Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
Wouter van Rijkom wint Grand Prix
Geschreven door Carel Gijsen en Johan Voorberg   
11-04-2010
De zesde Grand Prix van dit seizoen trok 143 deelnemers. Het Schaakgenootschap Rijswijk kan met een grote groep vrijwilligers weer terugkijken op een geslaagd toernooi. Het CLD was ook dit jaar een uitstekende locatie.


Verslag

- dit volgt nog-

Cijfertjes

Er waren 141 inschrijvingen, 3 onverwachte gezichten en 1 wegblijver/ziekmelding. Dit leverde dus 143 deelnemers op. De onverwachte deelnemers kwamen redelijk terecht, alleen Sander had het zwaar.
Er waren 120 deelnemers lid van een club: Bobby Fischer (10), Botwinnik (10), Corbulo (5), CSV (7), DD (3), DSC (10), Groenoord (1), Haeghe Ooievaar (1), Klimop (1), Kralingen (4), Lierse (3), Pionnetjes (1), Promotie (19), Rijswijk (12), Schaakmat (6), SHTV (12), Sliedrecht (1), Scheve Toren (10) en Voorburg (3). De meeste schoolschakers kwamen weer uit Wassenaar.
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er acht pechvogels: Floris Brulleman, Joeri Dukker, Jun Bai de Jong, Koen Bonstring, Lian van Bohemen, Max Bosman, Sebastiaan Ketting en Timo Reumerman.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Deze keer kreeg Fernand Braam een taartje. Koen Bonstring krijgt bij de volgende Grand Prix een taartje.
De Grand Prix tussenstanden zijn ook bijgewerkt.

Uitslagen



Formule 1 groep A
 1  Wouter v Rijkom        4    + 26  873   Prom     C  116
 2  Mark Knigge            3,5  + 18  855   Rswk     C  114
 3  Kenneth Lelieveld      3,5  + 15  871   SHTV     D  114
 4  Erik Frima             3    - 6   913   DD       C  112
 5  Martin Brussaard       1    - 34  814   Rswk     C  104
Formule 1 groep B
 1  Jason v Oudheusden     3,5  + 27  797   DSC      D  112
 2  Joris van Berckel      3    + 6   829   SHTV     C  110
 3  Kai Groenhof           3    + 22  766   BF       C  110
 4  Roel Vos               2,5  + 4   788   DSC      C  108
 5  Carolijn de Kok        2    - 8   786   Rswk     C  106
 6  Youri Verlinde         1    - 26  759   Groen.   C  102
Formule 1 groep C
 1  Martin Hoobroeckx      4    + 39  702   Rswk     C  112
 2  Rick van Roon          3    + 15  696   CSV      C  108
 3  Björn Hartog           3    + 13  703   CSV      C  108
 4  Gijs Ruijgrok          2    - 10  699   BF       C  104
 5  Danny Zwaartman        2    - 6   683   Schmt    AB 104
 6  Ivo Wilms              1    - 27  664   ST       C  100
Groep 1
 1  Isabelle v Leeuwen     4,5  + 45  740   BF       D  112
 2  Vincent Martens        4    + 34  735   Klimop   EH 110
 3  Vincent v Rijkom       2,5        719   Prom     EH 104
 4  Teun vd Klugt          2          671   DSC      EH 102
 5  Antonie Grauss         2    - 5   693   CSV      D  102
 6  Jorik Klein            0    - 50  669   Sliedr   EH 94
Groep 2
 1  Victoria Pelova        4    + 27  709   DSC      D  108
 2  Louis van Leeuwen      3    + 14  663   BF       EH 104
 3  Timothy Lelieveld      3    + 12  673   SHTV     D  104
 4  Floris Brulleman       3    + 16  656   Rswk     D  104
 5  Austin Ramanna         2    - 2   625   BF       D  100
 6  Daniëlle Jaspers       0    - 43  591   Prom     D  92
Groep 3
 1  Ritchie Vermeulen      4,5  + 50  631   BF       C  108
 2  Bobby in ’t Veld       3    + 10  637   Prom     C  102
 3  Jules van Oers         2,5  + 11  587   DD       AB 100
 4  Koen Bonstring         2,5  + 3   614   Prom     C  100
 5  Astrid Sebel           1,5  - 15  587   Corb     C  96
 6  Merlijn Albers         1    - 35  619   Botw     C  94
Groep 4
 1  Matthijs Buningh       3,5  + 28  606   Kraling  EH 102
 2  Peter vd Berg          3    + 15  608   DSC      D  100
 3  Hari Iyer              2,5        621   SHTV     EH 98
 4  Francisca Holan        2    - 4   588   BF       D  96
 5  Guy Kanbier            2    - 7   596   Prom     EH 96
 6  Milan vd Velde         2    - 9   604   CSV      D  96
Groep 5
 1  Yestin van Haaren      4    + 30  579   Botw     EH 102
 2  Thomas Luk             4    + 34  561   SHTV     EH 102
 3  Fernand Braam          3    + 6   574   BF       EH 98
 4  Lian van Bohemen       3    + 7   569   Corb     D  98
 5  Sander de l’Ecluse     1    - 11  443   Lierse   D  90
 6  Cor Kanters            0    - 42  468   SHTV     EH 86
Groep 6
 1  Justus v Klaveren      7    + 48  558   SHTV     EH 98
 2  Nehaan Gigani          6    + 18  554   -geen    EH 96
 3  Mitchell Vuong         5    + 9   517   SHTV     D  94
 4  Timo Reumerman         5    + 8   519   Prom     D  94
 5  Anna Groenhof          4    - 26  519   BF       EH 92
 6  Nathan Roem            3    - 33  480   Schmt    D  90
Groep 7
 1  Nilofer Gigani         6,5  + 27  529   -geen    D  95
 2  Aizo Verdonk           6    + 19  518   Prom     C  94
 3  Fabian Gerritsma       5    + 9   481   ST       C  92
 4  Pelle Albers           4,5  - 7   480   Botw     C  91
 5  Jesse Heidinga         4    - 23  481   Corb     D  90
 6  Pascal Hagers          4    - 2   448   Prom     C  90
Groep 8
 1  Liam Vrolijk           9,5  + 91  591   CSV      EH 99
 2  Tommy in t Veld        5    + 2   500   Prom     EH 90
 3  Stefan Cornelisse      4,5  - 4   484   Lierse   EH 89
 4  Joeri Dukker           4,5  - 3   483   Lierse   EH 89
 5  Jun Bai de Jong        4,5  - 4   484   Botw     EH 89
 6  Francesco Gioia        2    - 58  440   SHTV     EH 84
Groep 9
 1  Yannick Hagers         7    + 53  499   Prom     D  92
 2  Dion Verdonk           6,5  + 30  510   Prom     C  91
 3  Bastiaan Grauss        5,5  + 15  481   CSV      D  89
 4  Sebastiaan Ketting     5,5  + 7   494   Rswk     D  89
 5  Reginald v Putt        4    - 15  452   DSC      EH 86
 6  Matthieu Boubal        1,5  - 67  404   ST       D  81
Groep 10
 1  Mike Cooper            8    + 68  507   -geen    EH 92
 2  Ian Bakker             7    + 46  490   ST       EH 90
 3  Sebastian Henke        5,5  + 9   470   -geen    EH 87
 4  Ferrie Hamer           5    + 3   454   SHTV     EH 86
 5  Daan van Loenen        3,5  - 22  417   Rswk     EH 83
 6  Sam van Dongen         1    - 79  376   ST       EH 78
Groep 11
 1  Johan Heskes           7    + 44  465   Prom     EH 88
 2  Teije Boonman          5,5  + 18  427   ST       EH 85
 3  Casper Schuttrups      5,5  + 12  438   SHTV     EH 85
 4  Max Bosman             5,5  + 14  434   Kraling  EH 85
 5  Patryk Henke           4,5  - 11  421   -geen    EH 83
 6  Arthur de Dappere      2    - 53  359   Botw     EH 78
Groep 12
 1  Marco Ouwens Sandoval  7    + 44  467   Prom     EH 86
 2  Gijs van Bremen        6    + 21  452   -geen    EH 84
 3  Azhaar Ramsaroep       6    + 25  446   Rswk     D  84
 4  Rutger v Nunen         5    + 11  416   Rswk     D  82
 5  Rutger Busser          4    - 11  399   DD       EH 80
 6  Maurits uit d.Boogaart 2    - 66  382   -geen    EH 76
Groep 13
 1  Lucas Albers           8    + 66  464   Botw     EH 86
 2  Luca Cras              8    + 64  468   CSV      EH 86
 3  Luc Wilms              5    + 3   408   ST       EH 80
 4  Nico Euwals            4    - 15  385   Corb     EH 78
 5  Bruno Mazzola          4    - 17  388   -geen    EH 78
 6  Hubert Schoen          1    - 79  331   -geen    EH 72
Groep 14
 1  Wessel vd Lans         9    + 84  455   Prom     D  86
 2  Mitchel de Waard       7,5  + 46  437   Schmt    D  83
 3  Angelique v Leeuwen    7    + 43  418   ST       D  82
 4  Tom vd Ouweland        3,5  - 19  335   Rswk     D  75
 5  Bertus Wisman          2    - 55  313   ST       D  72
 6  Tobias Westerveld      1    - 75  295   DSC      AB 70
Groep 15
 1  Kevin Veerkamp         7    + 48  418   Rswk     EH 80
 2  Nathaniel Willemse     6    + 16  414   Pion     EH 78
 3  Bradley v Haaren       6    + 20  409   Botw     EH 78
 4  Robbert Steggerda      5    + 8   377   Voorb    EH 76
 5  Sahánd Wagemakers      4    - 18  365   Rswk     EH 74
 6  Wesley Hartman         2    - 50  315   Ha.Oo.   EH 70
Groep 16
 1  Rick v Leeuwen (ST)    9    + 80  437   ST       EH 82
 2  Min-Jae Kim            8    + 63  413   -geen    EH 80
 3  Rafif Ramadhan         6,5  + 33  383   DSC      D  77
 4  Mattias Tuk            4    - 20  338   DSC      EH 72
 5  Mees Fokkema           2,5  - 40  292   Kraling  D  69
 6  Sanne Albers           0    - 93  247   Botw     D  64
Groep 17
 1  Ivan Kroetkov          8    + 67  397   Leiderd  EH 78
 2  Tristan v Beurden      7    + 41  385   -geen    EH 76
 3  Mathijs de Vries Robbé 6    + 19  369   -geen    EH 74
 4  Vishal Uragonda        5,5  + 18  344   -geen    EH 73
 5  Minh Duc Hoang         3    - 39  306   Prom     EH 68
 6  Vincent Kroon          0,5  - 82  244   Kraling  EH 63
Groep 18
 1  Philip Kuiper          6,5  + 36  344   Voorb    EH 73
 2  Kasper vd Berg         6,5  + 34  349   -geen    EH 73
 3  Josephine ud Bogaart   5,5  + 12  331   -geen    EH 71
 4  Bram Albertus          5    + 4   319   Botw     EH 70
 5  Rosalie van Berckel    4    - 16  298   SHTV     EH 68
 6  Gideon Mazzola         2,5  - 46  268   -geen    EH 65
Groep 19
 1  Ida Vos                8,5  + 77  382   DSC      D  75
 2  Selfried Belazaani     6,5  + 32  351   Schmt    EH 71
 3  Thijs Tabak            6    + 21  341   Corb     EH 70
 4  Berber vd Berg         4    - 17  298   -geen    EH 66
 5  Sander van Delden      2,5  - 45  265   Schmt    D  63
 6  Igor Herkelman         1,5  - 65  245   Botw     EH 61
Groep 20
 1  Sem Roem               10   + 104 398   Schmt    EH 76
 2  Jasper Okkerse         7    + 45  338   Prom     EH 70
 3  Dylan van der Zande    5    + 2   302   -geen    EH 66
 4  Gabrielle de Jong      4    - 13  274   -geen    EH 64
 5  Julius Rademakers      2,5  - 49  253   Voorb    EH 61
 6  Olivier de Boer        1,5  - 64  226   -geen    EH 59
Groep 21
 1  RobertPaul vd Velde    8,5  + 81  312   BF       EH 71
 2  Wouter Okkerse         6,5  + 27  295   Prom     D  67
 3  Toine Braat            5,5  - 6   294   -geen    EH 65
 4  Cameron Woodword       4,5  + 3   229   -geen    EH 63
 5  Mila van Arendonk      3    - 29  204   -geen    EH 60
 6  Onno Reumerman         2    - 51  187   Prom     EH 58
Artikel aangelegd op: 10-04-2010
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.