Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2009
Geschreven door Paul Koppens   
06-02-2009
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. John van der Wiel staat net als vorige keer bovenaan; de tweede plaats is overgenomen door Anish Giri.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2009. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2008 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2008 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating).

HSB-ratinglijst per 1 februari 2009 en veranderingen sinds 1 februari 2008

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Wiel John van der 2485 DD-1+9
2. Giri Anish 2457 DSC-1  
3. Jong Jan-Willem de 2453 WSC-1+1
4. Oosterom Chiel van 2404 Bobby Fischer-1+4
    DSC-2  
5. Jager Jaap de 2386 Alteveer-1-1
6. Michielsen Joost 2347 Bobby Fischer-2+36
    DSC-3  
7. Kleijn C. 2336 Bobby Fischer-3+119
8. Wortel Marten 2328 DSC-4+17
9. Erwich Frank 2317 Bobby Fischer-4-3
10. Blokhuis Edgar 2295 DD-2+11
11. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
12. Kuipers Eelco 2273 Promotie-1-2
13. Bannink Bernard 2269 Promotie-2+18
14. Ruijgrok Dennis 2260 Bobby Fischer-5-60
15. Kelder Joram op den 2256 Bobby Fischer-6+34
    DSC-5  
16. Werksma Arie 2253 DD-4-8
17. Vorm Teunis van der 2250 Botwinnik-1  
18. Legemaat G. 2240 DSC-6+66
19. Irwin Mark 2228 Bobby Fischer-7+3
20. Pietersma Menno 2219 Schaakmat-1+10
    WSC-2  
21. Coene Igor 2202 Promotie-3+33
  Meijer Dolf 2202 Pionnetjes-1+1
23. Dijk Timon van 2201 Schaakmat-2-28
    WSC-3  
24. Prakken Gerrit 2198 DD-5-20
25. Egmond Rogier van 2189 DD-6-26
26. Hofland Leonard 2186 DSC-7-29
27. Pijpers Arthur 2185 Botwinnik-2+16
28. Helvoort Rob van 2182 Rijswijk-1+4
29. Breukelman Jan 2181 Bobby Fischer-8+16
30. Broekman Willem 2169 Promotie-4+11
31. Mekuria Rufael 2164 DSC-8+307
32. Provoost Simon 2156 Bobby Fischer-9+67
33. Fokkink Robbert 2151 Prometheus-1+6
34. Lambrechts Koen 2148 DSC-9+176
35. Steen J.A. van der 2147 Scheve Toren-1-3
36. Nies Pauline van 2143 DSC-10-14
37. Liem Raymond 2142 DSC-11= 
38. Dop Arend van 2141 DSC-12= 
39. Nicholson John 2138 DD-7-41
40. Kommer Bas 2137 Rijswijk-2+24
41. Lindner Jan-Joost 2135 DD-8+29
42. Ahlers Ben 2133 Promotie-5+15
  Meulenbroek Kim 2133 DSC-13+71
44. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
45. Slaa R. 2130 DSC-14+27
    Haeghe Ooievaar-3  
46. Happel Henk 2127 DD-9-53
47. Dickhoff Ronald 2126 DD-10-2
48. Brasser Paul 2125 WSC-4+53
  Hofman Marnix 2125 WSC-4-33
50. Hoving Michael 2124 Rijswijk-3+5
51. Zanten William van 2123 SHTV-1+44
52. Rappard Diederik van 2121 Alteveer-2+8
53. Mannen Henk 2117 DSC-15-5
54. Wagenaar Ron 2116 Alteveer-3-16
55. Valstar Johan 2114 Schaakmat-3-16
    WSC-6  
56. Vos Jan-Pieter 2110 DSC-16+44
57. Noordhoek Henk 2107 Promotie-7+23
  Schrik Rachid 2107 DSC-17  
59. Prooijen Jan-Willem van 2106 Alteveer-4+46
60. Bas P. de 2103 DSC-18-9
  Vistisen Lars 2103 DD-11-33
62. Cupido Alexander 2102 Rijswijk-4+47
63. Pouwels John 2098 Botwinnik-3+13
64. Duijzer Jan Willem 2095 Botwinnik-4-13
65. Pauw Sander 2091 SHTV-2-33
66. Oranje R. 2088 DSC-19+52
67. Barendse Ted 2083 DSC-20-43
68. Vesters Melchior 2078 SHTV-3+47
69. Blom Vincent 2076 Bobby Fischer-10+158
70. Monté P.J. 2075 DD-12+55
71. Kort Jacob 2073 DD-13-26
  Overdam Julian van 2073 Bobby Fischer-11+37
73. Beltz Dolf 2072 DSC-21-5
74. Voogt Bob 2067 DSC-22+41
75. Anema Walter 2065 DSC-23-9
76. Hoogland Mike 2060 SHTV-4+55
  Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-4= 
78. Bos Niels 2058 Alteveer-5-2
79. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-12= 
80. Nijs Thimo de 2053 DD-14-96
  Schendstok Bernard 2053 DD-14-18
82. Dessing Bastiaan 2052 Bobby Fischer-13+37
    SHTV-5  
83. Buzing Pieter 2049 DSC-24+15
84. Leezer Roel 2047 Rijswijk-5+33
85. Zandwijk Jan-Peter van 2046 DSC-25-42
86. Kuyvenhoven Marco 2043 WSC-7+17
87. Kindt Manfred 2042 WSC-8-39
88. Vlam Horatio 2039 DSC-26+15
89. Prangers Toine-Gera rd 2036 DSC-27-15
90. Ruiter Danny de 2035 Bobby Fischer-14+21
91. Verbaan B.M. 2034 RSC-BP-1+33
92. Vreugdenhil Frans 2032 DD-16+83
    Schaakmat-4  
    WSC-9  
93. Wiersma Arno 2031 DSC-28+99
    Prometheus-2  
94. Enschede Ernst 2029 DD-17= 
95. Voorn Martin 2028 Bobby Fischer-15+59
96. Bergh Jan van den 2022 Promotie-8-109
97. Hoynck van Papendrec Frans 2021 Rijswijk-6+25
98. Bode Christian de 2019 Bobby Fischer-16+46
  Stolte Maarten 2019 SHTV-6-28
100. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-7+9
101. Hennink Erik 2013 Promotie-9+33
  Sibbing Sjaak 2013 Promotie-9+22
103. Aagaard Michael 2012 SIO-1+18
    WSC-10  
104. Landsbergen Ron 2011 Promotie-11+5
105. Bosma Arend 2010 DSC-29+11
  Flohil Jaap 2010 DSC-29+40
107. Mikhaiel M.W.H. 2009 Schaakhuis-1+87
108. Smeele Pieter 2007 DD-18-17
109. Mostert Joost 2006 Promotie-12+9
110. Meer Kees van der 2004 DSC-31-16
    Prometheus-3  
111. Rost van Tonningen Otto 2002 DD-19-31
112. Buchly Stefan 1999 Botwinnik-5-47
  Dekker Kees 1999 Scheve Toren-2-67
  Verwiel Eugene 1999 Botwinnik-5+3
115. Glimmerveen Martin 1995 DSC-32-98
  Lont Iwan 1995 Alteveer-6= 
  Munninghoff Alexander 1995 DD-20-13
  Waard J.A.M. de 1995 DD-20-34
119. Meng Roger 1994 Botwinnik-7+83
120. Tamerus Henrik 1992 DSC-33+35
121. Koelmans Jan Willem 1991 DD-22-59
  Waard Remko de 1991 DD-22-18
123. Milort Gerard 1990 Alteveer-7+15
    RSC-BP-2  
124. Henke Aleksander 1981 SHTV-7-12
  Lisdonk Lucien van de 1981 DSC-34-6
126. Voorberg Kees 1978 DSC-35-36
127. Veldhuijzen Friedhelm 1976 DSC-36+3
    WSC-11  
128. Blankespoor Jan 1974 Promotie-13-55
129. Marel Eric van der 1969 Bobby Fischer-17+6
  Vink Wim 1969 DD-24= 
131. Berg Bas van der 1966 Alteveer-8+41
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
133. Woerden Michiel van 1964 Schaakmat-5+1
    WSC-12  
134. Kentstra W.P.A. 1961 Scheve Toren-3-47
135. Dulk Ton 1959 WSC-13-7
  Kirana Marco 1959 Botwinnik-8+119
    DSC-37  
137. Zetten Maarten van 1958 Promotie-14+33
138. Voorberg Johan 1957 SIO-2-98
    WSC-14  
139. Boerkamp H.A.J. 1956 Promotie-15+62
140. Zwartveld Hans 1954 Alteveer-9+76
141. Straaten Marco van 1953 Schaakhuis-2+26
142. Broek Willem-Jan van den 1952 DSC-38-11
143. Duin Vincent 1951 RSC-BP-3= 
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1951 DD-25-7
145. Segers H. 1949 DD-26-63
    SHTV-8  
146. Goossens Pieter 1944 DSC-39+56
  Goudriaan Tonie 1944 Botwinnik-9-12
    Rijswijk-9  
148. Vis Peter 1941 RHC-Arena-1-10
149. Eberle Jan 1939 HSV-1-4
  Wichhart Maarten 1939 Promotie-16+53
151. Arends H. 1934 DD-27+42
  Eijck Evert van 1934 Alteveer-10-8
153. Swart Sipke de 1933 Promotie-17  
154. Vegt Seth van der 1932 DSC-40+44
155. Pronk Rik 1925 SHTV-9+29
  Thijssen A.W. 1925 Haeghe Ooievaar-5+49
157. Leenman Dennis 1924 Schaakhuis-3= 
158. Siebelhoff Herman 1923 Alteveer-11-40
159. Sternau Almar 1922 Alteveer-12-50
160. Overdam Jan van 1919 Bobby Fischer-18-22
  Vermeer H. 1919 Scheve Toren-4+56
162. Gaemers Peter 1918 Rijswijk-10+42
163. Huizen Henk van 1911 Prometheus-4-4
  Klop Tjomme 1911 Schaakhuis-4+4
  Steffers Hendrik 1911 Rijswijk-11-16
166. Nepveu Manuel 1908 Promotie-18-2
  Tan John 1908 Promotie-18+73
168. Graaf sr. J. de 1905 Scheve Toren-5-14
169. Zijden A.Q. v/d 1904 RSC-BP-4+2
170. Kunnen R. 1901 Promotie-20+10
  Vries Jan-Pieter de 1901 DSC-41-7
172. Hoogeveen F.R. 1898 HSV-2-8
173. Ouwens Bert 1895 Promotie-21-35
174. Peerdeman Nico 1893 Promotie-22+27
175. Smaal Lourens 1892 Botwinnik-10+4
176. Kamar M.B. 1891 RHC-Arena-2+11
  Mulder P. 1891 DD-28-14
178. Dekker Ard 1890 Schaakmat-6+9
    WSC-15  
179. Montsma Foppe-Jan 1889 DD-29-48
    Rijswijk-12  
180. Bos F.P. van den 1887 DD-30+14
    Haeghe Ooievaar-6  
181. Hartman Th. 1885 SHTV-10-3
182. Baas Rijnko 1882 Rijswijk-13-2
    Schaakhuis-5  
  Dries Alex 1882 RHC-Arena-3-27
184. Gent Aad van 1878 Scheve Toren-6-27
185. Alfen Rene van 1875 DSC-42+12
186. Eising Henry 1874 Scheve Toren-7+20
  Zijden J.A. v/d 1874 RSC-BP-5+70
188. Groot Akshaya de 1873 DD-31= 
  Heek Peter 1873 Botwinnik-11+28
  Liempt Michael van 1873 Rijswijk-14+92
  Mazuera Vargas Carlos 1873 HSV-3-22
192. Beijersbergen Joop 1872 Bobby Fischer-19-36
  Oosterhout P. 1872 Haeghe Ooievaar-7= 
194. Boer Paul den 1871 SHTV-11-102
195. Wolvekamp O. 1868 HSV-4+10
196. Bodaan Ton 1867 HSV-5+30
    SHTV-12  
  Middelkoop Erik 1867 Botwinnik-12+42
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-32-8
199. Lopies Andre 1866 DD-33-22
200. Staden jr. M. van 1864 Promotie-23+12
201. Hart Johan 't 1863 Lierse-1+86
202. Bieger Thierry 1862 Pomar-1+57
    WSC-16  
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-8= 
205. Oversloot Wilco 1861 SIO-3+62
    WSC-17  
  Tromp Hendrik-Ja n 1861 Rijswijk-16+83
207. Koreman E.P. 1860 DD-34+24
208. Lom Rob van 1859 Schaakmat-7-40
    WSC-18  
209. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-9= 
210. Oortmarssen Hans van 1855 Rijswijk-17-38
211. Segger A. 1854 SHTV-13+13
  Tsai Wong 1854 Promotie-24+12
213. Anink Marco 1853 DSC-43-31
  Smit Rudi de 1853 Scheve Toren-8  
215. Gaemers Alfons 1852 Rijswijk-18-22
216. Bovenlander Theo 1845 SHTV-14-36
217. Eijsbroek Dave 1844 Botwinnik-13+24
218. Ferrier Yvonne 1843 Botwinnik-14+42
  Paske Bert-Jan te 1843 DD-35-15
220. Veen M. van 1841 Haeghe Ooievaar-10+49
221. Baas J.A. 1840 Promotie-25-10
222. Duijvesteijn Leo 1839 Schaakmat-8-40
    WSC-19  
  Mellens Martin 1839 Voorburg-1-38
224. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-19= 
225. Golverdinge-schut Jaron 1836 Schaakhuis-6= 
  Leeuwen Olav van 1836 SHTV-15+53
  Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-6-65
228. Voermans Adri 1835 DD-36+128
229. Sluijs Lothar van der 1834 DD-37-16
230. Heijgen Diederik van 1833 DSC-44+44
  Manoch Maurice 1833 Botwinnik-15+179
232. Henn Reinhard 1832 DD-38-27
233. Luinenburg Arno 1831 Prometheus-5+21
234. Snikkers Naomi 1830 DSC-45+36
235. Eesteren Jaap van 1829 DD-39+7
236. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-11= 
  Nieuwkerk Dirk van 1828 SIO-4+15
    WSC-20  
  Reimer Wim 1828 DD-40-15
239. Geraets J.A.F. 1827 RHC-Arena-4-35
240. Gerritsen C.W.A. 1826 Pomar-2  
241. Eggink Gerhard 1825 Promotie-26+23
242. Harmanus Norbert 1824 Schaakhuis-8+72
  Witt Dick de 1824 Botwinnik-16-21
244. Orsouw Theo van 1823 RHC-Arena-5-22
245. Michielen Frank 1820 Botwinnik-17+39
  Wijk H.L. v/d 1820 Promotie-27-39
247. Heeres R.W. 1818 Paris-1+55
  Joustra W.G. 1818 Rijswijk-20-9
  Meulemans Bart 1818 DSC-46+2
  Spierings John 1818 DSC-46-10
251. Brouwers Reggy 1817 Schaakhuis-9+49
252. Baak Evert 1816 SHTV-16+14
  Theijn Dave 1816 Scheve Toren-9-31
  Tjioe Patrick 1816 Alteveer-13-9
    Schaakhuis-10  
255. Dekker Derk 1815 Schaakhuis-11-6
256. Angenent J. 1814 Scheve Toren-10+44
257. Kuipers Hielke 1813 Promotie-28+18
258. Smits Rob 1812 DSC-48-1
259. Jacob Ruben s' 1811 Botwinnik-18+18
260. Jong Jaap de 1810 Lierse-2-24
261. Gallardo Banez A. 1809 Rijswijk-21-39
  Groot B. de 1809 RSC-BP-6+5
  Versteegh Mark 1809 DSC-49-40
264. Dekker Jan 1808 Schaakmat-9-13
    WSC-21  
265. Schwencke Allard 1807 Bobby Fischer-20-48
  Zwolsman P.A. 1807 DD-41+18
267. Torenstra Rene 1806 DSC-50+56
    Prometheus-6  
268. Corneth Bert 1805 HSV-6+40
  Felkers J.M. 1805 DD-42= 
270. Then Hans 1802 Schaakhuis-12+22
271. Grapendaal Martin 1801 DD-43+23
272. Have Roland ten 1800 DSC-51+84
  Jonkman David 1800 Schaakhuis-13-3
274. Stap Harry van der 1798 Rijswijk-22+16
275. Bartel Jan-Kees 1794 DD-44+27
  Beekman G. 1794 Pomar-3+58
277. Bottema Timo 1793 Bobby Fischer-21+21
  Mulders Rinze 1793 Botwinnik-19-38
  Schoonman Ivo 1793 SHTV-17-8
280. Wareman D. 1792 RSC-BP-7+20
281. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-23= 
  Gorkum F.L. van 1791 Haeghe Ooievaar-12+8
283. Aga Suroud 1790 Botwinnik-20+89
  Kreek Michiel de 1790 DSC-52= 
  Ruigt Casper 1790 Scheve Toren-11-25
286. Ingenhoes P.H. 1789 RSC-BP-8+6
287. Kuin Sjaak 1788 Schaakhuis-14-22
  Meer Perry v/d 1788 Pomar-4-25
289. Beekum Thomas van 1787 Botwinnik-21-17
  Bojanowski Roman 1787 Rijswijk-24+8
291. Germeys Bart 1785 Prometheus-7-9
  Kaptein Jan 1785 Promotie-29  
293. Baak Karl 1784 SHTV-18+29
  Spronsen A. van 1784 SIO-5-13
    WSC-22  
295. Willighagen Gert-Jan 1782 SHTV-19+48
296. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-10= 
    WSC-23  
297. Vromans Nico 1779 HSV-7+30
298. Schalen John 1776 RHC-Arena-6-19
299. Hylkema Titus 1775 RHC-Arena-7+65
300. Busman Jan 1774 Promotie-30+43
301. Bruls Osman 1773 Schaakhuis-15-8
  Hardiek Jetse 1773 Promotie-31+17
  Meijering Marijke 1773 Scheve Toren-12+26
  Paalvast A.G.M. 1773 DCSV-1+43
305. Paassen Jan van 1772 Schaakmat-11-10
    WSC-24  
  Veldhuizen Niels 1772 Promotie-32-17
307. Mulders Ed 1771 Rijswijk-25+87
308. Navrat Roman 1770 HSV-8-11
309. Kooij Nol 1769 Pomar-5+135
  Wagner A.M. 1769 Haeghe Ooievaar-13+9
    SHTV-20  
311. Diepen Hugo van 1768 Botwinnik-22+25
312. Donk Jan v/d 1766 DSC-53+12
313. Crefcoeur R. 1765 RSC-BP-9-97
  Kraakman Mark 1765 Rijswijk-26-78
  Marincic Olivier 1765 DSC-54-1
  Minnema Rens 1765 Promotie-33+48
317. Ploeger D. 1763 Haeghe Ooievaar-14+16
  Scholten J.J.H. 1763 RHC-Arena-8-2
319. Oudewaal Vincent 1758 DD-45  
  Ramondt Dennis 1758 RSC-BP-10+39
321. Luyendijk J.J. 1756 Haeghe Ooievaar-15+21
322. Graaf E. v/d 1755 DD-46-4
  Holst R.E.H. v/d 1755 HSV-9+6
324. Vitner A. 1754 SHTV-21= 
325. Pol Johan van de 1752 DSC-55+6
326. Termaat Alfons 1750 Botwinnik-23-30
327. Markenstein W. van 1749 Pomar-6-17
328. Berger Otto 1748 Rijswijk-27+53
329. Schoonman Merel 1746 SHTV-22+6
330. Briggeman P.W. 1745 Promotie-34-24
  Taverne Nadeem 1745 Schaakhuis-16+4
  Vissers Ton 1745 SHTV-23-14
333. Noija H.O. 1744 DD-47= 
  Rekveldt M.Th. 1744 DSC-56+19
  Snuverink Marc 1744 DSC-56-92
336. Beeren Thom 1743 Botwinnik-24+75
  Middelkoop Arno 1743 Botwinnik-24+100
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
339. Regeer P.A. 1742 Haeghe Ooievaar-16-73
    SHTV-24  
    Schaakhuis-17  
  Vorselen Theo van 1742 DD-48+49
341. Gijsen Carel 1741 HSV-10-33
    Rijswijk-28  
  Klijnsma Richard 1741 Scheve Toren-13-38
343. Onzen Theo van 1739 Botwinnik-26-34
344. Haan J.A. de 1738 HSV-11-17
345. Huisman Edgar 1737 DSC-58-29
346. Gouzij Nico 1734 SHTV-25  
  Heiden Jan v/d 1734 SIO-6-24
    WSC-25  
  Kampen F.F. van 1734 DD-49= 
  Minnema Hans 1734 Promotie-35+12
  Nobel Corniel 1734 DSC-59-11
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-12  
    WSC-25  
352. Kirana Nancy 1733 Botwinnik-27+137
    DSC-60  
353. Kerkhof C. 1732 Scheve Toren-14-3
354. Bons M.M. 1731 Haeghe Ooievaar-17-172
  Horst G. 1731 DD-50+15
356. Bos Frank van den 1730 Rijswijk-29-29
  Ferschtman Felix 1730 Pomar-7-38
  Olvers E. 1730 SHTV-26-15
359. Rabeling B.D. 1729 DSC-61  
360. Barbier R.R. 1728 Haeghe Ooievaar-18-4
  Jong R. de 1728 Pomar-8+16
  Leeuwe F. de 1728 RSC-BP-11+4
  Tamerus Jan 1728 Lierse-3+3
364. Dekker P.Th. 1727 SHTV-27+22
365. Delden Jan van 1726 SHTV-28+70
  Meiden Geurt Jan van der 1726 SHTV-28+71
367. Broeder Leno den 1721 Schaakmat-13+117
    WSC-27  
368. Boer Pepijn de 1720 Schaakhuis-18+11
  Leeuwen J. van 1720 SIO-7-27
    WSC-28  
370. Ameling Bob 1718 Botwinnik-28-15
  Gelpke R.F. 1718 DSC-62+17
  Gieben Stijn 1718 SHTV-30+96
  Hulshof Hans 1718 Rijswijk-30  
374. Koning J.T. de 1716 Haeghe Ooievaar-19-14
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-12+11
  Vink Kees 1716 Pomar-9+22
  Vlugt Sander van der 1716 Botwinnik-29-7
378. Kemeling A.E. 1715 DSC-63-30
379. Arp Gerard 1714 Botwinnik-30-12
  Vries Ronald de 1714 Promotie-36-83
381. Palm G.F. 1713 DSC-64+10
  Strien Bart van 1713 Rijswijk-31-52
  Toorn Aat van der 1713 Alteveer-14-43
    RSC-BP-13  
384. Rijt A.H. van 1711 Prometheus-8= 
  Terpstra J.T. 1711 Pomar-10  
386. Berendse F.N. 1708 Pomar-11+64
387. Dalen Willem van 1706 Botwinnik-31-36
388. Ham Ben van 1705 HSV-12= 
  Stolze Gerard 1705 Lierse-4-59
390. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-9-11
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-29  
  Mors Adriaan ter 1704 DSC-65-51
    Prometheus-9  
  Mudde H. 1704 Pomar-12-8
394. Bellen Henk van 1702 DD-51-75
  Broos Simon 1702 DSC-66-70
  Spierings Ben 1702 SHTV-31-50
397. Schuurman Hess Arjen 1700 Promotie-37+79
398. Mikhaïl Gabriel 1698 RHC-Arena-10-24
399. Alsemgeest Nico 1697 Lierse-5= 
  Bilars Gerard 1697 DSC-67-52
  Flikweert Kees 1697 Schaakmat-15+3
    WSC-30  
  Wentholt Frans 1697 DD-52+25
403. Berg Sandra v/d 1695 Lierse-6-130
  Knops H. 1695 Promotie-38-5
405. Langerak J.H. 1693 Haeghe Ooievaar-20-10
  Toxopeus G.M.B. 1693 Promotie-39+17
407. Quak Piet 1690 Lierse-7-7
408. Kuyvenhoven Vincent 1689 Schaakmat-16-49
    WSC-31  
  Mittertreiner A.J. 1689 HSV-13  
  Snijders F. 1689 Rijswijk-32+15
411. Dop Erik van 1688 Rijswijk-33  
412. Dijk Teun van 1686 Lierse-8+30
413. Duijvestijn J.J.A. 1685 DSC-68-66
    Prometheus-10  
  Houten Ron van 1685 Schaakhuis-19  
  Veen Rens ter 1685 DCSV-2-13
416. Eering Peter 1683 Schaakmat-17-56
    WSC-32  
  Groothuis W. 1683 Bobby Fischer-23-39
  Nicolaas Han 1683 Pomar-13+37
419. Martens F.M. 1682 Promotie-40+26
  Veldhuizen Jan 1682 Promotie-40+34
421. Bik Wouter 1681 Botwinnik-32+73
  Holst Fred v/d 1681 HSV-14-25
423. Berg Jaap van den 1680 Promotie-42-41
424. Zijden G.J. v/d 1679 RSC-BP-14-56
425. Vissers R. 1678 Haeghe Ooievaar-21-54
    Pomar-14  
426. Ham Marc van der 1677 Botwinnik-33+149
427. Kies Arie 1675 Scheve Toren-15= 
  Post Dick 1675 Schaakmat-18+11
    WSC-33  
429. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-34  
  Boersma F.W. 1674 Haeghe Ooievaar-22+48
431. Leeuw A.C.H. de 1672 DD-53-64
432. Kaptein Frank 1670 Promotie-43+33
433. Hofstee Piet 1669 DSC-69-38
  Stolte K.P. 1669 SHTV-32-37
435. Blom Jaap 1668 Bobby Fischer-24+25
  Bronts Kor 1668 DD-54-14
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-11+14
438. Postma J. 1666 DD-55-74
439. Huygen C. 1665 DSC-70-22
  Wisse Niek 1665 SHTV-33-49
441. Kuyvenhoven Vincent 1664 Schaakmat-19-37
    WSC-35  
442. Brits H.J.A. 1663 Haeghe Ooievaar-23-39
  Jong Bert de 1663 Schaakmat-20-47
    WSC-36  
  Meer J. v/d 1663 Haeghe Ooievaar-23-39
445. Lindhout Danny 1662 SHTV-34-10
  Ouwerkerk J.P.J. 1662 RSC-BP-15-22
447. Beeloo Jean Miche l 1661 Schaakhuis-20+86
  Nicoll Noah 1661 DD-56-212
449. Franke Arie 1660 Botwinnik-34+39
450. Wallinga J. van 1658 SHTV-35-3
  Wuister J. 1658 RSC-BP-16-14
452. Stegenga F.J. 1657 DCSV-3-17
453. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-25= 
  Verheijen Jan 1655 SHTV-36+35
455. Eijk A.J. van 1653 Haeghe Ooievaar-26+49
  Eveleens Ed 1653 Botwinnik-35-45
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-26+18
  Nies Dingeman van 1653 Promotie-44-19
  Tichler Alexander 1653 Paris-2+59
460. Weel A.J. van 1652 DD-57+21
461. Duijvesteijn Andre 1651 Schaakmat-21-9
    WSC-37  
  Pronk A. 1651 RSC-BP-17-11
  Sikkes P. 1651 SHTV-37+53
464. Pree Jan de 1648 Botwinnik-36+6
465. Leentvaar Coen 1646 DSC-71-22
  Noort Peter van 1646 SHTV-38-23
467. Gaag Frits v/d 1645 SIO-9-82
    WSC-38  
  Lubbe Lex van der 1645 Bobby Fischer-25+50
    HSV-15  
469. Beekenkamp Rick 1644 DSC-72+13
470. Bergers Wim 1643 Scheve Toren-16+16
  Boermans R. 1643 DCSV-4-17
  Korving Cornelis 1643 DSC-73+6
  Nitzsche Edo 1643 RHC-Arena-11-11
474. Velzen M. van 1641 RSC-BP-18+2
475. Manen R.A. van 1639 DD-58-22
476. Laan Hugo van der 1637 SHTV-39-6
  Taanman P. 1637 Haeghe Ooievaar-28+18
  Zwart D.M. de 1637 Promotie-45+8
479. Coers Frans 1635 SHTV-40-33
  Reede Lito van 1635 DSC-74+84
481. Hooghiemstra F.F. 1634 Haeghe Ooievaar-29-13
  Weijde Andre van der 1634 Prometheus-12+13
    WSC-39  
483. Brinkman Dirk 1633 Promotie-46+27
  Offereins W.A. 1633 DSC-75= 
485. Berg G.M. v/d 1632 Haeghe Ooievaar-30+27
  Honderd Ger 1632 Prometheus-13-15
  Valk Dick 1632 Lierse-9+13
  Veen Reinier v/d 1632 DCSV-5+31
489. Breugel E.A.J. van 1631 Haeghe Ooievaar-31-42
490. Goudriaan W.L. 1630 DD-59-9
491. Franx Kees 1629 Schaakhuis-21+61
  Kraakman Paul 1629 Rijswijk-34-8
  Vlasblom L.J. 1629 DSC-76-4
494. Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
  Gerritsma Bert 1627 HSV-16+71
496. Kalma Bas 1626 SHTV-41= 
497. Alvares E.F.S. 1624 SHTV-42-11
  Spronsen Mischa van 1624 Botwinnik-37  
499. Vos Cees de 1621 Lierse-10+16
500. Buis Kees 1620 DD-60= 
  Grootjans Theo 1620 Voorburg-2+4
502. Gevaerts Caspar 1618 Paris-3  
  Kniesmeijer Rob 1618 RHC-Arena-12+9
504. Tol Henk van der 1617 Rijswijk-35-22
505. Jager Mark 1616 DCSV-6-76
506. As J.J. van 1615 HSV-17+19
    RHC-Arena-13  
  Reiding R. 1615 Scheve Toren-17-7
508. Steemers Vincent 1614 Pomar-16+6
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1614 Lierse-11-11
  Weele S. v/d 1614 DSC-77-107
511. Praagman Niek 1613 Rijswijk-36-35
512. Wiegerink R.T. 1612 SHTV-43-31
513. Valstar Jan 1610 Lierse-12-26
514. Claessens R.J.M. 1609 DD-61+20
  Nierop D. 1609 Haeghe Ooievaar-32+11
  Suijker J.W.M. 1609 Haeghe Ooievaar-32-37
517. Hansen Jacobus 1608 RHC-Arena-14-23
518. Burg Wesley v/d 1607 Rijswijk-37  
519. Bes R.N.M. 1605 Haeghe Ooievaar-34  
520. Perluka Han 1603 Botwinnik-38-60
521. Rutten G. 1602 Scheve Toren-18-13
522. Somer Arif 1601 HSV-18= 
    SHTV-44  
523. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-39= 
  Jong Arie de 1600 Lierse-13-45
525. Flikweert Arco 1598 Schaakmat-22-9
    WSC-40  
  Heide Jelle v/d 1598 RHC-Arena-15+14
  Leij E.J. van der 1598 Haeghe Ooievaar-35-43
  Verkerk P.J. 1598 Haeghe Ooievaar-35-48
529. Cruden Marcel 1597 Schaakhuis-22-35
530. Zuidgeest Jordy 1596 Schaakmat-23+116
    WSC-41  
531. Ende Jan van den 1594 Schaakmat-24-9
    WSC-42  
532. Dijk Pascal van 1592 Lierse-14-1
  Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-40-14
  Lier J.M.E. van 1592 Promotie-47+11
  Verduijn Adriaan 1592 Lierse-14+48
536. Berkel Dennis van 1590 Lierse-16+32
537. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-17-59
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-16= 
539. Kaan J.E.F. 1586 DD-62+26
540. Berendse Frits 1585 Pomar-18= 
  Riemersma P.B.J. 1585 DD-63-11
  Verploegh H.C. 1585 RSC-BP-19+27
543. Guijt Erwin 1583 Promotie-48+11
  Hendriks J.J.E. 1583 Haeghe Ooievaar-37+29
  Meijer Gerard 1583 Bobby Fischer-26+19
546. Groot M.H. de 1582 RSC-BP-20+15
547. Dijk Andre van 1580 RHC-Arena-17+11
548. Staden sr. M. van 1579 Promotie-49-2
  Venema Kees 1579 DSC-78-38
550. Apeldoorn M.P.J. van 1577 Haeghe Ooievaar-38+38
  Huitema Doeke 1577 Rijswijk-38-45
552. Frehe A.P. 1576 DSC-79+11
553. Kramer Rutger 1575 SHTV-45= 
  Lim Dustin 1575 Bobby Fischer-27+95
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-18-11
    Schaakhuis-23  
556. Berg Johan v/d 1574 SIO-10+6
    WSC-43  
  Kemeling Leen 1574 SIO-10+4
    WSC-43  
558. Heide Gerben van der 1572 Prometheus-14-14
  Lont Jolle 1572 DSC-80  
560. Kop A.P.C. 1571 Haeghe Ooievaar-39+26
561. Streefland J. 1570 HSV-19-5
562. Keuzenkamp A. 1569 DD-64= 
563. Blaas L.J. 1568 Pomar-19+6
564. Vreugdenhil Maarten 1567 Rijswijk-39+18
  Wit Jacques de 1567 HSV-20+10
566. Kleijn Jeroen 1566 Scheve Toren-19-7
  Mac Gillavry Will 1566 Botwinnik-41+22
568. Doeves Bram 1565 Botwinnik-42-71
569. Edwards van Muyen Jimmy 1564 HSV-21-22
570. Dirkse Simon 1563 DSC-81-9
  Goebertus A.W. 1563 Voorburg-3-7
  Hessels W.B. 1563 HSV-22-45
573. Hove Johan-Mart ten 1562 DD-65-80
  Otter Kees den 1562 Rijswijk-40-12
  Slotemaker J.H.M. 1562 DCSV-7+24
576. Jong-v/d Berg Gera de 1561 Lierse-17+17
  Zijlstra F. 1561 Voorburg-4+7
578. Nieuwkerk Leen van 1560 Schaakmat-25-19
    WSC-45  
579. Poots Rene 1559 DSC-82+31
  Rueck Richard 1559 Schaakhuis-24-23
581. Berghuis P. 1558 Pomar-20-45
582. Noordam Arjen 1556 Lierse-18= 
  Weerts Rene 1556 SHTV-46-73
584. Loke J.A. 1555 HSV-23-24
585. Gelder Kees van 1554 SHTV-47= 
586. Schouten Nico 1553 RHC-Arena-19+34
  Steenweg Paul 1553 DCSV-8+9
  Tesselaar Cor 1553 DD-66-56
  Veen H. ter 1553 DCSV-8-37
  Zwan J. van der 1553 RSC-BP-21+20
591. Warmenhoven R.A. 1552 Haeghe Ooievaar-40+52
592. Noordam L. 1551 SIO-12= 
  Trompetter Remco 1551 Schaakmat-26-17
    WSC-46  
594. Arkesteijn J.P. 1548 DD-67-6
  Breuker Harry 1548 Promotie-50-23
  Swinkels Raymond 1548 Rijswijk-41+4
597. Eijkman E. 1546 Voorburg-5-3
  Swieten Simon van 1546 Lierse-19+23
  Ven W. 1546 RSC-BP-22= 
600. Fikkert H. 1545 SHTV-48+9
601. Snikkers Tabitha 1544 DSC-83+41
602. Bussmann Gerrit 1541 DSC-84-45
    Prometheus-15  
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-23= 
  Pronk J. 1541 Promotie-51-6
605. Elst F.A. v/d 1540 Pomar-21-74
606. Berger M.P.M.J. 1538 Rijswijk-42-40
607. Dijkstra R.W. 1536 SHTV-49-4
  Varenkamp Frits 1536 Botwinnik-43-24
609. Cabrero Juan 1535 HSV-24  
610. Boer R. de 1534 RSC-BP-24+87
  Felix R.J. 1534 Rijswijk-43= 
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-41= 
  Switzar Remco 1534 Schaakmat-27+8
    WSC-47  
614. Hennink Dick 1533 DD-68+40
615. Berger R.L.M. 1532 RSC-BP-25-119
616. Liefde F.G.J. de 1530 Haeghe Ooievaar-42+31
  Vries Rob de 1530 Promotie-52+17
618. Man Peter de 1526 Pomar-22-55
  Schuppen H. van 1526 Rijswijk-44= 
620. Beijer Bram 1525 DCSV-10+51
621. Pol Th. van der 1524 Rijswijk-45  
622. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-28= 
  Roeleveld Koos 1522 HSV-25+26
    SHTV-50  
624. Boot Otto 1520 Botwinnik-44-19
625. Meiden Pim v/d 1518 SHTV-51-78
  Zoun Rogier 1518 Botwinnik-45  
627. Herpen Max van 1515 DD-69-67
628. Lucas Herman 1514 RSC-BP-26  
629. Krabbedam Pike 1511 Promotie-53+24
630. Boers Frans 1509 Schaakmat-28-32
    WSC-48  
  Knigge Hans 1509 Rijswijk-46+20
632. Zuyderwijk Gerard 1506 SIO-13+54
    WSC-49  
633. Sas Aad van 1504 Pomar-23+32
634. Kleijwegt Ruud 1503 Schaakhuis-25-13
635. Venetie Koen van 1502 Schaakhuis-26+28
636. Engelen Niels 1501 DD-70= 
  Hoek Fabian 1501 Promotie-54+45
638. Spaans Leen 1500 DD-71+4
639. Valstar Anja 1498 SIO-14-41
    WSC-50  
  Zonneveld J. 1498 DCSV-11-20
    Haeghe Ooievaar-43  
641. Boot Harry 1496 HSV-26-12
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-26+17
  Prins Leen 1496 Schaakmat-29+23
    WSC-51  
644. Rijsdijk Pieter 1495 Botwinnik-46-1
645. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-47= 
  Delorme Jos 1493 SHTV-52+51
647. Boer A.C. 1492 DD-72+30
  Sutrisno Agus 1492 Scheve Toren-20-92
649. Hoetmer Jan 1491 Botwinnik-47-27
  Orre Anton 1491 DD-73-55
  Scherpenisse Rob 1491 DSC-85+77
652. Stap Harry van der 1490 Rijswijk-48= 
653. Hazeu Cock 1488 Lierse-20  
  Jong Dick de 1488 HSV-28+11
  Smit Niels 1488 Promotie-55+39
656. Haar Boudewijn van der 1484 Schaakhuis-27  
657. Kauffman W.F.N. 1483 Pomar-24-33
  Lim D. 1483 Bobby Fischer-29+19
659. Derrazi Yassine 1482 Schaakhuis-28-46
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-30+54
  Riet P.H.M. van 1482 DSC-86-26
662. Kossen Mathijs 1481 Paris-4-76
663. Dwarshuis P.J.C. 1480 SHTV-53+6
  Groot Bertus 1480 Schaakmat-30+107
    WSC-52  
665. Falandt Jan 1478 Pomar-25= 
  Stuut Klaas 1478 RHC-Arena-20+11
667. Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-31+6
668. Woestenenk J. 1475 Pomar-26-42
669. Corpeleijn Andre 1474 Botwinnik-48-22
  Ensing Michiel 1474 Bobby Fischer-32+18
671. Tegelaers Youri 1473 Prometheus-16= 
672. Soeterbroek Jaimy 1472 Botwinnik-49+34
673. Kooy Joop v/d 1470 Lierse-21= 
674. Claushuis Michael 1469 Bobby Fischer-33+8
  Zonderland H. 1469 DSC-87+48
676. Kolk Jan v/d 1468 Prometheus-17-18
677. Bal Ph. 1467 Pomar-27-1
678. Fohr P.G. 1465 Bobby Fischer-34= 
  Hack Swen 1465 SHTV-54= 
  Kruk Arie v/d 1465 SIO-15-11
    WSC-53  
681. Rijswijk Tim van 1463 Pomar-28+22
682. Krogt Jeffrey v/d 1461 Lierse-22+6
683. Wackers G.J.P.M. 1460 DD-74= 
684. Crefcoeur H. 1457 RSC-BP-27+22
685. Dijk Henk van 1453 SIO-16= 
  Wessem Melchior van 1453 Paris-5  
687. Duijf A.W. den 1451 SIO-17+2
    WSC-54  
  Groenewoud R. 1451 SIO-17+6
    WSC-54  
  Meijer Richard 1451 DSC-88+28
690. Wind Christiaan 1450 Pomar-29-17
691. Zwartendijk A. 1448 RHC-Arena-21-15
692. Jacobs H. 1447 Pomar-30-7
  Kamp Boris 1447 HSV-29-36
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-31= 
695. Buijs Gerard 1446 Lierse-23  
  Patty F. Al 1446 Voorburg-6-21
697. Bonsel J. 1445 SHTV-55-30
  Rodijnen Rinus 1445 Lierse-24-49
  Werven H. van 1445 Promotie-56-13
700. Knigge Mark 1444 Rijswijk-49+45
701. Vreede Henk de 1441 Botwinnik-50-37
  Zwart Ard v/d 1441 SHTV-56= 
703. Hoseni Arash 1440 Bobby Fischer-35+11
  Smit F. 1440 DSC-89-4
705. Bruna M.H.M. 1439 Haeghe Ooievaar-44-2
  Ende Henk van den 1439 Lierse-25-85
707. Meer Lex van der 1438 SHTV-57+30
708. Bottema Elmar 1437 Bobby Fischer-36+13
  Pettinga Paul 1437 Botwinnik-51-4
710. Becker Johan 1435 Paris-6+28
  Wijnberg Mathijs 1435 SIO-19= 
    WSC-56  
  Zwemstra Bert 1435 DSC-90-97
    Prometheus-18  
713. Middeldorp A.G.M. 1433 Haeghe Ooievaar-45-20
714. Verwaart D.J. 1431 HSV-30= 
715. Jutte W.P.M. 1430 Promotie-57-28
716. Leeuw Pascal de 1426 SHTV-58-36
  Sedee Ben 1426 DSC-91+23
718. Overschie Fabian 1425 Schaakmat-32-61
    WSC-57  
719. Al Sam Husham 1422 Botwinnik-52-77
720. Eijk Rick van der 1421 SIO-20-49
    WSC-58  
721. Alphenaar J. 1420 Promotie-58+3
  Krempel Jordy 1420 DSC-92  
723. Lis Hans van 1417 Botwinnik-53= 
  Vetten Piet de 1417 Lierse-26+10
725. Schoon C. 1414 Promotie-59-36
726. Dekker Rick 1413 Promotie-60+121
727. Hählen Ruud 1411 HSV-31-130
728. Heyningen Ruud van 1409 Lierse-27+39
  Ruiter Thom de 1409 Rijswijk-50+265
730. Croes J.C. 1408 Haeghe Ooievaar-46+6
  Trouwborst Thomas 1408 Schaakhuis-29+19
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-61= 
733. Muusers John 1405 RHC-Arena-22= 
  Slagboom Govert 1405 Pomar-31-15
735. Vries Auke de 1404 DD-75  
736. Bottema Rowan 1403 Bobby Fischer-37+44
  Wal Mart v/d 1403 SIO-21-33
    WSC-59  
  Zimmerman Marc 1403 DSC-93  
739. Marcus A. 1402 HSV-32= 
740. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
741. Attema M.E. 1398 Paris-7-65
  Nieuwenhuis H. 1398 Voorburg-7  
743. Hanewald Ernst 1395 DSC-94+41
  Roo J. de 1395 Promotie-62+56
  Ruiter Rein de 1395 DD-76+30
746. Blaauw F. 1394 Bobby Fischer-38-56
  Uijlenbroek Theo 1394 Lierse-28-23
748. Nienhuis Jan 1393 Voorburg-8-72
749. Caspers Eric 1392 Botwinnik-54+36
750. Verschuren K. 1390 Bobby Fischer-39= 
751. Gastaldi G. 1387 Pomar-32-130
  Geest Marco van 1387 Schaakmat-33+67
    WSC-60  
753. Hendriks Marinus 1385 HSV-33-6
  Wulffers L.A.G.M. 1385 Haeghe Ooievaar-47-37
755. Bragonje H. 1382 Promotie-63-37
756. Nieswaag Hans 1380 Lierse-29-214
757. Ras M. de 1377 Haeghe Ooievaar-48-35
  Valstar-Valstar Nel 1377 Lierse-30= 
759. Trommel E.S. 1376 Promotie-64= 
760. Sluis Bert v/d 1375 RHC-Arena-23-61
761. Grootscholten Leo 1374 SIO-22+6
    WSC-61  
762. Keekem J.C. van 1373 Voorburg-9  
763. Janssen Thijs 1370 Schaakmat-34-32
    WSC-62  
  Lohrer M.T.A. 1370 Pomar-33-14
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-51-11
766. Burk T.A.M. van 1368 Rijswijk-52+13
767. Jong A. de 1365 DSC-95-30
  Zaalen Jos van 1365 RHC-Arena-24-53
769. Lagerwerf Leen 1362 Lierse-31-36
770. Millenaar Klaas 1360 SIO-23+23
    WSC-63  
771. Bom Aad 1359 Schaakmat-35= 
    WSC-64  
772. Zwan Robbert v/d 1358 RSC-BP-28-20
773. Willik Bert van de 1354 DSC-96-78
774. Buijs A. 1352 RHC-Arena-25-92
775. Hout Gerrit v/d 1351 SIO-24+38
    WSC-65  
  Vogelaar Wim 1351 Schaakmat-36+12
    WSC-65  
777. Haaksma F.H. 1346 Voorburg-10-5
  Heer Jonathan de 1346 Bobby Fischer-40-20
  Middelkoop Erik 1346 Botwinnik-55-122
  Oomes Marijn 1346 Schaakmat-37-33
    WSC-67  
781. Duivenboden R. van 1345 Haeghe Ooievaar-49-5
  Huybens P.M. 1345 HSV-34+20
783. Chervet Henk 1344 Bobby Fischer-41-27
784. Blanter Sofya 1343 DSC-97+31
785. Kats Marten 1339 Prometheus-19-8
    SHTV-59  
    SIO-25  
786. Moelchand Ritesh 1338 Botwinnik-56  
787. Zeelenberg N. 1337 SIO-26-5
    WSC-68  
788. Hendriks Hans 1336 Prometheus-20-70
789. Soeterbroek Piet 1333 Botwinnik-57  
790. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-42-112
791. Dekker Jan 1331 Lierse-32+32
792. Ee W. van 1330 Rijswijk-53-52
793. Knaap Jos van der 1329 Schaakmat-38-4
    WSC-69  
794. Hofland Jeffrey 1327 SIO-27+77
    WSC-70  
795. Eijgenraam Wim 1326 RHC-Arena-26-55
796. Asperen Hans van 1322 Botwinnik-58+9
797. Schaafsma B.J. 1321 Paris-8-30
798. Zuydgeest Leo 1317 DSC-98+36
    Prometheus-21  
799. Gaag Nico v/d 1316 SIO-28-30
    WSC-71  
  Maas Bob 1316 Pomar-34-38
801. Koornneef Arie 1310 Lierse-33= 
  Nederpel Bram 1310 DCSV-13-26
803. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-72  
804. Lohuizen H.J.T. van 1307 Voorburg-11-100
805. Kranenburg S. 1306 Rijswijk-54+90
806. Hoed Jan den 1303 Lierse-34= 
807. Bergers J. 1302 Pomar-35-28
808. Feringa Andre 1300 Lierse-35= 
809. Meng Olivia 1298 Botwinnik-59-412
810. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-73  
811. Lamping Jason 1294 Lierse-36  
812. Bijster Harmen 1292 Voorburg-12  
813. Rens Hans 1287 Botwinnik-60-12
814. Modderman Arent 1279 Botwinnik-61-2
815. Verspeek Coen 1276 Schaakmat-41+28
    WSC-74  
816. Ephraim Floris 1273 Promotie-65= 
  Prein Alex 1273 Promotie-65  
818. Bouma Henk 1270 SHTV-60+24
  Haan Corry de 1270 SIO-29-36
    WSC-75  
820. Boersma S. 1269 Haeghe Ooievaar-50+10
  Vreugdenhil Jaap 1269 Lierse-37= 
822. Giele Reinier 1267 DSC-99  
823. Berg Co v/d 1264 Lierse-38+12
824. Lamping Marco 1263 Lierse-39-89
825. Mooren Leon 1262 Botwinnik-62  
826. Crefcoeur L. 1261 RSC-BP-29= 
827. Kok Freek de 1258 Rijswijk-55  
828. Remmerswaal W. 1255 Haeghe Ooievaar-51-35
829. Dijk L.B. van 1250 SHTV-61= 
830. Keuzenkamp Y.M. 1247 SHTV-62-71
831. Dijk Henk van 1244 SIO-30-65
    WSC-76  
  Onderwater Michel 1244 Schaakmat-42-33
    WSC-76  
833. Boersma L. 1240 Haeghe Ooievaar-52+8
  Westmaas Jelmer 1240 Botwinnik-63= 
835. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-22= 
836. Vollebregt Nino 1235 Schaakmat-43= 
    WSC-78  
837. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-43= 
838. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-27-142
839. Samuels de Wilde Bernard 1232 Bobby Fischer-44+58
840. Karunatilaka Gihan 1230 Bobby Fischer-45+37
841. Meer Sylvain v/d 1225 DSC-100+55
842. Beukel Niels van den 1224 Schaakmat-44-60
    WSC-79  
843. Kommer Jan 1222 Rijswijk-56-18
844. Jansen Anne 1220 Schaakmat-45  
845. Hartmann Joop 1214 DCSV-14-15
846. Vogel J. de 1208 SIO-31= 
    WSC-80  
847. Gaag-Pronk Leni v/d 1203 SIO-32+42
    WSC-81  
  Tiersma Jan Bouke 1203 Schaakmat-46-59
    WSC-81  
849. Spruijt Carlie 1196 Schaakmat-47  
    WSC-83  
850. Reede Arthur 1194 SIO-33= 
    WSC-84  
851. Kupfer Gerard 1190 SHTV-63= 
852. Vermeulen Wim 1189 SHTV-64-36
853. Giele Marieke 1187 DSC-101  
854. Lindhout Nel 1180 RHC-Arena-28-46
855. Torenstra Jan 1177 DSC-102  
856. Huysman Lennart 1176 SIO-34-42
    WSC-85  
857. Dekker Jacob 1170 DSC-103  
858. Ploeg Jan van der 1166 Promotie-67= 
859. Bruijn Rens de 1164 Rijswijk-57+5
860. Noordam Erik 1161 WSC-86+24
861. Hogendoorn Tim 1157 Rijswijk-58  
862. Mos C.J. 1140 SIO-35-71
    WSC-87  
  Taal W.M. 1140 RSC-BP-30-91
864. Wel Frank van der 1116 Lierse-40= 
865. Liefde M.S. de 1114 Haeghe Ooievaar-53+75
866. Helfferich Gert 1108 Bobby Fischer-46+88
867. Westerduin Rina 1101 Botwinnik-64-34
868. Dekker Esther 1087 WSC-88= 
  Meijden Joke van der 1087 RHC-Arena-29-7
870. Weekhout A. 1063 Bobby Fischer-47-77
871. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-48-7
872. Albers Robert 1044 Botwinnik-65-3
873. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-23= 
874. Meinders Hennie 1037 Lierse-41= 
875. Brulleman Floris 1027 Rijswijk-59  
876. Meijden Gerda van der 1006 RHC-Arena-30-207
877. Jansen Tom 963 Schaakmat-48  
    WSC-89  
878. Kok Carolijn de 955 Rijswijk-60  
879. Groenhof Kai 953 Bobby Fischer-49  
880. Wang Daoyi 946 Bobby Fischer-50  
881. Valk Juliette 783 Rijswijk-61  
882. Scheele Leander 777 Bobby Fischer-51  
883. Prins Jan 759 Lierse-42  
884. Hogendoorn Florine 621 Rijswijk-62  
Artikel aangelegd op: 05-02-2009
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.