Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
Goede start Grand Prix seizoen
Geschreven door Timo Bottema   
09-10-2013
Op zondagmidag 6 oktober organiseerde de HSB de eerste Grand Prix van het seizoen. In de Kameleon waren maar liefst 151 deelnemers te vinden, we moeten precies 20 Grand Prix terug in de tijd om een Grand Prix te vinden met meer deelnemers. Destijds kwamen er op de Grand Prix van Schaakmat 156 spelers af.

 

Verslag

Een goed begin dus van het nieuwe seizoen! Mede ook dankzij de groepsleiders: André Wagner, Davy de Stoppelaar, Marco de Oude, Wim Veerkamp, Margreet Mol, Marijke Meijering, Peter Ketting, Dingeman van Nies, Melchior Vesters, Ton Bodaan en dhr. Tjong. HSB-jeugdleider Carel Gijsen en Eric van der Marel hadden de algemene leiding bij deze HSB-Grand Prix. Timo Bottema was door voorganger Johan Voorberg, die het 19 jaar deed, ingewerkt en had alle groepen ingedeeld.

Dat alles op rolletjes liep, was voor een groot deel ook te danken aan Giovanni en Atie van Leeuwen van de bar!

De overige Grand Prix worden door een club georganiseerd.

Cijfers

Er waren 134 ingedeelde spelers. Met 5 zieken/afmeldingen/wegblijvers en 22 onverwachte of te laat aangemelde speler, konden we met 151 deelnemers van start gaan. (Voortaan graag op tijd aanmelden, ouders en jeugdleiders!)

Er waren 118 spelers lid van een club: 3-Torens (2), Bobby Fischer (4), Botwinnik (2), CSV (3), DD (1), DSC (1), Fianchetto (1), Klim-Op (9), Kralingen (5), Leiderdorp (4), Messemaker (3), Pionnetjes (11), Promotie (25), RSR Ivoren Toren (4), Rijswijk (13), SHTV (12), Spijkenisse (10), Scheve Toren (5), Voorburg (1), Voorschoten (2). Opvallend veel schoolschakers werden aangemeld door Frank Thoma!

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen viel, krijgt een pechvogelprijs, helaas waren de pechvogelprijzen op dus de volgende twaalf (!) spelers krijgen bij het volgende Grand Prix toernooi hun prijs uitgereikt:  Alex Colling, Hajo Wennekes, Jesse Verhart, Joël Desabandu, Jos van Duynhoven, Kavya Raulji, Lars Janssen, Roger vd Bosch, Sabri Kilic, Stijn Schmal, Winston Tjong en Yassin Morabit. Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. 

De Grand Prix tussenstand wordt vanaf Grand Prix 3 bijgewerkt, de ratinglijsten zijn inmiddels aangepast.

Uitslagen: 

Formule 1 groep A
1  Max Kanbier            4,5        968   Prom     AB 118
 2  Youri Verlinde         4    + 27  791   Fianchet AB 116
 3  Leonardo Ayala         2,5  + 12  702   RSRIT    AB 110
 4  Ivan Kapitonenko       2    + 12  648   Pion     C  108
 5  Vinh Nguyen            1,5  + 8   608   Spijk.   EH 106
 6  Torsten van Ham        0,5  - 35  694   Prom     C  102
Formule 1 groep B
1  Guy Kanbier            4,5  + 38  665   Prom     C  116
 2  Yannick Hagers         3,5  + 28  605   Prom     AB 112
 3  Jun Bai de Jong        3    + 17  599   Botw     C  110
 4  Bram Albertus          2,5  + 8   585   Botw     D  108
 5  Sebastiaan Ketting     1    - 27  576   Rswk     AB 102
 6  Giovanni Netten        0,5  - 41  582   3-Torens AB 100

Groep 1
1  Alexander Rietveldt    4,5  + 46  573   SHTV     C  114
 2  Matijn Ouwerkerk       3    + 12  559   Klimop   D  108
 3  Johan Heskes           3    + 17  535   Prom     D  108
 4  Derek Zuurmond         2,5  - 4   571   Messem   C  106
 5  Ming Dao Caljé         2    - 3   515   Prom     D  104
 6  Berke Yigitturk        0    - 44  484   SHTV     D  96

Groep 2
1  Diego Kaersenhout      4,5  + 45  536   Pion     D  112
 2  Raul Jagmohan          3    + 13  513   Leiderd  D  106
 3  Aurelius Wijtsma       2,5  + 6   491   BF       EH 104
 4  Julie-Anne Hermanns    2    - 10  506   SHTV     D  102
 5  Arthur de Dappere      2    - 5   484   Prom     D  102
 6  Kim Meijer             1    - 26  468   Kraling  D  98

Groep 3
1  David Avedissian       4    + 34  497   Messem   D  108
 2  Circe Janse            3    + 14  476   Klimop   EH 104
 3  Ebba Heskes            2    - 9   468   Prom     D  100
 4  Lars Janssen           2    - 9   469   Prom     C  100
 5  Winston Tjong          2    - 4   446   Klimop   EH 100
 6  Sabri Kilic            2    - 2   440   SHTV     D  100

Groep 4a
1  Sybe de Oude           4,5  + 36  515   Klimop   C  108
 2  Sam Vermeer            4,5  + 50  461   Spijk.   EH 108
 3  Sofie ter Kuile        2    - 5   429   SHTV     D  98
 4  Alex Colling           2    - 5   433   Rswk     C  98
 5  Kaido Lorenzo          1    - 26  415   SHTV     D  94
 6  Minh Duc Hoang         1    - 26  417   Prom     D  94
Groep 4b
1  Enze Shao              5    + 51  471   RSRIT    D  108
 2  Lucas Zuurmond         3    + 9   437   Messem   D  100
 3  Job Verheul            3    + 9   439   Spijk.   EH 100
 4  Roger vd Bosch         3    + 11  433   Rswk     C  100
 5  Stefan Brinks          1    - 5   295   Spijk.   D  92
 6  Fenna de Oude          0    - 50  376   Klimop   D  88

Groep 5
1  Wesley Tjong           5    + 50  450   Klimop   EH 106
 2  Adam El Amraoui        4    + 26  442   Klimop   EH 102
 3  Joshua v Schravendijk  3    + 9   414   Prom     D  98
4  Liam van den Heuvel    2    - 10  390   SHTV     D  94
 5  Tristan Rietveldt      1    - 20  331   Spijk.   EH 90
 6  Grace Tamba            0    - 30  270   Spijk.   D  86
Groep 6
1  Luuk Stigter           6,5  + 63  443   CSV      D  110
 2  Qian Huang             5,5  + 22  483   RSRIT    EH 106
 3  Elnatan Ghebreab       4          431   CSV      D  100
 4  Hajo Wennekes          4    + 9   406   Kraling  D  100
 5  Kavya Raulji           4    + 12  395   BF       EH 100
 6  Bram Ouwerkerk         3    - 7   372   Klimop   D  96
 7  Ozair Hamid            1    - 47  335   Rswk     D  88
 8  Laurentia Broeksteeg   0    - 19  181   -geen    C  84
Groep 7
1  Twan Surie             4    + 31  406   Voors.   D  98
 2  Joël van Leeuwen       4    + 34  393   -geen    EH 98
 3  Matthieu Boubal        3    + 17  361   ST       AB 94
 4  Joep van Iersel        2    - 5   349   Rswk     EH 90
 5  Ismar Jeginovic        1    - 27  333   Pion     EH 86
 6  Peer Wijshoff          1    - 25  326   SHTV     EH 86

Groep 8
1  Hein Schouwenaars      8,5  + 74  400   Klimop   EH 97
 2  Tomas Raphet Meeng     6,5  + 33  363   Prom     C  93
 3  Rani Malhoe            6    + 24  351   DSC      D  92
 4  Dusan Cvetkovic        5    + 3   333   BF       D  90
 5  Lukas Visser           3    - 36  291   Rswk     D  86
 6  Ramses Mulder          1    - 74  248   Kraling  D  82

Groep 9
1  Amin Harchaoui         8    + 63  377   BF       EH 94
 2  Yuhao Chen             7    + 44  357   Pion     D  92
 3  Gerrit Meerts          6    + 26  334   Rswk     C  90
 4  Elton Veerkamp         5    + 5   315   Rswk     EH 88
 5  Léon Zwanenburg        3    - 38  280   Voors.   D  84
 6  Caspar Schaareman      1    - 75  234   ST       D  80

Groep 10
1  Niels van der Meer     8    + 63  363   Botw     EH 92
 2  Thomas den Bakker      7    + 43  343   Prom     EH 90
 3  Faith Nehizena         6    + 27  317   Pion     C  88
 4  Lucas Ebus             5    + 5   300   -geen    EH 86
 5  Sina Shafie            2,5  - 48  254   Prom     EH 81
 6  Mees Waarsenburg       1,5  - 64  227   Rswk     EH 79
Groep 11
1  Willard Roepers        8    + 63  346   Botw     EH 90
2  Mike van Leeuwen       6,5  + 32  318   ST       EH 87
 3  Reinier McKenzie       5    + 6   281   -geen    D  84
 4  Kaj Boonman            4    - 16  264   ST       EH 82
 5  Aiden van Dijk         3,5  - 24  251   Prom     EH 81
 6  Jesse van Dongen       3    - 38  249   3-Torens EH 80

Groep 12
1  Timothy Oroh           6,5  + 33  303   SHTV     D  85
 2  Kalle Boonstra         6    + 23  293   Spijk.   EH 84
 3  Noah Desabandu         5    + 3   273   Prom     EH 82
 4  Jos van Duynhoven      5    + 7   267   Kraling  EH 82
 5  Lisanne Palka          4    - 18  254   SHTV     D  80
 6  Joeri van Zweeden      3,5  - 25  240   Rswk     D  79

Groep 13
1  Rock Nehizena          8    + 65  316   Pion     EH 86
2  Max Ji                 6,5  + 35  285   Prom     D  83
 3  Darius de Kok          6    + 25  275   Leiderd  D  82
 4  Diron Lorenzo          4,5  - 8   251   SHTV     D  79
 5  David Honders          3    - 39  221   PCA      D  76
 6  Yvo de Haan            2    - 55  195   Prom     D  74

Groep 14
1  Luca van der Linde     8    + 62  312   Prom     C  84
 2  Dana Dolores Kroeze    6,5  + 33  280   Pion     D  81
 3  Alek Klem              6    + 24  269   EVB      EH 80
 4  Joël Desabandu         6    + 24  269   Prom     D  80
 5  Ilia Meijer            3,5  - 26  219   EVB      EH 75
 6  Dylan van Haaften      0    - 94  146   PCA      EH 68
Groep 15
1  Didier Prinzen         9    + 29  432   Voorb    D  84
 2  Sem Traas              8,5  + 82  327   EVB      D  83
 3  Lucas van Leeuwen      4    - 2   228   -geen    EH 74
 4  Eva Groothuijs         3,5  - 12  218   Kraling  EH 73
 5  Mari Hamid             3    - 26  214   Rswk     EH 72
 6  Yuifi Li               2    - 46  194   Pion     EH 70
Groep 16
1  Nikolas Daskalakis     8,5  + 75  300   Leiderd  EH 81
 2  Yiling Li              8    + 59  299   Pion     EH 80
 3  Wessel Nauta           4    - 15  210   EVB      D  72
 4  Jesse Verhart          4    - 13  208   Prom     EH 72
 5  Rocher Plet            3,5  - 27  203   EVB      EH 71
 6  Katja de Bruijn        2    - 55  170   Prom     EH 68
Groep 17
1  Yisha Chen             9,5  + 94  314   Pion     EH 81
2  Boris Flohil de Sousa  5    + 2   227   EVB      EH 72
3  Valentijn Goense       4,5  - 6   214   PCA      EH 71
 4  Stijn Schmal           4,5  - 6   214   EVB      D  71
 5  Yassin Morabit         4,5  - 6   214   -geen    EH 71
 6  Iris Honders           2    - 56  164   PCA      EH 66
Groep 18
1  Jos Piekar             10   + 77  377   Spijk.   D  80
 2  Lorenzo Broeksteeg     7,5  + 59  278   -geen    EH 75
 3  Joep Nijland           5    + 9   229   EVB      EH 70
 4  Rayvano Djojopawiro    4    - 11  209   PCA      EH 68
 5  Leonardo Gordijn       3    - 31  189   PCA      EH 66
 6  Yusri Harchaoui        0,5  - 80  137   -geen    EH 61
Groep 19
1  Orestis Papadimitriou  8,5  + 55  265   Leiderd  EH 75
 2  Jelisej Meijer         6,5  + 15  225   EVB      EH 71
 3  Liat Moorman           6,5  + 12  229   PCA      D  71
 4  Stef Kerkmeester       6    + 5   215   -geen    EH 70
 5  Thomas Alvares         2,5  - 65  145   SHTV     EH 63
Groep 20
1  Ivana Moret            7    + 48  248   RSRIT    AB 70
 2  Wolf Olthuis           6,5  + 35  242   Pion     D  69
 3  Arda Alan              6    + 12  252   -geen    EH 68
 4  Dante Verweij          5,5  + 16  222   Rswk     EH 67
 5  Djezz Kanbier          4    - 12  188   Prom     EH 64
 6  Olivier Gahié          1    - 76  134   -geen    EH 58
Groep 21
1  Bas Sevink             10   + 40  440   Rswk     D  74
2  Kavin Kulatunga        6,5  + 38  268   -geen    EH 67
 3  Shani Moorman          4,5  + 10  210   PCA      EH 63
4  Joel Jirlow            3,5  - 10  190   DD       EH 61
 5  Soroush Abafar         3    - 20  180   CSV      EH 60
 6  Hannah Avedissian      2,5  - 34  176   -geen    EH 59
Groep 22
1  Hjalmar Koolhaas       9,5  + 80  340   Spijk.   D  71
 2  Leanna van Dijk        6,5  + 32  262   -geen    D  65
 3  Boaz van Wieringen     6    + 34  234   ST       EH 64
 4  Sem Piekar             5,5  + 12  242   Spijk.   EH 63
 5  Kian Vermeer           2,5  - 44  176   -geen    EH 57
 6  Batu Alan              0    - 90  120   -geen    EH 52
Artikel aangelegd op: 07-10-2013
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.