Naar het overzicht van alle competities

HSB-competitie : RSC-Belgisch Park

Klasse 1b
wp # bp12345678
1RSC-Belgisch Park 18626.0.X....6.02.04.05.04.05.0
2Scheve Toren 18626.0....X.4.04.53.54.04.55.5
3Haeghe Ooievaar 17623.52.04.0.X.2.04.54.5...6.5
4DSC 36523.56.03.56.0.X.3.0......5.0
5Promotie 26521.04.04.53.55.0.X....4.0...
6Schaakmat Westl. 24520.53.04.03.5.......X.6.04.0
7SHTV 24519.54.03.5......4.02.0.X.6.0
8DD 31616.03.02.51.53.0...4.02.0.X.

De slotronde is op 8 april in het Stedelijk College in Zoetermeer. DD 3 degradeert.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-09-26
 SHTV 21704-Scheve Toren 118843,5 - 4,5
1.Baak K.L. 1824 - Smit R. de19180 - 1
2.Baak E.E. 1822 - Dekker K. 1984½ - ½
3.Li-Behn T. 1664 - Theijn D. 18820 - 1
4.Olvers E. 1787 - Ottenhof S. 1875½ - ½
5.Tamminga M. 1724 - Tromp E.J. 1985½ - ½
6.Sikkes P. 1698 - Gent A. van1822½ - ½
7.Verheijen J. 1568 - Hubert M. 1835½ - ½
8.Weerts R.J. 1546 - Kleijn J. 17671 - 0
 
2019-10-03
 DD 31671-RSC-Belgisch Park 118073,0 - 5,0
1.Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 1700 - Milort G. 20430 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Ramondt D. 1709½ - ½
3.Noija H.O. 1731 - Zijden J.A. v/d18180 - 1
4.Engelen N. 1633 - Werkhoven G. 1802½ - ½
5.Vries R. de 0 - Zijden A.Q. v/d1832½ - ½
6.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Groen C. 17891 - 0
7.Bartel J.C.K.W. 1628 - Toorn A.J. v/d1727½ - ½
8.Scholtus T. 0 - Wareman D. 17390 - 1
 
2019-10-07
 Schaakmat Westl. 21743-Haeghe Ooievaar 117763,5 - 4,5
1.Duijvesteijn L.W.T. 1871 - Bekker S. 23300 - 1
2.Hart J.W. t1857 - Huizen H. van1903½ - ½
3.Etten R.W. van1765 - Bons M.M. 1716½ - ½
4.Duijvesteijn W.G.M. 1724 - Orsouw T.F. van1777½ - ½
5.Broeder L. den1723 - Warmerdam R. 1699½ - ½
6.Nieuwkerk D.M. van1657 - Nierop D. 16370 - 1
7.Ketel H. van1649 - Eijk A.J. van1586½ - ½
8.Brunner K. 1696 - Pol T. van der15581 - 0
 
2019-10-15
 Promotie 21775-DSC 317835,0 - 3,0
1.Wichhart M. 1985 - Wiersma A.A. 18871 - 0
2.Jong S.F.C. de 1858 - Laan J. 18251 - 0
3.Minnema R. 1828 - Heijgen D. van1802½ - ½
4.Tan H.T. 1781 - Smits R.C.M. 1785½ - ½
5.Kuipers H. 1699 - Nobel C. 17701 - 0
6.Kooiman S. 1735 - Dusseldorp B. van17681 - 0
7.Minnema H. 1737 - Veenstra A.H. 17190 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Mors A.W. ter17090 - 1
 
 
2e ronde.
2019-11-04
 RSC-Belgisch Park 11825-SHTV 217014,0 - 4,0
1.Milort G. 2043 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Kanters C.J. 1988 - Baak E.E. 1822½ - ½
3.Zijden J.A. v/d1818 - Vegt J.M. van der1639½ - ½
4.Werkhoven G. 1802 - Olvers E. 1787½ - ½
5.Zijden A.Q. v/d1832 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Groen C. 1789 - Sikkes P. 1698½ - ½
7.Toorn A.J. v/d1727 - Verheijen J. 15681 - 0
8.Hoebink D. 1691 - Weerts R.J. 15460 - 1
 
2019-11-11
 DSC 31793-DD 316735,0 - 3,0
1.Wiersma A.A. 1887 - Cortenbach S. 1833½ - ½
2.Laan J. 1825 - Vokurka T. 17031 - 0
3.Heijgen D. van1802 - Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 1700½ - ½
4.Smits R.C.M. 1785 - Engelen N. 16331 - 0
5.Bruschke A. 1785 - Wentholt F. 1584½ - ½
6.Nobel C. 1770 - Smallenbroek J.C.J. 16301 - 0
7.Veenstra A.H. 1719 - Bartel J.C.K.W. 1628½ - ½
8.Dusseldorp B. van1768 - Scholtus T. 00 - 1
 
2019-11-13
 Haeghe Ooievaar 11774-Promotie 217744,5 - 3,5
1.Bekker S. 2330 - Brinkman D.Th. 15731 - 0
2.Huizen H. van1903 - Wichhart M. 1985½ - ½
3.Bons M.M. 1716 - Jong S.F.C. de 18580 - 1
4.Orsouw T.F. van1777 - Minnema R. 18281 - 0
5.Warmerdam R. 1699 - Guijt E. 17331 - 0
6.Eijk A.J. van1586 - Kuipers H. 16990 - 1
7.Liefde J.J. de1622 - Tan H.T. 17810 - 1
8.Pol T. van der1558 - Minnema H. 17371 - 0
 
2019-11-15
 Scheve Toren 11798-Schaakmat Westl. 217214,0 - 4,0
1.Smit R. de1918 - Duijvesteijn L.W.T. 18711 - 0
2.Dekker K. 1984 - Duijvesteijn A. 18081 - 0
3.Theijn D. 1882 - Merle R. 17420 - 1
4.Tromp E.J. 1985 - Duijvesteijn W.G.M. 17241 - 0
5.Gent A. van1822 - Broeder L. den17231 - 0
6.Kleijn J. 1767 - Nieuwkerk D.M. van16570 - 1
7.Bergers W. 1540 - Ketel H. van16490 - 1
8.Rutten G. 1487 - Ende J.L. van den15910 - 1
 
 
3e ronde.
2019-11-25
 DSC 31794-Haeghe Ooievaar 117656,0 - 2,0
1.Laan J. 1825 - Bekker S. 23300 - 1
2.Wiersma A.A. 1887 - Huizen H. van19031 - 0
3.Smits R.C.M. 1785 - Bons M.M. 17161 - 0
4.Heijgen D. van1802 - Orsouw T.F. van17770 - 1
5.Nobel C. 1770 - Warmerdam R. 16991 - 0
6.Bruschke A. 1785 - Eijk A.J. van15861 - 0
7.Belt H.T. van den1733 - Meer J.W.F. van der15481 - 0
8.Dusseldorp B. van1768 - Pol T. van der15581 - 0
 
2019-11-28
 DD 31673-SHTV 217322,0 - 6,0
1.Cortenbach S. 1833 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Baak E.E. 18220 - 1
3.Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 1700 - Willighagen G.J. 18890 - 1
4.Engelen N. 1633 - Olvers E. 17870 - 1
5.Wentholt F. 1584 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Sikkes P. 16980 - 1
7.Bartel J.C.K.W. 1628 - Verheijen J. 1568½ - ½
8.Scholtus T. 0 - Weerts R.J. 1546½ - ½
 
2019-12-02
 Schaakmat Westl. 21747-RSC-Belgisch Park 118063,0 - 5,0
1.Duijvesteijn L.W.T. 1871 - Milort G. 20430 - 1
2.Hart J.W. t1857 - Zijden A.Q. v/d18321 - 0
3.Etten R.W. van1765 - Zijden J.A. v/d18180 - 1
4.Duijvesteijn W.G.M. 1724 - Werkhoven G. 18020 - 1
5.Broeder L. den1723 - Zijden G.J. v/d17260 - 1
6.Nieuwkerk D.M. van1657 - Groen C. 17891 - 0
7.Ketel H. van1649 - Ingenhoes P.H. 16970 - 1
8.Heiden J. v.d.1732 - Wareman D. 17391 - 0
 
2019-12-10
 Promotie 21724-Scheve Toren 118844,5 - 3,5
1.Jong S.F.C. de 1858 - Smit R. de19181 - 0
2.Kooiman S. 1735 - Dekker K. 19840 - 1
3.Minnema R. 1828 - Theijn D. 18820 - 1
4.Kuipers H. 1699 - Tromp E.J. 1985½ - ½
5.Guijt E. 1733 - Ottenhof S. 18751 - 0
6.Minnema H. 1737 - Gent A. van18221 - 0
7.Matai R.R. 1626 - Hubert M. 18350 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Kleijn J. 17671 - 0
 
 
4e ronde.
2019-12-18
 Haeghe Ooievaar 11804-DD 316406,5 - 1,5
1.Bekker S. 2330 - Cortenbach S. 18331 - 0
2.Huizen H. van1903 - Vokurka T. 17031 - 0
3.Oosterhout P. 1781 - Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 17001 - 0
4.Orsouw T.F. van1777 - Wentholt F. 15841 - 0
5.Warmerdam R. 1699 - Smallenbroek J.C.J. 1630½ - ½
6.Eijk A.J. van1586 - Bartel J.C.K.W. 1628½ - ½
7.Bons M.M. 1716 - Ruiter R. de14681 - 0
8.Nierop D. 1637 - Shin J. 1571½ - ½
 
2020-01-06
 RSC-Belgisch Park 11818-Promotie 217704,0 - 4,0
1.Milort G. 2043 - Wichhart M. 1985½ - ½
2.Zijden A.Q. v/d1832 - Minnema R. 1828½ - ½
3.Zijden J.A. v/d1818 - Jong S.F.C. de 18580 - 1
4.Werkhoven G. 1802 - Kuipers H. 16991 - 0
5.Leeuwe F. de1790 - Guijt E. 17331 - 0
6.Groen C. 1789 - Minnema H. 1737½ - ½
7.Toorn A.J. v/d1727 - Knops H. 17440 - 1
8.Wareman D. 1739 - Brinkman D.Th. 1573½ - ½
 
2020-01-09
 SHTV 21704-Schaakmat Westl. 216922,0 - 6,0
1.Baak K.L. 1824 - Duijvesteijn L.W.T. 1871½ - ½
2.Baak E.E. 1822 - Brunner K. 16960 - 1
3.Li-Behn T. 1664 - Duijvesteijn W.G.M. 1724½ - ½
4.Olvers E. 1787 - Broeder L. den17230 - 1
5.Tamminga M. 1724 - Zuidgeest J. 1690½ - ½
6.Sikkes P. 1698 - Nieuwkerk D.M. van1657½ - ½
7.Verheijen J. 1568 - Ketel H. van16490 - 1
8.Weerts R.J. 1546 - Mandelbaum A. 15290 - 1
 
2020-01-10
 Scheve Toren 11856-DSC 317904,5 - 3,5
1.Smit R. de1918 - Wiersma A.A. 18870 - 1
2.Dekker K. 1984 - Smits R.C.M. 17851 - 0
3.Theijn D. 1882 - Albregtse T. 18071 - 0
4.Ottenhof S. 1875 - Heijgen D. van18021 - 0
5.Gent A. van1822 - Veenstra A.H. 1719½ - ½
6.Tromp E.J. 1985 - Nobel C. 17701 - 0
7.Sutrisno A. 1612 - Bruschke A. 17850 - 1
8.Kleijn J. 1767 - Dusseldorp B. van17680 - 1
 
 
5e ronde.
2020-01-29
 Haeghe Ooievaar 11794-Scheve Toren 118484,0 - 4,0
1.Bekker S. 2330 - Smit R. de19181 - 0
2.Huizen H. van1903 - Dekker K. 19841 - 0
3.Oosterhout P. 1781 - Theijn D. 18820 - 1
4.Orsouw T.F. van1777 - Tromp E.J. 1985½ - ½
5.Bons M.M. 1716 - Ottenhof S. 18750 - 1
6.Eijk A.J. van1586 - Kleijn J. 17671 - 0
7.Warmerdam R. 1699 - Hubert M. 18350 - 1
8.Pol T. van der1558 - Bergers W. 1540½ - ½
 
2020-01-30
 DD 31612-Schaakmat Westl. 216834,0 - 4,0
1.Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 1700 - Duijvesteijn L.W.T. 18710 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Brunner K. 16960 - 1
3.Wentholt F. 1584 - Duijvesteijn W.G.M. 17241 - 0
4.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Broeder L. den17231 - 0
5.Bartel J.C.K.W. 1628 - Nieuwkerk D.M. van16570 - 1
6.Shin J. 1571 - Ketel H. van16491 - 0
7.Ruiter R. de1468 - Mandelbaum A. 15290 - 1
8.Scholtus T. 0 - Hofland J. 16131 - 0
 
2020-02-10
 DSC 31809-RSC-Belgisch Park 118376,0 - 2,0
1.Wiersma A.A. 1887 - Milort G. 2043½ - ½
2.Tamerus H.A. 1897 - Kanters C.J. 1988½ - ½
3.Bruschke A. 1785 - Zijden J.A. v/d1818½ - ½
4.Laan J. 1825 - Werkhoven G. 18021 - 0
5.Veenstra A.H. 1719 - Zijden A.Q. v/d18321 - 0
6.Smits R.C.M. 1785 - Groen C. 17891 - 0
7.Dusseldorp B. van1768 - Toorn A.J. v/d1727½ - ½
8.Heijgen D. van1802 - Ingenhoes P.H. 16971 - 0
 
2020-02-18
 Promotie 21764-SHTV 217044,0 - 4,0
1.Wichhart M. 1985 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Jong S.F.C. de 1858 - Baak E.E. 18220 - 1
3.Kooiman S. 1735 - Li-Behn T. 1664½ - ½
4.Kuipers H. 1699 - Olvers E. 17871 - 0
5.Guijt E. 1733 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Tan H.T. 1781 - Sikkes P. 16981 - 0
7.Knops H. 1744 - Verheijen J. 15680 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Weerts R.J. 1546½ - ½
 
 
6e ronde.
2020-03-06
 Scheve Toren 11865-DD 316735,5 - 2,5
1.Smit R. de1918 - Cortenbach S. 1833½ - ½
2.Dekker K. 1984 - Engelen N. 16331 - 0
3.Ottenhof S. 1875 - Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 17000 - 1
4.Tromp E.J. 1985 - Vokurka T. 17031 - 0
5.Gent A. van1822 - Wentholt F. 1584½ - ½
6.Perrels P. 1730 - Smallenbroek J.C.J. 1630½ - ½
7.Hubert M. 1835 - Bartel J.C.K.W. 16281 - 0
8.Kleijn J. 1767 - Scholtus T. 01 - 0
 
2020-03-09
 RSC-Belgisch Park 11796-Haeghe Ooievaar 117946,0 - 2,0
1.Milort G. 2043 - Bekker S. 23300 - 1
2.Zijden A.Q. v/d1832 - Huizen H. van19031 - 0
3.Zijden J.A. v/d1818 - Eijk A.J. van15861 - 0
4.Werkhoven G. 1802 - Orsouw T.F. van17770 - 1
5.Feenstra J.D. 1621 - Pol T. van der15581 - 0
6.Groen C. 1789 - Warmerdam R. 16991 - 0
7.Toorn A.J. v/d1727 - Bons M.M. 17161 - 0
8.Wareman D. 1739 - Oosterhout P. 17811 - 0
 
 Schaakmat Westl. 2-Promotie 2
 SHTV 2-DSC 3
 
7e ronde.
2020-04-08
 Promotie 2-DD 3
 DSC 3-Schaakmat Westl. 2
 Haeghe Ooievaar 1-SHTV 2
 Scheve Toren 1-RSC-Belgisch Park 1
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Bekker S. Haeghe Ooievaar6.06
Orsouw T.F. vanHaeghe Ooievaar5.06
Tromp E.J. Scheve Toren4.56
Dekker K. Scheve Toren4.56
Theijn D. Scheve Toren4.05
Jong S.F.C. de Promotie4.05
Zijden J.A. v/dRSC-Belgisch Park4.06
Smits R.C.M. DSC3.55
Nieuwkerk D.M. vanSchaakmat Westland3.55
Nieuwkerk D.M. vanSchaakmat3.55
Kuipers H. Promotie3.55
Baak K.L. Schaakcombinatie HTV3.55
Brunner K. Schaakmat3.03
Brunner K. Schaakmat Westland3.03
Veenstra A.H. DSC3.04
Bruschke A. DSC3.04
Wiersma A.A. DSC3.05
Wentholt F. DD3.05
Weerts R.J. Schaakcombinatie HTV3.05
Toorn A.J. v/dRSC-Belgisch Park3.05
Overzicht per team
DD 3 Partijen Punten Bord
1. Cortenbach S. 4 1.0 1.00
2. Diaz Maguińa D.F.F.J.J. 6 1.5 2.33
3. Vokurka T. 6 0.5 2.33
4. Noija H.O. 1 0.0 3.00
5. Engelen N. 4 0.5 3.50
6. Wentholt F. 5 3.0 4.40
7. Vries R. de 1 0.5 5.00
8. Smallenbroek J.C.J. 6 3.0 5.50
9. Bartel J.C.K.W. 6 2.0 6.50
10. Shin J. 2 1.5 7.00
11. Ruiter R. de 2 0.0 7.00
12. Scholtus T. 5 2.5 8.00
DSC 3 Partijen Punten Bord
1. Wiersma A.A. 5 3.0 1.20
2. Tamerus H.A. 1 0.5 2.00
3. Laan J. 4 2.0 2.25
4. Albregtse T. 1 0.0 3.00
5. Smits R.C.M. 5 3.5 3.80
6. Heijgen D. van 5 2.0 4.40
7. Bruschke A. 4 3.0 5.25
8. Nobel C. 4 2.0 5.50
9. Veenstra A.H. 4 3.0 6.00
10. Belt H.T. van den 1 1.0 7.00
11. Dusseldorp B. van 5 2.5 7.40
12. Mors A.W. ter 1 1.0 8.00
Haeghe Ooievaar 1 Partijen Punten Bord
1. Bekker S. 6 6.0 1.00
2. Huizen H. van 6 3.0 2.00
3. Orsouw T.F. van 6 5.0 4.00
4. Bons M.M. 6 1.5 4.66
5. Oosterhout P. 3 1.0 4.66
6. Warmerdam R. 6 2.0 5.50
7. Eijk A.J. van 6 2.0 5.66
8. Nierop D. 2 1.5 7.00
9. Liefde J.J. de 1 0.0 7.00
10. Meer J.W.F. van der 1 0.0 7.00
11. Pol T. van der 5 1.5 7.40
Promotie 2 Partijen Punten Bord
1. Wichhart M. 4 2.0 1.25
2. Jong S.F.C. de 5 4.0 2.20
3. Minnema R. 4 1.0 3.00
4. Kooiman S. 3 1.5 3.66
5. Kuipers H. 5 3.5 4.60
6. Guijt E. 4 2.0 5.00
7. Tan H.T. 3 2.5 5.66
8. Brinkman D.Th. 5 2.0 6.60
9. Minnema H. 4 1.5 6.75
10. Knops H. 2 1.0 7.00
11. Matai R.R. 1 0.0 7.00
RSC-Belgisch Park 1 Partijen Punten Bord
1. Milort G. 6 3.0 1.00
2. Kanters C.J. 2 1.0 2.00
3. Ramondt D. 1 0.5 2.00
4. Zijden J.A. v/d 6 4.0 3.00
5. Zijden A.Q. v/d 6 3.0 3.50
6. Werkhoven G. 6 3.0 4.00
7. Zijden G.J. v/d 1 1.0 5.00
8. Feenstra J.D. 1 1.0 5.00
9. Leeuwe F. de 1 1.0 5.00
10. Groen C. 6 2.0 6.00
11. Toorn A.J. v/d 5 3.0 7.00
12. Ingenhoes P.H. 2 1.0 7.50
13. Wareman D. 4 2.5 8.00
14. Hoebink D. 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 2 Partijen Punten Bord
1. Duijvesteijn L.W.T. 5 1.5 1.00
2. Hart J.W. t 2 1.5 2.00
3. Duijvesteijn A. 1 0.0 2.00
4. Merle R. 1 1.0 3.00
5. Etten R.W. van 2 0.5 3.00
6. Duijvesteijn W.G.M. 5 1.0 3.60
7. Brunner K. 3 3.0 4.00
8. Broeder L. den 5 1.5 4.60
9. Zuidgeest J. 1 0.5 5.00
10. Nieuwkerk D.M. van 5 3.5 5.80
11. Ketel H. van 5 2.5 6.80
12. Mandelbaum A. 2 2.0 7.50
13. Heiden J. v.d. 1 1.0 8.00
14. Ende J.L. van den 1 1.0 8.00
15. Hofland J. 1 0.0 8.00
Scheve Toren 1 Partijen Punten Bord
1. Smit R. de 6 2.5 1.00
2. Dekker K. 6 4.5 2.00
3. Theijn D. 5 4.0 3.00
4. Ottenhof S. 5 2.5 4.20
5. Tromp E.J. 6 4.5 4.50
6. Gent A. van 5 2.5 5.40
7. Perrels P. 1 0.5 6.00
8. Hubert M. 3 2.5 7.00
9. Hubert M 1 1.0 7.00
10. Sutrisno A. 1 0.0 7.00
11. Kleijn J. 6 1.0 7.33
12. Bergers W. 2 0.5 7.50
13. Rutten G. 1 0.0 8.00
SHTV 2 Partijen Punten Bord
1. Baak K.L. 5 3.5 1.00
2. Baak E.E. 5 3.0 2.00
3. Li-Behn T. 3 1.0 3.00
4. Willighagen G.J. 1 1.0 3.00
5. Vegt J.M. van der 1 0.5 3.00
6. Olvers E. 5 2.0 4.00
7. Tamminga M. 5 1.0 5.00
8. Sikkes P. 5 2.5 6.00
9. Verheijen J. 5 2.0 7.00
10. Weerts R.J. 5 3.0 8.00
Klasse 2b
wp # bp12345678
1Botwinnik 28629.0.X....5.53.06.55.06.03.0
2DSC 58624.5....X.3.52.55.04.54.54.5
3Schaakmat Westl. 37624.52.54.5.X.5.0...4.03.55.0
4RSC-Belgisch Park 26521.05.05.53.0.X.3.0......4.5
5Schaakhuis 36623.51.53.0...5.0.X.4.06.04.0
6DD 44521.53.03.54.0...4.0.X.7.0...
7Lierse 14618.52.03.54.5...2.01.0.X.5.5
8Novelty Destroyers 23621.55.03.53.03.54.0...2.5.X.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-09-30
 Schaakhuis 31618-DD 415234,0 - 4,0
1.Then H. 1826 - Horst G. 15541 - 0
2.Meij M. de1631 - Roscam Abbing E.W. 15990 - 1
3.Bosch A. van den1592 - Vries R. de 00 - 1
4.Orie E.R. 1536 - Kampen F.F. van1569½ - ½
5.Franx K. 1608 - Sterk C. 1551½ - ½
6.Nicolaas J.J.M. 1567 - Shin J. 15710 - 1
7.Thu K. 1565 - Vries A. de13171 - 0
8.Caljé F.L. 1313 - Hennink D. 14991 - 0
 
2019-09-30
 Schaakmat Westl. 31605-DSC 516174,5 - 3,5
1.Dekker J.C. 1704 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Brunner K. 1696 - Kraakman R.P.M. 16271 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Dusseldorp B. van1768½ - ½
4.Zuidgeest J. 1690 - Laan H. van der15741 - 0
5.Bruin J.S. 1580 - Hazeu C.A. 15730 - 1
6.Dijkshoorn M. 1534 - Stipdonk H. 16021 - 0
7.Mandelbaum A. 1529 - Kloet V. van der15541 - 0
8.Flikweert C.L. 1502 - Sibbing Z. 15840 - 1
 
2019-10-03
 Botwinnik 21572-RSC-Belgisch Park 216123,0 - 5,0
1.Sieben F.J. 1735 - Hoebink D. 16910 - 1
2.Gloudemans L.H.C.M. 1658 -    1 - 0(R)
3.Ameling A.H. 1630 - Ingenhoes P.H. 1697½ - ½
4.Arp G. 1605 - Zijden G.J. v/d17260 - 1
5.Sigal E. 1563 - Feenstra J.D. 16210 - 1
6.Verkade J. 1488 - Wuister J. 15100 - 1
7.Albers L.F. 1450 - Jong C. de 1429½ - ½
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Berman B. 01 - 0
 
2019-10-07
 Lierse 11625-Novelty Destroyers 215795,5 - 2,5
1.Bos F.P. van den1802 - Lange R. 1830½ - ½
2.Verduijn A. 1608 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
3.Jong-v/d Berg G. de1621 - Maele W. van de 1666½ - ½
4.Dijk T. van1623 - Arpaci T.M.S. 1596½ - ½
5.Valk D.J.G. 1601 - Molinari F. 15760 - 1
6.Quak P.C. 1664 - Rosello-Garcia M. 15471 - 0
7.Poot W. 1464 - Sidoti F. 15021 - 0
8.Tamerus J. 1616 - Tryfonas N. 11961 - 0
 
 
2e ronde.
2019-10-14
 DSC 51598-Schaakhuis 316015,0 - 3,0
1.Broekhuizen T. 1654 - Then H. 18260 - 1
2.Kraakman R.P.M. 1627 - Meij M. de16311 - 0
3.Hassan A. 1591 - Bosch A. van den15921 - 0
4.Bianchi M.B. 0 - Leite S. 15891 - 0
5.Stipdonk H. 1602 - Orie E.R. 15361 - 0
6.Narayan N.S. 1583 - Fischer P. 1498½ - ½
7.Hazeu C.A. 1573 - Thu K. 15650 - 1
8.Kloet V. van der1554 - Nicolaas J.J.M. 1567½ - ½
 
2019-10-28
 RSC-Belgisch Park 21658-Schaakmat Westl. 316373,0 - 5,0
1.Eck J. van1518 - Dekker J.C. 17041 - 0
2.Leeuwe F. de1790 - Zuidgeest J. 16900 - 1
3.Hoebink D. 1691 - Brunner K. 16960 - 1
4.Ramondt D. 1709 - Ende J.L. van den15911 - 0
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Merle R. 17420 - 1
6.Zijden G.J. v/d1726 - Dijkshoorn M. 15341 - 0
7.Feenstra J.D. 1621 - Mandelbaum A. 15290 - 1
8.Wuister J. 1510 - Hofland J. 16130 - 1
 
2019-10-29
 Novelty Destroyers 21616-Botwinnik 215665,0 - 3,0
1.Lange R. 1830 - Albers M.M. 17121 - 0
2.Dhondt E.R.I. 1713 - Catalan C. 16251 - 0
3.Maele W. van de 1666 - Lipka J.F.H. 15231 - 0
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Gloudemans L.H.C.M. 16581 - 0
5.Sidoti F. 1502 - Ameling A.H. 16300 - 1
6.Rosello-Garcia M. 1547 - Verkade J. 14880 - 1
7.Molinari F. 1576 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Krikorian O. 1499 - Soeterbroek M.I. 14451 - 0
 
2019-10-29
 DD 41578-Lierse 116167,0 - 1,0
1.Engering F. 1657 - Bos F.P. van den18021 - 0
2.Roscam Abbing E.W. 1599 - Berg S. v/d15781 - 0
3. - Jong-v/d Berg G. de1621   0 - 1(R)
4.Kampen F.F. van1569 - Dijk T. van16231 - 0
5.Sterk C. 1551 - Valk D.J.G. 16011 - 0
6.Shin J. 1571 - Voorberg-v/d Wel A. 16231 - 0
7.Herpen M. van1630 - Poot W. 14641 - 0
8.Ruiter R. de1468 - Tamerus J. 16161 - 0
 
 
3e ronde.
2019-11-18
 Schaakmat Westl. 31592-Novelty Destroyers 216335,0 - 3,0
1.Zuidgeest J. 1690 - Lange R. 18300 - 1
2.Dekker J.C. 1704 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Maele W. van de 1666½ - ½
4.Dijkshoorn M. 1534 - Arpaci T.M.S. 1596½ - ½
5.Bruin J.S. 1580 - Molinari F. 1576½ - ½
6.Ende J.L. van den1591 - Rosello-Garcia M. 15471 - 0
7.Mandelbaum A. 1529 - (Reglementair)    1 - 0(R)
8.Flikweert C.L. 1502 - Sidoti F. 1502½ - ½
 
2019-11-21
 Botwinnik 21565-DD 415565,0 - 3,0
1.Albers M.M. 1712 - Shin J. 1571½ - ½
2.Catalan C. 1625 - Roscam Abbing E.W. 1599½ - ½
3.Ameling A.H. 1630 - Herpen M. van16301 - 0
4.Arp G. 1605 - Kampen F.F. van1569½ - ½
5.Verkade J. 1488 - Sterk C. 15511 - 0
6.Sigal E. 1563 - Weel A.J. van1567½ - ½
7.Albers L.F. 1450 - Shin H. 14930 - 1
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Ruiter R. de14681 - 0
 
2019-11-25
 DSC 51578-RSC-Belgisch Park 216582,5 - 5,5
1.Broekhuizen T. 1654 - Eck J. van15181 - 0
2.Thomas R. 1499 - Leeuwe F. de17900 - 1
3.Hazeu C.A. 1573 - Hoebink D. 1691½ - ½
4.Balasubramanian S. 1536 - Ramondt D. 17090 - 1
5.Stipdonk H. 1602 - Zijden G.J. v/d1726½ - ½
6.Huisman E. 1577 - Feenstra J.D. 1621½ - ½
7.Kraakman R.P.M. 1627 - Ingenhoes P.H. 16970 - 1
8.Kloet V. van der1554 - Wuister J. 15100 - 1
 
2019-12-02
 Schaakhuis 31526-Lierse 115906,0 - 2,0
1.Tjioe G.P.T.G. 1658 - Bos F.P. van den18021 - 0
2.Meij M. de1631 - Berg S. v/d15781 - 0
3.Leite S. 1589 - Jong-v/d Berg G. de1621½ - ½
4.Franx K. 1608 - Valk D.J.G. 16011 - 0
5.Fischer P. 1498 - Voorberg-v/d Wel A. 1623½ - ½
6.Nicolaas J.J.M. 1567 - Poot W. 14641 - 0
7.Graaf R. v/d1343 - Tamerus J. 1616½ - ½
8.Caljé F.L. 1313 - Heyningen R.J.M. van1412½ - ½
 
 
4e ronde.
2019-12-16
 RSC-Belgisch Park 21658-Schaakhuis 315923,0 - 5,0
1.Eck J. van1518 - Then H. 18260 - 1
2.Leeuwe F. de1790 - Tjioe G.P.T.G. 16581 - 0
3.Hoebink D. 1691 - Meij M. de1631½ - ½
4.Ramondt D. 1709 - Cruden M. 16510 - 1
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Leite S. 15891 - 0
6.Zijden G.J. v/d1726 - Fischer P. 14980 - 1
7.Feenstra J.D. 1621 - Nicolaas J.J.M. 1567½ - ½
8.Wuister J. 1510 - Caljé F.L. 13130 - 1
 
2020-01-06
 Lierse 11616-Botwinnik 215902,0 - 6,0
1.Bos F.P. van den1802 - Albers M.M. 17120 - 1
2.Verduijn A. 1608 - Catalan C. 16250 - 1
3.Jong-v/d Berg G. de1621 - Verkade J. 14880 - 1
4.Dijk T. van1623 - Gloudemans L.H.C.M. 16581 - 0
5.Berkel D. van1568 - Sieben F.J. 17350 - 1
6.Voorberg-v/d Wel A. 1623 - Arp G. 1605½ - ½
7.Poot W. 1464 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Tamerus J. 1616 - Soeterbroek M.I. 1445½ - ½
 
2020-01-07
 Novelty Destroyers 21622-DSC 516123,5 - 4,5
1.Lange R. 1830 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Maele W. van de 1666 - Thomas R. 14991 - 0
3.Bakker J.S. 1618 - Dusseldorp B. van17680 - 1
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Kraakman R.P.M. 1627½ - ½
5.Molinari F. 1576 - Kloet V. van der15541 - 0
6.Diot P.M.L. 0 - Stipdonk H. 16020 - 1
7.Boonman P.C.M. 1522 - Narayan N.S. 15831 - 0
8.Rosello-Garcia M. 1547 - Bianchi M.B. 00 - 1
 
2020-01-14
 DD 41567-Schaakmat Westl. 316324,0 - 4,0
1.Engering F. 1657 - Dekker J.C. 1704½ - ½
2.Roscam Abbing E.W. 1599 - Brunner K. 1696½ - ½
3.Herpen M. van1630 - Kuyvenhoven V.J. 1608½ - ½
4.Kampen F.F. van1569 - Zuidgeest J. 1690½ - ½
5.Sterk C. 1551 - Merle R. 17420 - 1
6.Shin J. 1571 - Dijkshoorn M. 15340 - 1
7.Shin H. 1493 - Bruin J.S. 15801 - 0
8.Ruiter R. de1468 - Flikweert C.L. 15021 - 0
 
 
5e ronde.
2020-02-03
 Schaakmat Westl. 31605-Lierse 116143,5 - 4,5
1.Dekker J.C. 1704 - Valk D.J.G. 16011 - 0
2.Zuidgeest J. 1690 - Poot W. 14641 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Tamerus J. 1616½ - ½
4.Gaag F. v.d.1637 - Bos F.P. van den1802½ - ½
5.Ende J.L. van den1591 - Verduijn A. 1608½ - ½
6.Mandelbaum A. 1529 - Dijk T. van16230 - 1
7.Bruin J.S. 1580 - Voorberg-v/d Wel A. 16230 - 1
8.Flikweert C.L. 1502 - Berg S. v/d15780 - 1
 
2020-02-03
 DSC 51617-DD 415234,5 - 3,5
1.Broekhuizen T. 1654 - Sterk C. 15510 - 1
2.Kraakman R.P.M. 1627 - Roscam Abbing E.W. 1599½ - ½
3.Donk J. v/d1727 - Shin J. 15710 - 1
4.Bianchi M.B. 0 - (Reglementair)    1 - 0(R)
5.Stipdonk H. 1602 - Weel A.J. van1567½ - ½
6.Hazeu C.A. 1573 - (Reglementair)    1 - 0(R)
7.Narayan N.S. 1583 - Vorselen T.J.M. van1382½ - ½
8.Kloet V. van der1554 - Ruiter R. de14681 - 0
 
2020-02-17
 Schaakhuis 31588-Botwinnik 215991,5 - 6,5
1.Then H. 1826 - Albers M.M. 17120 - 1
2.Meij M. de1631 - Catalan C. 16250 - 1
3.Tjioe G.P.T.G. 1658 - Sieben F.J. 17351 - 0
4.Franx K. 1608 - Gloudemans L.H.C.M. 1658½ - ½
5.Orie E.R. 1536 - Arp G. 16050 - 1
6.Thu K. 1565 - Sigal E. 15630 - 1
7.Caljé F.L. 1313 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Nicolaas J.J.M. 1567 - Soeterbroek M.I. 14450 - 1
 
2020-02-17
 RSC-Belgisch Park 21658-Novelty Destroyers 216194,5 - 3,5
1.Eck J. van1518 - Molinari F. 15760 - 1
2.Leeuwe F. de1790 - Maele W. van de 16661 - 0
3.Hoebink D. 1691 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
4.Ramondt D. 1709 - Lange R. 18301 - 0
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Boonman P.C.M. 15221 - 0
6.Zijden G.J. v/d1726 - Arpaci T.M.S. 15960 - 1
7.Feenstra J.D. 1621 - Sidoti F. 15020 - 1
8.Wuister J. 1510 - Rosello-Garcia M. 1547½ - ½
 
 
6e ronde.
2020-03-05
 Botwinnik 21581-Schaakmat Westl. 315745,5 - 2,5
1.Albers M.M. 1712 - Zuidgeest J. 16901 - 0
2.Catalan C. 1625 - Ende J.L. van den15911 - 0
3.Verkade J. 1488 - Kuyvenhoven V.J. 1608½ - ½
4.Sieben F.J. 1735 - Hofland J. 1613½ - ½
5.Ameling A.H. 1630 - Dijkshoorn M. 1534½ - ½
6.Sigal E. 1563 - Mandelbaum A. 15291 - 0
7.Albers L.F. 1450 - Bruin J.S. 15801 - 0
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Zuyderwijk G. 14430 - 1
 
2020-03-09
 Lierse 11620-DSC 515573,5 - 4,5
1.Poot W. 1464 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Valk D.J.G. 1601 - Kraakman R.P.M. 16271 - 0
3.Bos F.P. van den1802 - Thomas R. 14991 - 0
4.Verduijn A. 1608 - Hazeu C.A. 1573½ - ½
5.Dijk T. van1623 - Kloet V. van der15540 - 1
6.Jong-v/d Berg G. de1621 - Stipdonk H. 16020 - 1
7.Tamerus J. 1616 - Wagter E.L. 14141 - 0
8.Voorberg-v/d Wel A. 1623 - Balasubramanian S. 15360 - 1
 
2020-03-10
 Novelty Destroyers 21642-Schaakhuis 315614,0 - 4,0
1.Lange R. 1830 -    1 - 0(R)
2.Dhondt E.R.I. 1713 - Tjioe G.P.T.G. 16580 - 1
3.Maele W. van de 1666 - Cruden M. 16511 - 0
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Meij M. de16311 - 0
5.Bakker J.S. 1618 - Franx K. 16080 - 1
6.Boonman P.C.M. 1522 - Fischer P. 14980 - 1
7.Rosello-Garcia M. 1547 - Nicolaas J.J.M. 15671 - 0
8.Doremalen H. van0 - Caljé F.L. 13130 - 1
 
 DD 4-RSC-Belgisch Park 2
 
7e ronde.
2020-04-15
 Schaakmat Westl. 3-Schaakhuis 3
 DSC 5-Botwinnik 2
 RSC-Belgisch Park 2-Lierse 1
 Novelty Destroyers 2-DD 4
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Arpaci T.M.S. Novelty Destroyers4.56
Albers L.F. Botwinnik4.56
Stipdonk H. DSC4.06
Maele W. van de Novelty Destroyers4.06
Broekhuizen T. DSC4.06
Verkade J. Botwinnik3.55
Shin J. DD3.55
Roscam Abbing E.W. DD3.55
Ingenhoes P.H. RSC-Belgisch Park3.55
Catalan C. Botwinnik3.55
Caljé F.L. Schaakhuis3.55
Albers M.M. Botwinnik3.55
Zuidgeest J. Schaakmat3.56
Zuidgeest J. Schaakmat Westland3.56
Tamerus J. Lierse3.56
Soeterbroek M.I. Botwinnik3.56
Lange R. Novelty Destroyers3.56
Bianchi M.B. DSC3.03
Tjioe G.P.T.G. Schaakhuis3.04
Then H. Schaakhuis3.04
Overzicht per team
Botwinnik 2 Partijen Punten Bord
1. Albers M.M. 5 3.5 1.00
2. Catalan C. 5 3.5 2.00
3. Lipka J.F.H. 1 0.0 3.00
4. Sieben F.J. 4 1.5 3.25
5. Gloudemans L.H.C.M. 4 1.5 3.50
6. Ameling A.H. 4 3.0 4.00
7. Verkade J. 5 3.5 4.60
8. Arp G. 4 2.0 4.75
9. Sigal E. 4 2.5 5.75
10. Albers L.F. 6 4.5 7.00
11. Soeterbroek M.I. 6 3.5 8.00
DD 4 Partijen Punten Bord
1. Engering F. 2 1.5 1.00
2. Horst G. 1 0.0 1.00
3. Roscam Abbing E.W. 5 3.5 2.00
4. Vries R. de 1 1.0 3.00
5. Kampen F.F. van 4 2.5 4.00
6. Sterk C. 5 2.5 4.20
7. Herpen M. van 3 1.5 4.33
8. Shin J. 5 3.5 4.40
9. (Reglementair) 2 0.0 5.00
10. Weel A.J. van 2 1.0 5.50
11. Shin H. 2 2.0 7.00
12. Vorselen T.J.M. van 1 0.5 7.00
13. Vries A. de 1 0.0 7.00
14. Ruiter R. de 4 2.0 8.00
15. Hennink D. 1 0.0 8.00
DSC 5 Partijen Punten Bord
1. Broekhuizen T. 6 4.0 1.00
2. Dusseldorp B. van 2 0.5 2.50
3. Thomas R. 3 1.0 2.66
4. Hassan A. 1 1.0 3.00
5. Donk J. v/d 1 0.0 3.00
6. Kraakman R.P.M. 6 2.0 3.16
7. Laan H. van der 1 0.0 4.00
8. Hazeu C.A. 5 3.0 5.00
9. Bianchi M.B. 3 3.0 5.33
10. Stipdonk H. 6 4.0 5.50
11. Balasubramanian S. 2 1.0 6.00
12. Huisman E. 1 0.5 6.00
13. Narayan N.S. 3 1.0 6.66
14. Kloet V. van der 6 2.5 6.83
15. Wagter E.L. 1 0.0 7.00
16. Sibbing Z. 1 1.0 8.00
Lierse 1 Partijen Punten Bord
1. Bos F.P. van den 6 2.0 1.83
2. Verduijn A. 4 2.0 3.25
3. Valk D.J.G. 5 1.0 3.40
4. Jong-v/d Berg G. de 5 2.0 3.60
5. Berg S. v/d 3 1.0 4.00
6. Dijk T. van 5 2.5 4.60
7. Poot W. 6 1.0 5.00
8. Berkel D. van 1 0.0 5.00
9. Quak P.C. 1 1.0 6.00
10. Voorberg-v/d Wel A. 5 2.0 6.40
11. Tamerus J. 6 3.5 6.83
12. Heyningen R.J.M. van 1 0.5 8.00
Novelty Destroyers 2 Partijen Punten Bord
1. Lange R. 6 3.5 1.50
2. Dhondt E.R.I. 5 1.0 2.20
3. Maele W. van de 6 4.0 2.66
4. Bakker J.S. 2 0.0 4.00
5. Arpaci T.M.S. 6 4.5 4.33
6. Molinari F. 4 2.5 4.50
7. (Onbekende Speler) 1 1.0 5.00
8. Boonman P.C.M. 3 1.0 6.00
9. Diot P.M.L. 1 0.0 6.00
10. Sidoti F. 4 1.5 6.75
11. Rosello-Garcia M. 6 1.5 6.83
12. (Reglementair) 1 0.0 7.00
13. Krikorian O. 1 1.0 8.00
14. Doremalen H. van 1 0.0 8.00
15. Tryfonas N. 1 0.0 8.00
RSC-Belgisch Park 2 Partijen Punten Bord
1. Eck J. van 4 1.0 1.00
2. Leeuwe F. de 4 3.0 2.00
3. (Reglementair) 1 0.0 2.00
4. Hoebink D. 5 3.0 2.60
5. Ramondt D. 4 3.0 4.00
6. Ingenhoes P.H. 5 3.5 5.00
7. Zijden G.J. v/d 5 2.5 5.40
8. Feenstra J.D. 5 2.0 6.40
9. Jong C. de 1 0.5 7.00
10. Wuister J. 5 2.5 7.60
11. Berman B. 1 0.0 8.00
Schaakhuis 3 Partijen Punten Bord
1. Then H. 4 3.0 1.00
2. (Reglementair) 1 0.0 1.00
3. Tjioe G.P.T.G. 4 3.0 2.00
4. Meij M. de 6 1.5 2.50
5. Bosch A. van den 2 0.0 3.00
6. Cruden M. 2 1.0 3.50
7. Leite S. 3 0.5 4.00
8. Franx K. 4 3.0 4.50
9. Orie E.R. 3 0.5 4.66
10. Fischer P. 4 3.0 5.75
11. Thu K. 3 2.0 6.66
12. Nicolaas J.J.M. 6 2.0 7.00
13. Graaf R. v/d 1 0.5 7.00
14. Caljé F.L. 5 3.5 7.80
Schaakmat Westl. 3 Partijen Punten Bord
1. Dekker J.C. 5 2.5 1.20
2. Zuidgeest J. 6 3.5 2.33
3. Brunner K. 3 2.5 2.33
4. Kuyvenhoven V.J. 5 2.5 3.00
5. Gaag F. v.d. 1 0.5 4.00
6. Ende J.L. van den 4 1.5 4.25
7. Merle R. 2 2.0 5.00
8. Dijkshoorn M. 5 3.0 5.40
9. Hofland J. 2 1.5 6.00
10. Bruin J.S. 5 0.5 6.20
11. Mandelbaum A. 5 3.0 6.60
12. Zuyderwijk G. 1 1.0 8.00
13. Flikweert C.L. 4 0.5 8.00
Klasse 3a
wp # bp12345678
1HSV 29525.0.X.4.04.5......5.55.06.0
2Voorburg 19628.54.0.X.3.55.5...5.06.04.5
3Pomar 17625.03.54.5.X.5.55.52.04.0...
4Haeghe Ooievaar 36624.0...2.52.5.X.2.56.05.55.0
5Botwinnik 35520.0......2.55.5.X.4.05.03.0
6RSC-Belgisch Park 35622.02.53.06.02.04.0.X....4.5
7Lierse 23619.03.02.04.02.53.0....X.4.5
8Rijswijk 42620.52.03.5...3.05.03.53.5.X.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-09-30
 RSC-Belgisch Park 31443-Botwinnik 315014,0 - 4,0
1.Lucas H. 1508 - Dalen W. van16090 - 1
2.Meer L.J. v/d1362 - Verheugd M. 1557½ - ½
3.Velzen M. van1487 - Roepers M. 14800 - 1
4.Groot M.H. de1397 - Jong B. de14631 - 0
5.Berman B. 0 - Franke A.C.W. 14831 - 0
6.Verploegh H.C. 1473 - Perluka J.L. 1549½ - ½
7.Jong C. de 1429 - Middelkoop E. 1472½ - ½
8.Wapenaar M. 0 - Hanemaaijer P. 1398½ - ½
 
2019-09-30
 Lierse 21403-Rijswijk 411894,5 - 3,5
1.Berg J.C. van den1471 - Huitema D.J.E. 1518½ - ½
2.Buijs G. 1459 - Schaik J.M. van10850 - 1
3.Quak P.C. 1664 - Ketting S. 13391 - 0
4.Heyningen R.J.M. van1412 - Kommer J. 11671 - 0
5.Zonneveld J. 1435 - Ketting P. 11730 - 1
6.Ecluse S. de l1196 - Marle R.R. van11761 - 0
7.Kröschell W. 1184 - Rubert M. 10031 - 0
8.Lange W. de0 - Veerkamp W. 10540 - 1
 
2019-10-01
 Pomar 11617-HSV 214133,5 - 4,5
1.Berendse F.N. 1561 - Zwart D.M. de15600 - 1
2.Vink C. 1699 - Coenders H. 14060 - 1
3.Mostfa Y.M. 1680 - Remmerswaal W 15550 - 1
4.Ferschtman F. 1634 - Kuyvenhoven R. 14960 - 1
5.Man P.M.J. de1498 - Hessels W.B. 14221 - 0
6.Terpstra J.T. 1648 - Ciftci S. 12781 - 0
7.Mudde H. 1615 - Huybens P.M. 1341½ - ½
8.Königslöw B. von1602 - Bouma H.H. 12461 - 0
 
2019-10-02
 Haeghe Ooievaar 31391-Voorburg 115142,5 - 5,5
1.Wermeskerken P.C van1571 - Mellens M. 18860 - 1
2.Groot W. de1688 - Vaishampayan A. 16720 - 1
3.Wulffers L.A.G.M. 1267 - Caljé A. 1408½ - ½
4.Hendriks J.J.E. 1419 - Goebertus A.W. 15081 - 0
5.Kruijs A.L.P.M. van der1141 - Kamp R. van de15070 - 1
6.Torbal T. de0 - Patty F. Al14820 - 1
7.Middeldorp A.G.M. 1285 - Nienhuis J. 13320 - 1
8.Croes J.C. 1364 - Visser J.H.A. 13171 - 0
 
 
2e ronde.
2019-11-04
 HSV 21460-Lierse 213455,0 - 3,0
1.Melssen F.W.J.M. 1732 - Berg S. v/d15780 - 1
2.Huybens P.M. 1341 - Heyningen R.J.M. van1412½ - ½
3.Loke J.A. 1607 - Berg J.C. van den14711 - 0
4.Remmerswaal W 1555 - Buijs G. 14591 - 0
5.Hessels W.B. 1422 - Ecluse S. de l1196½ - ½
6.Kuyvenhoven R. 1496 - Kolmeschate R. van1147½ - ½
7.Ciftci S. 1278 - Stoorvogel J.D. 11491 - 0
8.Bouma H.H. 1246 - Lange W. de0½ - ½
 
2019-11-05
 Voorburg 11504-Pomar 115933,5 - 4,5
1.Mellens M. 1886 - Berendse F.N. 15611 - 0
2.Vaishampayan A. 1672 - Vink C. 16990 - 1
3.Kamp R. van de1507 - Mostfa Y.M. 16800 - 1
4.Goebertus A.W. 1508 - Mudde H. 1615½ - ½
5.Nienhuis J. 1332 - Königslöw B. von16020 - 1
6.Rietveld A. 1331 - Beekman G. 15660 - 1
7.Madularea D. 1479 - Brizee W.S. 15361 - 0
8.Visser J.H.A. 1317 - Steemers V. 14821 - 0
 
2019-11-07
 Botwinnik 31500-Haeghe Ooievaar 314275,5 - 2,5
1.Dalen W. van1609 - Groot W. de16880 - 1
2.Verheugd M. 1557 - Wermeskerken P.C van15711 - 0
3.Boot O. 1460 - Liefde M.S. de1538½ - ½
4.Roepers M. 1480 - Hendriks J.J.E. 1419½ - ½
5.Jong B. de1463 - (Reglementair)    1 - 0(R)
6.Hanemaaijer P. 1398 - Kruijs A.L.P.M. van der11411 - 0
7.Perluka J.L. 1549 - Wulffers L.A.G.M. 12671 - 0
8.Franke A.C.W. 1483 - Croes J.C. 1364½ - ½
 
2019-11-12
 Rijswijk 41241-RSC-Belgisch Park 313743,5 - 4,5
1.Huitema D.J.E. 1518 - Groot M.H. de1397½ - ½
2.Ketting S. 1339 - Boer R. de12601 - 0
3.Janssen V.C.J. 1402 - Berman B. 00 - 1
4.Schaik J.M. van1085 - Velzen M. van14871 - 0
5.Ketting P. 1173 - Verploegh H.C. 14730 - 1
6.Kommer J. 1167 - Jong C. de 14290 - 1
7.Rubert M. 1003 - Dalen E. van12091 - 0
8.Bakx J. 0 - Meer L.J. v/d13620 - 1
 
 
3e ronde.
2019-11-26
 Rijswijk 41267-HSV 214132,0 - 6,0
1.Huitema D.J.E. 1518 - Zwart D.M. de15601 - 0
2.Ketting S. 1339 - Remmerswaal W 15550 - 1
3.Janssen V.C.J. 1402 - Coenders H. 14060 - 1
4.Ketting P. 1173 - Kuyvenhoven R. 14960 - 1
5.Kommer J. 1167 - Hessels W.B. 1422½ - ½
6.Rubert M. 1003 - Huybens P.M. 1341½ - ½
7.Peursen B.E. van0 - Ciftci S. 12780 - 1
8.Bakx J. 0 - Bouma H.H. 12460 - 1
 
2019-12-03
 Pomar 11605-Botwinnik 314775,5 - 2,5
1.Berendse F.N. 1561 - Verheugd M. 1557½ - ½
2.Vink C. 1699 - Boot O. 14601 - 0
3.Mostfa Y.M. 1680 - Roepers M. 14801 - 0
4.Ferschtman F. 1634 - Jong B. de14631 - 0
5.Jacobs H. 1403 - Middelkoop E. 14720 - 1
6.Terpstra J.T. 1648 - Dalen W. van1609½ - ½
7.Mudde H. 1615 - Hanemaaijer P. 1398½ - ½
8.Königslöw B. von1602 - Battes F. 13771 - 0
 
2019-12-09
 RSC-Belgisch Park 31355-Haeghe Ooievaar 314482,0 - 6,0
1.(Reglementair) - Groot W. de1688   0 - 1(R)
2.Groot M.H. de1397 - Wermeskerken P.C van15710 - 1
3.Boer R. de1260 - Liefde M.S. de15380 - 1
4.Berman B. 0 - Rijn P. van15641 - 0
5.Jong C. de 1429 - Hendriks J.J.E. 1419½ - ½
6.Verploegh H.C. 1473 - Torbal M. de11700 - 1
7.Meer L.J. v/d1362 - Wulffers L.A.G.M. 12670 - 1
8.Dalen E. van1209 - Croes J.C. 1364½ - ½
 
2019-12-09
 Lierse 21284-Voorburg 114952,0 - 6,0
1.Buijs G. 1459 - Mellens M. 18860 - 1
2.Berg J.C. van den1471 - Vaishampayan A. 1672½ - ½
3.Ecluse S. de l1196 - Caljé A. 14080 - 1
4.Heyningen R.J.M. van1412 - Kamp R. van de15070 - 1
5.Kröschell W. 1184 - Nienhuis J. 13320 - 1
6.Feringa A. 1252 - Patty F. Al14820 - 1
7.Kolmeschate R. van1147 - Visser J.H.A. 13171 - 0
8.Stoorvogel J.D. 1149 - Lis H.R. van1353½ - ½
 
 
4e ronde.
2020-01-13
 HSV 21521-RSC-Belgisch Park 313555,5 - 2,5
1.Melssen F.W.J.M. 1732 - Groot M.H. de13971 - 0
2.Zwart D.M. de1560 - Boer R. de1260½ - ½
3.Loke J.A. 1607 - Meer L.J. v/d13620 - 1
4.Remmerswaal W 1555 - Berman B. 01 - 0
5.Hessels W.B. 1422 - Verploegh H.C. 14731 - 0
6.Kuyvenhoven R. 1496 - Jong C. de 14291 - 0
7.Ciftci S. 1278 - Dalen E. van12090 - 1
8.Bouma H.H. 1246 - Friesacher H. 01 - 0
 
2020-01-15
 Haeghe Ooievaar 31427-Pomar 116322,5 - 5,5
1.Liefde M.S. de1538 - Meer P. v/d17471 - 0
2.Groot W. de1688 - Vink C. 16990 - 1
3.Kruijs A.L.P.M. van der1141 - Mostfa Y.M. 16800 - 1
4.Wermeskerken P.C van1571 - Ferschtman F. 16340 - 1
5.Hendriks J.J.E. 1419 - Berendse F.N. 1561½ - ½
6.Torbal T. de0 - Man P.M.J. de1498½ - ½
7.Wulffers L.A.G.M. 1267 - Wal J. van der00 - 1
8.Croes J.C. 1364 - Königslöw B. von1602½ - ½
 
2020-01-16
 Botwinnik 31490-Lierse 213955,0 - 3,0
De speler van Lierse 2 heeft een te hoge rating voor dit team
1.Verheugd M. 1557 - Jong J.J. de17880 - 1
2.Boot O. 1460 - Berg S. v/d1578½ - ½
3.Jong B. de1463 - Heyningen R.J.M. van14121 - 0
4.Roepers M. 1480 - Ecluse S. de l11960 - 1
5.Dalen W. van1609 - Buijs G. 1459½ - ½
6.Hanemaaijer P. 1398 - Kröschell W. 11840 - 1
7.Franke A.C.W. 1483 - Kolmeschate R. van11471 - 0
8.Middelkoop E. 1472 - Lange W. de01 - 0
 
2020-01-28
 Voorburg 11408-Rijswijk 411934,5 - 3,5
1.Goebertus A.W. 1508 - Huitema D.J.E. 15180 - 1
2.Caljé A. 1408 - Schaik J.M. van10851 - 0
3.Patty F. Al1482 - Ketting S. 13390 - 1
4.Nienhuis J. 1332 - Vermeer E.C.F. 01 - 0
5.Rietveld A. 1331 - Ketting P. 11730 - 1
6.Mes H. 0 - Marle R.R. van11761 - 0
7.Visser J.H.A. 1317 - Rubert M. 1003½ - ½
8.Madularea D. 1479 - Veerkamp W. 10541 - 0
 
 
5e ronde.
2020-02-03
 RSC-Belgisch Park 31401-Pomar 116226,0 - 2,0
1.Boer R. de1260 - Berendse F.N. 15611 - 0
2.Groot M.H. de1397 - Vink C. 16991 - 0
3.Friesacher H. 0 - Mostfa Y.M. 16801 - 0
4.Berman B. 0 - Ferschtman F. 16341 - 0
5.Jong C. de 1429 - Brizee W.S. 1536½ - ½
6.Meer L.J. v/d1362 - Terpstra J.T. 16481 - 0
7.Velzen M. van1487 - Mudde H. 16150 - 1
8.Verploegh H.C. 1473 - Königslöw B. von1602½ - ½
 
2020-02-10
 Lierse 21284-Haeghe Ooievaar 314692,5 - 5,5
1.Berg J.C. van den1471 - Liefde M.S. de1538½ - ½
2.Heyningen R.J.M. van1412 - Wermeskerken P.C van15710 - 1
3.Buijs G. 1459 - Groot W. de16881 - 0
4.Ecluse S. de l1196 - Hendriks J.J.E. 14190 - 1
5.Feringa A. 1252 - Bes R.N.M. 15350 - 1
6.Kröschell W. 1184 - (Reglementair)    1 - 0(R)
7.Kolmeschate R. van1147 - Torbal M. de11700 - 1
8.Stoorvogel J.D. 1149 - Croes J.C. 13640 - 1
 
2020-02-17
 HSV 21487-Voorburg 114894,0 - 4,0
1.Melssen F.W.J.M. 1732 - Mellens M. 18860 - 1
2.Zwart D.M. de1560 - Doorn W. 00 - 1
3.Remmerswaal W 1555 - Caljé A. 14081 - 0
4.Kuyvenhoven R. 1496 - Kamp R. van de15070 - 1
5.Loke J.A. 1607 - Mes H. 01 - 0
6.Hessels W.B. 1422 - Patty F. Al14821 - 0
7.Ciftci S. 1278 - Nienhuis J. 13320 - 1
8.Bouma H.H. 1246 - Visser J.H.A. 13171 - 0
 
2020-02-18
 Rijswijk 41242-Botwinnik 315005,0 - 3,0
1.Huitema D.J.E. 1518 - Verheugd M. 15570 - 1
2.Schaik J.M. van1085 - Jong B. de14631 - 0
3.Janssen V.C.J. 1402 - Roepers M. 14801 - 0
4.Ketting S. 1339 - Dalen W. van16090 - 1
5.Vermeer E.C.F. 0 - Boot O. 14601 - 0
6.Ketting P. 1173 - Perluka J.L. 15491 - 0
7.Marle R.R. van1176 - Hanemaaijer P. 13980 - 1
8.Rubert M. 1003 - Franke A.C.W. 14831 - 0
 
 
6e ronde.
2020-03-03
 Pomar 11601-Lierse 213254,0 - 4,0
1.Berendse F.N. 1561 - Berg S. v/d1578½ - ½
2.Vink C. 1699 - Berg J.C. van den1471½ - ½
3.Mostfa Y.M. 1680 - Buijs G. 14590 - 1
4.Ferschtman F. 1634 - Ecluse S. de l11961 - 0
5.Man P.M.J. de1498 - Heyningen R.J.M. van14120 - 1
6.Brizee W.S. 1536 - Kröschell W. 11841 - 0
7.Wal J. van der0 - Kolmeschate R. van11470 - 1
8.Königslöw B. von1602 - Stoorvogel J.D. 11491 - 0
 
2020-03-10
 Voorburg 11529-RSC-Belgisch Park 313575,0 - 3,0
1.Mellens M. 1886 - (Reglementair)    1 - 0(R)
2.Vaishampayan A. 1672 - Boer R. de12601 - 0
3.Goebertus A.W. 1508 - Bellekom R. 01 - 0
4.Kamp R. van de1507 - Groot M.H. de1397½ - ½
5.Patty F. Al1482 - Meer L.J. v/d1362½ - ½
6.Nienhuis J. 1332 - Jong C. de 14290 - 1
7.Mes H. 0 - Dalen E. van12091 - 0
8.Visser J.H.A. 1317 - Velzen M. van14870 - 1
 
2020-03-11
 Haeghe Ooievaar 31388-Rijswijk 412185,0 - 3,0
1.Wermeskerken P.C van1571 - Huitema D.J.E. 15180 - 1
2.Bes R.N.M. 1535 - Schaik J.M. van10850 - 1
3.Hendriks J.J.E. 1419 - Vermeer E.C.F. 01 - 0
4.Croes J.C. 1364 - Janssen V.C.J. 14021 - 0
5.Dijk R.K.J.J. van1416 - Ketting P. 11731 - 0
6.Wulffers L.A.G.M. 1267 - Marle R.R. van11760 - 1
7.Kruijs A.L.P.M. van der1141 - Rubert M. 10031 - 0
8.Torbal T. de0 - Kommer J. 11671 - 0
 
 Botwinnik 3-HSV 2
 
7e ronde.
2020-03-30
 Lierse 2-RSC-Belgisch Park 3
 HSV 2-Haeghe Ooievaar 3
 Rijswijk 4-Pomar 1
 Voorburg 1-Botwinnik 3
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Remmerswaal W HSV5.05
Mellens M. Voorburg5.05
Königslöw B. vonPomar5.06
Hendriks J.J.E. Haeghe Ooievaar4.56
Croes J.C. Haeghe Ooievaar4.56
Schaik J.M. vanRijswijk4.05
Berman B. RSC-Belgisch Park4.05
Nienhuis J. Voorburg4.06
Meer L.J. v/dRSC-Belgisch Park4.06
Huitema D.J.E. Rijswijk4.06
Kuyvenhoven R. HSV3.55
Kamp R. van deVoorburg3.55
Bouma H.H. HSV3.55
Vink C. Pomar3.56
Liefde M.S. deHaeghe Ooievaar3.04
Verheugd M. Botwinnik3.05
Kröschell W. Lierse3.05
Hessels W.B. HSV3.05
Hanemaaijer P. Botwinnik3.05
Ferschtman F. Pomar3.05
Overzicht per team
Botwinnik 3 Partijen Punten Bord
1. Verheugd M. 5 3.0 1.40
2. Boot O. 4 1.0 3.00
3. Dalen W. van 5 3.0 3.40
4. Roepers M. 5 1.5 3.40
5. Jong B. de 5 2.0 3.60
6. Perluka J.L. 3 1.5 6.33
7. Middelkoop E. 3 2.5 6.66
8. Hanemaaijer P. 5 3.0 6.80
9. Franke A.C.W. 4 1.5 7.00
10. Battes F. 1 0.0 8.00
Haeghe Ooievaar 3 Partijen Punten Bord
1. Groot W. de 5 2.0 1.80
2. Liefde M.S. de 4 3.0 2.00
3. Wermeskerken P.C van 6 2.0 2.00
4. Bes R.N.M. 2 1.0 3.50
5. Rijn P. van 1 0.0 4.00
6. Hendriks J.J.E. 6 4.5 4.16
7. Dijk R.K.J.J. van 1 1.0 5.00
8. Kruijs A.L.P.M. van der 4 1.0 5.25
9. (Reglementair) 2 0.0 5.50
10. Wulffers L.A.G.M. 5 1.5 6.00
11. Torbal M. de 2 2.0 6.50
12. Torbal T. de 3 1.5 6.66
13. Middeldorp A.G.M. 1 0.0 7.00
14. Croes J.C. 6 4.5 7.33
HSV 2 Partijen Punten Bord
1. Melssen F.W.J.M. 3 1.0 1.00
2. Zwart D.M. de 4 1.5 1.50
3. Coenders H. 2 2.0 2.50
4. Remmerswaal W 5 5.0 3.20
5. Loke J.A. 3 2.0 3.66
6. Kuyvenhoven R. 5 3.5 4.80
7. Huybens P.M. 3 1.5 5.00
8. Hessels W.B. 5 3.0 5.20
9. Ciftci S. 5 2.0 6.80
10. Bouma H.H. 5 3.5 8.00
Lierse 2 Partijen Punten Bord
1. Jong J.J. de 1 1.0 1.00
2. Berg S. v/d 3 2.0 1.33
3. Berg J.C. van den 5 2.0 1.80
4. Buijs G. 6 2.5 3.00
5. Quak P.C. 1 1.0 3.00
6. Heyningen R.J.M. van 6 2.5 3.33
7. Ecluse S. de l 6 2.5 4.33
8. Zonneveld J. 1 0.0 5.00
9. Feringa A. 2 0.0 5.50
10. Kröschell W. 5 3.0 6.00
11. Kolmeschate R. van 5 2.5 6.80
12. Stoorvogel J.D. 4 0.5 7.75
13. Lange W. de 3 0.5 8.00
Pomar 1 Partijen Punten Bord
1. Meer P. v/d 1 0.0 1.00
2. Berendse F.N. 6 1.5 1.66
3. Vink C. 6 3.5 2.00
4. Mostfa Y.M. 6 3.0 3.00
5. Ferschtman F. 5 3.0 4.00
6. Jacobs H. 1 0.0 5.00
7. Man P.M.J. de 3 1.5 5.33
8. Terpstra J.T. 3 1.5 6.00
9. Brizee W.S. 3 1.5 6.00
10. Beekman G. 1 1.0 6.00
11. Mudde H. 4 2.5 6.25
12. Wal J. van der 2 1.0 7.00
13. Königslöw B. von 6 5.0 7.50
14. Steemers V. 1 0.0 8.00
Rijswijk 4 Partijen Punten Bord
1. Huitema D.J.E. 6 4.0 1.00
2. Schaik J.M. van 5 4.0 2.40
3. Ketting S. 5 2.0 2.80
4. Janssen V.C.J. 4 1.0 3.25
5. Mes H. 1 1.0 4.00
6. Vermeer E.C.F. 2 1.0 4.00
7. Ketting P. 6 3.0 5.00
8. Kommer J. 4 0.5 5.75
9. Marle R.R. van 4 1.0 6.25
10. Rubert M. 6 3.0 7.00
11. Peursen B.E. van 1 0.0 7.00
12. Veerkamp W. 2 1.0 8.00
13. Bakx J. 2 0.0 8.00
RSC-Belgisch Park 3 Partijen Punten Bord
1. Lucas H. 1 0.0 1.00
2. (Reglementair) 2 0.0 1.00
3. Boer R. de 5 1.5 2.00
4. Groot M.H. de 6 3.0 2.33
5. (Onbekende Speler) 1 0.0 3.00
6. Berman B. 5 4.0 4.00
7. Meer L.J. v/d 6 4.0 5.16
8. Friesacher H. 2 1.0 5.50
9. Velzen M. van 4 1.0 5.50
10. Jong C. de 5 2.5 5.80
11. Verploegh H.C. 5 2.0 6.00
12. Jong C. de 1 1.0 6.00
13. Dalen E. van 4 1.5 7.25
14. Wapenaar M. 1 0.5 8.00
Voorburg 1 Partijen Punten Bord
1. Mellens M. 5 5.0 1.00
2. Vaishampayan A. 4 2.5 2.00
3. Doorn W. 1 1.0 2.00
4. Caljé A. 4 2.5 2.75
5. Goebertus A.W. 4 1.5 3.00
6. Kamp R. van de 5 3.5 4.00
7. Patty F. Al 5 2.5 5.20
8. Rietveld A. 2 0.0 5.50
9. Nienhuis J. 6 4.0 5.66
10. Mes H. 2 1.0 6.00
11. (Onbekende Speler) 1 1.0 6.00
12. Madularea D. 2 2.0 7.50
13. Visser J.H.A. 6 1.5 7.66
14. Lis H.R. van 1 0.5 8.00
Beker
wp # bp12345678910111213141516
1DSC Beker427.0.X................3.5............3.5............
2Promotie Beker427.0....X..........3.0........................4.0...
3Schaakmat Westl. Beker426.5.......X................2.5............4.0......
4RSC-Belgisch Park Beker425.5..........X.2.5...............3.0...............
5Haeghe Ooievaar Beker225.5.........1.5.X......................4.0.........
6Scheve Toren Beker225.0...1.0..........X............................4.0
7Novelty Destroyers Beker223.50.5................X.......3.0..................
8Rijswijk Beker112.0......................X.2.0.....................
9Botwinnik Beker123.5......1.5............2.0.X......................
10DD Beker011.0..................1.0.......X...................
11Schaakhuis Beker011.0.........1.0...................X................
12HSV Beker010.50.5...............................X.............
13Lierse Beker010.0............0.0......................X..........
14Raadsheer-Corbulo Beker010.0......0.0...............................X.......
15Voorburg Beker010.0...0.0.....................................X....
16Wassenaar Beker 010.0...............0.0............................X.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-11-12
 Novelty Destroyers Beker1965-DD Beker20853,0 - 1,0
1.Liefrink F. 1943 - Mityaev A. 21671 - 0
2.Dekker D.H.M. 1968 - Hommes E. 21290 - 1
3.Debard M 2007 - Henke A.C.Z. 20401 - 0
4.Fernandes Joăo C.C. 1943 - Kuiper L.C. 20021 - 0
2019-11-18
 DSC Beker2055-HSV Beker18093,5 - 0,5
1.Barendse T.J.M. 2090 - Bodaan A. 18971 - 0
2.Buzing P.C. 2068 - Groenendijk D. 17481 - 0
3.Voogt B. 2077 - Haan J.A. de18111 - 0
4.Bosma J. 1983 - Corneth H.J.M. 1781½ - ½
2019-11-25
 RSC-Belgisch Park Beker1913-Schaakhuis Beker18413,0 - 1,0
1.Milort G. 2043 - Straaten M. van19651 - 0
2.Kanters C.J. 1988 - Mourik M. van18971 - 0
3.Werkhoven G. 1802 - Yalçin B. 18810 - 1
4.Zijden J.A. v/d1818 - Roeleveld E. 16211 - 0
2019-12-03
 Rijswijk Beker1936-Botwinnik Beker19732,0 - 2,0
Botwinnik door na snelschaken
1.Groot M. de2095 - Zoun R.P.C. 20650 - 1
2.Leezer R. 1974 - Deutekom Y. van20131 - 0
3.Hulshof J.P. 1853 - Lubben A. van der1888½ - ½
4.Steffers H. 1822 - Mostert D. 1926½ - ½
2019-12-11
 Haeghe Ooievaar Beker1912-Lierse Beker16424,0 - 0,0
1.Bekker S. 2330 - Berg S. v/d15781 - 0
2.Orsouw T.F. van1777 - Bos F.P. van den18021 - 0
3.Huizen H. van1903 - Jong-v/d Berg G. de16211 - 0
4.Nierop D. 1637 - Berkel D. van15681 - 0
2019-12-12
 Raadsheer-Corbulo Beker1681-Schaakmat Westl. Beker20520,0 - 4,0
1.Scholten J.J.H. 1793 - Hofman A.M. 21940 - 1
2.Kamar M.B. 1898 - Putten H. van20550 - 1
3.As J.J. van1500 - Kindt M.R.J. 20390 - 1
4.Mokadem M. 1531 - Vreugdenhil F. 19180 - 1
2019-12-17
 Promotie Beker1889-Voorburg Beker16894,0 - 0,0
1.Kanbier M. 1939 - Mellens M. 18861 - 0
2.Ouwens H.C. 1914 - Vaishampayan A. 16721 - 0
3.Albertus B. 1878 - Goebertus A.W. 15081 - 0
4.Hettfleisch M. 1823 - Doorn W. 01 - 0
2020-01-01
 Scheve Toren Beker-Wassenaar Beker 4,0 - 0,0
Scheve Toren gaat door. Wassenaar doet niet mee aan de bekerwedstrijd
1.(Reglementair) - (Reglementair) 1 - 0
2.(Reglementair) - (Reglementair) 1 - 0
3.(Reglementair) - (Reglementair) 1 - 0
4.(Reglementair) - (Reglementair) 1 - 0
 
2e ronde.
2020-01-28
 Novelty Destroyers Beker1965-DSC Beker20070,5 - 3,5
1.Fernandes Joăo C.C. 1943 - Barendse T.J.M. 20900 - 1
2.Debard M 2007 - Buzing P.C. 20680 - 1
3.Liefrink F. 1943 - Bosma J. 1983½ - ½
4.Dekker D.H.M. 1968 - Wiersma A.A. 18870 - 1
2020-02-06
 Botwinnik Beker1962-Schaakmat Westl. Beker21791,5 - 2,5
1.Manoch M. 2031 - Putten H. van2055½ - ½
2.Zoun R.P.C. 2065 - Jong J.W. de24260 - 1
3.Kort W. 1863 - Hofman A.M. 21940 - 1
4.Lubben A. van der1888 - Kindt M.R.J. 20391 - 0
2020-02-12
 Haeghe Ooievaar Beker1927-RSC-Belgisch Park Beker18741,5 - 2,5
1.Bekker S. 2330 - Milort G. 20431 - 0
2.Huizen H. van1903 - Zijden J.A. v/d18180 - 1
3.Orsouw T.F. van1777 - Werkhoven G. 1802½ - ½
4.Warmerdam R. 1699 - Zijden A.Q. v/d18320 - 1
2020-02-14
 Scheve Toren Beker1915-Promotie Beker19001,0 - 3,0
1.Smit R. de1918 - Wichhart M. 19850 - 1
2.Theijn D. 1882 - Ouwens H.C. 19141 - 0
3.Ottenhof S. 1875 - Albertus B. 18780 - 1
4.Tromp E.J. 1985 - Hettfleisch M. 18230 - 1
 
3e ronde.
2020-03-23
 RSC-Belgisch Park Beker-Schaakmat Westl. Beker
 DSC Beker-Promotie Beker
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Zijden J.A. v/dRSC-Belgisch Park2.02
Hofman A.M. Schaakmat2.02
Hofman A.M. Schaakmat Westland2.02
Hettfleisch M. Promotie2.02
Buzing P.C. DSC2.02
Bekker S. Haeghe Ooievaar2.02
Barendse T.J.M. DSC2.02
Albertus B. Promotie2.02
Putten H. vanSchaakmat1.52
Putten H. vanSchaakmat Westland1.52
Orsouw T.F. vanHaeghe Ooievaar1.52
Lubben A. van derBotwinnik1.52
Liefrink F. Novelty Destroyers1.52
Zijden A.Q. v/dRSC-Belgisch Park1.01
Yalçin B. Schaakhuis1.01
Wiersma A.A. DSC1.01
Wichhart M. Promotie1.01
Vreugdenhil F. Schaakmat1.01
Vreugdenhil F. Schaakmat Westland1.01
Voogt B. DSC1.01
Overzicht per team
Botwinnik Beker Partijen Punten Bord
1. Manoch M. 1 0.5 1.00
2. Zoun R.P.C. 2 1.0 1.50
3. Deutekom Y. van 1 0.0 2.00
4. Kort W. 1 0.0 3.00
5. Lubben A. van der 2 1.5 3.50
6. Mostert D. 1 0.5 4.00
DD Beker Partijen Punten Bord
1. Mityaev A. 1 0.0 1.00
2. Hommes E. 1 1.0 2.00
3. Henke A.C.Z. 1 0.0 3.00
4. Kuiper L.C. 1 0.0 4.00
DSC Beker Partijen Punten Bord
1. Barendse T.J.M. 2 2.0 1.00
2. Buzing P.C. 2 2.0 2.00
3. Voogt B. 1 1.0 3.00
4. Bosma J. 2 1.0 3.50
5. Wiersma A.A. 1 1.0 4.00
Haeghe Ooievaar Beker Partijen Punten Bord
1. Bekker S. 2 2.0 1.00
2. Orsouw T.F. van 2 1.5 2.50
3. Huizen H. van 2 1.0 2.50
4. Nierop D. 1 1.0 4.00
5. Warmerdam R. 1 0.0 4.00
HSV Beker Partijen Punten Bord
1. Bodaan A. 1 0.0 1.00
2. Groenendijk D. 1 0.0 2.00
3. Haan J.A. de 1 0.0 3.00
4. Corneth H.J.M. 1 0.5 4.00
Lierse Beker Partijen Punten Bord
1. Berg S. v/d 1 0.0 1.00
2. Bos F.P. van den 1 0.0 2.00
3. Jong-v/d Berg G. de 1 0.0 3.00
4. Berkel D. van 1 0.0 4.00
Novelty Destroyers Beker Partijen Punten Bord
1. Liefrink F. 2 1.5 2.00
2. Debard M 2 1.0 2.50
3. Fernandes Joăo C.C. 2 1.0 2.50
4. Dekker D.H.M. 2 0.0 3.00
Promotie Beker Partijen Punten Bord
1. Kanbier M. 1 1.0 1.00
2. Wichhart M. 1 1.0 1.00
3. Ouwens H.C. 2 1.0 2.00
4. Albertus B. 2 2.0 3.00
5. Hettfleisch M. 2 2.0 4.00
Raadsheer-Corbulo Beker Partijen Punten Bord
1. Scholten J.J.H. 1 0.0 1.00
2. Kamar M.B. 1 0.0 2.00
3. As J.J. van 1 0.0 3.00
4. Mokadem M. 1 0.0 4.00
Rijswijk Beker Partijen Punten Bord
1. Groot M. de 1 0.0 1.00
2. Leezer R. 1 1.0 2.00
3. Hulshof J.P. 1 0.5 3.00
4. Steffers H. 1 0.5 4.00
RSC-Belgisch Park Beker Partijen Punten Bord
1. Milort G. 2 1.0 1.00
2. Kanters C.J. 1 1.0 2.00
3. Zijden J.A. v/d 2 2.0 3.00
4. Werkhoven G. 2 0.5 3.00
5. Zijden A.Q. v/d 1 1.0 4.00
Schaakhuis Beker Partijen Punten Bord
1. Straaten M. van 1 0.0 1.00
2. Mourik M. van 1 0.0 2.00
3. Yalçin B. 1 1.0 3.00
4. Roeleveld E. 1 0.0 4.00
Schaakmat Westl. Beker Partijen Punten Bord
1. Putten H. van 2 1.5 1.50
2. Hofman A.M. 2 2.0 2.00
3. Jong J.W. de 1 1.0 2.00
4. Kindt M.R.J. 2 1.0 3.50
5. Vreugdenhil F. 1 1.0 4.00
Scheve Toren Beker Partijen Punten Bord
1. Smit R. de 1 0.0 1.00
2. Theijn D. 1 1.0 2.00
3. (Reglementair) 4 4.0 2.50
4. Ottenhof S. 1 0.0 3.00
5. Tromp E.J. 1 0.0 4.00
Voorburg Beker Partijen Punten Bord
1. Mellens M. 1 0.0 1.00
2. Vaishampayan A. 1 0.0 2.00
3. Goebertus A.W. 1 0.0 3.00
4. Doorn W. 1 0.0 4.00
Wassenaar Beker Partijen Punten Bord
1. (Reglementair) 4 0.0 2.50