Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Indeling
Reglement
Prinsenstad
Algemeen
Eindstand
Verslagen
Sponsors
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
OPK 2018
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (jeugd)
Diego Kaersenhout wint Grand Prix 5 bij Haeghe Ooievaar
Geschreven door Timo Bottema   
04-04-2015
Met 133 deelnemers was de 5e Grand Prix van Haeghe Ooievaar op zaterdag 28 maart weer vanouds druk bezet. Er kwamen op het laatste moment nog een 8-tal onverwachts opdraven. Die konden gelukkig nog een plekje krijgen in een van de 22 groepen verspreid over het Hofdstad College aan de Albardastraat.

In de hoogste groep A moest wel een tafeltje bijgezet worden om alle 8 deelnemers in deze groep een plek te geven. Deze groep werd verdiend gewonnen door Diego Kearsenhout (Pionnetjes) met 5,5 uit 7, gevolgd door Bram Albertus (Promotie) met 5 uit 7 en Cedric Kerkmeester (KlimOp) met 4,5 uit 7. Eervolle vermelding voor Ebba Heskes (Promotie) die vrijwillig van groep B naar groep A verhuisde en met 2 uit 7 zevende werd. Miki Bayrak (Bobby Fischer), terug na 4 jaar afwezigheid, kon zijn favoriete rol niet geheel waarmaken en werd gedeeld 4e samen met Dusan Cvetkovic (Bobby Fischer) met 4 uit 7.

Aarnout Neeleman, Radi Georgiev, Casper de Beus (allen Heaghe Ooievaar) werden de lokale helden door resp. groep 16, 17 en 18 te winnen.

De Lucky-loser prijzen waren voor Maks Karsarov (DSC), Kader Yilderim (geen), Aiden Sahadat (PCA), Vikram Klaassens (Botw) en Victor Faber (H.Ooi).

Met dank aan alle begeleiders en hulpkrachten: Dominique, Tjebbe, Franke, Louis, Koos, Michelle, Harald, Marijke, Guy, Arjen, Jan, Wim & Eric.

Vanwege een technisch probleem laten de GP tussenstanden nog even op zich wachten. De ratings worden later deze week bijgewerkt.

Uitslagen


Formule 1 groep A
 1  Diego Kaersenhout      5,5  + 44  827   Pion     D 122
 2  Bram Albertus          5    + 13  875   Prom     D 120
 3  Cedric Kerkmeester     4,5  - 13  910   Klimop   D 118
 4  Miki Bayrak            4    + 22  776   BF       AB116
 4  Dusan Cvetkovic        4    + 35  739   BF       D 116
 6  Johan Heskes           2    - 22  747   Prom     D 108
 7  Ebba Heskes            2    - 9   712   Prom     C 108
 8  Berke Yigitturk        1    - 37  714   SHTV     D 104

Formule 1 groep B
 1  Kaido Lorenzo          4,5  + 38  701   SHTV     C 116
 2  Liam van den Heuvel    3,5  + 19  676   SHTV     D 112
 3  Lucas Zuurmond         3    + 14  646   Messem   D 110
 4  Amin Harchaoui         2,5  + 17  586   BF       EH108
 5  Yuhao Chen             1    - 24  601   Pion     D 102
 6  Sidhart Panday         0,5  - 39  609   Prom     C 100

Groep 1
 1  Arthur de Dappere      4    + 27  651   Prom     C 112
 2  Ciro Catalan           3    + 14  606   Botw     EH108
 3  Noah Desabandu         3    + 7   632   Prom     EH108
 4  Peer Wijshoff          2          559   SHTV     D 104
 5  Ismar Jeginovic        2    - 4   578   Pion     D 104
 6  Gerrit Meerts          1    - 20  542   Rswk     C 100

Groep 2
 1  Jesse van Dongen       5    + 46  646   Prom     EH114
 2  Rens van der Weerden   3,5  + 21  597   Prom     C 108
 3  Viktor Faber           2,5  + 8   548   Ha.Oo.   AB104
 4  Didier Prinzen         2,5  + 6   557   Voorb    C 104
 5  Matthijs van Delft     1,5  - 14  535   Botw     EH100
 6  Rani Malhoe            0    - 44  505   DSC      C 94

Groep 3
 1  Diron Lorenzo          4    + 32  573   SHTV     D 108
 2  Caspar Schaareman      3,5  + 28  539   ST       C 106
 3  Elton Veerkamp         3    + 19  525   Rswk     D 104
 4  Jasper Ivens           2,5  + 2   540   DSC      D 102
 5  Tomas Raphet Meeng     2    - 12  547   Prom     C 100
 6  Joël Desabandu         1    - 24  498   Prom     D 96

Groep 4
 1  Luka Janssen           4    + 37  503   EVB      EH106
 2  Edlan Boender          3    + 15  493   BF       EH102
 3  Maks Katsarov          3    + 13  498   DSC      D 102
 4  Mike van Leeuwen       3    + 8   517   ST       D 102
 5  Lana van Dongen        2    - 6   476   Prom     D 98
 6  Gawan den Dulk         0    - 43  421   Ha.Oo.   D 90

Groep 5
 1  Yisha Chen             4    + 36  474   Pion     EH104
 2  Stach Redeker          3    + 13  470   Prom     D 100
 3  Kader Yilderim         3    + 12  470   -geen    EH100
 4  Sina Shafie            3    + 12  474   Prom     EH100
 5  Max van Koppen         2    - 4   434   Schmt    EH96
 6  Jona van der Vlist     0    - 46  404   Ha.Oo.   D 88

Groep 6
 1  Chi Yun Cchung         9    + 89  488   -geen    D 104
 2  Britt Meder            5,5  + 25  410   Pion     EH97
 3  Milan van Knijff       5    - 14  442   Prom     D 96
 4  Kaj Boonman            4,5  - 12  414   ST       D 95
 5  Timme Maatman          4    + 6   364   -geen    EH94
 6  Aiden van Dijk         2    - 70  378   Prom     EH90

Groep 7
 1  Djezz Kanbier          9    + 73  476   Prom     EH102
 2  Milos Ridderplaat      7,5  + 50  434   DD       D 99
 3  Christiaan Smeets      6    + 41  372   EVB      EH96
 4  Robin van Leeuwen      5          385   SHTV     EH94
 5  Koen Steenhuijsen      2,5  - 48  332   -geen    EH89
 6  Samuel Achterberg      0    - 91  272   PCA      D 84

Groep 8
 1  Marnick Bus            7,5  + 52  408   -geen    EH97
 2  Auke Driessen          7    + 45  393   -geen    EH96
 3  Valentijn Moetwil      6    + 26  373   EVB      EH94
 4  Nemo de Klerk          5,5  + 15  363   ST       D 93
 5  Lorenzo Broeksteeg     2    - 56  296   -geen    D 86
 6  Loïc Petit             2    - 58  298   EVB      EH86

Groep 9
 1  Nyuk Lyn Cchung        10   + 88  429   -geen    EH100
 2  Amir Antonio de Jesus  7    + 44  345   Pion     D 94
 3  Stefan van Eyk         6    + 7   349   Prom     C 92
 4  Mauringh van Beurden   3,5  - 37  290   -geen    EH87
 5  Albert Hovanishan      3    - 46  278   Pion     EH86
 6  Malik Idrisov          0,5  - 9   155   EVB      EH82

Groep 10
 1  Adinda van Delft       8    + 65  373   Botw     EH94
 2  Joaquin Aarts          6    + 25  331   RSRIT    EH90
 3  Ijsbrand Bokma de Boer 5    + 7   309   -geen    EH88
 4  Aiden Sahadat          5    + 2   317   PCA      EH88
 5  Sam Wong               3    - 34  270   ST       D 84
 6  Laurentia Broeksteeg   3    - 41  282   -geen    C 84

Groep 11
 1  Yuvraj Klaassens       7,5  + 56  339   -geen    EH91
 2  Alex Overdiek          6    + 31  301   SHTV     D 88
 3  Sjef Lane              6    + 26  308   Schmt    D 88
 4  Boris Gerritsen        4,5  - 7   282   BF       EH85
 5  Bas de Torbal          4    - 20  278   Ha.Oo.   D 84
 6  Mees van Rooij         2    - 61  239   BF       EH80

Groep 12
 1  Robert Katsarov        7    + 47  308   DSC      EH88
 2  Mehmet Aydin           6    + 25  290   -geen    EH86
 3  Aneesh Ramnath         5,5  + 16  278   Ha.Oo.   EH85
 4  Justin Volger          5    - 9   291   BF       EH84
 5  Katja de Bruijn        3,5  - 22  236   Prom     D 81
 6  Geralds Zutis          3    - 33  227   DSC      EH80

Groep 13
 1  Cedric Hartong van Ark 10   + 102 356   -geen    EH92
 2  Jelle van der Meulen   6,5  + 32  288   SHTV     EH85
 3  Maarten de Bruijn      4,5  - 6   245   Prom     EH81
 4  Thijs Grossat          4    - 16  234   -geen    EH80
 5  Melissa de Wolf        3    - 36  214   DSC      EH78
 6  Diederik de Lint       2    - 52  188   -geen    D 76

Groep 14
 1  Aryan Javanmardi       9    + 82  320   Prom     EH88
 2  Luna Catalan           8    + 65  294   Botw     D 86
 3  Etienne Foissard       6    + 21  261   DSC      D 82
 4  Magnus Eckstein        4    - 15  215   DD       D 78
 5  Thomas Alvares         2,5  - 44  183   SHTV     EH75
 6  Quinten Reijnen        0,5  - 85  145   DD       D 71

Groep 15
 1  Ivan Nezhkin           10   + 103 328   DD       EH88
 2  Nick Lai               7    + 44  268   Pion     EH82
 3  Vikram Klaassens       4,5  - 5   216   Botw     EH77
 4  Diederick Wennekes     4,5  - 7   218   ST       EH77
 5  Otto Hendriks          3    - 35  185   -geen    EH74
 6  Julia Bemener          1    - 77  148   PCA      D 70

Groep 16
 1  Aarnout Neeleman       9,5  + 93  313   Ha.Oo.   D 85
 2  Tim van Bosse          7,5  + 53  273   -geen    D 81
 3  Joey Toet              6,5  + 35  251   Ha.Oo.   D 79
 4  Boudewijn van de Velde 3,5  - 27  193   -geen    D 73
 5  Joel Jirlow            2    - 56  163   DD       EH70
 6  Ethan Chang            1    - 75  140   ST       EH68

Groep 17
 1  Radi Georgiev          8,5  + 74  284   Ha.Oo.   EH81
 2  Rebecca van der Wiel   7    + 44  254   -geen    EH78
 3  Hyejun Hwang           6,5  + 34  244   Prom     EH77
 4  Olivier Sanders        5    + 4   214   -geen    D 74
 5  Julie Louwman          2,5  - 46  164   -geen    D 69
 6  Hayden Topsis          0,5  - 86  124   Prom     EH65

Groep 18
 1  Casper de Beus         7    + 45  242   Ha.Oo.   D 76
 2  Deshay Ori             6,5  + 39  225   Prom     D 75
 3  Vinay Jankipersad      6,5  + 30  238   Botw     EH75
 4  Talha Yilderim         5,5  + 13  214   -geen    EH73
 5  Davy Toet              3,5  - 18  161   Ha.Oo.   EH69
 6  Daan dEngelbronner     1    - 86  138   -geen    EH64

Groep 19
 1  Yusri Harchaoui        9    + 47  295   BF       EH78
 2  Benjamin de Kousemaeker
                           9    + 71  247   -geen    EH78
 3  Lilianne Smeets        5    - 9   167   EVB      EH70
 4  Timo van Knijff        4,5  - 20  158   Prom     D 69
 5  Joep Constandse        2,5  - 70  140   -geen    D 65

Groep 20
 1  Vhinnzee Kanbier       8    + 78  179   Prom     EH74
 2  Tim de Torbal          7,5  + 67  171   Ha.Oo.   EH73
 3  Jana dEngelbronner     7    + 44  180   -geen    EH72
 4  Ivan Furcic            4    - 14  118   Ha.Oo.   EH66
 5  Maarten Alvares        2,5  - 44  88    SHTV     EH63
 6  Hannah Wijshof         1    - 106 104   -geen    EH60
Artikel aangelegd op: 04-04-2015
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.