Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
Nieuws (senioren)
Teun vd Klugt wint Grand Prix Schaakmat (140 deelnemers)
Geschreven door Johan Voorberg en Jan Dekker   
09-12-2012
Op zaterdagmiddag 8 december waren er 140 deelnemers bij de tweede Grand Prix van dit seizoen. Schaakmat had alles prima geregeld in De Kandelaar. Jason v Oudheusden, Rick van Roon en Teun vd Klugt  deelden de eerste plaats met 4 uit 5. Gezamenlijk hebben ze trouwens 110x meegedaan! Teun won de loting.


Verslag

De 2e Grand-Prix verliep vlekkeloos en op tijd, Johan Voorberg had weer netjes gezorgd voor een indeling, door enkele wegblijvers werd er gestart met 140 deelnemers.

Dankzij de hulp van de ouders van Schaakmatleden Ivonne Jansen, José Voskamp en Ruud Jonker voor de bar, Alex Jansen, Wim Roem en Gerlinda van der Ende als groepsleider, jeugdleiders Michel Onderwater, Vincent Kuyvenhoven en Gerard Helmich en seniorleden Wim Duijvesteijn, Leo Duijvesteijn, Leen van Nieuwkerk en Douwe Pietersma aangevuld met Thomas van Beekum en Marijke Meijering als groepsleider of groepsleidster werd het weer een onvergetelijke middag.

Ard Dekker zorgde voor de foto’s en Gerdien Dekker had een mooie boekenlegger gemaakt, die alle deelnemers en groepsleiders en barmedewerkers als aandenken in verband met het 60 jarig jubileum van Schaakmat ontvingen.
Alle medewerkers ontvingen voor hun inzet een banketstaaf. Voor foto’s en oplossing puzzel zie www.schaakmat.info

Namens Schaakmat aan iedereen dank Jan Dekker

Foto's

  
Na afloop was deze tafel leeg.. 
  
Alle deelnemers kregen een gele jubileum-boekenlegger. 


Ard Dekker heeft deze en nog veel meer foto's gemaakt.

Cijfertjes
Er waren 143 ingedeelde spelers. Met 4 zieken/afmeldingen en 1 door de indeler vergeten speler gingen we van start met 140(!) spelers. Maar liefst 34 spelers waren door Eric van de Marel aangemeld. Er waren 113 spelers lid van een club: 3 Torens (1), Bobby Fischer (7), Botwinnik (7), CSV (9), DD (4), DSC (5), Klimop (5), Kralingen (2), Leiderdorp (4), Lierse (2), Messemaker (2), Moerkapelle (2), Pionnetjes (13), Promotie (17), Rijswijk (5), Schaakmat (13), SHTV (8) en Scheve Toren (7).
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, krijgt een pechvogelstandaardje. Deze keer waren er zeven pechvogels: Jorrit Hilders, Lars Janssen, Luc Wilms, Luuk Stigter, Mark van Kasteren, Sam van Dongen en Yisha Chen. Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. 

De Grand Prix tussenstand en ratinglijsten zijn nog niet bijgewerkt.

Uitslagen


Formule 1 groep A
 1  Teun vd Klugt          4    + 19  764   DSC      C  116
 2  Jason v Oudheusden     4    + 13  791   DSC      AB 116
 3  Rick van Roon          4    + 15  779   CSV      AB 116
 4  Cedric Kerkmeester     2    - 3   635   Klimop   EH 108
 5  Jesse van der Ende     1    - 24  617   Schmt    D  104
Formule 1 groep B
 1  Ivan Kapitonenko       4,5  + 46  646   Pion     D  116
 2  Sebastiaan Janse       4    + 35  639   Klimop   EH 114
 3  Yestin van Haaren      2    - 5   601   Botw     C  106
 4  Sam van Dongen         2    - 11  625   DSC      D  106
 5  Sebastiaan Ketting     1,5  - 14  585   Rswk     AB 104
 6  Matthijs Jansen        1    - 27  589   Schmt    AB 102
Groep 1
 1  Danny Zwaartman        3,5  + 25  594   Schmt    AB 110
 2  Björn van Houdt        3    + 13  588   Leiderd  EH 108
 3  Giovanni Netten        3    + 10  601   3-Torens C  108
 4  Jun Bai de Jong        2,5  + 7   565   Botw     D  106
 5  Bram Albertus          2    - 7   572   Botw     EH 104
 6  Nathaniel Willemse     1    - 24  541   Pion     D  100
Groep 2
 1  Mike Cooper            4    + 28  568   BF       D  110
 2  Rick v Leeuwen         3,5  + 24  538   ST       C  108
 3  Marco Ouwens Sandoval  3    + 16  519   Prom     C  106
 4  Robin Groen            2    - 14  539   Prom     C  102
 5  Duncan Wierenga        1,5  - 9   470   Lierse   AB 100
 6  Timo Reumerman         1    - 21  466   Botw     C  98
Groep 3
 1  Derek Zuurmond         4,5  + 41  551   Messem   D  110
 2  Berke Yigitturk        3,5  + 20  536   SHTV     EH 106
 3  Tim Tian               2,5  + 3   504   CSV      D  102
 4  Johan Heskes           2    - 3   475   Prom     EH 100
 5  Kim Meijer             2    - 7   493   Kraling  D  100
 6  Matthijn Zwart         0,5  - 30  433   Prom     C  94
Groep 4
 1  Aurelius Wijtsma       5    + 59  498   BF       EH 110
 2  Marc Kentstra          3    + 12  487   Leiderd  EH 102
 3  Teije Boonman          2    - 4   451   ST       D  98
 4  Luc Wilms              2    - 8   467   ST       D  98
 5  Lars Janssen           2    - 7   461   Prom     D  98
 6  Arthur de Dappere      1    - 28  448   Prom     D  94
Groep 5
 1  Circe Janse            5    + 58  462   Klimop   EH 108
 2  Diego Kaersenhout      4    + 31  469   Pion     EH 104
 3  Inzhu Sagynay          2    - 8   425   BF       EH 96
 4  Mark van Kasteren      2    - 6   417   Pion     D  96
 5  Peer Wijshoff          1    - 24  386   SHTV     EH 92
 6  Bas Sevink             1    - 27  400   Rswk     EH 92
Groep 6
 1  Mert Fincan            4    + 34  455   Prom     C  102
 2  Simon Ji               4    + 31  464   BF       C  102
 3  David Avedissian       3    + 15  428   Messem   D  98
 4  Meri Bahadoer          2    - 6   415   Klimop   D  94
 5  Sem Roem               1    - 24  384   Schmt    D  90
 6  Laurens Dermer         1    - 26  393   Kraling  D  90
Groep 7
 1  Niels vd Togt          7,5  + 53  435   SHTV     EH 99
 2  Nathan Roem            7    + 34  440   Schmt    C  98
 3  Javeria Zubair         6    + 19  412   Pion     EH 96
 4  Alexander Jacobs       3,5  - 13  335   SHTV     C  91
 5  Ebba Heskes            3    - 33  341   Prom     D  90
 6  Elnatan Ghebreab       3    - 35  344   CSV      D  90
Groep 8
 1  Noud vd Togt           8    + 59  431   SHTV     EH 98
 2  Daniel Kudlicka        7,5  + 52  418   CSV      EH 97
 3  Aron van der Haven     4,5  - 6   354   Moerk.   EH 91
 4  Lukas Visser           4    - 14  341   Rswk     EH 90
 5  Jarno von Imhof        4    - 11  336   SHTV     EH 90
 6  Sina Shafie            2    - 56  304   Prom     EH 86
Groep 9
 1  Christiaan vd Haven    7    + 40  380   Moerk.   EH 94
 2  Olivier van Heel       6    + 29  347   -geen    EH 92
 3  Quint Bijl             6    + 26  351   Pion     EH 92
 4  Julia von Imhof        5    + 2   338   SHTV     EH 90
 5  Thomas Kentstra        5    - 4   346   Leiderd  EH 90
 6  Saad Zubair            1    - 69  244   Pion     EH 82
Groep 10
 1  Rani Malhoe            6    + 20  341   DSC      D  90
 2  Tomas Raphet Meeng     6    + 25  335   Prom     D  90
 3  Aruzhan Sagynay        5,5  + 18  321   BF       C  89
 4  Luuk Stigter           5,5  + 12  329   CSV      D  89
 5  Charley Los            4    - 20  303   Botw     C  86
 6  Ronnie vd Voort        3    - 31  268   Lierse   AB 84
Groep 11
 1  Adam El Amraoui        8,5  + 53  363   Klimop   EH 93
 2  Joshua v Schravendijk  8    + 43  354   Prom     EH 92
 3  Marek Kudlicka         5,5  - 7   303   CSV      EH 87
 4  Amaya Kerkmeester      4    - 33  265   -geen    D  84
 5  Caspar Schaareman      4    - 36  270   ST       D  84
Groep 12
 1  Shamati Willemse       10   + 102 399   Pion     EH 94
 2  Timon Persoon          5,5  + 19  299   Schmt    EH 85
 3  Mike van Leeuwen       5          301   ST       EH 84
 4  Steven Gui             4    - 16  276   BF       EH 82
 5  Joachim Jirlow         3,5  - 27  267   DD       EH 81
 6  Bas Mens               2    - 54  233   Prom     EH 78
Groep 13
 1  Brandon Voskamp        9    + 63  338   Schmt    D  90
 2  Matthias Beek          8    + 45  314   Schmt    C  88
 3  Charlotte Boissevain   5    - 16  257   ST       D  82
 4  Aiyalan Sagynay        4    - 37  238   BF       D  80
 5  Rivelino Corba         4    - 35  234   Prom     AB 80
Groep 14
 1  Jasper Ivens           10   + 102 382   DSC      EH 90
 2  Lisanne Palka          6    + 24  299   SHTV     D  82
 3  Yuhao Chen             5,5  + 20  280   Pion     EH 81
 4  Tushar Sewraj          3,5  - 26  249   Prom     EH 77
 5  Dylano Jonker          3    - 38  240   Schmt    EH 76
 6  Gijs Smit              2    - 56  219   -geen    EH 74
Groep 15
 1  Rock Nehizena          8    + 61  320   Pion     EH 84
 2  Alba Vriezen           7    + 44  297   Botw     EH 82
 3  Lucas Ebus             7    + 45  295   -geen    EH 82
 4  Jilles Beckers         5    + 5   255   -geen    EH 78
 5  Kirsten vd Dool        2    - 55  200   CSV      EH 72
 6  Kevin van der Beijl    1    - 75  200   Botw     EH 70
Groep 16
 1  Morris van Nieuwkerk   10   + 106 346   Schmt    D  86
 2  Laurento Beek          8    + 64  309   Schmt    D  82
 3  Timo Frensch           5,5  + 12  262   ST       D  77
 4  Zia Brady              3    - 38  212   -geen    D  72
 5  Joost van den Dries    2    - 57  200   -geen    D  70
 6  Jerushan Thomas        1,5  - 65  200   -geen    D  69
Groep 17
 1  Mirco Persoon          9    + 101 341   Schmt    D  82
 2  Wolf Olthuis           5,5  + 31  271   Pion     EH 75
 3  Daan Meijer            5    - 96  819   Pion     C  74
 4  Rice Chen              4    + 6   231   -geen    D  72
 5  Elena Fokké            4    + 6   231   -geen    EH 72
 6  Albright Chen          2,5  - 24  201   -geen    D  69
Groep 18
 1  Cilia Sanders          7    + 44  269   Leiderd  EH 76
 2  Merel Zwartjes         5,5  + 14  239   -geen    EH 73
 3  Pietro Acquaviva       5,5  + 14  239   -geen    EH 73
 4  Roan Brady             4,5  - 6   219   -geen    EH 71
 5  Jules Mateo-Nerlich    4    - 16  209   -geen    EH 70
 6  William Bracke         3,5  - 26  200   -geen    EH 69
Groep 19
 1  Job Sevink             9    + 64  289   Rswk     EH 78
 2  Jesse Verhart          7    + 24  249   Prom     EH 74
 3  Florentine Egelie      6,5  + 14  239   -geen    EH 73
 4  Tommy vd Wijck         4,5  - 26  200   -geen    EH 69
 5  Julius Arbouw          3    - 56  200   -geen    EH 66
Groep 20
 1  Ralph Bracke           9,5  + 94  319   -geen    EH 77
 2  Joris Smit             6,5  + 34  259   -geen    EH 71
 3  Francien Holleman      4,5  - 6   219   -geen    EH 67
 4  Yisha Chen             4,5  - 4   216   Pion     EH 67
 5  Jorrit Hilders         4,5  - 6   219   -geen    EH 67
 6  Jori van der Zon       0,5  - 86  200   Prom     EH 59
Groep 21
 1  Finn Swart             8    + 70  270   CSV      D  72
 2  Reinier McKenzie       7,5  + 50  275   -geen    D  71
 3  Twan Voskamp           6,5  + 38  243   Schmt    D  69
 4  Wisse Dunant Maurits   4    - 14  200   -geen    EH 64
 5  Dean Smit              2,5  - 50  200   Prom     EH 61
 6  Tobias Brenne          1,5  - 70  200   -geen    EH 59
Groep 22
 1  Joeri van Zweeden      7,5  + 54  254   Rswk     EH 69
 2  David van den Dries    7    + 44  244   -geen    EH 68
 3  Nathan Kudlicka        6,5  + 34  234   CSV      EH 67
 4  Sietse Harteveld       4,5  - 6   200   DD       D  63
 5  Joel Jirlow            2,5  - 46  200   DD       EH 59
 6  Hidde Harteveld        2    - 56  200   DD       EH 58

Artikel aangelegd op: 08-12-2012
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.