Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2008
Geschreven door Paul Koppens   
10-08-2008
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. Jan-Willem de Jong staat nog steeds bovenaan.

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2008. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2007 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2007 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating)

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2008 en veranderingen sinds 1 augustus 2007

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Jong Jan-Willem de 2459 WSC-1+44
2. Giri Anish 2432 DSC-1  
3. Oosterom Chiel van 2399 Bobby Fischer-1+43
    DSC-2  
4. Jager Jaap de 2380 Alteveer-1-9
5. Erwich Frank 2317 Bobby Fischer-2-17
  Wortel Marten 2317 DSC-3+10
7. Blokhuis Edgar 2295 DD-1+5
8. Michielsen Joost 2288 Bobby Fischer-3-8
    DSC-4  
9. Koppens P.F.J. 2287 DD-2-10
    Haeghe Ooievaar-1  
10. Kleijn C. 2279 Bobby Fischer-4+8
11. Kuipers Eelco 2271 Promotie-1-4
12. Ruijgrok Dennis 2270 Bobby Fischer-5-46
  Werksma Arie 2270 DD-3+14
14. Vorm Teunis van der 2248 Botwinnik-1  
15. Prakken Gerrit 2246 DD-4+50
16. Bannink Bernard 2241 Promotie-2-20
17. Egmond Rogier van 2227 DD-5+18
18. Meijer Dolf 2222 Pionnetjes-1+53
19. Kelder Joram op den 2220 Bobby Fischer-6+35
    DSC-5  
20. Irwin Mark 2218 Bobby Fischer-7-7
21. Dijk Timon van 2214 Schaakmat-1-29
    WSC-2  
22. Pietersma Menno 2207 Schaakmat-2+4
    WSC-3  
23. Helvoort Rob van 2199 Rijswijk-1-18
24. Happel Henk 2193 DD-6+33
25. Broekman Willem 2187 Promotie-3+57
26. Hofland Leonard 2186 DSC-6-38
27. Pijpers Arthur 2176 Botwinnik-2+115
28. Legemaat G. 2174 DSC-7-29
29. Coene Igor 2168 Promotie-4+12
30. Dickhoff Ronald 2159 DD-7+11
31. Hofman Marnix 2153 WSC-4+31
32. Fokkink Robbert 2151 Prometheus-1+27
33. Breukelman Jan 2143 Bobby Fischer-8-48
34. Liem Raymond 2142 DSC-8+97
35. Dop Arend van 2141 DSC-9= 
36. Nicholson John 2138 DD-8-24
  Wagenaar Ron 2138 Alteveer-2-22
38. Nies Pauline van 2136 DSC-10+16
39. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
40. Noordhoek Henk 2127 Promotie-6+96
41. Bas P. de 2125 DSC-11+18
42. Kommer Bas 2124 Rijswijk-2+31
43. Provoost Simon 2123 Bobby Fischer-9+7
44. Oranje R. 2121 DSC-12+108
  Rappard Diederik van 2121 Alteveer-3+21
46. Ahlers Ben 2119 Promotie-7-48
  Valstar Johan 2119 Schaakmat-3+21
    WSC-5  
48. Lindner Jan-Joost 2116 DD-9+15
  Steen J.A. van der 2116 Scheve Toren-1-34
50. Cupido Alexander 2113 Rijswijk-3+25
51. Schrik Rachid 2109 DSC-13-4
52. Mannen Henk 2106 DSC-14-27
53. Meulenbroek Kim 2104 DSC-15+66
54. Slaa R. 2103 Haeghe Ooievaar-3= 
55. Hoving Michael 2100 Rijswijk-4+16
56. Zanten William van 2099 HTV-1-14
57. Barendse Ted 2097 DSC-16-47
  Brasser Paul 2097 WSC-6+28
59. Duijzer Jan Willem 2093 Botwinnik-3-18
  Nijs Thimo de 2093 DD-10-56
  Vos Jan-Pieter 2093 DSC-17+27
62. Pauw Sander 2089 HTV-2-20
63. Vistisen Lars 2088 DD-11+14
64. Kort Jacob 2085 DD-12+23
  Vink Wim 2085 DD-12+50
66. Pouwels John 2074 Botwinnik-4-2
67. Beltz Dolf 2072 DSC-18+3
68. Anema Walter 2067 DSC-19-9
69. Prooijen Jan-Willem van 2065 Alteveer-4+14
70. Vesters Melchior 2062 HTV-3+128
71. Bos Niels 2061 Alteveer-5+3
72. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-4= 
73. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-10= 
74. Dessing Bastiaan 2055 Bobby Fischer-11+57
    HTV-4  
75. Kindt Manfred 2052 WSC-7-1
76. Monté P.J. 2051 DD-14+21
77. Hoogland Mike 2050 HTV-5+116
78. Mekuria Rufael 2046 DSC-20+193
79. Blom Vincent 2043 Bobby Fischer-12+119
80. Buzing Pieter 2042 DSC-21-24
  Zandwijk Jan-Peter van 2042 DSC-21-69
82. Dekker Kees 2033 Scheve Toren-2-33
  Hennink Erik 2033 Promotie-8+45
84. Buchly Stefan 2031 Botwinnik-5-3
  Waard Remko de 2031 DD-15-37
86. Hoynck van Papendrecht Frans 2030 HTV-6+54
    Rijswijk-5  
  Rost van Tonningen Otto 2030 DD-16-16
88. Enschede Ernst 2029 DD-17= 
  Himbergen Har van 2029 DSC-23-27
  Leezer Roel 2029 Rijswijk-6+22
91. Wiersma Arno 2026 DSC-24+116
    Prometheus-2  
92. Overdam Julian van 2025 Bobby Fischer-13+96
93. Kuyvenhoven Marco 2024 WSC-8-2
  Vreugdenhil Frans 2024 DD-18+76
    Schaakmat-4  
    WSC-8  
95. Vlam Horatio 2023 DSC-25-4
96. Verbaan B.M. 2022 RSC-BP-1+21
97. Voogt Bob 2019 DSC-26+26
  Waard J.A.M. de 2019 DD-19+9
99. Stolte Maarten 2018 HTV-7-31
100. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-7+22
101. Blankespoor Jan 2015 Promotie-9-14
102. Koelmans Jan Willem 2013 DD-20+40
  Munninghoff Alexander 2013 DD-20+18
  Voorberg Kees 2013 DSC-27+15
105. Verwiel Eugene 2011 Botwinnik-6-23
106. Sibbing Sjaak 2010 Promotie-10+8
107. Mikhaiel M.W.H. 2009 Schaakhuis-1+87
108. Mostert Joost 2006 Promotie-11+9
109. Flohil Jaap 2005 DSC-28+17
110. Voorn Martin 2004 Bobby Fischer-14+52
111. Bosma Arend 2001 DSC-29+2
  Smeele Pieter 2001 DD-22-23
113. Aagaard Michael 1998 SIO-1-11
    WSC-10  
114. Lont Iwan 1995 Alteveer-6= 
115. Bergh Jan van den 1993 Promotie-12-98
116. Dulk Ton 1990 WSC-11+40
117. Milort Gerard 1989 Alteveer-7+60
    RSC-BP-2  
118. Lisdonk Lucien van de 1984 DSC-30-17
119. Landsbergen Ron 1983 Promotie-13-14
  Zutphen Frank van 1983 DSC-31-2
121. Bode Christian de 1982 Bobby Fischer-15-16
  Woerden Michiel van 1982 Schaakmat-5+19
    WSC-12  
123. Ruiter Danny de 1977 Bobby Fischer-16+18
124. Veldhuijzen Friedhelm 1973 WSC-13= 
125. Swart Sipke de 1971 Promotie-14  
  Tamerus Henrik 1971 DSC-32+61
127. Zetten Maarten van 1967 Promotie-15+25
128. Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
129. Meer Kees van der 1964 DSC-33-81
    Prometheus-3  
130. Henke Aleksander 1963 HTV-8  
131. Arends H. 1962 DD-23+70
132. Kentstra W.P.A. 1961 Scheve Toren-3-47
133. Glimmerveen Martin 1957 DSC-34-44
  Marel Eric van der 1957 Bobby Fischer-17+2
135. Broek W.J. van den 1954 DSC-35= 
  Eberle Jan 1954 HSV-1+11
137. Duin Vincent 1952 RSC-BP-3-19
  Goudriaan Tonie 1952 Botwinnik-7+5
    Rijswijk-9  
139. Berg Bas van der 1949 Alteveer-8-1
140. Straaten Marco van 1948 Schaakhuis-2+28
141. Vis Peter 1946 RHC-Arena-1-5
142. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-24-16
  Segers H. 1942 DD-24-64
    HTV-9  
  Siebelhoff Herman 1942 Alteveer-9+3
145. Boerkamp H.A.J. 1937 Promotie-16+43
146. Montsma Foppe-Jan 1935 DD-26+41
    Rijswijk-10  
147. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10  
148. Graaf sr. J. de 1933 Scheve Toren-4+14
149. Overdam jr Jan van 1932 Bobby Fischer-18+83
150. Thijssen A.W. 1931 Haeghe Ooievaar-5+55
  Vermeer H. 1931 Scheve Toren-5+68
  Voorberg Johan 1931 SIO-2-155
    WSC-14  
153. Huizen Henk van 1928 Prometheus-4+11
154. Meng Roger 1927 Botwinnik-8-13
155. Gaemers Peter 1922 Rijswijk-11+46
  Wichhart Maarten 1922 Promotie-17+36
157. Boer Paul den 1913 HTV-10-15
158. Nepveu Manuel 1912 Promotie-18-28
159. Goossens Pieter 1906 DSC-36-10
  Kunnen R. 1906 Promotie-19+15
161. Vries Jan-Pieter de 1905 DSC-37+40
  Zijden A.Q. v/d 1905 RSC-BP-4+3
163. Vegt Seth van der 1902 DSC-38+4
164. Beijersbergen Joop 1901 Bobby Fischer-19-24
165. Klop Tjomme 1899 Schaakhuis-3= 
  Pronk Rik 1899 HTV-11-24
167. Peerdeman N.P. 1896 Promotie-20+30
168. Mazuera Vargas Carlos 1895 HSV-2= 
169. Heek Peter 1894 Botwinnik-9+49
  Ramadan Dilsmad 1894 DSC-39= 
171. Dries Alex 1892 RHC-Arena-2-17
  Kamar M.B. 1892 RHC-Arena-2+12
  Kirana Marco 1892 Botwinnik-10-16
    DSC-40  
174. Baas Rijnko 1888 Rijswijk-12+4
    Schaakhuis-4  
  Dekker Ard 1888 Schaakmat-6+7
    WSC-15  
  Lopies Andre 1888 DD-27+35
  Steffers Hendrik 1888 Rijswijk-12-64
178. Hoogeveen F.R. 1887 HSV-3-19
179. Gent Aad van 1886 Scheve Toren-6-19
180. Hartman Th. 1885 HTV-12-3
  Tsai Wong 1885 Promotie-21+43
182. Tan John 1883 Promotie-22+48
  Wolvekamp O. 1883 HSV-4+25
184. Bieger Thierry 1881 Pomar-1+64
    WSC-16  
185. Smaal Lourens 1880 Botwinnik-11-14
186. Ouwens Bert 1878 Promotie-23-74
187. Alfen Rene van 1877 DSC-41+46
188. Mulder P. 1876 DD-28-29
  Sternau Almar 1876 Alteveer-11-111
190. Middelkoop Erik 1875 Botwinnik-12+96
191. Eising Henry 1874 Scheve Toren-7+20
192. Groot Akshaya de 1873 DD-29+27
193. Oosterhout P. 1872 Haeghe Ooievaar-6= 
194. Eijsbroek Dave 1870 Botwinnik-13+50
195. Nagtegaal J.A. 1867 DD-30-8
196. Duijvesteijn Leo 1864 Schaakmat-7-15
    WSC-17  
197. Lom Rob van 1863 Schaakmat-8-36
    WSC-18  
198. Bovenlander Theo 1862 HTV-13-19
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
201. Mulders Rinze 1860 Botwinnik-14-20
202. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-8= 
203. Henn Reinhard 1856 DD-31-8
  Spierings John 1856 DSC-42+28
205. Segger A. 1854 HTV-14+13
206. Bodaan Ton 1852 HSV-5-35
    HTV-15  
207. Oortmarssen Hans van 1851 Rijswijk-15-29
208. Tjioe Patrick 1849 Alteveer-12+84
    Schaakhuis-5  
  Tromp Hendrik-Ja n 1849 Rijswijk-16+71
210. Mellens Martin 1846 Voorburg-1-31
211. Bos F.P. van den 1845 DD-32-89
    Haeghe Ooievaar-9  
    WSC-19  
  Gaemers Alfons 1845 Rijswijk-17-29
213. Staden jr. M. van 1844 Prometheus-5-10
214. Paske Bert-Jan te 1843 DD-33-15
215. Baas J.A. 1842 Promotie-24-8
  Wolff Jerry 1842 Schaakhuis-6-59
217. Veen M. van 1841 Haeghe Ooievaar-10+83
218. Anink Marco 1840 DSC-43-16
  Theyn Dave 1840 Scheve Toren-8-7
  Zijden J.A. v/d 1840 RSC-BP-5+36
221. Baak Evert 1839 HTV-16+52
  Hart Johan 't 1839 DSC-44+52
    Lierse-1  
  Orsouw Theo van 1839 RHC-Arena-4+1
224. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-18= 
  Ebben Caspar 1838 Botwinnik-15-89
  Eesteren Jaap van 1838 DD-34-48
227. Meulemans Bart 1835 DSC-45-36
228. Oversloot Wilco 1833 SIO-3+34
    WSC-20  
229. Heijgen Diederik van 1832 DSC-46+43
230. Wijk H.L. v/d 1829 Promotie-25-47
231. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-11= 
232. Geraets J.A.F. 1827 RHC-Arena-5-35
233. Ferrier Yvonne 1826 Botwinnik-16+82
  Golverdinge-schut Jaron 1826 Schaakhuis-7-10
  Witt Dick de 1826 Botwinnik-16-19
236. Jacob Ruben s' 1825 Botwinnik-18+24
237. Brouwers Reggy 1823 Schaakhuis-8+55
238. Sluijs Lothar van der 1821 DD-35+18
239. Leeuwen Olav van 1820 HTV-17+37
240. Groot B. de 1819 RSC-BP-6+15
  Reimer Wim 1819 DD-36-46
242. Kaptein Jan 1817 Promotie-26  
  Then Hans 1817 Schaakhuis-9+37
  Zwolsman P.A. 1817 DD-37+28
245. Crefcoeur R. 1815 RSC-BP-7-79
  Joustra W.G. 1815 Rijswijk-19-12
247. Eggink Gerhard 1814 Promotie-27+12
  Meer Perry v/d 1814 Pomar-2+1
249. Luinenburg Arno 1813 Prometheus-6-75
250. Strien Bart van 1812 Rijswijk-20+96
  Versteegh Mark 1812 DSC-47-37
252. Angenent J. 1811 Scheve Toren-9+41
253. Beekman G. 1810 Pomar-3+74
254. Baak Karl 1809 HTV-18+70
  Koreman E.P. 1809 DD-38-53
  Kuipers Hielke 1809 Promotie-28+14
  Snuverink Marc 1809 DSC-48+8
258. Jong Jaap de 1808 Lierse-2-26
  Schwencke Allard 1808 Bobby Fischer-20+2
  Smits Rob 1808 DSC-49-5
261. Nieuwkerk Dirk van 1807 SIO-4+23
    WSC-21  
262. Kraakman Mark 1806 Rijswijk-21-37
263. Dekker Jan 1805 Schaakmat-9-16
    WSC-22  
  Felkers J.M. 1805 DD-39= 
265. Bons M.M. 1803 Haeghe Ooievaar-12-25
  Kuin Sjaak 1803 Schaakhuis-10-7
267. Corneth Bert 1801 HSV-6+36
  Grapendaal Martin 1801 DD-40+23
  Heeres R.W. 1801 Paris-1+38
  Ingenhoes P.H. 1801 RSC-BP-8+18
  Philipsen L.P. 1801 Haeghe Ooievaar-13= 
  Schoonman Ivo 1801 HTV-19= 
273. Ruigt Casper 1800 Scheve Toren-10-15
274. Michielen Frank 1799 Botwinnik-19+18
  Stap Harry van der 1799 Rijswijk-22+61
276. Gallardo Banez A. 1797 Rijswijk-23-51
277. Have Roland ten 1792 DSC-50+76
  Jonkman David 1792 Schaakhuis-11-11
279. Akkerboom Jacob 1791 Promotie-29= 
    Rijswijk-24  
  Gorkum F.L. van 1791 Haeghe Ooievaar-14+8
281. Bottema Timo 1790 Bobby Fischer-21+16
  Dekker Derk 1790 Schaakhuis-12-72
  Kreek Michiel de 1790 DSC-51= 
284. Manoch Maurice 1789 Botwinnik-20+304
285. Spierings Ben 1787 HTV-20+40
286. Bos Frank van den 1782 Rijswijk-25+24
  Germeys Bart 1782 Prometheus-7+10
  Paassen Jan van 1782 Schaakmat-10= 
    WSC-23  
  Spronsen A. van 1782 SIO-5-15
    WSC-23  
290. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-11= 
    WSC-25  
291. Wareman D. 1779 RSC-BP-9+7
292. Aga Suroud 1778 Botwinnik-21+77
293. Bartel Jan-Kees 1776 DD-41+10
  Bruls Osman 1776 Schaakhuis-13-5
  Busman Jan 1776 Promotie-30+45
  Schalen John 1776 RHC-Arena-6-19
  Voermans Adri 1776 DD-41+128
298. Broeder Leno den 1774 Schaakmat-12+81
    WSC-26  
299. Navrat Roman 1773 HSV-7-8
  Paalvast A.G.M. 1773 DCSV-1+43
301. Minnema Rens 1772 Promotie-31+55
  Regeer P.A. 1772 HTV-21-43
    Haeghe Ooievaar-15  
    Schaakhuis-14  
303. Holst R.E.H. v/d 1771 HSV-8+22
304. Hardiek Jetse 1770 Promotie-32+14
  Leeuwe F. de 1770 RSC-BP-10+46
306. Briggeman P.W. 1769 Promotie-33= 
  Luyendijk J.J. 1769 Haeghe Ooievaar-16+34
308. Bojanowski Roman 1768 Rijswijk-26-11
309. Beekum Thomas van 1767 Botwinnik-22-37
310. Veldhuizen Niels 1764 Promotie-34-25
311. Ploeger D. 1763 Haeghe Ooievaar-17+16
  Snikkers Naomi 1763 DSC-52-33
313. Torenstra Rene 1762 DSC-53+30
    Prometheus-8  
314. Diepen Hugo van 1757 Botwinnik-23+92
  Wagner A.M. 1757 HTV-22+13
    Haeghe Ooievaar-18  
316. Liempt Michael van 1756 DSC-54+5
    Rijswijk-27  
317. Donk Jan v/d 1754 DSC-55= 
  Vitner A. 1754 HTV-23= 
  Vromans Nico 1754 HSV-9-33
320. Scholten J.J.H. 1753 RHC-Arena-7-12
321. Gijsen Carel 1750 HSV-10-24
    Rijswijk-28  
322. Olvers E. 1749 HTV-24+4
323. Gouzij Nico 1748 HTV-25-25
  Taverne Nadeem 1748 Schaakhuis-15+61
325. Huisman Edgar 1747 DSC-56-19
  Markenstein W. van 1747 Pomar-4-19
327. Marincic Olivier 1746 DSC-57-20
  Nobel Corniel 1746 DSC-57+29
  Schoonman Merel 1746 HTV-26+6
330. Hylkema Titus 1745 RHC-Arena-8+35
  Mors Adriaan ter 1745 DSC-59+121
    Prometheus-9  
  Vissers Ton 1745 HTV-27-14
333. Noija H.O. 1744 DD-43= 
334. Ferschtman Felix 1743 Pomar-5-25
  Pol Johan van de 1743 DSC-60-3
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
337. Termaat Alfons 1742 Botwinnik-24-38
338. Harmanus Norbert 1741 Schaakhuis-16-11
339. Graaf E. v/d 1740 DD-44-19
340. Beeren Thom 1739 Botwinnik-25+97
  Horst G. 1739 DD-45+23
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25  
343. Kerkhof C. 1738 Scheve Toren-11+3
  Ramondt Dennis 1738 RSC-BP-11+19
345. Klijnsma Richard 1737 Scheve Toren-12-42
346. Dalen Willem van 1735 Botwinnik-27-7
347. Kampen F.F. van 1734 DD-46= 
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13  
    WSC-27  
349. Kooij Nol 1733 Pomar-6+99
350. Toorn A.J. v/d 1731 Alteveer-13-11
    RSC-BP-12  
351. Willighagen Gert-Jan 1730 HTV-28-4
352. Oudewaal Vincent 1729 DD-47  
353. Jong R. de 1728 Pomar-7+16
  Meijering Marijke 1728 Scheve Toren-13-19
  Tamerus Jan 1728 Lierse-3+3
356. Barbier R.R. 1726 Haeghe Ooievaar-19-6
357. Rekveldt M.Th. 1725 DSC-61= 
358. Holst Fred v/d 1723 HSV-11+17
359. Dekker P.Th. 1722 HTV-29+17
  Minnema Hans 1722 Promotie-35= 
  Verheij Ed 1722 HSV-12= 
362. Arp Gerard 1721 Botwinnik-28-5
363. Stolze Gerard 1720 Lierse-4-44
  Terpstra J.T. 1720 Pomar-8  
365. Kemeling A.E. 1719 DSC-62-26
366. Vlugt Sander van der 1718 Botwinnik-29-13
367. Koning J.T. de 1716 Haeghe Ooievaar-20-14
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-13+11
  Stolte K.P. 1716 HTV-30+10
370. Haan J.A. de 1714 HSV-13-41
  Kirana Nancy 1714 Botwinnik-30+118
    DSC-63  
  Vries Ronald de 1714 Promotie-36-52
373. Gelpke R.F. 1712 DSC-64+11
374. Rijt A.H. van 1711 Prometheus-10= 
375. Vink Kees 1710 Pomar-9+16
376. Alsemgeest Nico 1709 Lierse-5+12
377. Delden Jan van 1706 HTV-31+50
378. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
  Heiden Jan v/d 1705 SIO-6-53
    WSC-28  
  Leeuwen J. van 1705 SIO-6-42
    WSC-28  
381. Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-30  
  Mulders E. 1704 Rijswijk-29+20
  Vissers R. 1704 Haeghe Ooievaar-21-28
    Pomar-10  
384. Boer Pepijn de 1703 Schaakhuis-17-6
  Gaag Frits v/d 1703 SIO-8-24
    WSC-31  
  Palm G.F. 1703 DSC-65= 
  Schuurman Hess Arjen 1703 Promotie-37+82
388. Quak Piet 1702 Lierse-6+5
389. Broos Simon 1701 DSC-66-107
  Gieben Stijn 1701 HTV-32+80
391. Duijvestijn J.J.A. 1700 DSC-67-76
    Prometheus-11  
392. Bik Wouter 1699 Botwinnik-31+91
393. Kuyvenhoven Vincent 1698 Schaakmat-15-40
    WSC-32  
394. Bellen Henk van 1697 DD-48-80
395. Bijkerk Henk 1696 RHC-Arena-9-19
396. Berg Sandra v/d 1695 Lierse-7-130
  Berger Otto 1695 Rijswijk-30+32
398. Dijk Teun van 1694 Lierse-8+38
399. Nicolaas Han 1693 Pomar-11+47
  Toxopeus G.M.B. 1693 Promotie-38+17
401. Flikweert Kees 1692 Schaakmat-16-2
    WSC-33  
  Martens F.M. 1692 Promotie-39+36
  Mudde H. 1692 Pomar-12-20
  Snijders F. 1692 Rijswijk-31+18
  Wentholt Frans 1692 DD-49-3
406. Ameling Bob 1691 Botwinnik-32-42
  Post Dick 1691 Schaakmat-17+27
    WSC-34  
  Vorselen T.J.M. van 1691 DD-50+15
409. Zijden G.J. v/d 1690 RSC-BP-14-45
410. Groothuis W. 1689 Bobby Fischer-23-33
411. Blom Jaap 1687 Bobby Fischer-24+40
412. Jong Bert de 1685 Schaakmat-18-25
    WSC-35  
  Knops H. 1685 Promotie-40-15
414. Veen Rens ter 1684 DCSV-2-15
415. Bilars G.H. 1683 DSC-68-66
  Eering Peter 1683 Schaakmat-19-56
    WSC-36  
417. Bronts G.K. 1682 DD-51= 
  Meer J. v/d 1682 Haeghe Ooievaar-22-20
419. Langerak J.H. 1681 Haeghe Ooievaar-23-22
  Wuister J. 1681 RSC-BP-15+9
421. Brits H.J.A. 1678 Haeghe Ooievaar-24-24
  Kaptein Frank 1678 Promotie-41+36
  Veldhuizen J.W. 1678 Promotie-41+30
424. Beeloo Jean Miche l 1676 Schaakhuis-18+101
425. Kies Arie 1675 Scheve Toren-14= 
426. Antwerpen Piet van 1674 SIO-9= 
    WSC-37  
427. Nies Dingeman van 1671 Promotie-43+38
428. Coers Frans 1670 HTV-33+2
429. Leeuw A.C.H. de 1669 DD-52-44
    Haeghe Ooievaar-25  
430. Berendse F.N. 1666 Pomar-13+22
  Postma J. 1666 DD-53-62
432. Weel A.J. van 1665 DD-54+34
433. Berg J. v/d 1663 Promotie-44-59
  Middelkoop Arno 1663 Botwinnik-33-32
435. Nicoll Noah 1661 DD-55-212
436. Boersma F.W. 1659 Haeghe Ooievaar-26+33
  Neuteboom M. 1659 Prometheus-12+5
438. Kraakman P. 1658 Rijswijk-32+21
  Wallinga J. van 1658 HTV-34-3
  Weijde Andre van der 1658 Prometheus-13+5
    WSC-38  
441. Bergers Wim 1657 Scheve Toren-15+30
442. Hooghiemstra F.F. 1656 Haeghe Ooievaar-27+9
  Lindhout Danny 1656 HTV-35-20
  Wisse Niek 1656 HTV-35-58
445. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-28= 
  Verheijen Jan 1655 HTV-37+35
447. Thierry R.F. 1653 HTV-38= 
448. Huygen C. 1652 DSC-69-35
  Veen Reinier v/d 1652 DCSV-3+51
450. Kuyvenhoven Vincent 1651 Schaakmat-20-50
    WSC-39  
  Pree Jan de 1651 Botwinnik-34+9
  Pronk A. 1651 RSC-BP-16-11
453. Duijvesteijn Andre 1649 Schaakmat-21-11
    WSC-40  
454. Stegenga F.J. 1648 DCSV-4-26
455. Eveleens Ed 1647 Botwinnik-35-61
  Houten Ron van 1647 Schaakhuis-19  
  Velzen M. van 1647 RSC-BP-17+8
458. Nitzsche Edo 1646 RHC-Arena-10-8
  Tichler Alexander 1646 Paris-2+52
460. Lubbe Lex van der 1645 Bobby Fischer-25+50
    HSV-15  
  Sikkes P. 1645 HTV-39+47
462. Beekenkamp Rick 1644 DSC-70+13
463. Reede Lito van 1642 DSC-71+91
464. Noort Peter van 1641 HTV-40-28
465. Manen R.A. van 1639 DD-56-22
466. Boermans R. 1638 DCSV-5-22
467. Weele S. v/d 1637 DSC-72-84
468. Honderd Ger 1635 Prometheus-14= 
  Leentvaar Coen 1635 DSC-73-33
  Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-18-49
471. Reiding R. 1634 Scheve Toren-16+12
472. Korving C. 1633 DSC-74-4
  Offereins W.A. 1633 DSC-74= 
474. Valk Dick 1632 Lierse-9+13
475. Praagman Niek 1631 Rijswijk-33-17
476. Brinkman D.Th. 1630 Promotie-45+24
  Goudriaan W.L. 1630 DD-57-9
  Liefde J.J. de 1630 Haeghe Ooievaar-29-5
479. Breugel E.A.J. van 1629 Haeghe Ooievaar-30-44
  Eijk A.J. van 1629 Haeghe Ooievaar-30+25
481. Faber J.C. 1627 Haeghe Ooievaar-32= 
  Ferschtman Galina 1627 Pomar-14= 
  Gerritsma Bert 1627 HSV-16+50
484. Kalma Bas 1626 HTV-41= 
  Vlasblom L.J. 1626 DSC-76-7
  Wiegerink R.T. 1626 HTV-41-17
487. Spronsen Mischa van 1624 Botwinnik-36  
488. Suijker J.W.M. 1623 Haeghe Ooievaar-33+19
489. Jong Arie de 1622 Lierse-10-23
  Zwart D.M. de 1622 Promotie-46-7
491. Jager Mark 1621 DCSV-6-71
  Taanman P. 1621 Haeghe Ooievaar-34+2
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1621 Lierse-11-4
  Vos Cees de 1621 Lierse-11+16
495. Buis Kees 1620 DD-58= 
496. Franke Arie 1617 Botwinnik-37-4
497. Berg G.M. v/d 1614 Haeghe Ooievaar-35+9
  Laan H. v/d 1614 HTV-43-88
499. Zuidgeest Jordy 1613 Schaakmat-22+133
    WSC-41  
500. Perluka Han 1610 Botwinnik-38-53
501. Alvares E.F.S. 1609 HTV-44-26
502. Hansen Jacobus 1608 RHC-Arena-11-23
  Steemers Vincent 1608 Pomar-15= 
  Valstar Jan 1608 Lierse-13-28
505. Leij E.J. van der 1607 Haeghe Ooievaar-36-81
506. Cruden Marcel 1606 Schaakhuis-20-26
507. Dijk Andre van 1602 RHC-Arena-12+33
  Kniesmeijer Rob 1602 RHC-Arena-12-7
509. Ende Jan van den 1600 Schaakmat-23-3
    WSC-42  
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-39= 
511. Grootjans Theo 1599 Voorburg-2-17
  Heide Jelle v/d 1599 RHC-Arena-14+15
  Rutten G. 1599 Scheve Toren-17-16
514. Flikweert Arco 1598 Schaakmat-24-9
    WSC-43  
  Venema Kees 1598 DSC-77-41
  Verkerk P.J. 1598 Haeghe Ooievaar-37-48
517. Dijk Pascal van 1597 Lierse-14+4
518. Guijt Erwin 1595 Promotie-47-6
519. Nierop D. 1594 Haeghe Ooievaar-38-4
  Nieuwkerk Leen van 1594 Schaakmat-25+15
    WSC-44  
521. Blaas L.J. 1593 Pomar-16+31
  Franx Kees 1593 Schaakhuis-21+27
  Lier J.M.E. van 1593 Promotie-48-12
  Pol Th. van der 1593 Rijswijk-34  
525. Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-40-14
  Janse Pieter 1592 RSC-BP-19+6
527. Huitema D.J.E. 1591 Rijswijk-35-31
528. Veen H. ter 1590 DCSV-7= 
529. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-17-59
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-15= 
531. Kaan J.E.F. 1586 DD-59+26
  Meijer Gerard 1586 Bobby Fischer-26+22
533. Berendse Frits 1585 Pomar-18= 
534. Berger R.L.M. 1584 RSC-BP-20-67
  Berkel Dennis van 1584 Lierse-15+26
536. Verploegh H.C. 1582 RSC-BP-21+24
537. As J.J. van 1581 HSV-17-15
    RHC-Arena-16  
  Heide Gerben v/d 1581 Prometheus-15-34
539. Frehe A.P. 1576 DSC-78+11
  Hendriks J.J.E. 1576 Haeghe Ooievaar-39+22
541. Berghuis P. 1575 Pomar-19-28
  Kramer Rutger 1575 HTV-45= 
  Lim Dustin 1575 Bobby Fischer-27+95
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-17-11
    Schaakhuis-22  
545. Groot M.H. de 1572 RSC-BP-22+5
546. Staden sr. M. van 1571 Promotie-49-10
547. Streefland J. 1570 HSV-18-5
548. Keuzenkamp A. 1569 DD-60= 
  Slotemaker J.H.M. 1569 DCSV-8+31
  Trompetter Remco 1569 Schaakmat-26-46
    WSC-45  
551. Riemersma P.B.J. 1568 DD-61-28
  Venetie Koen van 1568 Schaakhuis-23+94
553. Berg Johan v/d 1567 SIO-10-1
    WSC-46  
  Claessens R.J.M. 1567 DD-62-22
  Vreugdenhil Maarten 1567 Rijswijk-36+18
556. Bes R.N.M. 1566 Haeghe Ooievaar-40  
  Wit J.C.P. de 1566 HSV-19+9
558. Kleijn Jeroen 1565 Scheve Toren-18-8
  Poots Rene 1565 DSC-79+37
  Tesselaar Cor 1565 DD-63-44
  Tjin A Lin I.T.L. 1565 Promotie-50-61
  Warmenhoven R.A. 1565 Haeghe Ooievaar-41+65
563. Edwards van Muyen Jimmy 1564 HSV-20-39
564. Doeves Bram 1563 Botwinnik-41-72
  Verduijn Adriaan 1563 Lierse-16+19
566. Arkesteijn J.P. 1562 DD-64+8
  Otter Kees den 1562 Rijswijk-37-83
568. Goebertus A.W. 1561 Voorburg-3-9
  Hessels W.B. 1561 HSV-21-47
  Jong-v/d Berg Gera de 1561 Lierse-17+17
  Kop A.P.C. 1561 Haeghe Ooievaar-42+16
  Lont Jolle 1561 DSC-80  
  Pronk J. 1561 Promotie-51+14
  Tol Henk van der 1561 Rijswijk-38-59
  Zijlstra F. 1561 Voorburg-3+7
576. Elst F.A. v/d 1559 Pomar-20-55
  Rueck Richard 1559 Schaakhuis-24-23
  Switzar Remco 1559 Schaakmat-27+33
    WSC-47  
579. Kentie IJ.M.D. 1558 Haeghe Ooievaar-43= 
580. Apeldoorn M.P.J. van 1557 Haeghe Ooievaar-44+18
  Boot Otto 1557 Botwinnik-42+18
582. Noordam Arjen 1556 Lierse-18= 
583. Berger M.P.M.J. 1555 Rijswijk-39-23
584. Gelder Kees van 1554 HTV-46= 
585. Kemeling Leen 1551 SIO-11-19
    WSC-48  
  Noordam L. 1551 SIO-11= 
587. Meiden Pim v/d 1549 HTV-47-47
  Steenweg Paul 1549 DCSV-9+5
589. Loke J.A. 1548 HSV-22-47
590. Bussmann Gerrit 1547 DSC-81-65
    Prometheus-16  
  Schouten Nico 1547 RHC-Arena-18+28
592. Eijkman E. 1546 Voorburg-5-3
  Herpen Max van 1546 DD-65-67
  Man Peter de 1546 Pomar-21-35
  Ven W. 1546 RSC-BP-23= 
  Zonneveld J. 1546 DCSV-10-6
    Haeghe Ooievaar-45  
597. Fikkert H. 1545 HTV-48+9
598. Mac Gillavry Will 1544 Botwinnik-43= 
  Swinkels Raymond 1544 Rijswijk-40-156
600. Dirkse Simon 1543 DSC-82-19
601. Boers Frans 1541 Schaakmat-28= 
    WSC-49  
  Breuker Harry 1541 Promotie-52-30
  Haar Boudewijn van der 1541 Schaakhuis-25  
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-24= 
605. Burg Wesley v/d 1540 Rijswijk-41  
606. Dijkstra R.W. 1536 HTV-49-4
607. Swieten Simon van 1535 Lierse-19+12
608. Felix R.J. 1534 Rijswijk-42= 
  Hennink Dick 1534 DD-66+41
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-46= 
611. Knigge Hans 1533 Rijswijk-43-21
  Liefde F.G.J. de 1533 Haeghe Ooievaar-47+34
613. Ham Marc van der 1528 Botwinnik-44-231
614. Weerts Rene 1527 HTV-50-92
  Zwan J. van der 1527 RSC-BP-25-6
616. Schuppen H. van 1526 Rijswijk-44= 
617. Vries Rob de 1525 Promotie-53+12
618. Kossen Mathijs 1522 Paris-3-35
  Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-28= 
  Orre Anton 1522 DD-67-24
621. Boot Harry 1521 HSV-23+13
622. Korff de Gidts Eline 1519 HTV-51= 
  Varenkamp Frits 1519 Botwinnik-45-41
624. Sas Aad van 1518 Pomar-22+46
625. Kleijwegt Ruud 1512 Schaakhuis-26-4
626. Gevaerts Caspar 1511 Paris-4  
  Kauffman W.F.N. 1511 Pomar-23-5
628. Zuyderwijk Gerard 1510 SIO-13+58
    WSC-50  
629. Hählen Ruud 1508 HSV-24-33
630. Denie R.C.M. 1506 Haeghe Ooievaar-48-4
631. Boer R. de 1502 RSC-BP-26+55
632. Engelen Niels 1501 DD-68+2
  Hoek Fabian 1501 Promotie-54-10
  Valstar Anja 1501 SIO-14-38
    WSC-51  
635. Riet P.H.M. van 1500 DSC-83-8
636. Spaans Leen 1499 DD-69+3
  Sutrisno Agus 1499 Scheve Toren-19-85
638. Soman Bryan 1497 Promotie-55= 
639. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-25+17
640. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-45+6
  Delorme Jos 1493 HTV-52+12
642. Stap Harry van der 1490 Rijswijk-46= 
643. Krabbedam Pike 1489 Promotie-56+2
  Scherpenisse Rob 1489 DSC-84+75
645. Prins Leen 1486 Schaakmat-29+13
    WSC-52  
646. Ensing Michiel 1484 Bobby Fischer-29+28
647. Lim D. 1483 Bobby Fischer-30+19
648. Groot Bertus 1482 Schaakmat-30+109
    WSC-53  
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-31+54
  Rijsdijk Pieter 1482 Botwinnik-46-14
651. Jong Dick de 1481 HSV-26+4
652. Falandt J.H.C. 1478 Pomar-24= 
653. Knigge Mark 1477 Rijswijk-47+78
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-32+6
655. Woestenenk J. 1475 Pomar-25-42
656. Smit Niels 1473 Promotie-57+24
  Tegelaers Youri 1473 Prometheus-17= 
658. Al Sam Husham 1471 Botwinnik-47-28
659. Kooy Joop v/d 1470 Lierse-20= 
660. Krogt Jeffrey v/d 1468 Lierse-21+13
661. Bal Ph. 1467 Pomar-26-1
  Dwarshuis P.J.C. 1467 HTV-53-7
  Ende Henk van den 1467 Lierse-22-57
664. Boer A.C. 1466 DD-70+4
  Corpeleijn Andre 1466 Botwinnik-48-30
666. Barendse M.G. 1465 HTV-54= 
  Fohr P.G. 1465 Bobby Fischer-33= 
  Hack Swen 1465 HTV-54= 
  Hoseni Arash 1465 Bobby Fischer-33+1
  Zoun Rogier 1465 Botwinnik-49  
671. Werven H. van 1463 Promotie-58+5
672. Rabeling B.D. 1462 DSC-85  
  Soeterbroek Jaimy 1462 Botwinnik-50  
674. Claushuis Michael 1461 Bobby Fischer-35-32
  Kruk Arie v/d 1461 SIO-15-15
    WSC-54  
676. Derrazi Yassine 1460 Schaakhuis-27-68
  Wackers G.J.P.M. 1460 DD-71= 
678. Jacobs H. 1459 Pomar-27+5
  Kolk Jan v/d 1459 Prometheus-18-17
  Vreede Henk de 1459 Botwinnik-51-19
681. Buijs Gerard 1458 Lierse-23  
  Krempel Jordy 1458 DSC-86  
683. Crefcoeur H. 1457 RSC-BP-27+96
684. Lucas Herman 1456 RSC-BP-28  
  Rijswijk Tim van 1456 Pomar-28+15
  Stuut Klaas 1456 RHC-Arena-19-11
687. Dijk Henk van 1453 SIO-16= 
  Wessem Melchior van 1453 Paris-5  
689. Duijf A.W. den 1451 SIO-17+2
    WSC-55  
  Groenewoud R. 1451 SIO-17+6
    WSC-55  
691. Middeldorp A.G.M. 1450 Haeghe Ooievaar-49-3
  Wind Christiaan 1450 Pomar-29-17
693. Zwartendijk A. 1449 RHC-Arena-20-14
694. Hartmann C.J.J. 1447 Haeghe Ooievaar-50-15
  Hazeu Cock 1447 Lierse-24  
  Kamp Boris 1447 HSV-27-36
  Leeuw Pascal de 1447 HTV-56-15
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-31= 
699. Meer Lex van der 1446 HTV-57+25
    RSC-BP-29  
  Schoon C. 1446 Promotie-59-4
701. Bonsel J. 1445 HTV-58-30
702. Jutte W.P.M. 1443 Promotie-60-15
703. Bottema Elmar 1441 Bobby Fischer-36+17
  Gerrebrands Koos 1441 DCSV-11-47
  Zwart Ard v/d 1441 HTV-59= 
706. Roeleveld Koos 1438 HTV-60-26
707. Pettinga Paul 1437 Botwinnik-52-4
708. Smit F. 1435 DSC-87-9
  Wijnberg Mathijs 1435 SIO-19= 
    WSC-57  
710. Becker Johan 1434 Paris-6+27
  Zwemstra Bert 1434 DSC-88  
    Prometheus-19  
712. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
713. Zonderland H. 1429 DSC-89+8
714. Sedee Ben 1426 DSC-90+23
715. Overschie Fabian 1425 Schaakmat-32-61
    WSC-58  
716. Slagboom Govert 1420 Pomar-30= 
717. Mast Steven 1419 DSC-91= 
718. Bruna M.H.M. 1418 Haeghe Ooievaar-51-23
719. Vetten Piet de 1417 Lierse-25+10
720. Nienhuis Jan 1414 Voorburg-6-74
721. Croes J.C. 1413 Haeghe Ooievaar-52+11
  Heyningen Ruud van 1413 Lierse-26+43
723. Nieuwenhuis H. 1412 Voorburg-7  
  Ras M. de 1412 Haeghe Ooievaar-53= 
  Rodijnen Rinus 1412 Lierse-27-82
  Wal Mart v/d 1412 SIO-20-24
    WSC-59  
727. Lis Hans van 1409 Botwinnik-53-8
728. Bottema Rowan 1408 Bobby Fischer-37+31
  Keekem J.C. van 1408 Voorburg-8  
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-61-15
  Wulffers L.A.G.M. 1408 Haeghe Ooievaar-54-14
732. Muusers John 1405 RHC-Arena-21= 
733. Marcus A. 1402 HSV-29= 
734. Venema L. 1401 Voorburg-9+7
735. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
736. Grootscholten Leo 1397 SIO-21+29
    WSC-60  
737. Hanewald Ernst 1395 DSC-92+41
  Ruiter Rein de 1395 DD-72+30
739. Roo J. de 1394 Promotie-62+55
740. Alphenaar J. 1392 Promotie-63-25
  Kranenburg S. 1392 Rijswijk-48+176
742. Blaauw F. 1391 Bobby Fischer-38-59
  Sluis Bert v/d 1391 RHC-Arena-22-45
744. Lohrer M.T.A. 1386 Pomar-31+2
745. Attema M.E. 1385 Paris-7-78
  Hendriks M. 1385 HSV-30-6
747. Heer Jonathan de 1379 Bobby Fischer-39+13
748. Meijer Richard 1378 DSC-93  
749. Bragonje H. 1377 Promotie-64-42
  Geest Marco van 1377 Schaakmat-33+57
    WSC-61  
  Valstar-Valstar Nel 1377 Lierse-28= 
752. Trommel E.S. 1376 Promotie-65= 
753. Gastaldi G. 1375 Pomar-32-142
754. Snikkers Tabitha 1374 DSC-94-64
755. Lagerwerf Leen 1373 Lierse-29-25
756. Dekker Rick 1371 Promotie-66+79
  Vries Auke de 1371 DD-73  
758. Janssen Thijs 1370 Schaakmat-34-32
    WSC-62  
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-49-11
  Uijlenbroek Theo 1370 Lierse-30-47
761. Zwan Robbert v/d 1368 RSC-BP-30-10
762. Buijs A. 1365 RHC-Arena-23-79
  Jong A. de 1365 DSC-95-30
764. Trouwborst Thomas 1364 Schaakhuis-28-25
765. Hendriks Hans 1363 Prometheus-20-73
766. Millenaar Klaas 1360 SIO-22+23
    WSC-63  
767. Bom Aad 1359 Schaakmat-35= 
    WSC-64  
  Chervet Henk 1359 Bobby Fischer-40-12
769. Nieswaag Hans 1356 Lierse-31-238
770. Burk T.A.M. van 1355 Rijswijk-50= 
  Middelkoop Erik 1355 Botwinnik-54-113
772. Willik B. v/d 1354 DSC-96-78
773. Ee W. van 1350 Rijswijk-51-32
  Kats Marten 1350 HTV-61+3
    Prometheus-21  
    SIO-23  
  Zeelenberg N. 1350 SIO-23+8
    WSC-65  
776. Duivenboden R. van 1347 Haeghe Ooievaar-55-3
  Oomes Marijn 1347 Schaakmat-36-32
    WSC-66  
  Zaalen Jos van 1347 RHC-Arena-24-71
779. Haaksma F.H. 1346 Voorburg-10-5
780. Caspers Eric 1342 Botwinnik-55-14
781. Vogelaar Wim 1339 Schaakmat-37= 
    WSC-67  
782. Huybens P.M. 1335 HSV-31+25
783. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-41-112
  Maas Bob 1332 Pomar-33-22
  Schaafsma B.J. 1332 Paris-8-19
786. Hout Gerrit v/d 1331 SIO-25+18
    WSC-68  
787. Eijgenraam Wim 1328 RHC-Arena-25-53
  Verschoor Nick 1328 Promotie-67-142
789. Asperen Hans van 1327 Botwinnik-56+14
790. Bergers J. 1322 Pomar-34-8
791. Blanter Sofya 1321 DSC-97  
792. Knaap Jos van der 1315 Schaakmat-38-18
    WSC-69  
793. Koornneef Arie 1310 Lierse-32= 
  Nederpel Bram 1310 DCSV-13-26
  Ruiter Thom de 1310 Rijswijk-52+166
796. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
797. Gaag Nico v/d 1308 SIO-26-38
    WSC-71  
798. Bijster H. 1307 Voorburg-11  
799. Hofland Jeffrey 1304 SIO-27+54
    WSC-72  
800. Eijk R. van der 1303 SIO-28-167
    WSC-73  
  Hoed Jan den 1303 Lierse-33= 
802. Zuydgeest Leo 1302 DSC-98+35
    Prometheus-22  
803. Feringa Andre 1300 Lierse-34= 
804. Dekker Jan 1299 Lierse-35= 
805. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-74  
806. Lohuizen H.J.T. van 1295 Voorburg-12-112
807. Sonnaville Jan de 1294 RHC-Arena-26-81
808. Modderman Arent 1287 Botwinnik-57+6
  Rens Hans 1287 Botwinnik-57-12
810. Boersma S. 1284 Haeghe Ooievaar-56+25
811. Koelewijn Johan 1279 SIO-29= 
    WSC-75  
812. Verspeek Coen 1276 Schaakmat-41+28
    WSC-76  
813. Blarcum R. van 1274 Haeghe Ooievaar-57= 
814. Ephraim Floris 1273 Promotie-68= 
815. Haan Corry de 1270 SIO-30-36
    WSC-77  
816. Vreugdenhil Jaap 1269 Lierse-36= 
817. Remmerswaal W. 1266 Haeghe Ooievaar-58-24
818. Berg Co v/d 1264 Lierse-37+12
819. Prein A. 1263 Promotie-69  
820. Crefcoeur L. 1261 RSC-BP-31+79
821. Bouma Henk 1250 HTV-62-40
  Dijk L.B. van 1250 HTV-62= 
  Lamping Marco 1250 Lierse-38-102
824. Dijk Henk van 1247 SIO-31-62
    WSC-78  
825. Keuzenkamp Y.M. 1246 HTV-64-92
826. Onderwater Michel 1244 Schaakmat-42-33
    WSC-79  
827. Kok Freek de 1241 Rijswijk-53  
828. Starkenburg Thomas van 1240 Rijswijk-54  
  Westmaas Jelmer 1240 Botwinnik-59= 
830. Samuels de Wilde Bernard 1238 Bobby Fischer-42+64
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-23= 
832. Karunatilaka Gihan 1235 Bobby Fischer-43-86
  Vollebregt Nino 1235 Schaakmat-43= 
    WSC-80  
834. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
835. Boersma L. 1233 Haeghe Ooievaar-59+1
836. Hartmann Joop 1229 DCSV-14= 
837. Beukel Niels van den 1224 Schaakmat-44-60
    WSC-81  
838. Mooren Leon 1221 Botwinnik-60  
839. Jansen Anne 1220 Schaakmat-45  
  Lamping Jason 1220 Lierse-39  
841. Giele Reinier 1213 DSC-99  
842. Meer Sylvain v/d 1208 DSC-100+38
  Vogel J. de 1208 SIO-32= 
    WSC-82  
844. Taal W.M. 1207 RSC-BP-32-24
845. Kommer Jan 1206 Rijswijk-55-50
846. Lindhout Nel 1197 RHC-Arena-27-29
847. Spruijt Carlie 1196 Schaakmat-46  
    WSC-83  
848. Reede Arthur 1194 SIO-33= 
    WSC-84  
849. Kupfer Gerard 1190 HTV-65= 
850. Vermeulen Wim 1189 HTV-66-36
851. Giele Marieke 1186 DSC-101  
852. Tiersma Jan Bouke 1184 Schaakmat-47-78
    WSC-85  
853. Huysman Lennart 1176 SIO-34-42
    WSC-86  
  Torenstra Jan 1176 DSC-102  
855. Gaag-Pronk Leni v/d 1174 SIO-35+13
    WSC-87  
856. Ploeg Jan van der 1166 Promotie-70= 
857. Dekker Jacob 1165 DSC-103  
858. Bruijn Rens de 1164 Rijswijk-56+5
859. Noordam Erik 1161 SIO-36+24
    WSC-88  
860. Mos C.J. 1140 SIO-37-71
    WSC-89  
861. Wel Frank van der 1116 Lierse-40= 
862. Westerduin Rina 1114 Botwinnik-61-21
863. Meijden Joke van der 1094 RHC-Arena-28= 
864. Hogendoorn Tim 1088 Rijswijk-57  
865. Dekker Esther 1087 WSC-90= 
866. Weekhout A. 1075 Bobby Fischer-45-65
867. Liefde M.S. de 1055 Haeghe Ooievaar-60+16
868. Albers Robert 1044 Botwinnik-62-3
869. Meinders Hennie 1037 Lierse-41= 
870. Brulleman Floris 1032 Rijswijk-58  
871. Meijden Gerda van der 1020 RHC-Arena-29-193
872. Kok Carolijn de 966 Rijswijk-59  
873. Jansen Tom 963 Schaakmat-48  
    WSC-91  
874. Valk Juliette 783 Rijswijk-60  
875. Prins Jan 759 Lierse-42  
Artikel aangelegd op: 10-08-2008
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.