Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws
Foto's, verslag en uitslagen GP Haeghe Ooievaar
Geschreven door Eric van Breugel en Johan Voorberg   
05-01-2010
Op zaterdag 30 mei organiseerde Haeghe Ooievaar de zevende en laatste Grand Prix van dit seizoen. Er deden 126 kinderen mee. Als Grand Prix winnaars werden Wesley vd Burg (AB), Erik Frima (C), Ritesh Moelchand (D) en Robby Kevlishvili (EH) gehuldigd.

verslag - prijzen GP - cijfertjes - uitslagen - foto's

Verslag


Het was lekker zweten bij GP Haeghe Ooievaar!
Op zaterdag 30 mei was het zweten geblazen uiteraard door de spanning, en ook een beetje door het warme weer, wie de laatste GP prijzen van het seizoen zouden binnenslepen. Gelukkig had de speelzaal in het Hofstad College aan de Albardastraat in Den Haag een hoog plafond, waardoor het nog net te doen was. We willen wel graag de volgende groepsleiders extra bedanken, want die offerde toch maar even geheel vrijwillig hun zaterdag op van het Pinksterweekend: de familie de Liefde (4x), de familie Boersma (2x), vader van Arthur de Vries, mevr. Heemskerk, Marijke Meijering, Jan-Aart van der Steen en Adri Voermans.
De organisatie keek verder heel tevreden terug op een succesvolle afsluiting.
Tot volgend seizoen..

Prijzen Grand Prix klassement

Na afloop kregen alle 22 spelers die aan alle GR toernooien hebben meegedaan een extra aandenken. Deze trouwe deelnemers heten: Alexander Steevens, Astrid Sebel, Chris Hogendoorn, Cor Kanters, Erik Frima, Florine Hogendoorn, Frans Andriessen, Jaimy Luk, Jason Lamping, Jason van Oudheusden, Joëlle Vuong, Martin Brussaard, Matthieu Boubal, Mitchell Vuong, Rick van Roon, Ricki Luk, Sander de l’Ecluse, Sebastiaan Ket, Teun vd Klugt, Thomas Luk, Tim Hogendoorn en Yvonne Sebel. Frans moet trouwens zijn prijs nog krijgen en Sander en Jason hebben - in ruil voor een lift - tijdelijk een oude prijs.
Verder werde natuurlijk de prijswinnaars gehuldigd van dit Grand Prix seizoen. Jeugdleider Eric van der Marel deelde de prijzen uit.
De puntentelling is erg ingewikkeld: de beste 5 prestaties van de afgelopen 7 toernooien tellen mee. Het aantal Grand Prix punten wordt bepaald door de hoogte van de groep waar iemand in zit en het aantal behaalde punten (zie puntentelling).
Omdat de voet van de wisselbeker vol zit, plakken we de plaatjes op de beker zelf. Niet iedereen vindt dat even mooi, dus we gaan volgend seizoen wat grote verzamelplaatjes kopen.

In de AB kregen deze spelers een geldprijs.

Plts Naam                     Schaakclub Punten #GP 
1e Wesley vd Burg Rijswijk 558 
2e Sofya Blanter DSC 524

In de C waren er de volgende drie winnaars:

Plts Naam                     Schaakclub Punten #GP 
1e Erik Frima DD 550 
2e Martin Brussaard Rijswijk 548 
3e Mark Knigge Rijswijk 530 

In de D hadden we vier spelers met een beker naar huis.

Plts Naam                      Schaakclub Punten #GP 
1e Ritesh Moelchand Botwinnik 560 
2e Tristan Oosterbaan Pionnetjes 558 
3e Thomas de Ruiter Rijswijk 556 
4e Jaimy Luk SHTV 554 

In de E zijn er 5 prijzen uitgedeeld

Plts Naam                     Schaakclub Punten #GP 
1e Robby Kevlishvili Promotie 560 
2e Max Kanbier Promotie 526 
3e Floris Brulleman Rijswijk 504 
4e Reinout v Rijkom Promotie 495 
5e Timothy Lelieveld SHTV 494 

Cijfertjes


Er waren 127 inschrijvingen. Deze keer waren er maar 6 wegblijvers en 5 onverwachte deelnemers. Onder de 126 deelnemers waren 106 kinderen lid van een club: Bobby Fischer (9), Botwinnik (2), Corbulo (2), CSV (1), DD (4), DSC (6), Haeghe Ooievaar (5), Klimop (3), Kralingen (3), Leiderdorp (2), Lierse (2), Pionnetjes (5), Promotie (8), RSC-BP (3), RSR-Ivoren Toren (5), Rijswijk (12), Schaakmat (4), SHTV (18), Spijkenisse (2). Scheve Toren (7) en Voorburg (5).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogel medaille of in de formulegroepen een extra geldprijs. De 6 pechvogels waren: Fernand Braam, Joëlle Vuong, Koen Willemsen, Leonardo Ayala, Sebastiaan Ketting en Thomas Luk.
 
Wie 2x in één seizoen zo'n medaille wint (en dus weer de loting verloren heeft), krijgt als extra troost (bij het volgende toernooi) een taartje. Joëlle Vuong heeft er nog een tegoed en krijgt die aan het begin van het volgend seizoen.

Uitslagen


Formule 1 groep A
 1  Wesley van der Burg    4    + 35  999   Rswk     AB 116
 2  Koos Roeleveld         3,5  + 11  1045  SHTV     D  114
 3  Robby Kevlishvili      3    + 15  981   Prom     EH 112
 4  Thomas de Ruiter       2,5  - 9   1023  Rswk     D  110
 5  Philip Tjahjadi        1    - 17  905   Rswk     D  104
 6  Owen Poppe             1    - 11  883   SHTV     C  104
Formule 1 groep B
 1  Jaimy Luk              4    + 28  891   SHTV     D  114
 2  Erik Frima             3,5  + 18  878   DD       C  112
 3  Tristan Oosterbaan     3,5  + 15  891   Pion     D  112
 4  Jason Lamping          2    + 3   792   Lierse   D  106
 5  Joris van Berckel      2    - 2   812   SHTV     D  106
 6  Owen Schaap            0    - 38  752   Pion     D  98
Groep 1
 1  Martin Brussaard       5    + 49  825   Rswk     C  116
 2  Tim Hogendoorn         4    + 31  799   Rswk     D  112
 3  Max Kanbier            3    + 16  758   Prom     EH 108
 4  Alexjei Kiritjenko     2    - 2   730   RSRIT    D  104
 5  Roel Vos               1    - 22  708   DSC      D  100
 6  Bart Holterman         0    - 48  716   SHTV     D  96
Groep 2
 1  Wouter v Rijkom        4    + 32  753   Prom     D  110
 2  Kai Groenhof           4    + 32  749   BF       D  110
 3  Rick van Roon          3    + 13  726   CSV      D  106
 4  Michelle de Liefde     2    - 12  728   Ha.Oo.   AB 102
 5  Floris Brulleman       2    - 2   688   Rswk     EH 102
 6  Lennard Post           0    - 39  636   RSRIT    EH 94
Groep 3
 1  Jason van Oudheusden   4,5  + 46  710   DSC      D  110
 2  Youri Verlinde         4,5  + 41  729   Pion     C  110
 3  Jildert Denneman       3    + 4   726   Klimop   D  104
 4  Bobby in ’t Veld       1    - 20  622   Prom     D  96
 5  Djon van Eijk          1    - 21  627   Schmt    AB 96
 6  Titus Reichel          1    - 27  649   Schmt    C  96
Groep 4
 1  Isabelle van Leeuwen   4    + 36  656   BF       EH 106
 2  Danny Zwaartman        4    + 32  671   Schmt    C  106
 3  Berend Buis            2    - 4   616   Voorb    D  98
 4  Leonardo Ayala         2    - 5   618   RSRIT    EH 98
 5  Florine Hogendoorn     1,5  - 15  609   Rswk     EH 96
 6  Austin Ramanna         1,5  - 18  621   BF       EH 96
Groep 5
 1  Reinout v Rijkom       4,5  + 42  657   Prom     EH 106
 2  Ivo Wilms              4    + 32  642   ST       D  104
 3  Francisca Holan        2    - 4   588   BF       EH 96
 4  Thomas Luk             2    - 5   595   SHTV     EH 96
 5  Merlijn Albers         1,5  - 12  571   Botw     EH 94
 6  Astrid Sebel           1    - 28  587   Corb     D  92
Groep 6
 1  Louis van Leeuwen      8    + 64  636   BF       EH 102
 2  Frans Andriessen       7    + 47  610   Botw     D  100
 3  Daniel Dainenko        6    + 22  598   SHTV     D  98
 4  Tommy in t Veld        4    - 15  554   Prom     EH 94
 5  Matthijs Budingh       3    - 38  537   Kraling  EH 92
 6  Sander van der Kooij   2    - 56  514   SHTV     EH 90
Groep 7
 1  Tim Castenmiller       9    + 87  625   SHTV     EH 102
 2  Vincent v Rijkom       6    + 22  572   Prom     EH 96
 3  Lucas de Monchy        4,5  - 13  550   Kraling  EH 93
 4  Teun vd Klugt          4    - 11  521   DSC      EH 92
 5  Paula Vissers          3,5  - 29  523   RSC-BP   D  91
 6  Joren Vrancken         3    - 32  502   ST       D  90
Groep 8
 1  Vincent Martens        8    + 66  594   Klimop   EH 98
 2  Hari Iyer              8    + 65  594   SHTV     EH 98
 3  Ricki Luk              5    + 7   531   SHTV     EH 92
 4  Fernand Braam          5    + 5   535   -geen    EH 92
 5  Titus van der Valk     2    - 66  492   SHTV     D  86
 6  Ritchie Vermeulen      2    - 53  473   BF       D  86
Groep 9
 1  Matthieu Boubal        8    + 49  531   ST       D  96
 2  Julia Cheroux          7    + 29  510   BF       D  94
 3  Lars Kruik             6    + 1   506   Pion     D  92
 4  Koen Willemsen         6    + 4   502   Ha.Oo.   C  92
 5  Yvonne Sebel           3    - 63  457   Corb     C  86
Groep 10
 1  Peter vd Berg          7    + 36  554   DSC      EH 92
 2  Wouter van Lent        6    + 23  523   Voorb    EH 90
 3  Terra Obels            5    + 12  491   DD       EH 88
 4  Joëlle Vuong           5          508   SHTV     EH 88
 5  Cor Kanters            4    - 10  474   RSC-BP   EH 86
 6  Mitchell Vuong         3    - 36  463   SHTV     EH 84
Groep 11
 1  Adam Maimon            7,5  + 34  508   -geen    EH 91
 2  Jeroen Vissers         6,5  + 14  489   RSC-BP   EH 89
 3  Hüseyin Harmankaya     6,5  + 14  489   SHTV     D  89
 4  Nadia Markova          5    - 16  459   DD       C  86
 5  Ashley Huang           4,5  - 26  449   RSRIT    D  85
Groep 12
 1  Friso Hovingh          6,5  + 38  491   SHTV     D  87
 2  Miki Bayrak            6,5  + 35  496   -geen    D  87
 3  Matias Hoite           6    + 24  488   -geen    D  86
 4  Sebastiaan Ketting     6    + 22  491   Rswk     D  86
 5  Kristina Markova       4    - 21  454   DD       D  82
 6  Arthur de Vries        1    - 74  384   Ha.Oo.   C  76
Groep 13
 1  David Maimon           8    + 59  521   -geen    EH 88
 2  Matthijn Zwart         7    + 41  499   Prom     EH 86
 3  Maurits uit d.Boogaart 6,5  + 33  486   BF       EH 85
 4  Ferrie Hamer           4,5  - 2   438   -geen    EH 81
 5  Chris Hogendoorn       4    - 10  426   Rswk     EH 80
 6  Jasper Kreikamp        0    - 96  354   DSC      EH 72
Groep 14
 1  Thierno Diallo         6,5  + 37  451   -geen    D  83
 2  Alexander Steevens     6    + 19  453   ST       D  82
 3  Sander de l’Ecluse     6    + 21  449   Lierse   D  82
 4  Hristo Dest            4,5  - 8   417   Voorb    D  79
 5  Fabian Gerritsen       4    - 12  398   ST       D  78
 6  Jason de Liefde        3    - 34  381   Ha.Oo.   C  76
Groep 15
 1  Azhaar Ramsaroep       8    + 69  477   Rswk     EH 84
 2  Kimberley Martens      8    + 61  489   Klimop   EH 84
 3  Francesco Gioia        7,5  + 51  477   SHTV     EH 83
 4  Robert Collignon       3    - 24  366   Kraling  EH 74
 5  Tycho van Oort         2    - 54  360   Voorb    EH 72
 6  Liam van Egeraat       1,5  - 78  372   RSRIT    EH 71
Groep 16
 1  Angeline Kalkman       9,5  + 98  473   Spijk.   EH 85
 2  Kenza Malamane         6    + 22  412   BF       D  78
 3  Hugo Groenewegen       5,5  + 16  396   Voorb    EH 77
 4  Thom de Bruijn         4,5  - 2   373   -geen    EH 75
 5  Ida Vos                3    - 43  358   DSC      EH 72
 6  Mike Cooper            1,5  - 66  318   -geen    EH 69
Groep 17
 1  Matthijs den Heijer    10   + 84  459   -geen    D  84
 2  Siebe Overdijk         7,5  + 34  409   -geen    EH 79
 3  Sam Heslenfeld         5,5  - 6   369   -geen    EH 75
 4  Nathan Roem            5    - 16  359   Schmt    EH 74
 5  Josephine ud Bogaart   2    - 76  299   -geen    EH 68
Groep 18
 1  Johan Heskes           7    + 24  397   -geen    EH 76
 2  Yas Oloumi             7    + 23  398   -geen    EH 76
 3  Cas Wever              7    + 24  396   -geen    EH 76
 4  Pepijn vd Steen        5,5  - 5   365   ST       EH 73
 5  Wesley Hartman         3,5  - 47  328   Ha.Oo.   EH 69
Groep 19
 1  Lorena Kalkman         10   + 83  433   Spijk.   EH 80
 2  Rutger Busser          7    + 24  371   -geen    EH 74
 3  Mirte van Loenen       5    - 16  332   Rswk     EH 70
 4  Marije Efdée           4,5  - 25  321   -geen    D  69
 5  Philippine vd Steen    3,5  - 47  303   ST       EH 67
Groep 20
 1  Mark van Kasteren      10   + 80  404   Pion     EH 78
 2  Daan van Loenen        7    + 23  339   Rswk     EH 72
 3  Casper Schuttrups      5,5        294   SHTV     EH 69
 4  Avery van Raamsdonk    4,5  - 6   247   -geen    EH 67
 5  Sayeh Oloumi           3    - 77  298   -geen    EH 64

Foto's

  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artikel aangelegd op: 30-05-2009
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.