Naar het overzicht van alle competities

Klasse 1b
wp # bp12345678
1RSC-Belgisch Park 18626.0.X....6.02.04.05.04.05.0
2Scheve Toren 18626.0....X.4.04.53.54.04.55.5
3Haeghe Ooievaar 17623.52.04.0.X.2.04.54.5...6.5
4DSC 36523.56.03.56.0.X.3.0......5.0
5Promotie 26521.04.04.53.55.0.X....4.0...
6Schaakmat Westl. 24520.53.04.03.5.......X.6.04.0
7SHTV 24519.54.03.5......4.02.0.X.6.0
8DD 31616.03.02.51.53.0...4.02.0.X.

De slotronde is op 8 april in het Stedelijk College in Zoetermeer. DD 3 degradeert.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2019-09-26
 SHTV 21704-Scheve Toren 118843,5 - 4,5
1.Baak K.L. 1824 - Smit R. de19180 - 1
2.Baak E.E. 1822 - Dekker K. 1984½ - ½
3.Li-Behn T. 1664 - Theijn D. 18820 - 1
4.Olvers E. 1787 - Ottenhof S. 1875½ - ½
5.Tamminga M. 1724 - Tromp E.J. 1985½ - ½
6.Sikkes P. 1698 - Gent A. van1822½ - ½
7.Verheijen J. 1568 - Hubert M. 1835½ - ½
8.Weerts R.J. 1546 - Kleijn J. 17671 - 0
 
2019-10-03
 DD 31671-RSC-Belgisch Park 118073,0 - 5,0
1.Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 1700 - Milort G. 20430 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Ramondt D. 1709½ - ½
3.Noija H.O. 1731 - Zijden J.A. v/d18180 - 1
4.Engelen N. 1633 - Werkhoven G. 1802½ - ½
5.Vries R. de 0 - Zijden A.Q. v/d1832½ - ½
6.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Groen C. 17891 - 0
7.Bartel J.C.K.W. 1628 - Toorn A.J. v/d1727½ - ½
8.Scholtus T. 0 - Wareman D. 17390 - 1
 
2019-10-07
 Schaakmat Westl. 21743-Haeghe Ooievaar 117763,5 - 4,5
1.Duijvesteijn L.W.T. 1871 - Bekker S. 23300 - 1
2.Hart J.W. t1857 - Huizen H. van1903½ - ½
3.Etten R.W. van1765 - Bons M.M. 1716½ - ½
4.Duijvesteijn W.G.M. 1724 - Orsouw T.F. van1777½ - ½
5.Broeder L. den1723 - Warmerdam R. 1699½ - ½
6.Nieuwkerk D.M. van1657 - Nierop D. 16370 - 1
7.Ketel H. van1649 - Eijk A.J. van1586½ - ½
8.Brunner K. 1696 - Pol T. van der15581 - 0
 
2019-10-15
 Promotie 21775-DSC 317835,0 - 3,0
1.Wichhart M. 1985 - Wiersma A.A. 18871 - 0
2.Jong S.F.C. de 1858 - Laan J. 18251 - 0
3.Minnema R. 1828 - Heijgen D. van1802½ - ½
4.Tan H.T. 1781 - Smits R.C.M. 1785½ - ½
5.Kuipers H. 1699 - Nobel C. 17701 - 0
6.Kooiman S. 1735 - Dusseldorp B. van17681 - 0
7.Minnema H. 1737 - Veenstra A.H. 17190 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Mors A.W. ter17090 - 1
 
 
2e ronde.
2019-11-04
 RSC-Belgisch Park 11825-SHTV 217014,0 - 4,0
1.Milort G. 2043 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Kanters C.J. 1988 - Baak E.E. 1822½ - ½
3.Zijden J.A. v/d1818 - Vegt J.M. van der1639½ - ½
4.Werkhoven G. 1802 - Olvers E. 1787½ - ½
5.Zijden A.Q. v/d1832 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Groen C. 1789 - Sikkes P. 1698½ - ½
7.Toorn A.J. v/d1727 - Verheijen J. 15681 - 0
8.Hoebink D. 1691 - Weerts R.J. 15460 - 1
 
2019-11-11
 DSC 31793-DD 316735,0 - 3,0
1.Wiersma A.A. 1887 - Cortenbach S. 1833½ - ½
2.Laan J. 1825 - Vokurka T. 17031 - 0
3.Heijgen D. van1802 - Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 1700½ - ½
4.Smits R.C.M. 1785 - Engelen N. 16331 - 0
5.Bruschke A. 1785 - Wentholt F. 1584½ - ½
6.Nobel C. 1770 - Smallenbroek J.C.J. 16301 - 0
7.Veenstra A.H. 1719 - Bartel J.C.K.W. 1628½ - ½
8.Dusseldorp B. van1768 - Scholtus T. 00 - 1
 
2019-11-13
 Haeghe Ooievaar 11774-Promotie 217744,5 - 3,5
1.Bekker S. 2330 - Brinkman D.Th. 15731 - 0
2.Huizen H. van1903 - Wichhart M. 1985½ - ½
3.Bons M.M. 1716 - Jong S.F.C. de 18580 - 1
4.Orsouw T.F. van1777 - Minnema R. 18281 - 0
5.Warmerdam R. 1699 - Guijt E. 17331 - 0
6.Eijk A.J. van1586 - Kuipers H. 16990 - 1
7.Liefde J.J. de1622 - Tan H.T. 17810 - 1
8.Pol T. van der1558 - Minnema H. 17371 - 0
 
2019-11-15
 Scheve Toren 11798-Schaakmat Westl. 217214,0 - 4,0
1.Smit R. de1918 - Duijvesteijn L.W.T. 18711 - 0
2.Dekker K. 1984 - Duijvesteijn A. 18081 - 0
3.Theijn D. 1882 - Merle R. 17420 - 1
4.Tromp E.J. 1985 - Duijvesteijn W.G.M. 17241 - 0
5.Gent A. van1822 - Broeder L. den17231 - 0
6.Kleijn J. 1767 - Nieuwkerk D.M. van16570 - 1
7.Bergers W. 1540 - Ketel H. van16490 - 1
8.Rutten G. 1487 - Ende J.L. van den15910 - 1
 
 
3e ronde.
2019-11-25
 DSC 31794-Haeghe Ooievaar 117656,0 - 2,0
1.Laan J. 1825 - Bekker S. 23300 - 1
2.Wiersma A.A. 1887 - Huizen H. van19031 - 0
3.Smits R.C.M. 1785 - Bons M.M. 17161 - 0
4.Heijgen D. van1802 - Orsouw T.F. van17770 - 1
5.Nobel C. 1770 - Warmerdam R. 16991 - 0
6.Bruschke A. 1785 - Eijk A.J. van15861 - 0
7.Belt H.T. van den1733 - Meer J.W.F. van der15481 - 0
8.Dusseldorp B. van1768 - Pol T. van der15581 - 0
 
2019-11-28
 DD 31673-SHTV 217322,0 - 6,0
1.Cortenbach S. 1833 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Baak E.E. 18220 - 1
3.Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 1700 - Willighagen G.J. 18890 - 1
4.Engelen N. 1633 - Olvers E. 17870 - 1
5.Wentholt F. 1584 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Sikkes P. 16980 - 1
7.Bartel J.C.K.W. 1628 - Verheijen J. 1568½ - ½
8.Scholtus T. 0 - Weerts R.J. 1546½ - ½
 
2019-12-02
 Schaakmat Westl. 21747-RSC-Belgisch Park 118063,0 - 5,0
1.Duijvesteijn L.W.T. 1871 - Milort G. 20430 - 1
2.Hart J.W. t1857 - Zijden A.Q. v/d18321 - 0
3.Etten R.W. van1765 - Zijden J.A. v/d18180 - 1
4.Duijvesteijn W.G.M. 1724 - Werkhoven G. 18020 - 1
5.Broeder L. den1723 - Zijden G.J. v/d17260 - 1
6.Nieuwkerk D.M. van1657 - Groen C. 17891 - 0
7.Ketel H. van1649 - Ingenhoes P.H. 16970 - 1
8.Heiden J. v.d.1732 - Wareman D. 17391 - 0
 
2019-12-10
 Promotie 21724-Scheve Toren 118844,5 - 3,5
1.Jong S.F.C. de 1858 - Smit R. de19181 - 0
2.Kooiman S. 1735 - Dekker K. 19840 - 1
3.Minnema R. 1828 - Theijn D. 18820 - 1
4.Kuipers H. 1699 - Tromp E.J. 1985½ - ½
5.Guijt E. 1733 - Ottenhof S. 18751 - 0
6.Minnema H. 1737 - Gent A. van18221 - 0
7.Matai R.R. 1626 - Hubert M. 18350 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Kleijn J. 17671 - 0
 
 
4e ronde.
2019-12-18
 Haeghe Ooievaar 11804-DD 316406,5 - 1,5
1.Bekker S. 2330 - Cortenbach S. 18331 - 0
2.Huizen H. van1903 - Vokurka T. 17031 - 0
3.Oosterhout P. 1781 - Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 17001 - 0
4.Orsouw T.F. van1777 - Wentholt F. 15841 - 0
5.Warmerdam R. 1699 - Smallenbroek J.C.J. 1630½ - ½
6.Eijk A.J. van1586 - Bartel J.C.K.W. 1628½ - ½
7.Bons M.M. 1716 - Ruiter R. de14681 - 0
8.Nierop D. 1637 - Shin J. 1571½ - ½
 
2020-01-06
 RSC-Belgisch Park 11818-Promotie 217704,0 - 4,0
1.Milort G. 2043 - Wichhart M. 1985½ - ½
2.Zijden A.Q. v/d1832 - Minnema R. 1828½ - ½
3.Zijden J.A. v/d1818 - Jong S.F.C. de 18580 - 1
4.Werkhoven G. 1802 - Kuipers H. 16991 - 0
5.Leeuwe F. de1790 - Guijt E. 17331 - 0
6.Groen C. 1789 - Minnema H. 1737½ - ½
7.Toorn A.J. v/d1727 - Knops H. 17440 - 1
8.Wareman D. 1739 - Brinkman D.Th. 1573½ - ½
 
2020-01-09
 SHTV 21704-Schaakmat Westl. 216922,0 - 6,0
1.Baak K.L. 1824 - Duijvesteijn L.W.T. 1871½ - ½
2.Baak E.E. 1822 - Brunner K. 16960 - 1
3.Li-Behn T. 1664 - Duijvesteijn W.G.M. 1724½ - ½
4.Olvers E. 1787 - Broeder L. den17230 - 1
5.Tamminga M. 1724 - Zuidgeest J. 1690½ - ½
6.Sikkes P. 1698 - Nieuwkerk D.M. van1657½ - ½
7.Verheijen J. 1568 - Ketel H. van16490 - 1
8.Weerts R.J. 1546 - Mandelbaum A. 15290 - 1
 
2020-01-10
 Scheve Toren 11856-DSC 317904,5 - 3,5
1.Smit R. de1918 - Wiersma A.A. 18870 - 1
2.Dekker K. 1984 - Smits R.C.M. 17851 - 0
3.Theijn D. 1882 - Albregtse T. 18071 - 0
4.Ottenhof S. 1875 - Heijgen D. van18021 - 0
5.Gent A. van1822 - Veenstra A.H. 1719½ - ½
6.Tromp E.J. 1985 - Nobel C. 17701 - 0
7.Sutrisno A. 1612 - Bruschke A. 17850 - 1
8.Kleijn J. 1767 - Dusseldorp B. van17680 - 1
 
 
5e ronde.
2020-01-29
 Haeghe Ooievaar 11794-Scheve Toren 118484,0 - 4,0
1.Bekker S. 2330 - Smit R. de19181 - 0
2.Huizen H. van1903 - Dekker K. 19841 - 0
3.Oosterhout P. 1781 - Theijn D. 18820 - 1
4.Orsouw T.F. van1777 - Tromp E.J. 1985½ - ½
5.Bons M.M. 1716 - Ottenhof S. 18750 - 1
6.Eijk A.J. van1586 - Kleijn J. 17671 - 0
7.Warmerdam R. 1699 - Hubert M. 18350 - 1
8.Pol T. van der1558 - Bergers W. 1540½ - ½
 
2020-01-30
 DD 31612-Schaakmat Westl. 216834,0 - 4,0
1.Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 1700 - Duijvesteijn L.W.T. 18710 - 1
2.Vokurka T. 1703 - Brunner K. 16960 - 1
3.Wentholt F. 1584 - Duijvesteijn W.G.M. 17241 - 0
4.Smallenbroek J.C.J. 1630 - Broeder L. den17231 - 0
5.Bartel J.C.K.W. 1628 - Nieuwkerk D.M. van16570 - 1
6.Shin J. 1571 - Ketel H. van16491 - 0
7.Ruiter R. de1468 - Mandelbaum A. 15290 - 1
8.Scholtus T. 0 - Hofland J. 16131 - 0
 
2020-02-10
 DSC 31809-RSC-Belgisch Park 118376,0 - 2,0
1.Wiersma A.A. 1887 - Milort G. 2043½ - ½
2.Tamerus H.A. 1897 - Kanters C.J. 1988½ - ½
3.Bruschke A. 1785 - Zijden J.A. v/d1818½ - ½
4.Laan J. 1825 - Werkhoven G. 18021 - 0
5.Veenstra A.H. 1719 - Zijden A.Q. v/d18321 - 0
6.Smits R.C.M. 1785 - Groen C. 17891 - 0
7.Dusseldorp B. van1768 - Toorn A.J. v/d1727½ - ½
8.Heijgen D. van1802 - Ingenhoes P.H. 16971 - 0
 
2020-02-18
 Promotie 21764-SHTV 217044,0 - 4,0
1.Wichhart M. 1985 - Baak K.L. 18240 - 1
2.Jong S.F.C. de 1858 - Baak E.E. 18220 - 1
3.Kooiman S. 1735 - Li-Behn T. 1664½ - ½
4.Kuipers H. 1699 - Olvers E. 17871 - 0
5.Guijt E. 1733 - Tamminga M. 17241 - 0
6.Tan H.T. 1781 - Sikkes P. 16981 - 0
7.Knops H. 1744 - Verheijen J. 15680 - 1
8.Brinkman D.Th. 1573 - Weerts R.J. 1546½ - ½
 
 
6e ronde.
2020-03-06
 Scheve Toren 11865-DD 316735,5 - 2,5
1.Smit R. de1918 - Cortenbach S. 1833½ - ½
2.Dekker K. 1984 - Engelen N. 16331 - 0
3.Ottenhof S. 1875 - Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 17000 - 1
4.Tromp E.J. 1985 - Vokurka T. 17031 - 0
5.Gent A. van1822 - Wentholt F. 1584½ - ½
6.Perrels P. 1730 - Smallenbroek J.C.J. 1630½ - ½
7.Hubert M. 1835 - Bartel J.C.K.W. 16281 - 0
8.Kleijn J. 1767 - Scholtus T. 01 - 0
 
2020-03-09
 RSC-Belgisch Park 11796-Haeghe Ooievaar 117946,0 - 2,0
1.Milort G. 2043 - Bekker S. 23300 - 1
2.Zijden A.Q. v/d1832 - Huizen H. van19031 - 0
3.Zijden J.A. v/d1818 - Eijk A.J. van15861 - 0
4.Werkhoven G. 1802 - Orsouw T.F. van17770 - 1
5.Feenstra J.D. 1621 - Pol T. van der15581 - 0
6.Groen C. 1789 - Warmerdam R. 16991 - 0
7.Toorn A.J. v/d1727 - Bons M.M. 17161 - 0
8.Wareman D. 1739 - Oosterhout P. 17811 - 0
 
 Schaakmat Westl. 2-Promotie 2
 SHTV 2-DSC 3
 
7e ronde.
2020-04-08
 Promotie 2-DD 3
 DSC 3-Schaakmat Westl. 2
 Haeghe Ooievaar 1-SHTV 2
 Scheve Toren 1-RSC-Belgisch Park 1
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Bekker S. Haeghe Ooievaar6.06
Orsouw T.F. vanHaeghe Ooievaar5.06
Tromp E.J. Scheve Toren4.56
Dekker K. Scheve Toren4.56
Theijn D. Scheve Toren4.05
Jong S.F.C. de Promotie4.05
Zijden J.A. v/dRSC-Belgisch Park4.06
Smits R.C.M. DSC3.55
Nieuwkerk D.M. vanSchaakmat Westland3.55
Nieuwkerk D.M. vanSchaakmat3.55
Kuipers H. Promotie3.55
Baak K.L. Schaakcombinatie HTV3.55
Brunner K. Schaakmat3.03
Brunner K. Schaakmat Westland3.03
Veenstra A.H. DSC3.04
Bruschke A. DSC3.04
Wiersma A.A. DSC3.05
Wentholt F. DD3.05
Weerts R.J. Schaakcombinatie HTV3.05
Toorn A.J. v/dRSC-Belgisch Park3.05
Overzicht per team
DD 3 Partijen Punten Bord
1. Cortenbach S. 4 1.0 1.00
2. Diaz Maguiņa D.F.F.J.J. 6 1.5 2.33
3. Vokurka T. 6 0.5 2.33
4. Noija H.O. 1 0.0 3.00
5. Engelen N. 4 0.5 3.50
6. Wentholt F. 5 3.0 4.40
7. Vries R. de 1 0.5 5.00
8. Smallenbroek J.C.J. 6 3.0 5.50
9. Bartel J.C.K.W. 6 2.0 6.50
10. Shin J. 2 1.5 7.00
11. Ruiter R. de 2 0.0 7.00
12. Scholtus T. 5 2.5 8.00
DSC 3 Partijen Punten Bord
1. Wiersma A.A. 5 3.0 1.20
2. Tamerus H.A. 1 0.5 2.00
3. Laan J. 4 2.0 2.25
4. Albregtse T. 1 0.0 3.00
5. Smits R.C.M. 5 3.5 3.80
6. Heijgen D. van 5 2.0 4.40
7. Bruschke A. 4 3.0 5.25
8. Nobel C. 4 2.0 5.50
9. Veenstra A.H. 4 3.0 6.00
10. Belt H.T. van den 1 1.0 7.00
11. Dusseldorp B. van 5 2.5 7.40
12. Mors A.W. ter 1 1.0 8.00
Haeghe Ooievaar 1 Partijen Punten Bord
1. Bekker S. 6 6.0 1.00
2. Huizen H. van 6 3.0 2.00
3. Orsouw T.F. van 6 5.0 4.00
4. Bons M.M. 6 1.5 4.66
5. Oosterhout P. 3 1.0 4.66
6. Warmerdam R. 6 2.0 5.50
7. Eijk A.J. van 6 2.0 5.66
8. Nierop D. 2 1.5 7.00
9. Liefde J.J. de 1 0.0 7.00
10. Meer J.W.F. van der 1 0.0 7.00
11. Pol T. van der 5 1.5 7.40
Promotie 2 Partijen Punten Bord
1. Wichhart M. 4 2.0 1.25
2. Jong S.F.C. de 5 4.0 2.20
3. Minnema R. 4 1.0 3.00
4. Kooiman S. 3 1.5 3.66
5. Kuipers H. 5 3.5 4.60
6. Guijt E. 4 2.0 5.00
7. Tan H.T. 3 2.5 5.66
8. Brinkman D.Th. 5 2.0 6.60
9. Minnema H. 4 1.5 6.75
10. Knops H. 2 1.0 7.00
11. Matai R.R. 1 0.0 7.00
RSC-Belgisch Park 1 Partijen Punten Bord
1. Milort G. 6 3.0 1.00
2. Kanters C.J. 2 1.0 2.00
3. Ramondt D. 1 0.5 2.00
4. Zijden J.A. v/d 6 4.0 3.00
5. Zijden A.Q. v/d 6 3.0 3.50
6. Werkhoven G. 6 3.0 4.00
7. Zijden G.J. v/d 1 1.0 5.00
8. Feenstra J.D. 1 1.0 5.00
9. Leeuwe F. de 1 1.0 5.00
10. Groen C. 6 2.0 6.00
11. Toorn A.J. v/d 5 3.0 7.00
12. Ingenhoes P.H. 2 1.0 7.50
13. Wareman D. 4 2.5 8.00
14. Hoebink D. 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 2 Partijen Punten Bord
1. Duijvesteijn L.W.T. 5 1.5 1.00
2. Hart J.W. t 2 1.5 2.00
3. Duijvesteijn A. 1 0.0 2.00
4. Merle R. 1 1.0 3.00
5. Etten R.W. van 2 0.5 3.00
6. Duijvesteijn W.G.M. 5 1.0 3.60
7. Brunner K. 3 3.0 4.00
8. Broeder L. den 5 1.5 4.60
9. Zuidgeest J. 1 0.5 5.00
10. Nieuwkerk D.M. van 5 3.5 5.80
11. Ketel H. van 5 2.5 6.80
12. Mandelbaum A. 2 2.0 7.50
13. Heiden J. v.d. 1 1.0 8.00
14. Ende J.L. van den 1 1.0 8.00
15. Hofland J. 1 0.0 8.00
Scheve Toren 1 Partijen Punten Bord
1. Smit R. de 6 2.5 1.00
2. Dekker K. 6 4.5 2.00
3. Theijn D. 5 4.0 3.00
4. Ottenhof S. 5 2.5 4.20
5. Tromp E.J. 6 4.5 4.50
6. Gent A. van 5 2.5 5.40
7. Perrels P. 1 0.5 6.00
8. Hubert M. 3 2.5 7.00
9. Hubert M 1 1.0 7.00
10. Sutrisno A. 1 0.0 7.00
11. Kleijn J. 6 1.0 7.33
12. Bergers W. 2 0.5 7.50
13. Rutten G. 1 0.0 8.00
SHTV 2 Partijen Punten Bord
1. Baak K.L. 5 3.5 1.00
2. Baak E.E. 5 3.0 2.00
3. Li-Behn T. 3 1.0 3.00
4. Willighagen G.J. 1 1.0 3.00
5. Vegt J.M. van der 1 0.5 3.00
6. Olvers E. 5 2.0 4.00
7. Tamminga M. 5 1.0 5.00
8. Sikkes P. 5 2.5 6.00
9. Verheijen J. 5 2.0 7.00
10. Weerts R.J. 5 3.0 8.00