Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2017
Algemeen
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2017
Geschreven door Paul Koppens   
12-08-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2774 DSC-1-6
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1+12
3. Nikolic, P. (Predrag) 2590 Novelty Destr.-1-32
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2-13
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2463 DD-2  
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2429 Schaakmat-1-6
  Kevlishvili, R. (Robby) 2429 Promotie-1+41
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2403 DSC-3+6
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
  Wiel, J.T.H. van der (John) 2389 DD-3-2
11. Kerkhof, D. van (David) 2363 DSC-4+39
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2351 DSC-5-1
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6-28
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1= 
15. Freeke, M.F. (Matthieu) 2319 DSC-7-27
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2316 Promotie-2+9
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2-21
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
19. Plukkel, S. (Sjoerd) 2269 DSC-8-5
20. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2265 DSC-9-16
21. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-10= 
22. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2237 DD-5-42
23. Goes, S. (Sten) 2224 DSC-11+26
24. Werksma, A. (Arie) 2216 DD-6+13
25. Blees, E. (Enrico) 2213 DSC-12-17
26. Hartog, M.F. den (Marijn) 2212 DD-7+93
27. Meijer, D.N. (Dolf) 2211 Pionnetjes-1+8
28. Bannink, B. (Bernard) 2202 Promotie-3-15
29. Legemaat, G. (Gert) 2199 DSC-13+49
30. Woerden, M. van (Michiel) 2195 Schaakmat-2+101
31. Hoogland, M. (Mike) 2193 Schaakhuis-3+9
32. Voogt, B. (Bob) 2192 DSC-14+83
33. Hofman, A.M. (Marnix) 2191 Schaakmat-3+5
34. Kortis, W. (Wim) 2190 DSC-15+62
35. Waal, A.G. de (Ton) 2181 Promotie-4+8
36. Hortensius, L.M. (Lisa) 2174 DSC-16+18
37. Egmond, R.M. van (Rogier) 2169 DD-8+35
  Prakken, G. (Gerrit) 2169 DD-8-10
39. Meulenbroek, K. (Kim) 2165 DSC-17+8
40. Smits, S. (Sebastiaan) 2164 DSC-18-28
41. Ghijsen, P. (Pim) 2152 DD-10-36
42. Pietersma, M. (Menno) 2150 Schaakmat-4+10
43. Debard, M. (Michel) 2148 Novelty Destr.-2  
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2147 DSC-19-31
45. Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-20+16
  Velden, A.J.L. van der (Bram) 2144 DSC-20-6
47. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-22= 
48. Verbaken, O.P. (Onno) 2137 DSC-23-19
49. Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2135 SHTV-1= 
  Zetten, M. van (Maarten) 2135 Promotie-5+15
51. Stam, H.J. (Hans) 2133 DSC-24+47
52. Dijk, T.A. van (Timon) 2131 Schaakmat-5+52
53. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
54. Hennink, E. (Erik) 2125 Promotie-7-26
55. Dickhoff, R. (Ronald) 2122 DD-11+13
56. Oranje, R. (Richard) 2114 DSC-25+71
57. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2109 DSC-26+25
58. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2108 SHTV-2-19
59. Liem, R. (Raymond) 2105 Schaakhuis-4-58
60. Helvoort, R.A. van (Rob) 2104 Rijswijk-1-64
61. Barendse, T.J.M. (Ted) 2097 DSC-27-146
62. Dijk, O. van (Onno) 2093 DD-12+16
63. Sayad, S. el (Sherief) 2092 RSC-BP-1+57
    Schaakhuis-5  
64. Cupido, A. (Alexander) 2089 Rijswijk-2+12
65. Putten, H. van (Henk) 2088 Schaakmat-6-17
66. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-3-11
  Schrik, R. (Rachid) 2087 Schaakhuis-6+29
68. Liefrink, F. (Feike) 2083 Novelty Destr.-3+121
  Middelveld, M. (Martine) 2083 DSC-28-16
70. Craciun, P. (Paula) 2076 Novelty Destr.-4-13
71. Liempt, M. van (Michael) 2075 Rijswijk-4+7
72. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-29= 
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2068 DD-13-16
  Pouwels, S.J.H.M. (John) 2068 Botwinnik-2-12
75. Aagaard, M. (Michael) 2066 Schaakmat-7-52
76. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2065 DSC-30+33
77. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2063 DSC-31-51
78. Groot, M. de (Marco) 2062 Rijswijk-5+3
79. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-8= 
  Hommes, E. (Elmar) 2052 DD-14-48
81. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2050 Promotie-9+11
82. Happel, H.A. (Henk) 2048 DD-15+11
83. Stolte, M.J. (Maarten) 2046 SHTV-3+29
84. Brasser, P. (Paul) 2045 Schaakmat-8-27
85. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2043 DSC-32-24
86. Dekker, K. (Kees) 2040 Scheve Toren-1-41
87. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2036 DSC-33-4
88. Buzing, P.C. (Pieter) 2034 DSC-34-39
89. Fernandes João, C.C. (César) 2033 Novelty Destr.-5  
  Milort, G. (Gerard) 2033 RSC-BP-2+36
    Schaakhuis-7  
91. Klop, T.L. (Tjomme) 2031 Schaakhuis-8+2
  Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-3+35
93. Oei, H.I. (Ik) 2027 Schaakhuis-9+46
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2027 Rijswijk-6-16
95. Valstar, J.R. (Johan) 2025 Schaakmat-9+8
96. Straaten, M. van (Marco) 2021 Schaakhuis-10-18
  Zwartveld, J. (Hans) 2021 DSC-35-38
    Schaakhuis-10  
98. Vistisen, L.M. (Lars) 2020 DD-16-68
    Novelty Destr.-6  
99. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
100. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2018 Rijswijk-7-40
101. Kentstra, W.P.A. (Wim) 2014 Scheve Toren-2+32
102. Zanten, W.P.C. van (William) 2009 SHTV-4-12
103. Dijk, E. van (Eduard) 2007 SHTV-5+27
104. Kanters, C.J. (Cor) 2004 RSC-BP-3+72
    SHTV-6  
    Schaakhuis-12  
  Vreugdenhil, F. (Frans) 2004 DD-18+60
    Schaakmat-10  
106. Swart, S. de (Sipke) 2003 Promotie-10+31
107. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2002 DD-19+21
108. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2001 Rijswijk-8+3
  Have, R.H.S. ten (Roland) 2001 DSC-36-22
110. Bulthuis, J. (Jelle) 1999 Rijswijk-9+60
111. Beeren, T.J.B. (Thom) 1998 Botwinnik-4-35
  Deutekom, Y. van (Yde) 1998 Botwinnik-4  
113. Flohil, J.A. (Jaap) 1995 DSC-37+11
114. Brendemühl, B. (Bernd) 1992 Novelty Destr.-7+69
115. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
116. Segers, J.C.M. (Hans) 1987 SHTV-7+51
117. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-38-13
118. Werve, P. van der (Paul) 1984 Promotie-11-74
119. Buchly, S. (Stefan) 1982 Botwinnik-6-20
  Hollander, J.W. (Hans) 1982 Schaakhuis-13+6
121. Anema, W.J. (Walter) 1981 DSC-39+9
122. Borst, F. (Filip) 1978 DSC-40+6
123. Bieger, T. (Thierry) 1977 Pomar-1-25
    Schaakmat-11  
  Hoogt, I. de (Ivar) 1977 DSC-41-27
  Zoun, R.P.C. (Rogier) 1977 Botwinnik-7+9
126. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1975 Scheve Toren-3-5
127. Munnik, T. (Talitha) 1973 DSC-42+24
128. Buitelaar, J. (Jacob) 1972 Schaakmat-12  
129. Waard, J.A.M. de (Jos) 1966 DD-20-31
130. Meer, K. van der (Kees) 1965 DSC-43-29
  Pauw, S.A. (Sander) 1965 SHTV-8-5
132. Verbaan, B.M. (Bart) 1962 SHTV-9-19
133. Hut, A.A. (Alex) 1958 SHTV-10-50
  Kindt, M.R.J. (Manfred) 1958 Schaakmat-13-27
135. Baas, J.A. (Hans) 1957 Promotie-12+4
136. Huizen, H. van (Henk) 1953 Haeghe Ooievaar-3+22
  Nepveu, M. (Manuel) 1953 Promotie-13+52
138. Bottema, T. (Timo) 1950 Bobby Fischer-1+9
  Wichhart, M. (Maarten) 1950 Promotie-14-35
140. Leezer, R. (Roel) 1946 Rijswijk-10-13
141. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-15= 
142. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
143. Kuiper, L.C. (Leo) 1940 DD-22  
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1940 DD-22+26
145. Bueno, M.E. (Mark) 1938 DD-24  
146. Voorberg, J.P. (Johan) 1937 Schaakmat-14-18
147. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1934 SHTV-11+24
148. Noordhoek, H. (Henk) 1931 Promotie-16-19
149. Peerdeman, N.P. (Nico) 1929 Promotie-17+23
150. Münninghoff, A. (Alexander) 1928 DD-25+14
151. Tamerus, H.A. (Henrik) 1926 DSC-44+14
152. Dekker, D.H.M. (Derk) 1924 Novelty Destr.-8+86
    Schaakhuis-14  
153. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1923 DD-26+57
154. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1922 DD-27+21
    Schaakhuis-15  
155. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1921 Rijswijk-11-38
156. Dekker, A.E. (Ard) 1920 Schaakmat-15+40
  Ouwens, H.C. (Bert) 1920 Promotie-18-5
  Wiersma, A.A. (Arno) 1920 DSC-45+64
159. Marel, E.J. van der (Eric) 1918 Bobby Fischer-2+69
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-46= 
161. Mellens, M. (Martin) 1917 Voorburg-1+30
  Metselaar, H. (Harold) 1917 Schaakhuis-16-69
163. Harmanus, N.C. (Norbert) 1916 Novelty Destr.-9+87
    Schaakhuis-17  
164. Kamar, M.B. (Muhannad) 1910 RSC-2+6
165. Schmitt, C. (Cristian) 1908 Novelty Destr.-10+2
166. Theijn, D. (Dave) 1907 Scheve Toren-4+47
167. Bodaan, A. (Ton) 1905 DD-28+23
    HSV-1  
    SHTV-12  
    Schaakhuis-18  
  Mostert, M.J. (Joost) 1905 Promotie-19-22
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-19= 
170. Goossens, P.A. (Pieter) 1904 DSC-47+52
171. Brouwers, R.B. (Reggy) 1903 Schaakhuis-19+24
172. Middelkoop, F.H. (Erik) 1902 Botwinnik-8+10
173. Tan, H.T. (John) 1900 Promotie-21+25
174. Jonkman, D. (David) 1897 Schaakhuis-20+13
175. Baas, R. (Rijnko) 1895 Rijswijk-12-20
    Schaakhuis-21  
  Monte, P.J. (Peter) 1895 Rijswijk-12+16
177. Bik, W. (Wouter) 1894 Botwinnik-9+20
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1894 DD-29-21
179. Kort, W. (Wilco) 1888 Botwinnik-10-12
180. Metz, A.G. (Atze) 1886 Rijswijk-14+23
181. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1884 Schaakmat-16-4
182. Koster, J. (Jan) 1883 Promotie-22-18
183. Baas, G.J. (Gert Jan) 1880 DSC-48-24
    Novelty Destr.-11  
184. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1878 DSC-49-33
185. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1876 Promotie-23-10
  Smit, R. de (Rudi) 1876 Scheve Toren-5-40
187. Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-15= 
188. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1874 DSC-50-28
189. Tsai, W.T. (Wong) 1873 Promotie-24-30
190. Kraats, W. v.d. (Wim) 1870 Scheve Toren-6-67
191. Eesteren, J. van (Jaap) 1868 DD-30-11
192. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1867 Bobby Fischer-3+29
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1867 SHTV-13-3
194. Goudriaan, A. (Tony) 1866 Rijswijk-16-59
195. Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat-17= 
  Mulders, R. (Rinze) 1865 Botwinnik-11+5
197. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-25-36
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
199. Lode, P. (Peter) 1860 DSC-51+18
200. Berg, J. van den (Jaap) 1859 Promotie-26+142
201. Leeuwen, O. van (Olav) 1858 SHTV-14+14
202. Hooven, E.C. van den (Evert) 1857 DSC-52-41
  Regeer, P.A. (Paul) 1857 Schaakhuis-22+40
204. Oortmarssen, H. van (Hans) 1856 Rijswijk-17  
205. Smaal, L. (Lourens) 1854 Promotie-27+14
  Then, W.J.T. (Hans) 1854 Schaakhuis-23+50
207. Kanbier, M.B.C. (Max) 1853 Promotie-28+145
208. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1850 DSC-53+37
209. Dongen, G. van (Gijs) 1849 Scheve Toren-7+17
210. Holst, R.E.H. v.d. 1847 HSV-2-2
  Laan, J. (Jorick) 1847 DSC-54-9
212. Gent, A. van (Aad) 1846 Scheve Toren-8+18
213. Hart, J.W. 't (Johan) 1842 Schaakmat-18+29
214. Iersel, M. van (Mark) 1840 DD-31-19
215. Koval, V. (Slavik) 1839 DD-32+46
216. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1836 Voorburg-2-43
217. Hulshof, J.P. (Hans) 1835 Rijswijk-18+4
218. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-33= 
219. Gaemers, P. (Peter) 1832 Rijswijk-19+3
  Geerlings, V. (Vincent) 1832 Rijswijk-19-30
221. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1831 Schaakmat-19-1
222. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-29= 
223. Bosman, J. (Johan) 1828 Promotie-30+4
224. Boeters, S. (Stefan) 1821 DD-34+44
  Minnema, R. (Rens) 1821 Promotie-31-40
226. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-35-23
227. Baak, E.E. (Evert) 1816 SHTV-15-76
  Heijgen, D. van (Diederik) 1816 DSC-55-17
  Vink, W.J.P. (Wim) 1816 DD-36+4
230. Oversloot, W. (Wilco) 1814 Schaakmat-20-21
231. Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-3-41
232. Pronk, R. (Rik) 1812 SHTV-16+31
233. Oosterhout, P. (Flip) 1811 Haeghe Ooievaar-5-12
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1811 DD-37-20
235. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32= 
236. Zijden, J.A. van der (Hans) 1809 RSC-BP-4-19
237. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1807 RSC-BP-5-20
238. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1804 Promotie-33-26
  Waard, E.R. de (Remko) 1804 DD-38-10
240. Lange, R. (Ronny) 1800 Novelty Destr.-12-8
241. Henn, R.A. (Reinhard) 1799 DD-39-45
242. Witt, R.M. de (Dick) 1798 Botwinnik-12+14
243. Hoogeveen, F.R. 1797 HSV-3-3
244. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1795 Rijswijk-21-18
246. Segger, A. (Armin) 1794 SHTV-17+29
247. Blanter, S. (Sofya) 1788 DSC-56+76
248. Kleijn, J. (Jeroen) 1787 Scheve Toren-9-3
  Taverne, N. (Nadeem) 1787 Schaakhuis-24+120
  Wareman, D. (Dennis) 1787 RSC-BP-6-8
251. Middelkoop, A. (Arno) 1782 Botwinnik-13+10
252. Verduijn, A. (Adriaan) 1780 Lierse-2+1
253. Corneth, H.J.M. (Bert) 1779 HSV-4-62
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1779 DD-40-59
  Vokurka, T. (Tom) 1779 DD-40+38
256. Heek, P.F. (Peter) 1777 Botwinnik-14+19
  Ottenhof, S. (Sascha) 1777 Scheve Toren-10-26
258. Gruss, C. (Christian) 1776 Novelty Destr.-13-85
259. Calmthout, J.J. van (Hans) 1775 DSC-57+1
260. Graaf sr., J. de 1774 Scheve Toren-11-14
261. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1770 RSC-4+24
262. Mulders, E. (Edwin) 1767 Rijswijk-22-28
263. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1766 RSC-BP-7-59
264. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1764 Pomar-2-8
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1764 DD-42-31
266. Lopies, A. (André) 1761 DD-43= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1761 Scheve Toren-12-3
268. Zijlstra, J. (Jasper) 1760 Bobby Fischer-4+33
269. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1759 DD-44+104
270. Knops, H. (Hamilcar) 1758 Promotie-34-54
271. Torenstra, R. (Rene) 1756 DSC-58+1
  Werkhoven, G. (Gerard) 1756 RSC-BP-8-23
273. Heiden, J. v.d. (Jan) 1755 Schaakmat-21+17
  Hubert, M. (Michel) 1755 Scheve Toren-13-15
  Vlaming, H. (Halana) 1755 DSC-59-37
276. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-45= 
277. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1753 DD-46+5
278. Graaf, B. van de (Bas) 1752 Promotie-35-30
279. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1751 DD-47-47
280. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-48= 
281. Smits, R.C.M. (Rob) 1748 DSC-60+13
282. Duijvesteijn, A. (André) 1747 Schaakmat-22+3
  Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-49= 
284. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
  Etten, R.W. van (Ronald) 1745 Schaakmat-23+2
  Tirandas, A. (Amir) 1745 Schaakhuis-25-26
287. Klaveren, J. van (Justus) 1744 SHTV-18+59
288. Toorn, A.J. van der (Aat) 1741 RSC-BP-9-37
289. Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-50-29
290. Bons, M.M. (Maurits) 1739 Haeghe Ooievaar-6+12
  Nobel, C. (Corniel) 1739 DSC-61+43
292. Frissen, J.G.H. (Jan) 1736 DSC-62+27
293. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-23-21
  Donk, J. van de (Jan) 1734 DSC-63+23
295. Belt, H.T. van den (Henk) 1733 DSC-64+69
296. Haan, J.A. de (Hans) 1731 HSV-5-66
297. Baak, K.L. (Karl) 1730 SHTV-19-138
298. Kemeling, A.E. (Albert) 1726 DSC-65+21
  Klaassens, B. (Bert) 1726 Botwinnik-15  
300. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1725 Schaakmat-24-25
301. Graaf, E. v.d. (Erik) 1723 DD-51+11
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1723 DD-51+15
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1723 Promotie-37-29
304. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1722 Scheve Toren-14+1
  Tamminga, M. (Meile) 1722 SHTV-20+34
  Vink, C. (Kees) 1722 Pomar-3-7
307. Hettfleisch, M. (Maurice) 1721 Promotie-38+9
  Postma, J. (Jan) 1721 DD-53= 
309. Bovenlander, T. (Theo) 1719 SHTV-21-48
  Broos, S.J. (Simon) 1719 DSC-66+62
  Brunner, K. (Karg) 1719 Schaakmat-25+55
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1719 DSC-66+9
313. Leeuwe, F. de (Floris) 1717 RSC-BP-10-24
314. Ramondt, D. (Dennis) 1715 RSC-BP-11+28
315. Mulderij, J. (Jesse) 1714 DSC-68-35
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-5= 
317. Deelen, B.J. van (Bernard) 1713 RSC-6-27
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1713 DSC-69-33
  Warmerdam, R. (Rob) 1713 Haeghe Ooievaar-7-14
320. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1712 Bobby Fischer-5-92
321. Yalçin, B. (Bilal) 1711 Schaakhuis-26+29
322. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-16= 
323. Giraldo, W.A. (William) 1708 Schaakhuis-27-56
324. Olvers, E. (Ed) 1706 SHTV-22-6
325. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-6= 
  Kuipers, H. (Hielke) 1705 Promotie-39-21
327. Ende, J.L. van den (Jan) 1703 Schaakmat-26+39
  Stolze, F.G. (Gerard) 1703 Lierse-3-76
  Strien, B. van (Bart) 1703 Rijswijk-24+15
330. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1702 RSC-BP-12-35
331. Eveleens, E. (Ed) 1697 Promotie-40+15
332. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-17-5
333. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1694 Promotie-41+56
334. Ploeger, D. (Dirk) 1693 RSC-7  
  Valstar, J.P. (Jan) 1693 Lierse-4-33
336. Korving, C. (Cornelis) 1692 DSC-70-3
  Matai, R.R. (Rudi) 1692 Promotie-42+26
338. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1690 DSC-71+15
  Holst, F. v.d. (Fred) 1690 HSV-7-4
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1690 Schaakmat-27-21
341. Dekker, J.C. (Jan) 1688 Schaakmat-28-22
  Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-23= 
  Dhondt, E.R.I. (Erik) 1688 Novelty Destr.-14-15
  Dongen, S.W.A. van (Sam) 1688 Promotie-43+301
345. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1687 HSV-8-90
    SHTV-24  
346. Terpstra, J.T. 1684 Pomar-4-56
347. Claushuis, M. (Michael) 1680 Bobby Fischer-6+2
348. Ferschtman, F. (Felix) 1679 Pomar-5+9
349. Guijt, E. (Erwin) 1678 Promotie-44+3
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1678 Schaakmat-29+33
351. Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-8-5
  Tol, J.H. van der (Henk) 1677 Rijswijk-25+23
353. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-54-10
354. Broeder, L. den (Leno) 1675 Schaakmat-30-30
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1675 DSC-72-27
356. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-18+12
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1674 DD-55+57
358. Boersma, F.W. (Franke) 1673 Haeghe Ooievaar-8+1
  Ee, W. van (Winston) 1673 Rijswijk-26+7
  Maas, B. (Boy) 1673 Schaakhuis-28  
361. Brizee, W.S. (Willem) 1672 Pomar-6-173
362. Hylkema, H.T. (Titus) 1670 RSC-9-31
363. Hazeu, C.A. (Cock) 1669 Lierse-5-10
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-27= 
365. Veen, R. van der (Reinier) 1668 DCSV-1+46
366. Lubbe, L. van der (Lex) 1667 HSV-9-46
367. Arp, G. (Gerard) 1665 Botwinnik-19+2
368. Broekhuizen, T. (Tom) 1664 DSC-73+35
369. Albregtse, T. (Tjerk) 1663 DSC-74-37
  Gelpke, R.F. (René) 1663 DSC-74+48
371. Minnema, H. (Hans) 1661 Promotie-45-46
372. Groothuis, W. (Willem) 1660 Bobby Fischer-7+38
373. Beekman, G. 1657 Pomar-7+39
  Dop, E.R. van (Erik) 1657 Novelty Destr.-15+69
    Rijswijk-28  
375. Veenstra, A.H. (Arnt) 1656 DSC-76-7
376. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1655 Schaakhuis-29+16
377. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-9= 
  Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1654 DD-56+9
379. Boermans, R. 1650 DCSV-2-42
380. Blanter, M. (Marfa) 1649 DSC-77+152
  Stegenga, F.J. 1649 DCSV-3+12
382. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1647 SHTV-25+15
383. Kerkhof, C. (Cees) 1646 Scheve Toren-15-4
384. Merle, R. (Robert) 1645 Schaakmat-31-2
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1645 SHTV-26-7
386. Veen, R. ter (Rens) 1642 DCSV-4+68
    Pomar-8  
387. Reiding, R. 1640 Scheve Toren-16+1
388. Sutrisno, A. (Agus) 1639 Scheve Toren-17+73
389. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-32-24
390. Leeuwen, J. van (Jan) 1635 Schaakmat-33-52
391. Mudde, H. 1634 Pomar-9-24
392. Albertus, B. (Bram) 1630 Promotie-46+155
  Engering, F. (Frans) 1630 DD-57+8
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-10= 
395. Gaag, F. v.d. (Frits) 1627 Schaakmat-34-78
  Hofstee, P. (Piet) 1627 DD-58-10
    Schaakhuis-30  
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-34-36
  Loke, J.A. 1627 HSV-10+1
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1627 SHTV-27-108
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1627 Promotie-47-2
401. Sluimers, R. (Rogier) 1626 Bobby Fischer-8+160
  Weijde, A. van der (Andre) 1626 DSC-78+112
    Schaakmat-36  
403. Berkel, D. van (Dennis) 1625 Lierse-6+18
  Bosch, A. van den (Alexander) 1625 Schaakhuis-31-2
  Königslöw, B. von (Bas) 1625 Pomar-10-32
406. Berg, S. v.d. (Sandra) 1623 Lierse-7-24
407. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1622 Lierse-8+27
408. Cruden, M. (Marcel) 1621 Schaakhuis-32-15
  Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-59= 
410. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
411. Albers, M.M. (Merlijn) 1619 Botwinnik-20+84
  Berendse, F.N. 1619 Pomar-11-11
  Breton, M.R. (Mark) 1619 DSC-79+7
414. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1618 Lierse-9-25
  Gijsen, C. (Carel) 1618 Bobby Fischer-9-13
    Rijswijk-29  
416. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-11= 
417. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1616 Haeghe Ooievaar-12-53
418. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1613 Botwinnik-21+213
    Voorburg-3  
419. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-61+3
420. Jager, M.D. (Mark) 1609 DCSV-5-82
  Laan, H. van der (Hugo) 1609 DSC-80+23
422. Ameling, A.H. (Bob) 1608 Botwinnik-22-76
    Promotie-48  
  Martens, F.M. (Frans) 1608 Promotie-48-42
424. Dalen, W. van (Willem) 1607 Botwinnik-23-30
  Frehe, A.P. (Antoon) 1607 DSC-81+16
426. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1605 Lierse-10+40
  Feenstra, J.D. (Han) 1605 RSC-BP-13+28
428. Meij, M. de (Marc) 1604 Schaakhuis-33-44
  Verheijen, J. (Jan) 1604 SHTV-28-32
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1604 Schaakmat-37+18
431. Sterk, C. (Casper) 1603 DD-62+21
432. Kingman, R. (Robert) 1600 Bobby Fischer-10  
433. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-82-24
434. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-30+55
435. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1593 Promotie-50-60
436. Nierop, D. (Dominique) 1592 Haeghe Ooievaar-13-50
437. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38-6
438. Alvares, E.F.S. (Eric) 1590 SHTV-29+39
  Berghout, S. (Stijn) 1590 DSC-83+23
440. Dijk, T. van (Teun) 1589 Lierse-11-5
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1589 Haeghe Ooievaar-14+98
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1589 Haeghe Ooievaar-14+11
  Taanman, P. (Peter) 1589 Haeghe Ooievaar-14+1
444. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1584 Rijswijk-31-18
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1584 Schaakmat-39-50
446. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1582 Rijswijk-32+114
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1582 HSV-11+20
448. Pree, J.C.I. de (Jan) 1581 RSC-10-19
449. Brinkman, D.T. (Dirk) 1578 Promotie-51-32
  Haisma, H. (Hans) 1578 Schaakmat-40+2
451. Wagner, A.M. (André) 1577 Haeghe Ooievaar-17-7
    SHTV-30  
452. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18  
453. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1573 Botwinnik-24+310
    Promotie-52  
454. Wentholt, F. (Frans) 1572 DD-63-33
455. Narayan, N.S. (Nishant) 1569 DSC-84+82
  Wal, C.M. van der (Martin) 1569 Schaakmat-41+4
457. Kinoshita, K. (Kanako) 1568 Schaakhuis-34+37
458. Bilars, G.H. (Gerard) 1567 DSC-85+37
459. Jong, B. de (Bob) 1566 Botwinnik-25+30
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1566 HSV-12+54
    Pomar-12  
    Schaakhuis-35  
461. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1565 Haeghe Ooievaar-18+11
462. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-11= 
463. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1562 Lierse-12-47
464. Kamp, R. van de (Rob) 1561 Voorburg-4+37
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1561 HSV-13-9
466. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1560 Novelty Destr.-16+18
467. Steenweg, P. (Paul) 1557 DCSV-6-19
468. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1556 Rijswijk-33-25
  Pol, T. van der (Theo) 1556 Schaakmat-42+124
470. Bes, R.N.M. (Rob) 1555 Haeghe Ooievaar-19+49
  Tamerus, J. (Jan) 1555 Lierse-13-21
472. Eijk, A.J. van (Aad) 1554 Haeghe Ooievaar-20-85
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1554 DD-64+44
    HSV-14  
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1554 Botwinnik-26+13
    Voorburg-5  
475. Bruin, J.S. (Jos) 1552 Schaakmat-43-53
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1552 SHTV-31+286
477. Coers, E.F. (Frans) 1551 SHTV-32+2
  Huisman, E. (Edgar) 1551 DSC-86+87
  Poots, R.P. (Rene) 1551 DSC-86-40
480. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1550 DD-65-24
481. Boot, O. (Otto) 1549 Botwinnik-27-20
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1549 Promotie-53-3
483. Hofland, J. (Jeffrey) 1548 Schaakmat-44+28
  Sikkes, P. (Piet) 1548 SHTV-33-49
485. Gerritsma, N.J. (Bert) 1547 HSV-15-42
  Wuister, J. (Jan) 1547 RSC-BP-14-30
487. Poot, W. (Wim) 1546 Lierse-14+45
488. Goebertus, A.W. (Adrie) 1545 Voorburg-6-47
489. Flikweert, C.L. (Kees) 1544 Schaakmat-45-19
  Perluka, J.L. (Han) 1544 Botwinnik-28+26
491. Bergers, W. (Wim) 1543 Scheve Toren-19-43
492. Wit, J.C.P. de (Jacques) 1541 HSV-16-1
493. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1540 Rijswijk-34-13
  Weel, A.J. van (Toon) 1540 DD-66-21
495. Stoops, M. (Michael) 1539 DSC-88-21
  Verlinde, Y. (Youri) 1539 Pionnetjes-2-70
497. Molinari, F. (Fausto) 1537 Novelty Destr.-17+148
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1537 DD-67-37
499. Kemeling, L. (Leen) 1536 WSC-1+22
  Nieswaag, J. (Hans) 1536 Lierse-15+34
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1536 Haeghe Ooievaar-21+15
502. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13+1
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-46+3
504. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-89-63
505. Hennink, D. (Dick) 1531 DD-68-41
  Mokadem, M. (Mohamed) 1531 RSC-12-21
507. Meijer, G. (Gerard) 1529 Bobby Fischer-11-16
508. Leite, S. (Scot) 1528 Schaakhuis-36+35
509. Cvetkovic, D. (Dusan) 1527 Bobby Fischer-12+202
  Dirkse, S. (Simon) 1527 DSC-90+54
511. Kampen, F.F. van (Frans) 1525 DD-69+2
  Ruiter, R. de (Rein) 1525 DD-69+52
  Velzen, M. van (Martin) 1525 RSC-BP-15+21
514. Rutten, G. 1524 Scheve Toren-20-34
515. Man, P.M.J. de (Peter) 1523 Pomar-14+5
  Visser, R. (Roel) 1523 DSC-91-44
517. Horst, G. (Gerrit) 1522 DD-71-52
518. Thu, K. (Kyaw Moe) 1520 Schaakhuis-37+19
519. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
  Steemers, V. (Vincent) 1517 Pomar-15+10
521. Rijn, P. van (Patrick) 1516 Botwinnik-29+96
    Haeghe Ooievaar-22  
522. Kingman, S. (Shawn) 1514 Bobby Fischer-13  
523. Lubben, A. van der (Arno) 1512 Botwinnik-30  
524. Frima, E. (Erik) 1510 DD-72-39
  Smitte, R. v.d. (Roy) 1510 SHTV-34  
526. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1509 RSC-13+10
527. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-54  
528. Berg, J.C. van den (Johan) 1507 Lierse-17+74
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1507 Schaakhuis-38-53
  Lindhout, D.J. (Danny) 1507 SHTV-35-50
531. Jong, A. de (Arie) 1506 Lierse-18-1
  Staden sr., M. van (Martin) 1506 Promotie-55-35
533. Kloet, V. van der (Victor) 1505 DSC-92-47
  Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-35= 
535. Verploegh, H.C. (Henk) 1504 RSC-BP-16-47
536. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1503 DSC-93+18
  Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-16-16
538. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1502 Haeghe Ooievaar-23-42
    SHTV-36  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1502 Haeghe Ooievaar-23-22
540. Sidoti, F. (Filippo) 1499 Novelty Destr.-18-42
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-94-27
542. Knigge, J.A. (Hans) 1493 Rijswijk-36-27
543. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-37= 
  Patty, F. al 1489 Voorburg-7-19
  Swieten, S.C. van (Simon) 1489 Lierse-19+18
  Valk, D.J.G. (Dick) 1489 Lierse-19+2
547. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-95-88
548. Onselen, G. van (Guido) 1486 Schaakhuis-39-7
549. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
550. Elders, M. (Maurits) 1480 Schaakhuis-40-212
  Franke, A.C.W. (Arie) 1480 Botwinnik-31-55
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1480 DSC-96+33
    Rijswijk-38  
553. Krikorian, O. (Olivier) 1474 Novelty Destr.-19-71
554. Hassan, A. (Aram) 1473 DSC-97  
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1473 RSC-14+5
556. Vries, R. de (Rob) 1471 Promotie-56+11
557. Verheugd, M. (Marc) 1469 Botwinnik-32  
558. As, J.J. van (Sjaak) 1467 HSV-17+23
    RSC-15  
559. Zijlstra, F. (Lex) 1463 Voorburg-8-38
560. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-73= 
  Veen, H. ter 1462 DCSV-7-16
562. Eibergen, R. van (Robert) 1461 DD-74-21
    Novelty Destr.-20  
563. Dongen, J.J. van (Jesse) 1458 Promotie-57+929
564. Dijkstra, R.W. (Rob) 1457 SHTV-38+20
  Felix, R.J. (Rob) 1457 Rijswijk-39+2
566. Engelen, N. (Niels) 1456 DD-75-1
  Prins, L. (Leen) 1456 Schaakmat-47-39
568. Lucas, H. (Herman) 1455 RSC-BP-17-20
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1455 Bobby Fischer-14+14
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1455 DD-76-59
571. Liefde, M.S. de (Michelle) 1454 Haeghe Ooievaar-25-1
572. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1452 Schaakmat-48-13
573. Quak, P.C. (Piet) 1449 Lierse-21-182
574. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-49= 
575. Buijs, G. (Gerard) 1446 Lierse-22-36
576. Berg, G.M. van den (Geert) 1445 Haeghe Ooievaar-26-78
  Jong, D. de (Dick) 1445 HSV-18+19
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-58+15
579. Splint, C.E.R. (Rob) 1442 Botwinnik-33+1
580. Hanemaaijer, P. (Piet) 1440 Botwinnik-34-15
  Trompetter, R. (Remco) 1440 Schaakmat-50+26
582. Hijma, P. (Pieter) 1439 Promotie-59+15
  Zwanenburg, C. (Marco) 1439 Schaakmat-51+8
584. Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+33
585. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-77= 
586. Klijnsma, R. (Richard) 1433 Scheve Toren-21-21
587. Croes, J.C. (Koos) 1432 Haeghe Ooievaar-27+18
588. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
589. Raulji, K. (Kavya) 1427 Bobby Fischer-15+216
590. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1423 Promotie-60+78
  Hendriks, J.J.E. (Hans) 1423 Haeghe Ooievaar-28+30
592. Ham, T. van (Torsten) 1422 Promotie-61+78
593. Doeves, A. (Bram) 1421 Botwinnik-35-26
  Kaersenhout, D.A. (Diego) 1421 Pionnetjes-3+161
595. Weerts, R.J. (Rene) 1418 DSC-98-276
    Schaakhuis-41  
596. Vries, P. de (Peter) 1417 Schaakmat-52+8
597. Coenders, H. (Hans) 1416 HSV-20-6
  Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-40= 
  Rijswijk, T. van (Tim) 1416 Pomar-18+7
600. Walder, B. (Bart) 1415 RSC-16-110
601. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 HSV-21+33
    RSC-17  
  Jansen, N. (Niels) 1413 DSC-99+43
603. Heskes, J.M. (Johan) 1410 Promotie-62+348
  Mac Gillavry, W.E. (Will) 1410 Botwinnik-36-78
605. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-100+4
606. Jacobs, H. (Hans) 1408 Pomar-19-27
  Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1408 Lierse-23-61
608. Zwart, A. v.d. (Ard) 1402 SHTV-39-17
609. Zwemstra, L. (Bert) 1401 DSC-101-8
610. Blaauw, F. (Frans) 1400 Bobby Fischer-16+23
  Schoon, C. (Chris) 1400 Promotie-63+9
612. Trommel, J.C. 1399 DCSV-8-13
613. Witjens, T. (Theo) 1398 Botwinnik-37+27
614. Zengin, S. (Siyar) 1395 Voorburg-9+110
615. Groot, M.H. de (Martin) 1392 RSC-BP-18-29
  Zonderland, H. (Herman) 1392 DSC-102+30
617. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-10+2
618. Hessels, W.B. 1390 HSV-22-4
619. Luk, T. (Thomas) 1388 SHTV-40+73
620. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18= 
621. Al Sam, H. (Husham) 1385 Botwinnik-38+10
  Lohrer, M.T.A. 1385 Pomar-20+26
623. Homulle, H. (Harald) 1384 Haeghe Ooievaar-29-21
624. Bayrak, M. (Miki) 1383 Bobby Fischer-17  
625. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1377 Lierse-24-45
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1377 RSC-19+1
627. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
  Fasil, C.G. (Claudia) 1376 SHTV-41+62
629. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-20= 
  Vries, A. de (Auke) 1366 DD-78-61
631. Roo, J. de (Jeroen) 1365 Promotie-64+18
632. Graaf, R. v.d. (Rob) 1363 Schaakhuis-42+19
633. Kolk, J. van der (Jan) 1362 DSC-103+4
634. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-39= 
635. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1357 Schaakmat-54+68
636. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-23= 
637. Bijster, H. (Harmen) 1352 Botwinnik-40+49
  Laven, F. (Fred) 1352 DSC-104-53
639. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-42= 
640. Verkade, J. (Jeroen) 1350 Botwinnik-41  
641. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-65-28
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-105-28
643. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-11= 
644. Calje, A. (Adrey) 1340 Voorburg-12-28
  Huybens, P.M. (Peter) 1340 HSV-24-2
646. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-106= 
  Zonneveld, J. (Jan) 1339 RSC-21-50
648. Meer, L.J. van der (Lex) 1330 RSC-BP-19-6
649. Kanbier, G. (Guy) 1322 Promotie-66+138
650. Fehér, T. (Tomás) 1321 Bobby Fischer-18+127
  Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1321 Rijswijk-41+113
652. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-21= 
    Pomar-21  
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1320 SHTV-43  
654. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-25= 
655. Rietveld, A. (Aart) 1317 Voorburg-13-20
  Sibbing, Z. (Zimo) 1317 DSC-107  
657. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1315 Haeghe Ooievaar-30-17
658. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Botwinnik-42+60
  Nienhuis, J. (Jan) 1313 RSC-22= 
    Voorburg-14  
660. Soeterbroek, P. (Piet) 1311 Botwinnik-43+49
661. Groot, P.J. de (Pieter) 1309 Botwinnik-44-22
662. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1306 HSV-26-66
    Haeghe Ooievaar-31  
    SHTV-44  
    Schaakhuis-43  
663. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1305 Haeghe Ooievaar-32-13
664. Choi, K. (Kawang) 1303 SHTV-45  
665. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-15= 
  Hendriks, H. (Hans) 1295 DSC-108-23
667. Bergers, J. (Jos) 1290 Pomar-22+11
668. Koornneef, A. (Arie) 1285 Lierse-25-29
669. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-45= 
670. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-33= 
  Vetten, P.A.M. de (Piet) 1283 Lierse-26-2
672. Torenstra, J. (Jan) 1281 DSC-109+74
673. Shin, J. (Jinan) 1278 DD-79  
674. Roepers, W. (Willard) 1276 Botwinnik-46+778
    Promotie-67  
675. Ketting, S. (Sebastiaan) 1273 Rijswijk-42+33
676. Riet, P.H.M. van (Paul) 1270 DSC-110-26
677. Boer, R. de (Ruut) 1268 RSC-BP-20-30
678. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1265 DSC-111+54
679. Lagerwerf, L. (Leen) 1264 Lierse-27-23
680. Modderman, A.H. (Arent) 1263 Botwinnik-47-3
681. Wagter, E.L. (Eric) 1259 DSC-112-41
682. Kuijper, W. (Wim) 1256 Lierse-28+105
683. Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-113= 
684. Feringa, A. (Andre) 1253 Lierse-29+95
685. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1252 RSC-23-29
686. Ciftci, S. (Selahattin) 1250 HSV-27+5
687. Visser, J.H.A. (Hans) 1249 RSC-24+1
    Voorburg-16  
688. Ham, J. van (Joop) 1246 DSC-114+13
689. Battes, F. (Frans) 1244 Botwinnik-48+30
690. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-23+3
691. Katsarov, M. (Maks) 1239 DSC-115+104
692. Bouma, H.H. (Henk) 1238 HSV-28+62
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-116= 
694. Oskam, D. (Dejen) 1233 DSC-117  
695. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1226 Botwinnik-49-24
696. Albers, P. (Pelle) 1223 Botwinnik-50+17
697. Caspers, E. (Eric) 1219 Botwinnik-51-3
  Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1219 Schaakmat-55+1
699. Hanewald, E. (Ernst) 1218 DSC-118+33
700. Vries, J.A. de (John) 1217 RSC-25+8
701. Badarni, N. (Nader) 1216 Schaakhuis-44  
  Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1216 Bobby Fischer-19-10
703. Ecluse, S. de l' (Sander) 1208 Lierse-30+163
704. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1205 Schaakmat-56+8
705. Alhasan, S. (Shiraz) 1204 Botwinnik-52  
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1204 Schaakmat-57-39
707. Ellmann, G. (Gabor) 1202 Bobby Fischer-20-82
  Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-119= 
709. Willik, B. van der (Bert) 1197 DSC-120-42
710. Oosterom, G. (Gerrit) 1193 Lierse-31-11
711. Torbal, M. de (Mike) 1185 Haeghe Ooievaar-34  
712. Peursen, T.W. van (Timo) 1180 Rijswijk-43+191
713. Krösschell, W. (Wim) 1178 Lierse-32-40
714. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-22+67
715. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-58  
716. Rens, J.G. (Hans) 1166 Botwinnik-53-29
717. Prins, J. (Jan) 1163 Lierse-33-75
718. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
  Peeters, W.D. (Ward) 1162 Scheve Toren-22+84
720. Boonman, W. (Wil) 1154 Scheve Toren-23+100
721. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1= 
722. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-60-10
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1138 Lierse-34-37
724. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1130 Haeghe Ooievaar-35-21
725. Sleptsov, G. (George) 1128 Lierse-35-132
726. Kommer, T.J. (Jan) 1126 Rijswijk-44-6
727. Ham, W. van der (Wim) 1124 Botwinnik-54  
728. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9= 
729. Kolmeschate, R. van (Rob) 1120 Lierse-36-65
  Oomes, A. (Ad) 1120 Schaakmat-61-2
731. Vermeulen, W. (Wim) 1116 SHTV-46-13
732. Wissen, T. van (Tibo) 1107 Promotie-68-140
733. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-121+17
  Meijer, K. (Kim) 1106 Pionnetjes-4+178
735. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-62+16
736. Splinter, H.M. van de (Henk) 1101 DCSV-10  
737. Dalen, E. van (Evert) 1094 RSC-BP-21  
738. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1092 Scheve Toren-24-4
739. Marle, R.R. van (Roelof) 1089 Rijswijk-45-56
740. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat-63+20
741. Smit, S. de (Stijn) 1081 Scheve Toren-25+75
742. Dongen, L. van (Lana) 1074 Promotie-69+810
743. Croonen, F.A.B. (Frans) 1069 Botwinnik-55-131
744. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1063 Rijswijk-46+72
745. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1058 Botwinnik-56  
746. Helfferich, G. (Gert) 1046 Bobby Fischer-21-7
747. Vuong, M. (Mitchell) 1028 SHTV-47+24
748. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1023 RSC-26+5
749. Happee, R.R. (Rinco) 1008 Lierse-37-97
  Katsarov, R. (Robert) 1008 DSC-122  
751. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-123= 
752. Ketting, P. (Peter) 984 Rijswijk-47  
753. Rubert, M. (Mireille) 968 Rijswijk-48-28
754. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-57-13
755. Catalan, R. (Ricardo) 950 Botwinnik-58  
756. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-64-20
757. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-124-40
758. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-48= 
759. Dillen, E. van (Ed) 897 Bobby Fischer-22-17
760. Boels, I. (Iljo) 814 DSC-125+161
761. Brummelkamp, M. (Martin) 808 SHTV-49+8
762. Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2= 
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2= 
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2= 
Artikel aangelegd op: 12-08-2017
 
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.