Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
jan 2019 >
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
feb 2019 >
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2
Inloggen (uitslag/bericht)





Wachtwoord vergeten?
Nog geen account (om bericht te plaatsen of competitie-uitslag in te voeren)? Maak er één aan!

Klasse 2b

    WP # BP 12345678
1Schaakhuis 28423   .6½5½.5 .6 
2Rijswijk 27419  . .5 4 4½5½.
3Botwinnik 26418  1½. .4½.7 5 
4Lierse 14415½ 2½3 . 4½.5½.
5Schaakmat Westl. 43416  .4 3½3½ 5 ..
6DSC 52415½ 3 3½..3  .6 
7Pomar 12411½ .2½1 2½.. 5½
8HSV 2049½ 2 .3 ..2 2½ 

De slotronde wordt gespeeld op 10 april in Zoetermeer.

Speelschema

Ronde 1
Lierse 1-Schaakhuis 2 2½-5½i
Botwinnik 2-HSV 2 5 -3 i
DSC 5-Schaakmat Westl. 4 3 -5 i
Rijswijk 2-Pomar 1 5½-2½i
Ronde 2
HSV 2-DSC 5 2 -6 i
Schaakhuis 2-Botwinnik 2 6½-1½i
Schaakmat Westl. 4-Rijswijk 2 4 -4 i
Pomar 1-Lierse 1 2½-5½i
Ronde 3
DSC 5-Rijswijk 2 3½-4½i
Lierse 1-Schaakmat Westl. 4 4½-3½i
HSV 2-Schaakhuis 2 2 -6 i
Botwinnik 2-Pomar 1 7 -1 i
Ronde 4
Schaakhuis 2-DSC 5 5 -3 i
Rijswijk 2-Lierse 1 5 -3 i
Pomar 1-HSV 2 5½-2½i
Schaakmat Westl. 4-Botwinnik 2 3½-4½i
Ronde 5
DSC 5-Lierse 128-01-2019
Botwinnik 2-Rijswijk 207-02-2019
Schaakhuis 2-Pomar 111-02-2019
HSV 2-Schaakmat Westl. 418-02-2019
Ronde 6
Lierse 1-Botwinnik 204-03-2019
Rijswijk 2-HSV 205-03-2019
Pomar 1-DSC 505-03-2019
Schaakmat Westl. 4-Schaakhuis 218-03-2019
Ronde 7
Botwinnik 2-DSC 510-04-2019
HSV 2-Lierse 110-04-2019
Schaakhuis 2-Rijswijk 210-04-2019
Pomar 1-Schaakmat Westl. 410-04-2019

Detailuitslagen

Ronde 1
2018-10-01
 Lierse 11628-Schaakhuis 216462½-5½ 
1F.P. van den Bos1854-M. van Mourik18360-1 
2C. Hazeu1668-E. Roeleveld1623½-½ 
3A. Verduijn1753-H. Then18220-1 
4T. van Dijk1577-G.P.T.G. Tjioe1647½-½ 
5G. de Jong-v/d Berg1601-M. de Meij1572½-½ 
6A. Voorberg-v/d Wel1538-A. van den Bosch16481-0 
7D.J.G. Valk1484-K. Franx15020-1 
8W. Poot1549-D.V. Karagantcheff15200-1 
2018-10-04
 Botwinnik 21744-HSV 214555 -3  
1A. Middelkoop1782-J.C.P. de Wit1573½-½ 
2F.H. Middelkoop1904-G.J. van der Meiden16271-0 
3A. van der Lubben1768-D.M. de Zwart1540½-½ 
4M.M. Albers1687-W.B. Hessels14341-0 
5L.H.C.M. Gloudemans1760-H. Coenders13860-1 
6M. Roepers1680-J.A. Loke15600-1 
7P.F. Heek1750-H.H. Bouma12411-0 
8A.H. Ameling1621-S. Ciftci12801-0 
2018-10-08
 DSC 51594-Schaakmat Westl. 415833 -5  
1J.M. de Oliveira Barbosa1696-F. v.d. Gaag16310-1 
2A.W. ter Mors1681-R. Merle16500-1 
3T. Broekhuizen1620-J. van Leeuwen16720-1 
4S. Berghout1602-A. van der Kraan-Valstar16090-1 
5M Jol -J. Hofland15690-1 
6N.S. Narayan1554-C.M. van der Wal15421-0 
7V. van der Kloet1509-L. Kemeling15301-0 
8R.J. Weerts1497-G. Zuyderwijk14581-0 
2018-10-16
 Rijswijk 21790-Pomar 116385½-2½ 
1B. Hoogland1907-P. v/d Meer17521-0 
2H. van Oortmarssen1832-C. Vink17241-0 
3P. Gaemers1858-J.T. Terpstra16831-0 
4E. Mulders1763-F.N. Berendse16141-0 
5J.H. van der Tol1719-F. Ferschtman16530-1 
6V. Geerlings1781-P.M.J. de Man15251-0 
7H.F.A. v/d Stap1805-H. Mudde16000-1 
8B. van Strien1657-W.S. Brizee1554½-½ 
Ronde 2
2018-10-29
 HSV 21466-DSC 515802 -6  
1F.W.J.M. Melssen1716-T. Broekhuizen16200-1 
2J.C.P. de Wit1573-  1-0R
3D.M. de Zwart1540-R.J. Weerts14970-1 
4W.B. Hessels1434-J.M. de Oliveira Barbosa16960-1 
5J.A. Loke1560-M Jol 0-1 
6H. Coenders1386-N.S. Narayan15540-1 
7H.H. Bouma1241-V. van der Kloet15090-1 
8S. Ciftci1280-S. Berghout16021-0 
2018-10-29
 Schaakhuis 21703-Botwinnik 216756½-1½ 
1M. van Mourik1836-A. Middelkoop17821-0 
2D. Jonkman1902-P.F. Heek17500-1 
3H. Then1822-M.M. Albers16871-0 
4E. Roeleveld1623-L.H.C.M. Gloudemans17601-0 
5M. van Loo -M. Roepers1680½-½ 
6M. de Meij1572-G. Arp16231-0 
7D.V. Karagantcheff1520-B. de Jong14991-0 
8A. van den Bosch1648-E. Sigal16161-0 
2018-10-29
 Schaakmat Westl. 41583-Rijswijk 217044 -4  
1R. Merle1650-H. van Oortmarssen18320-1 
2F. v.d. Gaag1631-H.F.A. v/d Stap1805½-½ 
3A. van der Kraan-Valstar1609-V. Geerlings17810-1 
4J. van Leeuwen1672-H. van Kralingen 1-0 
5J. Hofland1569-J.H. van der Tol1719½-½ 
6C.M. van der Wal1542-R.W.A. van Groesen1586½-½ 
7L. Kemeling1530-B. van Strien1657½-½ 
8G. Zuyderwijk1458-F.J.H Lantzendörffer15481-0 
2018-11-06
 Pomar 11664-Lierse 116282½-5½ 
1P. v/d Meer1752-A. Verduijn17530-1 
2C. Vink1724-C. Hazeu16681-0 
3J.T. Terpstra1683-F.P. van den Bos18540-1 
4Y.M. Mostfa -T. van Dijk1577½-½ 
5F. Ferschtman1653-G. de Jong-v/d Berg16010-1 
6F.N. Berendse1614-A. Voorberg-v/d Wel15380-1 
7H. Mudde1600-D.J.G. Valk14841-0 
8B. von Königslöw1619-W. Poot15490-1 
Ronde 3
2018-11-19
 DSC 51602-Rijswijk 217403½-4½ 
1T. Broekhuizen1620-B. Hoogland19071-0 
2A.W. ter Mors1681-H.F.A. v/d Stap18051-0 
3J.M. de Oliveira Barbosa1696-H. van Oortmarssen18320-1 
4M Jol -V. Geerlings17810-1 
5V. van der Kloet1509-J.H. van der Tol1719½-½ 
6S. Dirkse1507-R.W.A. van Groesen15860-1 
7S. Berghout1602-B. van Strien16570-1 
8C. Huygen1597-E.R. van Dop16311-0 
2018-11-26
 Lierse 11628-Schaakmat Westl. 415834½-3½ 
1F.P. van den Bos1854-F. v.d. Gaag16311-0 
2C. Hazeu1668-R. Merle16500-1 
3A. Verduijn1753-J. van Leeuwen1672½-½ 
4T. van Dijk1577-A. van der Kraan-Valstar16090-1 
5G. de Jong-v/d Berg1601-J. Hofland15690-1 
6A. Voorberg-v/d Wel1538-C.M. van der Wal15421-0 
7D.J.G. Valk1484-L. Kemeling15301-0 
8W. Poot1549-G. Zuyderwijk14581-0 
2018-11-26
 HSV 21477-Schaakhuis 216462 -6  
1F.W.J.M. Melssen1716-M. van Mourik1836½-½ 
2G.J. van der Meiden1627-H. Then18220-1 
3J.C.P. de Wit1573-A. Kurlekar ½-½ 
4W.B. Hessels1434-M. de Meij15720-1 
5J.A. Loke1560-S. Leite15511-0 
6H. Coenders1386-D.V. Karagantcheff15200-1 
7H.H. Bouma1241-K. Kinoshita15760-1 
8S. Ciftci1280-A. van den Bosch16480-1 
2018-11-29
 Botwinnik 21721-Pomar 115647 -1  
1A. van der Lubben1768-C. Vink1724½-½ 
2D. Mostert1827-Y.M. Mostfa 1-0 
3A. Middelkoop1782-G. Beekman16381-0 
4M.M. Albers1687-L.J. Blaas15341-0 
5P.F. Heek1750-B. von Königslöw16191-0 
6M. Roepers1680-W.S. Brizee1554½-½ 
7L.H.C.M. Gloudemans1760-W.F.N. Kauffman15031-0 
8A.H. Ameling1621-M.T.A. Lohrer13731-0 
Ronde 4
2018-12-10
 Schaakhuis 21706-DSC 515945 -3  
1M. van Mourik1836-T. Broekhuizen16201-0 
2D. Jonkman1902-A.W. ter Mors16811-0 
3H. Then1822-R.J. Weerts1497½-½ 
4M. de Meij1572-N.S. Narayan15541-0 
5J.J.M. Nicolaas1529-J.M. de Oliveira Barbosa16961-0 
6K. Kinoshita1576-V. van der Kloet15090-1 
7M. van Loo -M Jol 0-1 
8A. Kurlekar -S. Berghout1602½-½ 
2018-12-11
 Rijswijk 21790-Lierse 116125 -3  
1B. Hoogland1907-F.P. van den Bos1854½-½ 
2H. van Oortmarssen1832-C. Hazeu1668½-½ 
3P. Gaemers1858-A. Verduijn1753½-½ 
4V. Geerlings1781-S. v/d Berg16061-0 
5E. Mulders1763-A. Voorberg-v/d Wel15380-1 
6J.H. van der Tol1719-D.J.G. Valk1484½-½ 
7B. van Strien1657-W. Poot15491-0 
8H.F.A. v/d Stap1805-P.C. Quak14411-0 
2018-12-18
 Pomar 11620-HSV 214495½-2½ 
1F.N. Berendse1614-N.J. Gerritsma1521½-½ 
2C. Vink1724-G.J. van der Meiden16271-0 
3F. Ferschtman1653-D.M. de Zwart15400-1 
4Y.M. Mostfa -W.B. Hessels14341-0 
5H. Mudde1600-H. Coenders13861-0 
6V. Steemers1449-J.A. Loke15600-1 
7J.T. Terpstra1683-H.H. Bouma12411-0 
8B. von Königslöw1619-S. Ciftci12801-0 
2019-01-14
 Schaakmat Westl. 41583-Botwinnik 217033½-4½ 
1R. Merle1650-D. Mostert18270-1 
2F. v.d. Gaag1631-A. van der Lubben17680-1 
3A. van der Kraan-Valstar1609-M.M. Albers16871-0 
4J. van Leeuwen1672-A. Middelkoop17820-1 
5J. Hofland1569-M. Roepers16801-0 
6C.M. van der Wal1542-L.H.C.M. Gloudemans1760½-½ 
7T.H.M. Post1532-G. Arp1623½-½ 
8G. Zuyderwijk1458-B. de Jong1499½-½ 
Top 25
 SpelerTeamPT#WRVEloWRTPR
1A. Voorberg-v/d WelLierse 14 4400153816422374
2V. GeerlingsRijswijk 24 4400178115802312
3M. van MourikSchaakhuis 23½4310183617432081
4H. van OortmarssenRijswijk 23½4310183216852023
5J. HoflandSchaakmat Westl. 43½4310156916672005
6H. ThenSchaakhuis 23½4310182216411979
7M. de MeijSchaakhuis 23½4310157215531891
8V. van der KloetDSC 53½4310150915171855
9P.F. HeekBotwinnik 23 3300175015872319
10H. MuddePomar 13 3300160015582290
11D.V. KaragantcheffSchaakhuis 23 3300152014782210
12A. van der Kraan-ValstarSchaakmat Westl. 43 4301160916621853
13J.A. LokeHSV 23 4301156015601751
14B. van StrienRijswijk 23 4220165715591750
15R.J. WeertsDSC 52½3210149716071886
16F.P. van den BosLierse 12½4211185417641853
17C. VinkPomar 12½4211172417241812
18J. van LeeuwenSchaakmat Westl. 42½4211167217181807
19A. MiddelkoopBotwinnik 22½4211178216801768
20D. MostertBotwinnik 22 2200182716502382
21A.H. AmelingBotwinnik 22 2200162113272059
22A. van der LubbenBotwinnik 22 3120176816321752
23N.S. NarayanDSC 52 3201155415001620
24A. van den BoschSchaakhuis 22 3201164814781598
 
 Botwinnik 2KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1D. Mostert82028322 22001827165023820,271,5
2A. van der Lubben86761292 3120176816321752-0,042,0
3F.H. Middelkoop81266351 11001904162723590,172,0
4A. Middelkoop78906082½4211178216801768-0,042,3
5M.M. Albers84099952 4202168716001600-0,443,5
6P.F. Heek82084203 33001750158723191,084,7
7L.H.C.M. Gloudemans80262821½4112176015141425-1,685,5
8M. Roepers87139581 4022168015611370-0,995,5
9G. Arp6767233 ½2011162315521361-0,706,5
10B. de Jong8341861 ½2011149914891298-0,537,5
11A.H. Ameling63090282 22001621132720590,328,0
12E. Sigal83926370 100116161648916-0,458,0
 
 DSC 5KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1T. Broekhuizen82131392 42021620178317830,821,5
2A.W. ter Mors83005341 3102168117861665-0,092,0
3J.M. de Oliveira Barbosa85804511 4103169616071416-1,453,3
4R.J. Weerts74394542½32101497160718861,374,7
5M Jol83957612 4202-16371637-5,3
6N.S. Narayan86093482 32011554150016200,285,3
7S. Dirkse73585490 100115071586854-0,396,0
8V. van der Kloet84028563½43101509151718551,576,3
9S. Berghout8176894 ½4013160215151177-1,786,8
10C. Huygen61883801 11001597163123630,558,0
 
 HSV 2KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1N.J. Gerritsma7760467 ½10101521161416140,131,0
2F.W.J.M. Melssen8329783 ½2011171617281537-0,471,0
3J.C.P. de Wit78952721 20201573178217820,272,0
4G.J. van der Meiden78892440 3003162718171085-0,782,0
5D.M. de Zwart79309341½31111540163916390,383,0
6W.B. Hessels72850250 400414341652920-0,684,0
7J.A. Loke72850363 43011560156017510,505,5
8H. Coenders84716061 41031386160914180,085,5
9H.H. Bouma82792380 400412411630898-0,437,0
10S. Ciftci84467571 41031280162314320,518,0
 
 Lierse 1KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1F.P. van den Bos73888432½42111854176418530,041,5
2C. Hazeu83117321 4022166817071516-0,792,0
3A. Verduijn82222912 41211753177617760,132,5
4T. van Dijk60749041 30211577162815080,154,0
5S. v/d Berg66027500 1001160617811049-0,274,0
6G. de Jong-v/d Berg71171541½3111160115981598-0,015,0
7A. Voorberg-v/d Wel79115634 44001538164223742,555,8
8D.J.G. Valk78538791½41121484158814990,056,8
9W. Poot83864662 42021549156415640,087,8
10P.C. Quak75402360 1001144118051073-0,118,0
 
 Pomar 1KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1P. v/d Meer61705270 2002175218301098-0,791,0
2C. Vink72606162½42111724172418120,501,8
3G. Beekman73634880 1001163817821050-0,303,0
4Y.M. Mostfa87818501½3111-16131613-3,3
5F.N. Berendse6204759 ½3012161416071328-1,043,7
6L.J. Blaas71828900 100115341687955-0,294,0
7J.T. Terpstra80313531 3102168316511531-0,474,3
8F. Ferschtman71829121 3102165316201500-0,644,3
9P.M.J. de Man61891390 1001152517811049-0,196,0
10V. Steemers75848960 100114491560828-0,356,0
11H. Mudde82863883 33001600155822901,336,3
12W.S. Brizee85633351 20201554166916690,327,0
13B. von Königslöw85500251 3102161915261406-0,797,0
14W.F.N. Kauffman73646870 1001150317601028-0,197,0
15M.T.A. Lohrer74728500 100113731621889-0,198,0
 
 Rijswijk 2KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1B. Hoogland81844731½3111190717421742-0,621,0
2H. van Oortmarssen80397793½43101832168520230,702,0
3P. Gaemers59982781½21101858171819090,123,0
4H. van Kralingen87701570 1001-1672940-4,0
5V. Geerlings77960414 44001781158023120,724,3
6E. Mulders82086731 2101176315761576-0,494,5
7H.F.A. v/d Stap74778441½4112180515881500-1,564,8
8J.H. van der Tol74637641½4031171915541465-1,365,3
9R.W.A. van Groesen86279051½21101586152517150,336,0
10B. van Strien74221183 42201657155917500,457,3
11E.R. van Dop83346560 100116311597865-0,558,0
12F.J.H Lantzendörffer83508920 100115481458726-0,638,0
 
 Schaakhuis 2KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1M. van Mourik81959243½43101836174320811,011,0
2D. Jonkman82498131 2101190217161716-0,492,0
3H. Then81148213½43101822164119790,602,8
4E. Roeleveld85307421½21101623171419050,753,0
5G.P.T.G. Tjioe7163926 ½1010164715771577-0,104,0
6M. de Meij84213143½43101572155318911,404,8
7J.J.M. Nicolaas80857151 11001529169624280,725,0
8S. Leite84877540 100115511560828-0,495,0
9A. Kurlekar88249701 2020-15881588-5,5
10M. van Loo8800792 ½2011-16801489-6,0
11K. Kinoshita84862581 2101157613751375-0,476,5
12D.V. Karagantcheff84299273 33001520147822101,337,0
13K. Franx83139211 11001502148422160,477,0
14A. van den Bosch83527622 3201164814781598-0,097,3
 
 Schaakmat Westl. 4KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1R. Merle80071752 42021650175217520,551,5
2F. v.d. Gaag62547211½41121631178116920,291,5
3A. van der Kraan-Valstar80313863 43011609166218531,283,5
4J. van Leeuwen60925702½42111672171818071,193,5
5J. Hofland80844173½43101569166720051,405,0
6C.M. van der Wal75220971 4022154216101419-0,656,0
7T.H.M. Post7578186 ½10101532162316230,137,0
8L. Kemeling6431821 ½3012153015501270-0,927,0
9G. Zuyderwijk60863991½4112145815231435-0,138,0

Teamopstellingen

 
Botwinnik 2
F.H. Middelkoop1904
A. Middelkoop1782
A. van der Lubben1768
L.H.C.M. Gloudemans1760
P.F. Heek1750
M.M. Albers1687
M. Roepers1680
A.H. Ameling1621
DSC 5
J.M. de Oliveira Barbosa1696
A.W. ter Mors1681
T. Broekhuizen1620
S. Berghout1602
N.S. Narayan1554
V. van der Kloet1509
R.J. Weerts1497
M Jol0
HSV 2
F.W.J.M. Melssen1716
G.J. van der Meiden1627
J.C.P. de Wit1573
J.A. Loke1560
D.M. de Zwart1540
W.B. Hessels1434
S. Ciftci1280
H.H. Bouma1241
Lierse 1
F.P. van den Bos1854
A. Verduijn1753
C. Hazeu1668
G. de Jong-v/d Berg1601
T. van Dijk1577
W. Poot1549
A. Voorberg-v/d Wel1538
D.J.G. Valk1484
Pomar 1
P. v/d Meer1752
C. Vink1724
J.T. Terpstra1683
F. Ferschtman1653
B. von Königslöw1619
F.N. Berendse1614
H. Mudde1600
Y.M. Mostfa0
Rijswijk 2
B. Hoogland1907
P. Gaemers1858
H. van Oortmarssen1832
H.F.A. v/d Stap1805
V. Geerlings1781
E. Mulders1763
J.H. van der Tol1719
B. van Strien1657
Schaakhuis 2
D. Jonkman1902
M. van Mourik1836
H. Then1822
M. Cruden1652
A. van den Bosch1648
K. Kinoshita1576
M. de Meij1572
D.V. Karagantcheff1520
Schaakmat Westl. 4
J. van Leeuwen1672
R. Merle1650
F. v.d. Gaag1631
A. van der Kraan-Valstar1609
J. Hofland1569
C.M. van der Wal1542
L. Kemeling1530
G. Zuyderwijk1458
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.