Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Indeling
Reglement
Prinsenstad
Algemeen
Eindstand
Verslagen
Sponsors
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
OPK 2018
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 november 2015
Geschreven door Paul Koppens   
13-11-2015
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2015. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2014 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2794 DSC-1+16
2. Fedorchuk Sergey 2653 DD-1-23
3. Nikolic Predrag 2607 Novelty Destr.-1+7
4. Haslinger Stewart 2497 DSC-2  
5. Jong Jan-Willem de 2439 WSC-1-17
6. Michielsen Joost 2395 DSC-3+2
7. Wiel John van der 2391 DD-2-7
8. Oosterom Chiel van 2366 DSC-4-15
9. Freeke Matthieu 2357 DSC-5+16
10. Kevlishvili Robby 2347 Promotie-1+13
11. Gaehler Marco 2339 DSC-6+32
12. Gelpke Peter 2332 DD-3-27
13. Kuipers Eelco 2305 Promotie-2+6
14. Blokhuis Edgar 2302 DD-4-22
15. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
16. Kelder Joram op den 2260 DSC-7-13
17. Goes Sten 2257 DSC-8+22
18. Legemaat Gert 2254 DSC-9+77
19. Hartog Marijn den 2232 DD-6+166
20. Bannink Bernard 2228 Promotie-3-19
21. Werksma Arie 2223 DD-7+25
22. Hoogland Mike 2202 Schaakhuis-1+123
23. Prakken Gerrit 2195 DD-8+14
24. Padurariu Iona Smaranda 2194 DSC-10+2
25. Helvoort Rob van 2193 Rijswijk-1+111
26. Hofman Marnix 2187 WSC-2+40
27. Meijer Dolf 2186 Pionnetjes-1-23
28. Liem Raymond 2185 Schaakhuis-2+8
29. Hortensius Lisa 2174 DSC-11-14
30. Smits Sebastiaan 2168 DSC-12+43
31. Waal Ton de 2166 Promotie-4+3
32. Otten Martijn 2157 DD-9+48
33. Pietersma Menno 2156 Schaakmat-1-39
    WSC-3  
34. Egmond Rogier van 2148 DD-10-13
35. Thakoerdien Jerrel 2147 DD-11-59
36. Dop Arend van 2142 DSC-13= 
37. Meulenbroek Kim 2139 DSC-14-34
38. Slaa Ricardo 2138 DSC-15+19
39. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
40. Gieben Stijn 2128 SHTV-1+8
41. Aagaard Michael 2127 WSC-4+24
  Kolodkin Daniil 2127 DD-12+42
43. Dickhoff Ronald 2126 DD-13+3
44. Verbaken Onno 2119 DSC-16+18
45. Nies Pauline van 2113 DSC-17-6
  Werve Paul van der 2113 Promotie-6+83
47. Zetten Maarten van 2112 DD-14-37
    Promotie-7  
48. Kommer Bas 2110 Rijswijk-2= 
49. Hennink Erik 2104 Promotie-8+15
50. Middelveld Martine 2103 DSC-18-37
  Voogt Bob 2103 DSC-18-2
52. Barendse Ted 2102 DSC-20+5
53. Dijk Timon van 2096 Schaakmat-2+6
    WSC-5  
54. Vos Jan-Pieter 2094 DSC-21+9
55. Raaf Erik van der 2091 SHTV-2-21
56. Buzing Pieter 2090 DSC-22+18
57. Schrik Rachid 2089 Schaakhuis-3+10
58. Oranje Richard 2085 DSC-23+54
59. Pouwels John 2084 Botwinnik-1-12
60. Stam Hans 2081 DSC-24-7
  Togt Twan van der 2081 SHTV-3+63
62. Vistisen Lars 2078 DD-15-27
    Novelty Destr.-2  
  Zwartveld Hans 2078 DSC-25+32
64. Hoynck van Papendrecht Frans 2076 Rijswijk-3+9
65. Lindner Jan-Joost 2075 DD-16+8
66. Glimmerveen Martin 2074 DSC-26-16
67. Woerden Michiel van 2072 Schaakmat-3-47
    WSC-6  
68. Beltz Dolf 2068 DSC-27= 
69. Bas Patrick de 2066 DSC-28-37
70. Korecki Lukasz 2065 DD-17-19
71. Dijk Onno van 2064 DD-18+35
72. Putten Henk van 2063 Schaakmat-4-2
    WSC-7  
73. Zijll Langhout Bart van 2062 Rijswijk-4  
74. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
75. Happel Henk 2056 DD-19-73
76. Liefrink Feike 2055 Novelty Destr.-3+26
77. Cupido Alexander 2051 Rijswijk-5+4
78. Brasser Paul 2050 Schaakmat-5-60
    WSC-8  
79. Ahlers Ben 2049 Promotie-9-32
80. Dekker Kees 2044 Scheve Toren-1+1
81. Have Roland ten 2042 DSC-29-13
82. Stolte Maarten 2029 SHTV-4-10
83. Oei Ik 2028 Schaakhuis-4+17
84. Liempt Michael van 2027 Rijswijk-6-23
85. Zandwijk Jan-Peter van 2024 DSC-30-9
86. Zanten William van 2022 DD-20-11
    SHTV-5  
87. Duijzer Jan Willem 2020 Botwinnik-2-19
    Promotie-10  
88. Enschede Ernst 2019 DD-21= 
89. Groot Marco de 2012 Rijswijk-7-34
90. Lisdonk Lucien van de 2011 DSC-31-26
91. Buchly Stefan 2010 Botwinnik-3+51
  Hut Alex 2010 SHTV-6  
93. Dijk Eduard van 2009 SHTV-7-91
94. Borst Filip 2007 DSC-32+14
  Vogelenzang Marco 2007 RSC-1+53
96. Klop Tjomme 2005 SHTV-8-21
    Schaakhuis-5  
97. Berg Bas van der 2003 Rijswijk-8-17
98. Kindt Manfred 2002 WSC-9+33
99. Tromp Erik Jan 1999 Scheve Toren-2+58
100. Bosma Arend 1998 DSC-33-11
101. Milort Gerard 1997 RSC-BP-1+24
    Schaakhuis-6  
102. Bieger Thierry 1995 Pomar-1-9
    WSC-10  
103. Anema Walter 1990 DSC-34-20
  Waard Jos 1990 DD-22-40
105. Gallardo Banez Alfonso 1989 Rijswijk-9+49
106. Meer Kees van der 1987 DSC-35+11
    Prometheus-1  
  Valstar Johan 1987 Schaakmat-6-33
    WSC-11  
108. Swart Sipke de 1986 Promotie-11-37
109. Hoogt Ivar de 1984 DSC-36-9
  Verbaan Bart 1984 RSC-BP-2+20
111. Hollander Hans 1982 Schaakhuis-7+85
112. Leezer Roel 1981 Rijswijk-10-41
113. Mostert Joost 1975 Promotie-12-35
114. Henke Aleksander 1972 DD-23-18
    SHTV-9  
  Schmitt Cristian 1972 Novelty Destr.-4  
116. Flohil Jaap 1971 DSC-37-23
  Voorberg Kees 1971 DSC-37-20
118. Baas Hans 1970 Promotie-13+5
  Munnik Talitha 1970 DSC-39+21
120. Smit Rudi de 1969 Scheve Toren-3+2
121. Münninghoff Alexander 1965 DD-24+44
122. Bulthuis Jelle 1964 Rijswijk-11+81
123. Segers Hans 1962 SHTV-10-52
124. Noordhoek Henk 1959 Promotie-14-36
125. Baak Evert 1957 SHTV-11+126
126. Baas Rijnko 1951 Rijswijk-12+46
    Schaakhuis-8  
  Kentstra Wim 1951 Scheve Toren-4-62
128. Pauw Sander 1950 SHTV-12+19
129. Straaten 1949 SHTV-13-59
    Schaakhuis-9  
130. Voorberg Johan 1946 SIO-1-75
    WSC-12  
131. Schuurman Hess Arjen 1945 Promotie-15+35
132. Rossum du Chattel David van 1942 DD-25= 
133. Goudriaan Tony 1938 Rijswijk-13+42
134. Bottema Timo 1937 Bobby Fischer-1-40
  Wichhart Maarten 1937 Promotie-16-23
136. Beeren Thom 1935 Botwinnik-4+6
137. Blankespoor Jan 1930 Promotie-17+12
  Huizen Henk 1930 Haeghe Ooievaar-4+3
    Prometheus-2  
  Prangers Toine-Gera 1930 DSC-40= 
  Sibbing Sjaak 1930 Promotie-17-16
141. Koster Jan 1929 Promotie-19  
142. Vorstermans Peter 1927 SHTV-14+15
143. Tamerus Henrik 1926 DSC-41+48
144. Ouwens Bert 1924 Promotie-20-20
145. Vries Jan-Pieter de 1921 DSC-42-25
146. Kamar Muhannad 1919 RSC-2+58
147. Smits Benjamin 1918 DSC-43-3
148. Scholten Joost 1914 RSC-3+158
  Smeele Pieter 1914 DD-26-7
150. Monté Peter 1908 Rijswijk-14+15
151. Zoun Rogier 1906 Botwinnik-5+141
152. Goossens Pieter 1905 DSC-44-4
  Jong Sebastiaan de 1905 Promotie-21  
154. Lode Peter 1904 DSC-45+10
155. Mulders Rinze 1902 Botwinnik-6+22
  Pronk Rik 1902 SHTV-15+34
157. Hooven Evert van den 1900 DSC-46-77
158. Eggink Gerhard 1898 Promotie-22= 
  Jonkman David 1898 Schaakhuis-10-3
  Orsouw Theo van 1898 DD-27+105
161. Geerlings Vincent 1895 Rijswijk-15  
162. Nepveu Manuel 1890 Promotie-23-20
163. Harmanus Norbert 1889 Schaakhuis-11-22
164. Steffers Hendrik 1888 Rijswijk-16+23
  Zydek Rafal 1888 Haeghe Ooievaar-5+15
166. Dekker Ard 1887 Schaakmat-7-8
    WSC-13  
167. Kuyvenhoven Marco 1881 WSC-14-51
168. Beeloo Jean Miche 1879 Schaakhuis-12+8
169. Peerdeman Nico 1878 Promotie-24-28
170. Gosliga Jouke van 1876 DSC-47+105
  Willighagen Gert-Jan 1876 SHTV-16+26
172. Marel Eric van der 1874 Bobby Fischer-2-26
173. Beijersbergen Joop 1873 Bobby Fischer-3-41
  Middelkoop Erik 1873 Botwinnik-7+1
175. Heijgen Diederik van 1872 DSC-48+17
176. Ruigrok Jos 1871 Schaakhuis-13+24
177. Eesteren Jaap van 1869 DD-28+14
178. Bik Wouter 1868 Botwinnik-8+13
  Lom Rob van 1868 Schaakmat-8-36
    WSC-15  
180. Ruiter Thomas de 1867 Rijswijk-17-9
    SHTV-17  
181. Baak Karl 1864 SHTV-18+67
  Koelmans Jan Willem 1864 DD-29+15
183. Baas Gert Jan 1863 DSC-49-3
    Novelty Destr.-5  
184. Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
185. Mellens Martin 1858 RSC-4= 
    Voorburg-1  
186. Kort Wilco 1856 Botwinnik-9-18
  Leeuwen Gerben van 1856 SIO-2+64
    Schaakmat-9  
    WSC-16  
188. Vreugdenhil Frans 1855 DD-30-142
    Schaakmat-10  
    WSC-17  
189. Koreman Eric 1854 DD-31-22
  Laan Jorick 1854 DSC-50-14
191. Boerkamp Harry 1853 Promotie-25+35
192. Geene Joris 1852 Bobby Fischer-4+20
193. Zijden Ton van der 1848 RSC-BP-3+18
194. Wiersma Arno 1846 DSC-51-82
    Prometheus-3  
195. Luk Jaimy 1845 SHTV-19+3
  Reimer Wim 1845 DD-32+33
197. Leeuwen Olav van 1843 SHTV-20+33
  Metz Atze 1843 Rijswijk-18+107
  Staden jr. Mildo van 1843 Promotie-26+16
200. Thijssen Ton 1842 Haeghe Ooievaar-7+22
201. Gent Aad van 1841 Scheve Toren-5+32
202. Holst R.E.H. v.d. 1840 HSV-1+3
  Lange Ronny 1840 Novelty Destr.-6+147
  Tsai Wong 1840 Promotie-27+65
205. Roeleveld Koos 1839 SHTV-21= 
206. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-19= 
207. Bodaan Ton 1835 DD-33-56
    HSV-2  
    SHTV-22  
208. Groot Akshaya de 1834 DD-34= 
  Henn Reinhard 1834 DD-34-3
  Smaal Lourens 1834 Promotie-28-1
211. Hart Johan 't 1832 Lierse-1-49
    Schaakmat-11  
    WSC-18  
212. Gaemers Peter 1831 Rijswijk-20-4
  Voermans Adri 1831 DD-36+63
214. Brouwers Reggy 1830 Schaakhuis-14-7
215. Theijn Dave 1827 Scheve Toren-6-29
216. Anink Marco 1826 DSC-52-23
217. Vink Wim 1825 DD-37+1
218. Sluijs Lothar van der 1824 DD-38-30
219. Dommisse Cornelis 1823 DD-39-17
  Grand Jan Willem le 1823 SHTV-23-114
  Oosterhout Flip 1823 Haeghe Ooievaar-8-6
222. Best Jos de 1820 DSC-53-7
223. Corneth Bert 1818 HSV-3+38
  Oversloot Wilco 1818 SIO-3-36
    WSC-19  
225. Ingenhoes Peter 1815 RSC-BP-4+16
  Regeer Paul 1815 Schaakhuis-15-41
227. Zijden Hans van der 1814 RSC-BP-5+49
228. Hulshof Hans 1812 Rijswijk-21-65
229. Gerritsen C.W.A. 1811 Pomar-2-24
230. Tan John 1810 Promotie-29-65
231. Bosman Johan 1809 Promotie-30  
  Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-7+4
  Gruss Christian 1809 Novelty Destr.-7+40
  Kraakman Paul 1809 Rijswijk-22= 
235. Knops Hamilcar 1805 Promotie-31+22
236. Mulders Edwin 1804 Rijswijk-23+21
237. Bos F.P. van den 1801 HSV-4-150
  Ottenhof Sascha 1801 Scheve Toren-8-52
239. Calmthout Hans van 1800 DSC-54-1
240. Dekker Derk 1798 Novelty Destr.-8-63
    Schaakhuis-16  
241. Meijering Marijke 1796 Scheve Toren-9+4
242. Jong Jaap de 1795 Lierse-2= 
243. Middelkoop Arno 1794 Botwinnik-10+13
244. Broek Willem-Jan van den 1792 DSC-55-37
245. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-24= 
  Hoogeveen F.R. 1791 HSV-5-25
  Verolme Martin 1791 DSC-56-14
248. Wareman Dennis 1789 RSC-BP-6+30
249. Verduijn Adriaan 1788 Lierse-3+25
250. Berg Jaap van den 1786 Promotie-32-40
  Kraats Wim v.d. 1786 Scheve Toren-10  
252. Then Hans 1785 Schaakhuis-17-15
253. Heek Peter 1784 Botwinnik-11-12
  Tirandas Amir 1784 Schaakhuis-18+19
255. Boeters Stefan 1783 DD-40-37
  Minnema Rens 1783 Promotie-33-25
257. Kleijn Jeroen 1781 Scheve Toren-11-12
258. Haan Hans de 1779 HSV-6+15
  Hubert Michel 1779 Scheve Toren-12-25
  Tamminga Meile 1779 SHTV-24+25
  Torenstra Rene 1779 DSC-57+4
262. Montsma Foppe-Jan 1778 DD-41-54
263. Bos Frank van den 1777 Rijswijk-25+38
  Zwolsman Peter 1777 DD-42+83
265. Waard Remko de 1776 DD-43-18
266. Dongen G. van 1775 Scheve Toren-13-14
267. Brandsen Jacobus 1773 DSC-58  
268. Graaf Bas van de 1772 Promotie-34-10
269. Lopies André 1770 DD-44-48
270. Meer Perry van der 1768 Pomar-3-9
271. Bakels Rosanne 1767 Rijswijk-26+8
  Nieuwkerk Dirk van 1767 SIO-4-39
    Schaakmat-12  
    WSC-20  
273. Harten Jacob Jan van 1765 RSC-5-35
274. Kraakman Mark 1761 Rijswijk-27+4
275. Duijvesteijn Leo 1760 Schaakmat-13-59
    WSC-21  
276. Bovenlander Theo 1759 SHTV-25-51
277. Segger Armin 1757 SHTV-26-88
278. Toorn Aat van der 1754 RSC-BP-7-9
279. Hettfleisch Maurice 1753 Promotie-35+54
280. Melssen Franck 1751 HSV-7+118
    SHTV-27  
281. Nicoll Noah 1750 DD-45= 
282. Hylkema Titus 1749 RSC-6+5
283. Felkers Joost 1747 DD-46= 
  Michielen Frank 1747 Botwinnik-12-33
  Terluin Alex 1747 DD-46-12
286. Valstar Jan 1746 Lierse-4+62
287. Briggeman Peter 1745 Promotie-36= 
288. Mors Adriaan ter 1744 DSC-59-11
    Prometheus-4  
289. Donk Jan van de 1743 DSC-60+1
  Werkhoven Gerard 1743 RSC-BP-8+217
291. Rekveldt Theo 1741 DSC-61+2
292. Brunner Karg 1740 Schaakmat-14+41
    WSC-22  
  Graaf Erik v.d. 1740 DD-48= 
294. Termaat Alfons 1736 Botwinnik-13-25
  Warmerdam Rob 1736 Haeghe Ooievaar-9+39
296. Terpstra J.T. 1735 Pomar-4-24
297. Olvers Ed 1734 SHTV-28+17
  Ruigt Casper 1734 Scheve Toren-14+14
299. Duijvesteijn Wim 1733 Schaakmat-15-17
    WSC-23  
  Leeuwe Floris de 1733 RSC-BP-9+21
  Witt Dick de 1733 Botwinnik-14-36
302. Stolze Gerard 1732 Lierse-5-16
303. Kooij Nol 1731 Pomar-5= 
304. Haar Boudewijn van der 1730 DD-49+13
    Schaakhuis-19  
  Minnema Hans 1730 Promotie-37-17
  Smits Rob 1730 DSC-62-29
307. Drunick Rick van 1729 RSC-7= 
  Koval Slavik 1729 DD-50  
  Kuipers Hielke 1729 Promotie-38+38
310. Duijvesteijn Andre 1728 Schaakmat-16-43
    WSC-24  
  Nobel Corniel 1728 DSC-63+27
312. Etten Ronald van 1727 Schaakmat-17+55
    WSC-25  
  Vink Kees 1727 Pomar-6-31
314. Broeder Leno den 1726 Schaakmat-18-4
    WSC-26  
315. Giraldo William 1725 Schaakhuis-20= 
  Stap Harry van der 1725 Rijswijk-28+35
317. Iersel Mark van 1723 DD-51  
318. Verheij Ed 1722 HSV-8  
  Zijlstra Jasper 1722 Bobby Fischer-5+96
320. Postma Jan 1721 DD-52-10
  Weerts René 1721 DSC-64+151
    Schaakhuis-21  
322. Kanters Cor 1718 RSC-BP-10+41
    SHTV-29  
  Kievoet Peter 1718 DD-53-13
  Vokurka Tom 1718 DD-53+94
325. Happel Wim 1716 Voorburg-2  
326. Beekum Thomas van 1715 Botwinnik-15-32
  Boermans R. 1715 DCSV-1+2
328. Ameling Bob 1714 Botwinnik-16+114
    Promotie-39  
  Schalen John 1714 RSC-8-12
330. Blanter Sofya 1712 DSC-65+20
  Noija Hans Ortwi 1712 DD-55= 
332. Manen Ruud van 1711 DD-56+24
333. Leentvaar Coen 1709 DSC-66+57
334. Heiden Jan v.d. 1708 SIO-5-33
    Schaakmat-19  
    WSC-27  
335. Spierings Ben 1706 SHTV-30-30
336. Dekker Theo 1705 SHTV-31  
  Ham Ben van 1705 HSV-9= 
338. Korving Cornelis 1704 DSC-67+25
339. Dijken Bert van 1703 RSC-9-18
  Jager Mark 1703 DCSV-2+24
  Kemeling Albert 1703 DSC-68+3
342. Busman Jan 1701 Promotie-40+28
  Leeuwen Jan van 1701 SIO-6+13
    WSC-28  
  Spronsen Mischa van 1701 Botwinnik-17+23
345. Mudde H. 1697 Pomar-7+1
346. Tol Henk van der 1696 Rijswijk-29-29
347. Tjioe Patrick 1694 Schaakhuis-22-58
348. Langerak Jan 1693 Haeghe Ooievaar-10-33
349. Dekker Jan 1692 Schaakmat-20+22
    WSC-29  
350. Berendse F.N. 1691 Pomar-8+28
  Holst Fred v.d. 1691 HSV-10= 
352. Broos Simon 1686 DSC-69+2
  Vromans Nico 1686 HSV-11+14
354. Yalçin Bilal 1682 DD-57+4
    Schaakhuis-23  
355. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
356. Berg Sandra v.d. 1679 Lierse-6-35
  Matai Rudi 1679 Promotie-41+38
358. Gaag Frits v.d. 1678 SIO-7+44
    Schaakmat-21  
    WSC-30  
  Ramondt Dennis 1678 RSC-BP-11-50
360. Kanbier Max 1677 Promotie-42+118
361. Arp Gerard 1675 Botwinnik-18-75
  Eijsbroek Dave 1675 Botwinnik-18-29
363. Stegenga F.J. 1673 DCSV-3+51
364. Gajadhar Sukul Vashish 1670 DSC-70  
    Prometheus-5  
365. Bons Maurits 1669 HSV-12+32
    Haeghe Ooievaar-11  
  Ferschtman Felix 1669 Pomar-9-35
  Kuyvenhoven Vincent 1669 WSC-31+33
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-30= 
369. Bartel Jan-Kees 1665 DD-58-8
370. Beekman G. 1664 Pomar-10-23
  Belt Henk van den 1664 DSC-71-68
  Königslöw Bas von 1664 Pomar-10  
373. Berkel Dennis van 1663 Lierse-7+69
  Kerkhof Cees 1663 Scheve Toren-15-9
375. Gijsen Carel 1662 Bobby Fischer-6-31
    Rijswijk-31  
  Hofstee Piet 1662 DD-59+5
    DSC-72  
    Prometheus-6  
  Strien Bart van 1662 Rijswijk-31-76
378. Guijt Erwin 1660 Promotie-43+6
  Sikkes Piet 1660 SHTV-32-94
380. Veenstra Arnt 1659 DSC-73-88
381. Cruden Marcel 1658 Schaakhuis-24+25
382. Zijden Gerard van der 1656 RSC-BP-12-29
383. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-12= 
384. Boersma Franke 1653 Haeghe Ooievaar-13+12
385. Wiegerink Ruben 1652 DD-60= 
    SHTV-33  
386. Claushuis Michael 1651 Bobby Fischer-7+6
387. Breton Mark 1650 DSC-74+135
  Toxopeus Max 1650 Promotie-44-16
389. Bruin Wouter de 1649 Rijswijk-33+25
  Meiden Geurt Jan van der 1649 SHTV-34-4
391. Horst Gerrit 1648 DD-61-9
392. Ee Winston van 1647 Rijswijk-34+17
393. Dijk Teun van 1646 Lierse-8-108
  Pietersma Douwe 1646 Schaakmat-22-2
    WSC-32  
395. Kampen Frans van 1643 DD-62+5
  Nierop Dominique 1643 Haeghe Ooievaar-14+54
397. Brinkman Dirk 1642 Promotie-45-29
398. Kuyvenhoven Vincent 1640 Schaakmat-23= 
    WSC-33  
399. Nies Dingeman van 1639 Promotie-46-18
400. Martens Frans 1638 Promotie-47-14
401. Arkesteijn Jaco 1637 DD-63+80
  Groothuis Willem 1637 Bobby Fischer-8-16
403. Engering Frans 1633 DD-64+20
404. Gelpke René 1632 DSC-75-38
405. Ende Jan van den 1631 Schaakmat-24+6
    WSC-34  
  Liefde Jan 1631 Haeghe Ooievaar-15+12
407. Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-16= 
  Taverne Nadeem 1630 HSV-13-84
    Schaakhuis-25  
409. Kranenburg Sebastiaan 1629 Rijswijk-35-7
410. Broekhuizen Tom 1627 DSC-76+75
  Laan Hugo van der 1627 DSC-76-9
  Loke J.A. 1627 HSV-14+4
  Merle Robert 1627 SIO-8+59
    Schaakmat-25  
    WSC-35  
414. Hazeu Cock 1626 Lierse-9+56
415. Bergers Wim 1625 Scheve Toren-16-9
416. Wentholt Frans 1623 DD-65-33
417. Goudriaan Willem 1621 DD-66= 
  Huygen Kees 1621 DSC-78-16
  Krikorian Olivier 1621 Novelty Destr.-9+332
420. Buis Kees 1620 DD-67= 
421. Mittertreiner Aad 1618 HSV-15-59
  Nieuwkerk Leen van 1618 Schaakmat-26-14
    WSC-36  
423. Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-17= 
  Kraan-Valstar Anja van der 1617 SIO-9+43
    WSC-37  
  Pol Theo van der 1617 Schaakmat-27+22
    WSC-37  
426. Luyendijk Jaap 1616 Haeghe Ooievaar-18-6
    SHTV-35  
  Sierksma Wybe 1616 DSC-79+40
428. Veen Reinier van der 1614 DCSV-4+23
429. Alsemgeest Nico 1613 Lierse-10+10
  Dalen Willem van 1613 Botwinnik-20-18
  Herpen Max van 1613 DD-68-7
  Quak Piet 1613 Lierse-10+81
  Venema Kees 1613 DSC-80+18
434. Eijk Aad 1612 Haeghe Ooievaar-19+24
435. Coers Frans 1611 SHTV-36+16
436. Dijk Pascal van 1609 Lierse-12-6
  Veen Rens ter 1609 DCSV-5-65
    Pomar-12  
438. Wuister Jan 1607 RSC-BP-13-13
439. Taanman Peter 1605 Haeghe Ooievaar-20-7
440. Koks Paul 1604 DD-69+50
    RSC-BP-14  
    Schaakhuis-26  
441. Nicolaas Han 1603 HSV-16+82
    Pomar-13  
    Schaakhuis-27  
442. Jong-v/d Berg Gera de 1601 Lierse-13-47
443. Pree Jan de 1600 RSC-10-7
444. Bruin Jos 1599 Schaakmat-28+2
    WSC-39  
  Lantzendörffer Floris 1599 Rijswijk-36-28
446. Berger Marc 1598 Rijswijk-37-1
  Tamerus Jan 1598 Lierse-14-19
448. Alvares Eric 1596 SHTV-37-18
449. Reiding R. 1594 Scheve Toren-17-10
450. Zuidgeest Jordy 1593 Schaakmat-29+6
    WSC-40  
451. Tjin a Lien Ike 1592 Voorburg-4+83
452. Bilars Gerard 1591 DSC-81-28
453. Otter Kees den 1590 Rijswijk-38-31
  Veldhuizen Jan 1590 Promotie-48-35
455. Meer Jan 1589 Haeghe Ooievaar-21-5
456. Kaan Jan-Evert 1587 DD-70= 
457. Smallenbroek Hans 1586 DD-71+220
458. Eveleens Ed 1585 Promotie-49-108
459. Cornejo Carlos 1584 DCSV-6+51
460. Frehe Antoon 1583 DSC-82+2
  Goebertus Adrie 1583 Voorburg-5+1
  Swinkels Raymond 1583 Rijswijk-39-26
463. Hove Johan-Mart ten 1573 DD-72-5
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1573 Lierse-15-63
  Wagner André 1573 Haeghe Ooievaar-22-46
    SHTV-38  
466. Hennink Dick 1568 DD-73-19
467. Rijkom Wouter van 1567 Promotie-50-72
468. Bottema Elmar 1566 Bobby Fischer-9= 
469. Wit Jacques de 1565 HSV-17+11
470. Toledo Ben 1564 RSC-11+14
  Velzen Martin van 1564 RSC-BP-15-23
472. Meij Marc de 1563 Schaakhuis-28-75
  Steenweg Paul 1563 DCSV-7+13
474. Verploegh Henk 1562 RSC-BP-16-1
475. Dop Erik van 1561 Novelty Destr.-10-21
    Rijswijk-40  
476. Haisma Hans 1560 SIO-10-24
    WSC-41  
  Lindhout Danny 1560 SHTV-39+1
  Weijde Andre van der 1560 Schaakmat-30-130
    WSC-41  
479. Zeilstra Lie 1559 RSC-12-65
480. Verheijen Jan 1558 SHTV-40-36
  Vorselen Theo van 1558 DD-74-35
482. Ganguly Sumit 1556 DSC-83  
  Jong Bob de 1556 Botwinnik-21+35
484. Breugel Eric van 1555 Haeghe Ooievaar-23+42
485. Huitema Doeke 1553 Rijswijk-41+34
  Weel Toon van 1553 DD-75-13
487. Maliepaard Kees 1552 Promotie-51-32
488. Man Peter de 1550 Pomar-14+7
  Staden sr. Martin van 1550 Promotie-52-33
490. Rijkom Reinout van 1547 Promotie-53-26
491. Fikkert Harold 1545 SHTV-41= 
  Sutrisno Agus 1545 Scheve Toren-18+5
493. Rutten G. 1544 Scheve Toren-19-48
494. Suijker Koos 1543 Haeghe Ooievaar-24+11
495. Arpaci Mutlu 1542 Novelty Destr.-11+20
496. Meijer Gerard 1541 Bobby Fischer-10-51
497. Franke Arie 1538 Botwinnik-22+42
498. Gallardo Banez Felipe 1535 Rijswijk-42-16
499. Blaas L.J. 1533 Pomar-15= 
  Kemeling Leen 1533 SIO-11-13
    WSC-43  
  Perluka Han 1533 Botwinnik-23-5
502. Molinari Fausto 1531 Novelty Destr.-12+70
503. Berg Geert 1529 Haeghe Ooievaar-25+6
504. Flikweert Kees 1528 Schaakmat-31-57
    WSC-44  
  Jong Arie de 1528 Lierse-16-49
506. Pisano Matteo 1526 Novelty Destr.-13= 
507. Frima Erik 1525 DD-76+3
508. Knigge Mark 1524 Rijswijk-43-1
509. Mokadem Mohamed 1523 RSC-13+22
510. Albers Merlijn 1522 Botwinnik-24+45
511. Gelder Kees van 1521 SHTV-42+10
512. Steemers Vincent 1520 Pomar-16+5
  Zijlstra Lex 1520 Voorburg-6-18
514. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-17= 
  Remmerswaal W. 1519 DD-77+19
    HSV-18  
  Walder Bart 1519 RSC-14-54
517. Sidoti Filippo 1518 Novelty Destr.-14-49
518. Noordam Arjen 1517 Lierse-17= 
519. Honderd Ger 1516 DSC-84-85
    Prometheus-7  
520. Warmenhoven Robert 1513 Haeghe Ooievaar-26-7
521. Karagantcheff Dimitri 1510 DD-78+59
    Schaakhuis-29  
522. Riemersma Peter 1509 DD-79= 
523. Groot Martin de 1508 RSC-BP-17+10
  Patty F al 1508 RSC-15+26
    Voorburg-7  
  Poots Rene 1508 DSC-85-35
526. Leij Edwin 1507 Haeghe Ooievaar-27-89
  Stoops Michael 1507 DSC-86+259
    Prometheus-8  
528. Davazdahemami Arzhang 1506 DSC-87-73
529. Onselen Guido van 1505 Schaakhuis-30+36
530. Klaveren Justus van 1504 SHTV-43+76
531. Boot Otto 1503 Botwinnik-25+62
532. Knigge Hans 1502 Rijswijk-44-3
533. Mulderij Jesse 1501 DSC-88  
534. Feenstra Han 1499 RSC-BP-18-13
535. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-19= 
  Middendorp Ton 1496 RSC-16= 
  Wal Martin van der 1496 SIO-12+37
    Schaakmat-32  
    WSC-45  
538. Veen H. ter 1492 DCSV-8-24
539. Nieswaag Hans 1490 Lierse-18-59
  Nitzsche Edo 1490 RSC-17-122
541. Gerritsma Bert 1489 HSV-20-65
  Lucas Herman 1489 RSC-BP-19+22
  Roeleveld Patrick 1489 HSV-20-7
544. Mac Gillavry Will 1488 Botwinnik-26-63
545. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
  Vliet Loek van 1486 HSV-22  
547. Berg Johan van den 1483 Lierse-19-20
548. Valk Dick 1481 Lierse-20-206
549. Buijs Gerard 1480 Lierse-21+70
550. Vosooghi Dizaji Mehdi 1476 DD-80  
551. Eibergen Robert van 1474 DD-81+56
    Novelty Destr.-15  
552. Dirkse Simon 1472 DSC-89+8
  Huisman Edgar 1472 DSC-89-48
  Ouwehand Tjeerd 1472 Schaakhuis-31-18
  Prins Leen 1472 Schaakmat-33+5
    WSC-46  
556. Woestenenk John 1471 Pomar-18-4
557. Butterman Gert 1468 Pomar-19= 
  Heyningen Ruud van 1468 Lierse-22+23
  Schuyer Eddy 1468 Bobby Fischer-11+23
  Spaans Leen 1468 DD-82-22
561. Felix Rob 1467 Rijswijk-45-38
562. As Jacques 1466 HSV-23-31
    RSC-18  
563. Dijkstra Rob 1464 SHTV-45= 
564. Swieten Simon van 1462 Lierse-23+55
565. Rodijnen Rinus 1460 Lierse-24+9
566. Vries Rob de 1458 Promotie-54+103
567. Ruiter Rein de 1457 DD-83-29
568. Tesselaar Cor 1456 DD-84-63
569. Helm Alfred van der 1454 DD-85-6
570. Croes Koos 1452 Haeghe Ooievaar-28-28
  Doeves Bram 1452 Botwinnik-27+7
  Hofland Jeffrey 1452 SIO-13+7
    Schaakmat-34  
    WSC-47  
573. Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-20= 
  Zonneveld Jan 1451 Prometheus-9+104
575. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-35= 
  Zuyderwijk Gerard 1447 SIO-14-52
    Schaakmat-35  
    WSC-48  
577. Splint Rob 1441 Botwinnik-28-29
578. Trompetter Remco 1440 WSC-49-117
579. Klijnsma Richard 1436 Scheve Toren-20-54
580. Engelen Niels 1435 DD-86= 
  Hessels W.B. 1435 HSV-24-40
582. Hinkenkemper Ben 1432 RSC-19-30
    Voorburg-8  
583. Verwaart D.J. 1431 HSV-25= 
584. Blanter Marfa 1430 DSC-91+328
585. Meer Frank van der 1428 Pomar-21= 
586. Jacobs H. 1427 Pomar-22+13
  Zwart Ard v.d. 1427 SHTV-46+1
588. Poot Wim 1426 Lierse-25-6
589. Hendriks Hans 1424 Haeghe Ooievaar-29-48
  Rietveld Aart 1424 Voorburg-9-86
591. Jong Dick de 1423 HSV-26= 
  Varenkamp Frits 1423 Botwinnik-29-74
    Promotie-55  
593. Zwemstra Bert 1421 DSC-92-39
    Prometheus-10  
594. Vreede Henk de 1420 Botwinnik-30+20
595. Kolk Jan v.d. 1417 DSC-93-15
    Prometheus-11  
596. Orie Erik 1416 Rijswijk-46= 
  Vries Auke de 1416 DD-87+74
598. Schoon Chris 1415 Promotie-56+9
  Vries Peter de 1415 Schaakmat-37+18
    WSC-50  
600. Trommel J.C. 1412 DCSV-9= 
601. Hanemaaijer Piet 1409 Botwinnik-31-24
  Rijswijk Tim van 1409 Pomar-23= 
603. Krempel Jordy 1407 DSC-94+8
604. Graaf Rob v.d. 1406 Schaakhuis-32+18
  Lohrer M.T.A. 1406 Pomar-24-38
606. Schreuder Ferdinand 1405 DSC-95  
607. Thu Kyaw Moe 1403 Schaakhuis-33-11
608. Albertus Bram 1399 Promotie-57+252
609. Heide Jelle v.d. 1389 HSV-27-61
    RSC-20  
610. Hijma Pieter 1388 Promotie-58-53
  Witjens Theo 1388 Botwinnik-32+19
612. Beekman Loek 1387 Pomar-25+75
  Homulle Harald 1387 Haeghe Ooievaar-30-32
614. Astudillo Reinaldo 1384 DSC-96  
615. Akkerboom Broer 1383 Rijswijk-47+39
  Calje Adrey 1383 Botwinnik-33+67
    Voorburg-10  
617. Scherpenisse Rob 1381 DSC-97-33
618. Liefde Michelle 1380 Haeghe Ooievaar-31+19
619. Al Sam Husham 1379 Botwinnik-34+59
  Werven H. van 1379 Promotie-59= 
621. Bragonje Henk 1377 Promotie-60-6
622. Bom Aad 1376 Schaakmat-38= 
    WSC-51  
623. Blaauw Frans 1375 Bobby Fischer-12-16
624. Salomons Quinten 1374 SHTV-47-3
625. Berger Rob 1369 RSC-BP-20-48
626. Ahn Willy 1366 RSC-21-26
627. Roo Jeroen de 1361 Promotie-61-17
628. Middeldorp Aad 1359 Haeghe Ooievaar-32-26
  Pettinga Paul 1359 Botwinnik-35-31
630. Sluis Bert v.d. 1357 RSC-22-11
631. Hählen Ruud 1354 HSV-28= 
632. Boekestijn Piet 1349 Lierse-26-76
633. Haaksma Freek 1348 Voorburg-11= 
  Zonderland Herman 1348 DSC-98-52
635. Duivenboden Rob 1344 Haeghe Ooievaar-33-50
  Ellmann Gabor 1344 Bobby Fischer-13  
  Groot Pieter de 1344 Botwinnik-36-56
  Nienhuis Jan 1344 Voorburg-12-68
639. Boer Ruut de 1343 RSC-BP-21-26
640. Coenders Hans 1341 HSV-29+51
641. Meiden Pim van der 1340 SHTV-48+2
642. Meer Lex van der 1335 SHTV-49+12
643. Koornneef Arie 1333 Lierse-27-10
644. Gastaldi G. 1320 Novelty Destr.-16+2
    Pomar-26  
645. Dalfsen Richard van 1319 HSV-30-19
  Hendriks Hans 1319 DSC-99+16
    Prometheus-12  
647. Meijer Wim 1318 Pomar-27+10
  Wulffers Louis 1318 Haeghe Ooievaar-34-3
649. Lagerwerf Leen 1313 Lierse-28-39
650. Rosenstand Selwyn 1312 DD-88+63
651. Rijn Patrick 1311 Botwinnik-37+97
    Haeghe Ooievaar-35  
652. Soeterbroek Piet 1309 Botwinnik-38-26
653. Ende Henk van den 1304 Lierse-29+2
654. Huybens Peter 1300 HSV-31-8
655. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13= 
656. Leite Scot 1294 Schaakhuis-34+353
657. Rietveldt Alexander 1293 SHTV-50+21
  Vetten Piet de 1293 Lierse-30+14
659. Modderman Arent 1292 Botwinnik-39-20
660. Asperen Hans van 1282 Botwinnik-40+5
  Haaren Yestin van 1282 Promotie-62+122
662. Hijman H.A.P. 1281 Pomar-28+37
663. Bergers Jos 1279 Pomar-29-4
  Tiersma Jan Bouke 1279 Schaakmat-39+4
    WSC-52  
665. Grootscholten Leo 1271 SIO-15+23
    Schaakmat-40  
    WSC-53  
666. Visser Hans 1266 RSC-23+34
    Voorburg-14  
667. Oosterom Gerrit 1265 Lierse-31-117
668. Heufke Kantelaar Rob 1260 RSC-24-20
669. Swanink Koos 1258 Prometheus-13+128
670. Persoon Nick 1256 Lierse-32+178
  Rijkom Vincent van 1256 Promotie-63-53
672. Bijster Harmen 1255 Botwinnik-41= 
  Dongen Sam van 1255 Promotie-64+72
  Riet Paul van 1255 DSC-100-159
675. Bergenhenegouwen Michel van 1254 Schaakmat-41  
    WSC-54  
676. Jong Aad de 1251 DSC-101-22
677. Feringa Andre 1250 Lierse-33+64
678. Bouma Henk 1249 SHTV-51-125
679. Groot Bertus 1248 Schaakmat-42-101
    WSC-55  
680. Wissen Tibo van 1247 Promotie-65= 
681. Caspers Eric 1243 Botwinnik-42-9
  Ham Torsten van 1243 Promotie-66+105
683. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-36= 
684. Torenstra Jan 1241 DSC-102+61
    Prometheus-14  
685. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-103= 
    Prometheus-15  
  Willik Bert van der 1238 DSC-103+29
687. Kröschell Wim 1230 Lierse-34+49
688. Ham Joop van 1228 DSC-105-60
689. Albers Pelle 1224 Botwinnik-43  
690. Battes Frans 1219 Botwinnik-44-5
691. Kuijper Wim 1216 Lierse-35-97
  Rens Hans 1216 Botwinnik-45-2
693. Luk Thomas 1212 SHTV-52+6
694. Knaap Jos van der 1204 Schaakmat-43+9
    WSC-56  
  Samuels de Wilde Bernard 1204 Bobby Fischer-14+30
696. Oomes Marijn 1202 Schaakmat-44-65
    WSC-57  
697. Marle Roelof van 1197 Rijswijk-48  
698. Fehér Tomás 1196 Bobby Fischer-15+130
699. Ende P.J. van der 1189 Schaakmat-45  
    WSC-58  
700. Kolmeschate Rob van 1186 Lierse-36+41
701. Jansen Niels 1183 DSC-106  
702. Calje Fong Li 1181 Promotie-67-1
  Kruijs Arno 1181 Haeghe Ooievaar-37-6
  Vries John de 1181 RSC-25-123
705. Prins Jan 1167 Lierse-37= 
706. Hanewald Ernst 1165 DSC-107-123
707. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-46= 
    WSC-59  
708. Ketting Sebastiaan 1157 Rijswijk-49+110
709. Hogezand Raf van 1156 DD-89+28
710. Berg Co v.d. 1153 Lierse-38-49
711. Keuzenkamp Monique 1147 HSV-32-68
    RSC-26  
712. Kommer Jan 1142 Rijswijk-50-15
713. Cvetkovic Dusan 1139 Bobby Fischer-16+46
  Helfteren Twan van 1139 DCSV-10+20
715. Vermeulen Wim 1138 SHTV-53-50
716. Helfferich Gert 1137 Bobby Fischer-17+24
717. Wilms Ivo 1133 Scheve Toren-21-11
718. Onderwater Michel 1127 Schaakmat-47-44
    WSC-60  
719. Veerkamp Wim 1107 Rijswijk-51+78
720. Valstar-Valstar Nel 1104 Lierse-39-70
721. Lohuis Anton 1095 Schaakmat-48+1
    WSC-61  
722. Happee Rinco 1089 Lierse-40+66
723. Oomes Ad 1088 Schaakmat-49-22
    WSC-62  
724. Narayan Nishant 1084 DSC-108  
725. Tryfonas Nikolaos 1078 Novelty Destr.-17  
726. Zwaartman Danny 1077 Schaakmat-50  
    WSC-63  
727. Baak Paul 1071 Voorburg-15  
728. Vegt Maarten van der 1066 SHTV-54+101
729. Arslan Sezer 1059 Rijswijk-52  
730. Rubert Mireille 1021 Rijswijk-53-85
731. Geene Ilse 1019 Promotie-68-58
732. Smit Stijn de 1017 Scheve Toren-22-40
733. Vuong Mitchell 1008 SHTV-55+12
734. Kaersenhout Diego 1006 Pionnetjes-2+193
735. Boonman Wil 1005 Scheve Toren-23+37
736. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-46= 
737. Kanbier Guy 987 Promotie-69+18
738. Ee Ron van 986 Rijswijk-54-33
739. Bogaartz Theo 975 Haeghe Ooievaar-38+174
  Bronswijk Peter 975 Schaakmat-51  
    WSC-64  
741. Peeters Ward 950 Scheve Toren-24  
742. Boubal Matthieu 946 Scheve Toren-25-75
743. Togt Noud van der 943 SHTV-56+44
744. Sevink Bas 938 Promotie-70  
    Rijswijk-55  
745. Beekman Twan 916 DSC-109  
746. Dillen Ed van 914 Bobby Fischer-18= 
747. Heskes Johan 912 Promotie-71+90
748. Heskes Ebba 909 Promotie-72+117
749. Yigitturk Berke 904 SHTV-57= 
750. Krahe Enrique 898 DSC-110  
751. Luk Ricki 882 SHTV-58= 
752. Peursen Timo van 868 Rijswijk-56+193
753. Bastiaannet Casper 851 Haeghe Ooievaar-39  
754. Raulji Kavya 806 Bobby Fischer-19+96
755. Vuong Joëlle 766 SHTV-59= 
756. Dappere Arthur de 757 Promotie-73+3
757. Meijer Kim 721 Pionnetjes-3+80
758. Brummelkamp Martin 682 SHTV-60  
759. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-40= 
760. Bakker Thomas den 654 Bobby Fischer-20  
    Promotie-74  
761. Wijtsma Aurelius 601 Bobby Fischer-21-2
762. Meerts Gerrit 584 Rijswijk-57  
763. Willemse Shamati 539 Pionnetjes-4  
764. Schravendijk Joshua van 536 Promotie-75= 
765. Dongen Jesse van 502 Pionnetjes-5-68
    Promotie-76  
766. Keij Siemon 497 Paris-1  
767. Rijk Geert de 477 Bobby Fischer-22= 
768. Veerkamp Elton 476 Rijswijk-58  
769. Gui Steven 310 Bobby Fischer-23= 
770. Dongen Lana van 225 Pionnetjes-6+70
    Promotie-77  
Artikel aangelegd op: 13-11-2015
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.