Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2008
Geschreven door Paul Koppens   
08-05-2008
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid. Opvallendste nieuwkomer is Anish Giri, het jeugdige toptalent van DSC. Zhaoqin Peng, jarenlang hoog op de lijst, is inmiddels geen lid meer van een HSB-vereniging.

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2008. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2007 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2007 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating).

HSB-ratinglijst per 1 mei 2008 en veranderingen sinds 1 mei 2007

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Jong Jan-Willem de 2467 WSC-1+53
2. Giri Anish 2427 DSC-1  
3. Oosterom Chiel van 2382 Bobby Fischer-1+46
    DSC-2  
4. Jager Jaap de 2380 Alteveer-1-1
5. Erwich Frank 2317 Bobby Fischer-2+16
  Wortel Marten 2317 DSC-3-17
7. Blokhuis Edgar 2295 DD-1-2
8. Michielsen Joost 2288 Bobby Fischer-3+11
    DSC-4  
9. Koppens Paul 2287 DD-2-37
    Haeghe Ooievaar-1  
10. Ruijgrok Dennis 2282 Bobby Fischer-4-28
11. Kuipers Eelco 2276 Promotie-1+1
12. Werksma Arie 2270 DD-3-9
13. Prakken Gerrit 2254 DD-4+66
14. Vorm Teunis van der 2248 Botwinnik-1  
15. Bannink Bernard 2241 Promotie-2-18
16. Meijer Dolf 2232 Pionnetjes-1+47
17. Dijk Timon van 2231 Schaakmat-1-11
    WSC-2  
  Kelder Joram op den 2231 Bobby Fischer-5+64
    DSC-5  
19. Egmond Rogier van 2227 DD-5-4
20. Irwin Mark 2218 Bobby Fischer-6-62
21. Helvoort Rob van 2217 Rijswijk-1+8
22. Kleijn C. 2213 Bobby Fischer-7+5
23. Pietersma Menno 2207 Schaakmat-2+24
    WSC-3  
24. Nies Pauline van 2188 DSC-6+40
25. Broekman Willem 2187 Promotie-3+77
26. Hofland Leonard 2186 DSC-7-4
27. Pijpers Arthur 2183 Botwinnik-2+209
28. Happel Henk 2180 DD-6+7
29. Coene Igor 2173 Promotie-4+65
30. Legemaat G. 2164 DSC-8+3
31. Nicholson John 2154 DD-7-37
32. Hofman Marnix 2153 WSC-4+45
33. Dickhoff Ronald 2151 DD-8+17
  Fokkink Robbert 2151 Prometheus-1+38
35. Steen J.A. van der 2150 Scheve Toren-1+6
36. Nijs Thimo de 2149 DD-9  
37. Breukelman Jan 2143 Bobby Fischer-8+27
38. Dop Arend van 2141 DSC-9-42
39. Drenth Jean Paul 2139 DD-10+24
40. Wagenaar Ron 2138 Alteveer-2-30
41. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
42. Mannen Henk 2130 DSC-10-4
43. Bas P. de 2125 DSC-11+48
44. Kommer Bas 2124 Rijswijk-2+33
45. Oranje R. 2121 DSC-12+122
  Rappard Diederik van 2121 Alteveer-3+21
47. Ahlers Ben 2119 Promotie-6-20
  Valstar Johan 2119 Schaakmat-3+35
    WSC-5  
49. Lindner Jan-Joost 2115 DD-11+8
50. Cupido Alexander 2113 Rijswijk-3+50
  Schrik Rachid 2113 DSC-13= 
52. Duijzer Jan Willem 2108 Botwinnik-3+18
53. Hoving Michael 2105 Rijswijk-4-21
  Noordhoek Henk 2105 Promotie-7+66
55. Meulenbroek Kim 2104 DSC-14+64
56. Slaa R. 2103 Haeghe Ooievaar-3= 
57. Provoost Simon 2102 Bobby Fischer-9-24
58. Zanten William van 2099 HTV-1-14
59. Brasser Paul 2097 WSC-6+44
60. Vistisen Lars 2092 DD-12-6
61. Barendse Ted 2089 DSC-15-96
  Pauw Sander 2089 HTV-2+1
63. Kort Jacob 2085 DD-13+13
64. Glimmerveen Martin 2078 DSC-16+196
  Overdam Julian van 2078 Bobby Fischer-10+181
66. Pouwels John 2074 Botwinnik-4+9
  Vlam Horatio 2074 DSC-17+47
68. Beltz Dolf 2072 DSC-18-12
69. Anema Walter 2067 DSC-19+31
70. Dekker Kees 2066 Scheve Toren-2+2
  Vos Jan-Pieter 2066 DSC-20-3
72. Prooijen Jan-Willem van 2065 Alteveer-4+21
73. Bos Niels 2061 Alteveer-5+61
74. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-4= 
75. Devine Christopher 2056 Bobby Fischer-11-14
76. Dessing Bastiaan 2055 Bobby Fischer-12+104
    HTV-3  
77. Kindt Manfred 2052 WSC-7-16
78. Koelmans Jan Willem 2045 DD-14+112
79. Monté P.J. 2044 DD-15+38
80. Buzing Pieter 2042 DSC-21+49
  Zandwijk Jan-Peter van 2042 DSC-21-130
82. Vesters Melchior 2041 HTV-4+161
83. Waard Remco de 2040 DD-16+17
84. Himbergen Har van 2038 DSC-23= 
85. Hennink Erik 2033 Promotie-8+128
  Ruiter Danny de 2033 Bobby Fischer-13+91
87. Buchly Stefan 2031 Botwinnik-5+20
  Rost van Tonningen Otto 2031 DD-17-49
89. Enschede Ernst 2029 DD-18= 
  Leezer Roel 2029 Rijswijk-5+43
91. Kuyvenhoven Marco 2026 WSC-8+157
92. Blankespoor Jan 2021 Promotie-9+1
93. Meer Kees van der 2019 DSC-24-25
    Prometheus-2  
  Smeele Pieter 2019 DD-19+48
  Voogt Bob 2019 DSC-24-9
  Waard J.A.M. de 2019 DD-19-19
97. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6+67
  Munninghoff Alexander 2017 DD-21+46
99. Hoogland Mike 2016 HTV-5+66
100. Stolte Maarten 2014 HTV-6-29
  Voorberg Kees 2014 DSC-26+20
102. Verwiel Eugene 2011 Botwinnik-6-87
103. Sibbing Sjaak 2010 Promotie-10-8
  Voorberg Johan 2010 SIO-1-104
    WSC-9  
105. Mostert Joost 2009 Promotie-11+14
106. Hoynck van Papendrecht Frans 2008 HTV-7+20
    Rijswijk-7  
  Kentstra W.P.A. 2008 Scheve Toren-3+26
108. Verbaan B.M. 2001 RSC-BP-1-22
109. Bosma Arend 1999 DSC-27-18
110. Lont Iwan 1995 Alteveer-6-12
111. Bergh Jan van den 1993 Promotie-12-124
  Henke Aleksander 1993 HTV-8  
113. Milort Gerard 1989 Alteveer-7+60
    RSC-BP-2  
  Wiersma Arno 1989 DSC-28+89
    Prometheus-3  
115. Zutphen Frank van 1985 DSC-29-15
116. Lisdonk Lucien van de 1984 DSC-30-18
  Overdam jr Jan van 1984 Bobby Fischer-14+208
118. Landsbergen C. 1983 Promotie-13-15
119. Bode Christian de 1982 Bobby Fischer-15-71
  Woerden Michiel van 1982 Schaakmat-4-62
    WSC-10  
121. Voorn Martin 1975 Bobby Fischer-16-13
122. Veldhuijzen Friedhelm 1973 WSC-11+23
123. Aagaard Michael 1972 SIO-2-64
    WSC-12  
124. Flohil Jaap 1970 DSC-31+3
125. Boer Paul den 1969 HTV-9+136
126. Dulk Ton 1966 WSC-13-13
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
  Segers H. 1966 DD-22-33
    HTV-10  
129. Vreugdenhil Frans 1961 DD-23+17
    Schaakmat-5  
    WSC-14  
130. Rossum du Chattel D.A.M. van 1958 DD-24+9
131. Marel Eric van der 1957 Bobby Fischer-17-19
  Tamerus Henrik 1957 DSC-32+84
133. Goudriaan Tonie 1952 Botwinnik-7-60
    Rijswijk-9  
  Vink Wim 1952 DD-25-96
135. Broek W.J. van den 1951 DSC-33-31
  Duin Vincent 1951 RSC-BP-3-28
  Vis Peter 1951 RHC-Arena-1-28
138. Berg Bas van der 1949 Alteveer-8+92
139. Eberle Jan 1943 HSV-1+9
140. Siebelhoff Herman 1942 Alteveer-9-34
141. Zetten Maarten van 1937 Promotie-14+43
142. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10  
  Ouwens Bert 1934 Promotie-15-28
144. Huizen Henk van 1931 Prometheus-4+52
  Thijssen A.W. 1931 Haeghe Ooievaar-5+20
146. Meng Roger 1927 Botwinnik-8  
  Straaten Marco van 1927 Schaakhuis-1+56
148. Montsma Foppe Jan 1923 DD-26+31
    Rijswijk-10  
149. Mikhaiel M.W.H. 1922 Schaakhuis-2+12
  Sternau Almar 1922 Alteveer-11-76
151. Graaf sr. J. de 1919 Scheve Toren-4+5
152. Blom Vincent 1916 Bobby Fischer-18-23
153. Nepveu Manuel 1912 Promotie-16-50
154. Dries Alex 1909 RHC-Arena-2+16
155. Vries Jan-Pieter de 1908 DSC-34+67
156. Klop Tjomme 1907 Schaakhuis-3-7
157. Hoogeveen F.R. 1906 HSV-2+2
158. Gent Aad van 1905 Scheve Toren-5+17
  Mulder P. 1905 DD-27+11
160. Duijvesteijn Leo 1902 Schaakmat-6-83
    WSC-15  
  Pronk Rik 1902 HTV-11-41
  Zijden A.Q. v/d 1902 RSC-BP-4+15
163. Beijersbergen Joop 1901 Bobby Fischer-19-59
  Wolff Jerry 1901 Schaakhuis-4-62
165. Bos F.P. van den 1899 DD-28-17
    Haeghe Ooievaar-6  
    WSC-16  
  Lom Rob van 1899 Schaakmat-7-5
    WSC-16  
167. Mazuera Vargas Carlos 1895 HSV-3-17
168. Boerkamp H.A.J. 1894 Promotie-17+2
  Ramadan Dilsmad 1894 DSC-35-5
170. Oortmarssen Hans van 1893 Rijswijk-11+5
171. Arends H. 1892 DD-29= 
172. Kunnen R. 1891 Promotie-18-5
173. Thieme Wim 1889 DD-30-33
174. Goossens Pieter 1888 DSC-36  
  Hartman Th. 1888 HTV-12= 
  Lopies Andre 1888 DD-31+88
  Smaal Lourens 1888 Botwinnik-9-30
  Steffers Hendrik 1888 Rijswijk-12-57
179. Wichhart Maarten 1886 Promotie-19+56
180. Baas Rijnko 1884 Rijswijk-13-23
    Schaakhuis-5  
181. Bovenlander Theo 1881 HTV-13+41
  Dekker Ard 1881 Schaakmat-8-11
    WSC-18  
183. Kamar M.B. 1880 RHC-Arena-3+1
184. Anink Marco 1878 DSC-37-65
  Zwartveld Hans 1878 Rijswijk-14-37
186. Mellens Martin 1877 Voorburg-1+44
187. Gaemers Peter 1876 Rijswijk-15+11
188. Nagtegaal J.A. 1875 DD-32= 
  Vegt Seth van der 1875 DSC-38+34
190. Gaemers Alfons 1874 Rijswijk-16-34
191. Groot Akshaya de 1873 DD-33-8
  Nicoll Noah 1873 DD-33  
  Tan John 1873 Promotie-20+8
194. Oosterhout P. 1872 Haeghe Ooievaar-7= 
195. Peerdeman N.P. 1866 Promotie-21-15
196. Vermeer H. 1863 Scheve Toren-6+40
197. Geraets J.A.F. 1862 RHC-Arena-4-28
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-17-3
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-8= 
200. Henn Reinhard 1859 DD-35-16
201. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-9= 
  Luinenburg Arno 1858 Prometheus-5-16
  Paske Bert-Jan te 1858 DD-36+18
  Wolvekamp O. 1858 HSV-4+29
205. Bodaan Ton 1856 HSV-5-79
    HTV-14  
  Bons M.M. 1856 Haeghe Ooievaar-10+66
207. Eising Henry 1854 Scheve Toren-7+19
  Wijk H.L. v/d 1854 Promotie-22-41
209. Staden jr. M. van 1852 Prometheus-6-2
210. Kirana Marco 1850 Botwinnik-10  
    DSC-39  
211. Baas J.A. 1849 Promotie-23+58
  Versteegh Mark 1849 DSC-40-19
213. Gallardo Banez A. 1848 Rijswijk-18+147
214. Theyn Dave 1847 Scheve Toren-8-31
215. Crefcoeur R. 1845 RSC-BP-5-47
  Heek Peter 1845 Botwinnik-11+12
  Orsouw Theo van 1845 RHC-Arena-5+30
  Witt Dick de 1845 Botwinnik-11+55
219. Kraakman Mark 1843 Rijswijk-19+34
  Reimer Wim 1843 DD-37-21
221. Tsai Wong 1842 Promotie-24+22
222. Segger A. 1841 HTV-15-12
223. Mekuria Rufail 1840 DSC-41+20
224. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-20= 
  Ebben Caspar 1838 Botwinnik-13-70
226. Schwencke Allard 1837 Bobby Fischer-20  
  Sluijs Lothar van der 1837 DD-38+59
228. Golverdinge-schut Jaron 1836 Schaakhuis-6-42
  Koreman E.P. 1836 DD-39+59
230. Jong Jaap de 1834 Lierse-1-24
  Mulders Rinze 1834 Botwinnik-14+45
232. Middelkoop Erik 1832 Botwinnik-15+129
233. Meulemans Bart 1829 DSC-42-40
234. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-11= 
  Spierings John 1828 DSC-43= 
236. Joustra W.G. 1827 Rijswijk-21+29
237. Ferrier Yvonne 1826 Botwinnik-16+155
238. Berg Sandra v/d 1825 Lierse-2+190
  Jacob Ruben s' 1825 Botwinnik-17+38
  Tjioe Patrick 1825 Alteveer-12+43
    Schaakhuis-7  
241. Dekker Derk 1821 Schaakhuis-8-9
  Dekker Jan 1821 Schaakmat-9-33
    WSC-19  
243. Eijsbroek Dave 1820 Botwinnik-18-52
244. Eesteren Jaap van 1817 DD-40-51
245. Alfen Rene van 1816 DSC-44-34
  Nieuwkerk Dirk van 1816 SIO-3+91
    WSC-20  
247. Regeer P.A. 1815 HTV-16-34
    Haeghe Ooievaar-12  
    Schaakhuis-9  
  Ruigt Casper 1815 Scheve Toren-9+16
249. Meer Perry v/d 1813 Pomar-1-17
  Smits Rob 1813 DSC-45-10
251. Bieger Thierry 1810 Pomar-2+96
    WSC-21  
  Kuin Sjaak 1810 Schaakhuis-10= 
253. Auweraert Elwin van der 1806 Bobby Fischer-21+238
  Mulbagal P. 1806 Bobby Fischer-21+11
255. Felkers J.M. 1805 DD-41= 
256. Beekum Thomas van 1804 Botwinnik-19-6
  Groot B. de 1804 RSC-BP-6-15
  Zijden J.A. v/d 1804 RSC-BP-6-24
259. Jonkman David 1803 Schaakhuis-11-29
260. Baak Evert 1802 HTV-17+21
  Eggink Gerhard 1802 Promotie-25-9
262. Heijgen Diederik van 1801 DSC-46+43
  Philipsen L.P. 1801 Haeghe Ooievaar-13= 
  Schoonman Ivo 1801 HTV-18-6
265. Oversloot Wilco 1798 SIO-4+35
    WSC-22  
266. Spronsen A. van 1797 SIO-5+15
    WSC-23  
267. Kuipers Hielke 1795 Promotie-26+37
  Schalen John 1795 RHC-Arena-6-4
269. Germeys Bart 1794 Prometheus-7+22
270. Veen M. van 1792 Haeghe Ooievaar-14+41
271. Akkerboom Jacob 1791 Promotie-27= 
    Rijswijk-22  
272. Kreek Michiel de 1790 DSC-47= 
273. Veldhuizen Niels 1789 Promotie-28+9
  Zwolsman P.A. 1789 DD-42-50
275. Liempt Michael van 1788 DSC-48+107
    Rijswijk-23  
276. Gorkum F.L. van 1783 Haeghe Ooievaar-15-5
  Ingenhoes P.H. 1783 RSC-BP-8+14
  Leeuwen Olav van 1783 HTV-19-14
279. Grapendaal Martin 1782 DD-43-13
  Paassen Jan van 1782 Schaakmat-10-6
    WSC-24  
  Stap Harry van der 1782 Rijswijk-24+56
282. Bruls Osman 1781 Schaakhuis-12+23
  Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-11-5
    WSC-25  
  Michielen Frank 1781 Botwinnik-20+27
  Navrat Roman 1781 HSV-6  
286. Termaat Alfons 1780 Botwinnik-21+53
  Then Hans 1780 Schaakhuis-13+27
288. Bojanowski Roman 1779 Rijswijk-25  
  Klijnsma Richard 1779 Scheve Toren-10-21
290. Tromp Hendrik-Ja n 1778 Rijswijk-26  
291. Hart Johan 't 1777 DSC-49-18
    Lierse-3  
292. Corneth Bert 1776 HSV-7-20
293. Luyendijk J.J. 1775 Haeghe Ooievaar-16+54
294. Gijsen Carel 1774 HSV-8+26
    Rijswijk-27  
295. Onzen Theo van 1773 Botwinnik-22  
296. Beekman G. 1772 Pomar-3+11
  Mulbagal Suyash 1772 Bobby Fischer-23+10
  Wareman D. 1772 RSC-BP-9-42
299. Angenent J. 1770 Scheve Toren-11= 
300. Briggeman P.W. 1769 Promotie-29+9
301. Brouwers Reggy 1768 Schaakhuis-14+96
  Ferschtman Felix 1768 Pomar-4-2
303. Bartel Jan-Kees 1767 DD-44+42
304. Huisman Edgar 1766 DSC-50+12
  Marincic Olivier 1766 DSC-50+33
  Markenstein W. van 1766 Pomar-5-17
307. Scholten J.J.H. 1765 RHC-Arena-7-61
  Strien Bart van 1765 Rijswijk-28+20
309. Spierings Ben 1764 HTV-20+21
  Stolze Gerard 1764 Lierse-4= 
311. Heeres R.W. 1763 Paris-1= 
  Snikkers Naomi 1763 DSC-52+36
313. Torenstra Rene 1761 DSC-53+3
    Prometheus-8  
314. Wagner A.M. 1760 HTV-21+53
    Haeghe Ooievaar-17  
315. Bos Frank van den 1759 Rijswijk-29+22
  Busman Jan 1759 Promotie-30+6
  Graaf E. v/d 1759 DD-45+37
318. Boskma Lieuwe 1758 Prometheus-9-3
  Heiden Jan v/d 1758 SIO-6+45
    WSC-26  
320. Hardiek Jetse 1756 Promotie-31+21
321. Haan J.A. de 1755 HSV-9-34
322. Donk Jan v/d 1754 DSC-54+9
  Vitner A. 1754 HTV-22+61
324. Harmanus Norbert 1752 Schaakhuis-15-100
  Stolte K.P. 1752 HTV-23+17
326. Bottema Timo 1751 Bobby Fischer-24-31
  Vissers Ton 1751 HTV-24+8
328. Holst R.E.H. v/d 1749 HSV-10+12
  Vromans Nico 1749 HSV-10-82
330. Terpstra J.T. 1748 Pomar-6  
  Willighagen Gert-Jan 1748 HTV-25+20
332. Leeuwen J. van 1747 SIO-7+19
    WSC-27  
  Meijering Marijke 1747 Scheve Toren-12-55
  Ploeger D. 1747 Haeghe Ooievaar-18-25
335. Baak Karl 1746 HTV-26-12
  Pol Johan van de 1746 DSC-55+41
  Vries Ronald de 1746 Promotie-32+44
338. Bellen Henk van 1745 DD-46-7
  Mors Adriaan ter 1745 DSC-56+121
    Prometheus-10  
  Olvers E. 1745 HTV-27+24
341. Noija H.O. 1744 DD-47= 
342. Diepen Hugo van 1743 Botwinnik-23+119
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-25= 
344. Dalen Willem van 1742 Botwinnik-24+184
345. Gaag Frits v/d 1741 SIO-8+10
    WSC-28  
  Taverne Nadeem 1741 Schaakhuis-16+77
347. Postma J. 1740 DD-48+22
348. Eering Peter 1739 Schaakmat-12+14
    WSC-29  
349. Kuyvenhoven Vincent 1738 Schaakmat-13+14
    WSC-30  
350. Kemeling A.E. 1737 DSC-57-25
  Schoonman Merel 1737 HTV-28+28
352. Oudewaal Vincent 1736 DD-49  
353. Kerkhof C. 1735 Scheve Toren-13+15
  Zijden G.J. v/d 1735 RSC-BP-10+38
355. Broos Simon 1734 DSC-58-60
  Kampen F.F. van 1734 DD-50= 
357. Barbier R.R. 1732 Haeghe Ooievaar-19-42
  Vissers R. 1732 Haeghe Ooievaar-19-31
    Pomar-7  
359. Toorn A.J. v/d 1731 Alteveer-13-26
    RSC-BP-11  
360. Koning J.T. de 1730 Haeghe Ooievaar-21-9
  Paalvast A.G.M. 1730 DCSV-1-43
362. Bilars G.H. 1729 DSC-59+6
363. Arp Gerard 1726 Botwinnik-25+11
  Berg J. v/d 1726 Promotie-33-34
365. Rekveldt M.Th. 1725 DSC-60+9
  Tamerus Jan 1725 Lierse-5-10
367. Leeuwe F. de 1724 RSC-BP-12-65
368. Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-26+11
369. Groothuis W. 1722 Bobby Fischer-26+12
  Mikhaïl Gabriel 1722 RHC-Arena-8+8
  Minnema Hans 1722 Promotie-34-41
  Verheij Ed 1722 HSV-12+40
373. Weele S. v/d 1721 DSC-61+27
374. Ramondt Dennis 1719 RSC-BP-13= 
375. Minnema Rens 1717 Promotie-35-18
376. Have Roland ten 1716 DSC-62+16
  Horst G. 1716 DD-51+65
378. Bijkerk Henk 1715 RHC-Arena-9-31
  Vink Kees 1715 Pomar-8+64
380. Wisse Niek 1714 HTV-29+73
381. Jong R. de 1712 Pomar-9+18
  Mudde H. 1712 Pomar-9+9
383. Nobel Corniel 1711 DSC-63+29
  Rijt A.H. van 1711 Prometheus-11= 
385. Hylkema Titus 1710 RHC-Arena-10-37
  Jong Bert de 1710 Schaakmat-14-5
    WSC-31  
387. Boer Pepijn de 1709 Schaakhuis-17-14
388. Manoch Maurice 1708 Botwinnik-27+304
389. Voermans Adri 1707 DD-52+1
390. Holst Fred v/d 1706 HSV-13-47
391. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
  Melse P.A. 1705 RSC-BP-14+1
393. Bruin Jos 1704 Schaakmat-15= 
    WSC-32  
394. Langerak J.H. 1703 Haeghe Ooievaar-22-58
  Palm G.F. 1703 DSC-64= 
396. Dekker P.Th. 1702 HTV-30-9
397. Aga Suroud 1701 Botwinnik-28  
  Gelpke R.F. 1701 DSC-65+1
  Kuyvenhoven Vincent 1701 Schaakmat-16-9
    WSC-33  
400. Berger Otto 1700 Rijswijk-30+9
  Duijvestijn J.J.A. 1700 DSC-66-91
    Prometheus-12  
  Knops H. 1700 Promotie-36-11
403. Alsemgeest Nico 1699 Lierse-6+19
404. Veen Rens ter 1698 DCSV-2-37
405. Quak Piet 1697 Lierse-7-24
406. Meer J. v/d 1696 Haeghe Ooievaar-23-18
407. Brits H.J.A. 1694 Haeghe Ooievaar-24-11
  Flikweert Kees 1694 Schaakmat-17-14
    WSC-34  
  Gieben Stijn 1694 HTV-31  
410. Jager Mark 1692 DCSV-3  
411. Ameling Bob 1691 Botwinnik-29-40
412. Huygen C. 1687 DSC-67-25
  Vorselen T.J.M. van 1687 DD-53+58
414. Roberts Vernon 1685 Schaakhuis-18-17
415. Mulders E. 1684 Rijswijk-31-25
  Ouwerkerk J.P.J. 1684 RSC-BP-15-3
417. Jager Mark 1683 HTV-32-32
418. Bronts G.K. 1682 DD-54= 
419. Leeuw A.C.H. de 1681 DD-55+12
    Haeghe Ooievaar-25  
420. Beeren Thom 1677 Botwinnik-30  
421. Toxopeus G.M.B. 1676 Promotie-37-30
422. Kies Arie 1675 Scheve Toren-14+29
423. Antwerpen Piet van 1674 SIO-9+9
    WSC-35  
  Snijders F. 1674 Rijswijk-32-19
  Stegenga F.J. 1674 DCSV-4+40
426. Breugel E.A.J. van 1673 Haeghe Ooievaar-26+44
427. Meiden Geurt Jan van der 1672 HTV-33+46
  Nies Dingeman van 1672 Promotie-38+68
  Wentholt Frans 1672 DD-56-5
  Wuister J. 1672 RSC-BP-16-8
431. Lindhout Danny 1671 HTV-34-35
432. Noort Peter van 1669 HTV-35= 
433. Coers Frans 1668 HTV-36-38
  Leentvaar Coen 1668 DSC-68+11
435. Leij E.J. van der 1667 Haeghe Ooievaar-27-22
436. Post Dick 1664 Schaakmat-18+16
    WSC-36  
437. Perluka Han 1663 Botwinnik-31+17
438. Pronk A. 1662 RSC-BP-17+22
439. Laan H. v/d 1661 HTV-37-19
  Manen R.A. van 1661 DD-57-16
  Wallinga J. van 1661 HTV-37+29
442. Boermans R. 1660 DCSV-5+4
  Duijvesteijn Andre 1660 Schaakmat-19+11
    WSC-37  
  Eveleens Ed 1660 Botwinnik-32-13
445. Neuteboom M. 1659 Prometheus-13+5
446. Delden Jan van 1656 HTV-39+77
  Dijk Teun van 1656 Lierse-8+10
  Martens F.M. 1656 Promotie-39-18
449. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-28= 
450. Nitzsche Edo 1654 RHC-Arena-11-53
451. Thierry R.F. 1653 HTV-40-38
452. Berger R.L.M. 1651 RSC-BP-18+21
453. Praagman Niek 1648 Rijswijk-33-10
  Veldhuizen J.W. 1648 Promotie-40-38
455. Daalen P.E.A. van 1647 Pomar-11-27
  Honderd Ger 1647 Prometheus-14+7
  Hooghiemstra F.F. 1647 Haeghe Ooievaar-29+11
458. Nicolaas Han 1646 Pomar-12-19
  Suijker J.W.M. 1646 Haeghe Ooievaar-30+42
  Verkerk P.J. 1646 Haeghe Ooievaar-30= 
461. Jong Arie de 1645 Lierse-9+15
462. Berendse F.N. 1644 Pomar-13-10
463. Blom Jaap 1643 Bobby Fischer-27-1
  Middelkoop Arno 1643 Botwinnik-33-94
  Wiegerink R.T. 1643 HTV-41+4
466. Pree Jan de 1642 Botwinnik-34+15
    RHC-Arena-12  
467. Goudriaan W.L. 1639 DD-58= 
  Velzen M. van 1639 RSC-BP-19+13
469. Kaptein Frank 1637 Promotie-41+67
  Korving C. 1637 DSC-69-11
  Kraakman P. 1637 Rijswijk-34  
  Weijde Andre van der 1637 Prometheus-15-10
    WSC-38  
473. Doeves Bram 1636 Botwinnik-35  
  Valstar Jan 1636 Lierse-10-20
475. Alvares E.F.S. 1635 HTV-42-33
  Liefde J.J. de 1635 Haeghe Ooievaar-32-12
477. Kooij Nol 1634 Pomar-14+12
478. Offereins W.A. 1633 DSC-70= 
  Vlasblom L.J. 1633 DSC-70-28
480. Cruden Marcel 1632 Schaakhuis-19-5
481. Beekenkamp Rick 1631 DSC-72+36
  Crefcoeur M. 1631 RSC-BP-20+42
  Hansen Jacobus 1631 RHC-Arena-13-24
  Weel A.J. van 1631 DD-59+1
485. Zwart D.M. de 1629 Promotie-42+22
486. Bergers Wim 1627 Scheve Toren-15+41
  Faber J.C. 1627 Haeghe Ooievaar-33= 
  Ferschtman Galina 1627 Pomar-15+4
489. Boersma F.W. 1626 Haeghe Ooievaar-34+30
  Kalma Bas 1626 HTV-43= 
491. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1625 Lierse-11-3
492. Huitema D.J.E. 1622 Rijswijk-35-25
  Reiding R. 1622 Scheve Toren-16+30
  Tjin A Lin I.T.L. 1622 Promotie-43-27
495. Franke Arie 1621 Botwinnik-36+8
  Schuurman Hess Arjen 1621 Promotie-44+74
497. Buis Kees 1620 DD-60= 
  Verheijen Jan 1620 HTV-44+19
499. Taanman P. 1619 Haeghe Ooievaar-35+17
  Valk Dick 1619 Lierse-12+10
501. Grootjans Theo 1616 Voorburg-2+6
502. Rutten G. 1615 Scheve Toren-17+22
503. Elst F.A. v/d 1614 Pomar-16+39
504. Gerritsma Bert 1610 HSV-15+2
505. Kniesmeijer Rob 1609 RHC-Arena-14-10
506. Bik Wouter 1608 Botwinnik-37-7
  Hessels W.B. 1608 HSV-16+2
  Steemers Vincent 1608 Pomar-17+25
509. Flikweert Arco 1607 Schaakmat-20-19
    WSC-39  
  Tol Henk van der 1607 Rijswijk-36+47
  Venema Kees 1607 DSC-73-32
512. Brinkman D.Th. 1606 Promotie-45-20
  Hanemaaijer Piet 1606 Botwinnik-38= 
514. Berg G.M. v/d 1605 Haeghe Ooievaar-36+26
  Vos Cees de 1605 Lierse-13-47
516. As J.J. van 1604 HSV-17-27
    RHC-Arena-15  
  Broeder Leno den 1604 Schaakmat-21  
    WSC-40  
  Eijk A.J. van 1604 Haeghe Ooievaar-37-25
519. Berghuis P. 1603 Pomar-18+19
  Ende Jan van den 1603 Schaakmat-22+12
    WSC-41  
521. Plomp R.W. 1602 DSC-74-85
522. Veen Reinier v/d 1601 DCSV-6+1
523. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-39= 
524. Heer Hendrik Ja de 1598 Bobby Fischer-28  
  Nierop D. 1598 Haeghe Ooievaar-38+26
  Planjer R.L. 1598 HSV-18-15
  Sikkes P. 1598 HTV-45-57
528. Riemersma P.B.J. 1596 DD-61+17
529. Tichler Alexander 1594 Paris-2+21
530. Dijk Pascal van 1593 Lierse-14+83
531. Janse Pieter 1592 RSC-BP-21-29
  Lubbe Lex van der 1592 Bobby Fischer-29+74
    HSV-19  
533. Loke J.A. 1591 HSV-20-28
534. Veen H. ter 1590 DCSV-7+20
535. Claessens R.J.M. 1589 DD-62-2
536. Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-16-7
537. Bussmann Gerrit 1586 DSC-75-39
    Prometheus-16  
  Edwards van Muyen Jimmy 1586 HSV-21-17
  Meiden Pim v/d 1586 HTV-46-22
  Zwarts Appie 1586 RHC-Arena-17-2
    Schaakhuis-20  
541. Berendse Frits 1585 Pomar-19-8
542. Heide Jelle v/d 1584 RHC-Arena-18+14
543. Weerts Rene 1583 HTV-47-33
544. Herpen Max van 1582 DD-63-49
  Rueck Richard 1582 Schaakhuis-21= 
546. Dekker Marcel 1581 WSC-42= 
  Heide Gerben v/d 1581 Prometheus-17-14
  Kirana Nancy 1581 Botwinnik-40  
    DSC-76  
  Lier J.M.E. van 1581 Promotie-46-52
  Man Peter de 1581 Pomar-20+44
  Staden sr. M. van 1581 Promotie-46-52
552. Berger M.P.M.J. 1578 Rijswijk-37-4
553. Dirkse Simon 1577 DSC-77+46
554. Nieswaag Hans 1576 Lierse-15-18
555. Beeloo Jean Miche l 1575 Schaakhuis-22+74
  Kramer Rutger 1575 HTV-48-3
  Streefland J. 1575 HSV-22-21
558. Kleijn Jeroen 1573 Scheve Toren-18+11
559. Guijt Erwin 1572 Promotie-48+12
560. Breuker Harry 1571 Promotie-49+17
561. Goebertus A.W. 1570 Voorburg-3+29
  Hoeven Gerben van der 1570 Bobby Fischer-30+139
  Kemeling Leen 1570 SIO-10-20
    WSC-43  
564. Dijk Andre van 1569 RHC-Arena-19+11
  Keuzenkamp A. 1569 DD-64= 
566. Berg Johan v/d 1568 SIO-11-20
    WSC-44  
  Franx Kees 1568 Schaakhuis-23  
  Trompetter Remco 1568 Schaakmat-23-47
    WSC-44  
569. Groot M.H. de 1567 RSC-BP-22+14
  Otter Kees den 1567 Rijswijk-38-81
571. Poots Rene 1566 DSC-78+68
572. Frehe A.P. 1565 DSC-79-8
  Tesselaar Cor 1565 DD-65-44
574. Sutrisno Agus 1564 Scheve Toren-19+19
575. Auweraert Jasper van der 1563 Bobby Fischer-31+91
  Mahomedradja Sharief 1563 HTV-49+1
577. Blaas L.J. 1562 Pomar-21-8
  Meijer Gerard 1562 Bobby Fischer-32-21
579. Kaan J.E.F. 1560 DD-66-18
580. Reede Lito van 1559 DSC-80+25
581. Berkel Dennis van 1558 Lierse-16+7
  Kentie IJ.M.D. 1558 Haeghe Ooievaar-39= 
  Verploegh H.C. 1558 RSC-BP-23+12
584. Kossen Mathijs 1557 Paris-3-18
  Nieuwkerk Leen van 1557 Schaakmat-24-87
    WSC-46  
  Wit J.C.P. de 1557 HSV-23-7
587. Noordam Arjen 1556 Lierse-17-15
588. Arkesteijn J.P. 1554 DD-67+56
  Gelder Kees van 1554 HTV-50-6
  Hendriks J.J.E. 1554 Haeghe Ooievaar-40+33
  Zijlstra F. 1554 Voorburg-4+7
592. Noordam L. 1551 SIO-12= 
593. Eijkman E. 1549 Voorburg-5= 
  Vreugdenhil Maarten 1549 Rijswijk-39  
595. Pronk J. 1547 Promotie-50-13
596. Orre Anton 1546 DD-68+40
  Ven W. 1546 RSC-BP-24= 
598. Kop A.P.C. 1545 Haeghe Ooievaar-41+9
599. Jong-v/d Berg Gera de 1544 Lierse-18-62
  Mac Gillavry Will 1544 Botwinnik-41+10
  Steenweg Paul 1544 DCSV-8+35
  Swinkels Raymond 1544 Rijswijk-40= 
  Verduijn Adriaan 1544 Lierse-18-19
  Vermeulen Jacques 1544 HSV-24= 
605. Knigge Hans 1543 Rijswijk-41-21
606. Boers Frans 1541 Schaakmat-25= 
    WSC-47  
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-25= 
608. Dijkstra R.W. 1540 HTV-51-7
  Zonneveld J. 1540 DCSV-9+28
    Haeghe Ooievaar-42  
610. Apeldoorn M.P.J. van 1539 Haeghe Ooievaar-43+32
  Valstar Anja 1539 SIO-13-5
    WSC-48  
  Varenkamp Frits 1539 Botwinnik-42+21
613. Slotemaker J.H.M. 1538 DCSV-10+24
614. Fikkert H. 1536 HTV-52+23
615. Felix R.J. 1534 Rijswijk-42= 
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-44+8
617. Zwan J. van der 1533 RSC-BP-26+69
618. Zwemstra Bert 1532 DSC-81  
    Prometheus-18  
619. Boot Otto 1531 Botwinnik-43+3
620. Derrazi Yassine 1528 Schaakhuis-24  
621. Schuppen H. van 1526 Rijswijk-43= 
  Switzar Remco 1526 Schaakmat-26+11
    WSC-49  
623. Ende Henk van den 1524 Lierse-20-143
624. Ham Marc van der 1523 Botwinnik-44  
  Swieten Simon van 1523 Lierse-21+20
626. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-33+11
627. Boot Harry 1521 HSV-25+26
628. Korff de Gidts Eline 1519 HTV-53+4
  Schouten Nico 1519 RHC-Arena-20-9
630. Gastaldi G. 1517 Pomar-22-44
  Woestenenk J. 1517 Pomar-22-4
632. Kauffman W.F.N. 1516 Pomar-24-9
  Kleijwegt Ruud 1516 Schaakhuis-25+11
634. Vries Rob de 1513 Promotie-51+25
635. Denie R.C.M. 1510 Haeghe Ooievaar-45+22
636. Riet P.H.M. van 1508 DSC-82-49
637. Moerland M. 1505 Haeghe Ooievaar-46= 
638. Snikkers Tabitha 1503 DSC-83+137
639. Hählen Ruud 1502 HSV-26-83
640. Engelen Niels 1501 DD-69+43
641. Warmenhoven R.A. 1500 Haeghe Ooievaar-47-7
642. Al Sam Husham 1499 Botwinnik-45+10
  Liefde F.G.J. de 1499 Haeghe Ooievaar-48+30
644. Barkey J.A. 1497 Pomar-25-22
  Soman Bryan 1497 Promotie-52= 
646. Corpeleijn Andre 1496 Botwinnik-46-79
  Rijsdijk Pieter 1496 Botwinnik-46+37
  Roeleveld Koos 1496 HTV-54  
  Spaans Leen 1496 DD-70-55
650. Rodijnen Rinus 1494 Lierse-22+2
651. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-44+10
  Hennink Dick 1493 DD-71-5
653. Stap Harry van der 1490 Rijswijk-45= 
654. Gerrebrands Koos 1488 DCSV-11  
655. Krabbedam Pike 1487 Promotie-53+4
656. Kolk Jan v/d 1486 Prometheus-19+31
  Overschie Fabian 1486 Schaakmat-27+16
    WSC-50  
658. Kamp Boris 1483 HSV-27  
  Lustgraaf Bas van de 1483 Botwinnik-48= 
660. Vreede Henk de 1482 Botwinnik-49+25
661. Lim Dustin 1480 Bobby Fischer-34-14
  Zuidgeest Jordy 1480 Schaakmat-28+62
    WSC-51  
663. Kuyvenhoven Robert 1479 HSV-28-69
664. Falandt J.H.C. 1478 Pomar-26-22
665. Jong Dick de 1477 HSV-29-20
666. Kruk Arie v/d 1476 SIO-14+147
    WSC-52  
667. Bonsel J. 1475 HTV-55-32
668. Dwarshuis P.J.C. 1474 HTV-56-9
  Venetie Koen van 1474 Schaakhuis-26-10
670. Tegelaers Youri 1473 Prometheus-20= 
671. Sas Aad van 1472 Pomar-27-3
672. Schulte Fischedick Carel 1471 Bobby Fischer-35-22
673. Kooy Joop v/d 1470 Lierse-23-42
674. Bal Ph. 1468 Pomar-28-10
  Middelkoop Erik 1468 Botwinnik-50  
  Nienhuis Jan 1468 Voorburg-6+4
677. Stuut Klaas 1467 RHC-Arena-21-32
  Wind Christiaan 1467 Pomar-29-16
679. Barendse M.G. 1465 HTV-57= 
  Fohr P.G. 1465 Bobby Fischer-36= 
  Hack Swen 1465 HTV-57-10
682. Lim D. 1464 Bobby Fischer-37-36
683. Attema M.E. 1463 Paris-4-7
  Werven H. van 1463 Promotie-54-21
  Zwartendijk A. 1463 RHC-Arena-22+17
686. Boer A.C. 1462 DD-72+28
  Hartmann C.J.J. 1462 Haeghe Ooievaar-49-3
  Leeuw Pascal de 1462 HTV-59= 
689. Claushuis Michael 1461 Bobby Fischer-38-80
690. Wackers G.J.P.M. 1460 DD-73= 
691. Jutte W.P.M. 1458 Promotie-55+11
692. Ensing Michiel 1456 Bobby Fischer-39+67
  Hoek Fabian 1456 Promotie-56-66
694. Krogt Jeffrey v/d 1455 Lierse-24+23
  Prins Leen 1455 Schaakmat-29-26
    WSC-53  
696. Jacobs H. 1454 Pomar-30-31
697. Dijk Henk van 1453 SIO-15= 
    WSC-54  
  Middeldorp A.G.M. 1453 Haeghe Ooievaar-50-22
699. Zuyderwijk Gerard 1452 SIO-16-13
    WSC-55  
700. Blaauw F. 1450 Bobby Fischer-40-32
  Schoon C. 1450 Promotie-57+4
702. Duijf A.W. den 1449 SIO-17-8
    WSC-56  
  Smit Niels 1449 Promotie-58+20
704. Boer R. de 1447 RSC-BP-27-10
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-30= 
706. Groenewoud R. 1445 SIO-18+6
    WSC-57  
707. Bottema J.F 1444 Bobby Fischer-41-43
  Buijs A. 1444 RHC-Arena-23+2
  Smit F. 1444 DSC-84-20
710. Delorme Jos 1442 HTV-60  
711. Pettinga Paul 1441 Botwinnik-51= 
  Rijswijk Tim van 1441 Pomar-31-41
  Zwart Ard v/d 1441 HTV-61-7
714. Sluis Bert v/d 1436 RHC-Arena-24+1
  Wal Mart v/d 1436 SIO-19-33
    WSC-58  
716. Crefcoeur H. 1435 RSC-BP-28+114
  Wijnberg Mathijs 1435 SIO-20+193
    WSC-59  
718. Verwaart D.J. 1431 HSV-30+89
719. Kampschoer Allard 1428 Bobby Fischer-42+39
720. Eijk R. van der 1427 SIO-21  
    WSC-60  
  Hoseni Arash 1427 Bobby Fischer-43-64
722. Croes J.C. 1426 Haeghe Ooievaar-51-44
723. Bottema Elmar 1424 Bobby Fischer-44+9
724. Meijer Richard 1423 DSC-85  
725. Wulffers L.A.G.M. 1422 Haeghe Ooievaar-52+22
  Zutphen Friedhelm von 1422 Schaakhuis-27-47
727. Zonderland H. 1421 DSC-86+10
728. Slagboom Govert 1420 Pomar-32-83
729. Bragonje H. 1419 Promotie-59+1
  Groot Bertus 1419 Schaakmat-31-4
    WSC-61  
  Mast Steven 1419 DSC-87= 
  Overdam Jan van 1419 Bobby Fischer-45  
733. Zaalen Jos van 1418 RHC-Arena-25-1
734. Alphenaar J. 1417 Promotie-60+81
  Lis Hans van 1417 Botwinnik-52+16
  Uijlenbroek Theo 1417 Lierse-25+159
737. Scherpenisse Rob 1414 DSC-88+7
738. Meer Lex van der 1408 HTV-62-63
    RSC-BP-29  
  Vlies Franklin van der 1408 Promotie-61-15
740. Becker Johan 1407 Paris-5+66
  Lohuizen H.J.T. van 1407 Voorburg-7-53
  Vetten Piet de 1407 Lierse-26= 
743. Hendriks Hans 1406 Prometheus-21-14
744. Muusers John 1405 RHC-Arena-26+6
745. Sedee Ben 1403 DSC-89+10
746. Janssen Thijs 1402 Schaakmat-32+5
    WSC-62  
  Marcus A. 1402 HSV-31-19
748. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
749. Knigge Mark 1399 Rijswijk-46  
750. Lagerwerf Leen 1398 Lierse-27-17
751. Bruna M.H.M. 1397 Haeghe Ooievaar-53-82
752. Jong A. de 1395 DSC-90-32
  Ruiter Rein de 1395 DD-74+31
754. Venema L. 1394 Voorburg-8+8
755. Hendriks M. 1391 HSV-32-42
756. Verschuren K. 1390 Bobby Fischer-46+37
757. Trouwborst Thomas 1389 Schaakhuis-28  
758. Struiksma Pieter 1386 HTV-63-2
759. Lohrer M.T.A. 1384 Pomar-33+49
760. Ee W. van 1382 Rijswijk-47-85
761. Eijgenraam Wim 1381 RHC-Arena-27-20
  Mook R.J. 1381 Rijswijk-48+42
763. Oomes Marijn 1379 Schaakmat-33+16
    WSC-63  
764. Zwan Robbert v/d 1378 RSC-BP-30+42
765. Valstar-Valstar Nel 1377 Lierse-28-57
766. Trommel E.S. 1376 Promotie-62+78
767. Sonnaville Jan de 1375 RHC-Arena-28= 
768. Willik B. v/d 1373 DSC-91-15
769. Chervet Henk 1371 Bobby Fischer-47-20
770. Heyningen Ruud van 1370 Lierse-29+27
771. Grootscholten Leo 1368 SIO-22-8
    WSC-64  
772. Heer Jonathan de 1366 Bobby Fischer-48-30
773. Bom Aad 1359 Schaakmat-34= 
    WSC-65  
  Bottema Rowan 1359 Bobby Fischer-49-1
775. Duivenboden R. van 1358 Haeghe Ooievaar-54-22
  Konings Lennart 1358 Bobby Fischer-50-6
777. Caspers Eric 1356 Botwinnik-53-17
778. Burk T.A.M. van 1355 Rijswijk-49+10
779. Hanewald Ernst 1354 DSC-92= 
  Maas Bob 1354 Pomar-34= 
781. Lamping Marco 1352 Lierse-30  
782. Haaksma F.H. 1351 Voorburg-9+23
  Schaafsma B.J. 1351 Paris-6-23
784. Kats Marten 1347 HTV-64+26
    Prometheus-22  
    SIO-23  
785. Gaag Nico v/d 1346 SIO-24-36
    WSC-66  
786. Zeelenberg N. 1342 SIO-25-19
    WSC-67  
787. Roo J. de 1339 Promotie-63-2
  Vogelaar Wim 1339 Schaakmat-35-11
    WSC-68  
789. Millenaar Klaas 1337 SIO-26-9
    WSC-69  
790. Nederpel Bram 1336 DCSV-13+41
791. Knaap Jos van der 1333 Schaakmat-36+9
    WSC-70  
  Mahomedradja Merley 1333 HTV-65-30
793. Bergers J. 1330 Pomar-35+4
794. Verschoor Nick 1328 Promotie-64-142
795. Huybens P.M. 1325 HSV-33+11
796. Geest Marco van 1320 Schaakmat-37+19
    WSC-71  
797. Baijer Aloijs 1317 Bobby Fischer-51+27
798. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-54-6
  Hout Gerrit v/d 1313 SIO-27-2
    WSC-72  
800. Blanter Sofya 1312 DSC-93  
801. Koornneef Arie 1310 Lierse-31= 
802. Dijk Henk van 1309 SIO-28+28
    WSC-73  
  Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-38-92
    WSC-73  
804. Haan Corry de 1306 SIO-29-23
    WSC-75  
805. Hoed Jan den 1303 Lierse-32= 
806. Feringa Andre 1300 Lierse-33-38
807. Dekker Jan 1299 Lierse-34= 
  Rens Hans 1299 Botwinnik-55+2
809. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-39+15
    WSC-76  
810. Dekker Rick 1292 Promotie-65  
811. Remmerswaal W. 1290 Haeghe Ooievaar-55+41
812. Keuzenkamp Y.M. 1286 HTV-66-35
813. Beukel Niels van den 1284 Schaakmat-40-46
    WSC-77  
814. Modderman Arent 1281 Botwinnik-56+16
  Zuydgeest Leo 1281 DSC-94-27
    Prometheus-23  
816. Koelewijn Johan 1279 SIO-30-6
    WSC-78  
817. Onderwater Michel 1277 Schaakmat-41+29
    WSC-79  
818. Blarcum R. van 1274 Haeghe Ooievaar-56-22
819. Ephraim Floris 1273 Promotie-66+82
820. Vreugdenhil Jaap 1269 Lierse-35= 
821. Tiersma Jan Bouke 1262 Schaakmat-42  
    WSC-80  
822. Crefcoeur L. 1261 RSC-BP-31+79
823. Boersma S. 1259 Haeghe Ooievaar-57+29
824. Berg Co v/d 1252 Lierse-36= 
825. Dijk L.B. van 1250 HTV-67+12
  Hofland Jeffrey 1250 SIO-31-62
    WSC-81  
827. Verspeek Coen 1248 Schaakmat-43-1
    WSC-82  
828. Bouma Henk 1246 HTV-68-69
829. Kommer Jan 1240 Rijswijk-50-29
  Westmaas Jelmer 1240 Botwinnik-57= 
831. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-24= 
832. Vollebregt Nino 1235 WSC-83+4
833. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-52-6
834. Boersma L. 1232 Haeghe Ooievaar-58+10
835. Konings Lisanne 1231 Bobby Fischer-53-16
  Taal W.M. 1231 RSC-BP-32= 
837. Hartmann Joop 1229 DCSV-14-2
838. Lindhout Nel 1226 RHC-Arena-29+29
839. Vermeulen Wim 1225 HTV-69+76
840. Huysman Lennart 1218 SIO-32-74
    WSC-84  
841. Kranenburg S. 1216 Rijswijk-51= 
842. Meijden Gerda van der 1213 RHC-Arena-30  
843. Mos C.J. 1211 SIO-33+34
    WSC-85  
844. Vogel J. de 1208 SIO-34= 
    WSC-86  
845. Reede Arthur 1194 SIO-35  
    WSC-87  
846. Karunatilaka Gihan 1193 Bobby Fischer-54  
847. Kupfer Gerard 1190 HTV-70= 
848. Flinterman Jaap 1188 SIO-36-83
    WSC-88  
849. Samuels de Wilde Bernard 1174 Bobby Fischer-55-38
850. Meer Sylvain v/d 1170 DSC-95= 
851. Ploeg Jan van der 1166 Promotie-67-2
852. Gaag-Pronk Leni v/d 1161 SIO-37-44
    WSC-89  
853. Bruijn Rens de 1159 Rijswijk-52-81
854. Ruiter Thom de 1144 Rijswijk-53  
855. Weekhout A. 1140 Bobby Fischer-56-38
856. Noordam Erik 1137 SIO-38-47
    WSC-90  
857. Westerduin Rina 1135 Botwinnik-58-37
858. Wel Frank van der 1116 Lierse-37-54
859. Meijden Joke van der 1094 RHC-Arena-31-42
860. Dekker Esther 1087 WSC-91-17
861. Roozen Wybo 1063 Bobby Fischer-57  
862. Albers Robert 1047 Botwinnik-59-19
863. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-25-32
864. Liefde M.S. de 1039 Haeghe Ooievaar-59+10
865. Meinders Hennie 1037 Lierse-38= 
Artikel aangelegd op: 08-05-2008
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.