Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
Nieuws
138 deelnemers bij Grand Prix 2 Corbulo
Geschreven door Rob Heufke Kantelaar en Johan Voorberg   
23-01-2011
Op zaterdagmiddag 22 november deden 138 kinderen mee aan de 2e Grand-Prix van dit seizoen. Dit werd door Corbulo georganiseerd in Leidschendam. Alles verliep vlekkeloos en de het Veurs College bleek weer een prima locatie. In de eerste groep won Robby Kevlishvili met 4,5 uit 5.


Verslag


- dit volgt binnenkort - .
In ieder geval willen we alle tafelleiders en andere vrijwilligers alvast bedanken!

Cijfertjes

Er waren 144 inschrijvingen. Met 8 ziek- en afmeldingen en 2 onverwachte deelnemers konden we met 138 spelers van start. Zeker gezien de ongewenste concurrentie van scholenkampioenschappen een mooi aantal.
Er waren 141 deelnemers lid van een club: Bobby Fischer (9), Botwinnik (3), Corbulo (5), CSV (8), DD (1), DSC (5), Groenoord (1), Klimop (5), Lierse (3), Pionnetjes (5), Promotie (13), Rijswijk (7), RSR-IT (1), Schaakmat (13), SHTV (10), Scheve Toren (6) en Voorburg (4) en Voorschoten (6). Er waren deze keer maar liefst 37 schoolschakers; de meesten krijgen op school schaakles van Eric van der Marel.
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er vijf pechvogels: Jesse Heidinga, Jildert Denneman, Matthieu Boubal, Rohit Adjodha en Victoria Pelova.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Lian heeft nog een taartje tegoed van het vorig seizoen.
De Grand Prix tussenstanden moeten nog worden bijgewerkt.

Ratings omhoog


Er zijn in Nederland een aantal jeugdratings. De landelijke jeugdrating en de Leidse jeugdrating zijn veel hoger dan de Haagse jeugdrating. Dat gaan we zeer binnenkort eens rechtzetten.

Uitslagen


Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      4,5  + 5   1089  Prom     EH 118
 2  Koos Roeleveld         4    + 7   1027  SHTV     C  116
 3  Kai Groenhof           3,5  + 45  821   BF       C  114
 4  Martin Brussaard       2    + 16  790   Rswk     AB 108
 5  Youri Verlinde         1    - 9   790   Groen.   AB 104
 6  Jason v Oudheusden     0    - 39  808   DSC      C  100
Formule 1 groep B
 1  Vincent Martens        5    + 42  799   Klimop   EH 118
 2  Isabelle v Leeuwen     3    + 3   757   BF       D  110
 3  Leonardo Ayala         3    + 6   742   RSRIT    D  110
 4  Jildert Denneman       3    + 1   764   Klimop   C  110
 5  Antonie Grauss         1    - 32  693   CSV      AB 102
Formule 1 groep C
 1  Rick van Roon          4    + 35  742   CSV      C  112
 2  Louis van Leeuwen      3    + 21  696   BF       EH 108
 3  Björn Hartog           3    + 16  717   CSV      AB 108
 4  Victoria Pelova        3    + 9   743   DSC      D  108
 5  Tim Hogendoorn         2    - 10  718   Rswk     C  104
 6  Martin Hoobroeckx      0    - 47  665   Rswk     AB 96
Groep 1
 1  Teun vd Klugt          5    + 36  700   DSC      D  114
 2  Olivier van Luijk      4    + 26  628   Schmt    D  110
 3  Jesse van der Ende     3    + 2   632   Schmt    EH 106
 4  Rohan Adjodha          2    - 12  577   Klimop   D  102
 5  Stefano Brul           1    - 32  559   CSV      D  98
Groep 2
 1  Daoyi Wang             4    + 36  640   BF       AB 108
 2  Matthijs Janssen       3    + 20  608   Schmt    AB 104
 3  Oscar van Luijk        2,5  - 1   638   Schmt    C  102
 4  Ivo Wilms              2    - 10  626   ST       C  100
 5  Berend Buis            2    - 6   610   Voorb    C  100
 6  Bobby in ’t Veld       1,5  - 14  594   Prom     C  98
Groep 3
 1  Francisca Holan        4    + 31  612   BF       D  106
 2  Yestin van Haaren      3    + 16  572   Botw     D  102
 3  Liam Vrolijk           3    + 9   596   CSV      EH 102
 4  Sam van Dongen         2    - 2   543   Prom     EH 98
 5  Peter vd Berg          1,5  - 14  539   DSC      C  96
 6  Thomas Luk             1,5  - 15  545   SHTV     EH 96
Groep 4
 1  Nathan Roem            7    + 48  561   Schmt    D  102
 2  Aizo Verdonk           6    + 26  542   Prom     C  100
 3  George Sleptsov        4,5  - 8   519   Schmt    D  97
 4  Jesse Heidinga         4,5  - 2   509   Corb     C  97
 5  Stefan Cornelisse      4    - 17  508   Lierse   D  96
 6  Tommy in t Veld        4    - 24  517   Prom     D  96
Groep 5
 1  Joeri Dukker           6,5  + 34  539   Lierse   D  99
 2  Anna Groenhof          6    + 23  530   BF       EH 98
 3  Francesco Gioia        6    + 27  524   SHTV     EH 98
 4  Sam Bank               5,5  + 12  521   -geen    D  97
 5  Timo Reumerman         4    - 16  487   Corb     D  94
 6  Sean Bakker            2    - 56  447   ST       D  90
Groep 6
 1  Cor Kanters            8    + 72  545   SHTV     EH 100
 2  Dennis Westerduin      7    + 28  560   Pion     EH 98
 3  Matthijn Zwart         5    + 13  482   Prom     D  94
 4  Rohit Adjodha          5    + 2   499   Klimop   D  94
 5  Rick v Leeuwen (ST)    2,5  - 50  452   ST       D  89
 6  Sébastien Chahoud      2,5  - 41  439   BF       EH 89
Groep 7
 1  Torsten van Ham        7,5  + 33  501   Prom     D  97
 2  Pelle Albers           6    - 1   479   Botw     C  94
 3  Fong Li Caljé          6    + 5   466   Voorb    D  94
 4  Matthieu Boubal        6    - 3   482   ST       C  94
 5  Wessel vd Lans         4,5  - 15  416   Prom     C  91
Groep 8
 1  Nathaniel Willemse     8    + 65  505   Pion     EH 96
 2  Casper Schuttrups      6    + 14  482   SHTV     EH 92
 3  Johan Heskes           5,5  + 8   464   Prom     EH 91
 4  Ruben Siahaija         5    + 2   450   SHTV     EH 90
 5  Hugo Fernandez         3,5  - 14  399   -geen    C  87
 6  Teije Boonman          2    - 50  377   ST       EH 84
Groep 9
 1  Jae Lee                8,5  + 71  491   -geen    AB 95
 2  Sander de l’Ecluse     7    + 44  456   Lierse   C  92
 3  Alexander Egberts      6    + 27  432   -geen    C  90
 4  Mitchel de Waard       4    - 23  406   Schmt    C  86
 5  Ian Goldberg           2,5  - 43  361   -geen    C  83
 6  Jake Arnstein          2    - 53  352   -geen    C  82
Groep 10
 1  Cas Wever              8    + 62  479   -geen    D  92
 2  Ming Dao Caljé         7    + 40  460   Voorb    EH 90
 3  Jonathan Meijers       5    + 8   408   CSV      D  86
 4  Daan van Loenen        3,5  - 24  381   Rswk     EH 83
 5  Daan de Jong           3,5  - 22  378   CSV      D  83
 6  Olivier Witteveen      3    - 41  383   -geen    EH 82
Groep 11
 1  Arthur de Dappere      8    + 67  449   Botw     EH 90
 2  Luc Wilms              8    + 66  450   ST       EH 90
 3  Brandon Voskamp        4    - 18  376   Schmt    EH 82
 4  Minh Duc Hoang         3,5  - 27  365   Prom     EH 81
 5  Chris Hogendoorn       3,5  - 29  367   Rswk     EH 81
 6  Sem Roem               3    - 35  352   Schmt    EH 80
Groep 12
 1  Mark van Kasteren      7,5  + 52  426   Pion     EH 87
 2  Daan Bank              7,5  + 55  421   -geen    D  87
 3  Ted Altorf             7,5  + 49  431   -geen    D  87
 4  Wouter Okkerse         4,5  - 3   359   Prom     D  81
 5  Philip Kuiper          2    - 54  311   Voorb    EH 76
 6  Noah Slof              1    - 75  292   Schmt    EH 74
Groep 13
 1  Gijs van Bremen        10   + 100 465   -geen    D  90
 2  Jasper Okkerse         6    + 22  384   Prom     D  82
 3  Selfried Belaazzni     6    + 24  380   Schmt    D  82
 4  Didier Prinzen         4    - 14  336   Voorb    EH 78
 5  Olaf Hartog            3    - 33  315   CSV      D  76
 6  Mirac Kilic            1    - 75  279   SHTV     EH 72
Groep 14
 1  ZhinPyoung Rhee        10   + 105 445   -geen    D  88
 2  Matijn Ouwerkerk       6,5  + 35  375   Klimop   EH 81
 3  Daniël vd Boogaard     5    + 5   345   Voorb    D  78
 4  Mees Witteveen         3,5  - 28  318   -geen    D  75
 5  Julia von Imhof        3    - 37  307   Rswk     EH 74
 6  Damian de Leeuw        2    - 56  286   -geen    EH 72
Groep 15
 1  Nick Hagenbeek         10   + 102 441   BF       EH 86
 2  Rosalie van Berckel    6    + 28  351   SHTV     EH 78
 3  Max Kuitems            5    + 2   340   Prom     EH 76
 4  Constance v Leeuwen    4,5  - 6   328   -geen    EH 75
 5  Sabri Kilic            3    - 32  292   SHTV     EH 72
 6  Michiel Meeuwisse      1,5  - 69  271   Corb     EH 69
Groep 16
 1  Bram van Dijk          10   + 102 421   SHTV     D  84
 2  Hicham Bulut           6,5  + 32  352   Schmt    EH 77
 3  Max Auwer              5    + 9   312   Corb     AB 74
 4  Dylan van Meel         3,5  - 20  280   -geen    EH 71
 5  Jarno von Imhof        2,5  - 48  271   Rswk     EH 69
 6  Maurice Vreeken        2,5  - 50  275   DD       EH 69
Groep 17
We waren even het groepskaartje met de eindstand kwijt, maar dankzij Philip, (vooral) Eric,
Izet en Martijn was dat binnnen 24 uur geregeld.
 1  Elian Tuijp            8,5  + 74  374   Pion     D  79
 2  Timo Goossens          8    + 64  364   -geen    EH 78
 3  Vivienne Wolters       5    + 4   304   -geen    EH 72
 4  Daan Zielinski         4,5  - 6   294   -geen    EH 71
 5  Max Lopes Cardozo      3    - 36  264   -geen    EH 68
 6  Tobias Stegeman        1    - 76  224   -geen    EH 64
Groep 18
 1  Stijn Bezooijen        8    + 62  352   -geen    EH 76
 2  RobertPaul vd Velde    8    + 65  347   BF       EH 76
 3  Claudia Hermans        7,5  + 55  336   -geen    EH 75
 4  Rafaël Merlet          3,5  - 26  258   -geen    EH 67
 5  Ivor Boogaard          3    - 34  246   -geen    EH 66
 6  Bart Kroon             0    - 98  192   -geen    EH 60
Groep 19
 1  Bart Rabelink          9    + 63  343   -geen    EH 76
 2  Fred Hermans           7,5  + 33  313   -geen    EH 73
 3  Jeremy Vaessens        7    + 23  303   -geen    EH 72
 4  Max Willemsen          4,5  - 25  249   DSC      EH 67
 5  Josephine Hartman      2    - 74  196   -geen    EH 62
Groep 20
 1  Guido Ekelmans         9    + 65  333   -geen    EH 74
 2  Cooper de Maar         8    + 44  314   -geen    EH 72
 3  Leonard Stevens        6,5  + 14  284   -geen    D  69
 4  Florian de Jooden      4,5  - 26  244   -geen    EH 65
 5  Victorien Citroen      2    - 76  194   -geen    EH 60
Groep 21
 1  Zine-Eddine Bulut      8,5  + 44  288   Schmt    EH 71
 2  Shamati Willemse       7,5  + 32  252   Pion     EH 69
 3  Onno Reumerman         6    + 8   210   Corb     EH 66
 4  Noura van der Meer     5,5  + 10  176   -geen    EH 65
 5  Daniel Tap             2,5  - 73  161   -geen    EH 59
Artikel aangelegd op: 22-01-2011
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.