Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws
Familie van Rijkom bezet het podium bij Grand Prix
Geschreven door Carel Gijsen en Johan Voorberg   
17-05-2011
Op zaterdag 23 april organiseerde het Rijswijks Schaakgenootschap de 6e Grand Prix in Delft. Er waren op deze zeer zonnige paaszaterdag in de meivakantie 93 deelnemers.


Verslag

Dit volgt later.

Foto's 

Frans Andriessen heeft 175 foto's gemaakt. Die zijn hier te zien.
Hier staan 21 foto's die door Cissy Caljé zijn gemaakt.

Cijfertjes

Er waren 90 inschrijvingen. Met 1 afmelding en 4 niet ingedeelde spelers konden we met 93 spelers van start. Bij de groepen 1 en 3 werd er snel een tafel bijgezet. Er waren 86 spelers lid van een club: Bobby Fischer (2), Botwinnik (7), CSV (9), DD (2), DSC (4), Kralingen (1), Leiderdorp (1), Lierse (2), Messemaker (2), Pionnetjes (2), Promotie (19), RSR-IT (3), Rijswijk (7), Schaakmat (6), SHTV (10), Scheve Toren (4), Voorburg (4) en Voorschoten (1).
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er drie pechvogels: Ida Vos, Antonie Grauss en Rudraksh Bhargava. Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. De Grand Prix tussenstanden en rating tussenstanden zijn ook bijgewerkt. 

Ratings omhoog

Er zijn in Nederland een aantal jeugdratings. De landelijke jeugdrating en de Leidse jeugdrating zijn veel hoger dan de Haagse jeugdrating. Dat gaan we binnenkort eens rechtzetten.

Uitslagen

Formule 1 groep A


 1  Reinout v Rijkom       4    + 16  940   Prom     AB 116
 2  Wouter v Rijkom        4    + 19  929   Prom     C  116
 3  Vincent v Rijkom       3    + 29  792   Prom     D  112
 4  Jason v Oudheusden     2,5  + 12  810   DSC      C  110
 5  Björn Hartog           1    - 13  757   CSV      AB 104
 6  Mark Knigge            0,5  - 40  815   Rswk     AB 102
Groep 1
 1  Felipe Gallardo        7    + 43  871   Rswk     AB 118
 2  Rick van Roon          6    + 54  768   CSV      C  115
 3  Leonardo Ayala         4    + 5   753   RSRIT    D  109
 4  Antonie Grauss         4    + 19  712   CSV      AB 109
 5  Liam Vrolijk           3    + 24  624   CSV      EH 107
 6  Carsten vd Hoeven      2    - 11  647   Voors.   D  104
 7  Roel Vos               2    - 34  711   DSC      C  104
 8  Frans Andriessen       0    - 68  652   Botw     C  98
Groep 2
 1  Merlijn Albers         5    + 57  658   Botw     AB 116
 2  Daoyi Wang             3    + 13  638   BF       AB 108
 3  Hari Iyer              2,5  + 3   624   Prom     D  106
 4  Ivo Wilms              2    - 8   618   ST       C  104
 5  Yannick Hagers         1,5  - 13  590   Prom     D  102
 6  Danny Zwaartman        1    - 29  604   Schmt    AB 100
Groep 3
 1  Yestin van Haaren      6    + 55  620   Botw     D  111
 2  Aizo Verdonk           4    + 17  575   Prom     C  105
 3  Kevin Veerkamp         4    + 13  586   Rswk     C  105
 4  Brecht van der Bijl    3,5  - 1   585   Botw     D  104
 5  Cor Kanters            3    - 17  591   SHTV     EH 103
 6  Sebastiaan Ketting     3    + 8   523   Rswk     C  103
 7  Rick v Leeuwen         2,5  - 18  559   ST       D  101
 8  Marco Ouwens Sandoval  2    - 25  538   Prom     D  100
Groep 4
 1  Fong Li Caljé          7    + 46  605   Voorb    D  106
 2  Dion Verdonk           6,5  + 38  591   Prom     C  105
 3  Peter vd Berg          5          574   DSC      C  102
 4  Pelle Albers           4,5  - 7   559   Botw     C  101
 5  Matthijs Jansen        4,5  - 9   562   Schmt    AB 101
 6  Matthijn Zwart         2,5  - 45  517   Prom     D  97
Groep 5
 1  Torsten van Ham        8    + 55  605   Prom     D  106
 2  Jonathan Meijers       7    + 52  559   CSV      D  104
 3  Milan vd Velde         5    - 7   549   CSV      D  100
 4  Hubert Schoen          4    - 9   502   SHTV     EH 98
 5  Stefan Cornelisse      4    - 12  505   Lierse   D  98
 6  Francesco Gioia        2    - 55  469   SHTV     EH 94
Groep 6
 1  Nehaan Gigani          7,5  + 46  563   BF       D  103
 2  Robin Groen            7,5  + 56  549   Prom     D  103
 3  Nathan Roem            5    - 3   513   Schmt    D  98
 4  Bastiaan Grauss        4    - 9   472   CSV      D  96
 5  Sander de l’Ecluse     3    - 29  450   Lierse   C  94
 6  Valentijn Egbers       3    - 37  463   CSV      D  94
Groep 7
 1  Ming Dao Caljé         7,5  + 53  530   Voorb    EH 101
 2  Ivan Kroetkov          6,5  + 37  504   Leiderd  EH 99
 3  Luc Wilms              5    + 4   480   ST       EH 96
 4  Arthur de Dappere      4,5  + 2   456   Prom     EH 95
 5  Johan Heskes           4    - 22  468   Prom     EH 94
 6  Derek Zuurmond         2,5  - 50  435   Messem   EH 91
Groep 8
 1  Philip Kuiper          8    + 79  469   Voorb    EH 100
 2  Ruben Siahaija         7,5  + 52  485   SHTV     EH 99
 3  Nathaniel Willemse     6    + 14  467   Pion     EH 96
 4  Bram Albertus          5,5  + 15  442   Botw     EH 95
 5  Brandon Voskamp        3    - 32  387   Schmt    EH 90
 6  Julian Rees            0    - 105 345   Prom     EH 84
Groep 9
 1  Mitchel de Waard       7,5  + 36  485   Schmt    C  97
 2  Noud Hofker            7    + 52  436   Rswk     D  96
 3  Sarah de Roode         6,5  + 45  421   RSRIT    D  95
 4  Martijn Staal          5,5  + 6   431   -geen    D  93
 5  Martijn Steenbergh     2,5  - 41  352   -geen    D  87
 6  Rutger Busser          1    - 74  325   DD       D  84
Groep 10
 1  Sabri Kilic            9,5  + 99  461   SHTV     EH 99
 2  Sem Roem               6    + 24  398   Schmt    EH 92
 3  Didier Prinzen         5    + 1   381   Voorb    EH 90
 4  David Mesina           4    - 22  367   Prom     EH 88
 5  Levi de Roode          3,5  - 24  344   RSRIT    EH 87
 6  Chris Hogendoorn       2    - 53  314   Rswk     EH 84
Groep 11
 1  Thomas Vlasseman       5    + 65  415   -geen    EH 88
 2  Sahánd Wagemakers      4    + 40  405   Rswk     D  86
 3  Niels Reintjes         4    + 46  394   Kraling  EH 86
 4  Ida Vos                4    + 42  401   DSC      D  86
 5  Olaf Hartog            3    + 26  373   CSV      D  84
Groep 12
 1  Bradley v Haaren       10   + 95  443   Botw     EH 96
 2  Dennis Lee             5,5  + 14  339   -geen    EH 87
 3  Julia von Imhof        5,5  + 16  336   SHTV     EH 87
 4  Mirac Kilic            3,5  - 17  287   SHTV     EH 83
 5  Lucas Zuurmond         3    - 36  289   Messem   EH 82
 6  Max Kuitems            2,5  - 48  282   Prom     EH 81
Groep 13
 1  Rosalie van Berckel    8    + 59  363   SHTV     EH 90
 2  Kevin Vlasseman        8    + 60  360   -geen    D  90
 3  Morris Rees            5    + 8   289   Prom     EH 84
 4  Rudraksh Bhargava      5    + 4   294   -geen    EH 84
 5  Caspar Schaareman      4    - 17  276   ST       EH 82
 6  Kayyum Kiliç           0    - 90  185   DD       EH 74
Groep 14
 1  Ebba Heskes            6,5  + 17  289   Prom     EH 85
 2  Shamati Willemse       6    + 10  275   Pion     EH 84
 3  Lotte Siahaija         5,5  + 26  226   SHTV     EH 83
 4  Tomas Raphet Meeng     5    - 5   247   Prom     EH 82
 5  Pieter Steenbergh      4    - 6   200   -geen    EH 80
 6  Jarno von Imhof        3    - 18  166   SHTV     EH 78


Artikel aangelegd op: 25-04-2011
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.