Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2017
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2017
Geschreven door Paul Koppens   
12-08-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2774 DSC-1-6
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1+12
3. Nikolic, P. (Predrag) 2590 Novelty Destr.-1-32
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2-13
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2463 DD-2  
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2429 Schaakmat-1-6
  Kevlishvili, R. (Robby) 2429 Promotie-1+41
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2403 DSC-3+6
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
  Wiel, J.T.H. van der (John) 2389 DD-3-2
11. Kerkhof, D. van (David) 2363 DSC-4+39
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2351 DSC-5-1
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6-28
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1= 
15. Freeke, M.F. (Matthieu) 2319 DSC-7-27
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2316 Promotie-2+9
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2-21
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
19. Plukkel, S. (Sjoerd) 2269 DSC-8-5
20. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2265 DSC-9-16
21. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-10= 
22. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2237 DD-5-42
23. Goes, S. (Sten) 2224 DSC-11+26
24. Werksma, A. (Arie) 2216 DD-6+13
25. Blees, E. (Enrico) 2213 DSC-12-17
26. Hartog, M.F. den (Marijn) 2212 DD-7+93
27. Meijer, D.N. (Dolf) 2211 Pionnetjes-1+8
28. Bannink, B. (Bernard) 2202 Promotie-3-15
29. Legemaat, G. (Gert) 2199 DSC-13+49
30. Woerden, M. van (Michiel) 2195 Schaakmat-2+101
31. Hoogland, M. (Mike) 2193 Schaakhuis-3+9
32. Voogt, B. (Bob) 2192 DSC-14+83
33. Hofman, A.M. (Marnix) 2191 Schaakmat-3+5
34. Kortis, W. (Wim) 2190 DSC-15+62
35. Waal, A.G. de (Ton) 2181 Promotie-4+8
36. Hortensius, L.M. (Lisa) 2174 DSC-16+18
37. Egmond, R.M. van (Rogier) 2169 DD-8+35
  Prakken, G. (Gerrit) 2169 DD-8-10
39. Meulenbroek, K. (Kim) 2165 DSC-17+8
40. Smits, S. (Sebastiaan) 2164 DSC-18-28
41. Ghijsen, P. (Pim) 2152 DD-10-36
42. Pietersma, M. (Menno) 2150 Schaakmat-4+10
43. Debard, M. (Michel) 2148 Novelty Destr.-2  
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2147 DSC-19-31
45. Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-20+16
  Velden, A.J.L. van der (Bram) 2144 DSC-20-6
47. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-22= 
48. Verbaken, O.P. (Onno) 2137 DSC-23-19
49. Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2135 SHTV-1= 
  Zetten, M. van (Maarten) 2135 Promotie-5+15
51. Stam, H.J. (Hans) 2133 DSC-24+47
52. Dijk, T.A. van (Timon) 2131 Schaakmat-5+52
53. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
54. Hennink, E. (Erik) 2125 Promotie-7-26
55. Dickhoff, R. (Ronald) 2122 DD-11+13
56. Oranje, R. (Richard) 2114 DSC-25+71
57. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2109 DSC-26+25
58. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2108 SHTV-2-19
59. Liem, R. (Raymond) 2105 Schaakhuis-4-58
60. Helvoort, R.A. van (Rob) 2104 Rijswijk-1-64
61. Barendse, T.J.M. (Ted) 2097 DSC-27-146
62. Dijk, O. van (Onno) 2093 DD-12+16
63. Sayad, S. el (Sherief) 2092 RSC-BP-1+57
    Schaakhuis-5  
64. Cupido, A. (Alexander) 2089 Rijswijk-2+12
65. Putten, H. van (Henk) 2088 Schaakmat-6-17
66. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-3-11
  Schrik, R. (Rachid) 2087 Schaakhuis-6+29
68. Liefrink, F. (Feike) 2083 Novelty Destr.-3+121
  Middelveld, M. (Martine) 2083 DSC-28-16
70. Craciun, P. (Paula) 2076 Novelty Destr.-4-13
71. Liempt, M. van (Michael) 2075 Rijswijk-4+7
72. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-29= 
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2068 DD-13-16
  Pouwels, S.J.H.M. (John) 2068 Botwinnik-2-12
75. Aagaard, M. (Michael) 2066 Schaakmat-7-52
76. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2065 DSC-30+33
77. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2063 DSC-31-51
78. Groot, M. de (Marco) 2062 Rijswijk-5+3
79. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-8= 
  Hommes, E. (Elmar) 2052 DD-14-48
81. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2050 Promotie-9+11
82. Happel, H.A. (Henk) 2048 DD-15+11
83. Stolte, M.J. (Maarten) 2046 SHTV-3+29
84. Brasser, P. (Paul) 2045 Schaakmat-8-27
85. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2043 DSC-32-24
86. Dekker, K. (Kees) 2040 Scheve Toren-1-41
87. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2036 DSC-33-4
88. Buzing, P.C. (Pieter) 2034 DSC-34-39
89. Fernandes João, C.C. (César) 2033 Novelty Destr.-5  
  Milort, G. (Gerard) 2033 RSC-BP-2+36
    Schaakhuis-7  
91. Klop, T.L. (Tjomme) 2031 Schaakhuis-8+2
  Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-3+35
93. Oei, H.I. (Ik) 2027 Schaakhuis-9+46
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2027 Rijswijk-6-16
95. Valstar, J.R. (Johan) 2025 Schaakmat-9+8
96. Straaten, M. van (Marco) 2021 Schaakhuis-10-18
  Zwartveld, J. (Hans) 2021 DSC-35-38
    Schaakhuis-10  
98. Vistisen, L.M. (Lars) 2020 DD-16-68
    Novelty Destr.-6  
99. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
100. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2018 Rijswijk-7-40
101. Kentstra, W.P.A. (Wim) 2014 Scheve Toren-2+32
102. Zanten, W.P.C. van (William) 2009 SHTV-4-12
103. Dijk, E. van (Eduard) 2007 SHTV-5+27
104. Kanters, C.J. (Cor) 2004 RSC-BP-3+72
    SHTV-6  
    Schaakhuis-12  
  Vreugdenhil, F. (Frans) 2004 DD-18+60
    Schaakmat-10  
106. Swart, S. de (Sipke) 2003 Promotie-10+31
107. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2002 DD-19+21
108. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2001 Rijswijk-8+3
  Have, R.H.S. ten (Roland) 2001 DSC-36-22
110. Bulthuis, J. (Jelle) 1999 Rijswijk-9+60
111. Beeren, T.J.B. (Thom) 1998 Botwinnik-4-35
  Deutekom, Y. van (Yde) 1998 Botwinnik-4  
113. Flohil, J.A. (Jaap) 1995 DSC-37+11
114. Brendemühl, B. (Bernd) 1992 Novelty Destr.-7+69
115. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
116. Segers, J.C.M. (Hans) 1987 SHTV-7+51
117. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-38-13
118. Werve, P. van der (Paul) 1984 Promotie-11-74
119. Buchly, S. (Stefan) 1982 Botwinnik-6-20
  Hollander, J.W. (Hans) 1982 Schaakhuis-13+6
121. Anema, W.J. (Walter) 1981 DSC-39+9
122. Borst, F. (Filip) 1978 DSC-40+6
123. Bieger, T. (Thierry) 1977 Pomar-1-25
    Schaakmat-11  
  Hoogt, I. de (Ivar) 1977 DSC-41-27
  Zoun, R.P.C. (Rogier) 1977 Botwinnik-7+9
126. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1975 Scheve Toren-3-5
127. Munnik, T. (Talitha) 1973 DSC-42+24
128. Buitelaar, J. (Jacob) 1972 Schaakmat-12  
129. Waard, J.A.M. de (Jos) 1966 DD-20-31
130. Meer, K. van der (Kees) 1965 DSC-43-29
  Pauw, S.A. (Sander) 1965 SHTV-8-5
132. Verbaan, B.M. (Bart) 1962 SHTV-9-19
133. Hut, A.A. (Alex) 1958 SHTV-10-50
  Kindt, M.R.J. (Manfred) 1958 Schaakmat-13-27
135. Baas, J.A. (Hans) 1957 Promotie-12+4
136. Huizen, H. van (Henk) 1953 Haeghe Ooievaar-3+22
  Nepveu, M. (Manuel) 1953 Promotie-13+52
138. Bottema, T. (Timo) 1950 Bobby Fischer-1+9
  Wichhart, M. (Maarten) 1950 Promotie-14-35
140. Leezer, R. (Roel) 1946 Rijswijk-10-13
141. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-15= 
142. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
143. Kuiper, L.C. (Leo) 1940 DD-22  
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1940 DD-22+26
145. Bueno, M.E. (Mark) 1938 DD-24  
146. Voorberg, J.P. (Johan) 1937 Schaakmat-14-18
147. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1934 SHTV-11+24
148. Noordhoek, H. (Henk) 1931 Promotie-16-19
149. Peerdeman, N.P. (Nico) 1929 Promotie-17+23
150. Münninghoff, A. (Alexander) 1928 DD-25+14
151. Tamerus, H.A. (Henrik) 1926 DSC-44+14
152. Dekker, D.H.M. (Derk) 1924 Novelty Destr.-8+86
    Schaakhuis-14  
153. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1923 DD-26+57
154. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1922 DD-27+21
    Schaakhuis-15  
155. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1921 Rijswijk-11-38
156. Dekker, A.E. (Ard) 1920 Schaakmat-15+40
  Ouwens, H.C. (Bert) 1920 Promotie-18-5
  Wiersma, A.A. (Arno) 1920 DSC-45+64
159. Marel, E.J. van der (Eric) 1918 Bobby Fischer-2+69
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-46= 
161. Mellens, M. (Martin) 1917 Voorburg-1+30
  Metselaar, H. (Harold) 1917 Schaakhuis-16-69
163. Harmanus, N.C. (Norbert) 1916 Novelty Destr.-9+87
    Schaakhuis-17  
164. Kamar, M.B. (Muhannad) 1910 RSC-2+6
165. Schmitt, C. (Cristian) 1908 Novelty Destr.-10+2
166. Theijn, D. (Dave) 1907 Scheve Toren-4+47
167. Bodaan, A. (Ton) 1905 DD-28+23
    HSV-1  
    SHTV-12  
    Schaakhuis-18  
  Mostert, M.J. (Joost) 1905 Promotie-19-22
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-19= 
170. Goossens, P.A. (Pieter) 1904 DSC-47+52
171. Brouwers, R.B. (Reggy) 1903 Schaakhuis-19+24
172. Middelkoop, F.H. (Erik) 1902 Botwinnik-8+10
173. Tan, H.T. (John) 1900 Promotie-21+25
174. Jonkman, D. (David) 1897 Schaakhuis-20+13
175. Baas, R. (Rijnko) 1895 Rijswijk-12-20
    Schaakhuis-21  
  Monte, P.J. (Peter) 1895 Rijswijk-12+16
177. Bik, W. (Wouter) 1894 Botwinnik-9+20
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1894 DD-29-21
179. Kort, W. (Wilco) 1888 Botwinnik-10-12
180. Metz, A.G. (Atze) 1886 Rijswijk-14+23
181. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1884 Schaakmat-16-4
182. Koster, J. (Jan) 1883 Promotie-22-18
183. Baas, G.J. (Gert Jan) 1880 DSC-48-24
    Novelty Destr.-11  
184. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1878 DSC-49-33
185. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1876 Promotie-23-10
  Smit, R. de (Rudi) 1876 Scheve Toren-5-40
187. Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-15= 
188. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1874 DSC-50-28
189. Tsai, W.T. (Wong) 1873 Promotie-24-30
190. Kraats, W. v.d. (Wim) 1870 Scheve Toren-6-67
191. Eesteren, J. van (Jaap) 1868 DD-30-11
192. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1867 Bobby Fischer-3+29
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1867 SHTV-13-3
194. Goudriaan, A. (Tony) 1866 Rijswijk-16-59
195. Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat-17= 
  Mulders, R. (Rinze) 1865 Botwinnik-11+5
197. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-25-36
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
199. Lode, P. (Peter) 1860 DSC-51+18
200. Berg, J. van den (Jaap) 1859 Promotie-26+142
201. Leeuwen, O. van (Olav) 1858 SHTV-14+14
202. Hooven, E.C. van den (Evert) 1857 DSC-52-41
  Regeer, P.A. (Paul) 1857 Schaakhuis-22+40
204. Oortmarssen, H. van (Hans) 1856 Rijswijk-17  
205. Smaal, L. (Lourens) 1854 Promotie-27+14
  Then, W.J.T. (Hans) 1854 Schaakhuis-23+50
207. Kanbier, M.B.C. (Max) 1853 Promotie-28+145
208. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1850 DSC-53+37
209. Dongen, G. van (Gijs) 1849 Scheve Toren-7+17
210. Holst, R.E.H. v.d. 1847 HSV-2-2
  Laan, J. (Jorick) 1847 DSC-54-9
212. Gent, A. van (Aad) 1846 Scheve Toren-8+18
213. Hart, J.W. 't (Johan) 1842 Schaakmat-18+29
214. Iersel, M. van (Mark) 1840 DD-31-19
215. Koval, V. (Slavik) 1839 DD-32+46
216. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1836 Voorburg-2-43
217. Hulshof, J.P. (Hans) 1835 Rijswijk-18+4
218. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-33= 
219. Gaemers, P. (Peter) 1832 Rijswijk-19+3
  Geerlings, V. (Vincent) 1832 Rijswijk-19-30
221. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1831 Schaakmat-19-1
222. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-29= 
223. Bosman, J. (Johan) 1828 Promotie-30+4
224. Boeters, S. (Stefan) 1821 DD-34+44
  Minnema, R. (Rens) 1821 Promotie-31-40
226. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-35-23
227. Baak, E.E. (Evert) 1816 SHTV-15-76
  Heijgen, D. van (Diederik) 1816 DSC-55-17
  Vink, W.J.P. (Wim) 1816 DD-36+4
230. Oversloot, W. (Wilco) 1814 Schaakmat-20-21
231. Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-3-41
232. Pronk, R. (Rik) 1812 SHTV-16+31
233. Oosterhout, P. (Flip) 1811 Haeghe Ooievaar-5-12
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1811 DD-37-20
235. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32= 
236. Zijden, J.A. van der (Hans) 1809 RSC-BP-4-19
237. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1807 RSC-BP-5-20
238. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1804 Promotie-33-26
  Waard, E.R. de (Remko) 1804 DD-38-10
240. Lange, R. (Ronny) 1800 Novelty Destr.-12-8
241. Henn, R.A. (Reinhard) 1799 DD-39-45
242. Witt, R.M. de (Dick) 1798 Botwinnik-12+14
243. Hoogeveen, F.R. 1797 HSV-3-3
244. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1795 Rijswijk-21-18
246. Segger, A. (Armin) 1794 SHTV-17+29
247. Blanter, S. (Sofya) 1788 DSC-56+76
248. Kleijn, J. (Jeroen) 1787 Scheve Toren-9-3
  Taverne, N. (Nadeem) 1787 Schaakhuis-24+120
  Wareman, D. (Dennis) 1787 RSC-BP-6-8
251. Middelkoop, A. (Arno) 1782 Botwinnik-13+10
252. Verduijn, A. (Adriaan) 1780 Lierse-2+1
253. Corneth, H.J.M. (Bert) 1779 HSV-4-62
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1779 DD-40-59
  Vokurka, T. (Tom) 1779 DD-40+38
256. Heek, P.F. (Peter) 1777 Botwinnik-14+19
  Ottenhof, S. (Sascha) 1777 Scheve Toren-10-26
258. Gruss, C. (Christian) 1776 Novelty Destr.-13-85
259. Calmthout, J.J. van (Hans) 1775 DSC-57+1
260. Graaf sr., J. de 1774 Scheve Toren-11-14
261. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1770 RSC-4+24
262. Mulders, E. (Edwin) 1767 Rijswijk-22-28
263. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1766 RSC-BP-7-59
264. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1764 Pomar-2-8
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1764 DD-42-31
266. Lopies, A. (André) 1761 DD-43= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1761 Scheve Toren-12-3
268. Zijlstra, J. (Jasper) 1760 Bobby Fischer-4+33
269. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1759 DD-44+104
270. Knops, H. (Hamilcar) 1758 Promotie-34-54
271. Torenstra, R. (Rene) 1756 DSC-58+1
  Werkhoven, G. (Gerard) 1756 RSC-BP-8-23
273. Heiden, J. v.d. (Jan) 1755 Schaakmat-21+17
  Hubert, M. (Michel) 1755 Scheve Toren-13-15
  Vlaming, H. (Halana) 1755 DSC-59-37
276. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-45= 
277. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1753 DD-46+5
278. Graaf, B. van de (Bas) 1752 Promotie-35-30
279. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1751 DD-47-47
280. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-48= 
281. Smits, R.C.M. (Rob) 1748 DSC-60+13
282. Duijvesteijn, A. (André) 1747 Schaakmat-22+3
  Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-49= 
284. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
  Etten, R.W. van (Ronald) 1745 Schaakmat-23+2
  Tirandas, A. (Amir) 1745 Schaakhuis-25-26
287. Klaveren, J. van (Justus) 1744 SHTV-18+59
288. Toorn, A.J. van der (Aat) 1741 RSC-BP-9-37
289. Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-50-29
290. Bons, M.M. (Maurits) 1739 Haeghe Ooievaar-6+12
  Nobel, C. (Corniel) 1739 DSC-61+43
292. Frissen, J.G.H. (Jan) 1736 DSC-62+27
293. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-23-21
  Donk, J. van de (Jan) 1734 DSC-63+23
295. Belt, H.T. van den (Henk) 1733 DSC-64+69
296. Haan, J.A. de (Hans) 1731 HSV-5-66
297. Baak, K.L. (Karl) 1730 SHTV-19-138
298. Kemeling, A.E. (Albert) 1726 DSC-65+21
  Klaassens, B. (Bert) 1726 Botwinnik-15  
300. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1725 Schaakmat-24-25
301. Graaf, E. v.d. (Erik) 1723 DD-51+11
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1723 DD-51+15
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1723 Promotie-37-29
304. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1722 Scheve Toren-14+1
  Tamminga, M. (Meile) 1722 SHTV-20+34
  Vink, C. (Kees) 1722 Pomar-3-7
307. Hettfleisch, M. (Maurice) 1721 Promotie-38+9
  Postma, J. (Jan) 1721 DD-53= 
309. Bovenlander, T. (Theo) 1719 SHTV-21-48
  Broos, S.J. (Simon) 1719 DSC-66+62
  Brunner, K. (Karg) 1719 Schaakmat-25+55
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1719 DSC-66+9
313. Leeuwe, F. de (Floris) 1717 RSC-BP-10-24
314. Ramondt, D. (Dennis) 1715 RSC-BP-11+28
315. Mulderij, J. (Jesse) 1714 DSC-68-35
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-5= 
317. Deelen, B.J. van (Bernard) 1713 RSC-6-27
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1713 DSC-69-33
  Warmerdam, R. (Rob) 1713 Haeghe Ooievaar-7-14
320. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1712 Bobby Fischer-5-92
321. Yalçin, B. (Bilal) 1711 Schaakhuis-26+29
322. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-16= 
323. Giraldo, W.A. (William) 1708 Schaakhuis-27-56
324. Olvers, E. (Ed) 1706 SHTV-22-6
325. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-6= 
  Kuipers, H. (Hielke) 1705 Promotie-39-21
327. Ende, J.L. van den (Jan) 1703 Schaakmat-26+39
  Stolze, F.G. (Gerard) 1703 Lierse-3-76
  Strien, B. van (Bart) 1703 Rijswijk-24+15
330. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1702 RSC-BP-12-35
331. Eveleens, E. (Ed) 1697 Promotie-40+15
332. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-17-5
333. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1694 Promotie-41+56
334. Ploeger, D. (Dirk) 1693 RSC-7  
  Valstar, J.P. (Jan) 1693 Lierse-4-33
336. Korving, C. (Cornelis) 1692 DSC-70-3
  Matai, R.R. (Rudi) 1692 Promotie-42+26
338. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1690 DSC-71+15
  Holst, F. v.d. (Fred) 1690 HSV-7-4
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1690 Schaakmat-27-21
341. Dekker, J.C. (Jan) 1688 Schaakmat-28-22
  Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-23= 
  Dhondt, E.R.I. (Erik) 1688 Novelty Destr.-14-15
  Dongen, S.W.A. van (Sam) 1688 Promotie-43+301
345. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1687 HSV-8-90
    SHTV-24  
346. Terpstra, J.T. 1684 Pomar-4-56
347. Claushuis, M. (Michael) 1680 Bobby Fischer-6+2
348. Ferschtman, F. (Felix) 1679 Pomar-5+9
349. Guijt, E. (Erwin) 1678 Promotie-44+3
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1678 Schaakmat-29+33
351. Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-8-5
  Tol, J.H. van der (Henk) 1677 Rijswijk-25+23
353. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-54-10
354. Broeder, L. den (Leno) 1675 Schaakmat-30-30
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1675 DSC-72-27
356. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-18+12
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1674 DD-55+57
358. Boersma, F.W. (Franke) 1673 Haeghe Ooievaar-8+1
  Ee, W. van (Winston) 1673 Rijswijk-26+7
  Maas, B. (Boy) 1673 Schaakhuis-28  
361. Brizee, W.S. (Willem) 1672 Pomar-6-173
362. Hylkema, H.T. (Titus) 1670 RSC-9-31
363. Hazeu, C.A. (Cock) 1669 Lierse-5-10
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-27= 
365. Veen, R. van der (Reinier) 1668 DCSV-1+46
366. Lubbe, L. van der (Lex) 1667 HSV-9-46
367. Arp, G. (Gerard) 1665 Botwinnik-19+2
368. Broekhuizen, T. (Tom) 1664 DSC-73+35
369. Albregtse, T. (Tjerk) 1663 DSC-74-37
  Gelpke, R.F. (René) 1663 DSC-74+48
371. Minnema, H. (Hans) 1661 Promotie-45-46
372. Groothuis, W. (Willem) 1660 Bobby Fischer-7+38
373. Beekman, G. 1657 Pomar-7+39
  Dop, E.R. van (Erik) 1657 Novelty Destr.-15+69
    Rijswijk-28  
375. Veenstra, A.H. (Arnt) 1656 DSC-76-7
376. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1655 Schaakhuis-29+16
377. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-9= 
  Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1654 DD-56+9
379. Boermans, R. 1650 DCSV-2-42
380. Blanter, M. (Marfa) 1649 DSC-77+152
  Stegenga, F.J. 1649 DCSV-3+12
382. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1647 SHTV-25+15
383. Kerkhof, C. (Cees) 1646 Scheve Toren-15-4
384. Merle, R. (Robert) 1645 Schaakmat-31-2
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1645 SHTV-26-7
386. Veen, R. ter (Rens) 1642 DCSV-4+68
    Pomar-8  
387. Reiding, R. 1640 Scheve Toren-16+1
388. Sutrisno, A. (Agus) 1639 Scheve Toren-17+73
389. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-32-24
390. Leeuwen, J. van (Jan) 1635 Schaakmat-33-52
391. Mudde, H. 1634 Pomar-9-24
392. Albertus, B. (Bram) 1630 Promotie-46+155
  Engering, F. (Frans) 1630 DD-57+8
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-10= 
395. Gaag, F. v.d. (Frits) 1627 Schaakmat-34-78
  Hofstee, P. (Piet) 1627 DD-58-10
    Schaakhuis-30  
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-34-36
  Loke, J.A. 1627 HSV-10+1
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1627 SHTV-27-108
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1627 Promotie-47-2
401. Sluimers, R. (Rogier) 1626 Bobby Fischer-8+160
  Weijde, A. van der (Andre) 1626 DSC-78+112
    Schaakmat-36  
403. Berkel, D. van (Dennis) 1625 Lierse-6+18
  Bosch, A. van den (Alexander) 1625 Schaakhuis-31-2
  Königslöw, B. von (Bas) 1625 Pomar-10-32
406. Berg, S. v.d. (Sandra) 1623 Lierse-7-24
407. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1622 Lierse-8+27
408. Cruden, M. (Marcel) 1621 Schaakhuis-32-15
  Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-59= 
410. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
411. Albers, M.M. (Merlijn) 1619 Botwinnik-20+84
  Berendse, F.N. 1619 Pomar-11-11
  Breton, M.R. (Mark) 1619 DSC-79+7
414. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1618 Lierse-9-25
  Gijsen, C. (Carel) 1618 Bobby Fischer-9-13
    Rijswijk-29  
416. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-11= 
417. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1616 Haeghe Ooievaar-12-53
418. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1613 Botwinnik-21+213
    Voorburg-3  
419. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-61+3
420. Jager, M.D. (Mark) 1609 DCSV-5-82
  Laan, H. van der (Hugo) 1609 DSC-80+23
422. Ameling, A.H. (Bob) 1608 Botwinnik-22-76
    Promotie-48  
  Martens, F.M. (Frans) 1608 Promotie-48-42
424. Dalen, W. van (Willem) 1607 Botwinnik-23-30
  Frehe, A.P. (Antoon) 1607 DSC-81+16
426. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1605 Lierse-10+40
  Feenstra, J.D. (Han) 1605 RSC-BP-13+28
428. Meij, M. de (Marc) 1604 Schaakhuis-33-44
  Verheijen, J. (Jan) 1604 SHTV-28-32
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1604 Schaakmat-37+18
431. Sterk, C. (Casper) 1603 DD-62+21
432. Kingman, R. (Robert) 1600 Bobby Fischer-10  
433. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-82-24
434. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-30+55
435. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1593 Promotie-50-60
436. Nierop, D. (Dominique) 1592 Haeghe Ooievaar-13-50
437. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38-6
438. Alvares, E.F.S. (Eric) 1590 SHTV-29+39
  Berghout, S. (Stijn) 1590 DSC-83+23
440. Dijk, T. van (Teun) 1589 Lierse-11-5
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1589 Haeghe Ooievaar-14+98
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1589 Haeghe Ooievaar-14+11
  Taanman, P. (Peter) 1589 Haeghe Ooievaar-14+1
444. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1584 Rijswijk-31-18
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1584 Schaakmat-39-50
446. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1582 Rijswijk-32+114
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1582 HSV-11+20
448. Pree, J.C.I. de (Jan) 1581 RSC-10-19
449. Brinkman, D.T. (Dirk) 1578 Promotie-51-32
  Haisma, H. (Hans) 1578 Schaakmat-40+2
451. Wagner, A.M. (André) 1577 Haeghe Ooievaar-17-7
    SHTV-30  
452. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18  
453. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1573 Botwinnik-24+310
    Promotie-52  
454. Wentholt, F. (Frans) 1572 DD-63-33
455. Narayan, N.S. (Nishant) 1569 DSC-84+82
  Wal, C.M. van der (Martin) 1569 Schaakmat-41+4
457. Kinoshita, K. (Kanako) 1568 Schaakhuis-34+37
458. Bilars, G.H. (Gerard) 1567 DSC-85+37
459. Jong, B. de (Bob) 1566 Botwinnik-25+30
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1566 HSV-12+54
    Pomar-12  
    Schaakhuis-35  
461. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1565 Haeghe Ooievaar-18+11
462. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-11= 
463. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1562 Lierse-12-47
464. Kamp, R. van de (Rob) 1561 Voorburg-4+37
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1561 HSV-13-9
466. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1560 Novelty Destr.-16+18
467. Steenweg, P. (Paul) 1557 DCSV-6-19
468. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1556 Rijswijk-33-25
  Pol, T. van der (Theo) 1556 Schaakmat-42+124
470. Bes, R.N.M. (Rob) 1555 Haeghe Ooievaar-19+49
  Tamerus, J. (Jan) 1555 Lierse-13-21
472. Eijk, A.J. van (Aad) 1554 Haeghe Ooievaar-20-85
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1554 DD-64+44
    HSV-14  
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1554 Botwinnik-26+13
    Voorburg-5  
475. Bruin, J.S. (Jos) 1552 Schaakmat-43-53
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1552 SHTV-31+286
477. Coers, E.F. (Frans) 1551 SHTV-32+2
  Huisman, E. (Edgar) 1551 DSC-86+87
  Poots, R.P. (Rene) 1551 DSC-86-40
480. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1550 DD-65-24
481. Boot, O. (Otto) 1549 Botwinnik-27-20
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1549 Promotie-53-3
483. Hofland, J. (Jeffrey) 1548 Schaakmat-44+28
  Sikkes, P. (Piet) 1548 SHTV-33-49
485. Gerritsma, N.J. (Bert) 1547 HSV-15-42
  Wuister, J. (Jan) 1547 RSC-BP-14-30
487. Poot, W. (Wim) 1546 Lierse-14+45
488. Goebertus, A.W. (Adrie) 1545 Voorburg-6-47
489. Flikweert, C.L. (Kees) 1544 Schaakmat-45-19
  Perluka, J.L. (Han) 1544 Botwinnik-28+26
491. Bergers, W. (Wim) 1543 Scheve Toren-19-43
492. Wit, J.C.P. de (Jacques) 1541 HSV-16-1
493. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1540 Rijswijk-34-13
  Weel, A.J. van (Toon) 1540 DD-66-21
495. Stoops, M. (Michael) 1539 DSC-88-21
  Verlinde, Y. (Youri) 1539 Pionnetjes-2-70
497. Molinari, F. (Fausto) 1537 Novelty Destr.-17+148
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1537 DD-67-37
499. Kemeling, L. (Leen) 1536 WSC-1+22
  Nieswaag, J. (Hans) 1536 Lierse-15+34
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1536 Haeghe Ooievaar-21+15
502. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13+1
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-46+3
504. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-89-63
505. Hennink, D. (Dick) 1531 DD-68-41
  Mokadem, M. (Mohamed) 1531 RSC-12-21
507. Meijer, G. (Gerard) 1529 Bobby Fischer-11-16
508. Leite, S. (Scot) 1528 Schaakhuis-36+35
509. Cvetkovic, D. (Dusan) 1527 Bobby Fischer-12+202
  Dirkse, S. (Simon) 1527 DSC-90+54
511. Kampen, F.F. van (Frans) 1525 DD-69+2
  Ruiter, R. de (Rein) 1525 DD-69+52
  Velzen, M. van (Martin) 1525 RSC-BP-15+21
514. Rutten, G. 1524 Scheve Toren-20-34
515. Man, P.M.J. de (Peter) 1523 Pomar-14+5
  Visser, R. (Roel) 1523 DSC-91-44
517. Horst, G. (Gerrit) 1522 DD-71-52
518. Thu, K. (Kyaw Moe) 1520 Schaakhuis-37+19
519. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
  Steemers, V. (Vincent) 1517 Pomar-15+10
521. Rijn, P. van (Patrick) 1516 Botwinnik-29+96
    Haeghe Ooievaar-22  
522. Kingman, S. (Shawn) 1514 Bobby Fischer-13  
523. Lubben, A. van der (Arno) 1512 Botwinnik-30  
524. Frima, E. (Erik) 1510 DD-72-39
  Smitte, R. v.d. (Roy) 1510 SHTV-34  
526. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1509 RSC-13+10
527. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-54  
528. Berg, J.C. van den (Johan) 1507 Lierse-17+74
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1507 Schaakhuis-38-53
  Lindhout, D.J. (Danny) 1507 SHTV-35-50
531. Jong, A. de (Arie) 1506 Lierse-18-1
  Staden sr., M. van (Martin) 1506 Promotie-55-35
533. Kloet, V. van der (Victor) 1505 DSC-92-47
  Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-35= 
535. Verploegh, H.C. (Henk) 1504 RSC-BP-16-47
536. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1503 DSC-93+18
  Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-16-16
538. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1502 Haeghe Ooievaar-23-42
    SHTV-36  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1502 Haeghe Ooievaar-23-22
540. Sidoti, F. (Filippo) 1499 Novelty Destr.-18-42
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-94-27
542. Knigge, J.A. (Hans) 1493 Rijswijk-36-27
543. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-37= 
  Patty, F. al 1489 Voorburg-7-19
  Swieten, S.C. van (Simon) 1489 Lierse-19+18
  Valk, D.J.G. (Dick) 1489 Lierse-19+2
547. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-95-88
548. Onselen, G. van (Guido) 1486 Schaakhuis-39-7
549. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
550. Elders, M. (Maurits) 1480 Schaakhuis-40-212
  Franke, A.C.W. (Arie) 1480 Botwinnik-31-55
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1480 DSC-96+33
    Rijswijk-38  
553. Krikorian, O. (Olivier) 1474 Novelty Destr.-19-71
554. Hassan, A. (Aram) 1473 DSC-97  
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1473 RSC-14+5
556. Vries, R. de (Rob) 1471 Promotie-56+11
557. Verheugd, M. (Marc) 1469 Botwinnik-32  
558. As, J.J. van (Sjaak) 1467 HSV-17+23
    RSC-15  
559. Zijlstra, F. (Lex) 1463 Voorburg-8-38
560. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-73= 
  Veen, H. ter 1462 DCSV-7-16
562. Eibergen, R. van (Robert) 1461 DD-74-21
    Novelty Destr.-20  
563. Dongen, J.J. van (Jesse) 1458 Promotie-57+929
564. Dijkstra, R.W. (Rob) 1457 SHTV-38+20
  Felix, R.J. (Rob) 1457 Rijswijk-39+2
566. Engelen, N. (Niels) 1456 DD-75-1
  Prins, L. (Leen) 1456 Schaakmat-47-39
568. Lucas, H. (Herman) 1455 RSC-BP-17-20
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1455 Bobby Fischer-14+14
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1455 DD-76-59
571. Liefde, M.S. de (Michelle) 1454 Haeghe Ooievaar-25-1
572. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1452 Schaakmat-48-13
573. Quak, P.C. (Piet) 1449 Lierse-21-182
574. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-49= 
575. Buijs, G. (Gerard) 1446 Lierse-22-36
576. Berg, G.M. van den (Geert) 1445 Haeghe Ooievaar-26-78
  Jong, D. de (Dick) 1445 HSV-18+19
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-58+15
579. Splint, C.E.R. (Rob) 1442 Botwinnik-33+1
580. Hanemaaijer, P. (Piet) 1440 Botwinnik-34-15
  Trompetter, R. (Remco) 1440 Schaakmat-50+26
582. Hijma, P. (Pieter) 1439 Promotie-59+15
  Zwanenburg, C. (Marco) 1439 Schaakmat-51+8
584. Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+33
585. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-77= 
586. Klijnsma, R. (Richard) 1433 Scheve Toren-21-21
587. Croes, J.C. (Koos) 1432 Haeghe Ooievaar-27+18
588. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
589. Raulji, K. (Kavya) 1427 Bobby Fischer-15+216
590. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1423 Promotie-60+78
  Hendriks, J.J.E. (Hans) 1423 Haeghe Ooievaar-28+30
592. Ham, T. van (Torsten) 1422 Promotie-61+78
593. Doeves, A. (Bram) 1421 Botwinnik-35-26
  Kaersenhout, D.A. (Diego) 1421 Pionnetjes-3+161
595. Weerts, R.J. (Rene) 1418 DSC-98-276
    Schaakhuis-41  
596. Vries, P. de (Peter) 1417 Schaakmat-52+8
597. Coenders, H. (Hans) 1416 HSV-20-6
  Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-40= 
  Rijswijk, T. van (Tim) 1416 Pomar-18+7
600. Walder, B. (Bart) 1415 RSC-16-110
601. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 HSV-21+33
    RSC-17  
  Jansen, N. (Niels) 1413 DSC-99+43
603. Heskes, J.M. (Johan) 1410 Promotie-62+348
  Mac Gillavry, W.E. (Will) 1410 Botwinnik-36-78
605. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-100+4
606. Jacobs, H. (Hans) 1408 Pomar-19-27
  Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1408 Lierse-23-61
608. Zwart, A. v.d. (Ard) 1402 SHTV-39-17
609. Zwemstra, L. (Bert) 1401 DSC-101-8
610. Blaauw, F. (Frans) 1400 Bobby Fischer-16+23
  Schoon, C. (Chris) 1400 Promotie-63+9
612. Trommel, J.C. 1399 DCSV-8-13
613. Witjens, T. (Theo) 1398 Botwinnik-37+27
614. Zengin, S. (Siyar) 1395 Voorburg-9+110
615. Groot, M.H. de (Martin) 1392 RSC-BP-18-29
  Zonderland, H. (Herman) 1392 DSC-102+30
617. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-10+2
618. Hessels, W.B. 1390 HSV-22-4
619. Luk, T. (Thomas) 1388 SHTV-40+73
620. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18= 
621. Al Sam, H. (Husham) 1385 Botwinnik-38+10
  Lohrer, M.T.A. 1385 Pomar-20+26
623. Homulle, H. (Harald) 1384 Haeghe Ooievaar-29-21
624. Bayrak, M. (Miki) 1383 Bobby Fischer-17  
625. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1377 Lierse-24-45
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1377 RSC-19+1
627. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
  Fasil, C.G. (Claudia) 1376 SHTV-41+62
629. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-20= 
  Vries, A. de (Auke) 1366 DD-78-61
631. Roo, J. de (Jeroen) 1365 Promotie-64+18
632. Graaf, R. v.d. (Rob) 1363 Schaakhuis-42+19
633. Kolk, J. van der (Jan) 1362 DSC-103+4
634. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-39= 
635. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1357 Schaakmat-54+68
636. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-23= 
637. Bijster, H. (Harmen) 1352 Botwinnik-40+49
  Laven, F. (Fred) 1352 DSC-104-53
639. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-42= 
640. Verkade, J. (Jeroen) 1350 Botwinnik-41  
641. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-65-28
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-105-28
643. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-11= 
644. Calje, A. (Adrey) 1340 Voorburg-12-28
  Huybens, P.M. (Peter) 1340 HSV-24-2
646. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-106= 
  Zonneveld, J. (Jan) 1339 RSC-21-50
648. Meer, L.J. van der (Lex) 1330 RSC-BP-19-6
649. Kanbier, G. (Guy) 1322 Promotie-66+138
650. Fehér, T. (Tomás) 1321 Bobby Fischer-18+127
  Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1321 Rijswijk-41+113
652. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-21= 
    Pomar-21  
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1320 SHTV-43  
654. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-25= 
655. Rietveld, A. (Aart) 1317 Voorburg-13-20
  Sibbing, Z. (Zimo) 1317 DSC-107  
657. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1315 Haeghe Ooievaar-30-17
658. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Botwinnik-42+60
  Nienhuis, J. (Jan) 1313 RSC-22= 
    Voorburg-14  
660. Soeterbroek, P. (Piet) 1311 Botwinnik-43+49
661. Groot, P.J. de (Pieter) 1309 Botwinnik-44-22
662. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1306 HSV-26-66
    Haeghe Ooievaar-31  
    SHTV-44  
    Schaakhuis-43  
663. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1305 Haeghe Ooievaar-32-13
664. Choi, K. (Kawang) 1303 SHTV-45  
665. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-15= 
  Hendriks, H. (Hans) 1295 DSC-108-23
667. Bergers, J. (Jos) 1290 Pomar-22+11
668. Koornneef, A. (Arie) 1285 Lierse-25-29
669. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-45= 
670. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-33= 
  Vetten, P.A.M. de (Piet) 1283 Lierse-26-2
672. Torenstra, J. (Jan) 1281 DSC-109+74
673. Shin, J. (Jinan) 1278 DD-79  
674. Roepers, W. (Willard) 1276 Botwinnik-46+778
    Promotie-67  
675. Ketting, S. (Sebastiaan) 1273 Rijswijk-42+33
676. Riet, P.H.M. van (Paul) 1270 DSC-110-26
677. Boer, R. de (Ruut) 1268 RSC-BP-20-30
678. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1265 DSC-111+54
679. Lagerwerf, L. (Leen) 1264 Lierse-27-23
680. Modderman, A.H. (Arent) 1263 Botwinnik-47-3
681. Wagter, E.L. (Eric) 1259 DSC-112-41
682. Kuijper, W. (Wim) 1256 Lierse-28+105
683. Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-113= 
684. Feringa, A. (Andre) 1253 Lierse-29+95
685. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1252 RSC-23-29
686. Ciftci, S. (Selahattin) 1250 HSV-27+5
687. Visser, J.H.A. (Hans) 1249 RSC-24+1
    Voorburg-16  
688. Ham, J. van (Joop) 1246 DSC-114+13
689. Battes, F. (Frans) 1244 Botwinnik-48+30
690. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-23+3
691. Katsarov, M. (Maks) 1239 DSC-115+104
692. Bouma, H.H. (Henk) 1238 HSV-28+62
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-116= 
694. Oskam, D. (Dejen) 1233 DSC-117  
695. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1226 Botwinnik-49-24
696. Albers, P. (Pelle) 1223 Botwinnik-50+17
697. Caspers, E. (Eric) 1219 Botwinnik-51-3
  Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1219 Schaakmat-55+1
699. Hanewald, E. (Ernst) 1218 DSC-118+33
700. Vries, J.A. de (John) 1217 RSC-25+8
701. Badarni, N. (Nader) 1216 Schaakhuis-44  
  Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1216 Bobby Fischer-19-10
703. Ecluse, S. de l' (Sander) 1208 Lierse-30+163
704. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1205 Schaakmat-56+8
705. Alhasan, S. (Shiraz) 1204 Botwinnik-52  
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1204 Schaakmat-57-39
707. Ellmann, G. (Gabor) 1202 Bobby Fischer-20-82
  Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-119= 
709. Willik, B. van der (Bert) 1197 DSC-120-42
710. Oosterom, G. (Gerrit) 1193 Lierse-31-11
711. Torbal, M. de (Mike) 1185 Haeghe Ooievaar-34  
712. Peursen, T.W. van (Timo) 1180 Rijswijk-43+191
713. Krösschell, W. (Wim) 1178 Lierse-32-40
714. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-22+67
715. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-58  
716. Rens, J.G. (Hans) 1166 Botwinnik-53-29
717. Prins, J. (Jan) 1163 Lierse-33-75
718. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
  Peeters, W.D. (Ward) 1162 Scheve Toren-22+84
720. Boonman, W. (Wil) 1154 Scheve Toren-23+100
721. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1= 
722. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-60-10
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1138 Lierse-34-37
724. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1130 Haeghe Ooievaar-35-21
725. Sleptsov, G. (George) 1128 Lierse-35-132
726. Kommer, T.J. (Jan) 1126 Rijswijk-44-6
727. Ham, W. van der (Wim) 1124 Botwinnik-54  
728. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9= 
729. Kolmeschate, R. van (Rob) 1120 Lierse-36-65
  Oomes, A. (Ad) 1120 Schaakmat-61-2
731. Vermeulen, W. (Wim) 1116 SHTV-46-13
732. Wissen, T. van (Tibo) 1107 Promotie-68-140
733. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-121+17
  Meijer, K. (Kim) 1106 Pionnetjes-4+178
735. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-62+16
736. Splinter, H.M. van de (Henk) 1101 DCSV-10  
737. Dalen, E. van (Evert) 1094 RSC-BP-21  
738. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1092 Scheve Toren-24-4
739. Marle, R.R. van (Roelof) 1089 Rijswijk-45-56
740. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat-63+20
741. Smit, S. de (Stijn) 1081 Scheve Toren-25+75
742. Dongen, L. van (Lana) 1074 Promotie-69+810
743. Croonen, F.A.B. (Frans) 1069 Botwinnik-55-131
744. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1063 Rijswijk-46+72
745. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1058 Botwinnik-56  
746. Helfferich, G. (Gert) 1046 Bobby Fischer-21-7
747. Vuong, M. (Mitchell) 1028 SHTV-47+24
748. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1023 RSC-26+5
749. Happee, R.R. (Rinco) 1008 Lierse-37-97
  Katsarov, R. (Robert) 1008 DSC-122  
751. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-123= 
752. Ketting, P. (Peter) 984 Rijswijk-47  
753. Rubert, M. (Mireille) 968 Rijswijk-48-28
754. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-57-13
755. Catalan, R. (Ricardo) 950 Botwinnik-58  
756. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-64-20
757. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-124-40
758. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-48= 
759. Dillen, E. van (Ed) 897 Bobby Fischer-22-17
760. Boels, I. (Iljo) 814 DSC-125+161
761. Brummelkamp, M. (Martin) 808 SHTV-49+8
762. Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2= 
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2= 
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2= 
Artikel aangelegd op: 12-08-2017
 
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.