Naar het overzicht van alle competities

Klasse 2b
wp # bp12345678
1Botwinnik 28629.0.X....5.53.06.55.06.03.0
2DSC 58624.5....X.3.52.55.04.54.54.5
3Schaakmat Westl. 37624.52.54.5.X.5.0...4.03.55.0
4RSC-Belgisch Park 26521.05.05.53.0.X.3.0......4.5
5Schaakhuis 36623.51.53.0...5.0.X.4.06.04.0
6DD 44521.53.03.54.0...4.0.X.7.0...
7Lierse 14618.52.03.54.5...2.01.0.X.5.5
8Novelty Destroyers 23621.55.03.53.03.54.0...2.5.X.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-09-30
 Schaakhuis 31618-DD 415234,0 - 4,0
1.Then H. 1826 - Horst G. 15541 - 0
2.Meij M. de1631 - Roscam Abbing E.W. 15990 - 1
3.Bosch A. van den1592 - Vries R. de 00 - 1
4.Orie E.R. 1536 - Kampen F.F. van1569½ - ½
5.Franx K. 1608 - Sterk C. 1551½ - ½
6.Nicolaas J.J.M. 1567 - Shin J. 15710 - 1
7.Thu K. 1565 - Vries A. de13171 - 0
8.Caljé F.L. 1313 - Hennink D. 14991 - 0
 
2019-09-30
 Schaakmat Westl. 31605-DSC 516174,5 - 3,5
1.Dekker J.C. 1704 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Brunner K. 1696 - Kraakman R.P.M. 16271 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Dusseldorp B. van1768½ - ½
4.Zuidgeest J. 1690 - Laan H. van der15741 - 0
5.Bruin J.S. 1580 - Hazeu C.A. 15730 - 1
6.Dijkshoorn M. 1534 - Stipdonk H. 16021 - 0
7.Mandelbaum A. 1529 - Kloet V. van der15541 - 0
8.Flikweert C.L. 1502 - Sibbing Z. 15840 - 1
 
2019-10-03
 Botwinnik 21572-RSC-Belgisch Park 216123,0 - 5,0
1.Sieben F.J. 1735 - Hoebink D. 16910 - 1
2.Gloudemans L.H.C.M. 1658 -    1 - 0(R)
3.Ameling A.H. 1630 - Ingenhoes P.H. 1697½ - ½
4.Arp G. 1605 - Zijden G.J. v/d17260 - 1
5.Sigal E. 1563 - Feenstra J.D. 16210 - 1
6.Verkade J. 1488 - Wuister J. 15100 - 1
7.Albers L.F. 1450 - Jong C. de 1429½ - ½
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Berman B. 01 - 0
 
2019-10-07
 Lierse 11625-Novelty Destroyers 215795,5 - 2,5
1.Bos F.P. van den1802 - Lange R. 1830½ - ½
2.Verduijn A. 1608 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
3.Jong-v/d Berg G. de1621 - Maele W. van de 1666½ - ½
4.Dijk T. van1623 - Arpaci T.M.S. 1596½ - ½
5.Valk D.J.G. 1601 - Molinari F. 15760 - 1
6.Quak P.C. 1664 - Rosello-Garcia M. 15471 - 0
7.Poot W. 1464 - Sidoti F. 15021 - 0
8.Tamerus J. 1616 - Tryfonas N. 11961 - 0
 
 
2e ronde.
2019-10-14
 DSC 51598-Schaakhuis 316015,0 - 3,0
1.Broekhuizen T. 1654 - Then H. 18260 - 1
2.Kraakman R.P.M. 1627 - Meij M. de16311 - 0
3.Hassan A. 1591 - Bosch A. van den15921 - 0
4.Bianchi M.B. 0 - Leite S. 15891 - 0
5.Stipdonk H. 1602 - Orie E.R. 15361 - 0
6.Narayan N.S. 1583 - Fischer P. 1498½ - ½
7.Hazeu C.A. 1573 - Thu K. 15650 - 1
8.Kloet V. van der1554 - Nicolaas J.J.M. 1567½ - ½
 
2019-10-28
 RSC-Belgisch Park 21658-Schaakmat Westl. 316373,0 - 5,0
1.Eck J. van1518 - Dekker J.C. 17041 - 0
2.Leeuwe F. de1790 - Zuidgeest J. 16900 - 1
3.Hoebink D. 1691 - Brunner K. 16960 - 1
4.Ramondt D. 1709 - Ende J.L. van den15911 - 0
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Merle R. 17420 - 1
6.Zijden G.J. v/d1726 - Dijkshoorn M. 15341 - 0
7.Feenstra J.D. 1621 - Mandelbaum A. 15290 - 1
8.Wuister J. 1510 - Hofland J. 16130 - 1
 
2019-10-29
 Novelty Destroyers 21616-Botwinnik 215665,0 - 3,0
1.Lange R. 1830 - Albers M.M. 17121 - 0
2.Dhondt E.R.I. 1713 - Catalan C. 16251 - 0
3.Maele W. van de 1666 - Lipka J.F.H. 15231 - 0
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Gloudemans L.H.C.M. 16581 - 0
5.Sidoti F. 1502 - Ameling A.H. 16300 - 1
6.Rosello-Garcia M. 1547 - Verkade J. 14880 - 1
7.Molinari F. 1576 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Krikorian O. 1499 - Soeterbroek M.I. 14451 - 0
 
2019-10-29
 DD 41578-Lierse 116167,0 - 1,0
1.Engering F. 1657 - Bos F.P. van den18021 - 0
2.Roscam Abbing E.W. 1599 - Berg S. v/d15781 - 0
3. - Jong-v/d Berg G. de1621   0 - 1(R)
4.Kampen F.F. van1569 - Dijk T. van16231 - 0
5.Sterk C. 1551 - Valk D.J.G. 16011 - 0
6.Shin J. 1571 - Voorberg-v/d Wel A. 16231 - 0
7.Herpen M. van1630 - Poot W. 14641 - 0
8.Ruiter R. de1468 - Tamerus J. 16161 - 0
 
 
3e ronde.
2019-11-18
 Schaakmat Westl. 31592-Novelty Destroyers 216335,0 - 3,0
1.Zuidgeest J. 1690 - Lange R. 18300 - 1
2.Dekker J.C. 1704 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Maele W. van de 1666½ - ½
4.Dijkshoorn M. 1534 - Arpaci T.M.S. 1596½ - ½
5.Bruin J.S. 1580 - Molinari F. 1576½ - ½
6.Ende J.L. van den1591 - Rosello-Garcia M. 15471 - 0
7.Mandelbaum A. 1529 - (Reglementair)    1 - 0(R)
8.Flikweert C.L. 1502 - Sidoti F. 1502½ - ½
 
2019-11-21
 Botwinnik 21565-DD 415565,0 - 3,0
1.Albers M.M. 1712 - Shin J. 1571½ - ½
2.Catalan C. 1625 - Roscam Abbing E.W. 1599½ - ½
3.Ameling A.H. 1630 - Herpen M. van16301 - 0
4.Arp G. 1605 - Kampen F.F. van1569½ - ½
5.Verkade J. 1488 - Sterk C. 15511 - 0
6.Sigal E. 1563 - Weel A.J. van1567½ - ½
7.Albers L.F. 1450 - Shin H. 14930 - 1
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Ruiter R. de14681 - 0
 
2019-11-25
 DSC 51578-RSC-Belgisch Park 216582,5 - 5,5
1.Broekhuizen T. 1654 - Eck J. van15181 - 0
2.Thomas R. 1499 - Leeuwe F. de17900 - 1
3.Hazeu C.A. 1573 - Hoebink D. 1691½ - ½
4.Balasubramanian S. 1536 - Ramondt D. 17090 - 1
5.Stipdonk H. 1602 - Zijden G.J. v/d1726½ - ½
6.Huisman E. 1577 - Feenstra J.D. 1621½ - ½
7.Kraakman R.P.M. 1627 - Ingenhoes P.H. 16970 - 1
8.Kloet V. van der1554 - Wuister J. 15100 - 1
 
2019-12-02
 Schaakhuis 31526-Lierse 115906,0 - 2,0
1.Tjioe G.P.T.G. 1658 - Bos F.P. van den18021 - 0
2.Meij M. de1631 - Berg S. v/d15781 - 0
3.Leite S. 1589 - Jong-v/d Berg G. de1621½ - ½
4.Franx K. 1608 - Valk D.J.G. 16011 - 0
5.Fischer P. 1498 - Voorberg-v/d Wel A. 1623½ - ½
6.Nicolaas J.J.M. 1567 - Poot W. 14641 - 0
7.Graaf R. v/d1343 - Tamerus J. 1616½ - ½
8.Caljé F.L. 1313 - Heyningen R.J.M. van1412½ - ½
 
 
4e ronde.
2019-12-16
 RSC-Belgisch Park 21658-Schaakhuis 315923,0 - 5,0
1.Eck J. van1518 - Then H. 18260 - 1
2.Leeuwe F. de1790 - Tjioe G.P.T.G. 16581 - 0
3.Hoebink D. 1691 - Meij M. de1631½ - ½
4.Ramondt D. 1709 - Cruden M. 16510 - 1
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Leite S. 15891 - 0
6.Zijden G.J. v/d1726 - Fischer P. 14980 - 1
7.Feenstra J.D. 1621 - Nicolaas J.J.M. 1567½ - ½
8.Wuister J. 1510 - Caljé F.L. 13130 - 1
 
2020-01-06
 Lierse 11616-Botwinnik 215902,0 - 6,0
1.Bos F.P. van den1802 - Albers M.M. 17120 - 1
2.Verduijn A. 1608 - Catalan C. 16250 - 1
3.Jong-v/d Berg G. de1621 - Verkade J. 14880 - 1
4.Dijk T. van1623 - Gloudemans L.H.C.M. 16581 - 0
5.Berkel D. van1568 - Sieben F.J. 17350 - 1
6.Voorberg-v/d Wel A. 1623 - Arp G. 1605½ - ½
7.Poot W. 1464 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Tamerus J. 1616 - Soeterbroek M.I. 1445½ - ½
 
2020-01-07
 Novelty Destroyers 21622-DSC 516123,5 - 4,5
1.Lange R. 1830 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Maele W. van de 1666 - Thomas R. 14991 - 0
3.Bakker J.S. 1618 - Dusseldorp B. van17680 - 1
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Kraakman R.P.M. 1627½ - ½
5.Molinari F. 1576 - Kloet V. van der15541 - 0
6.Diot P.M.L. 0 - Stipdonk H. 16020 - 1
7.Boonman P.C.M. 1522 - Narayan N.S. 15831 - 0
8.Rosello-Garcia M. 1547 - Bianchi M.B. 00 - 1
 
2020-01-14
 DD 41567-Schaakmat Westl. 316324,0 - 4,0
1.Engering F. 1657 - Dekker J.C. 1704½ - ½
2.Roscam Abbing E.W. 1599 - Brunner K. 1696½ - ½
3.Herpen M. van1630 - Kuyvenhoven V.J. 1608½ - ½
4.Kampen F.F. van1569 - Zuidgeest J. 1690½ - ½
5.Sterk C. 1551 - Merle R. 17420 - 1
6.Shin J. 1571 - Dijkshoorn M. 15340 - 1
7.Shin H. 1493 - Bruin J.S. 15801 - 0
8.Ruiter R. de1468 - Flikweert C.L. 15021 - 0
 
 
5e ronde.
2020-02-03
 Schaakmat Westl. 31605-Lierse 116143,5 - 4,5
1.Dekker J.C. 1704 - Valk D.J.G. 16011 - 0
2.Zuidgeest J. 1690 - Poot W. 14641 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1608 - Tamerus J. 1616½ - ½
4.Gaag F. v.d.1637 - Bos F.P. van den1802½ - ½
5.Ende J.L. van den1591 - Verduijn A. 1608½ - ½
6.Mandelbaum A. 1529 - Dijk T. van16230 - 1
7.Bruin J.S. 1580 - Voorberg-v/d Wel A. 16230 - 1
8.Flikweert C.L. 1502 - Berg S. v/d15780 - 1
 
2020-02-03
 DSC 51617-DD 415234,5 - 3,5
1.Broekhuizen T. 1654 - Sterk C. 15510 - 1
2.Kraakman R.P.M. 1627 - Roscam Abbing E.W. 1599½ - ½
3.Donk J. v/d1727 - Shin J. 15710 - 1
4.Bianchi M.B. 0 - (Reglementair)    1 - 0(R)
5.Stipdonk H. 1602 - Weel A.J. van1567½ - ½
6.Hazeu C.A. 1573 - (Reglementair)    1 - 0(R)
7.Narayan N.S. 1583 - Vorselen T.J.M. van1382½ - ½
8.Kloet V. van der1554 - Ruiter R. de14681 - 0
 
2020-02-17
 Schaakhuis 31588-Botwinnik 215991,5 - 6,5
1.Then H. 1826 - Albers M.M. 17120 - 1
2.Meij M. de1631 - Catalan C. 16250 - 1
3.Tjioe G.P.T.G. 1658 - Sieben F.J. 17351 - 0
4.Franx K. 1608 - Gloudemans L.H.C.M. 1658½ - ½
5.Orie E.R. 1536 - Arp G. 16050 - 1
6.Thu K. 1565 - Sigal E. 15630 - 1
7.Caljé F.L. 1313 - Albers L.F. 14500 - 1
8.Nicolaas J.J.M. 1567 - Soeterbroek M.I. 14450 - 1
 
2020-02-17
 RSC-Belgisch Park 21658-Novelty Destroyers 216194,5 - 3,5
1.Eck J. van1518 - Molinari F. 15760 - 1
2.Leeuwe F. de1790 - Maele W. van de 16661 - 0
3.Hoebink D. 1691 - Dhondt E.R.I. 17131 - 0
4.Ramondt D. 1709 - Lange R. 18301 - 0
5.Ingenhoes P.H. 1697 - Boonman P.C.M. 15221 - 0
6.Zijden G.J. v/d1726 - Arpaci T.M.S. 15960 - 1
7.Feenstra J.D. 1621 - Sidoti F. 15020 - 1
8.Wuister J. 1510 - Rosello-Garcia M. 1547½ - ½
 
 
6e ronde.
2020-03-05
 Botwinnik 21581-Schaakmat Westl. 315745,5 - 2,5
1.Albers M.M. 1712 - Zuidgeest J. 16901 - 0
2.Catalan C. 1625 - Ende J.L. van den15911 - 0
3.Verkade J. 1488 - Kuyvenhoven V.J. 1608½ - ½
4.Sieben F.J. 1735 - Hofland J. 1613½ - ½
5.Ameling A.H. 1630 - Dijkshoorn M. 1534½ - ½
6.Sigal E. 1563 - Mandelbaum A. 15291 - 0
7.Albers L.F. 1450 - Bruin J.S. 15801 - 0
8.Soeterbroek M.I. 1445 - Zuyderwijk G. 14430 - 1
 
2020-03-09
 Lierse 11620-DSC 515573,5 - 4,5
1.Poot W. 1464 - Broekhuizen T. 16540 - 1
2.Valk D.J.G. 1601 - Kraakman R.P.M. 16271 - 0
3.Bos F.P. van den1802 - Thomas R. 14991 - 0
4.Verduijn A. 1608 - Hazeu C.A. 1573½ - ½
5.Dijk T. van1623 - Kloet V. van der15540 - 1
6.Jong-v/d Berg G. de1621 - Stipdonk H. 16020 - 1
7.Tamerus J. 1616 - Wagter E.L. 14141 - 0
8.Voorberg-v/d Wel A. 1623 - Balasubramanian S. 15360 - 1
 
2020-03-10
 Novelty Destroyers 21642-Schaakhuis 315614,0 - 4,0
1.Lange R. 1830 -    1 - 0(R)
2.Dhondt E.R.I. 1713 - Tjioe G.P.T.G. 16580 - 1
3.Maele W. van de 1666 - Cruden M. 16511 - 0
4.Arpaci T.M.S. 1596 - Meij M. de16311 - 0
5.Bakker J.S. 1618 - Franx K. 16080 - 1
6.Boonman P.C.M. 1522 - Fischer P. 14980 - 1
7.Rosello-Garcia M. 1547 - Nicolaas J.J.M. 15671 - 0
8.Doremalen H. van0 - Caljé F.L. 13130 - 1
 
 DD 4-RSC-Belgisch Park 2
 
7e ronde.
2020-04-15
 Schaakmat Westl. 3-Schaakhuis 3
 DSC 5-Botwinnik 2
 RSC-Belgisch Park 2-Lierse 1
 Novelty Destroyers 2-DD 4
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Arpaci T.M.S. Novelty Destroyers4.56
Albers L.F. Botwinnik4.56
Stipdonk H. DSC4.06
Maele W. van de Novelty Destroyers4.06
Broekhuizen T. DSC4.06
Verkade J. Botwinnik3.55
Shin J. DD3.55
Roscam Abbing E.W. DD3.55
Ingenhoes P.H. RSC-Belgisch Park3.55
Catalan C. Botwinnik3.55
Caljé F.L. Schaakhuis3.55
Albers M.M. Botwinnik3.55
Zuidgeest J. Schaakmat3.56
Zuidgeest J. Schaakmat Westland3.56
Tamerus J. Lierse3.56
Soeterbroek M.I. Botwinnik3.56
Lange R. Novelty Destroyers3.56
Bianchi M.B. DSC3.03
Tjioe G.P.T.G. Schaakhuis3.04
Then H. Schaakhuis3.04
Overzicht per team
Botwinnik 2 Partijen Punten Bord
1. Albers M.M. 5 3.5 1.00
2. Catalan C. 5 3.5 2.00
3. Lipka J.F.H. 1 0.0 3.00
4. Sieben F.J. 4 1.5 3.25
5. Gloudemans L.H.C.M. 4 1.5 3.50
6. Ameling A.H. 4 3.0 4.00
7. Verkade J. 5 3.5 4.60
8. Arp G. 4 2.0 4.75
9. Sigal E. 4 2.5 5.75
10. Albers L.F. 6 4.5 7.00
11. Soeterbroek M.I. 6 3.5 8.00
DD 4 Partijen Punten Bord
1. Engering F. 2 1.5 1.00
2. Horst G. 1 0.0 1.00
3. Roscam Abbing E.W. 5 3.5 2.00
4. Vries R. de 1 1.0 3.00
5. Kampen F.F. van 4 2.5 4.00
6. Sterk C. 5 2.5 4.20
7. Herpen M. van 3 1.5 4.33
8. Shin J. 5 3.5 4.40
9. (Reglementair) 2 0.0 5.00
10. Weel A.J. van 2 1.0 5.50
11. Shin H. 2 2.0 7.00
12. Vorselen T.J.M. van 1 0.5 7.00
13. Vries A. de 1 0.0 7.00
14. Ruiter R. de 4 2.0 8.00
15. Hennink D. 1 0.0 8.00
DSC 5 Partijen Punten Bord
1. Broekhuizen T. 6 4.0 1.00
2. Dusseldorp B. van 2 0.5 2.50
3. Thomas R. 3 1.0 2.66
4. Hassan A. 1 1.0 3.00
5. Donk J. v/d 1 0.0 3.00
6. Kraakman R.P.M. 6 2.0 3.16
7. Laan H. van der 1 0.0 4.00
8. Hazeu C.A. 5 3.0 5.00
9. Bianchi M.B. 3 3.0 5.33
10. Stipdonk H. 6 4.0 5.50
11. Balasubramanian S. 2 1.0 6.00
12. Huisman E. 1 0.5 6.00
13. Narayan N.S. 3 1.0 6.66
14. Kloet V. van der 6 2.5 6.83
15. Wagter E.L. 1 0.0 7.00
16. Sibbing Z. 1 1.0 8.00
Lierse 1 Partijen Punten Bord
1. Bos F.P. van den 6 2.0 1.83
2. Verduijn A. 4 2.0 3.25
3. Valk D.J.G. 5 1.0 3.40
4. Jong-v/d Berg G. de 5 2.0 3.60
5. Berg S. v/d 3 1.0 4.00
6. Dijk T. van 5 2.5 4.60
7. Poot W. 6 1.0 5.00
8. Berkel D. van 1 0.0 5.00
9. Quak P.C. 1 1.0 6.00
10. Voorberg-v/d Wel A. 5 2.0 6.40
11. Tamerus J. 6 3.5 6.83
12. Heyningen R.J.M. van 1 0.5 8.00
Novelty Destroyers 2 Partijen Punten Bord
1. Lange R. 6 3.5 1.50
2. Dhondt E.R.I. 5 1.0 2.20
3. Maele W. van de 6 4.0 2.66
4. Bakker J.S. 2 0.0 4.00
5. Arpaci T.M.S. 6 4.5 4.33
6. Molinari F. 4 2.5 4.50
7. (Onbekende Speler) 1 1.0 5.00
8. Boonman P.C.M. 3 1.0 6.00
9. Diot P.M.L. 1 0.0 6.00
10. Sidoti F. 4 1.5 6.75
11. Rosello-Garcia M. 6 1.5 6.83
12. (Reglementair) 1 0.0 7.00
13. Krikorian O. 1 1.0 8.00
14. Doremalen H. van 1 0.0 8.00
15. Tryfonas N. 1 0.0 8.00
RSC-Belgisch Park 2 Partijen Punten Bord
1. Eck J. van 4 1.0 1.00
2. Leeuwe F. de 4 3.0 2.00
3. (Reglementair) 1 0.0 2.00
4. Hoebink D. 5 3.0 2.60
5. Ramondt D. 4 3.0 4.00
6. Ingenhoes P.H. 5 3.5 5.00
7. Zijden G.J. v/d 5 2.5 5.40
8. Feenstra J.D. 5 2.0 6.40
9. Jong C. de 1 0.5 7.00
10. Wuister J. 5 2.5 7.60
11. Berman B. 1 0.0 8.00
Schaakhuis 3 Partijen Punten Bord
1. Then H. 4 3.0 1.00
2. (Reglementair) 1 0.0 1.00
3. Tjioe G.P.T.G. 4 3.0 2.00
4. Meij M. de 6 1.5 2.50
5. Bosch A. van den 2 0.0 3.00
6. Cruden M. 2 1.0 3.50
7. Leite S. 3 0.5 4.00
8. Franx K. 4 3.0 4.50
9. Orie E.R. 3 0.5 4.66
10. Fischer P. 4 3.0 5.75
11. Thu K. 3 2.0 6.66
12. Nicolaas J.J.M. 6 2.0 7.00
13. Graaf R. v/d 1 0.5 7.00
14. Caljé F.L. 5 3.5 7.80
Schaakmat Westl. 3 Partijen Punten Bord
1. Dekker J.C. 5 2.5 1.20
2. Zuidgeest J. 6 3.5 2.33
3. Brunner K. 3 2.5 2.33
4. Kuyvenhoven V.J. 5 2.5 3.00
5. Gaag F. v.d. 1 0.5 4.00
6. Ende J.L. van den 4 1.5 4.25
7. Merle R. 2 2.0 5.00
8. Dijkshoorn M. 5 3.0 5.40
9. Hofland J. 2 1.5 6.00
10. Bruin J.S. 5 0.5 6.20
11. Mandelbaum A. 5 3.0 6.60
12. Zuyderwijk G. 1 1.0 8.00
13. Flikweert C.L. 4 0.5 8.00