Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
Nieuws (senioren)
113 deelnemers bij Grand Prix DSC
Geschreven door Coen Leentvaar en Johan Voorberg   
27-05-2013
Op zaterdagmiddag 18 mei deden er 113 jeugdspelers mee aan de laatste Grand Prix van dit seizoen. DSC had alles weer prima geregeld. Na afloop werden de seizoenswinnaars gehuldigd: Thomas de Ruiter (Rijswijk) in de AB, Max Kanbier (Promotie) in de C, Ivan Kapitonenko (Pionnetjes) in de D én Cedric Kerkmeester (Klimop) in de EH. Hier staan de uitslagen, een verslag en wat foto's.


Verslag toernooi


Dit jaar hield DSC wederom dce slot Grand Prix van het seizoen. We hadden als organisatie gekozen om het op zaterdag te houden want vorig jaar was het op Moederdag en dat vonden we niet zo’n goed idee. Gespeeld werd er in het Stanislascollege aan het Westplantsoen in Delft. De opkomst was wonderwel ongeveer gelijk aan die van vorig jaar. We hadden wederom veel ruimte net als  vorig jaar omdat we gebruik konden maken van de mooie aula. De ouders genoten dankbaar van de aanwezige ruimte en het weer was acceptabel.

Jeugdleider Coen Leentvaar had een behoorlijke hulpbrigade op de been gebracht vanuit de DSC gelederen maar last but not least werd hij ook bijgestaan door drie enthousiaste jeugdleiders van andere verenigingen om als tafelleider op te treden. Iedereen van harte bedankt voor het slagen van het toernooi. Carel, Jan en Marijke bedankt!.D aarnaast willen we Johan Voorberg ook eens bedanken voor al het werk wat hij in de GP steekt. Na afloop van de einduitreiking werd dat ook niet vergeten. Johan Voorberg kreeg na afloop nog een cadeau van Carel namens het bestuur van de HSB omdat Johan voor het laatst optrad als organisator. Johan we zullen je missen!

Eindstanden Grand Prix 2012-2013

Na afloop kregen alle 17 spelers die aan alle 6 GP toernooien hebben meegedaan een extra aandenken. Deze trouwe deelnemers heten: Bram Albertus, Charlotte Boissevain, David Avedissian, Derek Zuurmond, Diego Kaersenhout, Ebba Heskes, Giovanni Netten, Inzhu Sagynay, Ivan Kapitonenko, Johan Heskes, Joshua v Schravendijk, Luuk Stigter, Mike van Leeuwen, Nathaniel Willemse, Rick van Roon, Shamati Willemse en Teun vd Klugt.

Verder werden natuurlijk de prijswinnaars gehuldigd van dit Grand Prix seizoen. Hier staan alle prijswinnaars. De nummers één kregen ook de wisselbekers mee. Die waren allemaal weer keurig ingeleverd. Het was de bedoeling om alle lossse kampioensplaatjes op de wisselbekers een keer netjes te vervangen door verzamelplaatjes, maar de nieuwe plaatjes waren helaas te groot... Dus dat moet nog een seizoen wachten.

AB: 1e Thomas de Ruiter (Rijswijk) en 2e Jason v Oudheusden (DSC)
C: 1e Max Kanbier (Promotie), 2e Teun vd Klugt (DSC) en 3e Giovanni Netten (3-Torens)
D: 1e Ivan Kapitonenko (Pionnetjes), 2e Ting Ting Lu (Klimop), 3e Sam van Dongen (DSC) en 4e Derek Zuurmond (Messemaker)
EH: 1e Cedric Kerkmeester (Klimop), 2e Bram Albertus (Botwinnik), 3e Johan Heskes (Promotie), 4e Berke Yigitturk (SHTV) en 5e Aurelius Wijtsma (BF Wassenaar).

Tot slot wil ik iedereen bedanken met wie ik dit GP seizoen of een van de vorige seizoenen heb samengewerkt. En uiteraard bedank ik Carel voor de mooie woorden en de HSB voor het fraaie kado.

Foto's prijsuitreiking


Winston van Ee maakte veel foto's van de prijsuitreiking

Cijfertjes

Er waren 114 ingedeelde spelers. Met 5 zieken/afmeldingen/wegblijvers, 2 onverwachte gezichten en 2 vergeten spelers (sorry) gingen we van start met 113 spelers. 

Er waren 102 spelers lid van een club: 3 Torens (5), Bobby Fischer (6), Botwinnik (5), CSV (6), DD (1), DSC (5), Fianchetto (1), Klimop (12), Krimpen (2), Messemaker (3), Pionnetjes (9), Promotie (19), Rijswijk (9), Schaakmat (40, SHTV (5), Scheve Toren (8), Spijkenisse (1) en VAS A'dam (1). De schoolschakers kwamen vooral uit Wassenaar.

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, krijgt een pechvogelstandaardje. Deze keer waren er vijf pechvogels: Arwin Ridduwan, Hidde van t Verlaat, Jules Mateo-Nerlich, Matthijn Zwart en Saan Salih. Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje.

De Grand Prix eindstanden 2012-2013 en de GP-ratinglijsten zijn bijgewerkt.

Uitslagen

Formule 1 groep A
 1  Max Kanbier            3,5  + 5   968   Prom     C  114
 2  Jildert Denneman       3,5  + 39  830   Klimop   AB 114
 3  Jason v Oudheusden     3    + 24  840   DSC      AB 112
 4  Thomas de Ruiter       2,5  - 32  1013  Rswk     AB 110
 5  Teun vd Klugt          1,5  + 3   775   DSC      C  106
 6  Cor Kanters            1    - 16  803   SHTV     D  104
Formule 1 groep B
 1  Arne Pols              5    + 46  779   Krimp.   C  118
 2  Rick van Roon          3    + 5   747   CSV      AB 110
 3  Youri Verlinde         3    + 1   764   Fianchet AB 110
 4  Sam van Dongen         2    + 5   646   DSC      D  106
 5  Jesse van der Ende     1    - 18  640   Schmt    D  102
 6  Giovanni Netten        1    - 14  623   3-Torens C  102
Groep 1
 1  Ting Ting Lu           4,5  + 49  624   Klimop   D  114
 2  Ivan Kapitonenko       3,5  + 21  636   Pion     D  110
 3  Guy Kanbier            3,5  + 23  627   Prom     D  110
 4  Bram Albertus          2    - 2   577   Botw     EH 104
 5  Yannick Hagers         1    - 27  577   Prom     C  100
 6  Yestin van Haaren      0,5  - 39  576   Botw     C  98
Groep 2
 1  Robin Groen            4    + 36  570   Prom     C  110
 2  Nathaniel Willemse     4    + 30  591   Pion     D  110
 3  Derek Zuurmond         3    + 10  575   Messem   D  106
 4  Marco Ouwens Sandoval  2    - 4   529   Prom     C  102
 5  Danny Zwaartman        1    - 32  538   Schmt    AB 98
 6  Ebba Heskes            1    - 16  477   Prom     D  98
Groep 3
 1  Johan Heskes           3,5  + 26  518   Prom     EH 106
 2  Matijn Ouwerkerk       3,5  + 18  547   Klimop   D  106
 3  Diego Kaersenhout      2,5  + 7   491   Pion     EH 102
 4  Aurelius Wijtsma       2    - 3   485   BF       EH 100
 5  Arthur de Dappere      2    - 4   489   Prom     D  100
 6  Inzhu Sagynay          1,5  - 21  504   BF       EH 98
Groep 4
 1  Nathan Roem            4    + 40  480   Schmt    C  106
 2  Berke Yigitturk        3    + 2   528   SHTV     EH 102
 3  Lars Janssen           3    + 15  478   Prom     D  102
 4  Matthijn Zwart         3    + 15  477   Prom     C  102
 5  Roger vd Bosch         1,5  - 8   422   Rswk     D  96
 6  Taarieq Rab-Sekh       0,5  - 39  443   Klimop   AB 92
Groep 5
 1  Tommy Tran             9    + 80  526   Klimop   EH 106
 2  Sybe de Oude           6,5  + 29  479   Klimop   D  101
 3  Lucas Zuurmond         5    + 13  428   Messem   EH 98
 4  Joshua v Schravendijk  4    - 5   405   Prom     EH 96
 5  Sam Vermeer            3,5  - 26  411   Spijk.   EH 95
 6  Shamati Willemse       2    - 66  397   Pion     EH 92
Groep 6
 1  Alexander Rietveld     10   + 101 527   SHTV     D  106
 2  David Avedissian       7    + 43  463   Messem   D  100
 3  Teije Boonman          5    + 3   424   ST       D  96
 4  Mert Fincan            4    - 8   390   Prom     C  94
 5  Welmoed Groot Korm.    3    - 30  374   Pion     C  92
 6  Bradley v Haaren       1    - 85  355   -geen    D  88
Groep 7
 1  Lennart Pols           8,5  + 52  437   Krimp.   EH 101
 2  Ozair Hamid            6,5  + 19  382   Rswk     EH 97
 3  Kavya Raulji           5,5  - 12  383   BF       EH 95
 4  Ismar Jeginovic        5    - 14  360   Pion     EH 94
 5  Peer Wijshoff          4,5  - 25  351   SHTV     EH 93
Groep 8
 1  Elnatan Ghebreab       7,5  + 51  431   CSV      D  97
 2  Meri Bahadoer          6,5  + 29  414   Klimop   D  95
 3  Remy Becker            5,5  + 15  387   Rswk     D  93
 4  Luuk Stigter           4,5  - 14  380   CSV      D  91
 5  Matthieu Boubal        4    - 7   344   ST       AB 90
 6  Gerrit Meerts          2    - 50  308   Rswk     D  86
Groep 9
 1  Fenna de Oude          9    + 76  426   Klimop   EH 98
 2  Sem Roem               8    + 66  389   Schmt    D  96
 3  Noa Ghebreab           5    - 1   341   CSV      D  90
 4  Tomas Raphet Meeng     4,5  - 11  330   Prom     D  89
 5  Amaya Kerkmeester      3    - 28  280   Klimop   D  86
 6  Aiyalan Sagynay        0,5  - 79  232   BF       D  81
Groep 10
 1  Krishna Mutnuri        7,5  + 63  363   VAS      EH 93
 2  Kimmily Tran           7    + 37  377   Klimop   EH 92
 3  Olivier van Heel       5    - 5   342   -geen    EH 88
 4  Amin Harchaoui         4,5  - 4   314   BF       EH 87
 5  Willard Roepers        3,5  - 16  283   Botw     EH 85
 6  Mike van Leeuwen       2,5  - 52  286   ST       EH 83
Groep 11
 1  Bram Ouwerkerk         8,5  + 79  379   Klimop   EH 93
 2  Jasper Ivens           5,5  + 4   341   DSC      EH 87
 3  Rice Chen              4,5        298   -geen    D  85
 4  Hidde van t Verlaat    4,5  - 1   300   3-Torens D  85
 5  Yuhao Chen             4    - 27  313   Pion     EH 84
 6  Alba Vriezen           3    - 31  268   Botw     EH 82
Groep 12
 1  Sidhart Panday         6    + 27  302   Botw     D  86
 2  Albright Chen          6    + 23  308   -geen    D  86
 3  Mees Waarsenburg       5,5  + 17  291   Rswk     EH 85
 4  Arwin Ridduwan         5,5  + 20  286   Rswk     EH 85
 5  Saan Salih             5,5  + 7   307   Prom     D  85
 6  Yisha Chen             1,5  - 69  220   Pion     EH 77
Groep 13
 1  Penn Schneider         8    + 66  316   -geen    EH 88
 2  Elton Veerkamp         7,5  + 53  310   Rswk     EH 87
 3  Timothy Oroh           5    - 3   270   SHTV     EH 82
 4  Eray Atay              4,5  - 4   245   -geen    EH 81
 5  Dante Verweij          2,5  - 44  206   Rswk     EH 77
 6  Redouane Bouloune      2,5  - 44  206   ST       D  77
Groep 14
 1  Caspar Schaareman      8    + 59  309   ST       D  86
 2  Tushar Sewraj          6    + 27  256   Prom     EH 82
 3  Steven Gui             6    + 24  262   BF       EH 82
 4  Charlotte Boissevain   5,5  + 15  249   ST       D  81
 5  Markus Hartman         4    - 17  223   -geen    D  78
 6  Jessica Hoogeveen      0,5  - 85  200   3-Torens D  71
Groep 15
 1  Kaj Boonman            8    + 65  280   ST       EH 84
 2  Finn Swart             6,5  + 34  252   CSV      D  81
 3  Jack Hartman           6    + 21  246   -geen    EH 80
 4  Jules Mateo-Nerlich    6    + 28  237   -geen    EH 80
 5  Geerke van t Verlaat   2    - 57  200   3-Torens EH 72
 6  David Jacquemijns      1,5  - 67  200   DD       EH 71
Groep 16
 1  Hein Schouwenaar       10   + 101 326   Klimop   EH 86
 2  Jesse van der Waal     5,5  + 15  229   DSC      EH 77
 3  Yusri Harchaoui        5    + 7   217   -geen    EH 76
 4  Timo van de Lisdonk    3,5  - 29  200   -geen    EH 73
 5  Rania Boulaouane       3    - 39  200   ST       EH 72
 6  Djezz Kanbier          3    - 29  200   Prom     EH 72
Groep 17
 1  Jesse van Dongen       9    + 87  287   3-Torens EH 82
 2  Miro Salih             6    + 7   257   Prom     EH 76
 3  Liat Moorman           5,5  + 17  217   Prom     EH 75
 4  Wolf Olthuis           5    + 7   207   Pion     EH 74
 5  Soroush Abafar         4,5  - 3   200   CSV      EH 73
 6  Shani Moorman          0    - 93  200   Prom     EH 64
Artikel aangelegd op: 19-05-2013
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.