Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
121 deelnemers bij laatste Grand Prix in Delft
Geschreven door Coen Leentvaar, Bas van Oudheusden, Maarten Vos en Johan Voorberg   
17-05-2012
Op zondagmiddag 13 mei organiseerde DSC de zevende en laatste Grand Prix in Delft. Er waren 121 deelnemers. Hier staan het verslag, de uitslagen en de fotolink.


Verslag
Het weer was prachtig op moederdag 2012. Toch werd op deze zondag de slotronde van de GP cyclus gespeeld in het Stanislascollege aan het Westplantsoen in Delft. De opkomst was wonderwel ongeveer gelijk aan die van vorig jaar. We hadden nu echter wel wat meer ruimte dan vorig jaar omdat we gebruik konden maken van de mooi aula. De ouders genoten dankbaar van de aanwezige ruimte en van het mooie weer om op de binnenplaats te gaan zitten.
Jeugdleider Coen Leentvaar had een behoorlijke hulpbrigade op de been gebracht vanuit de DSC gelederen maar last but not least werd hij ook bijgestaan door drie enthousiaste jeugdleiders van andere verenigingen om als tafelleider op te treden. Iedereen van harte bedankt voor het slagen van het toernooi. Daarnaast willen we Johan Voorberg ook eens bedanken voor al het werk wat hij in de GP steekt. Na afloop van de einduitreiking werd dat ook niet vergeten.

Foto's
Cissy Caljé heeft weer veel foto's gemaakt: zie album.

Cijfertjes
Er waren 120 ingedeelde spelers. Met 6 zieken/afmeldingen, 5 onverwachte spelers en 2 door de indeler vergeten spelers konden we van start met 121 spelers. Er waren 110 spelers lid van een club: Bobby Fischer (7), Botwinnik (2), CSV (7), DCSV (1), DD (6), DSC (8), Klimop (12), Leiderdorp (3), Lierse (1), Messemaker (2), Op Eigen Wieken (14), Pionnetjes (7), Promotie (14), Rijswijk (3), Schaakmat (5), SHTV (11) en Scheve Toren (7).
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, krijgt een pechvogelstandaardje. Deze keer waren er vijf pechvogels: Björn Hartog, Gijs Groenendijk, Job Segers, Kevin Veerkamp en
Valentijn Egbers. Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Bram Albertus heeft deze keer een taartje gekregen.

De totaal-prijsuitreiking
Na afloop kregen alle 11 spelers die aan alle GP toernooien hebben meegedaan een extra aandenken. Deze trouwe deelnemers heten: Björn Hartog, Bram Albertus, Diego Kaersenhout, Ebba Heskes, Nathaniel Willemse, Rick v Leeuwen, Rick van Roon, Sam van Dongen, Sebastiaan Janse, Sebastiaan Ketting, Shamati Willemse en Tomas Raphet Meeng.

Verder werden natuurlijk de prijswinnaars gehuldigd van dit Grand Prix seizoen. Hier staan alle prijswinnaars. De nummers één kregen ook de wisselbekers mee. Wouter van Rijkom leverde aan het begin van de middag de wisselbeker in de C in en nam die van de AB mee naar huis (die stond daar trouwens al in huis). Verder is het opvallend dat er twee wisselbekers naar de RSB gingen..

AB: 1e Wouter v Rijkom (Prom) en 2e Björn Hartog (CSV)
C: 1e Jildert Denneman (Klimop), 2e Jason v Oudheusden (DSC) en 3e Kevin Veerkamp (Rswk)
D: 1e Cor Kanters (SHTV), 2e Vincent Martens (Klimop), 3e Teun vd Klugt (DSC) en 4e Vincent v Rijkom (Prom)
EH: 1e Liam Vrolijk (CSV), 2e Sam van Dongen (Prom), 3e Nathaniel Willemse (Pion), 4e Bram Albertus (Botw) en 5e Sebastiaan Janse (Klimop).

De Grand Prix eindstanden en rating tussenstanden zijn bijgewerkt.

Uitslagen



Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      5    + 26  1130  Prom     D  120
 2  Thomas de Ruiter       4    + 25  1034  Rswk     AB 116
 3  Wouter v Rijkom        3    + 8   1003  Prom     AB 112
 4  Wang Yang              2    - 1   937   Klimop   C  108
 5  Sasha Shikman          1    - 14  892   Leiderd  C  104
 6  Vincent v Rijkom       0    - 20  812   Prom     D  100
Formule 1 groep B
 1  Joost Jan Pannebakker  5,5  + 33  795   Klimop   D  113
 2  Liam Vrolijk           5    + 14  818   CSV      EH 111
 3  Cor Kanters            5    + 28  772   SHTV     D  111
 4  Vincent Martens        4,5  - 2   824   Klimop   D  110
 5  Jason v Oudheusden     4    - 7   798   DSC      C  108
 6  Rick van Roon          3    - 19  753   CSV      AB 105
 7  Quinten Salomons       1    - 19  581   Leiderd  EH 102
Formule 1 groep C
 1  Tim Brouwer            3,5  + 34  684   OEW      AB 110
 2  Jildert Denneman       3    + 7   744   Klimop   C  108
 3  Alexander Janse        3    + 25  671   Klimop   D  108
 4  Björn Hartog           3    + 5   753   CSV      AB 108
 5  Teun vd Klugt          2,5  - 5   742   DSC      D  106
 6  Sam van Dongen         0    - 43  643   Prom     EH 96
Groep 1 (14-5 gecorrigeerd)
 1  Daoyi Wang             4    + 32  662   BF       AB 110
 2 Kevin Veerkamp 4 + 31 665 Rswk C 110
3  Francisca Holan        3    + 16  626   BF       C  106
 4 Ivo Wilms 3 + 11 645 ST AB 106
5  Sebastiaan Ketting     1    - 23  582   Rswk     C  98
 6  Danny Zwaartman        0    - 44  569   Schmt    AB 94
Groep 2
 1  Anna Groenhof          4    + 35  638   BF       D  108
 2  Justus v Klaveren      4    + 30  654   SHTV     EH 108
 3  Nathaniel Willemse     3    + 15  615   Pion     EH 104
 4  Joeri Dukker           2    - 4   594   Lierse   D  100
 5  Roald van Heerde       1    - 25  575   OEW      D  96
 6  Ivan Kapitonenko       1    - 27  584   Pion     D  96
Groep 3
 1  Fong Li Caljé          5    + 47  582   Prom     D  110
 2  Thomas Luk             3    - 2   589   SHTV     D  102
 3  Matthijs Jansen        3    - 2   591   Schmt    AB 102
 4  Nehaan Gigani          2    - 13  528   BF       D  98
 5  Nik Kapitonenko        2    - 10  510   Pion     D  98
Groep 4
 1  Cedric Kerkmeester     4    + 27  619   Klimop   EH 104
 2  Sebastiaan Janse       3,5  + 25  578   Klimop   EH 102
 3  Bram Albertus          3    + 11  583   Botw     EH 100
 4  Patryk Henke           2,5  + 1   571   SHTV     EH 98
 5  Berke Yigitturk        1,5  - 7   505   SHTV     EH 94
 6  Johan Heskes           0,5  - 33  508   Prom     EH 90
Groep 5
 1  Derek Zuurmond         4,5  + 47  535   Messem   D  104
 2  Robin Groen            3,5  + 22  539   Prom     C  100
 3  Rick v Leeuwen         3    + 15  514   ST       D  98
 4  Ming Dao Caljé         2    - 8   507   Prom     EH 94
 5  Tijn de Jong           1    - 25  475   OEW      EH 90
 6  Taarieq Rab-Sekh       1    - 27  482   Klimop   C  90
Groep 6
 1  Joëlle Vuong           8    + 50  537   SHTV     D  100
 2  Arthur de Dappere      5,5  + 4   481   Prom     EH 95
 3  Alisha Warnaar         4,5  - 5   445   OEW      EH 93
 4  Job Segers             4,5  + 5   430   OEW      EH 93
 5  David Mesina           4    - 4   419   Prom     EH 92
 6  Matijn Ouwerkerk       3,5  - 26  426   Klimop   EH 91
Groep 7
 1  Mitchell Vuong         8,5  + 76  499   SHTV     C  99
 2  Kyra Brakkee           6    + 19  460   DD       AB 94
 3  Dimitri Kachler        5,5  + 19  436   BF       D  93
 4  Valentijn Egbers       5,5  + 10  449   CSV      D  93
 5  Diego Kaersenhout      3,5  - 31  409   Pion     EH 89
 6  Matthieu Boubal        1    - 69  343   ST       C  84
Groep 8
 1  Ting Ting Lu           8    + 65  473   Klimop   D  96
 2  Aurelius Wijtsma       6,5  + 35  443   BF       EH 93
 3  Mert Fincan            5,5  + 16  421   Prom     D  91
 4  Kristan Visser         4    - 15  393   ST       EH 88
 5  Inzhu Sagynay          3,5  - 30  392   DD       EH 87
 6  Shamati Willemse       2,5  - 48  368   Pion     EH 85
Groep 9
 1  Nathan Roem            6    + 24  406   Schmt    C  90
 2  Lars Janssen           6    + 30  397   Botw     D  90
 3  Willem Wagenaar        6    + 16  416   OEW      D  90
 4  Martijn Steenbergh     5    + 16  368   -geen    D  88
 5  Sofie ter Kuile        4,5  - 15  389   SHTV     EH 87
 6  Julia von Imhof        2,5  - 46  335   SHTV     EH 83
Groep 10
 1  Li Qin Lu              8    + 67  441   Klimop   EH 92
 2  Teije Boonman          7    + 48  418   ST       EH 90
 3  Lucas Zuurmond         6    + 26  403   Messem   EH 88
 4  Sem Roem               5    + 5   384   Schmt    EH 86
 5  Mark Warnaar           4    - 24  376   OEW      EH 84
 6  Jarno von Imhof        0    - 98  288   SHTV     EH 76
Groep 11
 1  Circe Janse            8,5  + 61  419   Klimop   EH 91
 2  Roman Kachler          7,5  + 48  389   BF       EH 89
 3  Peer Wijshoff          6    + 32  339   SHTV     EH 86
 4  Saad Zubair            5    + 4   330   Pion     EH 84
 5  Mike van Leeuwen       1,5  - 64  258   ST       EH 77
 6  Norbert Henke          1,5  - 56  246   -geen    EH 77
Groep 12
 1  Luuk Stigter           8,5  + 76  395   CSV      EH 89
 2  Ebba Heskes            5,5  + 16  335   Prom     EH 83
 3  Sido van Marrewijk     5,5  + 23  323   OEW      EH 83
 4  Filip Parleviet        4    - 17  308   OEW      EH 80
 5  Kike Krahe             3,5  - 27  298   DSC      EH 79
 6  Elnatan Ghebreab       3    - 47  303   CSV      EH 78
Groep 13
 1  Chiel Wagenaar         13,5 + 110 410   OEW      D  93
 2  Sam van Dijk           11   + 60  360   OEW      EH 89
 3  Jaron de Rover         8    + 7   292   DSC      EH 84
 4  Milan vd Meer          7,5  - 10  290   -geen    EH 83
 5  Daniel de Heer         6    - 40  260   CSV      D  81
 6  Matthijs Salomons      5,5  + 1   276   Leiderd  EH 83
 7  Enrique van Velzen     4,5  - 59  216   DSC      EH 78
Groep 14
 1  David Bouman           7    + 43  318   OEW      EH 82
 2  Tomas Raphet Meeng     7    + 48  310   Prom     D  82
 3  Javeria Zubair         6,5  + 33  309   Pion     EH 81
 4  Dylano Jonker          5    + 3   278   Schmt    EH 78
 5  Manuel Krahe           4    - 17  258   DSC      EH 76
 6  Nadir Madami           0,5  - 87  200   DSC      EH 69
Groep 15
 1  Joshua v Schravendijk  8    + 64  328   Prom     EH 82
 2  Marieke Wagenaar       6    + 19  294   OEW      EH 78
 3  Seb Simons             5,5  + 18  272   -geen    EH 77
 4  Gijs Groenendijk       5,5  + 25  288   -geen    EH 77
 5  Arthur Bonanomi        5    + 9   259   -geen    EH 76
 6  Sebastiaan Grau        0    - 101 200   -geen    EH 66
Groep 16
 1  Joachim Jirlow         9    + 82  311   DD       EH 82
 2  Jasper Ivens           7    + 37  280   DCSV     EH 78
 3  David Barrera          6,5  + 27  269   -geen    EH 77
 4  Wisse Dunant Maurits   4    - 17  209   -geen    EH 72
 5  Micha Brakkee          2,5  - 39  200   DD       EH 69
 6  Myrthe-Minou Huijsmans 1    - 66  200   DSC      EH 66
Groep 17
 1  Pieter Steenbergh      9    + 87  287   -geen    EH 80
 2  Kaj Boonman            8    + 67  267   ST       EH 78
 3  Amaya Kerkmeester      7    + 47  247   -geen    D  76
 4  Tim Warnaar            4    - 29  211   OEW      EH 70
 5  Joel Jirlow            1    - 73  200   DD       EH 64
 6  Samuel Brakkee         1    - 73  200   DD       EH 64
Artikel aangelegd op: 13-05-2012
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.