Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2017
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
HWT 2017
Algemeen
Inschrijving
Groep A
Groep B
Prijzen
Eerdere toernooien
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 november 2017
Geschreven door Paul Koppens   
05-11-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2763 DSC-1+17
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1-1
3. Nikolic, P. (Predrag) 2590 Novelty Destr.-1-32
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2442 DD-2  
  Kevlishvili, R. (Robby) 2442 Promotie-1+55
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2434 Schaakmat Westl.-1+6
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2409 DSC-3+15
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2387 DD-3-3
11. Kerkhof, D. van (David) 2367 DSC-4+29
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2358 DSC-5-4
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
14. Freeke, M.F. (Matthieu) 2323 DSC-7-20
15. Kuipers, E.F. (Eelco) 2318 Promotie-2+3
16. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2-42
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
18. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2265 DSC-8-16
19. Plukkel, S. (Sjoerd) 2264 DSC-9-10
20. Kelder, J.M. op den (Joram) 2263 DSC-10+29
21. Blees, E. (Enrico) 2238 DSC-11+8
22. Goes, S. (Sten) 2234 DSC-12+21
23. Werksma, A. (Arie) 2224 DD-5+21
24. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2217 DD-6-55
25. Meijer, D.N. (Dolf) 2216 Pionnetjes-1+8
26. Bannink, B. (Bernard) 2211 Promotie-3-20
27. Legemaat, G. (Gert) 2207 DSC-13+36
28. Hartog, M.F. den (Marijn) 2196 DD-7+59
  Hofman, A.M. (Marnix) 2196 Schaakmat Westl.-2+11
30. Woerden, M. van (Michiel) 2190 Schaakmat Westl.-3+95
31. Hoogland, M. (Mike) 2186 Schaakhuis-3-7
32. Kortis, W. (Wim) 2182 DSC-14+18
33. Voogt, B. (Bob) 2181 DSC-15+47
34. Egmond, R.M. van (Rogier) 2170 DD-8+36
35. Ghijsen, P. (Pim) 2168 DD-9+32
36. Prakken, G. (Gerrit) 2166 DD-10-3
  Velden, A.J.L. van der (Bram) 2166 DSC-16  
38. Waal, A.G. de (Ton) 2164 Promotie-4-9
39. Hortensius, L.M. (Lisa) 2162 DSC-17-31
40. Meulenbroek, K. (Kim) 2160 DSC-18+6
41. Vesters, M. (Melchior) 2157 Schaakhuis-4-15
42. Pietersma, M. (Menno) 2156 Schaakmat Westl.-4+6
43. Smits, S. (Sebastiaan) 2152 DSC-19-40
44. Debard, M. (Michel) 2148 Novelty Destr.-2  
45. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2144 DSC-20-15
  Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-20-5
47. Dijk, T.A. van (Timon) 2143 Schaakmat Westl.-5+39
48. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-22= 
49. Hoorweg, F.P.A. (Frits) 2141 DD-11  
50. Stam, H.J. (Hans) 2135 DSC-23+38
51. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
  Hennink, E. (Erik) 2129 Promotie-5-18
  Zetten, M. van (Maarten) 2129 Promotie-5+2
54. Verbaken, O.P. (Onno) 2128 DSC-24-17
55. Gieben, S. (Stijn) 2126 SHTV-1-2
56. Helvoort, R.A. van (Rob) 2124 Rijswijk-1-6
  Togt, A.H.C. van der (Twan) 2124 SHTV-2+7
58. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2113 DSC-25+57
  Dickhoff, R. (Ronald) 2113 DD-12+24
  Dijk, O. van (Onno) 2113 DD-12+42
61. Oranje, R. (Richard) 2111 DSC-26+62
62. Cupido, A. (Alexander) 2099 Rijswijk-2+6
  Sayad, S. el (Sherief) 2099 RSC-BP-1+64
    SHTV-3  
64. Barendse, T.J.M. (Ted) 2097 DSC-27-142
65. Liem, R. (Raymond) 2094 Schaakhuis-5-69
66. Putten, H. van (Henk) 2092 Schaakmat Westl.-6-18
67. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-3-11
  Schrik, R. (Rachid) 2087 DSC-28+21
    Promotie-8  
    Schaakhuis-6  
69. Aagaard, M. (Michael) 2084 Schaakmat Westl.-7-34
70. Middelveld, M. (Martine) 2083 DSC-29+26
71. Liempt, M. van (Michael) 2081 Rijswijk-4+32
72. Craciun, P. (Paula) 2076 Novelty Destr.-3-13
  Vistisen, L.M. (Lars) 2076 DD-14-1
    Novelty Destr.-3  
74. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-30= 
  Liefrink, F. (Feike) 2068 Novelty Destr.-5+114
  Pouwels, S.J.H.M. (John) 2068 Botwinnik-1-16
77. Brasser, P. (Paul) 2066 Schaakmat Westl.-8-19
78. Happel, H.A. (Henk) 2064 DD-15+46
79. Groot, M. de (Marco) 2062 Rijswijk-5-1
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2062 DD-16-23
81. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2060 DSC-31+8
82. Hofman, M.C.M. (Mari) 2058 DD-17  
83. Hommes, E. (Elmar) 2054 DD-18-46
84. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2049 DSC-32+6
85. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2047 Promotie-9+9
  Hoogt, I. de (Ivar) 2047 DSC-33+55
87. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2046 DSC-34-55
  Stolte, M.J. (Maarten) 2046 SHTV-4+29
89. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2045 Promotie-10-7
90. Buzing, P.C. (Pieter) 2044 DSC-35-12
91. Dekker, K. (Kees) 2040 Scheve Toren-1-41
92. Milort, G. (Gerard) 2035 RSC-BP-2+38
    Schaakhuis-7  
93. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2034 DSC-36-12
  Romkes, G. (Gosse) 2034 DD-19-1
95. Fernandes João, C.C. (César) 2033 Novelty Destr.-6  
96. Klop, T.L. (Tjomme) 2031 Schaakhuis-8-21
97. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2027 Rijswijk-6-16
98. Oei, H.I. (Ik) 2026 Schaakhuis-9+35
99. Straaten, M. van (Marco) 2023 Schaakhuis-10-13
100. Zwartveld, J. (Hans) 2022 DSC-37-37
    Schaakhuis-11  
101. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-20= 
102. Valstar, J.R. (Johan) 2015 Schaakmat Westl.-9-3
103. Mityaev, A. (Alexandr) 2009 DD-21+14
104. Dijk, E. van (Eduard) 2007 SHTV-5+27
105. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2006 Rijswijk-7+18
  Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2006 DD-22+14
107. Bulthuis, J. (Jelle) 2005 Rijswijk-8+83
108. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2004 Rijswijk-9-31
  Kanters, C.J. (Cor) 2004 RSC-BP-3+82
    SHTV-6  
    Schaakhuis-12  
110. Vreugdenhil, F. (Frans) 2003 DD-23+73
    Schaakmat Westl.-10  
111. Have, R.H.S. ten (Roland) 2002 DSC-38-23
  Zanten, W.P.C. van (William) 2002 SHTV-7-19
113. Beeren, T.J.B. (Thom) 1998 Botwinnik-2-11
  Deutekom, Y. van (Yde) 1998 Botwinnik-2  
115. Flohil, J.A. (Jaap) 1995 DSC-39+11
116. Brendemühl, B. (Bernd) 1992 Novelty Destr.-7+69
117. Biemans, E. (Erik) 1990 DSC-40+65
  Noordkamp, H.W. (Wouter) 1990 SHTV-8+65
119. Anema, W.J. (Walter) 1989 DSC-41+20
  Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
121. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-42-13
122. Hollander, J.W. (Hans) 1984 Schaakhuis-13+6
123. Werve, P. van der (Paul) 1983 Promotie-11-81
124. Bieger, T. (Thierry) 1982 Pomar-1-11
    Schaakmat Westl.-11  
  Buchly, S. (Stefan) 1982 Botwinnik-4-7
126. Munnik, T. (Talitha) 1980 DSC-43+33
127. Segers, J.C.M. (Hans) 1978 SHTV-9+42
128. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1977 Botwinnik-5+5
129. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1975 Scheve Toren-2-5
130. Buitelaar, J. (Jacob) 1972 Schaakmat Westl.-12-13
131. Swart, S. de (Sipke) 1970 Promotie-12-2
132. Meer, K. van der (Kees) 1965 DSC-44-29
133. Bottema, T. (Timo) 1964 Bobby Fischer-1+59
    DSC-45  
134. Hariz, H. (Haissam) 1963 DD-24  
  Verbaan, B.M. (Bart) 1963 SHTV-10-18
136. Pauw, S.A. (Sander) 1961 SHTV-11-9
137. Borst, F. (Filip) 1960 DSC-46+4
138. Baas, J.A. (Hans) 1957 Promotie-13+4
139. Huizen, H. van (Henk) 1953 Haeghe Ooievaar-3+22
  Hut, A.A. (Alex) 1953 SHTV-12-55
141. Waard, J.A.M. de (Jos) 1952 DD-25-23
142. Leezer, R. (Roel) 1951 Rijswijk-10-6
143. Orsouw, T.F. van (Theo) 1950 DD-26+53
  Wichhart, M. (Maarten) 1950 Promotie-14-35
145. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1947 Rijswijk-11+3
146. Bueno, M.E. (Mark) 1945 DD-27+39
147. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-15= 
  Nepveu, M. (Manuel) 1943 Promotie-15+46
149. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-28= 
150. Kuiper, L.C. (Leo) 1940 DD-29-5
151. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1938 Schaakmat Westl.-13-66
152. Noordhoek, H. (Henk) 1931 Promotie-17-79
153. Bodaan, A. (Ton) 1929 DD-30+73
    HSV-1  
    SHTV-13  
    Schaakhuis-14  
  Peerdeman, N.P. (Nico) 1929 Promotie-18+29
155. Mostert, M.J. (Joost) 1928 Promotie-19+15
  Münninghoff, A. (Alexander) 1928 DD-31+19
  Voorberg, J.P. (Johan) 1928 Schaakmat Westl.-14-19
158. Tamerus, H.A. (Henrik) 1926 DSC-47+14
159. Dekker, D.H.M. (Derk) 1924 Novelty Destr.-8+41
    Schaakhuis-15  
160. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1922 DD-32+21
    Schaakhuis-16  
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1922 SHTV-14+12
162. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1921 DD-33+37
163. Dekker, A.E. (Ard) 1920 Schaakmat Westl.-15+25
  Ouwens, H.C. (Bert) 1920 Promotie-20-5
  Wiersma, A.A. (Arno) 1920 DSC-48+64
166. Marel, E.J. van der (Eric) 1918 B.Fischer-1+69
    Bobby Fischer-2  
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-49= 
168. Mellens, M. (Martin) 1917 RSC-2+30
    Voorburg-1  
  Metselaar, H. (Harold) 1917 Schaakhuis-17-52
170. Kamar, M.B. (Muhannad) 1910 RSC-3+6
171. Schmitt, C. (Cristian) 1908 Novelty Destr.-9+2
172. Theijn, D. (Dave) 1907 Scheve Toren-3+47
173. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-21= 
174. Goossens, P.A. (Pieter) 1904 DSC-50+52
175. Brouwers, R.B. (Reggy) 1903 Schaakhuis-18+14
176. Middelkoop, F.H. (Erik) 1902 Botwinnik-6+8
177. Tan, H.T. (John) 1900 Promotie-22+25
178. Baas, R. (Rijnko) 1895 Rijswijk-12+6
    Schaakhuis-19  
  Jonkman, D. (David) 1895 Schaakhuis-19+11
180. Bik, W. (Wouter) 1894 Botwinnik-7-15
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1894 DD-34-21
182. Harmanus, N.C. (Norbert) 1891 DSC-51+44
    Novelty Destr.-10  
    Schaakhuis-21  
183. Kort, W. (Wilco) 1888 Botwinnik-8-21
184. Metz, A.G. (Atze) 1886 Rijswijk-13+23
185. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1884 Schaakmat Westl.-16-4
186. Koster, J. (Jan) 1883 Promotie-23-18
187. Baas, G.J. (Gert Jan) 1880 DSC-52-24
    Novelty Destr.-11  
188. Smit, R. de (Rudi) 1876 Scheve Toren-4-40
189. Monte, P.J. (Peter) 1875 Rijswijk-14+2
  Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-14= 
191. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1874 DSC-53-28
192. Tsai, W.T. (Wong) 1873 Promotie-24-33
193. Eesteren, J. van (Jaap) 1868 DD-35-11
194. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1867 Bobby Fischer-3+29
195. Goudriaan, A. (Tony) 1866 Rijswijk-16-45
  Hoogland, B. (Bauke) 1866 Rijswijk-16+34
197. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1865 DSC-54-49
  Laan, J. (Jorick) 1865 DSC-54-7
  Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat Westl.-17= 
  Mulders, R. (Rinze) 1865 Botwinnik-9+9
201. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-25-36
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
203. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1861 Promotie-26-60
  Minnema, R. (Rens) 1861 Promotie-26+14
205. Lode, P. (Peter) 1860 DSC-56+18
206. Dongen, G. van (Gijs) 1858 Scheve Toren-5+70
  Leeuwen, O. van (Olav) 1858 SHTV-15+14
208. Hooven, E.C. van den (Evert) 1857 DSC-57-41
  Regeer, P.A. (Paul) 1857 Schaakhuis-22+40
210. Oortmarssen, H. van (Hans) 1856 Rijswijk-18  
211. Smaal, L. (Lourens) 1854 Promotie-28-6
  Then, W.J.T. (Hans) 1854 Schaakhuis-23+50
213. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1850 DSC-58+7
214. Holst, R.E.H. v.d. 1847 HSV-2-2
215. Gent, A. van (Aad) 1846 Scheve Toren-6+18
216. Hart, J.W. 't (Johan) 1842 Schaakmat Westl.-18+29
217. Iersel, M. van (Mark) 1840 DD-36-19
218. Kanbier, M.B.C. (Max) 1839 Botwinnik-10+116
    Promotie-29  
  Koval, V. (Slavik) 1839 DD-37+46
220. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1836 Lierse-1-45
221. Hulshof, J.P. (Hans) 1835 Rijswijk-19+4
222. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-38= 
223. Gaemers, P. (Peter) 1832 Rijswijk-20+3
  Geerlings, V. (Vincent) 1832 Rijswijk-20-30
225. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1831 Schaakmat Westl.-19-1
226. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1830 SHTV-16-39
227. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
  Ottenhof, S. (Sascha) 1829 Scheve Toren-7+26
229. Bosman, J. (Johan) 1828 Promotie-31+4
  Groen, C. (Cor) 1828 RSC-BP-4+94
231. Haar, B. van de (Boudewijn) 1827 Schaakhuis-24+34
232. Bosma, J. (Jan) 1824 DSC-59+268
233. Boeters, S. (Stefan) 1821 DD-39+44
234. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-40-5
235. Baak, E.E. (Evert) 1816 SHTV-17-76
  Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1816 Bobby Fischer-4  
  Vink, W.J.P. (Wim) 1816 DD-41+4
238. Oversloot, W. (Wilco) 1814 Schaakmat Westl.-20-21
239. Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-4-41
240. Pronk, R. (Rik) 1812 SHTV-18+31
241. Oosterhout, P. (Flip) 1811 Haeghe Ooievaar-5-12
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1811 DD-42-20
243. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32= 
244. Zijden, J.A. van der (Hans) 1809 RSC-BP-5-19
245. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1807 RSC-BP-6-20
246. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1804 Promotie-33-26
  Waard, E.R. de (Remko) 1804 DD-43-10
248. Heijgen, D. van (Diederik) 1801 DSC-60-32
249. Lange, R. (Ronny) 1800 Novelty Destr.-12-8
250. Berg, J. van den (Jaap) 1799 Promotie-34+82
  Henn, R.A. (Reinhard) 1799 DD-44-48
252. Witt, R.M. de (Dick) 1798 Botwinnik-11+14
253. Hoogeveen, F.R. 1797 HSV-3-3
254. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-2= 
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1795 Rijswijk-22-18
256. Corneth, H.J.M. (Bert) 1793 HSV-4-48
257. Kleijn, J. (Jeroen) 1787 Scheve Toren-8-3
  Taverne, N. (Nadeem) 1787 Schaakhuis-25+146
  Wareman, D. (Dennis) 1787 RSC-BP-7-8
260. Middelkoop, A. (Arno) 1782 Botwinnik-12+10
261. Verduijn, A. (Adriaan) 1780 Lierse-3+1
262. Reimer, W.P.J. (Wim) 1779 DD-45-59
  Vokurka, T. (Tom) 1779 DD-45+38
264. Heek, P.F. (Peter) 1777 Botwinnik-13+19
265. Groenendijk, D. (Dick) 1776 HSV-5  
  Gruss, C. (Christian) 1776 Novelty Destr.-13-85
267. Calmthout, J.J. van (Hans) 1774 DSC-61-12
  Graaf sr., J. de 1774 Scheve Toren-9-14
269. Blanter, S. (Sofya) 1771 DSC-62+23
270. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1770 RSC-5+24
271. Mulders, E. (Edwin) 1767 Rijswijk-23-28
272. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1766 RSC-BP-8-59
273. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1764 Pomar-2-8
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1764 DD-47-31
275. Zijlstra, J. (Jasper) 1762 Bobby Fischer-5+35
276. Lopies, A. (André) 1761 DD-48= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1761 Scheve Toren-10-3
278. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1759 DD-49+104
  Duijvesteijn, A. (André) 1759 Schaakmat Westl.-21+15
280. Hubert, M. (Michel) 1758 Scheve Toren-11-12
  Knops, H. (Hamilcar) 1758 Promotie-35-54
  Segger, A. (Armin) 1758 SHTV-19-35
283. Torenstra, R. (Rene) 1756 DSC-63+1
284. Heiden, J. v.d. (Jan) 1755 Schaakmat Westl.-22+17
  Vlaming, H. (Halana) 1755 DSC-64-41
286. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-50= 
287. Graaf, B. van de (Bas) 1752 Promotie-36-30
288. Eveleens, E. (Ed) 1751 Promotie-37+116
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1751 DD-51-47
290. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-52= 
291. Smits, R.C.M. (Rob) 1748 DSC-65+13
292. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-53= 
293. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-38= 
  Etten, R.W. van (Ronald) 1745 Schaakmat Westl.-23+2
295. Klaveren, J. van (Justus) 1744 SHTV-20+59
296. Albertus, B. (Bram) 1741 Promotie-39+244
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1741 RSC-BP-9-37
298. Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-54-29
299. Bons, M.M. (Maurits) 1739 Haeghe Ooievaar-6+12
  Nobel, C. (Corniel) 1739 DSC-66+43
301. Frissen, J.G.H. (Jan) 1736 DSC-67+22
302. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1735 DD-55-27
303. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-24-21
  Donk, J. van de (Jan) 1734 DSC-68+23
305. Haan, J.A. de (Hans) 1731 HSV-6-66
306. Baak, K.L. (Karl) 1730 SHTV-21-138
307. Kemeling, A.E. (Albert) 1726 DSC-69+21
  Klaassens, B. (Bert) 1726 Botwinnik-14  
309. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1725 Schaakmat Westl.-24-25
310. Graaf, E. v.d. (Erik) 1723 DD-56+11
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1723 DD-56+15
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1723 Promotie-40-29
313. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1722 Scheve Toren-12+1
  Tamminga, M. (Meile) 1722 SHTV-22+34
  Vink, C. (Kees) 1722 Pomar-3-7
316. Hettfleisch, M. (Maurice) 1721 Promotie-41+9
  Postma, J. (Jan) 1721 DD-58= 
318. Bovenlander, T. (Theo) 1719 SHTV-23-48
  Broos, S.J. (Simon) 1719 DSC-70+62
  Brunner, K. (Karg) 1719 Schaakmat Westl.-25+55
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1719 DSC-70+9
322. Leeuwe, F. de (Floris) 1717 RSC-BP-10-24
323. Ramondt, D. (Dennis) 1715 RSC-BP-11+28
324. Mulderij, J. (Jesse) 1714 DSC-72-35
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-6= 
326. Belt, H.T. van den (Henk) 1713 DSC-73+3
  Deelen, B.J. van (Bernard) 1713 RSC-7-27
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1713 DSC-73-33
  Warmerdam, R. (Rob) 1713 Haeghe Ooievaar-7-14
330. Yalçin, B. (Bilal) 1711 Schaakhuis-26+29
331. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-15= 
332. Giraldo, W.A. (William) 1708 Schaakhuis-27-56
333. Olvers, E. (Ed) 1706 SHTV-24-6
  Strien, B. van (Bart) 1706 Rijswijk-25+8
335. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
  Kuipers, H. (Hielke) 1705 Promotie-42-21
337. Ende, J.L. van den (Jan) 1703 Schaakmat Westl.-26+39
  Stolze, F.G. (Gerard) 1703 Lierse-4-76
339. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1702 RSC-BP-12-35
340. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-16-5
341. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1694 Promotie-43+56
342. Ploeger, D. (Dirk) 1693 RSC-8-56
343. Korving, C. (Cornelis) 1692 DSC-75-3
  Matai, R.R. (Rudi) 1692 Promotie-44+26
345. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1690 DSC-76+22
  Holst, F. v.d. (Fred) 1690 HSV-8-4
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1690 Schaakmat Westl.-27-21
348. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1689 Bobby Fischer-6-115
349. Dekker, J.C. (Jan) 1688 Schaakmat Westl.-28-22
  Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-25= 
  Dhondt, E.R.I. (Erik) 1688 Novelty Destr.-14-15
352. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1687 HSV-9-90
    SHTV-26  
353. Terpstra, J.T. 1684 Pomar-4-56
354. Claushuis, M. (Michaël) 1680 Bobby Fischer-7+2
355. Ferschtman, F. (Felix) 1679 Pomar-5+9
356. Guijt, E. (Erwin) 1678 Promotie-45+3
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1678 Schaakmat Westl.-29+33
358. Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-9-5
  Tol, J.H. van der (Henk) 1677 Rijswijk-26+23
360. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-59-10
361. Broeder, L. den (Leno) 1675 Schaakmat Westl.-30-30
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1675 DSC-77-27
363. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-17+12
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1674 DD-60+57
365. Boersma, F.W. (Franke) 1673 Haeghe Ooievaar-8+1
  Ee, W. van (Winston) 1673 Rijswijk-27+7
  Maas, B. (Boy) 1673 Schaakhuis-28  
368. Brizee, W.S. (Willem) 1672 Pomar-6-173
369. Hylkema, H.T. (Titus) 1670 RSC-10-31
370. Hazeu, C.A. (Cock) 1669 Lierse-5-10
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-28= 
372. Albregtse, T. (Tjerk) 1668 DSC-78-32
  Veen, R. van der (Reinier) 1668 DCSV-1+46
374. Lubbe, L. van der (Lex) 1667 HSV-10-46
375. Blanter, M. (Marfa) 1666 DSC-79+110
376. Arp, G. (Gerard) 1665 Botwinnik-18+2
377. Broekhuizen, T. (Tom) 1664 DSC-80+35
378. Gelpke, R.F. (René) 1663 DSC-81+48
379. Minnema, H. (Hans) 1661 Promotie-46-46
380. Groothuis, W. (Willem) 1660 Bobby Fischer-8+38
381. Beekman, G. 1657 Pomar-7+39
  Dop, E.R. van (Erik) 1657 Novelty Destr.-15+69
    Rijswijk-29  
  Werkhoven, G. (Gerard) 1657 RSC-BP-13-145
384. Veenstra, A.H. (Arnt) 1656 DSC-82-7
385. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1655 Schaakhuis-29-53
  Veen, R. ter (Rens) 1655 DCSV-2+91
    Pomar-8  
387. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-9= 
  Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1654 DD-61+9
389. Boermans, R. 1650 DCSV-3-42
390. Stegenga, F.J. 1649 DCSV-4+12
391. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1647 HSV-11+15
392. Kerkhof, C. (Cees) 1646 Scheve Toren-13-4
393. Merle, R. (Robert) 1645 Schaakmat Westl.-31-2
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1645 SHTV-27-7
395. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1643 Scheve Toren-14+100
396. Bosch, A. van den (Alexander) 1640 Schaakhuis-30+13
  Reiding, R. 1640 Scheve Toren-15+1
  Roeleveld, E. (Evert) 1640 Schaakhuis-30  
399. Sutrisno, A. (Agus) 1639 Scheve Toren-16+73
400. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat Westl.-32-24
401. Leeuwen, J. van (Jan) 1635 Schaakmat Westl.-33-52
402. Mudde, H. 1634 Pomar-9-24
403. Engering, F. (Frans) 1630 DD-62+8
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-10= 
405. Gaag, F. v.d. (Frits) 1627 Schaakmat Westl.-34-78
  Hofstee, P. (Piet) 1627 DCSV-5-3
    DD-63  
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat Westl.-34-36
  Loke, J.A. 1627 HSV-12+1
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1627 SHTV-28-108
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1627 Promotie-47-2
411. Weijde, A. van der (André) 1626 DSC-83+112
    Schaakmat Westl.-36  
412. Berkel, D. van (Dennis) 1625 Lierse-6+18
  Königslöw, B. von (Bas) 1625 Pomar-10-32
414. Berg, S. v.d. (Sandra) 1623 Lierse-7-24
415. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1622 Lierse-8+27
416. Cruden, M. (Marcel) 1621 Schaakhuis-32-15
417. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-64= 
  Dongen, J.J. van (Jesse) 1620 Promotie-48+1091
419. Albers, M.M. (Merlijn) 1619 Botwinnik-19+85
  Berendse, F.N. 1619 Pomar-11-11
  Breton, M.R. (Mark) 1619 DSC-84+7
422. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1618 Lierse-9-25
  Gijsen, C. (Carel) 1618 B.Fischer-2-13
    Bobby Fischer-9  
    Rijswijk-30  
424. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-11= 
425. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1616 Haeghe Ooievaar-12-53
426. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1615 Botwinnik-20+102
427. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-65+3
428. Jager, M.D. (Mark) 1609 DCSV-6-82
  Laan, H. van der (Hugo) 1609 DSC-85+23
430. Ameling, A.H. (Bob) 1608 Botwinnik-21-76
    Promotie-49  
  Martens, F.M. (Frans) 1608 Promotie-49-42
432. Dalen, W. van (Willem) 1607 Botwinnik-22-30
  Frehe, A.P. (Antoon) 1607 DSC-86+16
434. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1605 Lierse-10+40
  Feenstra, J.D. (Han) 1605 RSC-BP-14+28
436. Verheijen, J. (Jan) 1604 SHTV-29-32
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1604 Schaakmat Westl.-37+18
438. Sterk, C. (Casper) 1603 DD-66+21
439. Kingman, R. (Robert) 1600 Bobby Fischer-10  
440. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-87-24
441. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-31+55
442. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1593 Promotie-51-60
443. Nierop, D. (Dominique) 1592 Haeghe Ooievaar-13-50
444. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat Westl.-38-6
445. Alvares, E.F.S. (Eric) 1590 SHTV-30+39
  Berghout, S. (Stijn) 1590 DSC-88+23
447. Dijk, T. van (Teun) 1589 Lierse-11-5
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1589 Haeghe Ooievaar-14+98
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1589 Haeghe Ooievaar-14+11
  Taanman, P. (Peter) 1589 Haeghe Ooievaar-14+1
451. Meij, M. de (Marc) 1586 Schaakhuis-33-62
452. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1584 Rijswijk-32-18
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1584 Schaakmat Westl.-39-50
454. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1582 HSV-13+20
455. Pree, J.C.I. de (Jan) 1581 RSC-11-19
456. Brinkman, D.T. (Dirk) 1578 Promotie-52-32
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1578 Rijswijk-33+110
458. Wagner, A.M. (André) 1577 Haeghe Ooievaar-17-7
    SHTV-31  
459. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-17  
460. Wentholt, F. (Frans) 1572 DD-67-33
461. Narayan, N.S. (Nishant) 1569 DSC-89+82
  Wal, C.M. van der (Martin) 1569 Schaakmat Westl.-40+4
463. Kinoshita, K. (Kanako) 1568 Schaakhuis-34+37
464. Bilars, G.H. (Gerard) 1567 DSC-90+37
465. Jong, B. de (Bob) 1566 Botwinnik-23+30
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1566 HSV-14+62
    Pomar-12  
    Schaakhuis-35  
467. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1565 Haeghe Ooievaar-18+11
468. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1564 Botwinnik-24+249
    Promotie-53  
  Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12= 
470. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1562 Lierse-12-47
471. Kamp, R. van de (Rob) 1561 Voorburg-2+37
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1561 HSV-15-9
473. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1560 Novelty Destr.-16+18
474. Steenweg, P. (Paul) 1557 DCSV-7-19
475. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1556 Rijswijk-34-25
476. Bes, R.N.M. (Rob) 1555 Haeghe Ooievaar-19+49
  Tamerus, J. (Jan) 1555 Lierse-13-21
478. Eijk, A.J. van (Aad) 1554 Haeghe Ooievaar-20-85
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1554 DD-68+44
    HSV-16  
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1554 Botwinnik-25-33
    Voorburg-3  
481. Bruin, J.S. (Jos) 1552 Schaakmat Westl.-41-53
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1552 SHTV-32+286
483. Coers, E.F. (Frans) 1551 SHTV-33+2
  Huisman, E. (Edgar) 1551 DSC-91+87
  Poots, R.P. (Rene) 1551 DSC-91-40
486. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1550 DD-69-24
487. Boot, O. (Otto) 1549 Botwinnik-26-20
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1549 Promotie-54-3
489. Hofland, J. (Jeffrey) 1548 Schaakmat Westl.-42+28
  Sikkes, P. (Piet) 1548 SHTV-34-49
491. Wuister, J. (Jan) 1547 RSC-BP-15-30
492. Poot, W. (Wim) 1546 Lierse-14+45
493. Goebertus, A.W. (Adrie) 1545 Voorburg-4-47
  Hulst, K. van (Kees) 1545 DD-70= 
  Verlinde, Y. (Youri) 1545 Pionnetjes-2-38
496. Flikweert, C.L. (Kees) 1544 Schaakmat Westl.-43-19
  Perluka, J.L. (Han) 1544 Botwinnik-27+26
498. Wit, J.C.P. de (Jacques) 1541 HSV-17-1
499. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1540 Rijswijk-35-13
  Weel, A.J. van (Toon) 1540 DD-71-21
501. Stoops, M. (Michael) 1539 DSC-93-21
502. Molinari, F. (Fausto) 1537 Novelty Destr.-17+123
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1537 DD-72-37
504. Kemeling, L. (Leen) 1536 Lierse-15+22
    Schaakmat Westl.-44  
  Nieswaag, J. (Hans) 1536 Lierse-15+34
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1536 Haeghe Ooievaar-21+15
507. Gerritsma, N.J. (Bert) 1535 HSV-18-77
508. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13+1
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat Westl.-45+3
510. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-94-63
511. Hennink, D. (Dick) 1531 DD-73-41
  Mokadem, M. (Mohamed) 1531 RSC-13-21
  Raulji, K. (Kavya) 1531 B.Fischer-3+205
514. Mathieu, J. (Jelle) 1529 DSC-95+99
515. Leite, S. (Scot) 1528 Schaakhuis-36+13
516. Cvetkovic, D. (Dusan) 1527 Bobby Fischer-11+177
  Dirkse, S. (Simon) 1527 DSC-96+54
518. Kampen, F.F. van (Frans) 1525 DD-74+2
  Ruiter, R. de (Rein) 1525 DD-74+52
  Velzen, M. van (Martin) 1525 RSC-BP-16+21
521. Bergers, W. (Wim) 1524 Scheve Toren-18-42
  Rutten, G. 1524 Scheve Toren-18-34
523. Man, P.M.J. de (Peter) 1523 Pomar-14+5
524. Horst, G. (Gerrit) 1522 DD-76-52
525. Thu, K. (Kyaw Moe) 1520 Schaakhuis-37+19
526. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-17= 
  Steemers, V. (Vincent) 1517 Pomar-15+10
528. Rijn, P. van (Patrick) 1516 Haeghe Ooievaar-22+96
529. Lubben, A. van der (Arno) 1512 Botwinnik-28  
530. Frima, E. (Erik) 1510 DD-77-39
  Smitte, R. v.d. (Roy) 1510 SHTV-35  
532. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1509 RSC-14+10
  Pol, T. van der (Theo) 1509 Haeghe Ooievaar-23+44
    Schaakmat Westl.-46  
534. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-55= 
535. Berg, J.C. van den (Johan) 1507 Lierse-18+74
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1507 Schaakhuis-38-53
  Lindhout, D.J. (Danny) 1507 SHTV-36+5
538. Jong, A. de (Arie) 1506 Lierse-19-1
  Staden sr., M. van (Martin) 1506 Promotie-56-35
540. Kloet, V. van der (Victor) 1505 DSC-97-32
  Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-36= 
542. Verploegh, H.C. (Henk) 1504 RSC-BP-17-47
543. Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-16-16
544. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1502 Haeghe Ooievaar-24-42
    SHTV-37  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1502 Haeghe Ooievaar-24-22
546. Sidoti, F. (Filippo) 1499 Novelty Destr.-18-42
547. Knigge, J.A. (Hans) 1493 Rijswijk-37-27
548. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-38= 
  Patty, F. al 1489 Voorburg-5-19
  Swieten, S.C. van (Simon) 1489 Lierse-20+18
  Valk, D.J.G. (Dick) 1489 Lierse-20+2
552. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-98-88
553. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1485 Pionnetjes-3+221
554. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-38= 
555. Elders, M. (Maurits) 1480 Schaakhuis-39-212
  Franke, A.C.W. (Arie) 1480 Botwinnik-29-55
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1480 Rijswijk-39+33
558. Heskes, J.M. (Johan) 1478 Promotie-57+407
559. Krikorian, O. (Olivier) 1474 Novelty Destr.-19-71
560. Hassan, A. (Aram) 1473 DSC-99  
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1473 RSC-15+5
562. Vries, R. de (Rob) 1471 Promotie-58+11
563. Verheugd, M. (Marc) 1469 Botwinnik-30  
564. As, J.J. van (Sjaak) 1467 HSV-19+23
    RSC-16  
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1467 DD-78-47
566. Zijlstra, F. (Lex) 1463 Voorburg-6-38
567. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-79= 
  Veen, H. ter 1462 DCSV-8-16
569. Eibergen, R. van (Robert) 1461 DD-80-21
    Novelty Destr.-20  
570. Dijkstra, R.W. (Rob) 1457 SHTV-39+20
  Felix, R.J. (Rob) 1457 Rijswijk-40+2
572. Engelen, N. (Niels) 1456 DD-81-1
  Prins, L. (Leen) 1456 Schaakmat Westl.-47-39
574. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1455 Promotie-59+90
  Lucas, H. (Herman) 1455 RSC-BP-18-20
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1455 Bobby Fischer-12+14
577. Liefde, M.S. de (Michelle) 1454 Haeghe Ooievaar-26-1
578. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1452 Schaakmat Westl.-48-13
579. Quak, P.C. (Piet) 1449 Lierse-22-182
580. Grevenbroek, C. van (Cok) 1447 Scheve Toren-20  
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat Westl.-49= 
  Roeleveld, P. (Patrick) 1447 HSV-20= 
583. Buijs, G. (Gerard) 1446 Lierse-23-36
  Zwanenburg, C. (Marco) 1446 Schaakmat Westl.-50+3
585. Berg, G.M. van den (Geert) 1445 Haeghe Ooievaar-27-78
  Jong, D. de (Dick) 1445 HSV-21+19
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-60+15
588. Splint, C.E.R. (Rob) 1442 Botwinnik-31+1
589. Hanemaaijer, P. (Piet) 1440 Botwinnik-32-15
  Trompetter, R. (Remco) 1440 Schaakmat Westl.-51+26
591. Hijma, P. (Pieter) 1439 Promotie-61+15
592. Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+33
593. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-82  
594. Klijnsma, R. (Richard) 1433 Scheve Toren-21-21
595. Croes, J.C. (Koos) 1432 Haeghe Ooievaar-28+18
596. Ham, T. van (Torsten) 1431 Promotie-62+80
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-22= 
598. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1423 Haeghe Ooievaar-29+30
599. Doeves, A. (Bram) 1421 Botwinnik-33-26
600. Vries, P. de (Peter) 1417 Schaakmat Westl.-52+8
601. Coenders, H. (Hans) 1416 HSV-23-6
  Orie, E.R. (Erik) 1416 Schaakhuis-40= 
  Rijswijk, T. van (Tim) 1416 Pomar-18+7
604. Walder, B. (Bart) 1415 RSC-17-110
605. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 HSV-24+33
    RSC-18  
  Jansen, N. (Niels) 1413 DSC-100+28
607. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1410 Botwinnik-34-78
608. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-101+4
609. Jacobs, H. (Hans) 1408 Pomar-19-27
  Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1408 Lierse-24-61
611. Kanbier, G. (Guy) 1404 Promotie-63+218
612. Weerts, R.J. (Rene) 1403 DSC-102-242
    Schaakhuis-41  
613. Zwart, A. v.d. (Ard) 1402 SHTV-40-17
614. Zwemstra, L. (Bert) 1401 DSC-103-8
615. Blaauw, F. (Frans) 1400 Bobby Fischer-13+23
  Schoon, C. (Chris) 1400 Promotie-64+9
617. Trommel, J.C. 1399 DCSV-9-13
618. Witjens, T. (Theo) 1398 Botwinnik-35+27
619. Zengin, S. (Siyar) 1395 Voorburg-7+110
620. Groot, M.H. de (Martin) 1392 RSC-BP-19-29
  Zonderland, H. (Herman) 1392 DSC-104+30
622. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-8+2
623. Hessels, W.B. 1390 HSV-25-4
624. Luk, T. (Thomas) 1388 SHTV-41+58
625. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-19= 
626. Al Sam, H. (Husham) 1385 Botwinnik-36+10
  Lohrer, M.T.A. 1385 Pomar-20+26
628. Homulle, H. (Harald) 1384 Haeghe Ooievaar-30-21
629. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1377 Lierse-25-45
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1377 RSC-20+1
631. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat Westl.-53= 
  Fasil, C.G. (Claudia) 1376 SHTV-42+62
633. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
  Vries, A. de (Auke) 1366 DD-83-61
635. Roo, J. de (Jeroen) 1365 Promotie-65+18
636. Graaf, R. v.d. (Rob) 1363 Schaakhuis-42+19
637. Kolk, J. van der (Jan) 1362 DSC-105+4
638. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-37= 
639. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1357 Schaakmat Westl.-54+68
640. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-26= 
641. Bijster, H. (Harmen) 1352 Botwinnik-38+49
  Laven, F. (Fred) 1352 DSC-106-53
643. Verkade, J. (Jeroen) 1350 Botwinnik-39  
644. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-66-28
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-107-28
  Zonneveld, J. (Jan) 1349 Lierse-26+11
    RSC-22  
647. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-9= 
648. Caljé, A. (Adrey) 1340 Voorburg-10-28
  Huybens, P.M. (Peter) 1340 HSV-27-2
650. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-108= 
651. Meer, L.J. van der (Lex) 1330 RSC-BP-20-6
652. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1321 Rijswijk-41+113
653. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-21= 
    Pomar-21  
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1320 SHTV-43  
655. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-28= 
656. Rietveld, A. (Aart) 1317 Voorburg-11-20
  Sibbing, Z. (Zimo) 1317 DSC-109  
658. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1315 Haeghe Ooievaar-31-17
659. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Botwinnik-40+45
  Nienhuis, J. (Jan) 1313 RSC-23= 
    Voorburg-12  
661. Soeterbroek, P. (Piet) 1311 Botwinnik-41+49
662. Groot, P.J. de (Pieter) 1309 Botwinnik-42-22
663. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1305 Haeghe Ooievaar-32-13
664. Choi, K. (Kawang) 1303 SHTV-44  
  Meijer, W.J. (Wim) 1303 DSC-110-57
666. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-13= 
  Hendriks, H. (Hans) 1295 DSC-111-23
668. Bergers, J. (Jos) 1290 Pomar-22+11
669. Koornneef, A. (Arie) 1285 Lierse-27-29
670. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-43= 
671. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-33= 
  Vetten, P.A.M. de (Piet) 1283 Lierse-28-2
673. Torenstra, J. (Jan) 1281 DSC-112+60
674. Shin, J. (Jinan) 1278 DD-84  
675. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1275 HSV-29-45
    Haeghe Ooievaar-34  
    SHTV-45  
    Schaakhuis-43  
676. Ketting, S. (Sebastiaan) 1273 Rijswijk-42+33
677. Riet, P.H.M. van (Paul) 1270 DSC-113-26
678. Boer, R. de (Ruut) 1268 RSC-BP-21-30
679. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1265 DSC-114+54
    Schaakmat Westl.-55  
680. Lagerwerf, L. (Leen) 1264 Lierse-29-23
681. Modderman, A.H. (Arent) 1263 Botwinnik-44-3
682. Wagter, E.L. (Eric) 1259 DSC-115-41
683. Kuijper, W. (Wim) 1256 Lierse-30+105
684. Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-116= 
685. Feringa, A. (Andre) 1253 Lierse-31+95
686. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1252 RSC-24-29
687. Ciftci, S. (Selahattin) 1250 HSV-30+5
688. Visser, J.H.A. (Hans) 1249 RSC-25+1
    Voorburg-14  
689. Ham, J. van (Joop) 1246 DSC-117+13
  Heskes, E.T. (Ebba) 1246 Promotie-67+110
691. Battes, F. (Frans) 1244 Botwinnik-45+30
692. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-23= 
693. Katsarov, M. (Maks) 1239 DSC-118+79
694. Bouma, H.H. (Henk) 1238 HSV-31+62
695. Keekem, J.C. van (Jan) 1235 Voorburg-15= 
696. Oskam, D. (Dejen) 1233 DSC-119  
697. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1226 Botwinnik-46-24
  Roepers, W. (Willard) 1226 Promotie-68+728
699. Caspers, E. (Eric) 1219 Botwinnik-47-3
  Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1219 Schaakmat Westl.-56+1
701. Hanewald, E. (Ernst) 1218 DSC-120+33
702. Vries, J.A. de (John) 1217 RSC-26+8
703. Badarni, N. (Nader) 1216 Schaakhuis-44  
704. Ecluse, S. de l' (Sander) 1208 Lierse-32+163
705. Dongen, L. van (Lana) 1206 Promotie-69+942
706. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1205 Schaakmat Westl.-57+8
707. Alhasan, S. (Shiraz) 1204 Botwinnik-48  
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1204 Schaakmat Westl.-58-39
709. Ellmann, G. (Gabor) 1202 Bobby Fischer-14-82
  Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-121= 
711. Willik, B. van der (Bert) 1197 DSC-122-42
712. Oosterom, G. (Gerrit) 1193 Lierse-33-11
713. Torbal, M. de (Mike) 1185 Haeghe Ooievaar-35  
714. Peursen, T.W. van (Timo) 1180 Rijswijk-43+191
715. Krösschell, W. (Wim) 1178 Lierse-34-40
716. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-22+67
717. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat Westl.-59  
718. Rens, J.G. (Hans) 1166 Botwinnik-49-29
719. Prins, J. (Jan) 1163 Lierse-35-75
720. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat Westl.-60= 
  Peeters, W.D. (Ward) 1162 Scheve Toren-22+69
722. Boonman, W. (Wil) 1154 Scheve Toren-23+100
723. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1147 Schaakmat Westl.-61  
724. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat Westl.-62-10
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1138 Lierse-36-37
726. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1130 Haeghe Ooievaar-36-21
727. Kommer, T.J. (Jan) 1126 Rijswijk-44-6
728. Ham, W. van der (Wim) 1124 Botwinnik-50  
729. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-10= 
730. Kolmeschate, R. van (Rob) 1120 Lierse-37-65
  Oomes, A. (Ad) 1120 Schaakmat Westl.-63-2
732. Vermeulen, W. (Wim) 1116 SHTV-46-13
733. Wissen, T. van (Tibo) 1107 Promotie-70-140
734. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-123+17
735. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat Westl.-64+16
736. Splinter, H.M. van de (Henk) 1101 DCSV-11  
737. Meijer, K. (Kim) 1097 Pionnetjes-4+216
738. Dalen, E. van (Evert) 1094 RSC-BP-22  
739. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1092 Scheve Toren-24-4
740. Marle, R.R. van (Roelof) 1089 Rijswijk-45-56
741. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat Westl.-65+20
742. Smit, S. de (Stijn) 1081 Scheve Toren-25+75
743. Croonen, F.A.B. (Frans) 1069 Botwinnik-51-131
744. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1063 Rijswijk-46+72
745. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1058 Botwinnik-52  
746. Vuong, M. (Mitchell) 1028 SHTV-47+24
747. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1023 RSC-27+5
748. Katsarov, R. (Robert) 1008 DSC-124  
749. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-125= 
750. Ketting, P. (Peter) 984 Rijswijk-47  
751. Rubert, M. (Mireille) 966 Rijswijk-48-21
752. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-53-13
753. Catalan, R. (Ricardo) 950 Botwinnik-54  
754. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-126-40
755. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-48= 
756. Brummelkamp, M. (Martin) 808 SHTV-49+8
Artikel aangelegd op: 05-11-2017
 
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.