Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2008
Geschreven door Paul Koppens   
02-11-2008
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. De koppositie is overgenomen door de nieuwe aanwinst van DD, grootmeester John van der Wiel.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2008. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2007 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2007 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating).


HSB-ratinglijst per 1 november 2008 en veranderingen sinds 1 november 2007

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Wiel John van der 2487 DD-1+1
2. Jong Jan-Willem de 2454 WSC-1+22
3. Giri Anish 2447 DSC-1  
4. Oosterom Chiel van 2419 Bobby Fischer-1+26
    DSC-2  
5. Jager Jaap de 2386 Alteveer-1-3
6. Michielsen Joost 2347 Bobby Fischer-2+54
    DSC-3  
7. Wortel Marten 2320 DSC-4+13
8. Erwich Frank 2317 Bobby Fischer-3-18
  Kleijn C. 2317 Bobby Fischer-3+58
10. Koppens P.F.J. 2287 DD-2-10
    Haeghe Ooievaar-1  
11. Blokhuis Edgar 2283 DD-3-7
12. Kuipers Eelco 2275 Promotie-1= 
13. Werksma Arie 2271 DD-4+10
14. Bannink Bernard 2264 Promotie-2+3
15. Ruijgrok Dennis 2262 Bobby Fischer-5-49
16. Vorm Teunis van der 2248 Botwinnik-1  
17. Kelder Joram op den 2228 Bobby Fischer-6+33
    DSC-5  
18. Irwin Mark 2218 Bobby Fischer-7-7
19. Pietersma Menno 2216 Schaakmat-1+13
    WSC-2  
20. Egmond Rogier van 2214 DD-5+5
21. Meijer Dolf 2209 Pionnetjes-1+12
22. Dijk Timon van 2207 Schaakmat-2-39
    WSC-3  
23. Prakken Gerrit 2206 DD-6-7
24. Happel Henk 2198 DD-7+17
25. Helvoort Rob van 2196 Rijswijk-1+27
26. Legemaat G. 2188 DSC-6-15
27. Hofland Leonard 2186 DSC-7-29
28. Coene Igor 2180 Promotie-3+25
29. Broekman Willem 2167 Promotie-4+34
30. Provoost Simon 2156 Bobby Fischer-8+31
31. Dickhoff Ronald 2154 DD-8+15
32. Breukelman Jan 2153 Bobby Fischer-9-32
  Hofman Marnix 2153 WSC-4+31
34. Fokkink Robbert 2151 Prometheus-1+27
  Pijpers Arthur 2151 Botwinnik-2+86
36. Liem Raymond 2142 DSC-8+97
37. Dop Arend van 2141 DSC-9= 
  Nies Pauline van 2141 DSC-9+9
39. Nicholson John 2138 DD-9-45
40. Lindner Jan-Joost 2134 DD-10+33
  Mekuria Rufael 2134 DSC-11+281
42. Kommer Bas 2132 Rijswijk-2+39
43. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
44. Ahlers Ben 2127 Promotie-6-25
45. Bas P. de 2125 DSC-12+18
46. Wagenaar Ron 2124 Alteveer-2-36
47. Rappard Diederik van 2121 Alteveer-3+8
48. Noordhoek Henk 2120 Promotie-7+89
49. Oranje R. 2118 DSC-13+105
50. Steen J.A. van der 2116 Scheve Toren-1-34
51. Zanten William van 2114 SHTV-1+16
52. Brasser Paul 2113 WSC-5+44
  Slaa R. 2113 DSC-14+10
    Haeghe Ooievaar-3  
54. Cupido Alexander 2110 Rijswijk-3+65
55. Valstar Johan 2109 Schaakmat-3+11
    WSC-6  
56. Mannen Henk 2106 DSC-15-27
57. Schrik Rachid 2105 DSC-16-8
  Vistisen Lars 2105 DD-11-4
59. Meulenbroek Kim 2103 DSC-17+65
60. Hoving Michael 2095 Rijswijk-4+11
61. Duijzer Jan Willem 2093 Botwinnik-3-18
  Nijs Thimo de 2093 DD-12-56
  Vos Jan-Pieter 2093 DSC-18+27
64. Pauw Sander 2089 SHTV-2-20
65. Barendse Ted 2088 DSC-19-34
66. Vink Wim 2085 DD-13+55
67. Blom Vincent 2081 Bobby Fischer-10+151
68. Anema Walter 2077 DSC-20+1
  Prooijen Jan-Willem van 2077 Alteveer-4+26
70. Pouwels John 2074 Botwinnik-4-2
71. Beltz Dolf 2072 DSC-21+3
  Prangers Toine-Gera rd 2072 DSC-21+21
73. Schendstok B.J. 2071 DD-14= 
74. Kort Jacob 2070 DD-15+8
75. Dessing Bastiaan 2065 Bobby Fischer-11+43
    SHTV-3  
76. Bos Niels 2061 Alteveer-5+3
77. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-4= 
78. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-12= 
79. Vesters Melchior 2052 SHTV-4+76
80. Kindt Manfred 2046 WSC-7-7
81. Monté P.J. 2044 DD-16+34
82. Zandwijk Jan-Peter van 2042 DSC-23-69
83. Hoogland Mike 2041 SHTV-5+58
  Leezer Roel 2041 Rijswijk-5+34
85. Voogt Bob 2037 DSC-24+44
86. Buzing Pieter 2033 DSC-25-33
  Dekker Kees 2033 Scheve Toren-2-33
  Wiersma Arno 2033 DSC-25+123
    Prometheus-2  
89. Buchly Stefan 2031 Botwinnik-5-3
90. Hoynck van Papendrecht Frans 2030 Rijswijk-6+54
91. Enschede Ernst 2029 DD-17= 
  Himbergen Har van 2029 DSC-27-27
93. Kuyvenhoven Marco 2024 WSC-8-2
  Vreugdenhil Frans 2024 DD-18+99
    Schaakmat-4  
    WSC-8  
95. Waard Remko de 2023 DD-19-15
96. Verbaan B.M. 2022 RSC-BP-1+21
97. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-7+22
98. Vlam Horatio 2015 DSC-28+10
99. Waard J.A.M. de 2014 DD-20+4
100. Voorn Martin 2012 Bobby Fischer-13+60
101. Overdam Julian van 2011 Bobby Fischer-14+69
  Verwiel Eugene 2011 Botwinnik-6-23
103. Bosma Arend 2010 DSC-29+11
  Rost van Tonningen Otto 2010 DD-21-45
105. Mikhaiel M.W.H. 2009 Schaakhuis-1+87
106. Blankespoor Jan 2007 Promotie-8-22
  Mostert Joost 2007 Promotie-8+10
108. Flohil Jaap 2005 DSC-30+17
  Landsbergen Ron 2005 Promotie-10+8
110. Stolte Maarten 2004 SHTV-6-45
111. Aagaard Michael 2003 SIO-1-6
    WSC-10  
  Sibbing Sjaak 2003 Promotie-11+1
  Voorberg Kees 2003 DSC-31+5
114. Smeele Pieter 2001 DD-22-23
115. Munninghoff Alexander 2000 DD-23+5
116. Dulk Ton 1995 WSC-11+29
  Lont Iwan 1995 Alteveer-6= 
118. Meng Roger 1994 Botwinnik-7+39
119. Bode Christian de 1991 Bobby Fischer-15-7
  Hennink Erik 1991 Promotie-12+11
  Koelmans Jan Willem 1991 DD-24-28
122. Milort Gerard 1990 Alteveer-7+61
    RSC-BP-2  
123. Bergh Jan van den 1985 Promotie-13-118
124. Lisdonk Lucien van de 1982 DSC-32-19
  Meer Kees van der 1982 DSC-32-40
    Prometheus-3  
126. Ruiter Danny de 1977 Bobby Fischer-16-21
  Woerden Michiel van 1977 Schaakmat-5+14
    WSC-12  
128. Swart Sipke de 1976 Promotie-14  
129. Glimmerveen Martin 1968 DSC-34-108
130. Marel Eric van der 1967 Bobby Fischer-17+12
131. Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
132. Zetten Maarten van 1965 Promotie-15+69
133. Henke Aleksander 1963 SHTV-7-30
  Veldhuijzen Friedhelm 1963 DSC-35-10
    WSC-13  
135. Arends H. 1962 DD-25+70
136. Kentstra W.P.A. 1961 Scheve Toren-3-47
  Tamerus Henrik 1961 DSC-36+51
138. Eberle Jan 1954 HSV-1+11
139. Duin Vincent 1951 RSC-BP-3= 
140. Berg Bas van der 1950 Alteveer-8= 
141. Straaten Marco van 1948 Schaakhuis-2+28
142. Vis Peter 1946 RHC-Arena-1-5
  Voorberg Johan 1946 SIO-2-140
    WSC-14  
144. Broek Willem-Jan van den 1945 DSC-37-9
145. Segers H. 1944 DD-26-62
    SHTV-8  
146. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-27-16
147. Goudriaan Tonie 1941 Botwinnik-8-6
    Rijswijk-9  
148. Boerkamp H.A.J. 1937 Promotie-16+43
  Nepveu Manuel 1937 Promotie-16-4
150. Eijck Evert van 1934 Alteveer-9+6
151. Goossens Pieter 1933 DSC-38+17
  Graaf sr. J. de 1933 Scheve Toren-4+14
153. Siebelhoff Herman 1931 Alteveer-10-8
  Thijssen A.W. 1931 Haeghe Ooievaar-5+55
  Vermeer H. 1931 Scheve Toren-5+68
156. Overdam Jan van 1929 Bobby Fischer-18+6
157. Huizen Henk van 1928 Prometheus-4+11
158. Gaemers Peter 1924 Rijswijk-10+48
159. Wichhart Maarten 1922 Promotie-18+36
160. Steffers Hendrik 1915 Rijswijk-11-37
161. Kunnen R. 1909 Promotie-19+18
162. Zijden A.Q. v/d 1905 RSC-BP-4+3
163. Vegt Seth van der 1902 DSC-39+4
164. Klop Tjomme 1899 Schaakhuis-3-8
  Pronk Rik 1899 SHTV-9-24
166. Beijersbergen Joop 1898 Bobby Fischer-19-26
167. Peerdeman Nico 1896 Promotie-20+30
  Vries Jan-Pieter de 1896 DSC-40-12
169. Mazuera Vargas Carlos 1895 HSV-2= 
170. Heek Peter 1894 Botwinnik-9+49
  Ramadan Dilsmad 1894 DSC-41= 
172. Dries Alex 1892 RHC-Arena-2-17
  Kamar M.B. 1892 RHC-Arena-2+12
  Kirana Marco 1892 Botwinnik-10-16
    DSC-42  
175. Baas Rijnko 1888 Rijswijk-12+4
    Schaakhuis-4  
176. Hoogeveen F.R. 1887 HSV-3-19
177. Gent Aad van 1886 Scheve Toren-6-19
178. Hartman Th. 1885 SHTV-10-3
179. Ouwens Bert 1883 Promotie-21-47
  Tan John 1883 Promotie-21+48
  Wolvekamp O. 1883 HSV-4+25
182. Bieger Thierry 1881 Pomar-1+64
    WSC-15  
  Montsma Foppe-Jan 1881 DD-28-67
    Rijswijk-13  
  Sternau Almar 1881 Alteveer-11-106
185. Alfen Rene van 1880 DSC-43+49
  Smaal Lourens 1880 Botwinnik-11-14
187. Mulder P. 1876 DD-29-29
  Zijden J.A. v/d 1876 RSC-BP-5+72
189. Middelkoop Erik 1875 Botwinnik-12+96
190. Eising Henry 1874 Scheve Toren-7+20
  Lopies Andre 1874 DD-30+4
  Tsai Wong 1874 Promotie-23+32
193. Groot Akshaya de 1873 DD-31= 
194. Oosterhout P. 1872 Haeghe Ooievaar-6= 
195. Eijsbroek Dave 1870 Botwinnik-13+50
196. Boer Paul den 1869 SHTV-11-51
197. Dekker Ard 1868 Schaakmat-6-13
    WSC-16  
  Smit Rudi de 1868 Scheve Toren-8  
199. Nagtegaal J.A. 1867 DD-32-8
  Zwartveld Hans 1867 Alteveer-12-11
201. Duijvesteijn Leo 1864 Schaakmat-7-15
    WSC-17  
202. Lom Rob van 1863 Schaakmat-8-36
    WSC-18  
203. Bovenlander Theo 1862 SHTV-12-19
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
206. Ferrier Yvonne 1859 Botwinnik-14+45
207. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-8= 
208. Bodaan Ton 1857 HSV-5-6
    SHTV-13  
209. Henn Reinhard 1856 DD-33-8
  Spierings John 1856 DSC-44+28
211. Segger A. 1854 SHTV-14+13
212. Oortmarssen Hans van 1851 Rijswijk-15-29
213. Tjioe Patrick 1849 Alteveer-13+59
    Schaakhuis-5  
  Tromp Hendrik-Ja n 1849 Rijswijk-16+71
215. Mellens Martin 1846 Voorburg-1-31
216. Bos F.P. van den 1845 DD-34-44
    Haeghe Ooievaar-9  
    WSC-19  
  Gaemers Alfons 1845 Rijswijk-17-29
218. Staden jr. M. van 1844 Promotie-24-8
219. Paske Bert-Jan te 1843 DD-35-15
220. Baas J.A. 1842 Promotie-25-8
  Wolff Jerry 1842 Schaakhuis-6-59
222. Veen M. van 1841 Haeghe Ooievaar-10+49
223. Anink Marco 1840 DSC-45-53
  Theyn Dave 1840 Scheve Toren-9-7
225. Baak Evert 1839 SHTV-15+52
  Hart Johan 't 1839 DSC-46+62
    Lierse-1  
  Orsouw Theo van 1839 RHC-Arena-4+1
228. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-18= 
  Ebben Caspar 1838 Botwinnik-15-89
  Eesteren Jaap van 1838 DD-36+15
231. Meulemans Bart 1835 DSC-47+10
232. Liempt Michael van 1834 DSC-48+83
    Rijswijk-19  
233. Oversloot Wilco 1833 SIO-3+34
    WSC-20  
234. Heijgen Diederik van 1832 DSC-49+43
235. Wijk H.L. v/d 1829 Promotie-26-30
236. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-11= 
237. Geraets J.A.F. 1827 RHC-Arena-5-35
238. Golverdinge-schut Jaron 1826 Schaakhuis-7-10
  Mulders Rinze 1826 Botwinnik-16-10
  Witt Dick de 1826 Botwinnik-16-19
241. Jacob Ruben s' 1825 Botwinnik-18+24
242. Brouwers Reggy 1823 Schaakhuis-8+55
243. Sluijs Lothar van der 1821 DD-37+18
244. Leeuwen Olav van 1820 SHTV-16+37
245. Groot B. de 1819 RSC-BP-6+15
  Reimer Wim 1819 DD-38-46
247. Kaptein Jan 1817 Promotie-27  
  Then Hans 1817 Schaakhuis-9+37
  Zwolsman P.A. 1817 DD-39+28
250. Crefcoeur R. 1815 RSC-BP-7-47
  Joustra W.G. 1815 Rijswijk-20-12
252. Eggink Gerhard 1814 Promotie-28+12
  Meer Perry v/d 1814 Pomar-2+1
254. Gerritsen C.W.A. 1812 Pomar-3  
  Versteegh Mark 1812 DSC-50-37
256. Angenent J. 1811 Scheve Toren-10+41
257. Beekman G. 1810 Pomar-4+74
258. Baak Karl 1809 SHTV-17+52
  Koreman E.P. 1809 DD-40-27
  Kuipers Hielke 1809 Promotie-29+14
261. Jong Jaap de 1808 Lierse-2-26
  Schwencke Allard 1808 Bobby Fischer-20+2
  Smits Rob 1808 DSC-51-5
264. Nieuwkerk Dirk van 1807 SIO-4+23
    WSC-21  
265. Kraakman Mark 1806 Rijswijk-21-37
266. Dekker Jan 1805 Schaakmat-9-16
    WSC-22  
  Felkers J.M. 1805 DD-41= 
268. Bons M.M. 1803 Haeghe Ooievaar-12-40
  Kuin Sjaak 1803 Schaakhuis-10-7
270. Corneth Bert 1801 HSV-6+36
  Grapendaal Martin 1801 DD-42+23
  Heeres R.W. 1801 Paris-1+38
  Ingenhoes P.H. 1801 RSC-BP-8+18
  Schoonman Ivo 1801 SHTV-18= 
275. Ruigt Casper 1800 Scheve Toren-11-15
276. Michielen Frank 1799 Botwinnik-19+18
277. Gallardo Banez A. 1797 Rijswijk-22-51
  Luinenburg Arno 1797 Prometheus-5-76
279. Jonkman David 1792 Schaakhuis-11-11
  Stap Harry van der 1792 Rijswijk-23+1
281. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-24= 
  Bottema Timo 1791 Bobby Fischer-21+17
  Gorkum F.L. van 1791 Haeghe Ooievaar-13+8
284. Dekker Derk 1790 Schaakhuis-12-72
  Kreek Michiel de 1790 DSC-52= 
286. Snikkers Naomi 1787 DSC-53-51
  Spierings Ben 1787 SHTV-19+40
288. Have Roland ten 1783 DSC-54+67
289. Bos Frank van den 1782 Rijswijk-25+23
  Germeys Bart 1782 Prometheus-6+18
  Paassen Jan van 1782 Schaakmat-10= 
    WSC-23  
  Spronsen A. van 1782 SIO-5-15
    WSC-23  
293. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-11= 
    WSC-25  
294. Wareman D. 1779 RSC-BP-9+7
295. Aga Suroud 1778 Botwinnik-20+77
296. Bartel Jan-Kees 1776 DD-43+9
  Bruls Osman 1776 Schaakhuis-13-5
  Busman Jan 1776 Promotie-30+45
  Schalen John 1776 RHC-Arena-6-19
300. Broeder Leno den 1774 Schaakmat-12+81
    WSC-26  
301. Navrat Roman 1773 HSV-7-8
  Paalvast A.G.M. 1773 DCSV-1+43
303. Minnema Rens 1772 Promotie-31+55
  Regeer P.A. 1772 Haeghe Ooievaar-14-43
    SHTV-20  
    Schaakhuis-14  
305. Gieben Stijn 1771 SHTV-21-44
  Holst R.E.H. v/d 1771 HSV-8+22
  Manoch Maurice 1771 Botwinnik-21+160
  Voermans Adri 1771 DD-44+94
309. Hardiek Jetse 1770 Promotie-32+14
  Leeuwe F. de 1770 RSC-BP-10+46
311. Briggeman P.W. 1769 Promotie-33= 
  Luyendijk J.J. 1769 Haeghe Ooievaar-15+34
313. Bojanowski Roman 1768 Rijswijk-26-11
314. Beekum Thomas van 1767 Botwinnik-22-37
315. Marincic Olivier 1766 DSC-55= 
  Snuverink Marc 1766 DSC-55-70
317. Veldhuizen Niels 1764 Promotie-34-25
318. Ploeger D. 1763 Haeghe Ooievaar-16+16
319. Torenstra Rene 1762 DSC-57+30
    Prometheus-7  
320. Wagner A.M. 1757 Haeghe Ooievaar-17+13
    SHTV-22  
321. Donk Jan v/d 1754 DSC-58= 
  Vitner A. 1754 SHTV-23= 
  Vromans Nico 1754 HSV-9+6
324. Scholten J.J.H. 1753 RHC-Arena-7-12
325. Gijsen Carel 1750 HSV-10-24
    Rijswijk-27  
  Strien Bart van 1750 Rijswijk-27-10
327. Olvers E. 1749 SHTV-24+4
328. Gouzij Nico 1748 SHTV-25-25
  Taverne Nadeem 1748 Schaakhuis-15+7
330. Huisman Edgar 1747 DSC-59-19
  Markenstein W. van 1747 Pomar-5-19
  Vorselen Theo van 1747 DD-45+54
333. Nobel Corniel 1746 DSC-60+1
  Schoonman Merel 1746 SHTV-26+6
  Willighagen Gert-Jan 1746 SHTV-26+12
336. Hylkema Titus 1745 RHC-Arena-8+35
  Mors Adriaan ter 1745 DSC-61+96
    Prometheus-8  
  Vissers Ton 1745 SHTV-28-14
339. Noija H.O. 1744 DD-46= 
340. Ferschtman Felix 1743 Pomar-6-25
  Pol Johan van de 1743 DSC-62-3
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
343. Termaat Alfons 1742 Botwinnik-23-38
344. Harmanus Norbert 1741 Schaakhuis-16-11
345. Diepen Hugo van 1740 Botwinnik-24-20
  Graaf E. v/d 1740 DD-47-19
347. Beeren Thom 1739 Botwinnik-25+64
  Horst G. 1739 DD-48+23
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25-34
350. Kerkhof C. 1738 Scheve Toren-12+3
  Ramondt Dennis 1738 RSC-BP-11+19
352. Klijnsma Richard 1737 Scheve Toren-13-42
353. Dalen Willem van 1735 Botwinnik-27-7
354. Kampen F.F. van 1734 DD-49= 
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13  
    WSC-27  
356. Kooij Nol 1733 Pomar-7+99
357. Jong R. de 1728 Pomar-8+16
  Meijering Marijke 1728 Scheve Toren-14-19
  Tamerus Jan 1728 Lierse-3+3
360. Barbier R.R. 1726 Haeghe Ooievaar-18-6
  Toorn Aat van der 1726 Alteveer-14-16
    RSC-BP-12  
362. Rekveldt M.Th. 1725 DSC-63= 
363. Holst Fred v/d 1723 HSV-11+17
364. Dekker P.Th. 1722 SHTV-29+17
  Mikhaïl Gabriel 1722 RHC-Arena-9= 
  Minnema Hans 1722 Promotie-35= 
  Oudewaal Vincent 1722 DD-50  
368. Arp Gerard 1721 Botwinnik-28-5
369. Stolze Gerard 1720 Lierse-4-44
  Terpstra J.T. 1720 Pomar-9  
371. Kemeling A.E. 1719 DSC-64-26
372. Vlugt Sander van der 1718 Botwinnik-29-13
373. Koning J.T. de 1716 Haeghe Ooievaar-19-14
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-13+11
  Stolte K.P. 1716 SHTV-30+10
376. Haan J.A. de 1714 HSV-12-41
  Kirana Nancy 1714 Botwinnik-30+118
    DSC-65  
  Vries Ronald de 1714 Promotie-36-101
379. Gelpke R.F. 1712 DSC-66+11
380. Rijt A.H. van 1711 Prometheus-9= 
381. Vink Kees 1710 Pomar-10+16
382. Alsemgeest Nico 1709 Lierse-5+12
383. Delden Jan van 1706 SHTV-31+50
384. Broos Simon 1705 DSC-67-91
  Ham Ben van 1705 HSV-13= 
  Heiden Jan v/d 1705 SIO-6-53
    WSC-28  
  Leeuwen J. van 1705 SIO-6-42
    WSC-28  
388. Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-30  
  Mulders E. 1704 Rijswijk-29+20
  Vissers R. 1704 Haeghe Ooievaar-20-28
    Pomar-11  
391. Boer Pepijn de 1703 Schaakhuis-17-6
  Gaag Frits v/d 1703 SIO-8-24
    WSC-31  
  Palm G.F. 1703 DSC-68= 
  Schuurman Hess Arjen 1703 Promotie-37+82
395. Quak Piet 1702 Lierse-6+5
396. Duijvestijn J.J.A. 1700 DSC-69-76
    Prometheus-10  
397. Bik Wouter 1699 Botwinnik-31+91
398. Kuyvenhoven Vincent 1698 Schaakmat-15-40
    WSC-32  
399. Bellen Henk van 1697 DD-51-80
400. Bijkerk Henk 1696 RHC-Arena-10-19
401. Berg Sandra v/d 1695 Lierse-7-130
402. Dijk Teun van 1694 Lierse-8+38
403. Nicolaas Han 1693 Pomar-12+47
  Toxopeus G.M.B. 1693 Promotie-38+17
405. Flikweert Kees 1692 Schaakmat-16-2
    WSC-33  
  Martens F.M. 1692 Promotie-39+36
  Mudde H. 1692 Pomar-13-20
  Snijders F. 1692 Rijswijk-30+18
  Wentholt Frans 1692 DD-52-3
410. Ameling Bob 1691 Botwinnik-32-42
  Post Dick 1691 Schaakmat-17+27
    WSC-34  
412. Zijden G.J. v/d 1690 RSC-BP-14-45
413. Groothuis W. 1689 Bobby Fischer-23-33
414. Meiden Geurt Jan van der 1687 SHTV-32+67
415. Berger Otto 1686 Rijswijk-31+23
416. Jong Bert de 1685 Schaakmat-18-25
    WSC-35  
  Knops H. 1685 Promotie-40-15
418. Veen Rens ter 1684 DCSV-2-14
419. Bilars G.H. 1683 DSC-70-66
  Eering Peter 1683 Schaakmat-19-56
    WSC-36  
421. Bronts G.K. 1682 DD-53= 
  Meer J. v/d 1682 Haeghe Ooievaar-21-20
423. Langerak J.H. 1681 Haeghe Ooievaar-22-22
  Wuister J. 1681 RSC-BP-15+9
425. Hofstee Piet 1680 DSC-71-27
426. Blom Jaap 1679 Bobby Fischer-24+32
427. Brits H.J.A. 1678 Haeghe Ooievaar-23-24
  Veldhuizen J.W. 1678 Promotie-41+30
429. Beeloo Jean Miche l 1676 Schaakhuis-18+101
430. Kies Arie 1675 Scheve Toren-15= 
431. Antwerpen Piet van 1674 SIO-9= 
    WSC-37  
432. Kaptein Frank 1672 Promotie-42+26
433. Nies Dingeman van 1671 Promotie-43-1
434. Coers Frans 1670 SHTV-33+2
435. Leeuw A.C.H. de 1669 DD-54-44
    Haeghe Ooievaar-24  
436. Berendse F.N. 1666 Pomar-14+22
  Postma J. 1666 DD-55-74
438. Weel A.J. van 1665 DD-56+34
439. Berg J. v/d 1663 Promotie-44-59
  Middelkoop Arno 1663 Botwinnik-33-32
441. Nicoll Noah 1661 DD-57-212
442. Boersma F.W. 1659 Haeghe Ooievaar-25+33
  Neuteboom M. 1659 Prometheus-11+5
444. Kraakman Paul 1658 Rijswijk-32+21
  Wallinga J. van 1658 SHTV-34-3
  Weijde Andre van der 1658 Prometheus-12+43
    WSC-38  
447. Bergers Wim 1657 Scheve Toren-16+30
448. Hooghiemstra F.F. 1656 Haeghe Ooievaar-26+9
  Lindhout Danny 1656 SHTV-35-20
  Wisse Niek 1656 SHTV-35-58
451. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-27= 
  Verheijen Jan 1655 SHTV-37+35
453. Huygen C. 1652 DSC-72-35
  Veen Reinier v/d 1652 DCSV-3+51
455. Kuyvenhoven Vincent 1651 Schaakmat-20-50
    WSC-39  
  Pree Jan de 1651 Botwinnik-34+9
  Pronk A. 1651 RSC-BP-16-11
458. Duijvesteijn Andre 1649 Schaakmat-21-11
    WSC-40  
459. Stegenga F.J. 1648 DCSV-4-26
460. Eveleens Ed 1647 Botwinnik-35-61
  Houten Ron van 1647 Schaakhuis-19  
  Velzen M. van 1647 RSC-BP-17+8
463. Nitzsche Edo 1646 RHC-Arena-11-8
  Tichler Alexander 1646 Paris-2+52
465. Lubbe Lex van der 1645 Bobby Fischer-25+50
    HSV-14  
  Sikkes P. 1645 SHTV-38+47
467. Beekenkamp Rick 1644 DSC-73+13
468. Reede Lito van 1642 DSC-74+91
469. Noort Peter van 1641 SHTV-39-28
470. Manen R.A. van 1639 DD-58-22
471. Boermans R. 1638 DCSV-5-22
472. Weele S. v/d 1637 DSC-75-84
473. Honderd Ger 1635 Prometheus-13= 
  Leentvaar Coen 1635 DSC-76-33
  Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-18-49
476. Reiding R. 1634 Scheve Toren-17+12
477. Korving C. 1633 DSC-77-4
  Offereins W.A. 1633 DSC-77= 
479. Valk Dick 1632 Lierse-9+13
480. Praagman Niek 1631 Rijswijk-33-17
481. Brinkman D.Th. 1630 Promotie-45+24
  Goudriaan W.L. 1630 DD-59-9
  Liefde J.J. de 1630 Haeghe Ooievaar-28-5
484. Breugel E.A.J. van 1629 Haeghe Ooievaar-29-44
  Eijk A.J. van 1629 Haeghe Ooievaar-29+25
486. Faber J.C. 1627 Haeghe Ooievaar-31= 
  Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
  Gerritsma Bert 1627 HSV-15+50
489. Kalma Bas 1626 SHTV-40= 
  Vlasblom L.J. 1626 DSC-79-7
  Wiegerink R.T. 1626 SHTV-40-17
492. Spronsen Mischa van 1624 Botwinnik-36  
493. Suijker J.W.M. 1623 Haeghe Ooievaar-32-23
494. Jong Arie de 1622 Lierse-10-23
  Zwart D.M. de 1622 Promotie-46-7
496. Jager Mark 1621 DCSV-6-71
  Taanman P. 1621 Haeghe Ooievaar-33+2
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1621 Lierse-11-4
  Vos Cees de 1621 Lierse-11+16
500. Buis Kees 1620 DD-60= 
501. Franke Arie 1617 Botwinnik-37-4
502. Berg G.M. v/d 1614 Haeghe Ooievaar-34+9
  Laan H. v/d 1614 SHTV-42-35
504. Zuidgeest Jordy 1613 Schaakmat-22+133
    WSC-41  
505. Perluka Han 1610 Botwinnik-38-53
506. Alvares E.F.S. 1609 SHTV-43-26
507. Hansen Jacobus 1608 RHC-Arena-12-23
  Steemers Vincent 1608 Pomar-16= 
  Valstar Jan 1608 Lierse-13-28
510. Leij E.J. van der 1607 Haeghe Ooievaar-35-81
511. Cruden Marcel 1606 Schaakhuis-20-26
512. Ham Marc van der 1604 Botwinnik-39-116
513. Dijk Andre van 1602 RHC-Arena-13+33
  Kniesmeijer Rob 1602 RHC-Arena-13-7
515. Ende Jan van den 1600 Schaakmat-23-3
    WSC-42  
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-40= 
517. Grootjans Theo 1599 Voorburg-2-17
  Heide Jelle v/d 1599 RHC-Arena-15+15
  Rutten G. 1599 Scheve Toren-18-16
520. Flikweert Arco 1598 Schaakmat-24-9
    WSC-43  
  Verkerk P.J. 1598 Haeghe Ooievaar-36-48
522. Dijk Pascal van 1597 Lierse-14+4
523. Guijt Erwin 1595 Promotie-47+29
524. Nierop D. 1594 Haeghe Ooievaar-37-4
  Nieuwkerk Leen van 1594 Schaakmat-25+15
    WSC-44  
526. Blaas L.J. 1593 Pomar-17+31
  Franx Kees 1593 Schaakhuis-21+27
  Lier J.M.E. van 1593 Promotie-48+12
  Pol Th. van der 1593 Rijswijk-34  
530. Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-41-14
  Janse Pieter 1592 RSC-BP-19= 
532. Huitema Doeke 1591 Rijswijk-35-31
533. Veen H. ter 1590 DCSV-7= 
534. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-18-59
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-16= 
536. Kaan J.E.F. 1586 DD-61+26
  Meijer Gerard 1586 Bobby Fischer-26+22
538. Berendse Frits 1585 Pomar-19= 
539. Berger R.L.M. 1584 RSC-BP-20-67
  Berkel Dennis van 1584 Lierse-15+26
541. Verploegh H.C. 1582 RSC-BP-21+24
542. As J.J. van 1581 HSV-16-15
    RHC-Arena-17  
543. Venema Kees 1579 DSC-80-38
544. Frehe A.P. 1576 DSC-81+11
  Hendriks J.J.E. 1576 Haeghe Ooievaar-38+22
546. Berghuis P. 1575 Pomar-20-28
  Heide Gerben van der 1575 Prometheus-14-40
  Kramer Rutger 1575 SHTV-44= 
  Lim Dustin 1575 Bobby Fischer-27+95
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-18-11
    Schaakhuis-22  
551. Groot M.H. de 1572 RSC-BP-22+5
552. Staden sr. M. van 1571 Promotie-49-10
553. Streefland J. 1570 HSV-17-5
554. Keuzenkamp A. 1569 DD-62= 
  Slotemaker J.H.M. 1569 DCSV-8+31
  Trompetter Remco 1569 Schaakmat-26+1
    WSC-45  
557. Riemersma P.B.J. 1568 DD-63-28
  Venetie Koen van 1568 Schaakhuis-23+94
559. Berg Johan v/d 1567 SIO-10-1
    WSC-46  
  Claessens R.J.M. 1567 DD-64-22
  Vreugdenhil Maarten 1567 Rijswijk-36+18
562. Bes R.N.M. 1566 Haeghe Ooievaar-39  
  Wit J.C.P. de 1566 HSV-18+9
564. Kleijn Jeroen 1565 Scheve Toren-19-8
  Poots Rene 1565 DSC-82+37
  Tesselaar Cor 1565 DD-65-44
  Tjin A Lin I.T.L. 1565 Promotie-50-112
  Warmenhoven R.A. 1565 Haeghe Ooievaar-40+65
569. Edwards van Muyen Jimmy 1564 HSV-19-39
570. Doeves Bram 1563 Botwinnik-42-73
  Verduijn Adriaan 1563 Lierse-16+19
572. Arkesteijn J.P. 1562 DD-66+8
  Otter Kees den 1562 Rijswijk-37-57
574. Goebertus A.W. 1561 Voorburg-3-9
  Hessels W.B. 1561 HSV-20-47
  Jong-v/d Berg Gera de 1561 Lierse-17+17
  Kop A.P.C. 1561 Haeghe Ooievaar-41+16
  Lont Jolle 1561 DSC-83  
  Pronk J. 1561 Promotie-51+14
  Tol Henk van der 1561 Rijswijk-38-61
  Zijlstra F. 1561 Voorburg-3+7
582. Elst F.A. v/d 1559 Pomar-21-55
  Rueck Richard 1559 Schaakhuis-24-23
  Switzar Remco 1559 Schaakmat-27+33
    WSC-47  
585. Apeldoorn M.P.J. van 1557 Haeghe Ooievaar-42+18
  Boot Otto 1557 Botwinnik-43+18
587. Noordam Arjen 1556 Lierse-18= 
588. Berger M.P.M.J. 1555 Rijswijk-39-23
589. Gelder Kees van 1554 SHTV-45= 
590. Kemeling Leen 1551 SIO-11-19
    WSC-48  
  Noordam L. 1551 SIO-11= 
592. Meiden Pim v/d 1549 SHTV-46-47
  Steenweg Paul 1549 DCSV-9+5
594. Loke J.A. 1548 HSV-21-47
595. Bussmann Gerrit 1547 DSC-84-65
    Prometheus-15  
  Schouten Nico 1547 RHC-Arena-19+28
597. Eijkman E. 1546 Voorburg-5-3
  Herpen Max van 1546 DD-67-89
  Man Peter de 1546 Pomar-22-35
  Ven W. 1546 RSC-BP-23= 
601. Fikkert H. 1545 SHTV-47+9
602. Mac Gillavry Will 1544 Botwinnik-44= 
  Swinkels Raymond 1544 Rijswijk-40= 
604. Dirkse Simon 1543 DSC-85-26
605. Boers Frans 1541 Schaakmat-28= 
    WSC-49  
  Breuker Harry 1541 Promotie-52-30
  Haar Boudewijn van der 1541 Schaakhuis-25  
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-24= 
609. Dijkstra R.W. 1536 SHTV-48-4
610. Swieten Simon van 1535 Lierse-19+12
611. Felix R.J. 1534 Rijswijk-41= 
  Hennink Dick 1534 DD-68+41
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-43= 
614. Knigge Hans 1533 Rijswijk-42-21
  Liefde F.G.J. de 1533 Haeghe Ooievaar-44+34
616. Burg Wesley v/d 1532 Rijswijk-43  
617. Zonneveld J. 1529 DCSV-10+4
    Haeghe Ooievaar-45  
618. Weerts Rene 1527 SHTV-49-111
  Zwan J. van der 1527 RSC-BP-25-6
620. Schuppen H. van 1526 Rijswijk-44= 
621. Vries Rob de 1525 Promotie-53+12
622. Kossen Mathijs 1522 Paris-3-35
  Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-28= 
  Orre Anton 1522 DD-69-24
625. Boot Harry 1521 HSV-22+13
626. Varenkamp Frits 1519 Botwinnik-45-41
627. Hoetmer Jan 1518 Botwinnik-46= 
  Sas Aad van 1518 Pomar-23+46
629. Kleijwegt Ruud 1512 Schaakhuis-26-4
630. Gevaerts Caspar 1511 Paris-4  
  Kauffman W.F.N. 1511 Pomar-24-5
632. Zuyderwijk Gerard 1510 SIO-13+58
    WSC-50  
633. Hählen Ruud 1508 HSV-23-33
634. Boer R. de 1502 RSC-BP-26+55
635. Engelen Niels 1501 DD-70= 
  Hoek Fabian 1501 Promotie-54-10
  Valstar Anja 1501 SIO-14-38
    WSC-51  
638. Riet P.H.M. van 1500 DSC-86-8
639. Spaans Leen 1499 DD-71+3
  Sutrisno Agus 1499 Scheve Toren-20-85
641. Soman Bryan 1497 Promotie-55= 
642. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-24+17
643. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-45= 
  Delorme Jos 1493 SHTV-50+51
645. Stap Harry van der 1490 Rijswijk-46= 
646. Krabbedam Pike 1489 Promotie-56+2
  Scherpenisse Rob 1489 DSC-87+75
648. Prins Leen 1486 Schaakmat-29+13
    WSC-52  
649. Ensing Michiel 1484 Bobby Fischer-29+28
650. Lim D. 1483 Bobby Fischer-30+19
651. Groot Bertus 1482 Schaakmat-30+109
    WSC-53  
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-31+54
  Rijsdijk Pieter 1482 Botwinnik-47-14
654. Jong Dick de 1481 HSV-25+4
  Snikkers Tabitha 1481 DSC-88-17
656. Falandt J.H.C. 1478 Pomar-25= 
657. Knigge Mark 1477 Rijswijk-47+78
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-32+6
659. Woestenenk J. 1475 Pomar-26-42
660. Smit Niels 1473 Promotie-57+24
  Tegelaers Youri 1473 Prometheus-16= 
662. Al Sam Husham 1471 Botwinnik-48-28
663. Kooy Joop v/d 1470 Lierse-20= 
664. Krogt Jeffrey v/d 1468 Lierse-21+13
665. Bal Ph. 1467 Pomar-27-1
  Dwarshuis P.J.C. 1467 SHTV-51-7
  Ende Henk van den 1467 Lierse-22-57
668. Boer A.C. 1466 DD-72+4
  Corpeleijn Andre 1466 Botwinnik-49-30
670. Fohr P.G. 1465 Bobby Fischer-33= 
  Hack Swen 1465 SHTV-52= 
  Hoseni Arash 1465 Bobby Fischer-33+1
  Zoun Rogier 1465 Botwinnik-50  
674. Werven H. van 1463 Promotie-58+5
675. Rabeling B.D. 1462 DSC-89  
  Soeterbroek Jaimy 1462 Botwinnik-51+24
677. Claushuis Michael 1461 Bobby Fischer-35-32
  Kruk Arie v/d 1461 SIO-15-15
    WSC-54  
  Patty F. Al 1461 Voorburg-6-6
680. Derrazi Yassine 1460 Schaakhuis-27-68
  Wackers G.J.P.M. 1460 DD-73= 
682. Jacobs H. 1459 Pomar-28+5
  Kolk Jan v/d 1459 Prometheus-17-17
684. Buijs Gerard 1458 Lierse-23  
  Krempel Jordy 1458 DSC-90  
686. Crefcoeur H. 1457 RSC-BP-27+22
687. Lucas Herman 1456 RSC-BP-28  
  Rijswijk Tim van 1456 Pomar-29+15
  Stuut Klaas 1456 RHC-Arena-20-11
690. Dijk Henk van 1453 SIO-16= 
  Wessem Melchior van 1453 Paris-5  
692. Duijf A.W. den 1451 SIO-17+2
    WSC-55  
  Groenewoud R. 1451 SIO-17+6
    WSC-55  
694. Middeldorp A.G.M. 1450 Haeghe Ooievaar-46-3
  Wind Christiaan 1450 Pomar-30-17
696. Zwartendijk A. 1449 RHC-Arena-21-14
697. Hazeu Cock 1447 Lierse-24  
  Kamp Boris 1447 HSV-26-36
  Leeuw Pascal de 1447 SHTV-53-15
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-31= 
701. Schoon C. 1446 Promotie-59-4
702. Bonsel J. 1445 SHTV-54-30
703. Jutte W.P.M. 1443 Promotie-60-15
704. Bottema Elmar 1441 Bobby Fischer-36+17
  Meer Lex van der 1441 RSC-BP-29+33
    SHTV-55  
  Vreede Henk de 1441 Botwinnik-52-37
  Zwart Ard v/d 1441 SHTV-55= 
708. Roeleveld Koos 1438 HSV-27-26
    SHTV-57  
709. Pettinga Paul 1437 Botwinnik-53-4
710. Smit F. 1435 DSC-91-9
  Wijnberg Mathijs 1435 SIO-19= 
    WSC-57  
712. Becker Johan 1434 Paris-6+27
  Zwemstra Bert 1434 DSC-92  
    Prometheus-18  
714. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
715. Zonderland H. 1429 DSC-93+8
716. Sedee Ben 1426 DSC-94+23
717. Overschie Fabian 1425 Schaakmat-32-61
    WSC-58  
718. Slagboom Govert 1420 Pomar-31= 
719. Bruna M.H.M. 1418 Haeghe Ooievaar-47-23
720. Vetten Piet de 1417 Lierse-25+10
721. Nienhuis Jan 1414 Voorburg-7-47
722. Croes J.C. 1413 Haeghe Ooievaar-48+11
  Heyningen Ruud van 1413 Lierse-26+43
724. Nieuwenhuis H. 1412 Voorburg-8  
  Ras M. de 1412 Haeghe Ooievaar-49= 
  Rodijnen Rinus 1412 Lierse-27-82
  Wal Mart v/d 1412 SIO-20-24
    WSC-59  
728. Lis Hans van 1409 Botwinnik-54-8
729. Bottema Rowan 1408 Bobby Fischer-37+31
  Keekem J.C. van 1408 Voorburg-9  
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-61= 
  Wulffers L.A.G.M. 1408 Haeghe Ooievaar-50-14
733. Meijer Richard 1406 DSC-95-36
734. Muusers John 1405 RHC-Arena-22= 
735. Marcus A. 1402 HSV-29= 
736. Venema L. 1401 Voorburg-10+7
737. Trommel J.C. 1400 DCSV-11= 
738. Zimmerman Marc 1398 DSC-96  
739. Grootscholten Leo 1397 SIO-21+29
    WSC-60  
740. Hanewald Ernst 1395 DSC-97+41
  Ruiter Rein de 1395 DD-74+30
742. Roo J. de 1394 Promotie-62+55
743. Alphenaar J. 1392 Promotie-63-25
  Kranenburg S. 1392 Rijswijk-48+176
745. Blaauw F. 1391 Bobby Fischer-38-59
  Sluis Bert v/d 1391 RHC-Arena-23-45
747. Lohrer M.T.A. 1386 Pomar-32+2
748. Attema M.E. 1385 Paris-7-78
  Hendriks Marinus 1385 HSV-30-6
750. Heer Jonathan de 1379 Bobby Fischer-39+13
751. Bragonje H. 1377 Promotie-64-42
  Geest Marco van 1377 Schaakmat-33+57
    WSC-61  
  Valstar-Valstar Nel 1377 Lierse-28= 
754. Trommel E.S. 1376 Promotie-65= 
755. Gastaldi G. 1375 Pomar-33-142
756. Lagerwerf Leen 1373 Lierse-29-25
757. Dekker Rick 1371 Promotie-66+79
  Vries Auke de 1371 DD-75  
759. Janssen Thijs 1370 Schaakmat-34-32
    WSC-62  
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-49-11
  Uijlenbroek Theo 1370 Lierse-30-47
762. Zwan Robbert v/d 1368 RSC-BP-30-10
763. Buijs A. 1365 RHC-Arena-24-79
  Jong A. de 1365 DSC-98-30
765. Trouwborst Thomas 1364 Schaakhuis-28-25
766. Hendriks Hans 1363 Prometheus-19-73
767. Millenaar Klaas 1360 SIO-22+23
    WSC-63  
768. Bom Aad 1359 Schaakmat-35= 
    WSC-64  
  Chervet Henk 1359 Bobby Fischer-40-12
770. Nieswaag Hans 1356 Lierse-31-238
771. Burk T.A.M. van 1355 Rijswijk-50= 
  Middelkoop Erik 1355 Botwinnik-55-113
773. Willik B. v/d 1354 DSC-99-78
774. Ee W. van 1350 Rijswijk-51-32
  Kats Marten 1350 Prometheus-20+3
    SHTV-58  
    SIO-23  
  Zeelenberg N. 1350 SIO-23+8
    WSC-65  
777. Duivenboden R. van 1347 Haeghe Ooievaar-51-3
  Oomes Marijn 1347 Schaakmat-36-32
    WSC-66  
  Zaalen Jos van 1347 RHC-Arena-25-71
780. Haaksma F.H. 1346 Voorburg-11-5
781. Caspers Eric 1342 Botwinnik-56-14
782. Vogelaar Wim 1339 Schaakmat-37= 
    WSC-67  
783. Huybens P.M. 1335 HSV-31+25
784. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-41-112
  Maas Bob 1332 Pomar-34-22
  Schaafsma B.J. 1332 Paris-8-19
787. Hout Gerrit v/d 1331 SIO-25+18
    WSC-68  
788. Eijgenraam Wim 1328 RHC-Arena-26-53
  Verschoor Nick 1328 Promotie-67-114
790. Asperen Hans van 1327 Botwinnik-57+14
791. Bergers J. 1322 Pomar-35-8
792. Blanter Sofya 1321 DSC-100+9
793. Knaap Jos van der 1315 Schaakmat-38-18
    WSC-69  
794. Koornneef Arie 1310 Lierse-32= 
  Nederpel Bram 1310 DCSV-12-26
  Ruiter Thom de 1310 Rijswijk-52+121
797. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
798. Gaag Nico v/d 1308 SIO-26-38
    WSC-71  
799. Bijster H. 1307 Voorburg-12  
800. Hofland Jeffrey 1304 SIO-27+54
    WSC-72  
801. Eijk R. van der 1303 SIO-28-167
    WSC-73  
  Hoed Jan den 1303 Lierse-33= 
803. Zuydgeest Leo 1302 DSC-101+35
    Prometheus-21  
804. Feringa Andre 1300 Lierse-34= 
805. Dekker Jan 1299 Lierse-35= 
806. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-74  
807. Lohuizen H.J.T. van 1295 Voorburg-13-112
808. Sonnaville Jan de 1294 RHC-Arena-27-81
809. Modderman Arent 1287 Botwinnik-58+6
  Rens Hans 1287 Botwinnik-58-12
811. Boersma S. 1284 Haeghe Ooievaar-52+25
812. Koelewijn Johan 1279 SIO-29= 
    WSC-75  
813. Verspeek Coen 1276 Schaakmat-41+28
    WSC-76  
814. Ephraim Floris 1273 Promotie-68-12
815. Haan Corry de 1270 SIO-30-36
    WSC-77  
816. Vreugdenhil Jaap 1269 Lierse-36= 
817. Meng Olivia 1266 Botwinnik-60-444
  Remmerswaal W. 1266 Haeghe Ooievaar-53-24
819. Berg Co v/d 1264 Lierse-37+12
820. Prein A. 1263 Promotie-69  
821. Crefcoeur L. 1261 RSC-BP-31= 
822. Bouma Henk 1250 SHTV-59-40
  Dijk L.B. van 1250 SHTV-59= 
  Lamping Marco 1250 Lierse-38-102
825. Dijk Henk van 1247 SIO-31-62
    WSC-78  
826. Keuzenkamp Y.M. 1246 SHTV-61-72
827. Onderwater Michel 1244 Schaakmat-42-33
    WSC-79  
828. Starkenburg Thomas van 1240 Rijswijk-53  
  Westmaas Jelmer 1240 Botwinnik-61= 
830. Samuels de Wilde Bernard 1238 Bobby Fischer-42+64
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-22= 
832. Karunatilaka Gihan 1235 Bobby Fischer-43-86
  Vollebregt Nino 1235 Schaakmat-43= 
    WSC-80  
834. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
835. Boersma L. 1233 Haeghe Ooievaar-54+1
836. Hartmann Joop 1229 DCSV-13= 
837. Beukel Niels van den 1224 Schaakmat-44-60
    WSC-81  
838. Mooren Leon 1221 Botwinnik-62  
839. Jansen Anne 1220 Schaakmat-45  
  Lamping Jason 1220 Lierse-39  
841. Giele Reinier 1213 DSC-102  
842. Meer Sylvain v/d 1208 DSC-103+38
  Vogel J. de 1208 SIO-32= 
    WSC-82  
844. Taal W.M. 1207 RSC-BP-32-24
845. Kommer Jan 1206 Rijswijk-54-50
846. Kok Freek de 1203 Rijswijk-55  
847. Lindhout Nel 1197 RHC-Arena-28-29
848. Spruijt Carlie 1196 Schaakmat-46  
    WSC-83  
849. Reede Arthur 1194 SIO-33= 
    WSC-84  
850. Kupfer Gerard 1190 SHTV-62= 
851. Vermeulen Wim 1189 SHTV-63-36
852. Giele Marieke 1186 DSC-104  
853. Tiersma Jan Bouke 1184 Schaakmat-47-78
    WSC-85  
854. Huysman Lennart 1176 SIO-34-42
    WSC-86  
  Torenstra Jan 1176 DSC-105  
856. Gaag-Pronk Leni v/d 1174 SIO-35+13
    WSC-87  
857. Ploeg Jan van der 1166 Promotie-70= 
858. Dekker Jacob 1165 DSC-106  
859. Bruijn Rens de 1164 Rijswijk-56+5
860. Noordam Erik 1161 SIO-36+24
    WSC-88  
861. Hogendoorn Tim 1154 Rijswijk-57  
862. Mos C.J. 1140 SIO-37-71
    WSC-89  
863. Wel Frank van der 1116 Lierse-40= 
864. Westerduin Rina 1114 Botwinnik-63-21
865. Helfferich Gert 1102 Bobby Fischer-45+73
866. Meijden Joke van der 1094 RHC-Arena-29= 
867. Dekker Esther 1087 WSC-90= 
868. Weekhout A. 1075 Bobby Fischer-46-65
869. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-47-7
870. Liefde M.S. de 1055 Haeghe Ooievaar-55+16
871. Albers Robert 1044 Botwinnik-64-3
872. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-23-32
873. Meinders Hennie 1037 Lierse-41= 
874. Brulleman Floris 1032 Rijswijk-58  
875. Meijden Gerda van der 1020 RHC-Arena-30-193
876. Kok Carolijn de 966 Rijswijk-59  
877. Jansen Tom 963 Schaakmat-48  
    WSC-91  
878. Valk Juliette 783 Rijswijk-60  
879. Prins Jan 759 Lierse-42  
Artikel aangelegd op: 02-11-2008
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.