Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws
118 deelnemers bij Grand Prix Corbulo
Geschreven door Rob Heufke Kantelaar en Johan Voorberg   
03-03-2008
Op zaterdag 1 maart organiseerde Corbulo de 5e Grand Prix. Roger Meng won de hoogste groep. Hier staan alvast de uitslagen; een verslag volgt later.

 

Cijfertjes

Met 117 aanmeldingen, 5 afmeldingen/wegblijvers en 6 onverwachte gezichten (lag in 3 gevallen niet aan henzelf), begon het toernooi met 118 deelnemers. Groep A en groep 1 werden groepen met 8 spelers en dus meer ronden en minder bedenktijd. Er zaten 97 clubspelers bij: Bobby Fischer (8), Benoordenhout (3), Bongerd (7), Botwinnik (6), Belgisch Park (1), Corbulo (9), CSV (2), DD (4), DSC (4), Haeghe Ooievaar (2), Leiderdorp (1), Lierse (4), Pionnetjes (2), Promotie (5), Rijswijk (7), Schaakcombinatie HTV (17), SO Rotterdam (1), Scheve Toren (3), Voorburg (4) en Voorschoten (2).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, verdient een lucky loser medaille. De 7 lucky losers waren: Roderick vd Voort, Lionel Kielhöfer, Jildert Denneman, Casper Turk, Anwar Bryan Orie, Anna Groenhof en Calin Bajireanu. Als je 2x in een seizoen pech hebt met de loting, krijg je de volgende keer een taartje.  Thomas de Ruiter kreeg deze keer een taartje. Lucas de Monchy heeft er nog een tegoed.

Eindstanden

Formule 1 groep B
 1  Roger Meng             6,5  + 3   1350  Botw     D  119
 2  Stijn Gieben           5,5  + 35  1148  SHTV     D  116
 3  Maurice Manoch         5    + 17  1158  Botw     AB 114
 4  Marc vd Ham            4,5  + 6   1154  Botw     C  113
 5  Thomas de Ruiter       2,5  + 7   993   Rswk     D  107
 6  Koos Roeleveld         2,5  + 5   998   SHTV     D  107
 7  Arash Hoseni           1    - 18  945   BF       C  103
 8  Olivia Meng            0,5  - 22  915   Botw     EH 101
Formule 1 groep C
 1  Ritesh Moelchand       5    + 61  922   Botw     D  118
 2  Omar Gomez Shee        3    + 9   928   Bongerd  D  110
 3  Robby Kevlisvili       2,5  + 6   888   Prom     EH 108
 4  Winston van Ee         2    - 10  902   Rswk     AB 106
 5  Jelmer Westmaas        1,5  - 21  899   Botw     C  104
 6  Tristan Oosterbaan     1    - 20  846   Pion     D  102
Groep 1
 1  Wesley van der Burg    6    + 30  913   Rswk     AB 113
 2  Jelle Bulthuis         5    + 41  806   Corb     C  110
 3  Sofya Blanter          4,5  + 16  838   DSC      AB 109
 4  Angelique Osinga       4    + 9   821   Bongerd  C  107
 5  Shanti Bolt            2,5  - 1   737   Santp    C  103
 6  Maurice Hettfleisch    2,5  - 27  809   Prom     C  103
 7  Gihan Karunatilaka     2    - 35  793   BF       C  102
 8  Danny Zwaartman        1,5  - 1   662   Schmt    C  100
Groep 2
 1  Sasha Shikman          4,5  + 47  812   Leiderd  EH 112
 2  Jaimy Luk              4    + 31  827   SHTV     EH 110
 3  Erik Frima             3    + 10  812   DD       D  106
 4  Tim Hogendoorn         2    - 23  741   Rswk     D  102
 5  Kenny Oliviera         1,5  - 16  766   SO Rdam  D  100
 6  Jason Lamping          1    - 24  748   Lierse   D  98
Groep 3
 1  Wang Yang              5    + 52  781   Bongerd  EH 112
 2  Martin Brussaard       3    + 15  732   Voorb    D  104
 3  Bart Holterman         2    + 1   688   SHTV     EH 100
 4  Casper Turk            2    - 13  742   Prom     D  100
 5  Calin Bajireanu        2          692   SHTV     D  100
 6  Robert Verzijden       1    - 29  708   Prom     D  96
Groep 4
 1  Kai Groenhof           5    + 48  753   BF       D  110
 2  Vijay Bolt             3,5  + 26  691   Santp    D  104
 3  Matthijs Grasselier    2,5  + 2   688   Pion     D  100
 4  Rick van Roon          2    - 2   653   CSV      D  98
 5  Jay Adjoha             1    - 26  649   CSV      C  94
 6  Martin Hoobroecks      1    - 23  637   Voorb    D  94
Groep 5
 1  Dion Stevers           7    + 45  677   DD       D  102
 2  Oscar van Luijk        6    + 29  650   Schmt    D  100
 3  Sven van Erp           5    + 5   638   Corb     D  98
 4  Jildert Denneman       5    - 11  660   Bongerd  EH 98
 5  Gijs Ruijgrok          4    - 16  618   -geen    D  96
 6  Daoyi Wang             3    - 28  587   BF       D  94
Groep 6
 1  Jasper van Dishoeck    7    + 45  647   Voors.   D  100
 2  Ivo Wilms              6,5  + 30  644   ST       D  99
 3  Martijn Zwanenburg     6    + 26  626   Voors.   EH 98
 4  Sophie Gieben          5    + 5   606   SHTV     EH 96
 5  Peter vd Berg          4    - 13  584   DSC      EH 94
 6  Emiel Haakma           1,5  - 68  542   DSC      EH 89
Groep 7
 1  Kenneth Lelieveld      8    + 52  644   SHTV     D  100
 2  Tobias Torbijn         6,5  + 41  585   Corb     D  97
 3  Nick Persoon           6    + 19  593   Lierse   C  96
 4  Astrid Sebel           4,5  - 6   557   Corb     D  93
 5  Jules van Oers         3    - 36  527   DD       C  90
 6  Krishna Fakiera        2    - 47  493   ST       D  88
Groep 8
 1  Robin Lecomte          10   + 96  658   Bongerd  EH 102
 2  Timothy Lelieveld      6    + 23  566   SHTV     D  94
 3  Max Kanbier            6    + 13  582   Prom     EH 94
 4  Ewoud Schwartzenberg   5    + 11  534   BF       EH 92
 5  Berend Buis            3    - 38  508   Voorb    EH 88
 6  Jesse Heidinga         0    - 80  422   -geen    EH 82
Groep 9
 1  Samuel ter Haar        9    + 82  575   -geen    EH 98
 2  Benjamin v Donkelaar   7    + 41  537   -geen    EH 94
 3  Wouter van Lent        6    + 19  520   Voorb    EH 92
 4  Jeroen Mullink         3    - 31  445   -geen    EH 86
 5  Lian van Bohemen       3    - 32  447   Corb     EH 86
 6  Mischa van Dongen      2    - 55  430   -geen    EH 84
Groep 10
 1  Sebastiaan vd Voort    8,5  + 76  551   Corb     D  95
 2  Frank Verhagen         6    + 18  513   Bongerd  D  90
 3  Laurens vd Dries       5,5  + 21  484   -geen    D  89
 4  Anwar Bryan Orie       5,5  + 16  491   Bht      D  89
 5  Floris van Tongeren    4    - 24  476   -geen    D  86
 6  Jason de Liefde        0,5  - 83  390   Ha.Oo.   C  79
Groep 11
 1  Florine Hogendoorn     9    + 83  547   Rswk     EH 94
 2  Sander de l’Ecluse     6,5  + 32  498   Lierse   EH 89
 3  Niloefer Gigani        6,5  + 28  504   -geen    EH 89
 4  Miki Bayrak            5    + 7   461   -geen    EH 86
 5  Mitchell Vuong         2    - 50  397   SHTV     EH 80
 6  Romeo Beusker          1    - 75  384   -geen    EH 78
Groep 12
 1  Rohan Adjodha          7,5  + 47  497   BF       EH 89
 2  Frank Li               6,5  + 29  474   Corb     D  87
 3  Olivier van Luijk      6    + 20  463   Schmt    EH 86
 4  Tim Castenmiller       5    - 1   444   SHTV     EH 84
 5  Titus van der Valk     4,5  - 10  433   SHTV     EH 83
 6  Marilene Vratsidas     0,5  - 63  312   -geen    EH 75
Groep 13
 1  Ghazal Tanweer         10   + 95  534   Bongerd  D  92
 2  Koen Willemsen         7    + 35  473   Ha.Oo.   C  86
 3  Julia Cheroux          6    + 22  442   BF       D  84
 4  Mick Kowsoleea         5    + 1   425   -geen    EH 82
 5  Femke Bulthuis         2    - 50  350   Corb     D  76
 6  Joost van den Dries    0    - 80  295   -geen    EH 72
Groep 14
 1  Cor Kanters            7    + 42  479   BP       EH 84
 2  Jorte Valk             6    + 20  462   -geen    EH 82
 3  Carl Carlson           5    + 7   432   -geen    D  80
 4  Olivier v Tongeren     4,5  - 9   430   -geen    EH 79
 5  Sean Bakker            4    - 12  410   ST       EH 78
 6  Ricki Luk              3,5  - 25  404   SHTV     EH 77
Groep 15
 1  Isabelle van Leeuwen   10   + 105 505   -geen    EH 88
 2  Louis van Leeuwen      8    + 65  465   -geen    EH 84
 3  Twan van Reenen        5    + 1   411   SHTV     EH 78
 4  Lionel Kielhöfer       5    + 5   405   Rswk     EH 78
 5  Kubilay Biever         2    - 55  345   SHTV     EH 72
 6  Gilles Remijnse        0    - 95  305   Bht      EH 68
Groep 16
 1  Rohit Adjodha          8,5  + 69  469   BF       EH 83
 2  Nicky Schagen          7    + 39  439   SHTV     EH 80
 3  Thomas Luk             6    + 38  389   SHTV     EH 78
 4  Roderick vd Voort      6    + 22  414   Corb     EH 78
 5  Jan Verkoren           2    - 51  324   DD       EH 70
 6  Thomas Thiessen        1,5  - 71  329   Bht      EH 69
Groep 17
 1  Tobias Westerveld      6,5  + 31  380   DSC      AB 77
 2  Liam Power             6,5  + 26  387   -geen    D  77
 3  Marius Kielhöfer       5,5  - 10  390   Rswk     EH 75
 4  Anna Groenhof          5,5  + 21  343   -geen    EH 75
 5  Ronnie v.d. Voort      5    + 19  322   Lierse   D  74
 6  Joëlle Vuong           1    - 63  244   SHTV     EH 66

Artikel aangelegd op: 01-03-2008
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.