Naar het overzicht van alle competities

wp # bp12345678
1DSC 412736.5.X.4.04.06.05.05.07.05.5
2Botwinnik 112732.54.0.X.4.05.06.04.54.54.5
3Promotie 210732.04.04.0.X.2.05.05.06.06.0
4Schaakhuis 29730.02.03.06.0.X.4.05.54.55.0
5Schaakmat Westl. 27726.03.02.03.04.0.X.4.55.04.5
6SHTV 24724.53.03.53.02.53.5.X.4.54.5
7RSC-Belgisch Park 12721.01.03.52.03.53.03.5.X.4.5
8DD 30721.52.53.52.03.03.53.53.5.X.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-09-25
 RSC-Belgisch Park 11880-Botwinnik 119383,5 - 4,5
1.Sayad S. El2060 - Mulders R. 1908½ - ½
2.Kanters C.J. 2000 - Deutekom Y. van1944½ - ½
3.Milort G. 2008 - Beeren T.J. 2074½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1823 - Kort W. 18401 - 0
5.Zijden A.Q. v/d1821 - Bik W. 1867½ - ½
6.Toorn A.J. v/d1699 - Zoun R.P.C. 20690 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1786 - Middelkoop F.H. 1904½ - ½
8.Wareman D. 1778 - Buchly S. 19920 - 1
 
2017-09-25
 Schaakmat Westl. 21929-Schaakhuis 218614,0 - 4,0
1.Leeuwen G.J. van1883 - Metselaar H. 20161 - 0
2.Vreugdenhil F. 1962 - Baas R. 19370 - 1
3.Dekker A.E. 1874 - Jonkman D. 19020 - 1
4.Pietersma M. 2130 - Brouwers R.B. 1924½ - ½
5.Lom R. van1826 - Yalçin B. 1827½ - ½
6.Voorberg J.P. 1922 - Beeloo J.M. 19011 - 0
7.Duijvesteijn L.W.T. 1869 - Taverne N. 18140 - 1
8.Hart J.W. t1868 - Regeer P.A. 18411 - 0
 
2017-09-28
 SHTV 21832-Promotie 218723,0 - 5,0
1.Leeuwen O. van1856 - Nepveu M. 19640 - 1
2.Zanten W.P.C. van1943 - Sibbing J.G.F. 18771 - 0
3.Dijk E. van1983 - Baas J.A. 20280 - 1
4.Willighagen G.J. 1844 - Ouwens H.C. 19111 - 0
5.Pronk R. 1855 - Mostert M.J. 19540 - 1
6.Klaveren J. van1770 - Boerkamp H.A.J. 18381 - 0
7.Baak K.L. 1825 - Bosman J. 18580 - 1
8.Spierings B.X.A. 1613 - Albertus B. 18140 - 1
 
2017-09-28
 DD 31887-DSC 419812,5 - 5,5
1.Smeele P.F.C. 1940 - Barendse T.J.M. 2045½ - ½
2.Eesteren J. van1822 - Flohil J.A. 20100 - 1
3.Lindner J.J. 2030 - Slaa R. 21560 - 1
4.Romkes G. 1995 - Anema W.J. 20060 - 1
5.Henn R.A. 1776 - Gosliga J.S. van18211 - 0
6.Waard E.R. de1824 - Meer K. van der2024½ - ½
7.Reimer W.P.J. 1794 - Tamerus H.A. 1884½ - ½
8.Sluijs L.M.K. v/d1776 - Lode P. 18860 - 1
 
 
2e ronde.
2017-10-16
 Schaakhuis 21868-SHTV 218465,5 - 2,5
1.Liem R. 2137 - Stolte M.J. 20071 - 0
2.Jonkman D. 1902 - Zanten W.P.C. van1943½ - ½
3.Metselaar H. 2016 - Dijk E. van19831 - 0
4.Brouwers R.B. 1924 - Tamminga M. 1693½ - ½
5.Baas R. 1937 - Pronk R. 18550 - 1
6.Yalçin B. 1827 - Baak E.E. 18381 - 0
7.Tjioe G.P.T.G. 1647 - Baak K.L. 1825½ - ½
8.Regeer P.A. 1841 - Spierings B.X.A. 16131 - 0
 
2017-10-23
 DSC 41954-Schaakmat Westl. 218915,0 - 3,0
1.Glimmerveen M.A. 2027 - Etten R.W. van1738½ - ½
2.Anema W.J. 2006 - Dekker A.E. 1874½ - ½
3.Barendse T.J.M. 2045 - Leeuwen G.J. van18831 - 0
4.Bosma J. 1880 - Pietersma M. 21301 - 0
5.Wiersma A.A. 1968 - Hart J.W. t1868½ - ½
6.Lode P. 1886 - Voorberg J.P. 19221 - 0
7.Goossens P.A. 1847 - Broeder L. den17070 - 1
8.Meer K. van der2024 - Buitelaar J. 1961½ - ½
 
2017-10-26
 Botwinnik 11928-DD 318804,5 - 3,5
1.Zoun R.P.C. 2069 - Lindner J.J. 20301 - 0
2.Bik W. 1867 - Munninghoff A. 1864½ - ½
3.Middelkoop A. 1782 - Smeele P.F.C. 19400 - 1
4.Beeren T.J. 2074 - Eesteren J. van18221 - 0
5.Buchly S. 1992 - Iersel M. van1861½ - ½
6.Deutekom Y. van1944 - Sluijs L.M.K. v/d17761 - 0
7.Kort W. 1840 - Waard E.R. de18240 - 1
8.Middelkoop F.H. 1904 - Henn R.A. 1776½ - ½
 
2017-11-07
 Promotie 21865-RSC-Belgisch Park 118446,0 - 2,0
1.Baas J.A. 2028 - Sayad S. El20601 - 0
2.Sibbing J.G.F. 1877 - Milort G. 2008½ - ½
3.Nepveu M. 1964 - Leeuwe F. de17721 - 0
4.Ouwens H.C. 1911 - Zijden J.A. v/d18230 - 1
5.Bosman J. 1858 - Zijden A.Q. v/d18211 - 0
6.Smaal L. 1884 - Toorn A.J. v/d16991 - 0
7.Boerkamp H.A.J. 1838 - Ingenhoes P.H. 17861 - 0
8.Albertus B. 1814 - Wareman D. 1778½ - ½
 
 
3e ronde.
2017-11-20
 Schaakmat Westl. 21947-Botwinnik 119282,0 - 6,0
1.Bieger T. 1985 - Beeren T.J. 20740 - 1
2.Pietersma M. 2130 - Kort W. 18401 - 0
3.Vreugdenhil F. 1962 - Bik W. 18671 - 0
4.Leeuwen G.J. van1883 - Buchly S. 19920 - 1
5.Dekker A.E. 1874 - Deutekom Y. van19440 - 1
6.Hart J.W. t1868 - Zoun R.P.C. 20690 - 1
7.Voorberg J.P. 1922 - Middelkoop F.H. 19040 - 1
8.Lom R. van1826 - Middelkoop A. 17820 - 1
 
2017-11-20
 Schaakhuis 21901-DSC 419742,0 - 6,0
1.Beeloo J.M. 1901 - Meer K. van der20240 - 1
2.Liem R. 2137 - Hoogt I. de2102½ - ½
3.Yalçin B. 1827 - Glimmerveen M.A. 20270 - 1
4.Regeer P.A. 1841 - Barendse T.J.M. 20450 - 1
5.Baas R. 1937 - Anema W.J. 2006½ - ½
6.Jonkman D. 1902 - Kumar A.G. 00 - 1
7.Brouwers R.B. 1924 - Gosliga J.S. van18211 - 0
8.Metselaar H. 2016 - Lode P. 18860 - 1
 
2017-11-23
 DD 31905-Promotie 218652,0 - 6,0
1.Romkes G. 1995 - Baas J.A. 20280 - 1
2.Munninghoff A. 1864 - Ouwens H.C. 19110 - 1
3.Smeele P.F.C. 1940 - Nepveu M. 1964½ - ½
4.Henn R.A. 1776 - Sibbing J.G.F. 18770 - 1
5.Lindner J.J. 2030 - Boerkamp H.A.J. 18381 - 0
6.Eesteren J. van1822 - Smaal L. 18840 - 1
7.Waard E.R. de1824 - Bosman J. 18580 - 1
8.Sluijs L.M.K. v/d1776 - Albertus B. 1814½ - ½
 
2017-11-30
 SHTV 21885-RSC-Belgisch Park 118764,5 - 3,5
1.Dijk E. van1983 - Sayad S. El20600 - 1
2.Zanten W.P.C. van1943 - Milort G. 2008½ - ½
3.Stolte M.J. 2007 - Kanters C.J. 2000½ - ½
4.Willighagen G.J. 1844 - Zijden J.A. v/d18231 - 0
5.Klaveren J. van1770 - Zijden A.Q. v/d18211 - 0
6.Baak E.E. 1838 - Toorn A.J. v/d16991 - 0
7.Baak K.L. 1825 - Ingenhoes P.H. 17860 - 1
8.Leeuwen O. van1856 - Werkhoven G. 1833½ - ½
 
 
4e ronde.
2017-12-21
 Botwinnik 11938-Schaakhuis 217555,0 - 3,0
1.Kort W. 1840 - Liem R. 21370 - 1
2.Bik W. 1867 - Baas R. 1937½ - ½
3.Zoun R.P.C. 2069 - Cruden M. 16521 - 0
4.Beeren T.J. 2074 - Jonkman D. 19020 - 1
5.Buchly S. 1992 - Meij M. de15721 - 0
6.Middelkoop F.H. 1904 - Tjioe G.P.T.G. 1647½ - ½
7.Mulders R. 1908 - Bosch A. van den16481 - 0
8.Deutekom Y. van1944 - Roeleveld E. 16231 - 0
 
2018-01-08
 DSC 41962-SHTV 217285,0 - 3,0
1.Anema W.J. 2006 - Tamminga M. 16931 - 0
2.Barendse T.J.M. 2045 - Willighagen G.J. 18441 - 0
3.Bosma J. 1880 - Dijk E. van1983½ - ½
4.Glimmerveen M.A. 2027 - Baak E.E. 1838½ - ½
5.Meer K. van der2024 - Baak K.L. 18251 - 0
6.Kumar A.G. 0 - Spierings B.X.A. 16131 - 0
7.Tamerus H.A. 1884 - Sikkes P. 16600 - 1
8.Lode P. 1886 - Smitte R. v.d.15370 - 1
 
2018-01-09
 Promotie 21869-Schaakmat Westl. 219245,0 - 3,0
1.Baas J.A. 2028 - Pietersma M. 2130½ - ½
2.Mostert M.J. 1954 - Dekker A.E. 1874½ - ½
3.Nepveu M. 1964 - Bieger T. 19851 - 0
4.Sibbing J.G.F. 1877 - Leeuwen G.J. van18830 - 1
5.Bosman J. 1858 - Voorberg J.P. 19221 - 0
6.Smaal L. 1884 - Nieuwkerk D.M. van17331 - 0
7.Ouwens H.C. 1911 - Lom R. van18261 - 0
8.Albertus B. 1814 - Buitelaar J. 19610 - 1
 
2018-01-15
 RSC-Belgisch Park 11874-DD 318804,5 - 3,5
1.Sayad S. El2060 - Henn R.A. 17761 - 0
2.Milort G. 2008 - Waard E.R. de18241 - 0
3.Kanters C.J. 2000 - Sluijs L.M.K. v/d1776½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1823 - Eesteren J. van18221 - 0
5.Leeuwe F. de1772 - Lindner J.J. 20300 - 1
6.Toorn A.J. v/d1699 - Munninghoff A. 18640 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1786 - Smeele P.F.C. 19400 - 1
8.Wareman D. 1778 - Iersel M. van18611 - 0
 
 
5e ronde.
2018-01-29
 DSC 42002-Botwinnik 119384,0 - 4,0
1.Hoogt I. de2102 - Beeren T.J. 20740 - 1
2.Meer K. van der2024 - Zoun R.P.C. 20691 - 0
3.Barendse T.J.M. 2045 - Deutekom Y. van1944½ - ½
4.Anema W.J. 2006 - Kort W. 1840½ - ½
5.Lode P. 1886 - Middelkoop F.H. 1904½ - ½
6.Tamerus H.A. 1884 - Buchly S. 1992½ - ½
7.Glimmerveen M.A. 2027 - Mulders R. 19080 - 1
8.Slaa R. 2156 - Bik W. 18671 - 0
 
2018-02-05
 Schaakhuis 21842-Promotie 219086,0 - 2,0
1.Baas R. 1937 - Baas J.A. 2028½ - ½
2.Liem R. 2137 - Mostert M.J. 19541 - 0
3.Metselaar H. 2016 - Nepveu M. 19641 - 0
4.Brouwers R.B. 1924 - Sibbing J.G.F. 18771 - 0
5.Haar B. van der1453 - Ouwens H.C. 1911½ - ½
6.Jonkman D. 1902 - Smaal L. 1884½ - ½
7.Yalçin B. 1827 - Bosman J. 18581 - 0
8.Regeer P.A. 1841 - Blankespoor J.H. 1940½ - ½
 
2018-02-08
 SHTV 21855-DD 318744,5 - 3,5
1.Klaveren J. van1770 - Munninghoff A. 1864½ - ½
2.Stolte M.J. 2007 - Smeele P.F.C. 19400 - 1
3.Zanten W.P.C. van1943 - Boeters S. 19080 - 1
4.Dijk E. van1983 - Lindner J.J. 20301 - 0
5.Willighagen G.J. 1844 - Iersel M. van18611 - 0
6.Baak K.L. 1825 - Sluijs L.M.K. v/d1776½ - ½
7.Pronk R. 1855 - Waard E.R. de1824½ - ½
8.Spierings B.X.A. 1613 - Henn R.A. 17761 - 0
 
2018-02-12
 Schaakmat Westl. 21929-RSC-Belgisch Park 118805,0 - 3,0
1.Dekker A.E. 1874 - Sayad S. El20600 - 1
2.Leeuwen G.J. van1883 - Kanters C.J. 2000½ - ½
3.Pietersma M. 2130 - Milort G. 2008½ - ½
4.Vreugdenhil F. 1962 - Zijden J.A. v/d1823½ - ½
5.Hart J.W. t1868 - Zijden A.Q. v/d1821½ - ½
6.Lom R. van1826 - Toorn A.J. v/d16991 - 0
7.Voorberg J.P. 1922 - Ingenhoes P.H. 17861 - 0
8.Duijvesteijn L.W.T. 1869 - Wareman D. 17781 - 0
 
 
6e ronde.
2018-03-13
 Promotie 21869-DSC 419834,0 - 4,0
1.Mostert M.J. 1954 - Slaa R. 21560 - 1
2.Sibbing J.G.F. 1877 - Hoogt I. de21020 - 1
3.Baas J.A. 2028 - Barendse T.J.M. 20451 - 0
4.Albertus B. 1814 - Meer K. van der20240 - 1
5.Nepveu M. 1964 - Tamerus H.A. 18841 - 0
6.Smaal L. 1884 - Kumar A.G. 01 - 0
7.Bosman J. 1858 - Broek W.J. van den18961 - 0
8.Ouwens H.C. 1911 - Wiersma A.A. 19680 - 1
 
2018-03-15
 Botwinnik 11937-SHTV 218184,5 - 3,5
1.Zoun R.P.C. 2069 - Klaveren J. van17701 - 0
2.Beeren T.J. 2074 - Stolte M.J. 20071 - 0
3.Kort W. 1840 - Dijk E. van19830 - 1
4.Deutekom Y. van1944 - Willighagen G.J. 18440 - 1
5.Buchly S. 1992 - Baak E.E. 1838½ - ½
6.Bik W. 1867 - Baak K.L. 1825½ - ½
7.Kanbier M.B.C 1855 - Olvers E. 1726½ - ½
8.Middelkoop F.H. 1904 - Spierings B.X.A. 16131 - 0
 
2018-03-15
 DD 31837-Schaakmat Westl. 218713,5 - 4,5
1.Smeele P.F.C. 1940 - Vreugdenhil F. 1962½ - ½
2.Munninghoff A. 1864 - Dekker A.E. 1874½ - ½
3.Henn R.A. 1776 - Hart J.W. t18680 - 1
4.Sluijs L.M.K. v/d1776 - Voorberg J.P. 19220 - 1
5.Lindner J.J. 2030 - Lom R. van18261 - 0
6.Waard E.R. de1824 - Broeder L. den1707½ - ½
7.Reimer W.P.J. 1794 - Buitelaar J. 1961½ - ½
8.Cortenbach S. 1599 - Heiden J. v.d.1778½ - ½
 
2018-03-19
 RSC-Belgisch Park 11876-Schaakhuis 218283,5 - 4,5
1.Sayad S. El2060 - Yalçin B. 1827½ - ½
2.Milort G. 2008 - Metselaar H. 20160 - 1
3.Kanters C.J. 2000 - Liem R. 2137½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1823 - Baas R. 19370 - 1
5.Zijden A.Q. v/d1821 - Regeer P.A. 18411 - 0
6.Toorn A.J. v/d1699 - Taverne N. 1814½ - ½
7.Ingenhoes P.H. 1786 - Jonkman D. 19020 - 1
8.Werkhoven G. 1833 - Haar B. van der14531 - 0
 
 
7e ronde.
2018-04-04
 Schaakmat Westl. 21889-SHTV 218204,5 - 3,5
1.Vreugdenhil F. 1962 - Spierings B.X.A. 16131 - 0
2.Bieger T. 1985 - Dijk E. van19831 - 0
3.Leeuwen G.J. van1883 - Baak K.L. 18250 - 1
4.Dekker A.E. 1874 - Stolte M.J. 2007½ - ½
5.Nieuwkerk D.M. van1733 - Willighagen G.J. 1844½ - ½
6.Voorberg J.P. 1922 - Klaveren J. van17701 - 0
7.Duijvesteijn W.G.M. 1702 - Baak E.E. 18380 - 1
8.Buitelaar J. 1961 - Tamminga M. 1693½ - ½
 
2018-04-04
 Schaakhuis 21824-DD 318625,0 - 3,0
1.Metselaar H. 2016 - Smeele P.F.C. 19401 - 0
2.Liem R. 2137 - Sluijs L.M.K. v/d17761 - 0
3.Jonkman D. 1902 - Lindner J.J. 20300 - 1
4.Brouwers R.B. 1924 - Waard E.R. de1824½ - ½
5.Baas R. 1937 - Eesteren J. van1822½ - ½
6.Yalçin B. 1827 - Koreman E.P. 18071 - 0
7.Dijk R.K.J.J. van1359 - Henn R.A. 17760 - 1
8.Regeer P.A. 1841 - Zwolsman P.A. 16861 - 0
 
2018-04-04
 DSC 41934-RSC-Belgisch Park 118387,0 - 1,0
1.Barendse T.J.M. 2045 - Sayad S. El20601 - 0
2.Meer K. van der2024 - Milort G. 2008½ - ½
3.Bosma J. 1880 - Kanters C.J. 20001 - 0
4.Flohil J.A. 2010 - Zijden J.A. v/d18231 - 0
5.Broek W.J. van den1896 - Zijden A.Q. v/d18211 - 0
6.Lode P. 1886 - Toorn A.J. v/d16991 - 0
7.Tamerus H.A. 1884 - Ingenhoes P.H. 1786½ - ½
8.Kumar A.G. 0 - Lucas H. 14731 - 0
 
2018-04-04
 Botwinnik 11934-Promotie 218804,0 - 4,0
1.Bik W. 1867 - Blankespoor J.H. 1940½ - ½
2.Deutekom Y. van1944 - Mostert M.J. 19540 - 1
3.Buchly S. 1992 - Nepveu M. 1964½ - ½
4.Beeren T.J. 2074 - Ouwens H.C. 1911½ - ½
5.Zoun R.P.C. 2069 - Baas J.A. 20280 - 1
6.Middelkoop F.H. 1904 - Sibbing J.G.F. 1877½ - ½
7.Mulders R. 1908 - Bosman J. 18581 - 0
8.Kanbier M.B.C 1855 - Albertus B. 18141 - 0
 
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Baas J.A. Promotie6.07
Meer K. van derDSC5.57
Liem R. Schaakhuis5.06
Zoun R.P.C. Botwinnik5.07
Nepveu M. Promotie5.07
Buchly S. Botwinnik5.07
Bosman J. Promotie5.07
Beeren T.J. Botwinnik5.07
Barendse T.J.M. DSC5.07
Smaal L. Promotie4.55
Willighagen G.J. Schaakcombinatie HTV4.56
Lode P. DSC4.56
Smeele P.F.C. DD4.57
Middelkoop F.H. Botwinnik4.57
Yalçin B. Schaakhuis4.06
Metselaar H. Schaakhuis4.06
Voorberg J.P. Schaakmat Westland4.07
Voorberg J.P. Schaakmat4.07
Sayad S. ElRSC-Belgisch Park4.07
Lindner J.J. DD4.07
Overzicht per team
Botwinnik 1 Partijen Punten Bord
1. Beeren T.J. 7 5.0 2.71
2. Zoun R.P.C. 7 5.0 3.42
3. Kort W. 6 0.5 3.50
4. Bik W. 7 2.5 3.85
5. Deutekom Y. van 7 4.0 4.28
6. Buchly S. 7 5.0 5.14
7. Mulders R. 4 3.5 5.50
8. Middelkoop A. 2 1.0 5.50
9. Middelkoop F.H. 7 4.5 6.71
10. Kanbier M.B.C 2 1.5 7.50
DD 3 Partijen Punten Bord
1. Romkes G. 2 0.0 2.50
2. Smeele P.F.C. 7 4.5 2.57
3. Munninghoff A. 5 2.5 2.60
4. Boeters S. 1 1.0 3.00
5. Lindner J.J. 7 4.0 3.71
6. Eesteren J. van 6 0.5 4.50
7. Henn R.A. 7 2.5 5.14
8. Sluijs L.M.K. v/d 7 1.5 5.28
9. Waard E.R. de 7 3.0 5.57
10. Iersel M. van 3 0.5 6.00
11. Reimer W.P.J. 2 1.0 7.00
12. Cortenbach S. 1 0.5 8.00
13. Zwolsman P.A. 1 0.0 8.00
DSC 4 Partijen Punten Bord
1. Hoogt I. de 3 1.5 1.66
2. Barendse T.J.M. 7 5.0 2.42
3. Flohil J.A. 2 2.0 3.00
4. Anema W.J. 5 3.5 3.20
5. Bosma J. 3 2.5 3.33
6. Glimmerveen M.A. 4 2.0 3.75
7. Meer K. van der 7 5.5 4.00
8. Slaa R. 3 3.0 4.00
9. Broek W.J. van den 2 1.0 6.00
10. Gosliga J.S. van 2 0.0 6.00
11. Tamerus H.A. 5 1.5 6.40
12. Kumar A.G. 4 3.0 6.50
13. Wiersma A.A. 2 1.5 6.50
14. Lode P. 6 4.5 6.83
15. Goossens P.A. 1 0.0 7.00
Promotie 2 Partijen Punten Bord
1. Baas J.A. 7 6.0 2.14
2. Mostert M.J. 5 2.5 2.40
3. Nepveu M. 7 5.0 3.00
4. Sibbing J.G.F. 7 2.0 3.42
5. Blankespoor J.H. 2 1.0 4.50
6. Ouwens H.C. 7 3.0 4.85
7. Smaal L. 5 4.5 6.00
8. Boerkamp H.A.J. 3 1.0 6.00
9. Bosman J. 7 5.0 6.42
10. Albertus B. 6 2.0 7.33
RSC-Belgisch Park 1 Partijen Punten Bord
1. Sayad S. El 7 4.0 1.00
2. Milort G. 7 3.5 2.28
3. Kanters C.J. 6 2.5 2.66
4. Zijden J.A. v/d 7 3.5 4.00
5. Leeuwe F. de 2 0.0 4.00
6. Zijden A.Q. v/d 6 2.0 5.00
7. Toorn A.J. v/d 7 0.5 6.00
8. Ingenhoes P.H. 7 2.0 7.00
9. Werkhoven G. 2 1.5 8.00
10. Wareman D. 4 1.5 8.00
11. Lucas H. 1 0.0 8.00
Schaakhuis 2 Partijen Punten Bord
1. Liem R. 6 5.0 1.83
2. Metselaar H. 6 4.0 3.00
3. Cruden M. 1 0.0 3.00
4. Baas R. 7 4.0 3.42
5. Beeloo J.M. 2 0.0 3.50
6. Jonkman D. 7 4.0 4.42
7. Brouwers R.B. 5 3.5 4.60
8. Yalçin B. 6 4.0 4.66
9. Meij M. de 1 0.0 5.00
10. Taverne N. 2 1.5 6.50
11. Tjioe G.P.T.G. 2 1.0 6.50
12. Haar B. van der 2 0.5 6.50
13. Regeer P.A. 6 2.5 6.83
14. Bosch A. van den 1 0.0 7.00
15. Dijk R.K.J.J. van 1 0.0 7.00
16. Roeleveld E. 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 2 Partijen Punten Bord
1. Etten R.W. van 1 0.5 1.00
2. Bieger T. 3 1.0 2.00
3. Vreugdenhil F. 5 3.0 2.20
4. Dekker A.E. 7 2.0 2.71
5. Pietersma M. 5 2.5 2.80
6. Leeuwen G.J. van 6 2.5 2.83
7. Hart J.W. t 5 3.0 5.40
8. Nieuwkerk D.M. van 2 0.5 5.50
9. Voorberg J.P. 7 4.0 5.85
10. Lom R. van 5 1.5 6.20
11. Broeder L. den 2 1.5 6.50
12. Duijvesteijn W.G.M. 1 0.0 7.00
13. Duijvesteijn L.W.T. 2 1.0 7.50
14. Buitelaar J. 4 2.5 7.75
15. Heiden J. v.d. 1 0.5 8.00
SHTV 2 Partijen Punten Bord
1. Zanten W.P.C. van 4 2.0 2.25
2. Stolte M.J. 5 1.0 2.40
3. Dijk E. van 7 2.5 2.71
4. Klaveren J. van 5 2.5 3.80
5. Willighagen G.J. 6 4.5 4.00
6. Tamminga M. 3 1.0 4.33
7. Leeuwen O. van 2 0.5 4.50
8. Baak E.E. 5 3.0 5.60
9. Pronk R. 3 1.5 5.66
10. Baak K.L. 7 2.5 5.85
11. Spierings B.X.A. 6 1.0 6.50
12. Sikkes P. 1 1.0 7.00
13. Olvers E. 1 0.5 7.00
14. Smitte R. v.d. 1 1.0 8.00