manen R.A. van 1675 DD-50+36
414. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-31  
  Martens F.M. 1674 Promotie-43-18
416. Leij E.J. van der 1672 Haeghe Ooievaar-23+65
  Nicolaas Han 1672 Pomar-13-21
  Wallinga J. van 1672 SHTV-31+14
419. Brits H.J.A. 1670 Haeghe Ooievaar-24-8
  Bronts Kor 1670 DD-51-12
421. Neuteboom M. 1668 Prometheus-9+9
422. Gaag Frits v/d 1666 SIO-9-37
    WSC-32  
  Nies Dingeman van 1666 Promotie-44-5
424. Postma Jan 1665 DD-52-1
425. Dalen Willem van 1663 Botwinnik-32-72
  Duijvestijn J.J.A. 1663 DSC-66-37
  Praagman Niek 1663 Rijswijk-32+32
428. Berg Sandra v/d 1662 Lierse-6-33
  Lindhout Danny 1662 SHTV-32+6
  Zijden G.J. v/d 1662 RSC-BP-14-28
431. Ameling Bob 1661 Botwinnik-33-30
  Kies Arie 1661 Scheve Toren-15-14
  Lubbe Lex van der 1661 Bobby Fischer-24+16
    HSV-16  
434. Stegenga F.J. 1660 DCSV-3+12
  Weerts Rene 1660 SHTV-33+133
436. Bellen Henk van 1658 DD-53-39
  Kuyvenhoven Vincent 1658 Schaakmat-17+7
    WSC-33  
  Wuister J. 1658 RSC-BP-15-23
439. Huygen C. 1657 DSC-67+5
440. Dijk Teun van 1656 Lierse-7-38
441. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-25= 
442. Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-26+23
443. Blom Jaap 1652 Bobby Fischer-25-35
444. Bergers Wim 1651 Scheve Toren-16-6
  Eijk A.J. van 1651 Haeghe Ooievaar-27+22
  Pree Jan de 1651 Botwinnik-34= 
447. Duijvesteijn Andre 1650 Schaakmat-18+1
    WSC-34  
  Eveleens Ed 1650 Botwinnik-35+3
449. Alvares E.F.S. 1649 SHTV-34+40
  Flikweert Kees 1649 Schaakmat-19-43
    WSC-35  
  Franke Arie 1649 Botwinnik-36+32
452. Lont Jolle 1647 DSC-68+86
  Valk Dick 1647 Lierse-8+15
454. Boermans R. 1646 DCSV-4+8
  Korving Cornelis 1646 DSC-69+13
  Leentvaar Coen 1646 DSC-69+11
  Nitzsche Edo 1646 RHC-Arena-10= 
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-69+20
459. Tol Henk van der 1645 Rijswijk-33+84
460. Beekenkamp Rick 1644 DSC-72= 
461. Brinkman Dirk 1643 Promotie-45+13
462. Jong Bert de 1640 Schaakmat-20-45
    WSC-36  
463. Bilars Gerard 1639 DSC-73-44
464. Grootjans Theo 1637 Voorburg-2+38
  Hofstee Piet 1637 DSC-74-43
  Jager Mark 1637 DCSV-5+16
  Lantzendörffer Floris 1637 Rijswijk-34  
  Weijde Andre van der 1637 Prometheus-10-21
    WSC-37  
469. Verkerk P.J. 1636 Haeghe Ooievaar-28+38
470. Dijk Pascal van 1634 Lierse-9+37
471. Offereins W.A. 1633 DSC-75= 
472. Quak Piet 1632 Lierse-10-70
473. Nierop D. 1631 Haeghe Ooievaar-29+37
474. Goudriaan W.L. 1630 DD-54= 
  Weel A.J. van 1630 DD-54-35
476. Ouwerkerk J.P.J. 1628 RSC-BP-16-7
  Verheijen Jan 1628 SHTV-35-27
  Weele S. v/d 1628 DSC-76-9
479. Ferschtman Galina 1627 Pomar-14= 
  Zoun Rogier 1627 Botwinnik-37+162
481. Kalma Bas 1626 SHTV-36= 
482. Houten Ron van 1625 Schaakhuis-20-22
  Taanman P. 1625 Haeghe Ooievaar-30+4
484. Berg G.M. v/d 1624 Haeghe Ooievaar-31+10
485. Guijt Erwin 1622 Promotie-46+27
486. Coers Frans 1621 SHTV-37-49
487. Buis Kees 1620 DD-56= 
488. Gevaerts Caspar 1618 Paris-3+107
  Meijer Gerard 1618 Bobby Fischer-26+32
  Velzen M. van 1618 RSC-BP-17-29
  Zwart D.M. de 1618 Promotie-47-4
492. Valstar Jan 1617 Lierse-11+9
493. As J.J. van 1615 HSV-17+34
    RHC-Arena-11  
494. Kniesmeijer Rob 1614 RHC-Arena-12+12
  Kraakman Paul 1614 Rijswijk-35-44
496. Breugel E.A.J. van 1613 Haeghe Ooievaar-32-16
497. Post Dick 1610 Schaakmat-21-81
    WSC-38  
  Veen Reinier v/d 1610 DCSV-6-42
  Wiegerink Ruben 1610 SHTV-38-16
500. Apeldoorn M.P.J. van 1609 Haeghe Ooievaar-33+52
  Honderd Ger 1609 Prometheus-11-26
502. Nieswaag Hans 1608 Lierse-12+252
  Perluka Han 1608 Botwinnik-38-2
  Reiding R. 1608 Scheve Toren-17-26
505. Heide Gerben van der 1607 Prometheus-12+26
506. Hooghiemstra F.F. 1606 Haeghe Ooievaar-34-50
507. Bes R.N.M. 1605 Haeghe Ooievaar-35+39
508. Riemersma P.B.J. 1604 DD-57+36
509. Kemeling Leen 1602 SIO-10+51
    WSC-39  
510. Dop Erik van 1601 Rijswijk-36  
  Somer Arif 1601 HSV-18= 
    SHTV-39  
512. Claessens R.J.M. 1600 DD-58+33
  Gerritsma Bert 1600 HSV-19-27
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-39= 
  Hansen Jacobus 1600 RHC-Arena-13-8
516. Hendriks J.J.E. 1599 Haeghe Ooievaar-36+23
  Kop A.P.C. 1599 Haeghe Ooievaar-36+38
518. Noort Peter van 1594 SHTV-40-47
519. Alsemgeest Nico 1593 Lierse-13-116
520. Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-40= 
  Meng Olivia 1592 Botwinnik-40-118
  Suijker J.W.M. 1592 Haeghe Ooievaar-38-31
  Tesselaar Cor 1592 DD-59+27
524. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-15= 
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-14= 
526. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
527. Berkel Dennis van 1584 Lierse-14= 
528. Cabrero Juan 1583 HSV-20  
  Heide Jelle v/d 1583 RHC-Arena-15-16
  Trompetter Remco 1583 Schaakmat-22+14
    WSC-40  
531. Cruden Marcel 1582 Schaakhuis-21-24
532. Frehe A.P. 1581 DSC-77+5
  Vos Cees de 1581 Lierse-15-40
534. Verploegh H.C. 1579 RSC-BP-18-3
535. Ende Jan van den 1578 Schaakmat-23-22
    WSC-41  
  Huitema Doeke 1578 Rijswijk-37-13
  Kaan J.E.F. 1578 DD-60-8
538. Berger M.P.M.J. 1577 Rijswijk-38+22
539. Jong Bob de 1576 Botwinnik-42  
540. Kleijn Jeroen 1575 Scheve Toren-18+10
  Lier J.M.E. van 1575 Promotie-48-18
  Swieten Simon van 1575 Lierse-16+40
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-16= 
    Schaakhuis-22  
544. Noordam Arjen 1574 Lierse-17+18
  Rutten G. 1574 Scheve Toren-19-25
546. Goebertus A.W. 1573 Voorburg-3+12
547. Streefland J. 1570 HSV-21= 
548. Loke J.A. 1569 HSV-22+21
  Wit Jacques de 1569 HSV-22+3
550. Elst F.A. v/d 1567 Pomar-17+8
551. Mac Gillavry Will 1566 Botwinnik-43+22
  Steemers Vincent 1566 Pomar-18-42
553. Burg Wesley v/d 1565 Rijswijk-39+25
554. Arkesteijn J.P. 1564 DD-61+2
  Edwards van Muijen Jimmy 1564 HSV-24= 
  Zijlstra F. 1564 Voorburg-4+3
557. Slotemaker J.H.M. 1562 DCSV-7-7
558. Beijer Bram 1561 DCSV-8  
  Blaas L.J. 1561 Pomar-19-32
  Staden sr. M. van 1561 Promotie-49-10
561. Berg Johan v/d 1559 SIO-11-8
    WSC-42  
  Groot M.H. de 1559 RSC-BP-19-13
563. Zuidgeest Jordy 1558 Schaakmat-24-55
    WSC-43  
564. Steenweg Paul 1557 DCSV-9+8
565. Jong-v/d Berg Gera de 1556 Lierse-18-5
566. Otter Kees den 1555 Rijswijk-40-7
567. Gelder Kees van 1554 SHTV-41= 
568. Etten Ronald van 1553 Schaakmat-25  
    WSC-44  
  Veen H. ter 1553 DCSV-10-37
570. Switzar Remco 1552 Schaakmat-26-7
    WSC-45  
571. Noordam L. 1551 SIO-12= 
572. Hessels W.B. 1550 HSV-25-11
573. Hove Johan-Mart ten 1548 DD-62-40
  Swinkels Raymond 1548 Rijswijk-41+4
575. Warmenhoven R.A. 1547 Haeghe Ooievaar-39-18
576. Eijkman E. 1546 Voorburg-5= 
  Ven W. 1546 RSC-BP-20= 
578. Dijk Andre van 1544 RHC-Arena-17-58
579. Lucas Herman 1543 RSC-BP-21+87
  Prins Leen 1543 Schaakmat-27+57
    WSC-46  
581. Boer R. de 1541 RSC-BP-22+39
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-22= 
583. Venema Kees 1537 DSC-78-61
584. Felix R.J. 1534 Rijswijk-42= 
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-40= 
586. Nieuwkerk Leen van 1533 Schaakmat-28-61
    WSC-47  
  Pronk J. 1533 Promotie-50-28
588. Berger R.L.M. 1532 RSC-BP-24-52
  Dijkstra R.W. 1532 SHTV-42-4
  Valstar Anja 1532 SIO-13+31
    WSC-48  
  Zwan J. van der 1532 RSC-BP-24+5
592. Schouten Nico 1531 RHC-Arena-18-16
  Venetie Koen van 1531 Rijswijk-43-37
    Schaakhuis-23  
594. Boot Otto 1530 Botwinnik-44-27
  Liefde F.G.J. de 1530 Haeghe Ooievaar-41-3
596. Berghuis P. 1529 Pomar-20-46
597. Reede Lito van 1527 DSC-79-115
  Sas Aad van 1527 Pomar-21+9
599. Koks Paul 1526 DSC-80+45
  Man Peter de 1526 Pomar-22-20
  Schuppen H. van 1526 Rijswijk-44= 
602. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1524 Lierse-19-97
603. Dirkse Simon 1523 DSC-81-20
  Vries Rob de 1523 Promotie-51-2
605. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-27= 
  Spaans Leen 1522 DD-63+23
607. Herpen Max van 1521 DD-64-25
  Jong Arie de 1521 Lierse-20-101
609. Eijk Rick van der 1519 SIO-14+216
    WSC-49  
610. Hennink Dick 1517 DD-65-17
611. Hoetmer Jan 1515 Botwinnik-45  
612. Boers Frans 1513 Schaakmat-29-28
    WSC-50  
  Breuker Harry 1513 Promotie-52-28
  Luk Jaimy 1513 SHTV-43  
615. Snikkers Tabitha 1512 DSC-82+138
616. Zonneveld J. 1510 DCSV-11-36
    Haeghe Ooievaar-42  
617. Smit Niels 1504 Promotie-53+31
618. Hoek Fabian 1496 Promotie-54-5
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-26= 
  Zonderland H. 1496 DSC-83+67
621. Rijsdijk Pieter 1495 Botwinnik-46+13
622. Varenkamp Frits 1494 Botwinnik-47-25
623. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-45= 
  Bussmann Gerrit 1493 DSC-84-54
    Prometheus-13  
  Delorme Jos 1493 SHTV-44= 
  Doeves Bram 1493 Botwinnik-48-70
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-24-19
  Knigge Hans 1493 Rijswijk-45-40
629. Corpeleijn Andre 1490 Botwinnik-49+24
  Riet P.H.M. van 1490 DSC-85-10
  Stap Harry van der 1490 Rijswijk-47= 
632. Krabbedam Pike 1489 Promotie-55= 
633. Hazeu Cock 1488 Lierse-21+41
  Jong Dick de 1488 HSV-27+7
635. Falandt Jan 1486 Pomar-23+8
636. Engelen Niels 1485 DD-66-16
637. Knigge Mark 1484 Rijswijk-48+7
638. Derrazi Yassine 1482 Schaakhuis-25+22
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-28= 
  Kolk Jan v/d 1482 Prometheus-14+23
641. Croes J.C. 1481 Haeghe Ooievaar-43+68
  Kossen Mathijs 1481 Paris-4-41
643. Dwarshuis P.J.C. 1480 SHTV-45+13
644. Trouwborst Thomas 1478 Schaakhuis-26+114
645. Orre Anton 1477 DD-67-45
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-29= 
647. Boot Harry 1475 HSV-28-46
  Hoseni Arash 1475 Bobby Fischer-30+10
649. Sutrisno Agus 1474 Scheve Toren-20-25
650. Kevlisvili Robby 1473 Promotie-56+181
  Tegelaers Youri 1473 Prometheus-15= 
652. Poots Rene 1472 DSC-86-93
  Soeterbroek Jaimy 1472 Botwinnik-50+10
654. Leeuw Pascal de 1469 SHTV-46+22
  Zwemstra Bert 1469 DSC-87+35
    Prometheus-16  
656. Scherpenisse Rob 1467 DSC-88-22
  Vreede Henk de 1467 Botwinnik-51+8
  Zuyderwijk Gerard 1467 SIO-15-43
    WSC-51  
659. Lim D. 1466 Bobby Fischer-31-17
660. Dekker Jan 1465 Lierse-22+166
  Hack Swen 1465 SHTV-47= 
662. Boer A.C. 1464 DD-68-2
  Pol Th. van der 1464 Rijswijk-49-129
664. Kruk Arie v/d 1460 SIO-16-1
    WSC-52  
  Wackers G.J.P.M. 1460 DD-69= 
666. Jutte W.P.M. 1459 Promotie-57+16
667. Rijswijk Tim van 1456 Pomar-24= 
668. Dijk Henk van 1453 SIO-17= 
  Knoester Jaco 1453 Rijswijk-50+2
670. Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-32-9
  Ensing Michiel 1452 Bobby Fischer-32-32
672. Duijf A.W. den 1451 SIO-18= 
    WSC-53  
  Patty F. Al 1451 Voorburg-6-16
  Zwartendijk A. 1451 RHC-Arena-19+2
675. Stuut Klaas 1449 RHC-Arena-20-7
676. Smit F. 1448 DSC-89+13
677. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-30= 
  Vries Auke de 1447 DD-70+76
679. Pettinga Paul 1446 Botwinnik-52+9
680. Bonsel J. 1445 SHTV-48= 
  Kauffman W.F.N. 1445 Pomar-25-66
  Rodijnen Rinus 1445 Lierse-23+33
683. Bruna M.H.M. 1444 Haeghe Ooievaar-44+26
684. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-49= 
685. Jacobs H. 1440 Pomar-26-19
686. Meer Lex van der 1436 SHTV-50-10
  Meiden Pim v/d 1436 SHTV-50-113
  Werven H. van 1436 Promotie-58-27
689. Wijnberg Mathijs 1435 SIO-19= 
    WSC-54  
690. Geest Marco van 1432 Schaakmat-31+55
    WSC-55  
691. Verwaart D.J. 1431 HSV-29= 
692. Bragonje H. 1421 Promotie-59+44
  Middeldorp A.G.M. 1421 Haeghe Ooievaar-45-29
  Slagboom Govert 1421 Pomar-27+1
695. Alphenaar J. 1420 Promotie-60+28
  Bottema Elmar 1420 Bobby Fischer-34-21
  Wessem Melchior van 1420 Paris-5-33
698. Hählen Ruud 1419 HSV-30-89
699. Kamp Boris 1418 HSV-31-29
700. Blanter Sofya 1416 DSC-90+95
701. Kooy Joop v/d 1415 Lierse-24-55
702. Becker Johan 1413 Paris-6-21
703. Willik Bert van de 1411 DSC-91+57
704. Schoon C. 1410 Promotie-61-36
705. Lis Hans van 1408 Botwinnik-53-1
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-62= 
707. Oosterom Gerrit 1406 Lierse-25  
708. Krogt Jeffrey v/d 1405 Lierse-26-63
  Muusers John 1405 RHC-Arena-21= 
710. Ruiter Thom de 1404 Rijswijk-51+94
711. Eibergen Robert van 1403 DD-71  
  Zimmerman Marc 1403 DSC-92  
713. Marcus A. 1402 HSV-32= 
714. Attema M.E. 1401 Paris-7+16
715. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
716. Roo J. de 1399 Promotie-63+5
  Ruiter Rein de 1399 DD-72+4
718. Haar Boudewijn van der 1398 Schaakhuis-27-143
719. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-54-75
720. Hanewald Ernst 1395 DSC-93= 
721. Bottema Rowan 1391 Bobby Fischer-35-17
  Zaalen Jos van 1391 RHC-Arena-22+44
723. Wal Mart v/d 1390 SIO-20-22
    WSC-56  
724. Heer Jonathan de 1385 Bobby Fischer-36+6
  Hendriks Marinus 1385 HSV-33= 
  Verschuren K. 1385 Bobby Fischer-36-5
727. Heyningen Ruud van 1384 Lierse-27-29
  Vetten Piet de 1384 Lierse-27-33
729. Buijs Gerard 1383 Lierse-29-75
730. Merle Robert 1380 SIO-21  
    WSC-57  
731. Wulffers L.A.G.M. 1377 Haeghe Ooievaar-46-31
732. Trommel E.S. 1376 Promotie-64= 
733. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-52+20
  Dekker Rick 1375 Promotie-65+4
735. Kranenburg Sebastiaan 1373 Rijswijk-53-19
  Krempel Jordy 1373 DSC-94-85
  Sluis Bert v/d 1373 RHC-Arena-23-18
738. Boekestijn Piet 1372 Lierse-30  
  Caspers Eric 1372 Botwinnik-55+30
740. Blaauw F. 1371 Bobby Fischer-38-20
741. Janssen Thijs 1370 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Lagerwerf Leen 1370 Lierse-31-3
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-54= 
744. Groot Bertus 1369 Schaakmat-33-113
    WSC-59  
745. Lohrer M.T.A. 1367 Pomar-28-19
746. Nienhuis Jan 1366 Voorburg-7-48
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-7-46
748. Lamping Jason 1365 Lierse-32+145
749. Middelkoop Erik 1364 Botwinnik-56+9
750. Oomes Marijn 1363 Schaakmat-34+16
    WSC-60  
751. Moelchand Ritesh 1362 Botwinnik-57  
  Zwan Robbert v/d 1362 RSC-BP-26-6
753. Soeterbroek Piet 1361 Botwinnik-58  
754. Kats Marten 1360 Prometheus-17+10
    SHTV-52  
    SIO-22  
755. Bom Aad 1359 Schaakmat-35= 
    WSC-61  
756. Koppen Wouter van 1356 Schaakmat-36  
    WSC-62  
  Nederpel Bram 1356 DCSV-13+46
758. Zuydgeest Leo 1352 DSC-95+50
    Prometheus-18  
759. Hendriks Hans 1351 Prometheus-19-12
  Vogelaar Wim 1351 Schaakmat-37+12
    WSC-63  
761. Ende Henk van den 1350 Lierse-33-117
762. Uijlenbroek Theo 1349 Lierse-34-21
763. Duivenboden R. van 1347 Haeghe Ooievaar-47= 
764. Grootscholten Leo 1345 SIO-23-52
    WSC-64  
765. Gastaldi G. 1343 Pomar-29-32
766. Chervet Henk 1337 Bobby Fischer-39-22
  Millenaar Klaas 1337 SIO-24-23
    WSC-65  
  Zeelenberg N. 1337 SIO-24-13
    WSC-65  
769. Haaksma F.H. 1336 Voorburg-9-10
  Huybens P.M. 1336 HSV-34+1
  Poot Wim 1336 Lierse-35  
772. Lamping Marco 1333 Lierse-36+83
773. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-40= 
774. Bergers J. 1330 Pomar-30+8
  Ee Winston van 1330 Rijswijk-55-20
776. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-59+2
  Knaap Jos van der 1329 Schaakmat-38+14
    WSC-67  
  Kuijper Wim 1329 Lierse-37  
779. Buijs A. 1327 RHC-Arena-24-38
  Hout Gerrit v/d 1327 SIO-26-4
    WSC-68  
781. Jong A. de 1325 DSC-96-40
782. Rijn Peter van 1321 Bobby Fischer-41  
783. Torenstra Jan 1319 DSC-97+143
784. Maas Bob 1316 Pomar-31-16
  Prins Jan 1316 Lierse-38+557
786. Feringa Andre 1311 Lierse-39+11
787. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-69  
788. Hofland Jeffrey 1307 SIO-27+3
    WSC-70  
789. Bouma Henk 1306 SHTV-53+56
790. Eijgenraam Wim 1304 RHC-Arena-25-24
791. Berg Co v/d 1300 Lierse-40+36
792. Tavakolly Navied 1299 Paris-8  
793. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-71  
794. Gaag Nico v/d 1292 SIO-28-16
    WSC-72  
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-10-3
  Rens Hans 1292 Botwinnik-60+5
797. Schaafsma B.J. 1291 Paris-9-41
798. Westmaas Jelmer 1290 Botwinnik-61+50
799. Bijster Harmen 1287 Voorburg-11-20
  Mooren Leon 1287 Botwinnik-62+66
801. Vreugdenhil Jaap 1286 Lierse-41+17
802. Koornneef Arie 1285 Lierse-42-25
803. Modderman Arent 1284 Botwinnik-63-3
804. Kok Freek de 1281 Rijswijk-56+40
805. Remmerswaal W. 1277 Haeghe Ooievaar-48+11
806. Giele Reinier 1274 DSC-98+61
807. Haan Corry de 1270 SIO-29= 
    WSC-73  
808. Boersma L. 1267 Haeghe Ooievaar-49+34
809. Valstar-Valstar Nel 1266 Lierse-43-111
810. Prein Alex 1262 Promotie-66-1
811. Boersma S. 1260 Haeghe Ooievaar-50-24
812. Samuels de Wilde Bernard 1258 Bobby Fischer-42+20
813. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-41-20
    WSC-74  
814. Karunatilaka Gihan 1253 Bobby Fischer-43+18
815. Dijk L.B. van 1250 SHTV-54= 
816. Dijk Henk van 1245 SIO-30-2
    WSC-75  
817. Keuzenkamp Monique 1244 SHTV-55-2
818. Ronden Robin den 1239 Lierse-44  
819. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-20= 
820. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
821. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-26-61
822. Spruijt Carlie 1229 Schaakmat-42+33
    WSC-76  
823. Ephraim Floris 1226 Promotie-67-47
824. Meer Sylvain v/d 1225 DSC-99+17
825. Beukel Niels van den 1224 WSC-77= 
826. Jansen Anne 1220 Schaakmat-43= 
827. Harmsen Jelle 1219 Bobby Fischer-45  
828. Onderwater Michel 1216 Schaakmat-44-28
    WSC-78  
829. Keekem J.C. van 1213 Voorburg-12-195
830. Kommer Jan 1211 Rijswijk-57+5
831. Vogel J. de 1208 SIO-31= 
    WSC-79  
832. Hogendoorn Tim 1196 Rijswijk-58+108
833. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-32+18
    WSC-80  
  Hartmann Joop 1192 DCSV-14-37
835. Kupfer Gerard 1190 SHTV-56= 
836. Vermeulen Wim 1189 SHTV-57= 
837. Liefde M.S. de 1183 Haeghe Ooievaar-51+128
  Lindhout Nel 1183 RHC-Arena-27-14
839. Rijkom Wouter van 1180 Promotie-68  
840. Huysman Lennart 1176 SIO-33= 
    WSC-81  
841. Dekker Jacob 1170 DSC-100+5
842. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-69-7
843. Hettfleisch Maurice 1158 Promotie-70-246
844. Giele Marieke 1148 DSC-101-38
845. Meijden Joke van der 1145 RHC-Arena-28+51
846. Frima Lodewijk 1144 Paris-10  
847. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-46  
848. Mos C.J. 1140 SIO-34= 
    WSC-82  
  Taal W.M. 1140 RSC-BP-27-67
850. Tiersma Jan Bouke 1130 Schaakmat-45-54
    WSC-83  
851. Wel Frank van der 1124 Lierse-45+8
852. Oomes Ad 1096 Schaakmat-46  
    WSC-84  
853. Weekhout A. 1072 Bobby Fischer-47-3
854. Westerduin Rina 1071 Botwinnik-64-43
855. Kok Carolijn de 1065 Rijswijk-59+99
856. Lai Hugo 1064 Bobby Fischer-48  
857. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-49-7
858. Blanter Marfa 1054 DSC-102  
859. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-21= 
860. Albers Robert 1030 Botwinnik-65-14
861. Gosman Henneke 1029 Bobby Fischer-50  
862. Brulleman Floris 1020 Rijswijk-60-12
863. Groenhof Kai 1012 Bobby Fischer-51  
864. Ende Aad v/d 1009 Lierse-46  
865. Hettema Bart 996 Rijswijk-61  
866. Meijden Gerda van der 970 RHC-Arena-29-50
867. Jansen Tom 963 Schaakmat-47= 
    WSC-85  
868. Hubert Mireille 943 SHTV-58  
869. Meinders Hennie 921 Lierse-47-116
870. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-52  
871. Scheele Leander 766 Bobby Fischer-53  
872. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-62  
Artikel aangelegd op: 23-08-2009
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.