Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws
104 deelnemers bij Grand Prix in Delft
Geschreven door DSC en Johan Voorberg   
17-05-2011
De zevende en laatste Grand Prix van dit seizoen trok 104 deelnemers. Organisator DSC had alles prima voor elkaar in het Stanislas College.


Verslag

Het toernooi is goed verlopen met veel enthousiaste deelnemers, aanwezige ouders en een goede sfeer.  We willen alle vrijwilligers bedanken voor hun hulp. Een uitgebreider verslag volgt nog

Foto's
Frans Andriessen heeft 80 foto's gemaakt. Die zijn hier te zien.
Hier staan 96 foto's die door Cissy Caljé zijn gemaakt.
De groepsfoto in dit verslag is van Philip Westerduin.

Cijfertjes

Er waren 108 inschrijvingen, 4 onverwachte gezichten en 8 wegblijvers/ziekmeldingen. Dit zijn dus 104 deelnemers, 100 daarvan waren lid van een club: Bobby Fischer (3), Botwinnik (1), Corbulo (2), CSV (5), DD (4), DSC (8), Groenoord (1), Klimop (10), Kralingen (3), Lierse (1), Pionnetjes (6), Promotie (26), RSR-Ivoren Toren (3), Rijswijk (5), Schaakmat (3), SHTV (15), Voorburg (2) en Voorschoten (2).
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er vier pechvogels: Arthur de Dappere, Marco Ouwens Sandoval, Quint Bijl en Ricki Luk.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Arthur de Dappere krijgt bij de volgende Grand Prix (in het nieuwe seizoen) een taartje.

De totaal-prijsuitreiking
Na afloop kregen alle 20 spelers die aan alle GP toernooien hebben meegedaan een extra aandenken. Deze trouwe deelnemers heten: Björn Hartog, Cor Kanters, Daoyi Wang, Fong Li Caljé, Jason v Oudheusden, Johan Heskes, Leonardo Ayala, Matthijs Jansen, Max Kuitems, Ming Dao Caljé, Mirac Kiliç, Nathaniel Willemse, Olaf Hartog, Peter vd Berg, Philip Kuiper, Rick van Roon, Rosalie van Berckel, Ruben Siahaija, Sander de l’Ecluse en Torsten van Ham.

Verder werden natuurlijk de prijswinnaars gehuldigd van dit Grand Prix seizoen. Hier staan alle prijswinnaars. De nummers één kregen ook de wisselbekers mee. Al die wisselbekers gingen naar hofleverancier Promotie en maar liefst drie daarvan kwamen bij één gezin terecht!

AB: 1e Reinout v Rijkom (Prom) en 2e Björn Hartog (CSV)
C: 1e Wouter v Rijkom (Prom), Jason v Oudheusden (DSC) en Rick van Roon (CSV)
D: 1e Vincent v Rijkom (Prom), 2e Victoria Pelova (DSC) en Max Kanbier (Prom) en 4e Leonardo Ayala (RSRIT)
EH: 1e Robby Kevlishvili (Prom), 2e Liam Vrolijk (CSV), 3e Jesse van der Ende (Schmt), 4e Cor Kanters (SHTV) en 5e Sam van Dongen (Prom)
Zie verder de Grand Prix eindstanden.

Jeugdleider Eric van der Marel deelde de prijzen uit. 


De puntentelling is trouwens ingewikkeld: de beste 5 prestaties van de afgelopen 7 toernooien tellen mee. Het aantal Grand Prix punten wordt bepaald door de hoogte van de groep waarin je zit en het aantal behaalde punten (zie puntentelling).

Uitslagen


Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      4    + 5   1119  Prom     EH 116
 2  Thomas de Ruiter       3    + 3   1025  Rswk     C  112
 3  Wouter v Rijkom        3    + 22  951   Prom     C  112
 4  Wang Yang              2,5  + 12  938   Klimop   D  110
 5  Max Kanbier            2    + 14  880   Prom     D  108
 6  Reinout v Rijkom       0,5  - 31  909   Prom     AB 102
Formule 1 groep B
 1  Vincent v Rijkom       4    + 32  824   Prom     D  114
 2  Victoria Pelova        3,5  + 23  812   DSC      D  112
 3  Youri Verlinde         3    + 13  803   Groen.   AB 110
 4  Jason v Oudheusden     2,5  - 1   809   DSC      C  108
 5  Rick van Roon          1    - 23  745   CSV      C  102
 6  Björn Hartog           1    - 20  737   CSV      AB 102
Groep 1
 1  Soma Calbo             5    + 52  772   Klimop   C  116
 2  Jildert Denneman       4    + 30  759   Klimop   C  112
 3  Teun vd Klugt          3    + 15  717   DSC      D  108
 4  Roel Vos               1,5  - 17  694   DSC      C  102
 5  Leonardo Ayala         1,5  - 25  728   RSRIT    D  102
 6  Daoyi Wang             0    - 32  606   BF       AB 96
Groep 2
 1  Joost Jan Pannebakker  5    + 36  722   Klimop   D  114
 2  Liam Vrolijk           4    + 26  650   CSV      EH 110
 3  Dennis Westerduin      3    + 6   630   Pion     EH 106
 4  Torsten van Ham        2    - 11  594   Prom     D  102
 5  Carsten vd Hoeven      1    - 38  609   Voors.   D  98
Groep 3
 1  Kevin Nguyen           5    + 50  670   Klimop   EH 112
 2  Yannick Hagers         3,5  + 26  616   Prom     D  106
 3  Francisca Holan        3    + 12  624   BF       D  104
 4  Justus v Klaveren      2    - 5   591   SHTV     EH 100
 5  Cor Kanters            1,5  - 14  577   SHTV     EH 98
 6  Sam van Dongen         0    - 45  554   Prom     EH 92
Groep 4
 1  Kevin Veerkamp         4,5  + 34  620   Rswk     C  108
 2  Dion Verdonk           3    + 3   594   Prom     C  102
 3  Aizo Verdonk           3    + 6   581   Prom     C  102
 4  Fong Li Caljé          2,5  - 9   596   Voorb    D  100
 5  Bobby in ’t Veld       2    - 14  563   Prom     C  98
Groep 5
 1  Peter vd Berg          8    + 54  628   DSC      C  104
 2  Jonathan Meijers       7,5  + 50  609   CSV      D  103
 3  Matthijs Jansen        4,5  - 11  551   Schmt    AB 97
 4  Marco Ouwens Sandoval  4,5  - 1   537   Prom     D  97
 5  Robin Groen            4    - 16  533   Prom     D  96
 6  Pascal Hagers          1,5  - 53  465   Prom     C  91
Groep 6
 1  Thomas Luk             7,5  + 45  589   SHTV     EH 101
 2  Tommy in t Veld        5    - 1   533   Prom     D  96
 3  Ruben Siahaija         5    + 18  503   SHTV     EH 96
 4  Matthijn Zwart         4,5  - 5   512   Prom     D  95
 5  Nathan Roem            4,5  - 3   510   Schmt    D  95
 6  Ming Dao Caljé         3,5  - 30  500   Voorb    EH 93
Groep 7
 1  Guy Kanbier            9    + 68  581   Prom     EH 102
 2  Alicia Manoch          7    + 39  526   Prom     EH 98
 3  Eljeli Eltayeb         5,5  + 32  461   Voors.   C  95
 4  Zeen Eltayeb           4    + 2   431   -geen    D  92
 5  Timo Reumerman         3,5  - 41  469   Corb     D  91
 6  Mitchell Vuong         1    - 76  398   SHTV     D  86
Groep 8
 1  Francesco Gioia        8    + 62  531   SHTV     EH 98
 2  Johan Heskes           5,5  + 13  481   Prom     EH 93
 3  Nathaniel Willemse     5,5  + 13  480   Pion     EH 93
 4  Arthur de Dappere      5,5  + 17  473   Prom     EH 93
 5  Joëlle Vuong           3    - 36  429   SHTV     EH 88
 6  Mark van Kasteren      2,5  - 45  418   Pion     EH 87
Groep 9
 1  Lucas Nguyen           10   + 99  550   Klimop   EH 100
 2  Bram Albertus          6    + 23  465   Botw     EH 92
 3  Minh Duc Hoang         5    + 3   443   Prom     EH 90
 4  Ricki Luk              5    + 9   435   SHTV     D  90
 5  Sander de l’Ecluse     4    - 21  429   Lierse   C  88
 6  Sarah de Roode         0    - 89  332   RSRIT    D  80
Groep 10
 1  Julie-Anne Hermanns    8    + 57  476   SHTV     EH 94
 2  Berke Yigitturk        7,5  + 63  443   SHTV     EH 93
 3  Sahánd Wagemakers      7    + 43  448   Rswk     D  92
 4  Niels Reintjes         4    - 13  381   Kraling  EH 86
 5  Sem Roem               3,5  - 25  373   Schmt    EH 85
 6  Kim Meijer             0    - 100 312   Kraling  EH 78
Groep 11
 1  Tommy Tran             8,5  + 74  446   Klimop   EH 93
 2  Iljo Boels             6,5  + 33  408   DSC      EH 89
 3  Laurens Dermer         5    + 1   381   Kraling  EH 86
 4  Remy Becker            4    - 17  358   Rswk     EH 84
 5  Rosalie van Berckel    4    - 12  351   SHTV     EH 84
 6  Olaf Hartog            2    - 56  317   CSV      D  80
Groep 12
 1  Levi de Roode          7    + 43  387   RSRIT    EH 88
 2  Bram van Dijk          7    + 40  390   SHTV     D  88
 3  Ilse Nijensteen        6    + 25  363   DSC      C  86
 4  Niels van der Ploeg    5    + 10  335   DSC      EH 84
 5  Dimitri Korcher        3,5  - 30  320   BF       EH 81
 6  Julia von Imhof        1,5  - 64  272   SHTV     EH 77
Groep 13
 1  Ting Ting Lu           8,5  + 65  390   Klimop   EH 89
 2  Max Kuitems            7    + 53  335   Prom     EH 86
 3  Mirac Kiliç            5    + 11  298   DD       EH 82
 4  Rutger Busser          4,5  - 15  310   DD       D  81
 5  Ebba Heskes            3    - 30  259   Prom     EH 78
 6  Chris Hogendoorn       2    - 60  254   Rswk     EH 76
Groep 14
 1  Li Qin Lu              7,5  + 34  309   Klimop   EH 85
 2  Shamati Willemse       6,5  + 14  289   Pion     EH 83
 3  Niels Jansen           6    + 4   279   -geen    D  82
 4  Quint Bijl             6    + 4   279   Pion     EH 82
 5  Quint Rompa            4    - 36  239   -geen    EH 78
Groep 15
 1  Jasper Bijl            9    + 59  314   Pion     EH 86
 2  Tomas Raphet Meeng     7    + 42  289   Prom     EH 82
 3  Benjamin Oudejans      5    - 13  216   Prom     D  78
 4  Daniil Maslennikov     4,5  - 26  213   -geen    EH 77
 5  Onno Reumerman         4,5  - 23  206   Corb     EH 77
Groep 16
 1  Jarno von Imhof        9    + 102 268   SHTV     EH 84
 2  Lotte Siahaija         8    + 58  284   SHTV     EH 82
 3  Kimmily Tran           6    + 8   258   Klimop   EH 78
 4  Sietse Harteveld       3,5    200   DD       EH 73
 5  Ignas Prost            3      200   Prom     EH 72
 6  Kayyum Kiliç           0,5    200   DD       EH 67

Artikel aangelegd op: 15-05-2011
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.