Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
NK12
Informatie
stand/uitsl. jeugd
stand/uitsl.meisjes
Alle partijen
Liveborden
Trucs
Deelnemers
Facebook (sfeer)
NK12 archief
Eindstanden
Partijen
Trucs &.boeken
Sfeerverslagen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Indeling
Reglement
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 februari 2018
Geschreven door Paul Koppens   
24-02-2018
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2018. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2017 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2773 DSC-1+9
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1-2
3. Nikolic, P. (Predrag) 2593 Novelty Destr.-1-13
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2449 Promotie-1+45
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2436 Schaakmat-1+3
7. Arnaudov, P.G. (Petar) 2425 DD-2-38
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2409 DSC-3+12
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2373 DD-3-14
11. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2368 DSC-4+1
12. Kerkhof, D. van (David) 2362 DSC-5+16
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2331 DSC-6+9
  Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
15. Kuipers, E.F. (Eelco) 2320 Promotie-2+11
16. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2+11
17. Bekker, S. (Stefan) 2293 Haeghe Ooievaar-1-4
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2283 DSC-8+29
20. Plukkel, S. (Sjoerd) 2259 DSC-9-15
  Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2259 DSC-9-22
22. Bannink, B. (Bernard) 2240 Promotie-3+8
23. Werksma, A. (Arie) 2227 DD-5+25
24. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2226 DD-6-14
25. Goes, S. (Sten) 2224 DSC-11-2
26. Legemaat, G. (Gert) 2219 DSC-12+43
27. Meijer, D.N. (Dolf) 2215 Pionnetjes-1+7
28. Thakoerdien, J. (Jerrel) 2206 Rijswijk-1+59
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2205 Schaakmat-2+21
30. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2196 DSC-13  
31. Blees, E. (Enrico) 2194 DSC-14-31
32. Hoogland, M. (Mike) 2188 Schaakhuis-3-7
33. Gieben, S. (Stijn) 2183 SHTV-1+55
34. Hartog, M.F. den (Marijn) 2181 DD-7+44
35. Hortensius, L.M. (Lisa) 2177 DSC-15+15
36. Prakken, G. (Gerrit) 2174 DD-8+2
37. Voogt, B. (Bob) 2170 DSC-16+38
38. Waal, A.G. de (Ton) 2164 Promotie-4-17
39. Smits, S. (Sebastiaan) 2161 DSC-17-17
40. Egmond, R.M. van (Rogier) 2155 DD-9+34
  Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2155 DSC-18+8
42. Vesters, M. (Melchior) 2153 Schaakhuis-4-19
43. Slaa, R. (Ricardo) 2147 DSC-19+3
  Woerden, M. van (Michiel) 2147 Schaakmat-3-17
45. Helvoort, R.A. van (Rob) 2145 Rijswijk-2+50
46. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-20-11
47. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-21= 
48. Hoorweg, F.P.A. (Frits) 2141 DD-10  
49. Zetten, M. van (Maarten) 2137 Promotie-5+4
50. Pietersma, M. (Menno) 2136 Schaakmat-4-10
51. Dijk, T.A. van (Timon) 2134 Schaakmat-5+18
52. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-6  
53. Barendse, T.J.M. (Ted) 2125 DSC-22-64
54. Hennink, E. (Erik) 2124 Promotie-7-32
55. Liem, R. (Raymond) 2122 Schaakhuis-5-77
56. Ghijsen, P. (Pim) 2113 DD-11-30
57. Verbaken, O.P. (Onno) 2112 DSC-23-49
58. Debard, M. (Michel) 2111 Novelty Destr.-2  
59. Dijk, O. van (Onno) 2107 DD-12+38
  Oranje, R. (Richard) 2107 DSC-24+16
61. Stam, H.J. (Hans) 2104 DSC-25-29
62. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2101 SHTV-2-11
63. Dickhoff, R. (Ronald) 2094 DD-13+22
  Kommer, B. (Bas) 2094 Rijswijk-3+12
65. Sayad, S. el (Sherief) 2093 RSC-BP-1+37
    SHTV-3  
66. Schrik, R. (Rachid) 2092 DSC-26+20
    Promotie-8  
    Schaakhuis-6  
67. Vistisen, L.M. (Lars) 2090 DD-14+9
    Novelty Destr.-3  
    Schaakhuis-7  
68. Kortis, W. (Wim) 2084 DSC-27-80
69. Cupido, A. (Alexander) 2082 Rijswijk-4-20
70. Liempt, M. van (Michael) 2081 Rijswijk-5+29
71. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2080 DSC-28+28
72. Aagaard, M. (Michael) 2079 Schaakmat-6-13
73. Groot, M. de (Marco) 2077 Rijswijk-6-11
  Putten, H. van (Henk) 2077 Schaakmat-7-30
75. Craciun, P. (Paula) 2074 Novelty Destr.-4-27
76. Hoogt, I. de (Ivar) 2071 DSC-29+84
77. Middelveld, M. (Martine) 2069 DSC-30-15
78. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2068 Promotie-9+16
  Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-31= 
  Hommes, E. (Elmar) 2068 DD-15-32
81. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2066 DSC-32-29
  Buzing, P.C. (Pieter) 2066 DSC-32-1
83. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2064 Botwinnik-1-11
84. Brasser, P. (Paul) 2060 Schaakmat-8+2
85. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2058 SHTV-4+133
86. Milort, G. (Gerard) 2055 RSC-BP-2+28
    Schaakhuis-8  
87. Deutekom, Y. van (Yde) 2051 Botwinnik-2  
88. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2046 DSC-34-32
  Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2046 DSC-34-16
90. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2045 DD-16-46
91. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2038 DSC-36-7
92. Klop, T.L. (Tjomme) 2037 Schaakhuis-9-3
93. Happel, H.A. (Henk) 2033 DD-17-26
  Oei, H.I. (Ik) 2033 Schaakhuis-10+31
95. Stolte, M.J. (Maarten) 2032 SHTV-5+11
96. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2026 Promotie-10-9
97. Dekker, K. (Kees) 2024 Scheve Toren-1-28
98. Baas, J.A. (Hans) 2021 Promotie-11+54
  Bulthuis, J. (Jelle) 2021 Rijswijk-7+62
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2021 Rijswijk-7-26
101. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-18= 
102. Kanters, C.J. (Cor) 2018 RSC-BP-3+70
    SHTV-6  
    Schaakhuis-11  
  Liefrink, F. (Feike) 2018 Novelty Destr.-5+70
104. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2015 Botwinnik-3+57
105. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2011 Rijswijk-9+26
  Valstar, J.R. (Johan) 2011 Schaakmat-9+9
107. Beeren, T.J.B. (Thom) 2008 Botwinnik-4+27
108. Romkes, G. (Gosse) 2007 DD-19-28
109. Biemans, E. (Erik) 2006 DSC-37+81
110. Anema, W.J. (Walter) 2003 DSC-38+36
  Flohil, J.A. (Jaap) 2003 DSC-38+12
  Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2003 Rijswijk-10-21
  Munnik, T. (Talitha) 2003 DSC-38+46
114. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 1996 DD-20-5
115. Buchly, S. (Stefan) 1995 Botwinnik-5-7
  Hollander, J.W. (Hans) 1995 Schaakhuis-12+14
  Mityaev, A. (Alexandr) 1995 DD-21= 
118. Have, R.H.S. ten (Roland) 1994 DSC-41-9
  Swart, S. de (Sipke) 1994 Promotie-12+6
120. Zwartveld, J. (Hans) 1992 DSC-42-50
    Schaakhuis-13  
121. Straaten, M. van (Marco) 1991 Schaakhuis-14-30
122. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
123. Nepveu, M. (Manuel) 1988 Promotie-13+68
124. Fernandes João, C.C. (César) 1986 Novelty Destr.-6  
125. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-43-13
126. Meer, K. van der (Kees) 1984 DSC-44+3
127. Wichhart, M. (Maarten) 1982 Promotie-14+8
128. Zanten, W.P.C. van (William) 1981 SHTV-7-28
129. Buitelaar, J. (Jacob) 1977 Schaakmat-10-10
130. Vreugdenhil, F. (Frans) 1975 DD-22+95
    Schaakmat-11  
131. Bieger, T. (Thierry) 1973 Pomar-1-20
    Schaakmat-12  
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1973 Scheve Toren-2-17
133. Hariz, H. (Haissam) 1972 DD-23  
134. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1967 SHTV-8+51
135. Pauw, S.A. (Sander) 1964 SHTV-9+8
136. Bueno, M.E. (Mark) 1963 DD-24+26
  Hut, A.A. (Alex) 1963 SHTV-10-10
138. Noordhoek, H. (Henk) 1962 Promotie-15-27
139. Dijk, E. van (Eduard) 1959 SHTV-11-24
140. Werve, P. van der (Paul) 1956 Promotie-16-52
141. Bottema, T. (Timo) 1952 Wassenaar-1+43
    DSC-45  
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1952 DD-25-17
143. Peerdeman, N.P. (Nico) 1950 Promotie-17+26
144. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1948 DD-26+60
  Verbaan, B.M. (Bart) 1948 SHTV-12-17
146. Blankespoor, J.H. (Jan) 1946 Promotie-18+3
  Huizen, H. van (Henk) 1946 Haeghe Ooievaar-4+3
  Segers, J.C.M. (Hans) 1946 SHTV-13+8
149. Brendemühl, B. (Bernd) 1945 Novelty Destr.-7-16
150. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-27= 
151. Mostert, M.J. (Joost) 1937 Promotie-19-12
152. Leezer, R. (Roel) 1935 Rijswijk-11-22
153. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1934 DD-28+50
  Kuiper, L.C. (Leo) 1934 DD-28+58
155. Dekker, D.H.M. (Derk) 1933 Novelty Destr.-8+83
    Schaakhuis-15  
  Theijn, D. (Dave) 1933 Scheve Toren-3+62
157. Borst, F. (Filip) 1931 DSC-46-64
158. Wiersma, A.A. (Arno) 1927 DSC-47+26
159. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1922 Rijswijk-12= 
160. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1920 Schaakmat-13-77
161. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-48= 
162. Brouwers, R.B. (Reggy) 1916 Schaakhuis-16+14
163. Ouwens, H.C. (Bert) 1915 Promotie-20+15
  Rooijen, T.F.H. den (Teunis) 1915 DSC-49-24
165. Mellens, M. (Martin) 1904 RSC-2-2
    Voorburg-1  
166. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1903 Schaakhuis-17-16
167. Monte, P.J. (Peter) 1902 Rijswijk-13+16
168. Jonkman, D. (David) 1901 Schaakhuis-18+21
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1901 Botwinnik-6+12
170. Baas, R. (Rijnko) 1899 Rijswijk-14+23
    Schaakhuis-19  
  Dekker, A.E. (Ard) 1899 Schaakmat-14-2
  Kamar, M.B. (Muhannad) 1899 RSC-3+4
  Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1899 Schaakmat-14= 
174. Tamerus, H.A. (Henrik) 1897 DSC-50-53
175. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1896 Promotie-21-9
176. Voorberg, J.P. (Johan) 1895 Schaakmat-16-67
177. Metselaar, H. (Harold) 1894 Schaakhuis-20-22
178. Hoogland, B. (Bauke) 1893 Rijswijk-15+61
179. Harmanus, N.C. (Norbert) 1891 DSC-51+19
    Novelty Destr.-9  
    Schaakhuis-21  
  Schmitt, C. (Cristian) 1891 Novelty Destr.-9-8
181. Goudriaan, A. (Tony) 1888 Rijswijk-16-20
182. Smit, R. de (Rudi) 1884 Scheve Toren-4-20
183. Smaal, L. (Lourens) 1883 Promotie-22+39
184. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1882 Wassenaar-2+4
185. Bodaan, A. (Ton) 1881 DD-30+3
    HSV-1  
    SHTV-14  
    Schaakhuis-22  
186. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1880 DSC-52+26
187. Lode, P. (Peter) 1878 DSC-53+28
  Mulders, R. (Rinze) 1878 Botwinnik-7+38
189. Marel, E.J. van der (Eric) 1876 Bobby Fischer-1-16
    Wassenaar-3  
190. Bosman, J. (Johan) 1875 Promotie-23+44
  Laan, J. (Jorick) 1875 DSC-54+21
  Tan, H.T. (John) 1875 Promotie-23-35
193. Metz, A.G. (Atze) 1874 Rijswijk-17+9
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1874 DSC-55-13
195. Münninghoff, A. (Alexander) 1873 DD-31-67
196. Kanbier, M.B.C. (Max) 1870 Botwinnik-8+124
    Promotie-25  
197. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1863 SHTV-15-11
198. Bosma, J. (Jan) 1862 DSC-56+306
  Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-26-25
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
201. Baas, G.J. (Gert Jan) 1861 DSC-57-34
    Novelty Destr.-11  
202. Hart, J.W. 't (Johan) 1860 Schaakmat-17+44
203. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1859 Promotie-27-49
  Steffers, H. (Hendrik) 1859 Rijswijk-18-16
205. Bik, W. (Wouter) 1855 Botwinnik-9-72
  Koster, J. (Jan) 1855 Promotie-28-86
207. Goossens, P.A. (Pieter) 1853 DSC-58+12
  Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1853 Wassenaar-4  
209. Hooven, E.C. van den (Evert) 1851 DSC-59-12
210. Leeuwen, O. van (Olav) 1849 SHTV-16-15
211. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1847 Lierse-1+11
  Holst, R.E.H. v.d. 1847 HSV-2+12
213. Hulshof, J.P. (Hans) 1845 Rijswijk-19+28
214. Ottenhof, S. (Sascha) 1844 Scheve Toren-5+59
  Regeer, P.A. (Paul) 1844 Schaakhuis-23-9
216. Kort, W. (Wilco) 1843 Botwinnik-10-62
217. Boeters, S. (Stefan) 1841 DD-32+65
218. Gent, A. van (Aad) 1840 Scheve Toren-6+3
219. Dongen, G. van (Gijs) 1838 Scheve Toren-7-12
  Then, W.J.T. (Hans) 1838 Schaakhuis-24+20
221. Oortmarssen, H. van (Hans) 1837 Rijswijk-20-9
222. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-33= 
223. Iersel, M. van (Mark) 1833 DD-34-11
224. Gaemers, P. (Peter) 1832 Rijswijk-21+1
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1832 RSC-BP-4= 
226. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-29= 
227. Orsouw, T.F. van (Theo) 1827 DD-35-172
    Haeghe Ooievaar-6  
228. Lom, R. van (Rob) 1823 Schaakmat-18-62
229. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1821 DSC-60-88
  Koreman, E.P. (Eric) 1821 DD-36+2
231. Eesteren, J. van (Jaap) 1819 DD-37-59
232. Oversloot, W. (Wilco) 1814 Schaakmat-19-6
233. Heijgen, D. van (Diederik) 1813 DSC-61-24
  Pronk, R. (Rik) 1813 SHTV-17+20
  Waard, E.R. de (Remko) 1813 DD-38= 
236. Groen, C. (Cor) 1811 RSC-BP-5+77
237. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1807 Promotie-30-5
  Minnema, R. (Rens) 1807 Promotie-30+5
  Taverne, N. (Nadeem) 1807 Schaakhuis-25+158
240. Kleijn, J. (Jeroen) 1806 Scheve Toren-8+26
  Staden jr., M. van (Mildo) 1806 Promotie-32-4
242. Henn, R.A. (Reinhard) 1805 DD-39+8
  Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1805 DD-39+16
244. Berg, J. van den (Jaap) 1802 Promotie-33+4
  Lange, R. (Ronny) 1802 Novelty Destr.-12+9
  Vink, W.J.P. (Wim) 1802 DD-41+2
247. Geerlings, V. (Vincent) 1801 Rijswijk-22-43
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1801 RSC-BP-6-4
  Oosterhout, P. (Flip) 1801 Haeghe Ooievaar-7-19
250. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1800 Schaakmat-20-27
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1800 DD-42-33
252. Haar, B. van de (Boudewijn) 1799 Schaakhuis-26-16
253. Voermans, A.J.H. (Adri) 1797 DD-43+44
254. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-2= 
255. Scholten, J.J.H. (Joost) 1794 RSC-4-19
  Werkhoven, G. (Gerard) 1794 RSC-BP-7+53
257. Hoogeveen, F.R. 1793 HSV-3-20
258. Wareman, D. (Dennis) 1790 RSC-BP-8-9
259. Baak, E.E. (Evert) 1787 SHTV-18-113
260. Corneth, H.J.M. (Bert) 1785 HSV-4+4
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1785 Rijswijk-23+5
262. Groenendijk, D. (Dick) 1783 HSV-5  
263. Gruss, C. (Christian) 1780 Novelty Destr.-13-21
264. Graaf sr., J. de (Jan) 1779 Scheve Toren-9-13
  Verduijn, A. (Adriaan) 1779 Lierse-3+14
266. Bons, M.M. (Maurits) 1777 Haeghe Ooievaar-8+17
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1777 RSC-BP-9-7
268. Calmthout, J.J. van (Hans) 1776 DSC-62-15
269. Albertus, B. (Bram) 1773 Promotie-34+217
  Heek, P.F. (Peter) 1773 Botwinnik-11= 
  Mulders, E. (Edwin) 1773 Rijswijk-24-9
272. Blanter, S. (Sofya) 1771 DSC-63+23
273. Maas, B. (Boy) 1770 Schaakhuis-27+136
274. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1769 RSC-5+24
275. Etten, R.W. van (Ronald) 1768 Schaakmat-21+16
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1768 Pomar-2-20
277. Hubert, M. (Michel) 1767 Scheve Toren-10+6
278. Duijvesteijn, A. (André) 1766 Schaakmat-22-2
279. Vlaming, H. (Halana) 1765 DSC-64-17
280. Klaveren, J. van (Justus) 1764 SHTV-19-9
281. Knops, H. (Hamilcar) 1763 Promotie-35-49
282. Lopies, A. (André) 1761 DD-44= 
  Middelkoop, A. (Arno) 1761 Botwinnik-12-4
  Zijlstra, J. (Jasper) 1761 Wassenaar-5+27
285. Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-13-2
286. Haan, J.A. de (Hans) 1759 HSV-6-5
287. Reimer, W.P.J. (Wim) 1758 DD-45-25
288. Torenstra, R. (René) 1757 DSC-65+20
289. Vokurka, T. (Tom) 1756 DD-46+1
290. Heiden, J. v.d. (Jan) 1755 Schaakmat-23+2
291. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-47= 
292. Segger, A. (Armin) 1748 SHTV-20-46
293. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1747 Scheve Toren-11+160
  Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-48= 
295. Bovenlander, T. (Theo) 1746 SHTV-21-40
296. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1745 Scheve Toren-12-12
298. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-49-12
299. Smits, R.C.M. (Rob) 1741 DSC-66-27
300. Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-50-3
  Nobel, C. (Corniel) 1740 DSC-67+36
302. Tamminga, M. (Meile) 1739 SHTV-22+85
303. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1738 Schaakmat-24+6
304. Graaf, B. van de (Bas) 1737 Promotie-37-31
  Vink, C. (Kees) 1737 Pomar-3-28
306. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-25-21
307. Kuipers, H. (Hielke) 1730 Promotie-38+11
  Ramondt, D. (Dennis) 1730 RSC-BP-10+51
309. Graaf, E. v.d. (Erik) 1729 DD-51+13
310. Hettfleisch, M. (Maurice) 1726 Promotie-39-13
311. Leeuwe, F. de (Floris) 1725 RSC-BP-11-29
312. Yalçin, B. (Bilal) 1724 Schaakhuis-28+26
313. Kemeling, A.E. (Albert) 1723 DSC-68+10
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1723 DD-52-49
315. Sieben, F.J. (Ferdi) 1721 Promotie-40+41
316. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1719 DD-53+11
317. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1717 Scheve Toren-13-10
318. Tol, J.H. van der (Henk) 1716 Rijswijk-26+71
  Warmerdam, R. (Rob) 1716 Haeghe Ooievaar-9-11
320. Belt, H.T. van den (Henk) 1711 DSC-69-13
  Donk, J. van de (Jan) 1711 DSC-69-14
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1711 HSV-7-76
    SHTV-23  
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1711 RSC-BP-12-70
324. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-14= 
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1709 DD-54+53
    Novelty Destr.-14  
326. Broos, S.J. (Simon) 1708 DSC-71-23
  Giraldo, W.A. (William) 1708 Schaakhuis-29-38
328. Brunner, K. (Karg) 1705 Schaakmat-25+4
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
330. Frissen, J.G.H. (Jan) 1703 DSC-72-26
  Guijt, E. (Erwin) 1703 Promotie-41+27
  Stolze, F.G. (Gerard) 1703 Lierse-4-53
333. Korving, C. (Cornelis) 1701 DSC-73+18
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1701 DSC-73= 
335. Olvers, E. (Ed) 1700 SHTV-24-1
336. Broeder, L. den (Leno) 1699 Schaakmat-26-2
  Deelen, B.J. van (Bernard) 1699 RSC-6-43
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1699 Schaakmat-26-27
339. Blanter, M. (Marfa) 1697 DSC-75+171
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1697 RSC-BP-13-10
341. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-15= 
342. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1695 Novelty Destr.-15-38
343. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1694 DSC-76-55
344. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1693 DD-55+13
  Holst, F. v.d. (Fred) 1693 HSV-9-1
346. Dekker, P.T. (Theo) 1692 SHTV-25+4
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1692 Promotie-42+29
348. Strien, B. van (Bart) 1689 Rijswijk-27-23
349. Matai, R.R. (Rudi) 1687 Promotie-43+25
  Mulderij, J. (Jesse) 1687 DSC-77-99
351. Gelpke, R.F. (René) 1685 DSC-78+60
  Terpstra, J.T. 1685 Pomar-4-23
353. Hylkema, H.T. (Titus) 1684 RSC-7+14
  Manen, R.A. van (Ruud) 1684 DD-56-13
  Ploeger, D. (Dirk) 1684 RSC-7-43
356. Schalen, J. (John) 1683 RSC-9-31
357. Albregtse, T. (Tjerk) 1680 DSC-79+1
358. Claushuis, M. (Michaël) 1679 Wassenaar-6-14
359. Dekker, J.C. (Jan) 1677 Schaakmat-28-33
  Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-10+17
  Ende, J.L. van den (Jan) 1677 Schaakmat-28= 
362. Boersma, F.W. (Franke) 1674 Haeghe Ooievaar-10+2
  Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-16= 
  Leeuwen, J. van (Jan) 1674 Schaakmat-30+11
365. Veenstra, A.H. (Arnt) 1673 DSC-80+7
366. Minnema, H. (Hans) 1671 Promotie-44-24
367. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-28= 
368. Lubbe, L. van der (Lex) 1668 HSV-10-13
369. Boermans, R. 1665 DCSV-1-8
370. Klaassens, B. (Bert) 1663 Botwinnik-17  
371. Arp, G. (Gerard) 1662 Botwinnik-18-15
372. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1661 Wassenaar-7+25
373. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1660 DD-57+7
  Hazeu, C.A. (Cock) 1660 Lierse-5-4
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1660 DSC-81-41
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1660 Botwinnik-19+194
377. Dusseldorp, B. van (Brent) 1659 DSC-82+253
  Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-29-7
379. Veen, R. van der (Reinier) 1658 DCSV-2+42
380. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1657 Schaakmat-31+15
381. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-11= 
  Brizee, W.S. (Willem) 1654 Pomar-5-133
383. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1653 Schaakhuis-30-79
384. Bosch, A. van den (Alexander) 1652 Schaakhuis-31+25
  Broekhuizen, T. (Tom) 1652 DSC-83+8
386. Baak, K.L. (Karl) 1651 SHTV-26-192
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1651 Schaakmat-32-42
388. Ferschtman, F. (Felix) 1649 Pomar-6+10
389. Merle, R. (Robert) 1648 Schaakmat-33-10
390. Groothuis, W. (Willem) 1647 Wassenaar-8+1
  Kerkhof, C. (Cees) 1647 Scheve Toren-14+14
  Reiding, R. 1647 Scheve Toren-14+5
393. Albers, M.M. (Merlijn) 1646 Botwinnik-20+81
394. Sikkes, P. (Piet) 1641 SHTV-27+100
395. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1640 Promotie-45+12
396. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1639 HSV-11+13
397. Berkel, D. van (Dennis) 1638 Lierse-6+31
398. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-34= 
399. Stegenga, F.J. 1635 DCSV-3+2
400. Mudde, H. 1634 Pomar-7-13
  Veen, R. ter (Rens) 1634 DCSV-4+86
    Pomar-7  
402. Cruden, M. (Marcel) 1632 Schaakhuis-32+7
  Frehe, A.P. (Antoon) 1632 DSC-84+40
404. Berendse, F.N. 1630 Pomar-9-20
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1630 DSC-85-34
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-12= 
407. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1628 Novelty Destr.-16+98
408. Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-35-14
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1627 Schaakmat-35+48
410. Jager, M.D. (Mark) 1625 DCSV-5-46
  Sutrisno, A. (Agus) 1625 Scheve Toren-16+45
412. Horst, G. (Gerrit) 1624 DD-58+54
413. Ameling, A.H. (Bob) 1623 Botwinnik-21+11
    Promotie-46  
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1623 Botwinnik-21-4
    Voorburg-2  
415. Dop, E.R. van (Erik) 1622 Novelty Destr.-17+9
    Rijswijk-30  
416. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-59= 
  Eveleens, E. (Ed) 1620 Promotie-47-58
418. Gijsen, C. (Carel) 1618 Bobby Fischer-2-8
    Rijswijk-31  
  Hofstee, P. (Piet) 1618 DCSV-6-6
420. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-13= 
421. Berg, S. v.d. (Sandra) 1616 Lierse-7-8
422. Beekman, G. 1611 Pomar-10-8
423. Alvares, E.F.S. (Eric) 1610 SHTV-28+74
  Engering, F. (Frans) 1610 DD-60-4
  Herpen, M. van (Max) 1610 DD-60+10
426. Dalen, W. van (Willem) 1606 Botwinnik-23-26
427. Verheijen, J. (Jan) 1605 SHTV-29-6
428. Breton, M.R. (Mark) 1603 DSC-86-15
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1603 Lierse-8-3
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1603 Lierse-8+20
431. Franx, K. (Kees) 1601 Schaakhuis-33  
432. Kingman, R. (Robert) 1600 Wassenaar-9-90
  Königslöw, B. von (Bas) 1600 Pomar-11-35
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1600 DSC-87+73
    HSV-12  
    Pomar-11  
    Schaakhuis-34  
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1600 SHTV-30-70
436. Laan, H. van der (Hugo) 1598 DSC-88+3
437. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-89-24
438. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1596 Lierse-10+39
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1596 Schaakmat-37-13
440. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-32+39
441. Nierop, D. (Dominique) 1594 Haeghe Ooievaar-14-40
442. Bilars, G.H. (Gerard) 1593 DSC-90+53
  Feenstra, J.D. (Han) 1593 RSC-BP-14+53
  Loke, J.A. 1593 HSV-13-40
  Wagner, A.M. (André) 1593 Haeghe Ooievaar-15+28
    SHTV-31  
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1593 Haeghe Ooievaar-15-85
447. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1591 Promotie-48-72
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38+7
  Weijde, A. van der (André) 1591 DSC-91+76
    Schaakmat-38  
450. Taanman, P. (Peter) 1589 Haeghe Ooievaar-17+1
451. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1588 Rijswijk-33= 
  Dijk, T. van (Teun) 1588 Lierse-11+2
  Kinoshita, K. (Kanako) 1588 Schaakhuis-35+38
454. Eijk, A.J. van (Aad) 1585 Haeghe Ooievaar-18-49
455. Brinkerink, W.F. (Wim) 1584 Wassenaar-10  
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1584 RSC-11-7
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1584 SHTV-32+144
458. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1583 Botwinnik-24+217
  Cortenbach, S. (Stan) 1583 DD-62-2
460. Meij, M. de (Marc) 1580 Schaakhuis-36-40
461. Wentholt, F. (Frans) 1579 DD-63-1
462. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1578 Rijswijk-34+62
463. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1576 HSV-14+25
464. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-17= 
465. Bruin, J.S. (Jos) 1574 Schaakmat-40-21
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1574 HSV-15+38
467. Martens, F.M. (Frans) 1572 Promotie-49-17
468. Sigal, E. (Eugene) 1570 Botwinnik-25  
  Tamerus, J. (Jan) 1570 Lierse-12-9
470. Raulji, K. (Kavya) 1569 Bobby Fischer-3+243
  Wal, C.M. van der (Martin) 1569 Schaakmat-41-7
472. Leite, S. (Scot) 1568 Schaakhuis-37+40
473. Huisman, E. (Edgar) 1567 DSC-92+75
  Poot, W. (Wim) 1567 Lierse-13+45
475. Hofland, J. (Jeffrey) 1566 Schaakmat-42+44
476. As, J.J. van (Sjaak) 1565 HSV-16+119
    RSC-12  
477. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-13= 
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1564 Lierse-14-31
479. Zwart, D.M. de (Dennis) 1563 HSV-17-23
480. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1562 Rijswijk-35+167
  Patty, T.S. (Thomas) 1562 DD-64  
482. Mathieu, J. (Jelle) 1561 DSC-93+131
  Wuister, J. (Jan) 1561 RSC-BP-15+10
484. Berghout, S. (Stijn) 1560 DSC-94+8
  Heskes, J.M. (Johan) 1560 Promotie-50+338
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1560 DD-65-13
487. Coers, E.F. (Frans) 1559 SHTV-33+20
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1559 DD-66-5
489. Leij, E.J. van der (Edwin) 1558 Haeghe Ooievaar-19+13
  Stoops, M. (Michael) 1558 DSC-95+17
491. Perluka, J.L. (Han) 1557 Botwinnik-26+44
  Poots, R.P. (René) 1557 DSC-96-48
493. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1556 Rijswijk-36-60
494. Narayan, N.S. (Nishant) 1555 DSC-97+80
495. Brinkman, D.T. (Dirk) 1552 Promotie-51-38
  Steenweg, P. (Paul) 1552 DCSV-7-26
497. Velzen, M. van (Martin) 1551 RSC-BP-16+46
498. Molinari, F. (Fausto) 1550 Novelty Destr.-18+131
499. Maliepaard, C.J. (Kees) 1549 Promotie-52-5
500. Cvetkovic, D. (Dusan) 1548 Wassenaar-11+86
  Smitte, R. v.d. (Roy) 1548 SHTV-34-231
502. Bes, R.N.M. (Rob) 1545 Haeghe Ooievaar-20+34
  Grevenbroek, C. van (Cok) 1545 Scheve Toren-18  
  Pol, T. van der (Theo) 1545 Haeghe Ooievaar-20+31
    Schaakmat-43  
  Sterk, C. (Casper) 1545 DD-67+29
506. Thu, K. (Kyaw Moe) 1544 Schaakhuis-38-11
507. Dongen, J.J. van (Jesse) 1542 Promotie-53+491
508. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1541 Haeghe Ooievaar-22-17
509. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1540 Pionnetjes-2+230
510. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1539 Haeghe Ooievaar-23= 
  Weel, A.J. van (Toon) 1539 DD-68-21
512. Gerritsma, N.J. (Bert) 1538 HSV-18-35
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1538 Rijswijk-37-13
  Kamp, R. van de (Rob) 1538 Voorburg-3+23
515. Hulst, K. van (Kees) 1536 DD-69-9
  Kemeling, L. (Leen) 1536 Lierse-15+29
    Schaakmat-44  
  Nieswaag, J. (Hans) 1536 Lierse-15+34
518. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13= 
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-45-1
520. Jong, B. de (Bob) 1533 Botwinnik-27-26
  Lubben, A. van der (Arno) 1533 Botwinnik-27+208
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1533 Haeghe Ooievaar-24-60
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1533 HSV-19-10
524. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-98-63
525. Roeleveld, E. (Evert) 1531 Schaakhuis-39  
526. Hennink, D. (Dick) 1530 DD-70-26
527. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1524 Haeghe Ooievaar-25-18
    SHTV-35  
528. Flikweert, C.L. (Kees) 1522 Schaakmat-46-29
529. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1521 Schaakhuis-40-47
  Man, P.M.J. de (Peter) 1521 Pomar-14+4
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1521 RSC-14+22
  Rutten, G. 1521 Scheve Toren-19-21
533. Kampen, F.F. van (Frans) 1520 DD-71-18
534. Dirkse, S. (Simon) 1517 DSC-99+42
  Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-17= 
  Staden sr., M. van (Martin) 1517 Promotie-54+8
537. Rijn, P. van (Patrick) 1516 Haeghe Ooievaar-26+10
538. Goebertus, A.W. (Adrie) 1514 Voorburg-4-62
539. Orie, E.R. (Erik) 1512 Schaakhuis-41+96
540. Mokadem, M. (Mohamed) 1510 RSC-15-29
541. Bergers, W. (Wim) 1509 Scheve Toren-20-58
542. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-55= 
543. Verlinde, Y. (Youri) 1507 Pionnetjes-3-33
544. Jong, A. de (Arie) 1506 Lierse-18-1
  Lindhout, D.J. (Danny) 1506 SHTV-36+26
546. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-38= 
547. Patty, F. al 1504 Voorburg-5+3
548. Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-15-16
  Verheugd, M. (Marc) 1503 Botwinnik-29+47
550. Hassan, A. (Aram) 1502 DSC-100+69
551. Sidoti, F. (Filippo) 1499 Novelty Destr.-19-42
552. Frima, E. (Erik) 1498 DD-72-24
553. Ham, A. van der (Alex) 1496 Wassenaar-12  
554. Kloet, V. van der (Victor) 1495 DSC-101-9
555. Berg, J.C. van den (Johan) 1491 Lierse-19+56
556. Suijker, J.W.M. (Koos) 1490 Haeghe Ooievaar-27-25
  Zwanenburg, C. (Marco) 1490 Schaakmat-47+40
558. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-39= 
  Swieten, S.C. van (Simon) 1489 Lierse-20+18
  Verploegh, H.C. (Henk) 1489 RSC-BP-17-62
561. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-102-88
  Valk, D.J.G. (Dick) 1487 Lierse-21+10
563. Boot, O. (Otto) 1482 Botwinnik-30-48
  Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
  Krikorian, O. (Olivier) 1482 Novelty Destr.-20-65
566. Franke, A.C.W. (Arie) 1481 Botwinnik-31-13
567. Liefde, M.S. de (Michelle) 1475 Haeghe Ooievaar-28+48
568. Mey, M.P. de (Maria Paula) 1474 DD-73  
569. Elders, M. (Maurits) 1472 Schaakhuis-42-62
  Ham, T. van (Torsten) 1472 Promotie-56+106
  Knigge, J.A. (Hans) 1472 Rijswijk-40-34
572. Lucas, H. (Herman) 1469 RSC-BP-18-9
573. Zijlstra, F. (Lex) 1463 Voorburg-6-36
574. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-74= 
575. Eibergen, R. van (Robert) 1460 DD-75-8
    Novelty Destr.-21  
576. Hijma, P. (Pieter) 1459 Promotie-57+16
577. Shin, J. (Jinan) 1458 DD-76  
578. Dijkstra, R.W. (Rob) 1457 SHTV-38+20
  Ruiter, R. de (Rein) 1457 DD-77-71
580. Roeleveld, P. (Patrick) 1453 HSV-20+6
  Trompetter, R. (Remco) 1453 Schaakmat-48+11
582. Steemers, V. (Vincent) 1452 Pomar-16-59
583. Quak, P.C. (Piet) 1449 Lierse-22-152
584. Kumar, H. (Hradayesh) 1448 DD-78  
585. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1447 Promotie-58+91
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-49= 
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1447 RSC-16-35
  Veen, H. ter 1447 DCSV-8-30
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1447 Schaakmat-49-6
590. Hanemaaijer, P. (Piet) 1446 Botwinnik-32-22
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1446 DD-79-9
592. Felix, R.J. (Rob) 1445 Rijswijk-41-22
  Jong, D. de (Dick) 1445 HSV-21+19
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-59+21
595. Klijnsma, R. (Richard) 1444 Scheve Toren-21+34
  Weerts, R.J. (René) 1444 DSC-103-221
    Schaakhuis-43  
597. Engelen, N. (Niels) 1443 DD-80+15
598. Prins, L. (Leen) 1442 Schaakmat-51-38
599. Berg, G.M. van den (Geert) 1440 Haeghe Ooievaar-29-51
600. Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+13
601. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-81= 
602. Verwaart, D.J. 1431 HSV-22= 
603. Kanbier, G. (Guy) 1428 Promotie-60+224
604. Buijs, G. (Gerard) 1425 Lierse-23-58
605. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1424 Haeghe Ooievaar-30+22
606. Schuyer, E.H. (Eddy) 1421 Wassenaar-13-44
607. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1419 RSC-17+26
  Hessels, W.B. 1419 HSV-23+26
609. Zonderland, H. (Herman) 1418 DSC-104+58
610. Vries, P. de (Peter) 1417 Schaakmat-52-5
611. Graaf, R. v.d. (Rob) 1415 Schaakhuis-44+71
612. Croes, J.C. (Koos) 1414 Haeghe Ooievaar-31-33
  Zwemstra, L. (Bert) 1414 DSC-105+11
614. Doeves, A. (Bram) 1412 Botwinnik-33-25
615. Jacobs, H. (Hans) 1411 Pomar-18-17
  Rijswijk, T. van (Tim) 1411 Pomar-18-16
  Zengin, S. (Siyar) 1411 Voorburg-7+20
618. Homulle, H. (Harald) 1410 Haeghe Ooievaar-32+11
  Mac Gillavry, W.E. (Will) 1410 Botwinnik-34-54
620. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-106+4
621. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1408 Lierse-24-61
622. Splint, C.E.R. (Rob) 1407 Botwinnik-35-48
623. Coenders, H. (Hans) 1405 HSV-24-2
624. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1403 Lierse-25-9
625. Schoon, C. (Chris) 1400 Promotie-61-11
626. Trommel, J.C. 1399 DCSV-9= 
627. Luk, T. (Thomas) 1394 SHTV-39+36
628. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-8+2
  Lohrer, M.T.A. 1391 Pomar-20-2
  Vries, R. de (Rob) 1391 Promotie-62-113
631. Laven, F. (Fred) 1390 DSC-107+36
632. Witjens, T. (Theo) 1388 Botwinnik-36+30
633. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18= 
634. Blaauw, F. (Frans) 1383 Wassenaar-14-5
635. Groot, M.H. de (Martin) 1380 RSC-BP-19-39
636. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
  Dijkshoorn, M. (Marcel) 1376 Schaakmat-53+15
638. Walder, B. (Bart) 1373 RSC-19-55
639. Al Sam, H. (Husham) 1370 Botwinnik-37-1
640. Zwart, A. v.d. (Ard) 1367 SHTV-40-38
641. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-20= 
642. Kolk, J. van der (Jan) 1362 DSC-108+18
643. Meer, L.J. van der (Lex) 1360 RSC-BP-20+24
644. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-38= 
  Zonneveld, J. (Jan) 1359 Lierse-26-58
    RSC-21  
646. Caljé, A. (Adrey) 1354 Voorburg-9-4
  Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-25= 
648. Roo, J. de (Jeroen) 1353 Promotie-63+13
649. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1352 RSC-22+5
  Vries, A. de (Auke) 1352 DD-82+8
651. Verkade, J. (Jeroen) 1350 Botwinnik-39  
652. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-64= 
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-109-8
654. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-10= 
655. Michels, M.A.J. (Thijs) 1343 SHTV-41  
656. Fasil, C.G. (Claudia) 1340 SHTV-42-5
  Huybens, P.M. (Peter) 1340 HSV-26-2
  Jansen, N. (Niels) 1340 DSC-110-37
659. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-111= 
  Roepers, W. (Willard) 1339 Promotie-65+74
661. Groot, P.J. de (Pieter) 1332 Botwinnik-40-44
662. Sibbing, Z. (Zimo) 1330 DSC-112  
663. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-22= 
    Pomar-21  
664. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-27= 
665. Bijster, H. (Harmen) 1318 Botwinnik-41-13
  Nienhuis, J. (Jan) 1318 RSC-23+5
    Voorburg-11  
667. Ketting, S. (Sebastiaan) 1317 Rijswijk-42+42
668. Battes, F. (Frans) 1315 Botwinnik-42+92
669. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Botwinnik-43+45
670. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1312 Rijswijk-43+22
  Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1312 Haeghe Ooievaar-33-12
672. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1310 Haeghe Ooievaar-34-19
673. Soeterbroek, P. (Piet) 1309 Botwinnik-44+37
674. Meijer, W.J. (Wim) 1305 DSC-113-23
675. Rietveld, A. (Aart) 1304 Voorburg-12-14
676. Hendriks, H. (Hans) 1300 DSC-114-12
677. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1296 HSV-28-13
    Haeghe Ooievaar-35  
    SHTV-43  
    Schaakhuis-45  
678. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-13= 
679. Choi, K. (Kawang) 1288 SHTV-44-12
680. Visser, J.H.A. (Hans) 1287 RSC-24+39
    Voorburg-14  
681. Koornneef, A. (Arie) 1285 Lierse-27-29
682. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-45= 
683. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-36= 
  Vetten, P.A.M. de (Piet) 1283 Lierse-28-2
685. Modderman, A.H. (Arent) 1282 Botwinnik-46+21
686. Boer, R. de (Ruut) 1279 RSC-BP-21-10
687. Bergers, J. (Jos) 1276 Pomar-22-23
688. Ciftci, S. (Selahattin) 1267 HSV-29= 
  Wagter, E.L. (Eric) 1267 DSC-115-30
690. Heskes, E.T. (Ebba) 1266 Promotie-66+116
  Jong, A. de (Aad) 1266 DSC-116+15
692. Riet, P.H.M. van (Paul) 1265 DSC-117-13
693. Feringa, A. (Andre) 1264 Lierse-29+89
  Lagerwerf, L. (Leen) 1264 Lierse-29-23
695. Dongen, L. van (Lana) 1263 Promotie-67+999
696. Kuijper, W. (Wim) 1256 Lierse-31+105
  Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1256 DSC-118+45
    Schaakmat-55  
698. Ham, J. van (Joop) 1254 DSC-119-10
699. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1249 Rijswijk-44+167
700. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1247 RSC-25-12
701. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-23= 
702. Ecluse, S. de l' (Sander) 1238 Lierse-32+208
703. Keekem, J.C. van (Jan) 1235 Voorburg-15= 
704. Vries, J.A. de (John) 1233 RSC-26+20
705. Bouma, H.H. (Henk) 1227 HSV-30+32
  Hanewald, E. (Ernst) 1227 DSC-120+32
707. Katsarov, M. (Maks) 1225 DSC-121+50
708. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1222 Schaakmat-56-2
709. Torenstra, J. (Jan) 1219 DSC-122-26
710. Badarni, N. (Nader) 1216 Schaakhuis-46-12
711. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1210 Botwinnik-47-29
712. Caspers, E. (Eric) 1205 Botwinnik-48-24
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1205 Schaakmat-57-64
  Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1205 Schaakmat-57+32
715. Coste, P.A.L. (Pierre) 1202 Wassenaar-15  
716. Torbal, M. de (Mike) 1197 Haeghe Ooievaar-37  
717. Oosterom, G. (Gerrit) 1193 Lierse-33-11
  Peeters, W.D. (Ward) 1193 Scheve Toren-22+98
  Peursen, T.W. van (Timo) 1193 Rijswijk-45+74
720. Krösschell, W. (Wim) 1192 Lierse-34= 
  Meijer, K. (Kim) 1192 Pionnetjes-4+126
722. Oomes, M. (Marijn) 1184 DSC-123-18
723. Willik, B. van der (Bert) 1174 DSC-124-53
724. Alhasan, S. (Shiraz) 1172 Botwinnik-49  
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-23= 
726. Boonman, W. (Wil) 1168 Scheve Toren-23+77
  Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-59+145
728. Prins, J. (Jan) 1163 Lierse-35-75
729. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-60= 
730. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-125  
731. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1149 Haeghe Ooievaar-38+10
732. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1147 Schaakmat-61  
733. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62-9
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1138 Lierse-36-43
735. Ellmann, G. (Gabor) 1136 Wassenaar-16-112
  Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-50-29
737. Kommer, T.J. (Jan) 1134 Rijswijk-46+5
738. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1133 Scheve Toren-24+12
739. Oomes, A. (Ad) 1127 Schaakmat-63+31
740. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-10= 
741. Vermeulen, W. (Wim) 1115 SHTV-45-14
742. Kolmeschate, R. van (Rob) 1112 Lierse-37-60
743. Marle, R.R. van (Roelof) 1110 Rijswijk-47-14
744. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-126+17
745. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64+12
746. Wissen, T. van (Tibo) 1092 Promotie-68-129
747. Smit, S. de (Stijn) 1089 Scheve Toren-25+21
748. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat-65+4
749. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1082 Botwinnik-51+282
750. Ham, W. van der (Wim) 1078 Botwinnik-52  
751. Splinter, H.M. van de (Henk) 1074 DCSV-11  
752. Dalen, E. van (Evert) 1070 RSC-BP-22  
753. Croonen, F.A.B. (Frans) 1069 Botwinnik-53-24
754. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-48+10
755. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1042 RSC-27+24
756. Vuong, M. (Mitchell) 1028 SHTV-46+24
757. Ketting, P. (Peter) 1015 Rijswijk-49+147
758. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-127= 
759. Katsarov, R. (Robert) 975 DSC-128  
760. Catalan, R. (Ricardo) 969 Botwinnik-54+107
761. Westerduin, R. (Rina) 953 Botwinnik-55-8
762. Rubert, M. (Mireille) 952 Rijswijk-50-23
763. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-129-27
764. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-47= 
765. Brummelkamp, M. (Martin) 808 SHTV-48+8
766. Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-1= 
Artikel aangelegd op: 02-02-2018
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.