Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Indeling
Reglement
Prinsenstad
Algemeen
Eindstand
Verslagen
Sponsors
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
OPK 2018
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 mei 2017
Geschreven door Paul Koppens   
05-05-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2764 DSC-1-29
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1-4
3. Nikolic, P. (Predrag) 2613 Novelty Destr.-1-9
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2463 DD-2  
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2430 Schaakmat-1-10
    WSC-1  
7. Kevlishvili, R. (Robby) 2417 Promotie-1+54
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2401 DSC-3+4
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2387 DD-3-4
11. Kerkhof, D. van (David) 2364 DSC-4+40
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2361 DSC-5+7
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1+147
15. Freeke, M.F. (Matthieu) 2320 DSC-7-30
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2313 Promotie-2+6
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2-40
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-8= 
20. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2237 DD-5-42
21. Goes, S. (Sten) 2230 DSC-9+20
22. Blees, E. (Enrico) 2219 DSC-10-11
23. Hartog, M.F. den (Marijn) 2207 DD-6+83
24. Legemaat, G. (Gert) 2206 DSC-11+56
25. Meijer, D.N. (Dolf) 2205 Pionnetjes-1+2
26. Hoogland, M. (Mike) 2201 Schaakhuis-3+17
27. Bannink, B. (Bernard) 2199 Promotie-3-20
  Werksma, A. (Arie) 2199 DD-7-4
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2191 Schaakmat-2+5
    WSC-2  
30. Woerden, M. van (Michiel) 2190 Schaakmat-3+64
    WSC-3  
31. Kortis, W. (Wim) 2183 DSC-12+83
  Voogt, B. (Bob) 2183 DSC-12+74
33. Waal, A.G. de (Ton) 2181 Promotie-4+8
34. Meulenbroek, K. (Kim) 2172 DSC-14+15
35. Prakken, G. (Gerrit) 2167 DD-8-41
36. Smits, S. (Sebastiaan) 2166 DSC-15-26
37. Pietersma, M. (Menno) 2157 Schaakmat-4+17
    WSC-4  
38. Verbaken, O.P. (Onno) 2149 DSC-16-7
39. Hortensius, L.M. (Lisa) 2148 DSC-17-15
40. Debard, M. (Michel) 2146 Novelty Destr.-2  
41. Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-18+16
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
43. Otten, M. (Martijn) 2140 DD-9-5
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2134 DSC-20-51
45. Egmond, R.M. van (Rogier) 2133 DD-10-1
46. Ghijsen, P. (Pim) 2130 DD-11-58
  Stam, H.J. (Hans) 2130 DSC-21+44
48. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
  Liem, R. (Raymond) 2129 Schaakhuis-4-34
  Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2129 SHTV-1-6
51. Zetten, M. van (Maarten) 2127 Promotie-6+7
52. Dijk, T.A. van (Timon) 2126 Schaakmat-5+47
    WSC-5  
53. Hennink, E. (Erik) 2124 Promotie-7-27
54. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2112 SHTV-2-15
55. Oranje, R. (Richard) 2110 DSC-22+67
56. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2109 DSC-23+25
57. Helvoort, R.A. van (Rob) 2104 Rijswijk-1-64
58. Dickhoff, R. (Ronald) 2102 DD-12-7
  Putten, H. van (Henk) 2102 Schaakmat-6+3
    WSC-6  
60. Barendse, T.J.M. (Ted) 2098 DSC-24-145
61. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2095 DD-13+16
62. Middelveld, M. (Martine) 2094 DSC-25-2
63. Dijk, O. van (Onno) 2093 DD-14+16
64. Cupido, A. (Alexander) 2092 Rijswijk-2+15
65. Liempt, M. van (Michael) 2087 Rijswijk-3+31
66. Kommer, B. (Bas) 2086 Rijswijk-4-12
67. Schrik, R. (Rachid) 2083 Schaakhuis-5-20
68. Aagaard, M. (Michael) 2076 Schaakmat-7-42
    WSC-7  
69. Raaf, E. van der (Erik) 2073 SHTV-3-36
70. Sayad, S. el (Sherief) 2072 RSC-BP-1+89
    Schaakhuis-6  
71. Craciun, P. (Paula) 2071 Novelty Destr.-3  
72. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2069 Botwinnik-2-11
73. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
74. Groot, M. de (Marco) 2064 Rijswijk-5+10
75. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2063 DSC-27-51
76. Happel, H.A. (Henk) 2061 DD-15-28
77. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-8= 
78. Brasser, P. (Paul) 2051 Schaakmat-8-14
    WSC-8  
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2051 DSC-28+19
80. Buzing, P.C. (Pieter) 2049 DSC-29-24
81. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2047 DSC-30+7
82. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2045 Promotie-9+6
83. Klop, T.L. (Tjomme) 2044 Schaakhuis-7+15
84. Milort, G. (Gerard) 2043 RSC-BP-2+62
    Schaakhuis-8  
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2043 DSC-31-24
86. Dekker, K. (Kees) 2040 Scheve Toren-1-31
  Stolte, M.J. (Maarten) 2040 SHTV-4+5
  Vistisen, L.M. (Lars) 2040 DD-16-128
    Novelty Destr.-4  
89. Liefrink, F. (Feike) 2036 Novelty Destr.-5+76
90. Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-3+43
91. Zwartveld, J. (Hans) 2030 DSC-32-29
    Schaakhuis-9  
92. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2028 Rijswijk-6-30
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2028 Rijswijk-6-15
94. Valstar, J.R. (Johan) 2027 Schaakmat-9+10
    WSC-9  
95. Fernandes João, C.C. (César) 2025 Novelty Destr.-6  
96. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2020 Botwinnik-4+76
97. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
98. Kentstra, W.P.A. (Wim) 2018 Scheve Toren-2+36
99. Oei, H.I. (Ik) 2013 Schaakhuis-10+5
100. Werve, P. van der (Paul) 2012 Promotie-10-46
101. Straaten, M. van (Marco) 2010 Schaakhuis-11+28
102. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2009 DD-18+28
  Zanten, W.P.C. van (William) 2009 SHTV-5-1
104. Swart, S. de (Sipke) 2008 Promotie-11+36
105. Dijk, E. van (Eduard) 2007 SHTV-6+24
106. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2001 Schaakmat-10+16
    WSC-10  
107. Have, R.H.S. ten (Roland) 2000 DSC-33-23
108. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1997 Rijswijk-8-1
109. Beeren, T.J.B. (Thom) 1996 Botwinnik-5-13
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1996 Scheve Toren-3+9
111. Bulthuis, J. (Jelle) 1995 Rijswijk-9+33
112. Flohil, J.A. (Jaap) 1993 DSC-34+7
113. Buchly, S. (Stefan) 1992 Botwinnik-6-22
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1992 DD-19+6
115. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
116. Buitelaar, J. (Jacob) 1987 Schaakmat-11  
    WSC-11  
117. Hoogt, I. de (Ivar) 1986 DSC-35-18
118. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-36-13
119. Bieger, T. (Thierry) 1979 Pomar-1-23
    Schaakmat-12  
    WSC-12  
120. Borst, F. (Filip) 1978 DSC-37+6
121. Verbaan, B.M. (Bart) 1975 RSC-BP-3-46
    SHTV-7  
122. Hollander, J.W. (Hans) 1973 Schaakhuis-12-3
  Voorberg, J.P. (Johan) 1973 Schaakmat-13+19
    WSC-13  
124. Meer, K. van der (Kees) 1970 DSC-38-28
    Prometheus-1  
125. Noordhoek, H. (Henk) 1967 Promotie-12+36
126. Waard, J.A.M. de (Jos) 1966 DD-20-31
127. Munnik, T. (Talitha) 1963 DSC-39+14
128. Anema, W.J. (Walter) 1962 DSC-40-10
129. Kanters, C.J. (Cor) 1959 RSC-BP-4+43
    SHTV-8  
    Schaakhuis-13  
  Pauw, S.A. (Sander) 1959 SHTV-8-23
131. Baas, J.A. (Hans) 1956 Promotie-13-5
132. Segers, J.C.M. (Hans) 1955 SHTV-10-33
133. Mostert, M.J. (Joost) 1954 Promotie-14+28
134. Hut, A.A. (Alex) 1953 SHTV-11-55
135. Brendemühl, B. (Bernd) 1951 Novelty Destr.-7+28
  Douwes, J. (Jan) 1951 Schaakhuis-14-42
137. Bottema, T. (Timo) 1950 Bobby Fischer-1+32
138. Wichhart, M. (Maarten) 1949 Promotie-15-36
139. Huizen, H. van (Henk) 1947 Haeghe Ooievaar-3+16
    Prometheus-2  
  Leezer, R. (Roel) 1947 Rijswijk-10-12
141. Tamerus, H.A. (Henrik) 1945 DSC-41+33
142. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-16+11
143. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
144. Kuiper, L.C. (Leo) 1939 DD-22  
145. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1938 SHTV-12+25
146. Wiersma, A.A. (Arno) 1935 DSC-42+87
    Prometheus-3  
147. Vreugdenhil, F. (Frans) 1933 DD-23+30
    Schaakmat-14  
    WSC-14  
148. Deutekom, Y. van (Yde) 1930 Botwinnik-7  
149. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1929 DD-24+28
    Schaakhuis-15  
150. Nepveu, M. (Manuel) 1927 Promotie-17+38
151. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1926 DD-25+30
152. Peerdeman, N.P. (Nico) 1924 Promotie-18+31
153. Bueno, M.E. (Mark) 1923 DD-26  
154. Dekker, D.H.M. (Derk) 1922 Novelty Destr.-8+92
    Schaakhuis-16  
  Theijn, D. (Dave) 1922 Scheve Toren-4+73
156. Bik, W. (Wouter) 1921 Botwinnik-8+47
  Münninghoff, A. (Alexander) 1921 DD-27+7
158. Dekker, A.E. (Ard) 1920 Schaakmat-15+40
    WSC-15  
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1920 Rijswijk-11-39
160. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1919 DD-28+45
161. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-43= 
162. Harmanus, N.C. (Norbert) 1916 Novelty Destr.-9+78
    Schaakhuis-17  
  Mellens, M. (Martin) 1916 Voorburg-1+20
164. Middelkoop, F.H. (Erik) 1915 Botwinnik-9+41
165. Ouwens, H.C. (Bert) 1910 Promotie-19-15
166. Kamar, M.B. (Muhannad) 1909 RSC-2+5
167. Jonkman, D. (David) 1908 Schaakhuis-18+29
  Marel, E.J. van der (Eric) 1908 Bobby Fischer-2+59
169. Brouwers, R.B. (Reggy) 1907 Schaakhuis-19+26
170. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-20= 
171. Bodaan, A. (Ton) 1903 DD-29+46
    HSV-1  
    SHTV-13  
    Schaakhuis-20  
172. Baak, E.E. (Evert) 1901 SHTV-14-7
173. Tan, H.T. (John) 1898 Promotie-21+31
174. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1893 Promotie-22+10
  Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-16= 
  Metz, A.G. (Atze) 1893 Rijswijk-12+25
  Schmitt, C. (Cristian) 1893 Novelty Destr.-10-13
178. Kort, W. (Wilco) 1887 Botwinnik-10-10
179. Koval, V. (Slavik) 1883 DD-30+90
180. Goossens, P.A. (Pieter) 1881 DSC-44+1
  Kraats, W. v.d. (Wim) 1881 Scheve Toren-5-49
182. Baas, R. (Rijnko) 1880 Rijswijk-13-40
    Schaakhuis-21  
183. Eggink, G. (Gerhard) 1877 Promotie-23-21
  Koster, J. (Jan) 1877 Promotie-23-14
185. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1875 Schaakmat-16-13
    WSC-17  
  Smit, R. de (Rudi) 1875 Scheve Toren-6-54
  Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-14+11
188. Metselaar, H. (Harold) 1874 Schaakhuis-22-112
189. Leeuwen, O. van (Olav) 1873 SHTV-15+25
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1873 DSC-45-29
191. Lom, R. van (Rob) 1872 Schaakmat-17+7
    WSC-18  
192. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1870 DSC-46-30
  Goudriaan, A. (Tony) 1870 Rijswijk-15-47
194. Baas, G.J. (Gert Jan) 1869 DSC-47-35
    Novelty Destr.-11  
195. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1868 Bobby Fischer-3+30
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1868 SHTV-16-4
197. Eesteren, J. van (Jaap) 1865 DD-31-16
198. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
199. Tsai, W.T. (Wong) 1861 Promotie-25+5
200. Laan, J. (Jorick) 1860 DSC-48+4
201. Berg, J. van den (Jaap) 1859 Promotie-26+63
  Monte, P.J. (Peter) 1859 Rijswijk-16-20
  Oortmarssen, H. van (Hans) 1859 Rijswijk-16  
  Regeer, P.A. (Paul) 1859 Schaakhuis-23+42
205. Lode, P. (Peter) 1858 DSC-49-18
206. Hooven, E.C. van den (Evert) 1857 DSC-50-53
207. Schuurman Hess, A. (Arjen) 1856 Promotie-27-44
208. Smaal, L. (Lourens) 1854 Promotie-28+14
209. Geerlings, V. (Vincent) 1853 Rijswijk-18-23
210. Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17= 
211. Holst, R.E.H. v.d. 1845 HSV-2-4
212. Then, W.J.T. (Hans) 1844 Schaakhuis-24+40
213. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1843 Voorburg-2-37
  Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1843 DSC-51-1
215. Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
  Dongen, G. van (Gijs) 1838 Scheve Toren-7+5
217. Bosman, J. (Johan) 1837 Promotie-29+18
218. Haar, B. van de (Boudewijn) 1836 Schaakhuis-25+42
219. Hulshof, J.P. (Hans) 1835 Rijswijk-20+3
220. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-32= 
221. Gent, A. van (Aad) 1832 Scheve Toren-8+16
222. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
223. Baak, K.L. (Karl) 1827 SHTV-18-27
  Mulders, R. (Rinze) 1827 Botwinnik-11-27
225. Kraakman, P. (Paul) 1826 Rijswijk-21+3
226. Gaemers, P. (Peter) 1825 Rijswijk-22-2
227. Iersel, M. van (Mark) 1824 DD-33-35
228. Minnema, R. (Rens) 1821 Promotie-31-40
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1821 RSC-BP-5-19
230. Hart, J.W. 't (Johan) 1820 Schaakmat-18+7
    WSC-19  
231. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-34-23
232. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1816 DD-35-16
233. Oversloot, W. (Wilco) 1815 Schaakmat-19-20
    WSC-20  
234. Boeters, S. (Stefan) 1814 DD-36-1
  Pronk, R. (Rik) 1814 SHTV-19-29
236. Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-3-41
  Waard, E.R. de (Remko) 1813 DD-37-1
238. Vink, W.J.P. (Wim) 1812 DD-38= 
239. Heijgen, D. van (Diederik) 1811 DSC-52-16
  Oosterhout, P. (Flip) 1811 Haeghe Ooievaar-5-12
241. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32= 
242. Hoogeveen, F.R. 1806 HSV-3+6
243. Kanbier, M.B.C. (Max) 1804 Promotie-33+112
244. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1803 RSC-BP-6-35
  Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1803 DD-39+15
246. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1800 Promotie-34-50
247. Henn, R.A. (Reinhard) 1799 DD-40-31
  Lange, R. (Ronny) 1799 Novelty Destr.-12-23
249. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1797 Schaakmat-20+26
    WSC-21  
250. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Wareman, D. (Dennis) 1795 RSC-BP-7+5
252. Segger, A. (Armin) 1794 SHTV-20+28
253. Reimer, W.P.J. (Wim) 1793 DD-41-56
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1793 RSC-BP-8-14
255. Witt, R.M. de (Dick) 1792 Botwinnik-12+8
256. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-23= 
257. Gruss, C. (Christian) 1787 Novelty Destr.-13-74
258. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1780 Rijswijk-24-35
  Verduijn, A. (Adriaan) 1780 Lierse-2+1
260. Bons, M.M. (Maurits) 1778 Haeghe Ooievaar-6+55
  Klaveren, J. van (Justus) 1778 SHTV-21+102
262. Corneth, H.J.M. (Bert) 1776 HSV-4-65
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1776 HSV-4-1
    SHTV-22  
264. Calmthout, J.J. van (Hans) 1775 DSC-53+1
265. Graaf sr., J. de 1773 Scheve Toren-9-15
266. Middelkoop, A. (Arno) 1772 Botwinnik-13= 
267. Kleijn, J. (Jeroen) 1770 Scheve Toren-10-31
268. Knops, H. (Hamilcar) 1769 Promotie-35-43
  Ottenhof, S. (Sascha) 1769 Scheve Toren-11-34
270. Blanter, S. (Sofya) 1764 DSC-54+52
  Heek, P.F. (Peter) 1764 Botwinnik-14+6
272. Heiden, J. v.d. (Jan) 1761 Schaakmat-21+23
    WSC-22  
  Hubert, M. (Michel) 1761 Scheve Toren-12+13
  Lopies, A. (André) 1761 DD-42= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1761 Scheve Toren-12-3
  Vokurka, T. (Tom) 1761 DD-42+20
277. Duijvesteijn, A. (André) 1757 Schaakmat-22+7
    WSC-23  
  Etten, R.W. van (Ronald) 1757 Schaakmat-22+14
    WSC-23  
  Mulders, E. (Edwin) 1757 Rijswijk-25-37
280. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1756 Pomar-2-16
  Stolze, F.G. (Gerard) 1756 Lierse-3+41
282. Vlaming, H. (Halana) 1755 DSC-55-37
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1755 DD-44-40
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1755 DD-44-43
285. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-46= 
286. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1753 RSC-4+7
287. Smits, R.C.M. (Rob) 1752 DSC-56+28
288. Graaf, B. van de (Bas) 1750 Promotie-36-26
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-47= 
290. Torenstra, R. (Rene) 1749 DSC-57-6
291. Vink, C. (Kees) 1748 Pomar-3+19
292. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-48= 
  Zijlstra, J. (Jasper) 1747 Bobby Fischer-4-16
294. Taverne, N. (Nadeem) 1746 Schaakhuis-26+86
295. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
296. Tirandas, A. (Amir) 1741 Schaakhuis-27-12
  Werkhoven, G. (Gerard) 1741 RSC-BP-9-55
298. Bovenlander, T. (Theo) 1740 SHTV-23-27
  Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-49-29
300. Frissen, J.G.H. (Jan) 1739 DSC-58+30
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1739 Promotie-38+27
302. Kemeling, A.E. (Albert) 1738 DSC-59+33
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1738 RSC-BP-10-53
304. Mulderij, J. (Jesse) 1736 DSC-60+35
305. Donk, J. van de (Jan) 1735 DSC-61+24
306. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-26-21
307. Warmerdam, R. (Rob) 1733 Haeghe Ooievaar-7+6
308. Belt, H.T. van den (Henk) 1732 DSC-62+68
309. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1731 DD-50+52
  Haan, J.A. de (Hans) 1731 HSV-6-66
311. Deelen, B.J. van (Bernard) 1730 RSC-5-10
  Leeuwe, F. de (Floris) 1730 RSC-BP-11+11
313. Giraldo, W.A. (William) 1728 Schaakhuis-28-36
314. Klaassens, B. (Bert) 1726 Botwinnik-15  
  Kraakman, M. (Mark) 1726 Rijswijk-27-16
316. Broos, S.J. (Simon) 1723 DSC-63+61
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1723 Scheve Toren-14+2
318. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1722 DD-51-6
319. Brunner, K. (Karg) 1721 Schaakmat-24+41
    WSC-25  
  Postma, J. (Jan) 1721 DD-52= 
321. Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1718 DSC-64= 
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1718 Schaakmat-25-6
    WSC-26  
323. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
  Nobel, C. (Corniel) 1716 DSC-65+20
325. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1715 Schaakmat-26-49
    WSC-27  
  Maas, B. (Boy) 1715 Schaakhuis-29  
  Valstar, J.P. (Jan) 1715 Lierse-4-20
328. Ramondt, D. (Dennis) 1714 RSC-BP-12+37
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-6= 
330. Dekker, J.C. (Jan) 1712 Schaakmat-27+2
    WSC-28  
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1712 DSC-66-55
    Prometheus-4  
332. Bos, F. van den (Frank) 1710 Rijswijk-28-46
333. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-16= 
  Graaf, E. v.d. (Erik) 1709 DD-53-3
  Strien, B. van (Bart) 1709 Rijswijk-29+10
336. Kuipers, H. (Hielke) 1708 Promotie-39-18
337. Yalçin, B. (Bilal) 1706 Schaakhuis-30+24
338. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
  Ploeger, D. (Dirk) 1705 RSC-7  
340. Olvers, E. (Ed) 1701 SHTV-24-11
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1701 Bobby Fischer-5-103
342. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1698 RSC-BP-13-34
343. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-17-5
344. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-8= 
345. Rekveldt, M.T. (Theo) 1691 DSC-67-11
346. Broeder, L. den (Leno) 1690 Schaakmat-28-15
    WSC-29  
347. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-25+2
  Korving, C. (Cornelis) 1688 DSC-68-2
349. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1687 Novelty Destr.-14-16
350. Albregtse, T. (Tjerk) 1686 DSC-69-14
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1686 DSC-69-16
    Prometheus-5  
352. Smitte, R. v.d. (Roy) 1685 SHTV-26  
353. Ee, W. van (Winston) 1684 Rijswijk-30+4
354. Guijt, E. (Erwin) 1682 Promotie-40+7
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1682 DD-54+65
356. Claushuis, M. (Michael) 1681 Bobby Fischer-6+3
  Terpstra, J.T. 1681 Pomar-4-59
358. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1680 Promotie-41+51
359. Ferschtman, F. (Felix) 1678 Pomar-5+8
360. Gaag, F. v.d. (Frits) 1677 Schaakmat-29-19
    WSC-30  
361. Boersma, F.W. (Franke) 1674 Haeghe Ooievaar-8+16
  Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-18+12
  Ende, J.L. van den (Jan) 1674 Schaakmat-30+36
    WSC-31  
364. Manen, R.A. van (Ruud) 1672 DD-55-14
365. Dijken, B.S. van (Bert) 1670 RSC-8-12
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1670 SHTV-27-36
367. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-31= 
368. Tamminga, M. (Meile) 1668 SHTV-28-52
369. Arp, G. (Gerard) 1667 Botwinnik-19+4
  Matai, R.R. (Rudi) 1667 Promotie-42+5
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1667 Schaakhuis-31+23
372. Lubbe, L. van der (Lex) 1666 HSV-9-47
  Minnema, H. (Hans) 1666 Promotie-43-41
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1666 DSC-71-13
375. Hylkema, H.T. (Titus) 1665 RSC-9-36
  Tol, J.H. van der (Henk) 1665 Rijswijk-32-32
377. Sluimers, R. (Rogier) 1662 Bobby Fischer-7+196
  Veen, R. van der (Reinier) 1662 DCSV-1+54
379. Groothuis, W. (Willem) 1661 Bobby Fischer-8+39
  Stegenga, F.J. 1661 DCSV-2+21
381. Boermans, R. 1659 DCSV-3-46
382. Sieben, F.J. (Ferdi) 1658 Promotie-44-94
383. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1657 DD-56+12
384. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1655 Haeghe Ooievaar-9-14
385. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-10= 
  Gelpke, R.F. (René) 1654 DSC-72+37
387. Leeuwen, J. van (Jan) 1653 Schaakmat-31-45
    WSC-32  
388. Brizee, W.S. (Willem) 1652 Pomar-6-193
  Broekhuizen, T. (Tom) 1652 DSC-73+38
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1652 SHTV-29+20
391. Beekman, G. 1651 Pomar-7+33
392. Blanter, M. (Marfa) 1650 DSC-74+181
  Kerkhof, C. (Cees) 1650 Scheve Toren-15= 
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1650 SHTV-30-2
395. Dop, E.R. van (Erik) 1649 Novelty Destr.-15+67
    Rijswijk-33  
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1649 Schaakmat-32+1
    WSC-33  
397. Hazeu, C.A. (Cock) 1641 Lierse-5+61
398. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-33-18
    WSC-34  
399. Königslöw, B. von (Bas) 1636 Pomar-8-21
400. Reiding, R. 1635 Scheve Toren-16-3
401. Berendse, F.N. 1634 Pomar-9+4
  Gijsen, C. (Carel) 1634 Bobby Fischer-9+3
    Rijswijk-34  
  Sutrisno, A. (Agus) 1634 Scheve Toren-17+63
404. Berg, S. v.d. (Sandra) 1633 Lierse-6-39
405. Engering, F. (Frans) 1632 DD-57+10
406. Eveleens, E. (Ed) 1631 Promotie-45-2
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1631 Promotie-45-12
408. Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-11= 
409. Koks, P.W. (Paul) 1629 RSC-10+3
410. Berkel, D. van (Dennis) 1628 Lierse-7-51
  Mudde, H. 1628 Pomar-10-30
412. Loke, J.A. 1627 HSV-10+1
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1627 Botwinnik-20+127
    Voorburg-4  
414. Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1626 Schaakmat-34-37
    WSC-35  
  Veen, R. ter (Rens) 1626 DCSV-4+28
    Pomar-11  
416. Albers, M.M. (Merlijn) 1625 Botwinnik-21+90
417. Jager, M.D. (Mark) 1624 DCSV-5-72
418. Cruden, M. (Marcel) 1621 Schaakhuis-32-15
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1621 Lierse-8-22
  Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-58= 
421. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-59= 
422. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1617 Promotie-47+254
  Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-12= 
424. Dalen, W. van (Willem) 1614 Botwinnik-22-23
425. Albertus, B. (Bram) 1613 Promotie-48+175
  Ameling, A.H. (Bob) 1613 Botwinnik-23-71
    Promotie-48  
  Breton, M.R. (Mark) 1613 DSC-75-15
  Eijk, A.J. van (Aad) 1613 Haeghe Ooievaar-13-26
  Merle, R. (Robert) 1613 Schaakmat-35-11
    WSC-36  
430. Herpen, M. van (Max) 1612 DD-60-2
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1612 Schaakmat-36+25
    WSC-37  
432. Hofstee, P. (Piet) 1611 DD-61-32
    HSV-11  
    Schaakhuis-33  
433. Frehe, A.P. (Antoon) 1608 DSC-76+17
434. Bosch, A. van den (Alexander) 1607 Schaakhuis-34-20
435. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1606 Rijswijk-35+85
436. Martens, F.M. (Frans) 1605 Promotie-50-52
  Meij, M. de (Marc) 1605 Schaakhuis-35-33
438. Laan, H. van der (Hugo) 1603 DSC-77-10
439. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1602 Promotie-51-51
440. Zeilstra, L. (Lie) 1600 RSC-11-27
441. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-78-24
442. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1596 Rijswijk-36+7
443. Haisma, H. (Hans) 1592 Schaakmat-37+41
    WSC-38  
444. Otter, A.C. den (Kees) 1589 Rijswijk-37-2
445. Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-14= 
446. Poots, R.P. (Rene) 1587 DSC-79-20
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1587 RSC-12-13
448. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1586 Haeghe Ooievaar-15+8
  Verheijen, J. (Jan) 1586 SHTV-31-69
450. Leij, E.J. van der (Edwin) 1585 Haeghe Ooievaar-16+94
  Quak, P.C. (Piet) 1585 Lierse-9-46
452. Gerritsma, N.J. (Bert) 1584 HSV-12+51
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1584 Schaakmat-38= 
    WSC-39  
  Wal, C.M. van der (Martin) 1584 Schaakmat-38+70
    WSC-39  
455. Kingman, R. (Robert) 1582 Bobby Fischer-10  
  Knigge, M. (Mark) 1582 Rijswijk-38+56
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1582 Schaakmat-40-52
    WSC-41  
458. Nierop, D. (Dominique) 1581 Haeghe Ooievaar-17-59
459. Zwart, D.M. de (Dennis) 1580 HSV-13+10
460. Brinkman, D.T. (Dirk) 1578 Promotie-52-32
461. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1577 Rijswijk-39-13
462. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1576 HSV-14+14
463. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18  
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-80= 
465. Bruin, J.S. (Jos) 1574 Schaakmat-41-33
    WSC-42  
466. Berghout, S. (Stijn) 1573 DSC-81+6
  Feenstra, J.D. (Han) 1573 RSC-BP-14+25
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1573 Lierse-10-6
469. Kinoshita, K. (Kanako) 1572 Schaakhuis-36+41
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1572 Lierse-11-4
471. Steenweg, P. (Paul) 1570 DCSV-6-20
472. Dijk, T. van (Teun) 1566 Lierse-12-62
473. Tamerus, J. (Jan) 1565 Lierse-13-34
  Wagner, A.M. (André) 1565 Haeghe Ooievaar-18+6
    SHTV-32  
475. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1564 Haeghe Ooievaar-19+10
  Sterk, C. (Casper) 1564 DD-62-18
  Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-13= 
  Weel, A.J. van (Toon) 1564 DD-62+3
479. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1563 DD-64-6
480. Goebertus, A.W. (Adrie) 1562 Voorburg-5-16
  Jong, B. de (Bob) 1562 Botwinnik-24+26
482. Thu, K. (Kyaw Moe) 1560 Schaakhuis-37+59
483. Alvares, E.F.S. (Eric) 1559 SHTV-33-14
484. Bes, R.N.M. (Rob) 1557 Haeghe Ooievaar-20+51
485. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1555 Lierse-14-28
486. Weijde, A. van der (Andre) 1554 DSC-82-44
    Schaakmat-42  
    WSC-43  
487. Bergers, W. (Wim) 1552 Scheve Toren-19-47
  Hofland, J. (Jeffrey) 1552 Schaakmat-43+77
    WSC-44  
  Leite, S. (Scot) 1552 Schaakhuis-38+94
  Wentholt, F. (Frans) 1552 DD-65-53
491. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1549 Novelty Destr.-16+7
  Bilars, G.H. (Gerard) 1549 DSC-83+5
493. Kamp, R. van de (Rob) 1546 Voorburg-6-8
494. Flikweert, C.L. (Kees) 1544 Schaakmat-44-19
    WSC-45  
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1544 HSV-15+2
  Wuister, J. (Jan) 1544 RSC-BP-15-45
497. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1543 Haeghe Ooievaar-21-25
    SHTV-34  
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1543 Botwinnik-25+594
    Voorburg-7  
499. Hennink, D. (Dick) 1542 DD-66-30
500. Narayan, N.S. (Nishant) 1541 DSC-84+59
501. Remmerswaal, W. (Wouter) 1540 DD-67+30
    HSV-16  
  Verlinde, Y. (Youri) 1540 Pionnetjes-2-69
503. Maliepaard, C.J. (Kees) 1538 Promotie-53-14
  Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-53= 
505. Coers, E.F. (Frans) 1537 SHTV-35-17
  Rutten, G. 1537 Scheve Toren-20-19
507. Horst, G. (Gerrit) 1536 DD-68-97
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1536 Rijswijk-40-24
  Stoops, M. (Michael) 1536 DSC-85-55
    Prometheus-6  
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1536 Haeghe Ooievaar-22+15
511. Mokadem, M. (Mohamed) 1535 RSC-14-17
  Perluka, J.L. (Han) 1535 Botwinnik-26+17
513. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-12+1
  Elders, M. (Maurits) 1534 Schaakhuis-39-158
  Krikorian, O. (Olivier) 1534 Novelty Destr.-17-68
  Sikkes, P. (Piet) 1534 SHTV-36-71
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1534 DD-69-19
518. Boot, O. (Otto) 1532 Botwinnik-27-37
  Kampen, F.F. van (Frans) 1532 DD-70-29
  Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-86-81
521. Post, T.H.M. (Dick) 1530 Schaakmat-45-1
    WSC-46  
522. Meijer, G. (Gerard) 1529 Bobby Fischer-11-16
  Visser, R. (Roel) 1529 DSC-87-38
524. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1527 HSV-17+7
    Pomar-13  
    Schaakhuis-40  
525. Verploegh, H.C. (Henk) 1523 RSC-BP-16-26
526. Rijn, P. van (Patrick) 1522 Botwinnik-28+120
    Haeghe Ooievaar-23  
527. Ruiter, R. de (Rein) 1519 DD-71+49
  Weerts, R.J. (Rene) 1519 DSC-88-238
    Schaakhuis-41  
529. Frima, E. (Erik) 1518 DD-72-17
530. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-15= 
531. Knigge, J.A. (Hans) 1515 Rijswijk-41+8
532. Sidoti, F. (Filippo) 1513 Novelty Destr.-18-28
  Velzen, M. van (Martin) 1513 RSC-BP-17-4
534. Man, P.M.J. de (Peter) 1512 Pomar-14-6
  Pol, T. van der (Theo) 1512 Schaakmat-46+82
    WSC-47  
536. Staden sr., M. van (Martin) 1511 Promotie-55-31
537. Lindhout, D.J. (Danny) 1510 SHTV-37-94
538. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-56  
  Poot, W. (Wim) 1508 Lierse-16+111
  Steemers, V. (Vincent) 1508 Pomar-15+1
541. Jong, A. de (Arie) 1507 Lierse-17-21
  Kemeling, L. (Leen) 1507 WSC-48-40
543. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-42= 
544. Hassan, A. (Aram) 1504 DSC-89  
  Huisman, E. (Edgar) 1504 DSC-89+75
  Kloet, V. van der (Victor) 1504 DSC-89-48
  Molinari, F. (Fausto) 1504 Novelty Destr.-19+5
548. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1503 DSC-92+45
  Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-16-16
550. Nieswaag, J. (Hans) 1502 Lierse-18+12
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1502 Haeghe Ooievaar-24-22
552. Dirkse, S. (Simon) 1501 DSC-93+33
553. Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-94+142
554. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1498 DSC-95+40
    Rijswijk-43  
555. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1493 Schaakhuis-42-72
556. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-44+5
  Kingman, S. (Shawn) 1489 Bobby Fischer-12  
558. Onselen, G. van (Guido) 1487 Schaakhuis-43-6
  Zijlstra, F. (Lex) 1487 Voorburg-8-13
560. Cvetkovic, D. (Dusan) 1485 Bobby Fischer-13+218
561. Patty, F. al 1484 Voorburg-9-24
562. Franke, A.C.W. (Arie) 1482 Botwinnik-29-53
  Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-38-39
564. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1478 RSC-15-21
565. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1476 DD-73+10
566. Vries, R. de (Rob) 1473 Promotie-57+13
567. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1472 SHTV-39+345
568. Swieten, S.C. van (Simon) 1471 Lierse-19+9
569. Veen, H. ter 1470 DCSV-7-8
570. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1469 Lierse-20+9
571. Nitzsche, E.F. (Edo) 1467 RSC-16-1
572. Honderd, G. (Ger) 1466 Prometheus-7= 
573. Felix, R.J. (Rob) 1465 Rijswijk-45+1
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1465 Bobby Fischer-14+24
575. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-74= 
  Verheugd, M. (Marc) 1462 Botwinnik-30  
577. Trompetter, R. (Remco) 1459 Schaakmat-47+29
    WSC-49  
578. Lucas, H. (Herman) 1457 RSC-BP-18-19
579. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1455 Schaakmat-48-15
    WSC-50  
580. Berg, G.M. van den (Geert) 1453 Haeghe Ooievaar-25-63
581. Hijma, P. (Pieter) 1452 Promotie-58+6
582. Prins, L. (Leen) 1451 Schaakmat-49-26
    WSC-51  
583. Splint, C.E.R. (Rob) 1448 Botwinnik-31+7
  Valk, D.J.G. (Dick) 1448 Lierse-21-36
585. Croes, J.C. (Koos) 1447 Haeghe Ooievaar-26+33
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-50= 
587. Eibergen, R. van (Robert) 1446 DD-75-36
    Novelty Destr.-20  
  Zwanenburg, C. (Marco) 1446 Schaakmat-51+40
    WSC-52  
589. As, J.J. van (Sjaak) 1445 HSV-18+1
    RSC-17  
  Engelen, N. (Niels) 1445 DD-76-12
591. Hanemaaijer, P. (Piet) 1442 Botwinnik-32-13
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1442 Haeghe Ooievaar-27-5
593. Dijkstra, R.W. (Rob) 1437 SHTV-40-16
  Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+33
595. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-77= 
  Buijs, G. (Gerard) 1436 Lierse-22-64
597. Walder, B. (Bart) 1432 RSC-18-93
598. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
  Zengin, S. (Siyar) 1431 Voorburg-10+120
600. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-18= 
601. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-20= 
602. Berg, J.C. van den (Johan) 1424 Lierse-23-79
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1424 Promotie-59-6
604. Doeves, A. (Bram) 1421 Botwinnik-33-26
  Klijnsma, R. (Richard) 1421 Scheve Toren-21-49
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1421 DSC-96+16
607. Vries, P. de (Peter) 1418 Schaakmat-52+33
    WSC-53  
608. Rijswijk, T. van (Tim) 1417 Pomar-19+8
609. Coenders, H. (Hans) 1416 HSV-21-6
  Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-46= 
611. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1415 Haeghe Ooievaar-28+16
612. Zwart, A. v.d. (Ard) 1414 SHTV-41-5
613. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 HSV-22+33
    RSC-19  
614. Groot, M.H. de (Martin) 1412 RSC-BP-19-33
615. Jacobs, H. (Hans) 1408 Pomar-20-27
616. Schoon, C. (Chris) 1407 Promotie-60+29
617. Blaauw, F. (Frans) 1401 Bobby Fischer-15+24
618. Bayrak, M. (Miki) 1400 Bobby Fischer-16  
619. Trommel, J.C. 1399 DCSV-8-13
620. Jansen, N. (Niels) 1398 DSC-97+144
621. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1396 Pionnetjes-3+261
  Mac Gillavry, W.E. (Will) 1396 Botwinnik-34-92
623. Ham, T. van (Torsten) 1395 Promotie-61+66
  Hessels, W.B. 1395 HSV-23+1
625. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1393 Lierse-24-115
626. Homulle, H. (Harald) 1391 Haeghe Ooievaar-29-15
  Zonneveld, J. (Jan) 1391 Pomar-21+5
    Prometheus-8  
    RSC-20  
628. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-11= 
629. Witjens, T. (Theo) 1388 Botwinnik-35+17
630. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-21= 
631. Fasil, C.G. (Claudia) 1386 SHTV-42  
632. Lohrer, M.T.A. 1385 Pomar-22+26
  Zwemstra, L. (Bert) 1385 DSC-98-24
    Prometheus-9  
634. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1382 Promotie-62+80
  Zonderland, H. (Herman) 1382 DSC-99+19
636. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1381 Botwinnik-36-218
637. Vries, A. de (Auke) 1380 DD-78-47
638. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
    WSC-54  
639. Bijster, H. (Harmen) 1368 Botwinnik-37+65
640. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-22= 
641. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1365 RSC-23-11
642. Luk, T. (Thomas) 1364 SHTV-43+125
643. Al Sam, H. (Husham) 1363 Botwinnik-38-12
644. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-39= 
645. Calje, A. (Adrey) 1358 Voorburg-12-10
646. Kolk, J. van der (Jan) 1355 DSC-100-36
    Prometheus-10  
  Rijkom, V. van (Vincent) 1355 Promotie-63+70
648. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-24= 
649. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-44+11
650. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-64-28
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-101-33
652. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-13= 
653. Huybens, P.M. (Peter) 1347 HSV-25+5
654. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-44= 
655. Roo, J. de (Jeroen) 1340 Promotie-65-7
656. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-102= 
657. Groot, P.J. de (Pieter) 1338 Botwinnik-40+7
658. Laven, F. (Fred) 1334 DSC-103-71
659. Meer, L.J. van der (Lex) 1328 RSC-BP-20-28
660. Lubben, A. van der (Arno) 1324 Botwinnik-41  
661. Akkerboom, B. (Broer) 1323 Rijswijk-47-67
662. Raulji, K. (Kavya) 1321 Bobby Fischer-17+429
663. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-21= 
    Pomar-23  
664. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-26= 
  Heskes, J.M. (Johan) 1319 Promotie-66+382
666. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1317 Haeghe Ooievaar-30-7
667. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1316 Schaakmat-54-55
    WSC-55  
  Rietveld, A. (Aart) 1316 Voorburg-14-40
669. Koornneef, A. (Arie) 1314 Lierse-25-19
670. Nienhuis, J. (Jan) 1313 RSC-24+16
    Voorburg-15  
671. Hendriks, H. (Hans) 1310 DSC-104-22
    Prometheus-11  
672. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1308 Haeghe Ooievaar-31-10
673. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1307 Rijswijk-48+177
674. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-16= 
  Soeterbroek, P. (Piet) 1295 Botwinnik-42+33
676. Calje, F.L. (Fong Li) 1293 Botwinnik-43+116
    Promotie-67  
677. Hijman, H.A.P. 1292 Pomar-24+11
678. Bergers, J. (Jos) 1291 Pomar-25+12
679. Meijer, W.J. (Wim) 1290 Pomar-26-70
680. Lagerwerf, L. (Leen) 1287 Lierse-26-26
  Wagter, E.L. (Eric) 1287 DSC-105+37
682. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1285 Lierse-27-8
683. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-44= 
684. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1283 HSV-27+19
    Haeghe Ooievaar-32  
    SHTV-45  
    Schaakhuis-45  
  Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-32= 
686. Riet, P.H.M. van (Paul) 1273 DSC-106-27
687. Boer, R. de (Ruut) 1271 RSC-BP-21-27
688. Choi, K. (Kawang) 1270 SHTV-46  
  Swanink, J.J. (Koos) 1270 DSC-107+28
    Prometheus-12  
690. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1265 DSC-108+54
691. Fehér, T. (Tomás) 1264 Bobby Fischer-18+81
  Ham, J. van (Joop) 1264 DSC-109+37
  Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1264 RSC-25-17
  Modderman, A.H. (Arent) 1264 Botwinnik-45-2
695. Katsarov, M. (Maks) 1262 DSC-110+227
  Ketting, S. (Sebastiaan) 1262 Rijswijk-49+60
697. Ciftci, S. (Selahattin) 1257 HSV-28+12
698. Groot, A.N.G. (Bertus) 1254 Schaakmat-55+38
    WSC-56  
  Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-111= 
  Kanbier, G. (Guy) 1254 Promotie-68+207
701. Roepers, W. (Willard) 1251 Botwinnik-46+753
    Promotie-69  
702. Jong, D.C. de (Dick) 1250 DSC-112+156
703. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1248 Botwinnik-47+33
704. Visser, J.H.A. (Hans) 1247 RSC-26-1
    Voorburg-17  
705. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-27+3
706. Prins, J. (Jan) 1238 Lierse-28+71
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-113= 
    Prometheus-13  
708. Caspers, E. (Eric) 1236 Botwinnik-48+14
709. Hanewald, E. (Ernst) 1232 DSC-114+72
710. Albers, P. (Pelle) 1229 Botwinnik-49+23
  Bouma, H.H. (Henk) 1229 HSV-29+53
712. Sevink, F.B. (Bas) 1227 Promotie-70+214
713. Battes, F. (Frans) 1226 Botwinnik-50+12
714. Torenstra, J. (Jan) 1225 DSC-115+13
    Prometheus-14  
715. Vries, J.A. de (John) 1219 RSC-27+10
716. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1216 Bobby Fischer-19-10
717. Badarni, N. (Nader) 1215 Schaakhuis-46  
718. Ellmann, G. (Gabor) 1212 Bobby Fischer-20-72
  Sleptsov, G. (George) 1212 Lierse-29  
720. Oosterom, G. (Gerrit) 1204 Lierse-30-61
721. Feringa, A. (Andre) 1202 Lierse-31-16
  Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-116= 
723. Heskes, E.T. (Ebba) 1201 Promotie-71+240
724. Willik, B. van der (Bert) 1197 DSC-117-61
725. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1194 Schaakmat-56-7
    WSC-57  
726. Krösschell, W. (Wim) 1192 Lierse-32-38
  Kwappenberg, E. (Eric) 1192 HSV-30-15
728. Wissen, T. van (Tibo) 1191 Promotie-72-56
729. Verkade, J. (Jeroen) 1187 Botwinnik-51  
730. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1181 Schaakmat-57-78
    WSC-58  
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1181 Lierse-33+77
732. Rens, J.G. (Hans) 1172 Botwinnik-52-23
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-22+67
734. Peursen, T.W. van (Timo) 1163 Rijswijk-50+174
735. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-58= 
    WSC-59  
736. Kuijper, W. (Wim) 1151 Lierse-34-65
737. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1144 Schaakmat-59-4
    WSC-60  
738. Kolmeschate, R. van (Rob) 1141 Lierse-35-45
739. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1  
740. Boonman, W. (Wil) 1133 Scheve Toren-22+76
741. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1129 Haeghe Ooievaar-34-22
  Vermeulen, W. (Wim) 1129 SHTV-47-33
743. Kommer, T.J. (Jan) 1126 Rijswijk-51-6
744. Ham, W. van der (Wim) 1124 Botwinnik-53  
  Meer, P. van der (Paul) 1124 DSC-118+35
746. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9-7
747. Peeters, W.D. (Ward) 1120 Scheve Toren-23+126
748. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1115 Scheve Toren-24+21
749. Lohuis, A.H. (Anton) 1095 Schaakmat-60+29
    WSC-61  
750. Meijer, K. (Kim) 1091 Pionnetjes-4+375
  Smit, S. de (Stijn) 1091 Scheve Toren-25+85
752. Marle, R.R. van (Roelof) 1090 Rijswijk-52-105
  Onderwater, M. (Michel) 1090 Schaakmat-61-12
    WSC-62  
754. Rissalah, A. (Abdellah) 1089 Schaakmat-62  
    WSC-63  
755. Dongen, L. van (Lana) 1088 Promotie-73+824
756. Oomes, A. (Ad) 1086 Schaakmat-63-24
    WSC-64  
757. Happee, R.R. (Rinco) 1077 Lierse-36-12
758. Dongen, J.J. van (Jesse) 1074 Promotie-74+545
759. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1073 Rijswijk-53+69
760. Croonen, F.A.B. (Frans) 1061 Botwinnik-54-139
761. Helfferich, G. (Gert) 1049 Bobby Fischer-21-35
762. Bogaartz, T. (Theo) 1047 Haeghe Ooievaar-35+16
763. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1033 Botwinnik-55  
764. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1022 RSC-28+4
765. Ecluse, S. de l' (Sander) 1021 Lierse-37  
766. Vuong, M. (Mitchell) 1009 SHTV-48+5
767. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-119= 
768. Rubert, M. (Mireille) 971 Rijswijk-54-64
769. Katsarov, R. (Robert) 970 DSC-120  
770. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-56-13
771. Ketting, P. (Peter) 956 Rijswijk-55  
772. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-64-20
    WSC-65  
773. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-121-40
774. Luk, R. (Ricki) 912 SHTV-49+5
775. Dillen, E. van (Ed) 897 Bobby Fischer-22-17
776. Catalan, R. (Ricardo) 857 Botwinnik-57  
777. Bastiaannet, C. (Casper) 856 Haeghe Ooievaar-36+5
778. Boels, I. (Iljo) 800 DSC-122+147
  Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-50+118
  Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2  
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2+309
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2  
Artikel aangelegd op: 05-05-2017
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.