Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2017
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
Robby Kevlishvili wint Grand Prix in Leidschendam
Geschreven door Rob Heufke Kantelaar en Johan Voorberg   
28-03-2010
De vijfde Grand Prix van dit seizoen trok 184 deelnemers. Dit toernooi werd door Corbulo in Leidschendam georganiseerd. Het Veurs Lyceum bleek een fraaie locatie. Het was een geslaagd toernooi.


Verslag

Corbulo was blij verrast met de grote opkomst van het aantal deelnemers bij dit 5e GP van 2010. Uiteindelijk was dat toch veel meer dan verwacht, het totale aantal kwam op 184 deelnemers. Namens Corbulo spreken we onze grote waardering uit voor al degene die daarbij een helpende hand uitgestoken hebben. Ook willen we het Veurs Lyceum als schoolbestuur bedanken voor hun bereidheid om hun aula en enkele lokalen beschikbaar te stellen, omdat de Brede School “De Waterlelie” niet meer beschikbaar was. Er hebben uiteindelijk 25 groepen om de medailles gestreden en er waren voor 5 groepen geldprijzen. Iedereen kreeg naast zijn consumptiebon een zakje chips aangeboden en voor sommige een pen. Dat laatste omdat degene die schrijft ook meestal blijft. Het geheel is in een goede sfeer verlopen waarbij enkelen van de toenemende zaaltemperatuur last kregen en anderen van de daarna opstekende storm van de openstaande deur niet meer in slaap konden komen. Wat ons betreft is het aanbevelenswaardig om wellicht de aanmeldingsperiode voor inschrijving tot deelname nog wat meer te vervroegen zodat nog wat eerder een beter beeld ontstaat over het geschatte aantal deelnemers. Voor de toekomst zouden we ook moeten trachten om tot een samenwerking te komen tussen kleinere verenigingen waarvoor de organisatie van een GP een erg grote inzet vergt en we met meer handen lichter werk kunnen maken. Al met al kijken we terug op een geslaagd schaakfestijn en we hebben het nu een aantal jaren achtereen in Leidschendam-Voorburg dit GP opgepakt en voorbereid met een aantal ouders van onze jeugdleden. Het eerst grote schaakevenement in Leidschendam-Voorburg is het basisscholenkampioenschap op zaterdag 12 juni 2010 waaraan maximaal 250 kinderen kunnen deelnemen, ook ditmaal weer in het Veurs Lyceum schoolgebouw. Voor velen is de internet schaakmogelijkheid via onze website www.corbulo.org nog een mogelijkheid om hun schaakkennis aldaar wat op te poetsen door het spelen tegen fysieke personen.

Cijfertjes

Er waren 181 (eigenlijk 180) ingedeelde inschrijvingen, 6 onverwachte gezichten en 3 wegblijvers/ziekmeldingen, leverde dat 184 deelnemers op. Het kostte wat moeite om voor de extra deelnemers in goede groepjes in te delen: er moesten drie groepjes van 7 of 8 gemaakt worden. Tijdig aanmelden is voor iedereen prettiger.
Er waren 139 deelnemers lid van een club: Bobby Fischer (7), Botwinnik (9), Corbulo (6), CSV (7), DD (3), DSC (7), Groenoord (1), Klimop (9), Kralingen (6), Lierse (4), Pionnetjes (3), Promotie (alweer 23!), RSR-IT (3), Rijswijk (10), Schaakmat (2), SHTV (18), Sliedrecht (1), Scheve Toren (10) en Voorburg (10). Daarnaast waren er maar liefst 39 schoolschakers uit Wassenaar!
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er vier pechvogels: Gideon Mazzola, Louis van Leeuwen, Teije Boonman en Timothy Lelieveld.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Deze keer kregen Arthur de Dappere en Vincent van Rijkom een taartje. Ruben Siahaija en Fernand Braam hadden en hebben er nog een tegoed.
De Grand Prix tussenstanden zijn ook bijgewerkt.

Foto's

   

De rest van de foto's staat op de website: http://www.sir-francis.eu/. Klik daar op galleries en dan schaken.
Daarvan zijn foto's te downloaden. Gebruik van de schaakfoto's is vrij mits met naamsvermelding.

Uitslagen

Deze keer waren er veel formulegroepen. Dit omdat er veel meer deelnemers waren dan verwacht. Zo kwamen we toch mooi uit met de van te voren ingekochte prijzen.

Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      4    + 19  1077  Prom     EH 116
 2  Jaimy Luk              3    + 25  952   SHTV     D  112
 3  Daniil Kolodkin        3    - 4   1066  DD       C  112
 4  Thomas de Ruiter       2,5  - 5   1023  Rswk     C  110
 5  Wang Yang              1,5        903   Klimop   D  106
 6  Owen Poppe             1    - 11  895   SHTV     C  104
Formule 1 groep B
 1  Erik Frima             4    + 21  919   DD       C  114
 2  Kenneth Lelieveld      3,5  + 24  856   SHTV     D  112
 3  Wouter v Rijkom        3    + 14  847   Prom     C  110
 4  Reinout v Rijkom       2,5  + 8   820   Prom     AB 108
 5  Max Kanbier            1    - 27  813   Prom     D  102
 6  Jason v Oudheusden     1    - 17  770   DSC      D  102
Formule 1 groep C
 1  Martin Brussaard       6    + 32  848   Rswk     C  114
 2  Roel Vos               5    + 26  784   DSC      C  110
 3  Bart Versluis          5    + 22  797   RSRIT    C  110
 4  Youri Verlinde         4          785   Groen.   C  108
 5  Jildert Denneman       4    + 7   762   Klimop   D  108
 6  Jorik Klein            3    - 7   719   Sliedr   EH 104
 7  Antonie Grauss         1    - 52  698   CSV      D  98
Formule 1 groep D
 1  Alexjei Kiritjenko     3,5  + 22  734   RSRIT    C  108
 2  Tim Hogendoorn         3    + 9   736   Rswk     C  106
 3  Sven van Erp           3    + 19  698   Corb     C  106
 4  Ivo Wilms              2,5  + 8   691   ST       C  104
 5  Björn Hartog           2,5  + 8   690   CSV      C  104
 6  Danny Zwaartman        0,5  - 42  689   Schmt    AB 96
Formule 1 groep E
 1  Vincent v Rijkom       4    + 36  719   Prom     EH 108
 2  Soma Calbo             2,5  + 3   697   Klimop   D  102
 3  Victoria Pelova        2,5  + 7   682   DSC      D  102
 4  Isabelle v Leeuwen     2    - 9   695   BF       D  100
 5  Teun vd Klugt          2    - 3   671   DSC      EH 100
 6  Vincent Martens        2    - 10  701   Klimop   EH 100
Groep 1
 1  Gijs Ruijgrok          4,5  + 41  709   BF       C  108
 2  Frans Andriessen       3    + 17  657   Botw     C  102
 3  Rick van Roon          3    + 11  681   CSV      C  102
 4  Merlijn Albers         2    - 7   654   Botw     C  98
 5  Bobby in ’t Veld       1,5  - 13  627   Prom     C  96
 6  Robbert Ritsma         1    - 24  623   CSV      AB 94
Groep 2
 1  Joost Jan Pannebakker  4    + 35  686   Klimop   EH 104
 2  Lola den Dunnen        4    + 35  686   Klimop   D  104
 3  Daniëlle Jaspers       2    - 2   634   Prom     D  96
 4  Louis van Leeuwen      2    - 6   649   BF       EH 96
 5  Timothy Lelieveld      2    - 9   661   SHTV     D  96
 6  Floris Brulleman       1    - 28  640   Rswk     D  92
Groep 3
 1  Leonardo Ayala         4,5  + 36  671   RSRIT    D  104
 2  Milan vd Velde         3,5  + 25  613   CSV      D  100
 3  Astrid Sebel           3    + 15  602   Corb     C  98
 4  Sander vd Kooij        2    - 3   572   SHTV     EH 94
 5  Ritchie Vermeulen      1    - 30  581   BF       C  90
 6  Tim Castenmiller       1    - 19  539   SHTV     D  90
Groep 4
 1  Kevin Nguyen           8    + 67  620   Klimop   EH 100
 2  Hari Iyer              7    + 33  621   SHTV     EH 98
 3  Matthijs Buningh       6    + 27  578   Kraling  EH 96
 4  Yestin van Haaren      4    - 19  549   Botw     EH 92
 5  Thomas Luk             3,5  - 21  527   SHTV     EH 91
 6  Jun Bai de Jong        1,5  - 62  488   Botw     EH 87
Groep 5
 1  Austin Ramanna         8,5  + 68  627   BF       D  99
 2  Peter vd Berg          7    + 41  593   DSC      D  96
 3  George Sleptsov        6    + 28  561   Schmt    D  94
 4  Justus v Klaveren      3,5  - 21  510   SHTV     EH 89
 5  Mitchell Vuong         3    - 37  508   SHTV     D  88
 6  Pelle Albers           2    - 55  487   Botw     C  86
Groep 6
 1  Guy Kanbier            8,5  + 65  603   Prom     EH 97
 2  Lian van Bohemen       7    + 43  562   Corb     D  94
 3  Cor Kanters            5    + 11  510   SHTV     EH 90
 4  Nilofer Gigani         4,5  - 1   502   -geen    D  89
 5  Matthieu Boubal        3    - 30  471   ST       D  86
 6  Joëlle Vuong           2    - 63  470   SHTV     EH 84
Groep 7
 1  Miki Bayrak            8,5  + 72  568   -geen    D  95
 2  Dennis Westerduin      7,5  + 55  544   Pion     EH 93
 3  Francesco Gioia        5    + 1   498   SHTV     EH 88
 4  Sander de l’Ecluse     3    - 36  454   Lierse   D  84
 5  Sean Bakker            3    - 31  448   ST       D  84
 6  Sam van Dongen         3    - 37  455   ST       EH 84
Groep 8
 1  Nehaan Gigani          8    + 58  536   -geen    EH 92
 2  Sam Bank               7    + 44  509   -geen    EH 90
 3  Tommy in t Veld        6,5  + 34  498   Prom     EH 89
 4  Daan van Loenen        4    - 10  439   Rswk     EH 84
 5  Casper Schuttrups      2,5  - 51  426   SHTV     EH 81
 6  Laurens Dermer         2    - 50  400   Kraling  EH 80
Groep 9
 1  Timo Reumerman         7    + 40  511   Prom     D  88
 2  Sebastiaan Ketting     6    + 22  487   Rswk     D  86
 3  Reginald v Putt        5,5  + 19  467   DSC      EH 85
 4  Bastiaan Grauss        5    + 4   466   CSV      D  84
 5  Matthijn Zwart         4    - 11  437   Prom     D  82
 6  Azhaar Ramsaroep       2,5  - 50  421   Rswk     D  79
Groep 10
 1  Jesse Heidinga         8    + 60  504   Corb     D  88
 2  Fabian Gerritsma       6,5  + 30  472   ST       C  85
 3  Ricki Luk              5,5  + 8   455   SHTV     D  83
 4  Maarten van Veen       4    - 14  414   Voorb    D  80
 5  Rutger v Nunen         3,5  - 24  405   Rswk     D  79
 6  Wessel vd Lans         2,5  - 36  371   Prom     D  77
Groep 11
 1  Liam Vrolijk           9    + 87  500   CSV      EH 88
 2  Mike Cooper            6    + 27  439   -geen    EH 82
 3  Johan Heskes           5    + 6   421   Prom     EH 80
 4  Max Bosman             4,5  - 10  420   Kraling  EH 79
 5  Alicia Manoch          4,5  - 3   409   Botw     EH 79
 6  Julian van der Leuv    1    - 82  352   -geen    EH 72
Groep 12
 1  Joeri Dukker           8,5  + 75  486   Lierse   EH 85
 2  Kenza Malamane         5,5  + 1   447   BF       D  79
 3  Arthur de Dappere      5    + 8   412   Botw     EH 78
 4  Chris Hogendoorn       4,5  - 3   403   Rswk     EH 77
 5  Julian Rees            4    - 13  394   Prom     EH 76
 6  Daan Bank              2,5  - 44  366   -geen    EH 73
Groep 13
 1  Pascal Hagers          8,5  + 80  450   Prom     C  83
 2  Taarieq Rab-Sekh       8    + 56  460   Klimop   D  82
 3  Alexander Egberts      5,5  + 10  405   -geen    D  77
 4  Angelique v Leeuwen    4,5  - 3   375   ST       D  75
 5  Bastiaan Merlet        2,5  - 47  339   -geen    D  71
 6  Max Auer               1    - 72  303   Corb     D  68
Groep 14
 1  Ian Bakker             7    + 43  444   ST       EH 78
 2  Marco Ouwens Sandoval  6    + 23  423   Prom     EH 76
 3  Floris Mastenbroek     5,5  + 13  413   Voorb    EH 75
 4  Teije Boonman          5,5  + 15  409   ST       EH 75
 5  Bradley v Haaren       4,5  - 4   389   Botw     EH 73
 6  Mark van Kasteren      1,5  - 65  331   Pion     EH 67
Groep 15
 1  Yannick Hagers         9    + 87  446   Prom     D  80
 2  Hugo Fernandez         7    + 43  413   -geen    D  76
 3  Joel Misiedjan         6    + 21  396   SHTV     EH 74
 4  Rick v Leeuwen (ST)    4    - 20  357   ST       EH 70
 5  Shruti Joshi           2    - 53  307   -geen    D  66
 6  Ida Vos                2    - 53  305   DSC      D  66
Groep 16
 1  Ferrie Hamer           9    + 83  451   SHTV     EH 78
 2  Patryk Henke           8    + 62  432   -geen    EH 76
 3  Sahánd Wagemakers      6    + 28  383   Rswk     EH 72
 4  Vincent Kroon          3    - 34  326   Kraling  EH 66
 5  Philip Kuiper          2    - 55  308   Voorb    EH 64
 6  Bram Albertus          2    - 60  315   Botw     EH 64
Groep 17
 1  Sebastian Henke        10   + 101 461   -geen    EH 78
 2  Floris Maas            7    + 45  395   Voorb    EH 72
 3  Minh Duc Hoang         4,5  - 5   345   Prom     EH 67
 4  Nick Hagenbeek         4    - 18  339   -geen    EH 66
 5  Hidde Dungelman        4    - 15  335   Voorb    EH 66
 6  Deniz Bayrak           0,5  - 85  265   -geen    EH 59
Groep 18
 1  Lucas Nguyen           10   + 101 451   Klimop   EH 76
 2  Bruno Mazzola          8    + 65  405   -geen    EH 72
 3  Sam Hamilton           5,5  + 11  361   Voorb    EH 67
 4  Julius Rademakers      3    - 32  302   Voorb    EH 62
 5  David Mesina           2,5  - 44  295   Prom     EH 61
 6  Guido Ekelmans         1    - 77  268   -geen    EH 58
Groep 19
 1  Fong Li Caljé          8    + 62  405   Voorb    EH 70
 2  Ian Goldberg           8    + 64  404   -geen    C  70
 3  Max Drenth             7    + 42  387   -geen    EH 68
 4  Tristan v Beurden      5    + 3   344   -geen    EH 64
 5  Wouter Okkerse         1,5  - 62  268   Prom     D  57
 6  Sietse Harteveld       0,5  - 84  251   DD       EH 55
Groep 20
 1  Hubert Schoen          12   + 85  410   -geen    EH 73
 2  Tos Schoonhoven        10   + 45  370   -geen    EH 70
 3  Mees Fokkema           8    + 2   332   Kraling  D  67
 4  Thijs Tabak            7,5  - 5   320   Corb     EH 67
 5  Ryan McCracken         7    - 18  312   -geen    D  66
 6  Olivier de Boer        6    - 35  290   -geen    EH 65
 7  Victor Drijkoningen    5,5  - 45  280   -geen    EH 64
Groep 21
 1  Nathaniel Willemse     8,5  + 73  398   Pion     EH 67
 2  Sem Bridié             7,5  + 54  375   -geen    EH 65
 3  Koen Klaverveld        6,5  + 35  355   -geen    EH 63
 4  Naut de Groot          5,5  + 15  335   -geen    EH 61
 5  Attila van Koesveld    1,5  - 65  255   -geen    EH 53
 6  Onno Reumerman         0,5  - 87  238   Prom     EH 51
Groep 22
 1  Julie Hermanns         10   + 104 424   -geen    EH 68
 2  Ruben Beusker          5    + 4   324   -geen    EH 58
 3  Liselore Tap           4,5  - 6   314   -geen    EH 57
 4  Gideon Mazzola         4,5  - 6   314   -geen    EH 57
 5  Lewis McCracken        3    - 36  284   -geen    EH 54
 6  Rafaël Merlet          3    - 36  284   -geen    EH 54
Groep 23
 1  Casper Koopman         8,5  + 76  380   -geen    D  63
 2  Robbert Steggerda      8    + 66  369   Voorb    EH 62
 3  Ming Dao Caljé         6    + 21  337   Voorb    EH 58
 4  Jasper Okkerse         4    - 17  293   Prom     EH 54
 5  Tessel vd Linden       2,5  - 45  262   -geen    EH 51
 6  Mila van Arendonk      1    - 77  233   -geen    EH 48
Groep 24
 1  Mattijs de Vries       13,5 + 109 459   -geen    EH 67
 2  Luc Wilms              12   + 106 405   ST       EH 65
 3  Kim Meijer             9,5  + 55  356   Kraling  EH 62
 4  Rosalie van Berckel    7,5  + 19  314   SHTV     EH 59
 5  Gabrielle de Jong      6    - 15  287   -geen    EH 57
 6  Luc van Dijk           4,5  - 35  248   Lierse   EH 54
 7  Cameron Woodword       3    - 74  226   -geen    EH 52
 8  Noura van der Meer     0    - 134 166   -geen    EH 48
Groep 25
 1  Gijs van Bremen        10   + 26  431   -geen    EH 62
 2  Stijn Bezooien         5    + 7   284   -geen    EH 52
 3  Claudia Hermans        5    + 9   281   -geen    EH 52
 4  Morris Rees            4    - 15  265   Prom     EH 50
 5  Bart van Wallene       3,5  + 10  203   Lierse   EH 49
 6  RobertPaul vd Velde    2,5  - 42  231   BF       EH 47
Artikel aangelegd op: 28-03-2010
 
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.