Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2009
Geschreven door Paul Koppens   
04-05-2009
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. De eerste plaats is overgenomen door Anish Giri, die binnenkort tot grootmeester benoemd zal worden (de jongste ter wereld!)

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2009. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2008 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2008 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating)

HSB-ratinglijst per 1 mei 2009 en veranderingen sinds 1 mei 2008

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2495 DSC-1+68
2. Wiel John van der 2487 DD-1+9
3. Jong Jan-Willem de 2457 WSC-1-10
4. Oosterom Chiel van 2393 Bobby Fischer-1+11
    DSC-2  
5. Michielsen Joost 2358 Bobby Fischer-2+70
    DSC-3  
6. Kleijn C. 2337 Bobby Fischer-3+124
7. Kelder Joram op den 2323 Bobby Fischer-4+92
    DSC-4  
8. Wortel Marten 2318 DSC-5+1
9. Erwich Frank 2317 Bobby Fischer-5= 
10. Blokhuis Edgar 2294 DD-2-1
11. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
12. Ruijgrok Dennis 2270 Bobby Fischer-6-12
13. Bannink Bernard 2262 Promotie-1+21
  Kuipers Eelco 2262 Promotie-1-14
15. Vorm Teunis van der 2250 Botwinnik-1+2
16. Legemaat G. 2240 DSC-6+76
17. Werksma Arie 2237 DD-4-33
18. Pijpers Arthur 2234 Botwinnik-2+51
19. Irwin Mark 2223 Bobby Fischer-7+5
20. Coene Igor 2215 Promotie-3+42
  Dijk Timon van 2215 Schaakmat-1-16
    WSC-2  
22. Meijer Dolf 2211 Pionnetjes-1-21
23. Pietersma Menno 2210 Schaakmat-2+3
    WSC-3  
24. Egmond Rogier van 2202 DD-5-25
25. Breukelman Jan 2189 Bobby Fischer-8+46
26. Hofland Leonard 2186 DSC-7= 
27. Prakken Gerrit 2182 DD-6-72
28. Lambrechts Koen 2174 DSC-8+191
29. Fokkink Robbert 2172 Prometheus-1+21
30. Helvoort Rob van 2163 Rijswijk-1-54
31. Wagenaar Ron 2160 Alteveer-1+22
32. Steen Jan-Aart van der 2152 Scheve Toren-1+2
33. Broekman Willem 2144 Promotie-4-43
34. Lindner Jan-Joost 2143 DD-7+28
35. Liem Raymond 2142 DSC-9= 
36. Dop Arend van 2141 DSC-10= 
37. Nicholson John 2138 DD-8-16
  Provoost Simon 2138 Bobby Fischer-9+36
39. Barendse Ted 2133 DSC-11+44
40. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
41. Hofman Marnix 2127 WSC-4-26
42. Nies Pauline van 2126 DSC-12-62
43. Brasser Paul 2124 WSC-5+27
  Meulenbroek Kim 2124 DSC-13+20
  Overdam Julian van 2124 Bobby Fischer-10+46
46. Hoving Michael 2123 Rijswijk-2+18
47. Kommer Bas 2121 Rijswijk-3-3
  Rappard Diederik van 2121 Alteveer-2= 
49. Dickhoff Ronald 2118 DD-9-33
50. Ahlers Ben 2117 Promotie-6-2
  Mekuria Rufael 2117 DSC-14+277
  Prooijen Jan-Willem van 2117 Alteveer-3+52
53. Schrik Rachid 2116 DSC-15+3
54. Pauw Sander 2114 SHTV-1+25
55. Blom Vincent 2113 Bobby Fischer-11+197
56. Duijzer Jan Willem 2112 Botwinnik-3+4
57. Zanten William van 2108 SHTV-2+9
58. Mannen Henk 2105 DSC-16-25
  Vistisen Lars 2105 DD-10+13
60. Bas P. de 2104 DSC-17-21
  Meng Roger 2104 Botwinnik-4+177
62. Slaa R. 2100 DSC-18-3
    Haeghe Ooievaar-3  
63. Happel Henk 2096 DD-11-84
64. Vlam Horatio 2093 DSC-19+19
65. Cupido Alexander 2092 Rijswijk-4-21
  Valstar Johan 2092 Schaakmat-3-27
    WSC-6  
67. Oranje R. 2087 DSC-20-34
68. Vos Jan-Pieter 2086 DSC-21+20
69. Vesters Melchior 2078 SHTV-3+37
70. Ruiter Danny de 2075 Bobby Fischer-12+42
71. Beltz Dolf 2072 DSC-22= 
72. Pouwels John 2069 Botwinnik-5-5
73. Dessing Bastiaan 2068 Bobby Fischer-13+13
    SHTV-4  
74. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-4= 
75. Hoogland Mike 2057 SHTV-5+41
76. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-14= 
77. Buzing Pieter 2054 DSC-23+12
78. Kort Jacob 2048 DD-12-37
  Monté P.J. 2048 DD-12+4
80. Schendstok Bernard 2044 DD-14-27
81. Kirana Marco 2041 Botwinnik-6+191
    DSC-24  
  Zandwijk Jan-Peter van 2041 DSC-24-1
83. Noordhoek Henk 2038 Promotie-7-67
84. Flohil Jaap 2037 DSC-26+67
85. Enschede Ernst 2035 DD-15+6
  Kindt Manfred 2035 WSC-7-17
87. Glimmerveen Martin 2029 DSC-27-49
  Hennink Erik 2029 Promotie-8-4
89. Waard J.A.M. de 2027 DD-16+8
90. Bos Niels 2026 Alteveer-4-35
91. Leezer Roel 2024 Rijswijk-5-5
  Voogt Bob 2024 DSC-28+5
93. Verbaan B.M. 2022 RSC-BP-1+21
94. Dekker Kees 2020 Scheve Toren-2-46
95. Prangers Toine-Gera rd 2019 DSC-29-32
  Sibbing Sjaak 2019 Promotie-9+9
97. Bosma Arend 2018 DSC-30+19
98. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6= 
  Hoynck van Papendrecht Frans 2017 Rijswijk-6+9
100. Aagaard Michael 2015 SIO-1+43
    WSC-8  
101. Mostert Joost 2014 Promotie-10+5
102. Anema Walter 2013 DSC-31-54
  Bergh Jan van den 2013 Promotie-11+20
104. Stolte Maarten 2010 SHTV-6-4
105. Kuyvenhoven Marco 2007 WSC-9-19
106. Landsbergen Ron 2002 Promotie-12+19
107. Verwiel Eugene 2001 Botwinnik-7-10
108. Zwartveld Hans 1997 Alteveer-5+119
109. Meer Kees van der 1996 DSC-32-23
    Prometheus-2  
110. Bode Christian de 1995 Bobby Fischer-15+13
111. Lont Iwan 1993 Alteveer-6-2
112. Buchly Stefan 1992 Botwinnik-8-39
  Koelmans Jan Willem 1992 DD-17-53
  Wiersma Arno 1992 DSC-33+3
    Prometheus-3  
115. Zetten Maarten van 1990 Promotie-13+53
116. Voorberg Johan 1989 SIO-2-21
    WSC-10  
117. Tamerus Henrik 1985 DSC-34+28
118. Sternau Almar 1984 Alteveer-7+62
119. Boerkamp H.A.J. 1981 Promotie-14+87
120. Munninghoff Alexander 1980 DD-18-37
121. Vegt Seth van der 1979 DSC-35+104
122. Vreugdenhil Frans 1976 DD-19+15
    Schaakmat-4  
    WSC-11  
123. Goossens Pieter 1975 DSC-36+87
124. Smeele Pieter 1970 DD-20-49
125. Milort Gerard 1968 Alteveer-8-21
    RSC-BP-2  
  Voorberg Kees 1968 DSC-37-46
127. Marel Eric van der 1967 Bobby Fischer-16+10
128. Berg Bas van der 1966 Alteveer-9+17
  Blankespoor Jan 1966 Promotie-15-55
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
131. Klop Tjomme 1965 Schaakhuis-1+58
132. Duin Vincent 1964 RSC-BP-3+13
133. Rost van Tonningen Otto 1963 DD-21-68
  Woerden Michiel van 1963 Schaakmat-5-19
    WSC-12  
135. Lisdonk Lucien van de 1957 DSC-38-27
136. Nijs Thimo de 1956 DD-22-193
  Voorn Martin 1956 Bobby Fischer-17-19
138. Dulk Ton 1952 WSC-13-14
  Kentstra Wim 1952 Scheve Toren-3-56
140. Veldhuijzen Friedhelm 1950 DSC-39-23
141. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-23-9
142. Wichhart Maarten 1948 Promotie-16+62
143. Straaten Marco van 1946 Schaakhuis-2+19
144. Broek Willem-Jan van den 1944 DSC-40-7
145. Vis Peter 1941 RHC-Arena-1-10
146. Overdam Jan van 1939 Bobby Fischer-18-45
147. Eberle Jan 1937 HSV-1-6
  Hart Johan 't 1937 Lierse-1+160
  Thijssen A.W. 1937 Haeghe Ooievaar-5+6
150. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10= 
  Goudriaan Tony 1934 Botwinnik-9-18
    Rijswijk-9  
152. Leenman Dennis 1932 Schaakhuis-3  
153. Henke Aleksander 1928 SHTV-7-65
154. Segers H. 1927 DD-24-39
    SHTV-8  
155. Bodaan Ton 1926 HSV-2+70
    SHTV-9  
156. Snikkers Naomi 1924 DSC-41+161
157. Nepveu Manuel 1922 Promotie-17+10
  Swart Sipke de 1922 Promotie-17  
159. Huizen Henk van 1921 Prometheus-4-10
  Steffers Hendrik 1921 Rijswijk-10+33
161. Montsma Foppe-Jan 1916 DD-25-7
    Rijswijk-11  
  Siebelhoff Herman 1916 Alteveer-11-26
163. Vink Wim 1914 DD-26-38
164. Vermeer H. 1912 Scheve Toren-4+49
165. Baas Rijnko 1911 Rijswijk-12+27
    Schaakhuis-4  
  Jonkman David 1911 Schaakhuis-4+108
167. Boer Paul den 1903 SHTV-10-66
168. Vries Jan-Pieter de 1896 DSC-42-12
169. Smaal Lourens 1895 Botwinnik-10+7
170. Kamar M.B. 1894 RHC-Arena-2+14
  Pronk Rik 1894 SHTV-11-8
172. Baas Hans 1889 Promotie-19+40
  Ouwens Bert 1889 Promotie-19-45
  Zijden A.Q. v/d 1889 RSC-BP-4-13
175. Gaemers Peter 1887 Rijswijk-13+11
  Graaf sr. J. de 1887 Scheve Toren-5-32
  Zijden J.A. v/d 1887 RSC-BP-5+83
178. Bos F.P. van den 1886 DD-27-13
    Haeghe Ooievaar-6  
179. Dries Alex 1884 RHC-Arena-3-25
180. Liempt Michael van 1882 Rijswijk-14+94
181. Harmanus Norbert 1881 Schaakhuis-6+129
  Mulder P. 1881 DD-28-24
183. Dekker Ard 1880 Schaakmat-6-1
    WSC-14  
184. Waard Remko de 1879 DD-29-161
185. Bieger Thierry 1877 Pomar-1+67
    WSC-15  
  Dekker Derk 1877 Schaakhuis-7+56
  Peerdeman Nico 1877 Promotie-21+11
188. Mazuera Vargas Carlos 1876 HSV-3-19
189. Groot Akshaya de 1873 DD-30= 
190. Kaptein Jan 1872 Promotie-22  
191. Eijsbroek Dave 1870 Botwinnik-11+50
  Kunnen Ruurd 1870 Promotie-23-21
  Lom Rob van 1870 Schaakmat-7-29
    WSC-16  
194. Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-7-4
195. Nagtegaal J.A. 1867 DD-31-8
196. Lopies Andre 1866 DD-32-22
197. Wolvekamp O. 1864 HSV-4+6
198. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-8= 
200. Gallardo Banez A. 1860 Rijswijk-16+12
  Tsai Wong 1860 Promotie-24+18
202. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-9= 
  Manoch Maurice 1858 Botwinnik-12+150
  Tan John 1858 Promotie-25-15
205. Koreman E.P. 1857 DD-33+21
206. Arends H. 1856 DD-34-36
  Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5-50
  Mellens Martin 1856 Voorburg-1-21
209. Torenstra Rene 1855 DSC-43+94
    Prometheus-5  
210. Gent Aad van 1854 Scheve Toren-6-51
211. Eising Henry 1853 Scheve Toren-7-1
212. Gaemers Alfons 1852 Rijswijk-17-22
213. Gerritsen C.W.A. 1851 Pomar-2  
  Staden jr. Mildo van 1851 Promotie-26-1
215. Oortmarssen Hans van 1846 Rijswijk-18-47
216. Duijvesteijn Leo 1845 Schaakmat-8-57
    WSC-17  
217. Middelkoop Erik 1842 Botwinnik-13+10
  Orsouw Theo van 1842 RHC-Arena-4-3
219. Veen M. van 1841 Haeghe Ooievaar-10+49
220. Eesteren Jaap van 1840 DD-35+23
221. Baak Evert 1838 SHTV-12+36
  Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-19= 
  Witt Dick de 1838 Botwinnik-14-7
224. Bovenlander Theo 1836 SHTV-13-45
  Eggink Gerhard 1836 Promotie-27+34
  Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-8-65
227. Anink Marco 1835 DSC-44-43
  Voermans Adri 1835 DD-36+128
229. Sluijs Lothar van der 1834 DD-37-3
230. Heek Peter 1833 Botwinnik-15-12
  Reimer Wim 1833 DD-38-10
232. Meulemans Bart 1832 DSC-45+3
  Smit Rudi de 1832 Scheve Toren-8  
  Versteegh Mark 1832 DSC-45-17
235. Jacob Ruben s' 1831 Botwinnik-16+6
236. Alfen Rene van 1830 DSC-47+14
237. Then Hans 1829 Schaakhuis-9+49
238. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-11= 
  Nieuwkerk Dirk van 1828 SIO-3+12
    WSC-18  
240. Beijersbergen Joop 1825 Bobby Fischer-19-76
  Jong Jaap de 1825 Lierse-2-9
242. Oversloot Wilco 1824 SIO-4+26
    WSC-19  
243. Spierings John 1822 DSC-48-6
244. Henn Reinhard 1820 DD-39-39
245. Wijk H.L. v/d 1818 Promotie-28-36
246. Leeuwen Olav van 1817 SHTV-14+34
247. Have Roland ten 1816 DSC-49+100
  Mulders Rinze 1816 Botwinnik-17-18
  Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-20+38
250. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9+45
  Willighagen Gert-Jan 1815 SHTV-15+67
252. Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-10-26
253. Dekker Jan 1808 Schaakmat-9-13
    WSC-20  
254. Beeren Thom 1807 Botwinnik-18+130
  Theijn Dave 1807 Scheve Toren-10-40
256. Baak Karl 1806 SHTV-16+60
  Michielen Frank 1806 Botwinnik-19+25
258. Corneth Bert 1805 HSV-6+29
  Felkers J.M. 1805 DD-40= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6+1
261. Grapendaal Martin 1801 DD-41+19
  Schwencke Allard 1801 Bobby Fischer-20-36
  Tjioe Patrick 1801 Alteveer-12-24
    Schaakhuis-11  
264. Hulshof Hans 1798 Rijswijk-21  
  Smits Rob 1798 DSC-50-15
266. Bottema Timo 1797 Bobby Fischer-21+46
267. Bartel Jan-Kees 1796 DD-42+29
268. Diepen Hugo van 1794 Botwinnik-20+51
  Zwolsman P.A. 1794 DD-43+5
270. Schoonman Ivo 1793 SHTV-17-8
271. Donk Jan v/d 1792 DSC-51+38
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-11+45
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-10+10
    WSC-21  
274. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-22= 
  Hardiek Jetse 1791 Promotie-29+35
  Kraakman Mark 1791 Rijswijk-22-52
277. Kreek Michiel de 1790 DSC-52= 
278. Mulders Ed 1789 Rijswijk-24+105
279. Beekum Thomas van 1787 Botwinnik-21-17
  Bojanowski Roman 1787 Rijswijk-25+8
281. Kuin Sjaak 1786 Schaakhuis-12-24
282. Vromans Nico 1784 HSV-7+35
283. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-12-1
  Ingenhoes P.H. 1782 RSC-BP-7-1
  Spronsen A. van 1782 SIO-5-15
    WSC-22  
  Veldhuizen Niels 1782 Promotie-30-7
287. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-11= 
    WSC-23  
  Minnema Rens 1781 Promotie-31+64
  Oudewaal Vincent 1781 DD-44+45
  Paalvast A.G.M. 1781 DCSV-1+51
291. Wareman D. 1780 RSC-BP-8+8
292. Bons M.M. 1779 Haeghe Ooievaar-13-77
  Brouwers Reggy 1779 Schaakhuis-13+11
294. Heeres R.W. 1778 Paris-1+15
  Ramondt Dennis 1778 RSC-BP-9+59
296. Bruls Osman 1777 Schaakhuis-14-4
297. Ferrier Yvonne 1776 Botwinnik-22-50
  Stap Harry van der 1776 Rijswijk-26-6
299. Heijgen Diederik van 1775 DSC-53-26
  Verduijn Adriaan 1775 Lierse-3+231
301. Kuipers Hielke 1772 Promotie-32-23
302. Crefcoeur R. 1771 RSC-BP-10-74
  Termaat Alfons 1771 Botwinnik-23-9
304. Schalen John 1770 RHC-Arena-5-25
305. Joustra W.G. 1769 Rijswijk-27-58
306. Pol Johan van de 1766 DSC-54+20
307. Ruigt Casper 1765 Scheve Toren-12-50
308. Regeer P.A. 1761 Haeghe Ooievaar-14-54
    Schaakhuis-15  
309. Scholten J.J.H. 1760 RHC-Arena-6-5
310. Graaf E. v/d 1759 DD-45= 
  Holst R.E.H. v/d 1759 HSV-8+10
  Schuurman Hess Arjen 1759 Promotie-33+138
313. Beekman G. 1757 Pomar-3-15
314. Busman Jan 1756 Promotie-34-3
315. Olvers E. 1755 SHTV-18+10
316. Minnema Hans 1754 Promotie-35+32
  Vitner A. 1754 SHTV-19= 
318. Koning J.T. de 1753 Haeghe Ooievaar-15+23
319. Haan J.A. de 1751 HSV-9-4
  Nicoll Noah 1751 DD-46-122
321. Kooij Nol 1750 Pomar-4+116
322. Rekveldt M.Th. 1749 DSC-55+24
323. Meer Perry v/d 1748 Pomar-5-65
  Terpstra J.T. 1748 Pomar-5= 
325. Schoonman Merel 1746 SHTV-20+9
326. Boer Pepijn de 1745 Schaakhuis-16+36
  Briggeman P.W. 1745 Promotie-36-24
328. Berger Otto 1744 Rijswijk-28+44
  Kirana Nancy 1744 Botwinnik-24+163
    DSC-56  
  Noija H.O. 1744 DD-47= 
331. Middelkoop Arno 1743 Botwinnik-25+100
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
333. Horst G. 1742 DD-48+26
  Ploeger D. 1742 Haeghe Ooievaar-16-5
335. Bik Wouter 1741 Botwinnik-26+133
  Ham Marc van der 1741 Botwinnik-26+218
337. Gelpke R.F. 1739 DSC-57+38
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-28-34
  Tamerus Jan 1739 Lierse-4+14
  Yirtici Gokhan 1739 Alteveer-13  
341. Arp Gerard 1736 Botwinnik-29+10
  Bos Frank van den 1736 Rijswijk-29-23
  Broos Simon 1736 DSC-58+2
344. Beeloo Jean Miche l 1735 Schaakhuis-17+160
345. Nobel Corniel 1734 DSC-59+23
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-12  
    WSC-24  
347. Navrat Roman 1732 HSV-10-49
348. Gijsen Carel 1730 HSV-11-44
    Rijswijk-30  
  Vink Kees 1730 Pomar-7+15
350. Rabeling B.D. 1729 DSC-60  
351. Markenstein W. van 1728 Pomar-8-38
352. Aga Suroud 1727 Botwinnik-30+26
  Hylkema Titus 1727 RHC-Arena-7+17
  Marincic Olivier 1727 DSC-61-39
  Taverne Nadeem 1727 Schaakhuis-18-14
356. Kerkhof C. 1726 Scheve Toren-13-9
357. Kampen F.F. van 1723 DD-49-11
  Klijnsma Richard 1723 Scheve Toren-14-56
  Sikkes P. 1723 SHTV-21+125
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-31= 
361. Gouzij Nico 1720 SHTV-22  
  Heiden Jan v/d 1720 SIO-6-38
    WSC-25  
363. Germeys Bart 1719 Prometheus-6-75
364. Gieben Stijn 1718 SHTV-23+24
365. Alders R.H. 1717 Schaakhuis-19  
  Luyendijk J.J. 1717 Haeghe Ooievaar-17-58
367. Berendse F.N. 1716 Pomar-9+72
  Laan Hugo van der 1716 SHTV-24+55
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-11+11
370. Broeder Leno den 1714 Schaakmat-13+110
    WSC-26  
  Vries Ronald de 1714 Promotie-37-32
372. Palm G.F. 1713 DSC-62+10
  Strien Bart van 1713 Rijswijk-31-52
374. Ferschtman Felix 1712 Pomar-10-56
375. Leeuwe F. de 1711 RSC-BP-12-13
  Rijt A.H. van 1711 Prometheus-7= 
377. Wagner A.M. 1709 Haeghe Ooievaar-18-51
    SHTV-25  
378. Groothuis W. 1707 Bobby Fischer-23-15
379. Dekker P.Th. 1705 SHTV-26+3
  Ham Ben van 1705 HSV-12= 
  Leeuwen J. van 1705 SIO-7-42
    WSC-27  
382. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8-11
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-28  
  Meer J. v/d 1704 Haeghe Ooievaar-19+8
  Mors Adriaan ter 1704 DSC-63-41
    Prometheus-8  
386. Langerak J.H. 1703 Haeghe Ooievaar-20= 
387. Veen Rens ter 1702 DCSV-2+4
388. Toorn Aat van der 1701 Alteveer-14-30
    RSC-BP-13  
389. Vissers R. 1700 Haeghe Ooievaar-21-32
    Pomar-11  
390. Knops H. 1698 Promotie-38-2
391. Berg Jaap van den 1697 Promotie-39-29
  Valk Dick 1697 Lierse-5+78
393. Vissers Ton 1696 SHTV-27-55
394. Kuyvenhoven Vincent 1695 Schaakmat-15-43
    WSC-29  
  Wentholt Frans 1695 DD-50+23
396. Barbier R.R. 1694 Haeghe Ooievaar-22-38
  Holst Fred v/d 1694 HSV-13-12
  Veldhuizen Jan 1694 Promotie-40+46
399. Snijders F. 1691 Rijswijk-32+17
  Spierings Ben 1691 SHTV-28-73
401. Boersma F.W. 1690 Haeghe Ooievaar-23+64
  Delden Jan van 1690 SHTV-29+34
  Engering Frans 1690 DD-51  
404. Huisman Edgar 1689 DSC-64-77
405. Stolze Gerard 1688 Lierse-6-76
  Tichler Alexander 1688 Paris-2+94
  Toxopeus G.M.B. 1688 Promotie-41+12
408. Kaptein Frank 1685 Promotie-42+48
  Mudde H. 1685 Pomar-12-27
  Roeleveld Koos 1685 HSV-14+189
    SHTV-30  
  Vorselen Theo van 1685 DD-52-2
412. Eering Peter 1683 Schaakmat-16-56
    WSC-30  
  Mikhaïl Gabriel 1683 RHC-Arena-9-39
  Mittertreiner A.J. 1683 HSV-15  
415. Wisse Niek 1681 SHTV-31-33
416. Kemeling A.E. 1680 DSC-65-57
417. Stolte K.P. 1679 SHTV-32-73
418. Manen R.A. van 1675 DD-53+14
419. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-31  
  Martens F.M. 1674 Promotie-43+18
421. Leij E.J. van der 1672 Haeghe Ooievaar-24+5
  Nicolaas Han 1672 Pomar-13+26
  Wallinga J. van 1672 SHTV-33+11
424. Brits H.J.A. 1670 Haeghe Ooievaar-25-24
  Bronts Kor 1670 DD-54-12
426. Neuteboom M. 1668 Prometheus-9+9
  Postma J. 1668 DD-55-72
428. Nies Dingeman van 1666 Promotie-44-6
429. Dalen Willem van 1663 Botwinnik-32-79
  Duijvestijn J.J.A. 1663 DSC-66-37
431. Berg Sandra v/d 1662 Lierse-7-163
  Lindhout Danny 1662 SHTV-34-9
  Zijden G.J. v/d 1662 RSC-BP-14-73
434. Ameling Bob 1661 Botwinnik-33-30
  Gaag Frits v/d 1661 SIO-9-80
    WSC-32  
  Kies Arie 1661 Scheve Toren-15-14
  Lubbe Lex van der 1661 Bobby Fischer-24+69
    HSV-16  
438. Kuyvenhoven Vincent 1660 Schaakmat-17-41
    WSC-33  
  Stegenga F.J. 1660 DCSV-3-14
440. Bellen Henk van 1658 DD-56-87
  Wuister J. 1658 RSC-BP-15-14
442. Huygen C. 1657 DSC-67-30
443. Dijk Teun van 1656 Lierse-8= 
444. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-26= 
  Verheijen Jan 1655 SHTV-35+35
446. Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-27+18
447. Blom Jaap 1652 Bobby Fischer-25+9
448. Bergers Wim 1651 Scheve Toren-16+24
  Eijk A.J. van 1651 Haeghe Ooievaar-28+47
  Pree Jan de 1651 Botwinnik-34+9
  Pronk A. 1651 RSC-BP-16-11
452. Duijvesteijn Andre 1650 Schaakmat-18-10
    WSC-34  
  Eveleens Ed 1650 Botwinnik-35-10
454. Alvares E.F.S. 1649 SHTV-36+14
  Flikweert Kees 1649 Schaakmat-19-45
    WSC-35  
  Franke Arie 1649 Botwinnik-36+28
457. Lont Jolle 1647 DSC-68  
458. Boermans R. 1646 DCSV-4-14
  Korving Cornelis 1646 DSC-69+9
  Leentvaar Coen 1646 DSC-69-22
  Nitzsche Edo 1646 RHC-Arena-10-8
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-69+13
463. Quak Piet 1645 Lierse-9-52
  Tol Henk van der 1645 Rijswijk-33+38
465. Beekenkamp Rick 1644 DSC-72+13
466. Brinkman Dirk 1643 Promotie-45+37
467. Jong Bert de 1640 Schaakmat-20-70
    WSC-36  
468. Bilars Gerard 1639 DSC-73-90
469. Grootjans Theo 1637 Voorburg-2+21
  Hofstee Piet 1637 DSC-74-70
  Jager Mark 1637 DCSV-5-55
  Lantzendörffer Floris 1637 Rijswijk-34  
473. Verkerk P.J. 1636 Haeghe Ooievaar-29-10
474. Dijk Pascal van 1634 Lierse-10+41
  Weijde Andre van der 1634 Prometheus-10-3
    WSC-37  
476. Offereins W.A. 1633 DSC-75= 
477. Nierop D. 1631 Haeghe Ooievaar-30+33
478. Goudriaan W.L. 1630 DD-57-9
  Weel A.J. van 1630 DD-57-1
480. Ouwerkerk J.P.J. 1628 RSC-BP-17-56
  Weele S. v/d 1628 DSC-76-93
482. Ferschtman Galina 1627 Pomar-14= 
  Zoun Rogier 1627 Botwinnik-37  
484. Kalma Bas 1626 SHTV-37= 
485. Houten Ron van 1625 Schaakhuis-20  
  Taanman P. 1625 Haeghe Ooievaar-31+6
487. Berg G.M. v/d 1624 Haeghe Ooievaar-32+19
488. Guijt Erwin 1622 Promotie-46+50
489. Coers Frans 1621 SHTV-38-47
490. Buis Kees 1620 DD-59= 
491. Gevaerts Caspar 1618 Paris-3  
  Meijer Gerard 1618 Bobby Fischer-26+56
  Velzen M. van 1618 RSC-BP-18-21
  Zwart D.M. de 1618 Promotie-47-11
495. Valstar Jan 1617 Lierse-11-19
496. As J.J. van 1615 HSV-17+11
    RHC-Arena-11  
497. Kniesmeijer Rob 1614 RHC-Arena-12+5
  Kraakman Paul 1614 Rijswijk-35-23
499. Breugel E.A.J. van 1613 Haeghe Ooievaar-33-60
500. Post Dick 1610 Schaakmat-21-54
    WSC-38  
  Veen Reinier v/d 1610 DCSV-6+9
  Wiegerink R.T. 1610 SHTV-39-33
503. Apeldoorn M.P.J. van 1609 Haeghe Ooievaar-34+70
  Honderd Ger 1609 Prometheus-11-38
505. Perluka Han 1608 Botwinnik-38-55
  Reiding R. 1608 Scheve Toren-17-14
507. Heide Gerben van der 1607 Prometheus-12+26
508. Hooghiemstra F.F. 1606 Haeghe Ooievaar-35-41
509. Bes R.N.M. 1605 Haeghe Ooievaar-36  
510. Riemersma P.B.J. 1604 DD-60+8
511. Dop Erik van 1601 Rijswijk-36  
  Somer Arif 1601 HSV-18= 
    SHTV-40  
513. Claessens R.J.M. 1600 DD-61+11
  Gerritsma Bert 1600 HSV-19-10
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-39= 
  Hansen Jacobus 1600 RHC-Arena-13-31
517. Hendriks J.J.E. 1599 Haeghe Ooievaar-37+45
  Kop A.P.C. 1599 Haeghe Ooievaar-37+54
519. Praagman Niek 1596 Rijswijk-37-52
520. Noort Peter van 1594 SHTV-41-75
521. Alsemgeest Nico 1593 Lierse-12-106
522. Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-40-14
  Suijker J.W.M. 1592 Haeghe Ooievaar-39-54
  Tesselaar Cor 1592 DD-62+27
525. Kemeling Leen 1590 SIO-10+20
    WSC-39  
526. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-15-59
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-14= 
528. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
529. Berkel Dennis van 1584 Lierse-13+26
530. Cabrero Juan 1583 HSV-20  
  Heide Jelle v/d 1583 RHC-Arena-15-1
  Zuidgeest Jordy 1583 Schaakmat-22+103
    WSC-40  
533. Cruden Marcel 1582 Schaakhuis-21-50
534. Frehe A.P. 1581 DSC-77+16
  Vos Cees de 1581 Lierse-14-24
536. Verploegh H.C. 1579 RSC-BP-19+21
537. Huitema Doeke 1578 Rijswijk-38-44
  Kaan J.E.F. 1578 DD-63+18
  Snikkers Tabitha 1578 DSC-78+75
540. Berger M.P.M.J. 1577 Rijswijk-39-1
541. Jong Bob de 1576 Botwinnik-41  
542. Kleijn Jeroen 1575 Scheve Toren-18+2
  Lier J.M.E. van 1575 Promotie-48-6
  Swieten Simon van 1575 Lierse-15+52
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-16-11
    Schaakhuis-22  
546. Noordam Arjen 1574 Lierse-16+18
  Rutten G. 1574 Scheve Toren-19-41
548. Goebertus A.W. 1573 Voorburg-3+3
549. Streefland J. 1570 HSV-21-5
550. Loke J.A. 1569 HSV-22-22
  Wit Jacques de 1569 HSV-22+12
552. Elst F.A. v/d 1567 Pomar-17-47
553. Ende Jan van den 1566 Schaakmat-23-37
    WSC-41  
  Mac Gillavry Will 1566 Botwinnik-42+22
  Steemers Vincent 1566 Pomar-18-42
556. Trompetter Remco 1565 Schaakmat-24-3
    WSC-42  
557. Arkesteijn J.P. 1564 DD-64+10
  Edwards van Muyen Jimmy 1564 HSV-24-22
  Zijlstra F. 1564 Voorburg-4+10
560. Slotemaker J.H.M. 1562 DCSV-7+24
561. Beijer Bram 1561 DCSV-8  
  Blaas L.J. 1561 Pomar-19-1
  Staden sr. M. van 1561 Promotie-49-20
564. Berg Johan v/d 1559 SIO-11-9
    WSC-43  
  Groot M.H. de 1559 RSC-BP-20-8
566. Nieswaag Hans 1558 Lierse-17-18
567. Steenweg Paul 1557 DCSV-9+13
568. Jong-v/d Berg Gera de 1556 Lierse-18+12
  Weerts Rene 1556 SHTV-42-27
570. Otter Kees den 1555 Rijswijk-40-12
571. Gelder Kees van 1554 SHTV-43= 
  Nieuwkerk Leen van 1554 Schaakmat-25-3
    WSC-44  
573. Veen H. ter 1553 DCSV-10-37
574. Switzar Remco 1552 Schaakmat-26+26
    WSC-45  
575. Noordam L. 1551 SIO-12= 
576. Hessels W.B. 1550 HSV-25-58
577. Hove Johan-Mart ten 1548 DD-65-94
  Swinkels Raymond 1548 Rijswijk-41+4
579. Warmenhoven R.A. 1547 Haeghe Ooievaar-40+47
580. Eijkman E. 1546 Voorburg-5-3
  Ven W. 1546 RSC-BP-21= 
582. Dijk Andre van 1544 RHC-Arena-17-25
583. Lucas Herman 1543 RSC-BP-22  
584. Boer R. de 1541 RSC-BP-23+94
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-23= 
586. Burg Wesley v/d 1540 Rijswijk-42  
587. Zonneveld J. 1539 DCSV-11-1
    Haeghe Ooievaar-41  
588. Venema Kees 1537 DSC-79-70
589. Prins Leen 1535 Schaakmat-27+80
    WSC-46  
590. Felix R.J. 1534 Rijswijk-43= 
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-42= 
592. Pronk J. 1533 Promotie-50-14
593. Berger R.L.M. 1532 RSC-BP-25-119
  Dijkstra R.W. 1532 SHTV-44-8
  Zwan J. van der 1532 RSC-BP-25-1
596. Schouten Nico 1531 RHC-Arena-18+12
  Venetie Koen van 1531 Schaakhuis-23+57
598. Boot Otto 1530 Botwinnik-43-1
  Liefde F.G.J. de 1530 Haeghe Ooievaar-43+31
600. Berghuis P. 1529 Pomar-20-74
601. Reede Lito van 1527 DSC-80-32
  Sas Aad van 1527 Pomar-21+55
603. Man Peter de 1526 Pomar-22-55
  Schuppen H. van 1526 Rijswijk-44= 
605. Koks Paul 1525 DSC-81+44
606. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1524 Lierse-19-101
607. Dirkse Simon 1523 DSC-82-54
  Vries Rob de 1523 Promotie-51+10
609. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-27= 
  Spaans Leen 1522 DD-66+26
611. Jong Arie de 1521 Lierse-20-124
612. Valstar Anja 1520 SIO-13-19
    WSC-47  
613. Eijk Rick van der 1519 SIO-14+92
    WSC-48  
  Herpen Max van 1519 DD-67-63
615. Hennink Dick 1517 DD-68+24
616. Hoetmer Jan 1515 Botwinnik-44-3
617. Boers Frans 1513 Schaakmat-28-28
    WSC-49  
  Breuker Harry 1513 Promotie-52-58
619. Smit Niels 1504 Promotie-53+55
620. Merle Robert 1503 SIO-15  
    WSC-50  
621. Hoek Fabian 1496 Promotie-54+40
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-26+17
  Zonderland H. 1496 DSC-83+75
624. Rijsdijk Pieter 1495 Botwinnik-45-1
625. Varenkamp Frits 1494 Botwinnik-46-45
626. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-45= 
  Bussmann Gerrit 1493 DSC-84-93
    Prometheus-13  
  Delorme Jos 1493 SHTV-45+51
  Doeves Bram 1493 Botwinnik-47-143
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-24-23
631. Engelen Niels 1491 DD-69-10
632. Corpeleijn Andre 1490 Botwinnik-48-6
  Riet P.H.M. van 1490 DSC-85-18
  Stap Harry van der 1490 Rijswijk-46= 
635. Krabbedam Pike 1489 Promotie-55+2
636. Hazeu Cock 1488 Lierse-21  
  Jong Dick de 1488 HSV-27+11
638. Falandt Jan 1486 Pomar-23+8
639. Knigge Mark 1484 Rijswijk-47+85
640. Derrazi Yassine 1482 Schaakhuis-25-46
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-28+54
  Kolk Jan v/d 1482 Prometheus-14-4
643. Croes J.C. 1481 Haeghe Ooievaar-44+55
  Kossen Mathijs 1481 Paris-4-76
645. Dwarshuis P.J.C. 1480 SHTV-46+6
  Knigge Hans 1480 Rijswijk-48-63
647. Trouwborst Thomas 1478 Schaakhuis-26+89
648. Orre Anton 1477 DD-70-69
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-29+6
650. Boot Harry 1475 HSV-28-46
  Kruk Arie v/d 1475 SIO-16-1
    WSC-51  
652. Sutrisno Agus 1474 Scheve Toren-20-90
653. Tegelaers Youri 1473 Prometheus-15= 
654. Poots Rene 1472 DSC-86-94
  Soeterbroek Jaimy 1472 Botwinnik-49+34
656. Claushuis Michael 1469 Bobby Fischer-30+8
  Leeuw Pascal de 1469 SHTV-47+7
  Zwemstra Bert 1469 DSC-87-63
    Prometheus-16  
659. Scherpenisse Rob 1467 DSC-88+53
  Vreede Henk de 1467 Botwinnik-50-15
  Zuyderwijk Gerard 1467 SIO-17+15
    WSC-52  
662. Lim D. 1466 Bobby Fischer-31+2
663. Dekker Jan 1465 Lierse-22+166
  Hack Swen 1465 SHTV-48= 
665. Boer A.C. 1464 DD-71+2
  Pol Th. van der 1464 Rijswijk-49  
667. Wackers G.J.P.M. 1460 DD-72= 
668. Hoseni Arash 1459 Bobby Fischer-32+32
  Jutte W.P.M. 1459 Promotie-56+1
670. Ensing Michiel 1457 Bobby Fischer-33+1
671. Blanter Sofya 1456 DSC-89+144
  Rijswijk Tim van 1456 Pomar-24+15
673. Dijk Henk van 1453 SIO-18= 
674. Duijf A.W. den 1451 SIO-19+2
    WSC-53  
  Patty F. Al 1451 Voorburg-6-16
  Zwartendijk A. 1451 RHC-Arena-19-12
677. Bottema Elmar 1450 Bobby Fischer-34+26
  Wind Christiaan 1450 Pomar-25-17
679. Stuut Klaas 1449 RHC-Arena-20-18
680. Smit F. 1448 DSC-90+4
681. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
  Vries Auke de 1447 DD-73  
683. Pettinga Paul 1446 Botwinnik-51+5
684. Bonsel J. 1445 SHTV-49-30
  Kauffman W.F.N. 1445 Pomar-26-71
  Rodijnen Rinus 1445 Lierse-23-49
687. Bruna M.H.M. 1444 Haeghe Ooievaar-45+47
688. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-50= 
689. Jacobs H. 1440 Pomar-27-14
690. Meer Lex van der 1436 SHTV-51+28
  Meiden Pim v/d 1436 SHTV-51-150
  Werven H. van 1436 Promotie-57-27
693. Wijnberg Mathijs 1435 SIO-20= 
    WSC-54  
694. Verwaart D.J. 1431 HSV-29= 
695. Bragonje H. 1421 Promotie-58+2
  Groot Bertus 1421 Schaakmat-30+2
    WSC-55  
  Middeldorp A.G.M. 1421 Haeghe Ooievaar-46-32
  Slagboom Govert 1421 Pomar-28+1
699. Alphenaar J. 1420 Promotie-59+3
  Wessem Melchior van 1420 Paris-5  
701. Hählen Ruud 1419 HSV-30-83
702. Kamp Boris 1418 HSV-31-65
703. Kooy Joop v/d 1415 Lierse-24-55
704. Becker Johan 1413 Paris-6+6
705. Willik Bert van de 1411 DSC-91+38
706. Schoon C. 1410 Promotie-60-40
707. Lis Hans van 1408 Botwinnik-52-9
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-61= 
709. Oosterom Gerrit 1406 Lierse-25  
710. Krogt Jeffrey v/d 1405 Lierse-26-50
  Muusers John 1405 RHC-Arena-21= 
712. Eibergen Robert van 1403 DD-74  
  Zimmerman Marc 1403 DSC-92  
714. Marcus A. 1402 HSV-32= 
715. Attema M.E. 1401 Paris-7-62
  Meng Olivia 1401 Botwinnik-53-309
717. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
718. Roo J. de 1399 Promotie-62+60
  Ruiter Rein de 1399 DD-75+4
720. Haar Boudewijn van der 1398 Schaakhuis-27  
721. Krempel Jordy 1397 DSC-93  
722. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-54-103
723. Hanewald Ernst 1395 DSC-94+41
  Ras M. de 1395 Haeghe Ooievaar-47-17
725. Ruiter Thom de 1392 Rijswijk-50+248
726. Bottema Rowan 1391 Bobby Fischer-35+32
  Zaalen Jos van 1391 RHC-Arena-22-27
728. Wal Mart v/d 1390 SIO-21-46
    WSC-56  
729. Geest Marco van 1386 Schaakmat-31+66
    WSC-57  
730. Heer Jonathan de 1385 Bobby Fischer-36+19
  Hendriks Marinus 1385 HSV-33-6
  Verschuren K. 1385 Bobby Fischer-36-5
733. Vetten Piet de 1384 Lierse-27-23
734. Wulffers L.A.G.M. 1377 Haeghe Ooievaar-48-45
735. Trommel E.S. 1376 Promotie-63= 
736. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-51+20
  Dekker Rick 1375 Promotie-64+83
738. Sluis Bert v/d 1373 RHC-Arena-23-63
739. Boekestijn Piet 1372 Lierse-28  
  Caspers Eric 1372 Botwinnik-55+16
741. Blaauw F. 1371 Bobby Fischer-38-79
742. Grootscholten Leo 1370 SIO-22+2
    WSC-58  
  Janssen Thijs 1370 Schaakmat-32-32
    WSC-58  
  Lagerwerf Leen 1370 Lierse-29-28
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-52-11
746. Heyningen Ruud van 1369 Lierse-30-1
747. Lohrer M.T.A. 1367 Pomar-29-17
748. Nienhuis Jan 1366 Voorburg-7-102
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-7  
750. Middelkoop Erik 1364 Botwinnik-56-104
751. Oomes Marijn 1363 Schaakmat-33-16
    WSC-60  
752. Lamping Marco 1362 Lierse-31+10
  Moelchand Ritesh 1362 Botwinnik-57  
  Zwan Robbert v/d 1362 RSC-BP-27-16
755. Soeterbroek Piet 1361 Botwinnik-58  
756. Kats Marten 1360 Prometheus-17+13
    SHTV-53  
    SIO-23  
757. Bom Aad 1359 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
758. Luk Jaimy 1354 SHTV-54  
759. Zuydgeest Leo 1352 DSC-95+71
    Prometheus-18  
760. Hendriks Hans 1351 Prometheus-19-55
  Knaap Jos van der 1351 Schaakmat-35+18
    WSC-62  
  Vogelaar Wim 1351 Schaakmat-35+12
    WSC-62  
763. Ende Henk van den 1350 Lierse-32-174
764. Uijlenbroek Theo 1349 Lierse-33-68
765. Duivenboden R. van 1347 Haeghe Ooievaar-49-11
  Kranenburg S. 1347 Rijswijk-53+131
767. Gastaldi G. 1343 Pomar-30-174
768. Chervet Henk 1337 Bobby Fischer-39-34
  Millenaar Klaas 1337 SIO-24= 
    WSC-64  
  Zeelenberg N. 1337 SIO-24-5
    WSC-64  
771. Haaksma F.H. 1336 Voorburg-9-15
  Huybens P.M. 1336 HSV-34+11
773. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-40-112
774. Bergers J. 1330 Pomar-31= 
775. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-59+16
  Kuijper Wim 1329 Lierse-34  
777. Buijs A. 1327 RHC-Arena-24-117
  Hout Gerrit v/d 1327 SIO-26+14
    WSC-66  
779. Jong A. de 1325 DSC-96-70
  Poot Wim 1325 Lierse-35  
781. Hofland Jeffrey 1322 SIO-27+72
    WSC-67  
782. Rijn Peter van 1321 Bobby Fischer-41  
783. Torenstra Jan 1319 DSC-97  
784. Buijs Gerard 1318 Lierse-36  
785. Maas Bob 1316 Pomar-32-38
  Prins Jan 1316 Lierse-37  
787. Feringa Andre 1311 Lierse-38+11
788. Nederpel Bram 1310 DCSV-13-26
789. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-37= 
    WSC-68  
790. Bouma Henk 1306 SHTV-55+60
791. Ee W. van 1304 Rijswijk-54-78
  Eijgenraam Wim 1304 RHC-Arena-25-77
793. Berg Co v/d 1300 Lierse-39+48
794. Tavakolly Navied 1299 Paris-8  
795. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-38= 
    WSC-69  
796. Lamping Jason 1294 Lierse-40  
797. Gaag Nico v/d 1292 SIO-28-54
    WSC-70  
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-10-115
  Rens Hans 1292 Botwinnik-60-7
800. Schaafsma B.J. 1291 Paris-9-60
801. Westmaas Jelmer 1290 Botwinnik-61+50
802. Bijster Harmen 1287 Voorburg-11  
  Mooren Leon 1287 Botwinnik-62  
804. Vreugdenhil Jaap 1286 Lierse-41+17
805. Koornneef Arie 1285 Lierse-42-25
806. Modderman Arent 1284 Botwinnik-63+3
807. Remmerswaal W. 1277 Haeghe Ooievaar-50-13
808. Giele Reinier 1274 DSC-98  
809. Ephraim Floris 1273 Promotie-65= 
810. Kok Freek de 1272 Rijswijk-55  
811. Haan Corry de 1270 SIO-29-36
    WSC-71  
812. Boersma L. 1267 Haeghe Ooievaar-51+35
813. Valstar-Valstar Nel 1266 Lierse-43-111
814. Prein Alex 1262 Promotie-66  
815. Boersma S. 1260 Haeghe Ooievaar-52+1
816. Samuels de Wilde Bernard 1258 Bobby Fischer-42+84
817. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-39+8
    WSC-72  
818. Dijk Henk van 1255 SIO-30-54
    WSC-73  
819. Dijk L.B. van 1250 SHTV-56= 
820. Karunatilaka Gihan 1248 Bobby Fischer-43+55
821. Keuzenkamp Y.M. 1244 SHTV-57-42
822. Ronden Robin den 1239 Lierse-44  
823. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-20= 
824. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
825. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-26-142
826. Etten Ronald van 1232 Schaakmat-40  
    WSC-74  
827. Spruijt Carlie 1229 Schaakmat-41  
    WSC-75  
828. Meer Sylvain v/d 1225 DSC-99+55
829. Beukel Niels van den 1224 WSC-76-60
830. Jansen Anne 1220 Schaakmat-42  
831. Onderwater Michel 1216 Schaakmat-43-61
    WSC-77  
832. Keekem J.C. van 1213 Voorburg-12  
833. Kommer Jan 1211 Rijswijk-56-29
834. Tiersma Jan Bouke 1209 Schaakmat-44-53
    WSC-78  
835. Vogel J. de 1208 SIO-31= 
    WSC-79  
836. Hogendoorn Tim 1196 Rijswijk-57  
837. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-32+31
    WSC-80  
  Hartmann Joop 1192 DCSV-14-37
839. Kupfer Gerard 1190 SHTV-58= 
840. Vermeulen Wim 1189 SHTV-59-36
841. Liefde M.S. de 1183 Haeghe Ooievaar-53+144
  Lindhout Nel 1183 RHC-Arena-27-43
843. Huysman Lennart 1176 SIO-33-42
    WSC-81  
844. Dekker Jacob 1170 DSC-100  
845. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-67-7
846. Giele Marieke 1149 DSC-101  
847. Meijden Joke van der 1145 RHC-Arena-28+51
848. Frima Lodewijk 1144 Paris-10  
849. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-45  
850. Mos C.J. 1140 SIO-34-71
    WSC-82  
  Taal W.M. 1140 RSC-BP-28-91
852. Wel Frank van der 1124 Lierse-45+8
853. Weekhout A. 1072 Bobby Fischer-46-68
854. Westerduin Rina 1071 Botwinnik-64-64
855. Kok Carolijn de 1065 Rijswijk-58  
856. Lai Hugo 1064 Bobby Fischer-47  
857. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-48-7
858. Blanter Marfa 1054 DSC-102  
859. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-21= 
860. Albers Robert 1030 Botwinnik-65-17
861. Gosman Henneke 1029 Bobby Fischer-49  
862. Brulleman Floris 1020 Rijswijk-59  
863. Groenhof Kai 1018 Bobby Fischer-50  
864. Ende Aad v/d 1009 Lierse-46  
865. Meijden Gerda van der 970 RHC-Arena-29-243
866. Jansen Tom 963 Schaakmat-45  
    WSC-83  
867. Meinders Hennie 921 Lierse-47-116
868. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-51  
869. Scheele Leander 777 Bobby Fischer-52  
870. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-60  
Artikel aangelegd op: 04-05-2009
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.