Haagse Schaakbond

Home
Clubs
HSB
Jeugd
Agenda
Wedstrijden
HiQ Invest NK12
Contact
OGD 2014
Algemeen
Live partijen
Deelnemers
Locatie
Reglement
Sponsors
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen
Eindstand
Reglement
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 1 maart
DD - 5 april
HO - 19 april
SHTV - 17 mei
Archief
Nieuws
apr 2014 > »
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
mei 2014 > »
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inloggen (uitslag/bericht)





Wachtwoord vergeten?
Nog geen account (om bericht te plaatsen of competitie-uitslag in te voeren)? Maak er één aan!
GP6, 4 mei 1996, Zoetermeer (141)
Geschreven door Johan Voorberg   
zaterdag 09 januari 2010
Dit GP werd door Botwinnik en Promotie georganiseerd.


groep 1 club ptn cat GP
1 Henk Mannen DSC 3½ AB 54
2 Maarten Wichhart Prom. 3 AB 48
3 Frederik Spanhoff D.D. 3 D 48
4 Rens Minnema Prom. 2½ AB 42
5 Anton vd Heijden DSC 2 C 38
6 Itai Agur D.D. 1 AB 34


groep 2 club ptn cat GP
1 Daniel Ohmann Botw. 4½ AB 53
2 Edric Oudshoorn LSC 4 AB 49
3 Arash Allamehzadeh Vglwk 3½ C 45
4 Vincent Kuyvenhoven SIO 2 C 41
5 Maarten Trimp Prom. 1 EH 37
6 Coen Veld Prom. 0 AB 33


groep 3 club ptn cat GP
1 Yde v Deutekom Botw. 4½ D 52
2 Richard Tan Prom. 3½ EH 48
3 Peter Engering Vglwk 3 C 42
4 Peter Post Prom. 3 D 42
5 Alexander v Aalst DCSV 1 C 36
6 Diederik v Heijgen D.D. 0 D 32


groep 4 club ptn cat GP
1 Stefan Buchly Botw. 4 AB 51
2 Martien Jansen SIO 3 AB 41
3 Sander Muns Prom. 3 AB 41
4 Marga Trimp Prom. 3 C 41
5 Gideon Komen Schm. 1 C 33
6 Michel Wanders D.D. 1 AB 33


groep 5 club ptn cat GP
1 Cor Paul Bezemer H.T. 4 D 50
2 Sander Uilkema H.T. 3½ D 46
3 Vincent Oudewaal H.T. 3 D 42
4 Merijn Stol Vglwk 2 C 38
5 Michel de Regt Prom. 1½ EH 34
6 Thomas Trommel Prom. 1 D 30


groep 6 club ptn cat GP
1 Stijn Kalsbeek Prom. 3½ D 47
2 Leonie Beck DSC 3½ EH 47
3 Martijn v Dijk Prom. 3 EH 41
4 Rob Gosselink Botw. 2½ D 35
5 David Ong Prom. 2½ D 35
6 Vikash Sewkaransing Prom. 0 AB 29


groep 7 club ptn cat GP
1 Jos Verhaegen Prom. 4 D 48
2 Pieter Docter Botw. 3½ D 42
3 Christian Gude Pomar 3½ C 42
4 Govert v Rijssel D.D. 3 D 36
5 Mike Hoogland LSC 1 D 32

groep 8 club ptn cat GP
1 Henk vd Vaart DCSV 4 C 47
2 Martijn Dijkhuizen Schm. 3½ AB 43
3 Rene Putman Botw. 2½ C 39
4 Wout v Dijk Prom. 2 C 35
5 Jetse Hardiek Prom. 1½ C 29
6 Wouter Parent Prom. 1½ C 29


groep 9 club ptn cat GP
1 Ivo Schoonman Ooi. 4 EH 46
2 Daniëlle Kool SIO 3 EH 40
3 Jeffrey Goedhuys Prom. 3 EH 40
4 Joost de Wijn D.D. 2 D 32
5 Robert Boer Prom. 2 EH 32
6 Jasper Overbeeke Botw. 1 D 26


groep 10 club ptn cat GP
1 Dennis Leenman Geen 9 EH 45
2 Thimo Leenman Geen 6 EH 41
3 Robbert de Wijn D.D. 5½ C 37
4 Sander Wildenberg H.T. 5 C 33
5 Frans vd Linden Pomar 4½ C 29

groep 11 club ptn cat GP
1 Tijs Meijering Prom. 8½ EH 44
2 Lodewijk Frima Ooi. 6½ EH 40
3 Chris Verploegh Geen 5 EH 36
4 Marc Gosselink Botw. 4½ EH 32
5 Arnoud vd Linde Rswk 3 EH 28
6 Pim Meijering Prom. 2½ EH 24


groep 12 club ptn cat GP
1 Kasper Schoonman Ooi. 7 D 43
2 Wenda den Hollander Prom. 6½ D 39
3 Bas Prins Ooi. 6 D 35
4 Peter Minnema Prom. 5 EH 31
5 Rob Vellekoop Schm. 3 EH 27
6 Evert vd Zalm D.D. 2½ D 23


groep 13 club ptn cat GP
1 Bastiaan Wildenberg H.T. 9½ D 42
2 Richard vd Zalm D.D. 8 C 38
3 Joost v Bloois S.T. 4½ C 34
4 Fleur Dassen Botw. 2 D 30

groep 14 club ptn cat GP
1 Marco v Enkhuijzen Prom. 8 EH 41
2 Bert Platell DSC 7½ D 37
3 Auke v Deutekom Botw. 5½ EH 33
4 Kirsten v Deutekom Botw. 4 EH 29
5 Roberta Lo Conte Rswk 3 EH 25
6 Emmy vd Heijden DSC 2 EH 21

groep 15 club ptn cat GP
1 Jeroen Broekmans S.T. 10 D 40
2 Geurt-Jan vd Meiden Vglwk 7 D 36
3 Harry v Oosten Rswk 3½ C 26
4 Isabelle Hagerop DSC 3½ D 26
5 Michiel van Diemen Vglwk 3½ C 26
6 Michiel de Vries LSC 2½ C 20


groep 16 club ptn cat GP
1 Erik Middelkoop Botw. 7½ C 37
2 Linda Verboom Prom. 7½ D 37
3 Cathy v Bueren Schm. 7 D 31
4 Tim v Heugten DSC 6 D 27
5 Peter Schuurman Hess Prom. 2 D 23

groep 17 club ptn cat GP
1 Martin Pier DSC 8½ D 38
2 Alexander Visser Corb. 8 D 34
3 Ruchira Galappaththi Ooi. 6 D 30
4 Wander Hillen Vglwk 4 EH 26
5 Kajini Galappaththi Ooi. 3 D 22
6 Martijn vd Heijden DSC ½ EH 18


groep 18 club ptn cat GP
1 Jason Gawke Ooi. 8 EH 37
2 Sanne v Diepen Prom. 7½ EH 33
3 Aarnout Bakker S.T. 5 EH 29
4 Annelies Kool SIO 3½ D 23
5 Irene vd Berg Botw. 3½ EH 23
6 Merel Schoonman Ooi. 2½ EH 17


groep 19 club ptn cat GP
1 Nicky Plugge Geen 9½ EH 36
2 Rojan Bolling Ooi. 7 EH 32
3 Jurjen Ruts DSC 6½ EH 28
4 Jessica van Nies Prom. 4 EH 24
5 Pauline v Nies Prom. 3 EH 20
6 Fabian vd Velden Geen 0 EH 16


groep 20 club ptn cat GP
1 Wally Emmel Prom. 6 D 33
2 Roy vd Bos Schm. 6 EH 33
3 Els Dekker Schm. 5 D 25
4 Bastiaan Albarda D.D. 5 D 25
5 Thijs Lutje-Schipholt Prom. 4 EH 17
6 Renee Overbeeke Botw. 4 EH 17


groep 21 club ptn cat GP
1 Sonja Dekker Schm. 7½ D 34
2 Sabri Douzidi Geen 6½ EH 30
3 Joep v Heugten DSC 5 EH 24
4 Alex v Ham Prom. 5 EH 24
5 Edwin v Enkhuijzen Prom. 4 EH 18
6 Marijn Coers H.T. 2 EH 14


groep 22 club ptn cat GP
1 Mitchel Zaanen Botw. 10 EH 33
2 William Smits Prom. 8 EH 29
3 Arno Middelkoop Botw. 5½ EH 25
4 Jonathan Leenman Geen 4½ EH 21
5 Robert vd Kolk Geen 2 EH 17
6 Pieter Dijkstra Geen 0 EH 13


groep 23 club ptn cat GP
1 Rene de Jong Geen 8½ EH 32
2 Steven Haveman Prom. 7 EH 28
3 Robin Swarts Botw. 6 EH 24
4 Sebastiaan Korporaal Geen 5 EH 20
5 Eertwijn Boven Botw. 3½ EH 16
6 Ivan Weller Prom. 0 EH 12


groep 24 club ptn cat GP
1 Frederik Hagerop DSC 8½ EH 31
2 Ardin Boer Geen 5½ EH 27
3 Lies Wichers Geen 4 EH 23
4 Jip v Heygen D.D. 0 EH 19

groep 25 club ptn cat GP
1 Dion v SplunterenVglwk 8 EH 30
2 Eduard Visser Corb. 6½ EH 26
3 Jorn Herzig Prom. 3½ EH 22
4 Merel Taat D.D. 0 EH 18

Artikel aangelegd op: zaterdag 04 mei 1996
 
© 2014 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.