Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
NK12
stand/uitsl. jeugd
stand/uitsl.meisjes
Liveborden
Alle partijen
Trucs
Informatie
Deelnemers
Facebook (sfeer)
NK12 archief
Eindstanden
Partijen
Trucs &.boeken
Sfeerverslagen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 18 februari
HO - 18 maart
DD - 20 mei
SHTV - 10 juni
Archief
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 mei 2017
Geschreven door Paul Koppens   
05-05-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2764 DSC-1-29
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2624 DD-1-4
3. Nikolic, P. (Predrag) 2613 Novelty Destr.-1-9
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2463 DD-2  
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2430 Schaakmat-1-10
    WSC-1  
7. Kevlishvili, R. (Robby) 2417 Promotie-1+54
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2401 DSC-3+4
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2387 DD-3-4
11. Kerkhof, D. van (David) 2364 DSC-4+40
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2361 DSC-5+7
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1+147
15. Freeke, M.F. (Matthieu) 2320 DSC-7-30
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2313 Promotie-2+6
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2-40
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-8= 
20. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2237 DD-5-42
21. Goes, S. (Sten) 2230 DSC-9+20
22. Blees, E. (Enrico) 2219 DSC-10-11
23. Hartog, M.F. den (Marijn) 2207 DD-6+83
24. Legemaat, G. (Gert) 2206 DSC-11+56
25. Meijer, D.N. (Dolf) 2205 Pionnetjes-1+2
26. Hoogland, M. (Mike) 2201 Schaakhuis-3+17
27. Bannink, B. (Bernard) 2199 Promotie-3-20
  Werksma, A. (Arie) 2199 DD-7-4
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2191 Schaakmat-2+5
    WSC-2  
30. Woerden, M. van (Michiel) 2190 Schaakmat-3+64
    WSC-3  
31. Kortis, W. (Wim) 2183 DSC-12+83
  Voogt, B. (Bob) 2183 DSC-12+74
33. Waal, A.G. de (Ton) 2181 Promotie-4+8
34. Meulenbroek, K. (Kim) 2172 DSC-14+15
35. Prakken, G. (Gerrit) 2167 DD-8-41
36. Smits, S. (Sebastiaan) 2166 DSC-15-26
37. Pietersma, M. (Menno) 2157 Schaakmat-4+17
    WSC-4  
38. Verbaken, O.P. (Onno) 2149 DSC-16-7
39. Hortensius, L.M. (Lisa) 2148 DSC-17-15
40. Debard, M. (Michel) 2146 Novelty Destr.-2  
41. Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-18+16
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
43. Otten, M. (Martijn) 2140 DD-9-5
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2134 DSC-20-51
45. Egmond, R.M. van (Rogier) 2133 DD-10-1
46. Ghijsen, P. (Pim) 2130 DD-11-58
  Stam, H.J. (Hans) 2130 DSC-21+44
48. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
  Liem, R. (Raymond) 2129 Schaakhuis-4-34
  Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2129 SHTV-1-6
51. Zetten, M. van (Maarten) 2127 Promotie-6+7
52. Dijk, T.A. van (Timon) 2126 Schaakmat-5+47
    WSC-5  
53. Hennink, E. (Erik) 2124 Promotie-7-27
54. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2112 SHTV-2-15
55. Oranje, R. (Richard) 2110 DSC-22+67
56. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2109 DSC-23+25
57. Helvoort, R.A. van (Rob) 2104 Rijswijk-1-64
58. Dickhoff, R. (Ronald) 2102 DD-12-7
  Putten, H. van (Henk) 2102 Schaakmat-6+3
    WSC-6  
60. Barendse, T.J.M. (Ted) 2098 DSC-24-145
61. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2095 DD-13+16
62. Middelveld, M. (Martine) 2094 DSC-25-2
63. Dijk, O. van (Onno) 2093 DD-14+16
64. Cupido, A. (Alexander) 2092 Rijswijk-2+15
65. Liempt, M. van (Michael) 2087 Rijswijk-3+31
66. Kommer, B. (Bas) 2086 Rijswijk-4-12
67. Schrik, R. (Rachid) 2083 Schaakhuis-5-20
68. Aagaard, M. (Michael) 2076 Schaakmat-7-42
    WSC-7  
69. Raaf, E. van der (Erik) 2073 SHTV-3-36
70. Sayad, S. el (Sherief) 2072 RSC-BP-1+89
    Schaakhuis-6  
71. Craciun, P. (Paula) 2071 Novelty Destr.-3  
72. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2069 Botwinnik-2-11
73. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
74. Groot, M. de (Marco) 2064 Rijswijk-5+10
75. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2063 DSC-27-51
76. Happel, H.A. (Henk) 2061 DD-15-28
77. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-8= 
78. Brasser, P. (Paul) 2051 Schaakmat-8-14
    WSC-8  
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2051 DSC-28+19
80. Buzing, P.C. (Pieter) 2049 DSC-29-24
81. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2047 DSC-30+7
82. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2045 Promotie-9+6
83. Klop, T.L. (Tjomme) 2044 Schaakhuis-7+15
84. Milort, G. (Gerard) 2043 RSC-BP-2+62
    Schaakhuis-8  
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2043 DSC-31-24
86. Dekker, K. (Kees) 2040 Scheve Toren-1-31
  Stolte, M.J. (Maarten) 2040 SHTV-4+5
  Vistisen, L.M. (Lars) 2040 DD-16-128
    Novelty Destr.-4  
89. Liefrink, F. (Feike) 2036 Novelty Destr.-5+76
90. Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-3+43
91. Zwartveld, J. (Hans) 2030 DSC-32-29
    Schaakhuis-9  
92. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2028 Rijswijk-6-30
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2028 Rijswijk-6-15
94. Valstar, J.R. (Johan) 2027 Schaakmat-9+10
    WSC-9  
95. Fernandes João, C.C. (César) 2025 Novelty Destr.-6  
96. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2020 Botwinnik-4+76
97. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
98. Kentstra, W.P.A. (Wim) 2018 Scheve Toren-2+36
99. Oei, H.I. (Ik) 2013 Schaakhuis-10+5
100. Werve, P. van der (Paul) 2012 Promotie-10-46
101. Straaten, M. van (Marco) 2010 Schaakhuis-11+28
102. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2009 DD-18+28
  Zanten, W.P.C. van (William) 2009 SHTV-5-1
104. Swart, S. de (Sipke) 2008 Promotie-11+36
105. Dijk, E. van (Eduard) 2007 SHTV-6+24
106. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2001 Schaakmat-10+16
    WSC-10  
107. Have, R.H.S. ten (Roland) 2000 DSC-33-23
108. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1997 Rijswijk-8-1
109. Beeren, T.J.B. (Thom) 1996 Botwinnik-5-13
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1996 Scheve Toren-3+9
111. Bulthuis, J. (Jelle) 1995 Rijswijk-9+33
112. Flohil, J.A. (Jaap) 1993 DSC-34+7
113. Buchly, S. (Stefan) 1992 Botwinnik-6-22
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1992 DD-19+6
115. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1= 
116. Buitelaar, J. (Jacob) 1987 Schaakmat-11  
    WSC-11  
117. Hoogt, I. de (Ivar) 1986 DSC-35-18
118. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-36-13
119. Bieger, T. (Thierry) 1979 Pomar-1-23
    Schaakmat-12  
    WSC-12  
120. Borst, F. (Filip) 1978 DSC-37+6
121. Verbaan, B.M. (Bart) 1975 RSC-BP-3-46
    SHTV-7  
122. Hollander, J.W. (Hans) 1973 Schaakhuis-12-3
  Voorberg, J.P. (Johan) 1973 Schaakmat-13+19
    WSC-13  
124. Meer, K. van der (Kees) 1970 DSC-38-28
    Prometheus-1  
125. Noordhoek, H. (Henk) 1967 Promotie-12+36
126. Waard, J.A.M. de (Jos) 1966 DD-20-31
127. Munnik, T. (Talitha) 1963 DSC-39+14
128. Anema, W.J. (Walter) 1962 DSC-40-10
129. Kanters, C.J. (Cor) 1959 RSC-BP-4+43
    SHTV-8  
    Schaakhuis-13  
  Pauw, S.A. (Sander) 1959 SHTV-8-23
131. Baas, J.A. (Hans) 1956 Promotie-13-5
132. Segers, J.C.M. (Hans) 1955 SHTV-10-33
133. Mostert, M.J. (Joost) 1954 Promotie-14+28
134. Hut, A.A. (Alex) 1953 SHTV-11-55
135. Brendemühl, B. (Bernd) 1951 Novelty Destr.-7+28
  Douwes, J. (Jan) 1951 Schaakhuis-14-42
137. Bottema, T. (Timo) 1950 Bobby Fischer-1+32
138. Wichhart, M. (Maarten) 1949 Promotie-15-36
139. Huizen, H. van (Henk) 1947 Haeghe Ooievaar-3+16
    Prometheus-2  
  Leezer, R. (Roel) 1947 Rijswijk-10-12
141. Tamerus, H.A. (Henrik) 1945 DSC-41+33
142. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-16+11
143. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
144. Kuiper, L.C. (Leo) 1939 DD-22  
145. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1938 SHTV-12+25
146. Wiersma, A.A. (Arno) 1935 DSC-42+87
    Prometheus-3  
147. Vreugdenhil, F. (Frans) 1933 DD-23+30
    Schaakmat-14  
    WSC-14  
148. Deutekom, Y. van (Yde) 1930 Botwinnik-7  
149. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1929 DD-24+28
    Schaakhuis-15  
150. Nepveu, M. (Manuel) 1927 Promotie-17+38
151. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1926 DD-25+30
152. Peerdeman, N.P. (Nico) 1924 Promotie-18+31
153. Bueno, M.E. (Mark) 1923 DD-26  
154. Dekker, D.H.M. (Derk) 1922 Novelty Destr.-8+92
    Schaakhuis-16  
  Theijn, D. (Dave) 1922 Scheve Toren-4+73
156. Bik, W. (Wouter) 1921 Botwinnik-8+47
  Münninghoff, A. (Alexander) 1921 DD-27+7
158. Dekker, A.E. (Ard) 1920 Schaakmat-15+40
    WSC-15  
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1920 Rijswijk-11-39
160. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1919 DD-28+45
161. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-43= 
162. Harmanus, N.C. (Norbert) 1916 Novelty Destr.-9+78
    Schaakhuis-17  
  Mellens, M. (Martin) 1916 Voorburg-1+20
164. Middelkoop, F.H. (Erik) 1915 Botwinnik-9+41
165. Ouwens, H.C. (Bert) 1910 Promotie-19-15
166. Kamar, M.B. (Muhannad) 1909 RSC-2+5
167. Jonkman, D. (David) 1908 Schaakhuis-18+29
  Marel, E.J. van der (Eric) 1908 Bobby Fischer-2+59
169. Brouwers, R.B. (Reggy) 1907 Schaakhuis-19+26
170. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-20= 
171. Bodaan, A. (Ton) 1903 DD-29+46
    HSV-1  
    SHTV-13  
    Schaakhuis-20  
172. Baak, E.E. (Evert) 1901 SHTV-14-7
173. Tan, H.T. (John) 1898 Promotie-21+31
174. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1893 Promotie-22+10
  Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-16= 
  Metz, A.G. (Atze) 1893 Rijswijk-12+25
  Schmitt, C. (Cristian) 1893 Novelty Destr.-10-13
178. Kort, W. (Wilco) 1887 Botwinnik-10-10
179. Koval, V. (Slavik) 1883 DD-30+90
180. Goossens, P.A. (Pieter) 1881 DSC-44+1
  Kraats, W. v.d. (Wim) 1881 Scheve Toren-5-49
182. Baas, R. (Rijnko) 1880 Rijswijk-13-40
    Schaakhuis-21  
183. Eggink, G. (Gerhard) 1877 Promotie-23-21
  Koster, J. (Jan) 1877 Promotie-23-14
185. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1875 Schaakmat-16-13
    WSC-17  
  Smit, R. de (Rudi) 1875 Scheve Toren-6-54
  Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-14+11
188. Metselaar, H. (Harold) 1874 Schaakhuis-22-112
189. Leeuwen, O. van (Olav) 1873 SHTV-15+25
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1873 DSC-45-29
191. Lom, R. van (Rob) 1872 Schaakmat-17+7
    WSC-18  
192. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1870 DSC-46-30
  Goudriaan, A. (Tony) 1870 Rijswijk-15-47
194. Baas, G.J. (Gert Jan) 1869 DSC-47-35
    Novelty Destr.-11  
195. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1868 Bobby Fischer-3+30
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1868 SHTV-16-4
197. Eesteren, J. van (Jaap) 1865 DD-31-16
198. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
199. Tsai, W.T. (Wong) 1861 Promotie-25+5
200. Laan, J. (Jorick) 1860 DSC-48+4
201. Berg, J. van den (Jaap) 1859 Promotie-26+63
  Monte, P.J. (Peter) 1859 Rijswijk-16-20
  Oortmarssen, H. van (Hans) 1859 Rijswijk-16  
  Regeer, P.A. (Paul) 1859 Schaakhuis-23+42
205. Lode, P. (Peter) 1858 DSC-49-18
206. Hooven, E.C. van den (Evert) 1857 DSC-50-53
207. Schuurman Hess, A. (Arjen) 1856 Promotie-27-44
208. Smaal, L. (Lourens) 1854 Promotie-28+14
209. Geerlings, V. (Vincent) 1853 Rijswijk-18-23
210. Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17= 
211. Holst, R.E.H. v.d. 1845 HSV-2-4
212. Then, W.J.T. (Hans) 1844 Schaakhuis-24+40
213. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1843 Voorburg-2-37
  Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1843 DSC-51-1
215. Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
  Dongen, G. van (Gijs) 1838 Scheve Toren-7+5
217. Bosman, J. (Johan) 1837 Promotie-29+18
218. Haar, B. van de (Boudewijn) 1836 Schaakhuis-25+42
219. Hulshof, J.P. (Hans) 1835 Rijswijk-20+3
220. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-32= 
221. Gent, A. van (Aad) 1832 Scheve Toren-8+16
222. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
223. Baak, K.L. (Karl) 1827 SHTV-18-27
  Mulders, R. (Rinze) 1827 Botwinnik-11-27
225. Kraakman, P. (Paul) 1826 Rijswijk-21+3
226. Gaemers, P. (Peter) 1825 Rijswijk-22-2
227. Iersel, M. van (Mark) 1824 DD-33-35
228. Minnema, R. (Rens) 1821 Promotie-31-40
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1821 RSC-BP-5-19
230. Hart, J.W. 't (Johan) 1820 Schaakmat-18+7
    WSC-19  
231. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-34-23
232. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1816 DD-35-16
233. Oversloot, W. (Wilco) 1815 Schaakmat-19-20
    WSC-20  
234. Boeters, S. (Stefan) 1814 DD-36-1
  Pronk, R. (Rik) 1814 SHTV-19-29
236. Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-3-41
  Waard, E.R. de (Remko) 1813 DD-37-1
238. Vink, W.J.P. (Wim) 1812 DD-38= 
239. Heijgen, D. van (Diederik) 1811 DSC-52-16
  Oosterhout, P. (Flip) 1811 Haeghe Ooievaar-5-12
241. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32= 
242. Hoogeveen, F.R. 1806 HSV-3+6
243. Kanbier, M.B.C. (Max) 1804 Promotie-33+112
244. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1803 RSC-BP-6-35
  Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1803 DD-39+15
246. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1800 Promotie-34-50
247. Henn, R.A. (Reinhard) 1799 DD-40-31
  Lange, R. (Ronny) 1799 Novelty Destr.-12-23
249. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1797 Schaakmat-20+26
    WSC-21  
250. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Wareman, D. (Dennis) 1795 RSC-BP-7+5
252. Segger, A. (Armin) 1794 SHTV-20+28
253. Reimer, W.P.J. (Wim) 1793 DD-41-56
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1793 RSC-BP-8-14
255. Witt, R.M. de (Dick) 1792 Botwinnik-12+8
256. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-23= 
257. Gruss, C. (Christian) 1787 Novelty Destr.-13-74
258. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1780 Rijswijk-24-35
  Verduijn, A. (Adriaan) 1780 Lierse-2+1
260. Bons, M.M. (Maurits) 1778 Haeghe Ooievaar-6+55
  Klaveren, J. van (Justus) 1778 SHTV-21+102
262. Corneth, H.J.M. (Bert) 1776 HSV-4-65
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1776 HSV-4-1
    SHTV-22  
264. Calmthout, J.J. van (Hans) 1775 DSC-53+1
265. Graaf sr., J. de 1773 Scheve Toren-9-15
266. Middelkoop, A. (Arno) 1772 Botwinnik-13= 
267. Kleijn, J. (Jeroen) 1770 Scheve Toren-10-31
268. Knops, H. (Hamilcar) 1769 Promotie-35-43
  Ottenhof, S. (Sascha) 1769 Scheve Toren-11-34
270. Blanter, S. (Sofya) 1764 DSC-54+52
  Heek, P.F. (Peter) 1764 Botwinnik-14+6
272. Heiden, J. v.d. (Jan) 1761 Schaakmat-21+23
    WSC-22  
  Hubert, M. (Michel) 1761 Scheve Toren-12+13
  Lopies, A. (André) 1761 DD-42= 
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1761 Scheve Toren-12-3
  Vokurka, T. (Tom) 1761 DD-42+20
277. Duijvesteijn, A. (André) 1757 Schaakmat-22+7
    WSC-23  
  Etten, R.W. van (Ronald) 1757 Schaakmat-22+14
    WSC-23  
  Mulders, E. (Edwin) 1757 Rijswijk-25-37
280. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1756 Pomar-2-16
  Stolze, F.G. (Gerard) 1756 Lierse-3+41
282. Vlaming, H. (Halana) 1755 DSC-55-37
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1755 DD-44-40
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1755 DD-44-43
285. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-46= 
286. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1753 RSC-4+7
287. Smits, R.C.M. (Rob) 1752 DSC-56+28
288. Graaf, B. van de (Bas) 1750 Promotie-36-26
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-47= 
290. Torenstra, R. (Rene) 1749 DSC-57-6
291. Vink, C. (Kees) 1748 Pomar-3+19
292. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-48= 
  Zijlstra, J. (Jasper) 1747 Bobby Fischer-4-16
294. Taverne, N. (Nadeem) 1746 Schaakhuis-26+86
295. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
296. Tirandas, A. (Amir) 1741 Schaakhuis-27-12
  Werkhoven, G. (Gerard) 1741 RSC-BP-9-55
298. Bovenlander, T. (Theo) 1740 SHTV-23-27
  Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-49-29
300. Frissen, J.G.H. (Jan) 1739 DSC-58+30
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1739 Promotie-38+27
302. Kemeling, A.E. (Albert) 1738 DSC-59+33
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1738 RSC-BP-10-53
304. Mulderij, J. (Jesse) 1736 DSC-60+35
305. Donk, J. van de (Jan) 1735 DSC-61+24
306. Bakels, R. (Rosanne) 1734 Rijswijk-26-21
307. Warmerdam, R. (Rob) 1733 Haeghe Ooievaar-7+6
308. Belt, H.T. van den (Henk) 1732 DSC-62+68
309. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1731 DD-50+52
  Haan, J.A. de (Hans) 1731 HSV-6-66
311. Deelen, B.J. van (Bernard) 1730 RSC-5-10
  Leeuwe, F. de (Floris) 1730 RSC-BP-11+11
313. Giraldo, W.A. (William) 1728 Schaakhuis-28-36
314. Klaassens, B. (Bert) 1726 Botwinnik-15  
  Kraakman, M. (Mark) 1726 Rijswijk-27-16
316. Broos, S.J. (Simon) 1723 DSC-63+61
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1723 Scheve Toren-14+2
318. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1722 DD-51-6
319. Brunner, K. (Karg) 1721 Schaakmat-24+41
    WSC-25  
  Postma, J. (Jan) 1721 DD-52= 
321. Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1718 DSC-64= 
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1718 Schaakmat-25-6
    WSC-26  
323. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
  Nobel, C. (Corniel) 1716 DSC-65+20
325. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1715 Schaakmat-26-49
    WSC-27  
  Maas, B. (Boy) 1715 Schaakhuis-29  
  Valstar, J.P. (Jan) 1715 Lierse-4-20
328. Ramondt, D. (Dennis) 1714 RSC-BP-12+37
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-6= 
330. Dekker, J.C. (Jan) 1712 Schaakmat-27+2
    WSC-28  
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1712 DSC-66-55
    Prometheus-4  
332. Bos, F. van den (Frank) 1710 Rijswijk-28-46
333. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-16= 
  Graaf, E. v.d. (Erik) 1709 DD-53-3
  Strien, B. van (Bart) 1709 Rijswijk-29+10
336. Kuipers, H. (Hielke) 1708 Promotie-39-18
337. Yalçin, B. (Bilal) 1706 Schaakhuis-30+24
338. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
  Ploeger, D. (Dirk) 1705 RSC-7  
340. Olvers, E. (Ed) 1701 SHTV-24-11
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1701 Bobby Fischer-5-103
342. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1698 RSC-BP-13-34
343. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-17-5
344. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-8= 
345. Rekveldt, M.T. (Theo) 1691 DSC-67-11
346. Broeder, L. den (Leno) 1690 Schaakmat-28-15
    WSC-29  
347. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-25+2
  Korving, C. (Cornelis) 1688 DSC-68-2
349. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1687 Novelty Destr.-14-16
350. Albregtse, T. (Tjerk) 1686 DSC-69-14
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1686 DSC-69-16
    Prometheus-5  
352. Smitte, R. v.d. (Roy) 1685 SHTV-26  
353. Ee, W. van (Winston) 1684 Rijswijk-30+4
354. Guijt, E. (Erwin) 1682 Promotie-40+7
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1682 DD-54+65
356. Claushuis, M. (Michael) 1681 Bobby Fischer-6+3
  Terpstra, J.T. 1681 Pomar-4-59
358. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1680 Promotie-41+51
359. Ferschtman, F. (Felix) 1678 Pomar-5+8
360. Gaag, F. v.d. (Frits) 1677 Schaakmat-29-19
    WSC-30  
361. Boersma, F.W. (Franke) 1674 Haeghe Ooievaar-8+16
  Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-18+12
  Ende, J.L. van den (Jan) 1674 Schaakmat-30+36
    WSC-31  
364. Manen, R.A. van (Ruud) 1672 DD-55-14
365. Dijken, B.S. van (Bert) 1670 RSC-8-12
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1670 SHTV-27-36
367. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-31= 
368. Tamminga, M. (Meile) 1668 SHTV-28-52
369. Arp, G. (Gerard) 1667 Botwinnik-19+4
  Matai, R.R. (Rudi) 1667 Promotie-42+5
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1667 Schaakhuis-31+23
372. Lubbe, L. van der (Lex) 1666 HSV-9-47
  Minnema, H. (Hans) 1666 Promotie-43-41
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1666 DSC-71-13
375. Hylkema, H.T. (Titus) 1665 RSC-9-36
  Tol, J.H. van der (Henk) 1665 Rijswijk-32-32
377. Sluimers, R. (Rogier) 1662 Bobby Fischer-7+196
  Veen, R. van der (Reinier) 1662 DCSV-1+54
379. Groothuis, W. (Willem) 1661 Bobby Fischer-8+39
  Stegenga, F.J. 1661 DCSV-2+21
381. Boermans, R. 1659 DCSV-3-46
382. Sieben, F.J. (Ferdi) 1658 Promotie-44-94
383. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1657 DD-56+12
384. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1655 Haeghe Ooievaar-9-14
385. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-10= 
  Gelpke, R.F. (René) 1654 DSC-72+37
387. Leeuwen, J. van (Jan) 1653 Schaakmat-31-45
    WSC-32  
388. Brizee, W.S. (Willem) 1652 Pomar-6-193
  Broekhuizen, T. (Tom) 1652 DSC-73+38
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1652 SHTV-29+20
391. Beekman, G. 1651 Pomar-7+33
392. Blanter, M. (Marfa) 1650 DSC-74+181
  Kerkhof, C. (Cees) 1650 Scheve Toren-15= 
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1650 SHTV-30-2
395. Dop, E.R. van (Erik) 1649 Novelty Destr.-15+67
    Rijswijk-33  
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1649 Schaakmat-32+1
    WSC-33  
397. Hazeu, C.A. (Cock) 1641 Lierse-5+61
398. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-33-18
    WSC-34  
399. Königslöw, B. von (Bas) 1636 Pomar-8-21
400. Reiding, R. 1635 Scheve Toren-16-3
401. Berendse, F.N. 1634 Pomar-9+4
  Gijsen, C. (Carel) 1634 Bobby Fischer-9+3
    Rijswijk-34  
  Sutrisno, A. (Agus) 1634 Scheve Toren-17+63
404. Berg, S. v.d. (Sandra) 1633 Lierse-6-39
405. Engering, F. (Frans) 1632 DD-57+10
406. Eveleens, E. (Ed) 1631 Promotie-45-2
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1631 Promotie-45-12
408. Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-11= 
409. Koks, P.W. (Paul) 1629 RSC-10+3
410. Berkel, D. van (Dennis) 1628 Lierse-7-51
  Mudde, H. 1628 Pomar-10-30
412. Loke, J.A. 1627 HSV-10+1
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1627 Botwinnik-20+127
    Voorburg-4  
414. Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1626 Schaakmat-34-37
    WSC-35  
  Veen, R. ter (Rens) 1626 DCSV-4+28
    Pomar-11  
416. Albers, M.M. (Merlijn) 1625 Botwinnik-21+90
417. Jager, M.D. (Mark) 1624 DCSV-5-72
418. Cruden, M. (Marcel) 1621 Schaakhuis-32-15
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1621 Lierse-8-22
  Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-58= 
421. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-59= 
422. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1617 Promotie-47+254
  Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-12= 
424. Dalen, W. van (Willem) 1614 Botwinnik-22-23
425. Albertus, B. (Bram) 1613 Promotie-48+175
  Ameling, A.H. (Bob) 1613 Botwinnik-23-71
    Promotie-48  
  Breton, M.R. (Mark) 1613 DSC-75-15
  Eijk, A.J. van (Aad) 1613 Haeghe Ooievaar-13-26
  Merle, R. (Robert) 1613 Schaakmat-35-11
    WSC-36  
430. Herpen, M. van (Max) 1612 DD-60-2
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1612 Schaakmat-36+25
    WSC-37  
432. Hofstee, P. (Piet) 1611 DD-61-32
    HSV-11  
    Schaakhuis-33  
433. Frehe, A.P. (Antoon) 1608 DSC-76+17
434. Bosch, A. van den (Alexander) 1607 Schaakhuis-34-20
435. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1606 Rijswijk-35+85
436. Martens, F.M. (Frans) 1605 Promotie-50-52
  Meij, M. de (Marc) 1605 Schaakhuis-35-33
438. Laan, H. van der (Hugo) 1603 DSC-77-10
439. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1602 Promotie-51-51
440. Zeilstra, L. (Lie) 1600 RSC-11-27
441. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-78-24
442. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1596 Rijswijk-36+7
443. Haisma, H. (Hans) 1592 Schaakmat-37+41
    WSC-38  
444. Otter, A.C. den (Kees) 1589 Rijswijk-37-2
445. Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-14= 
446. Poots, R.P. (Rene) 1587 DSC-79-20
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1587 RSC-12-13
448. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1586 Haeghe Ooievaar-15+8
  Verheijen, J. (Jan) 1586 SHTV-31-69
450. Leij, E.J. van der (Edwin) 1585 Haeghe Ooievaar-16+94
  Quak, P.C. (Piet) 1585 Lierse-9-46
452. Gerritsma, N.J. (Bert) 1584 HSV-12+51
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1584 Schaakmat-38= 
    WSC-39  
  Wal, C.M. van der (Martin) 1584 Schaakmat-38+70
    WSC-39  
455. Kingman, R. (Robert) 1582 Bobby Fischer-10  
  Knigge, M. (Mark) 1582 Rijswijk-38+56
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1582 Schaakmat-40-52
    WSC-41  
458. Nierop, D. (Dominique) 1581 Haeghe Ooievaar-17-59
459. Zwart, D.M. de (Dennis) 1580 HSV-13+10
460. Brinkman, D.T. (Dirk) 1578 Promotie-52-32
461. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1577 Rijswijk-39-13
462. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1576 HSV-14+14
463. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18  
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-80= 
465. Bruin, J.S. (Jos) 1574 Schaakmat-41-33
    WSC-42  
466. Berghout, S. (Stijn) 1573 DSC-81+6
  Feenstra, J.D. (Han) 1573 RSC-BP-14+25
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1573 Lierse-10-6
469. Kinoshita, K. (Kanako) 1572 Schaakhuis-36+41
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1572 Lierse-11-4
471. Steenweg, P. (Paul) 1570 DCSV-6-20
472. Dijk, T. van (Teun) 1566 Lierse-12-62
473. Tamerus, J. (Jan) 1565 Lierse-13-34
  Wagner, A.M. (André) 1565 Haeghe Ooievaar-18+6
    SHTV-32  
475. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1564 Haeghe Ooievaar-19+10
  Sterk, C. (Casper) 1564 DD-62-18
  Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-13= 
  Weel, A.J. van (Toon) 1564 DD-62+3
479. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1563 DD-64-6
480. Goebertus, A.W. (Adrie) 1562 Voorburg-5-16
  Jong, B. de (Bob) 1562 Botwinnik-24+26
482. Thu, K. (Kyaw Moe) 1560 Schaakhuis-37+59
483. Alvares, E.F.S. (Eric) 1559 SHTV-33-14
484. Bes, R.N.M. (Rob) 1557 Haeghe Ooievaar-20+51
485. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1555 Lierse-14-28
486. Weijde, A. van der (Andre) 1554 DSC-82-44
    Schaakmat-42  
    WSC-43  
487. Bergers, W. (Wim) 1552 Scheve Toren-19-47
  Hofland, J. (Jeffrey) 1552 Schaakmat-43+77
    WSC-44  
  Leite, S. (Scot) 1552 Schaakhuis-38+94
  Wentholt, F. (Frans) 1552 DD-65-53
491. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1549 Novelty Destr.-16+7
  Bilars, G.H. (Gerard) 1549 DSC-83+5
493. Kamp, R. van de (Rob) 1546 Voorburg-6-8
494. Flikweert, C.L. (Kees) 1544 Schaakmat-44-19
    WSC-45  
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1544 HSV-15+2
  Wuister, J. (Jan) 1544 RSC-BP-15-45
497. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1543 Haeghe Ooievaar-21-25
    SHTV-34  
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1543 Botwinnik-25+594
    Voorburg-7  
499. Hennink, D. (Dick) 1542 DD-66-30
500. Narayan, N.S. (Nishant) 1541 DSC-84+59
501. Remmerswaal, W. (Wouter) 1540 DD-67+30
    HSV-16  
  Verlinde, Y. (Youri) 1540 Pionnetjes-2-69
503. Maliepaard, C.J. (Kees) 1538 Promotie-53-14
  Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-53= 
505. Coers, E.F. (Frans) 1537 SHTV-35-17
  Rutten, G. 1537 Scheve Toren-20-19
507. Horst, G. (Gerrit) 1536 DD-68-97
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1536 Rijswijk-40-24
  Stoops, M. (Michael) 1536 DSC-85-55
    Prometheus-6  
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1536 Haeghe Ooievaar-22+15
511. Mokadem, M. (Mohamed) 1535 RSC-14-17
  Perluka, J.L. (Han) 1535 Botwinnik-26+17
513. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-12+1
  Elders, M. (Maurits) 1534 Schaakhuis-39-158
  Krikorian, O. (Olivier) 1534 Novelty Destr.-17-68
  Sikkes, P. (Piet) 1534 SHTV-36-71
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1534 DD-69-19
518. Boot, O. (Otto) 1532 Botwinnik-27-37
  Kampen, F.F. van (Frans) 1532 DD-70-29
  Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-86-81
521. Post, T.H.M. (Dick) 1530 Schaakmat-45-1
    WSC-46  
522. Meijer, G. (Gerard) 1529 Bobby Fischer-11-16
  Visser, R. (Roel) 1529 DSC-87-38
524. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1527 HSV-17+7
    Pomar-13  
    Schaakhuis-40  
525. Verploegh, H.C. (Henk) 1523 RSC-BP-16-26
526. Rijn, P. van (Patrick) 1522 Botwinnik-28+120
    Haeghe Ooievaar-23  
527. Ruiter, R. de (Rein) 1519 DD-71+49
  Weerts, R.J. (Rene) 1519 DSC-88-238
    Schaakhuis-41  
529. Frima, E. (Erik) 1518 DD-72-17
530. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-15= 
531. Knigge, J.A. (Hans) 1515 Rijswijk-41+8
532. Sidoti, F. (Filippo) 1513 Novelty Destr.-18-28
  Velzen, M. van (Martin) 1513 RSC-BP-17-4
534. Man, P.M.J. de (Peter) 1512 Pomar-14-6
  Pol, T. van der (Theo) 1512 Schaakmat-46+82
    WSC-47  
536. Staden sr., M. van (Martin) 1511 Promotie-55-31
537. Lindhout, D.J. (Danny) 1510 SHTV-37-94
538. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-56  
  Poot, W. (Wim) 1508 Lierse-16+111
  Steemers, V. (Vincent) 1508 Pomar-15+1
541. Jong, A. de (Arie) 1507 Lierse-17-21
  Kemeling, L. (Leen) 1507 WSC-48-40
543. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-42= 
544. Hassan, A. (Aram) 1504 DSC-89  
  Huisman, E. (Edgar) 1504 DSC-89+75
  Kloet, V. van der (Victor) 1504 DSC-89-48
  Molinari, F. (Fausto) 1504 Novelty Destr.-19+5
548. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1503 DSC-92+45
  Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-16-16
550. Nieswaag, J. (Hans) 1502 Lierse-18+12
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1502 Haeghe Ooievaar-24-22
552. Dirkse, S. (Simon) 1501 DSC-93+33
553. Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-94+142
554. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1498 DSC-95+40
    Rijswijk-43  
555. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1493 Schaakhuis-42-72
556. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-44+5
  Kingman, S. (Shawn) 1489 Bobby Fischer-12  
558. Onselen, G. van (Guido) 1487 Schaakhuis-43-6
  Zijlstra, F. (Lex) 1487 Voorburg-8-13
560. Cvetkovic, D. (Dusan) 1485 Bobby Fischer-13+218
561. Patty, F. al 1484 Voorburg-9-24
562. Franke, A.C.W. (Arie) 1482 Botwinnik-29-53
  Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-38-39
564. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1478 RSC-15-21
565. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1476 DD-73+10
566. Vries, R. de (Rob) 1473 Promotie-57+13
567. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1472 SHTV-39+345
568. Swieten, S.C. van (Simon) 1471 Lierse-19+9
569. Veen, H. ter 1470 DCSV-7-8
570. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1469 Lierse-20+9
571. Nitzsche, E.F. (Edo) 1467 RSC-16-1
572. Honderd, G. (Ger) 1466 Prometheus-7= 
573. Felix, R.J. (Rob) 1465 Rijswijk-45+1
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1465 Bobby Fischer-14+24
575. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-74= 
  Verheugd, M. (Marc) 1462 Botwinnik-30  
577. Trompetter, R. (Remco) 1459 Schaakmat-47+29
    WSC-49  
578. Lucas, H. (Herman) 1457 RSC-BP-18-19
579. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1455 Schaakmat-48-15
    WSC-50  
580. Berg, G.M. van den (Geert) 1453 Haeghe Ooievaar-25-63
581. Hijma, P. (Pieter) 1452 Promotie-58+6
582. Prins, L. (Leen) 1451 Schaakmat-49-26
    WSC-51  
583. Splint, C.E.R. (Rob) 1448 Botwinnik-31+7
  Valk, D.J.G. (Dick) 1448 Lierse-21-36
585. Croes, J.C. (Koos) 1447 Haeghe Ooievaar-26+33
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-50= 
587. Eibergen, R. van (Robert) 1446 DD-75-36
    Novelty Destr.-20  
  Zwanenburg, C. (Marco) 1446 Schaakmat-51+40
    WSC-52  
589. As, J.J. van (Sjaak) 1445 HSV-18+1
    RSC-17  
  Engelen, N. (Niels) 1445 DD-76-12
591. Hanemaaijer, P. (Piet) 1442 Botwinnik-32-13
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1442 Haeghe Ooievaar-27-5
593. Dijkstra, R.W. (Rob) 1437 SHTV-40-16
  Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-17+33
595. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-77= 
  Buijs, G. (Gerard) 1436 Lierse-22-64
597. Walder, B. (Bart) 1432 RSC-18-93
598. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
  Zengin, S. (Siyar) 1431 Voorburg-10+120
600. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-18= 
601. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-20= 
602. Berg, J.C. van den (Johan) 1424 Lierse-23-79
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1424 Promotie-59-6
604. Doeves, A. (Bram) 1421 Botwinnik-33-26
  Klijnsma, R. (Richard) 1421 Scheve Toren-21-49
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1421 DSC-96+16
607. Vries, P. de (Peter) 1418 Schaakmat-52+33
    WSC-53  
608. Rijswijk, T. van (Tim) 1417 Pomar-19+8
609. Coenders, H. (Hans) 1416 HSV-21-6
  Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-46= 
611. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1415 Haeghe Ooievaar-28+16
612. Zwart, A. v.d. (Ard) 1414 SHTV-41-5
613. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 HSV-22+33
    RSC-19  
614. Groot, M.H. de (Martin) 1412 RSC-BP-19-33
615. Jacobs, H. (Hans) 1408 Pomar-20-27
616. Schoon, C. (Chris) 1407 Promotie-60+29
617. Blaauw, F. (Frans) 1401 Bobby Fischer-15+24
618. Bayrak, M. (Miki) 1400 Bobby Fischer-16  
619. Trommel, J.C. 1399 DCSV-8-13
620. Jansen, N. (Niels) 1398 DSC-97+144
621. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1396 Pionnetjes-3+261
  Mac Gillavry, W.E. (Will) 1396 Botwinnik-34-92
623. Ham, T. van (Torsten) 1395 Promotie-61+66
  Hessels, W.B. 1395 HSV-23+1
625. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1393 Lierse-24-115
626. Homulle, H. (Harald) 1391 Haeghe Ooievaar-29-15
  Zonneveld, J. (Jan) 1391 Pomar-21+5
    Prometheus-8  
    RSC-20  
628. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-11= 
629. Witjens, T. (Theo) 1388 Botwinnik-35+17
630. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-21= 
631. Fasil, C.G. (Claudia) 1386 SHTV-42  
632. Lohrer, M.T.A. 1385 Pomar-22+26
  Zwemstra, L. (Bert) 1385 DSC-98-24
    Prometheus-9  
634. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1382 Promotie-62+80
  Zonderland, H. (Herman) 1382 DSC-99+19
636. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1381 Botwinnik-36-218
637. Vries, A. de (Auke) 1380 DD-78-47
638. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
    WSC-54  
639. Bijster, H. (Harmen) 1368 Botwinnik-37+65
640. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-22= 
641. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1365 RSC-23-11
642. Luk, T. (Thomas) 1364 SHTV-43+125
643. Al Sam, H. (Husham) 1363 Botwinnik-38-12
644. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-39= 
645. Calje, A. (Adrey) 1358 Voorburg-12-10
646. Kolk, J. van der (Jan) 1355 DSC-100-36
    Prometheus-10  
  Rijkom, V. van (Vincent) 1355 Promotie-63+70
648. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-24= 
649. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-44+11
650. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-64-28
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-101-33
652. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-13= 
653. Huybens, P.M. (Peter) 1347 HSV-25+5
654. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-44= 
655. Roo, J. de (Jeroen) 1340 Promotie-65-7
656. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-102= 
657. Groot, P.J. de (Pieter) 1338 Botwinnik-40+7
658. Laven, F. (Fred) 1334 DSC-103-71
659. Meer, L.J. van der (Lex) 1328 RSC-BP-20-28
660. Lubben, A. van der (Arno) 1324 Botwinnik-41  
661. Akkerboom, B. (Broer) 1323 Rijswijk-47-67
662. Raulji, K. (Kavya) 1321 Bobby Fischer-17+429
663. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-21= 
    Pomar-23  
664. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-26= 
  Heskes, J.M. (Johan) 1319 Promotie-66+382
666. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1317 Haeghe Ooievaar-30-7
667. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1316 Schaakmat-54-55
    WSC-55  
  Rietveld, A. (Aart) 1316 Voorburg-14-40
669. Koornneef, A. (Arie) 1314 Lierse-25-19
670. Nienhuis, J. (Jan) 1313 RSC-24+16
    Voorburg-15  
671. Hendriks, H. (Hans) 1310 DSC-104-22
    Prometheus-11  
672. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1308 Haeghe Ooievaar-31-10
673. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1307 Rijswijk-48+177
674. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-16= 
  Soeterbroek, P. (Piet) 1295 Botwinnik-42+33
676. Calje, F.L. (Fong Li) 1293 Botwinnik-43+116
    Promotie-67  
677. Hijman, H.A.P. 1292 Pomar-24+11
678. Bergers, J. (Jos) 1291 Pomar-25+12
679. Meijer, W.J. (Wim) 1290 Pomar-26-70
680. Lagerwerf, L. (Leen) 1287 Lierse-26-26
  Wagter, E.L. (Eric) 1287 DSC-105+37
682. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1285 Lierse-27-8
683. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-44= 
684. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1283 HSV-27+19
    Haeghe Ooievaar-32  
    SHTV-45  
    Schaakhuis-45  
  Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-32= 
686. Riet, P.H.M. van (Paul) 1273 DSC-106-27
687. Boer, R. de (Ruut) 1271 RSC-BP-21-27
688. Choi, K. (Kawang) 1270 SHTV-46  
  Swanink, J.J. (Koos) 1270 DSC-107+28
    Prometheus-12  
690. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1265 DSC-108+54
691. Fehér, T. (Tomás) 1264 Bobby Fischer-18+81
  Ham, J. van (Joop) 1264 DSC-109+37
  Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1264 RSC-25-17
  Modderman, A.H. (Arent) 1264 Botwinnik-45-2
695. Katsarov, M. (Maks) 1262 DSC-110+227
  Ketting, S. (Sebastiaan) 1262 Rijswijk-49+60
697. Ciftci, S. (Selahattin) 1257 HSV-28+12
698. Groot, A.N.G. (Bertus) 1254 Schaakmat-55+38
    WSC-56  
  Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-111= 
  Kanbier, G. (Guy) 1254 Promotie-68+207
701. Roepers, W. (Willard) 1251 Botwinnik-46+753
    Promotie-69  
702. Jong, D.C. de (Dick) 1250 DSC-112+156
703. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1248 Botwinnik-47+33
704. Visser, J.H.A. (Hans) 1247 RSC-26-1
    Voorburg-17  
705. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-27+3
706. Prins, J. (Jan) 1238 Lierse-28+71
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-113= 
    Prometheus-13  
708. Caspers, E. (Eric) 1236 Botwinnik-48+14
709. Hanewald, E. (Ernst) 1232 DSC-114+72
710. Albers, P. (Pelle) 1229 Botwinnik-49+23
  Bouma, H.H. (Henk) 1229 HSV-29+53
712. Sevink, F.B. (Bas) 1227 Promotie-70+214
713. Battes, F. (Frans) 1226 Botwinnik-50+12
714. Torenstra, J. (Jan) 1225 DSC-115+13
    Prometheus-14  
715. Vries, J.A. de (John) 1219 RSC-27+10
716. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1216 Bobby Fischer-19-10
717. Badarni, N. (Nader) 1215 Schaakhuis-46  
718. Ellmann, G. (Gabor) 1212 Bobby Fischer-20-72
  Sleptsov, G. (George) 1212 Lierse-29  
720. Oosterom, G. (Gerrit) 1204 Lierse-30-61
721. Feringa, A. (Andre) 1202 Lierse-31-16
  Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-116= 
723. Heskes, E.T. (Ebba) 1201 Promotie-71+240
724. Willik, B. van der (Bert) 1197 DSC-117-61
725. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1194 Schaakmat-56-7
    WSC-57  
726. Krösschell, W. (Wim) 1192 Lierse-32-38
  Kwappenberg, E. (Eric) 1192 HSV-30-15
728. Wissen, T. van (Tibo) 1191 Promotie-72-56
729. Verkade, J. (Jeroen) 1187 Botwinnik-51  
730. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1181 Schaakmat-57-78
    WSC-58  
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1181 Lierse-33+77
732. Rens, J.G. (Hans) 1172 Botwinnik-52-23
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-22+67
734. Peursen, T.W. van (Timo) 1163 Rijswijk-50+174
735. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-58= 
    WSC-59  
736. Kuijper, W. (Wim) 1151 Lierse-34-65
737. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1144 Schaakmat-59-4
    WSC-60  
738. Kolmeschate, R. van (Rob) 1141 Lierse-35-45
739. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1  
740. Boonman, W. (Wil) 1133 Scheve Toren-22+76
741. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1129 Haeghe Ooievaar-34-22
  Vermeulen, W. (Wim) 1129 SHTV-47-33
743. Kommer, T.J. (Jan) 1126 Rijswijk-51-6
744. Ham, W. van der (Wim) 1124 Botwinnik-53  
  Meer, P. van der (Paul) 1124 DSC-118+35
746. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9-7
747. Peeters, W.D. (Ward) 1120 Scheve Toren-23+126
748. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1115 Scheve Toren-24+21
749. Lohuis, A.H. (Anton) 1095 Schaakmat-60+29
    WSC-61  
750. Meijer, K. (Kim) 1091 Pionnetjes-4+375
  Smit, S. de (Stijn) 1091 Scheve Toren-25+85
752. Marle, R.R. van (Roelof) 1090 Rijswijk-52-105
  Onderwater, M. (Michel) 1090 Schaakmat-61-12
    WSC-62  
754. Rissalah, A. (Abdellah) 1089 Schaakmat-62  
    WSC-63  
755. Dongen, L. van (Lana) 1088 Promotie-73+824
756. Oomes, A. (Ad) 1086 Schaakmat-63-24
    WSC-64  
757. Happee, R.R. (Rinco) 1077 Lierse-36-12
758. Dongen, J.J. van (Jesse) 1074 Promotie-74+545
759. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1073 Rijswijk-53+69
760. Croonen, F.A.B. (Frans) 1061 Botwinnik-54-139
761. Helfferich, G. (Gert) 1049 Bobby Fischer-21-35
762. Bogaartz, T. (Theo) 1047 Haeghe Ooievaar-35+16
763. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1033 Botwinnik-55  
764. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1022 RSC-28+4
765. Ecluse, S. de l' (Sander) 1021 Lierse-37  
766. Vuong, M. (Mitchell) 1009 SHTV-48+5
767. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-119= 
768. Rubert, M. (Mireille) 971 Rijswijk-54-64
769. Katsarov, R. (Robert) 970 DSC-120  
770. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-56-13
771. Ketting, P. (Peter) 956 Rijswijk-55  
772. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-64-20
    WSC-65  
773. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-121-40
774. Luk, R. (Ricki) 912 SHTV-49+5
775. Dillen, E. van (Ed) 897 Bobby Fischer-22-17
776. Catalan, R. (Ricardo) 857 Botwinnik-57  
777. Bastiaannet, C. (Casper) 856 Haeghe Ooievaar-36+5
778. Boels, I. (Iljo) 800 DSC-122+147
  Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-50+118
  Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2  
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2+309
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2  
Artikel aangelegd op: 05-05-2017
 
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.