Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
jan 2020 >
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
feb 2020 >
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Inloggen (uitslag/bericht)





Wachtwoord vergeten?
Nog geen account (om bericht te plaatsen of competitie-uitslag in te voeren)? Maak er één aan!

Hoofdklasse

    WP # BP 12345678
1DSC 1 8422½  6½..5 6 5 .
2Schaakmat Westl. 1 6418½ 1½ .5 ..6½5½
3Schaakhuis 16417  .. 2 4½.6 4½
4Rijswijk 1 4417½ .3 6  3½..5 
5DD 1 4416½ 3 .3½4½ 5½..
6Botwinnik 13413  2 ...2½ 4 4½
7Promotie 1 1410½ 3 1½2 ..4  .
8Novelty Destroyers 10412½ .2½3½3 .3½. 

De slotronde is op 15 april in het Stedelijk College in Zoetermeer

Speelschema

Ronde 1
DSC 1 -Schaakmat Westl. 1  6½-1½i
Novelty Destroyers 1-Rijswijk 1  3 -5 i
DD 1 -Botwinnik 1 5½-2½i
Promotie 1 -Schaakhuis 1 2 -6 i
Ronde 2
Schaakhuis 1-Novelty Destroyers 1 4½-3½i
Schaakmat Westl. 1 -Promotie 1  6½-1½i
Rijswijk 1 -DD 1  3½-4½i
Botwinnik 1-DSC 1  2 -6 i
Ronde 3
Rijswijk 1 -Schaakhuis 1 6 -2 i
Promotie 1 -Botwinnik 1 4 -4 i
Novelty Destroyers 1-Schaakmat Westl. 1  2½-5½i
DD 1 -DSC 1  3 -5 i
Ronde 4
Schaakhuis 1-DD 1  4½-3½i
Schaakmat Westl. 1 -Rijswijk 1  5 -3 i
Botwinnik 1-Novelty Destroyers 1 4½-3½i
DSC 1 -Promotie 1  5 -3 i
Ronde 5
Novelty Destroyers 1-DSC 1 04-02-2020
Rijswijk 1 -Botwinnik 104-02-2020
DD 1 -Promotie 1 06-02-2020
Schaakhuis 1-Schaakmat Westl. 1 10-02-2020
Ronde 6
Schaakmat Westl. 1 -DD 1 02-03-2020
Promotie 1 -Novelty Destroyers 103-03-2020
Botwinnik 1-Schaakhuis 112-03-2020
DSC 1 -Rijswijk 1 16-03-2020
Ronde 7
Rijswijk 1 -Promotie 1 15-04-2020
Schaakhuis 1-DSC 1 15-04-2020
Schaakmat Westl. 1 -Botwinnik 115-04-2020
Novelty Destroyers 1-DD 1 30-06-2020

Detailuitslagen

Ronde 1
2019-09-23
 DSC 1 2098-Schaakmat Westl. 1 20946½-1½ 
1G. Legemaat2222-H. van Putten20551-0 
2E. Blees2192-J.W. de Jong2426½-½ 
3A.J.L. van der Velden2184-M. van Woerden21171-0 
4T.J.M. Barendse2090-M. Pietersma2145½-½ 
5B. Voogt2077-M.R.J. Kindt20391-0 
6J. Bosma1983-T.A. van Dijk2147½-½ 
7P.C. Buzing2068-J.P. Voorberg19481-0 
8K. van der Meer1971-L.W.T. Duijvesteijn18711-0 
2019-09-24
 Novelty Destroyers 11905-Rijswijk 1 20033 -5  
1M Debard2007-S. Gieben2177½-½ 
2D.H.M. Dekker1968-R.A. van Helvoort2116½-½ 
3B. Brendemühl1946-M. de Groot20950-1 
4T. Segerberg1996-F. Hoynck van Papendrecht2002½-½ 
5W. van de Maele1666-B.W. van Zijll Langhout1986½-½ 
6C. Schmitt1932-A.G. Metz1903½-½ 
7G.J. Baas1892-H. Steffers1822½-½ 
8R. Lange1830-A. Goudriaan19240-1 
2019-09-26
 DD 1 1965-Botwinnik 118645½-2½ 
1A. Mityaev2167-W. Bik1890½-½ 
2E. Hommes2129-A. Middelkoop17891-0 
3A.C.Z. Henke2040-Y. van Deutekom20131-0 
4L.C. Kuiper2002-A. van der Lubben18881-0 
5J.W. Koelmans1909-M.M. Albers17121-0 
6M. van Iersel1887-R.P.C. Zoun20650-1 
7S. Boeters1864-C. Catalan16251-0 
8J.P. Arkesteijn1719-D. Mostert19260-1 
2019-10-08
 Promotie 1 1904-Schaakhuis 119812 -6  
1J.A. Baas1979-M. Hoogland21510-1 
2M. Kanbier1939-M. Vesters2152½-½ 
3M.J. Mostert1943-M. van Mourik18970-1 
4L. Smaal1896-J.W. Hollander19921-0R
5H.C. Ouwens1914-M. van Straaten1965½-½ 
6B. Albertus1878-H. Metselaar19200-1 
7M. Hettfleisch1823-N.C. Harmanus18890-1 
8J.M. Heskes1607-B. Yalçin18810-1 
Ronde 2
2019-11-04
 Schaakhuis 11928-Novelty Destroyers 119334½-3½ 
1M. Vesters2152-M Debard20071-0 
2M. van Mourik1897-D.H.M. Dekker19681-0 
3M. van Straaten1965-B. Brendemühl19460-1 
4D. Jonkman1921-F. Liefrink19431-0 
5B. Yalçin1881-C.C. Fernandes João 19430-1 
6N.C. Harmanus1889-C. Schmitt19321-0 
7R. Baas1888-G.J. Baas1892½-½ 
8P.A. Regeer1829-R. Lange18300-1 
2019-11-04
 Schaakmat Westl. 1 2024-Promotie 1 19136½-1½ 
1M. van Woerden2117-M. Kanbier19391-0 
2M. Pietersma2145-B. Bannink22061-0 
3T. Bieger1970-J.A. Baas1979½-½ 
4M.R.J. Kindt2039-M.J. Mostert19431-0 
5H. van Putten2055-L. Smaal1896½-½ 
6P. Brasser2003-H.C. Ouwens19141-0 
7F. Vreugdenhil1918-M. Hettfleisch1823½-½ 
8J.P. Voorberg1948-J.M. Heskes16071-0 
2019-11-05
 Rijswijk 1 1994-DD 1 19653½-4½ 
1S. Gieben2177-A. Mityaev21671-0 
2R.A. van Helvoort2116-E. Hommes21290-1 
3M. de Groot2095-A.C.Z. Henke20400-1 
4A.G. Metz1903-L.C. Kuiper2002½-½ 
5B.W. van Zijll Langhout1986-J.W. Koelmans1909½-½ 
6F. Hoynck van Papendrecht2002-M. van Iersel18871-0 
7J.P. Hulshof1853-S. Boeters18640-1 
8H. Steffers1822-J.P. Arkesteijn1719½-½ 
2019-11-07
 Botwinnik 11898-DSC 1 20542 -6  
1R.P.C. Zoun2065-A.J.L. van der Velden21840-1 
2M.M. Albers1712-R. Slaa21770-1 
3M. Manoch2031-T.J.M. Barendse20900-1 
4W. Bik1890-P.C. Buzing20680-1 
5A. Middelkoop1789-R. Oranje1988½-½ 
6Y. van Deutekom2013-J. Bosma19830-1 
7A. van der Lubben1888-M.A. Glimmerveen19721-0 
8D. Mostert1926-K. van der Meer1971½-½ 
Ronde 3
2019-11-19
 Rijswijk 1 1980-Schaakhuis 119226 -2  
1S. Gieben2177-M. Vesters21521-0 
2M. de Groot2095-M. van Mourik18971-0 
3A.G. Metz1903-D. Jonkman19211-0 
4T. de Ruiter1981-H. Metselaar19201-0 
5B. Kommer2087-J.W. Hollander19920-1 
6A. Goudriaan1924-N. Taverne17831-0 
7H. Steffers1822-B. Yalçin18810-1 
8J.P. Hulshof1853-P.A. Regeer18291-0 
2019-11-26
 Promotie 1 1900-Botwinnik 119064 -4  
1M. Kanbier1939-M. Manoch2031½-½ 
2M.J. Mostert1943-R.P.C. Zoun20651-0 
3J.A. Baas1979-S.J.H.M. Pouwels20580-1 
4L. Smaal1896-A. van der Lubben18880-1 
5B. Albertus1878-C. Catalan16251-0 
6H.C. Ouwens1914-W. Kort18630-1 
7M. Hettfleisch1823-D. Mostert19261-0 
8J.M. Heskes1607-A. Middelkoop1789½-½ 
2019-11-26
 Novelty Destroyers 11904-Schaakmat Westl. 1 20942½-5½ 
1M Debard2007-A.M. Hofman21940-1 
2D.H.M. Dekker1968-J.W. de Jong24261-0 
3R. Lange1830-H. van Putten20550-1 
4F. Liefrink1943-M. Pietersma21450-1 
5C.C. Fernandes João 1943-M.R.J. Kindt20390-1 
6C. Schmitt1932-P. Brasser2003½-½ 
7G.J. Baas1892-F. Vreugdenhil19181-0 
8E.R.I. Dhondt1713-T. Bieger19700-1 
2019-11-28
 DD 1 1965-DSC 1 20573 -5  
1J.W. Koelmans1909-E. Blees21920-1 
2L.C. Kuiper2002-A.J.L. van der Velden21840-1 
3A.C.Z. Henke2040-R. Slaa2177½-½ 
4E. Hommes2129-T.J.M. Barendse20900-1 
5A. Mityaev2167-A.A. Wiersma18871-0 
6J.P. Arkesteijn1719-J. Bosma19830-1 
7S. Boeters1864-M.A. Glimmerveen19721-0 
8M. van Iersel1887-K. van der Meer1971½-½ 
Ronde 4
2019-12-09
 Schaakhuis 11961-DD 1 19234½-3½ 
1M. Hoogland2151-A.C.Z. Henke2040½-½ 
2M. Vesters2152-E. Hommes21291-0 
3M. van Straaten1965-S. Boeters18640-1 
4M. van Mourik1897-L.C. Kuiper20021-0 
5D. Jonkman1921-J.W. Koelmans19091-0 
6N.C. Harmanus1889-M. van Iersel18871-0 
7B. Yalçin1881-S. Cortenbach18330-1 
8P.A. Regeer1829-J.P. Arkesteijn17190-1 
2019-12-16
 Schaakmat Westl. 1 2081-Rijswijk 1 19735 -3  
1M. van Woerden2117-S. Gieben21771-0 
2J.W. de Jong2426-R.A. van Helvoort21161-0 
3M. Pietersma2145-J. Thakoerdien2144½-½ 
4M.R.J. Kindt2039-R. Leezer1974½-½ 
5P. Brasser2003-J.P. Hulshof1853½-½ 
6H. van Putten2055-J. Bulthuis2024½-½ 
7J.P. Voorberg1948-V. Geerlings18170-1 
8F. Vreugdenhil1918-B. Hoogland18501-0 
2019-12-19
 Botwinnik 12064-Novelty Destroyers 118794½-3½ 
1R. Pruijssers2535-C.C. Fernandes João 19431-0 
2S.J.H.M. Pouwels2058-G.J. Baas1892½-½ 
3W. Bik1890-R.H. Meijer19111-0 
4T.J. Beeren2140-F. Liefrink19430-1 
5A. van der Lubben1888- B.M. Drolenga1824½-½ 
6Y. van Deutekom2013-C. Schmitt19320-1 
7R.P.C. Zoun2065-D.H.M. Dekker1968½-½ 
8D. Mostert1926-J.S. Bakker16181-0 
2020-01-13
 DSC 1 2081-Promotie 1 19155 -3  
1E. Blees2192-B. Bannink22061-0 
2A.J.L. van der Velden2184-M. Nepveu18650-1 
3R. Slaa2177-M.J. Mostert19431-0 
4T.J.M. Barendse2090-H.C. Ouwens19141-0 
5B. Voogt2077-J.A. Baas1979½-½ 
6M.A. Glimmerveen1972-M. Wichhart19850-1 
7J. Bosma1983-M. Hettfleisch18231-0 
8K. van der Meer1971-J.M. Heskes1607½-½ 
Top 25
 SpelerTeamPT#WRVEloWRTPR
1S. BoetersDD 1 4 4400186418542586
2T.J.M. BarendseDSC 1 3½4310209020552393
3J. BosmaDSC 1 3½4310198319262264
4N.C. HarmanusSchaakhuis 13 3300188918812613
5A.C.Z. HenkeDD 1 3 4220204021092300
6M. PietersmaSchaakmat Westl. 1 3 4220214520962287
7A.J.L. van der VeldenDSC 1 3 4301218420122203
8M. van MourikSchaakhuis 13 4301189720022193
9E. BleesDSC 1 2½3210219221802460
10R. SlaaDSC 1 2½3210217718982178
11S. GiebenRijswijk 1 2½4211217721112199
12M. VestersSchaakhuis 12½4211215220632152
13M.R.J. KindtSchaakmat Westl. 1 2½4211203919842073
14A. van der LubbenBotwinnik 12½4211188819242012
15G.J. BaasNovelty Destroyers 12½4130189219222010
16K. van der MeerDSC 1 2½4130197118231911
17D. MostertBotwinnik 12½4211192617831871
18P.C. BuzingDSC 1 2 2200206819192651
19A. GoudriaanRijswijk 1 2 2200192418072539
20M. van WoerdenSchaakmat Westl. 1 2 3201211721002220
21M. de GrootRijswijk 1 2 3201209519612081
22A.G. MetzRijswijk 1 2 3120190319522072
23D. JonkmanSchaakhuis 12 3201192119182039
24P. BrasserSchaakmat Westl. 1 2 3120200319002020
 
 Botwinnik 1KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1R. Pruijssers78353221 11002535194326750,031,0
2M. Manoch8241728 ½2011203120151824-0,552,0
3S.J.H.M. Pouwels70712181½21102058193621260,172,5
4W. Bik80832291½31111890204920490,602,7
5M.M. Albers84099950 2002171220431311-0,313,5
6R.P.C. Zoun82673801½4112206519961907-0,884,0
7T.J. Beeren81637490 1001214019431211-0,764,0
8A. van der Lubben86761292½42111888192420120,705,0
9A. Middelkoop78906081 3021178919081788-0,115,0
10Y. van Deutekom77627770 3003201319851253-1,625,0
11W. Kort79754181 11001863191426460,576,0
12C. Catalan85844220 2002162518711139-0,396,0
13D. Mostert82028322½4211192617831871-0,207,8
 
 DD 1 KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1A. Mityaev85614871½3111216719851985-0,652,3
2A.C.Z. Henke73627843 42202040210923001,382,5
3E. Hommes79974292 4202212920372037-0,422,5
4L.C. Kuiper61801081½4112200219681879-0,703,5
5J.W. Koelmans72711981½4112190919531864-0,294,0
6S. Boeters84797684 44001864185425861,986,0
7M. van Iersel8578779 ½4013188719821644-0,986,5
8S. Cortenbach83593291 11001833188126130,577,0
9J.P. Arkesteijn81004221½41121719189018010,387,5
 
 DSC 1 KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1G. Legemaat70708221 11002222205527870,281,0
2E. Blees79097812½32102192218024600,981,3
3A.J.L. van der Velden79498763 43012184201222030,142,0
4R. Slaa75615762½32102177189821780,082,7
5T.J.M. Barendse71555553½43102090205523931,323,8
6B. Voogt61944191½21102077200922000,315,0
7R. Oranje7353753 ½1010198817891789-0,265,0
8A.A. Wiersma78657150 1001188721671435-0,175,0
9P.C. Buzing76360902 22002068191926510,605,5
10J. Bosma83592633½43101983192622641,236,3
11M.A. Glimmerveen76763060 3003197219121180-1,756,7
12K. van der Meer73617282½4130197118231911-0,218,0
 
 Novelty Destroyers 1KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1M Debard8747706 ½3012200721741895-0,331,0
2B. Brendemühl86493441 21011946203020300,233,0
3R.H. Meijer77148500 1001191118901158-0,533,0
4D.H.M. Dekker82683042 41211968212621260,673,3
5C.C. Fernandes João 85761501 31021943215220310,013,7
6F. Liefrink60229071 3102194320691948-0,014,0
7T. Segerberg8841327 ½10101996200220020,014,0
8W. van de Maele8772654 ½10101666198619860,365,0
9 B.M. Drolenga6251564 ½10101824188818880,095,0
10G.J. Baas84522572½41301892192220100,655,8
11C. Schmitt85535672 41211932195219520,116,0
12R. Lange85522031 3102183019361816-0,086,3
13E.R.I. Dhondt79753520 1001171319701238-0,198,0
14J.S. Bakker78798170 1001161819261194-0,158,0
 
 Promotie 1 KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1M. Kanbier82952321 30211939210019800,141,3
2B. Bannink59871130 2002220621691437-1,111,5
3M. Nepveu70973761 11001865218429160,862,0
4J.A. Baas80611521 4022197920641873-0,533,0
5M.J. Mostert71697781 4103194320451854-0,473,0
6L. Smaal8075001 ½2011189619721781-0,304,5
7H.C. Ouwens6502705 ½4013191419801642-1,145,3
8B. Albertus84387271 2101187817731773-0,255,5
9M. Wichhart75866671 11001985197227040,486,0
10M. Hettfleisch82559401½41121823192918400,097,0
11J.M. Heskes83827481 40221607189717060,348,0
 
 Rijswijk 1 KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1S. Gieben81559282½42112177211121990,141,0
2R.A. van Helvoort6139320 ½3012211621741895-0,832,0
3M. de Groot72176502 3201209519612081-0,042,7
4J. Thakoerdien7110334 ½10102144214521450,003,0
5T. de Ruiter82738701 11001981192026520,414,0
6R. Leezer7517455 ½10101974203920390,094,0
7A.G. Metz81851442 31201903195220720,714,3
8F. Hoynck van Papendrecht72716051½21102002194221320,335,0
9B.W. van Zijll Langhout59851661 2020198617881788-0,475,0
10B. Kommer76338020 1001208719921260-0,635,0
11J. Bulthuis8259636 ½10102024205520550,046,0
12J.P. Hulshof83417401½31111853189918990,186,7
13A. Goudriaan62962572 22001924180725390,687,0
14V. Geerlings77960411 11001817194826800,687,0
15H. Steffers75746661 3021182218311710-0,467,3
16B. Hoogland81844730 1001185019181186-0,408,0
 
 Schaakhuis 1KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1M. Hoogland79016081½21102151201022000,121,0
2M. Vesters79898502½42112152206321520,031,5
3M. van Mourik81959243 43011897200221931,572,8
4M. van Straaten7909440 ½3012196519081628-1,243,7
5D. Jonkman82498132 32011921191820390,494,0
6J.W. Hollander75677031 11001992208728190,635,0
7H. Metselaar74258251 21011920193019300,035,0
8N. Taverne81147550 1001178319241192-0,316,0
9N.C. Harmanus81561813 33001889188126131,466,3
10B. Yalçin81867172 4202188118011801-0,396,8
11R. Baas7415232 ½10101888189218920,017,0
12P.A. Regeer72110280 3003182918011069-1,628,0
 
 Schaakmat Westl. 1 KNSB-nr.PT#WRVEloWRTPRW-WeBord
1A.M. Hofman73655121 11002194200727390,251,0
2M. van Woerden77879782 32012117210022200,441,7
3J.W. de Jong76236821½3111242620922092-1,082,0
4M. Pietersma72670403 42202145209622870,753,3
5H. van Putten67409542 4121205519931993-0,323,8
6M.R.J. Kindt67302952½42112039198420730,194,5
7T. Bieger78426261½21101970184620370,205,5
8P. Brasser66353762 31202003190020200,075,7
9T.A. van Dijk7680398 ½1010214719831983-0,226,0
10F. Vreugdenhil61303441½3111191818551855-0,277,3
11J.P. Voorberg61611221 3102194818311710-0,897,3
12L.W.T. Duijvesteijn61940230 1001187119711239-0,368,0

Teamopstellingen

 
Botwinnik 1
R. Pruijssers2535
R.P.C. Zoun2065
S.J.H.M. Pouwels2058
Y. van Deutekom2013
D. Mostert1926
R. Mulders1913
A. van der Lubben1888
A. Middelkoop1789
DD 1
A. Mityaev2167
E. Hommes2129
A.C.Z. Henke2040
L.C. Kuiper2002
J.W. Koelmans1909
M. van Iersel1887
S. Boeters1864
J.P. Arkesteijn1719
DSC 1
E. Blees2192
A.J.L. van der Velden2184
R. Slaa2177
T.J.M. Barendse2090
B. Voogt2077
J. Bosma1983
M.A. Glimmerveen1972
K. van der Meer1971
Novelty Destroyers 1
M Debard2007
T. Segerberg1996
D.H.M. Dekker1968
B. Brendemühl1946
C.C. Fernandes João 1943
F. Liefrink1943
C. Schmitt1932
G.J. Baas1892
Promotie 1
B. Bannink2206
J.A. Baas1979
M.J. Mostert1943
M. Kanbier1939
H.C. Ouwens1914
L. Smaal1896
B. Albertus1878
M. Hettfleisch1823
Rijswijk 1
S. Gieben2177
R.A. van Helvoort2116
M. de Groot2095
F. Hoynck van Papendrecht2002
A. Goudriaan1924
A.G. Metz1903
J.P. Hulshof1853
H. Steffers1822
Schaakhuis 1
M. Vesters2152
M. Hoogland2151
R. Liem2095
J.W. Hollander1992
M. van Straaten1965
H. Metselaar1920
N.C. Harmanus1889
P.A. Regeer1829
Schaakmat Westl. 1
J.W. de Jong2426
A.M. Hofman2194
M. Pietersma2145
M. van Woerden2117
H. van Putten2055
M.R.J. Kindt2039
J.P. Voorberg1948
F. Vreugdenhil1918
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.