Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
Nieuws
141 Grand Prix deelnemers in Naaldwijk
Geschreven door Jan Dekker   
13-12-2009
Op zaterdag 12 december waren er 141 spelers bij de 3e Grand Prix van dit seizoen. Dit werd in Naaldwijk georganiseerd door Schaakmat.

  

Verslag

141 deelnemers aan het 3e Grand-prix van dit seizoen verzamelden zich in De Kandelaar in Naaldwijk. Schaakmat het de zaal gevuld met het materiaal van Schaakmat en Lierse SV.
Vanaf kwart over twaalf kwamen de kinderen binnen. Om kwart over één was iedereen binnen en konden we op tijd van start, mede dankzij de snelle medewerking en herindeling van de ziekmeldingen, en de nieuwe deelnemers door Johan Voorberg.  Alles verliep op rolletjes en kregen dan ook na afloop de nodige complimenten voor het goede verloop.
Iets wat dankzij de inzet van de andere vrijwilligers Johan Voorberg, Ard Dekker, Vincent Kuyvenhoven de groepsleiders Leen van Nieuwkerk, de heer van Leeuwen, Hans Knigge, Dingeman van Nies, Ton Bodaan, Angelo Ayala, Davey, Eric van der Maarel, Gerard Helmich, Michel Onderwater en Wim Roem niet mogelijk was.
Allen vrijwilligers ontvingen als dank voor hun inzet een amandel-boterstaaf. 

Cijfertjes

Vanaf kwart over twaalf kwamen de kinderen binnen, ook kwamen er 4 ziekmeldingen, 1 wegblijver en 6 nieuwe aanmeldingen. We konden keurig op tijd starten met 141 deelnemers.
Van de 141 deelnemers waren er 116 lid van een club: Bobby Fischer (6), Botwinnik (4), CSV (7), DD (2), DSC (7), Klimop (9), Kralingen (5), Lierse (9), Messemaker (2), Pionnetjes (1), Promotie (13), RSC-BP (2), RSR-IT (5), Rijswijk (10), Schaakmat (10), SHTV (14), Spijkenisse (1), Scheve Toren (7) en Voorburg (5).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er zeven pechvogels: Arthur de Dappere, Björn Hartog, Cas Wever, Fernand Braam, Reinout v Rijkom, Ritchie Vermeulen en Vincent v Rijkom.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Deze keer kreeg Rohan Adjodha er een. De volgende keer gaat er een naar Fernand Braam.

Uitslagen





Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      4    + 14  1028  Prom     EH 116
 2  Erik Frima             3,5  + 31  910   DD       C  114
 3  Wang Yang              3    + 22  896   Klimop   D  112
 4  Owen Poppe             2    - 3   893   SHTV     C  108
 5  Freek de Kok           1,5  - 8   863   Rswk     AB 106
 6  Franklin vd Vlies      1    - 33  913   Prom     AB 104
Formule 1 groep B
 1  Maurice Hettfleisch    4    + 30  859   Prom     AB 114
 2  Jason v Oudheusden     3,5  + 26  820   DSC      D  112
 3  Joris van Berckel      3,5  + 28  815   SHTV     C  112
 4  Mark Knigge            2    - 12  823   Rswk     C  106
 5  Jason Lamping          1    - 23  770   Lierse   C  102
 6  Bart Versluis          1    - 25  775   RSRIT    C  102
Groep 1
 1  Martin Brussaard       4    + 30  817   Rswk     C  112
 2  Kenneth Lelieveld      3    + 14  782   SHTV     D  108
 3  Wouter v Rijkom        3    + 13  783   Prom     C  108
 4  Reinout v Rijkom       3    + 14  780   Prom     AB 108
 5  Jildert Denneman       2    - 1   742   Klimop   D  104
 6  Kai Groenhof           0    - 46  723   BF       C  96
Groep 2
 1  Youri Verlinde         5    + 49  778   Pion     C  114
 2  Roel Vos               3    + 8   740   DSC      C  106
 3  Alexjei Kiritjenko     2,5  - 4   737   RSRIT    C  104
 4  Björn Hartog           2,5  + 2   716   CSV      C  104
 5  Tim Hogendoorn         2    - 13  727   Rswk     C  102
 6  Matthijs Buningh       0    - 18  548   Kraling  EH 94
Groep 3
 1  Jelle Hondelink        4,5  + 36  749   Messem   AB 110
 2  Ivo Wilms              3    + 19  667   ST       C  104
 3  Danny Zwaartman        3    + 10  702   Schmt    AB 104
 4  Martin Hoobroeckx      2    - 5   663   Rswk     C  100
 5  Rick van Roon          1,5  - 18  663   CSV      C  98
 6  Matthijs Janssen       1    - 18  611   Schmt    AB 96
Groep 4
 1  Isabelle v Leeuwen     4    + 23  735   BF       D  106
 2  Leonardo Ayala         3    + 16  665   RSRIT    D  102
 3  Vincent Martens        3    + 12  680   Klimop   EH 102
 4  Quintin Raemaekers     2    - 10  666   Klimop   D  98
 5  Timothy Lelieveld      2    - 7   653   SHTV     D  98
 6  Lucas de Monchy        1    - 11  571   Kraling  EH 94
Groep 5
 1  Louis van Leeuwen      4    + 31  665   BF       EH 104
 2  Robbert Ritsma         4    + 35  647   CSV      AB 104
 3  Titus Reichel          3    + 12  640   Schmt    AB 100
 4  Nikita Prodan          2    - 6   612   RSRIT    AB 96
 5  Bobby van Liempd       1    - 23  581   RSRIT    C  92
 6  Djon van Eijk          1    - 26  591   Schmt    AB 92
Groep 6
 1  Lola den Dunnen        5    + 56  651   Klimop   D  106
 2  Soma Calbo             3    + 9   639   Klimop   D  98
 3  Hari Iyer              2,5  + 3   615   SHTV     EH 96
 4  Francisca Holan        2    - 7   603   BF       D  94
 5  Austin Ramanna         2    - 4   591   -geen    D  94
 6  Olivier van Luijk      0,5  - 33  559   Schmt    D  88
Groep 7
 1  Victoria Pelova        4    + 33  620   DSC      D  100
 2  Teun vd Klugt          4    + 34  614   DSC      EH 100
 3  Thomas Luk             2    - 5   568   SHTV     EH 92
 4  Fernand Braam          2    - 7   578   -geen    EH 92
 5  Vincent v Rijkom       2    - 8   580   Prom     EH 92
 6  Simon Groenendijk      1    - 23  544   CSV      EH 88
Groep 8
 1  Frans Andriessen       8    + 52  638   Botw     C  98
 2  Antonio Colangelo      6    + 14  594   BF       C  94
 3  Jules van Oers         5    + 8   554   DD       AB 92
 4  Ritchie Vermeulen      5    - 7   576   BF       C  92
 5  Aizo Verdonk           4    + 11  499   Prom     C  90
 6  Gido Valstar           2    - 54  496   -geen    AB 86
Groep 9
 1  Daniëlle Jaspers       9    + 75  640   Prom     D  98
 2  Ida Hondelink          8    + 54  620   Messem   D  96
 3  Sander van der Kooij   5    + 2   548   SHTV     EH 90
 4  Cor Kanters            3    - 27  493   RSC-BP   EH 86
 5  Rohit Adjodha          3    - 37  507   Klimop   EH 86
 6  Sebastiaan Ketting     2    - 43  465   Rswk     D  84
Groep 10
 1  Tony Valstar           8,5  + 45  570   -geen    AB 95
 2  Dion Verdonk           6    + 15  480   Prom     C  90
 3  Marlon v Staalduine    6    + 3   502   Schmt    D  90
 4  Jeroen Vissers         5    - 15  480   RSC-BP   D  0
 5  Dennis Beckerman       4,5  - 27  473   Lierse   C  87
Groep 11
 1  Joost Jan Pannebakker  8,5  + 79  549   Klimop   EH 93
 2  Rohan Adjodha          7    + 25  554   Klimop   EH 90
 3  Mitchell Vuong         6    + 28  500   SHTV     D  88
 4  Sander de l’Ecluse     4    - 8   453   Lierse   D  84
 5  Yestin van Haaren      2,5  - 42  429   Botw     EH 81
 6  Timo Reumerman         2    - 58  429   Prom     D  80
Groep 12
 1  Siebe Overdijk         7,5  + 52  509   -geen    D  89
 2  Sean Bakker            6    + 22  479   ST       D  86
 3  Francesco Gioia        5,5  + 18  460   SHTV     EH 85
 4  Nathan Roem            4,5  - 8   448   Schmt    D  83
 5  Wessel vd Lans         4    - 16  434   Prom     D  82
 6  Mattias Tuk            2,5  - 43  400   DSC      EH 79
Groep 13
 1  Stefan Cornelisse      7,5  + 51  489   Lierse   EH 87
 2  Eric Smits             7    + 42  478   -geen    EH 86
 3  Justus v Klaveren      6    + 16  468   SHTV     EH 84
 4  Rutger v Nunen         5    + 8   429   Rswk     EH 82
 5  Joey Buitelaar         3,5  - 19  396   Lierse   EH 79
 6  Johan Heskes           1    - 75  353   Prom     EH 74
Groep 14 (Mandy was verkeerd ingedeeld, door een fout was haar rating 426. Sorry!)
 1  Maurits uit d.Boogaart 7    + 36  445   -geen    EH 84
 2  Reginald v Putt        6,5  + 30  430   DSC      EH 83
 3  Tim Tian               6    + 25  411   CSV      EH 82
 4  Sam Bank               5,5  + 4   419   -geen    EH 81
 5  Kubilay Biever         4,5  - 13  393   SHTV     EH 79
 6  Mandy v Heyningen      0,5  - 59  262   Lierse   D  71
Groep 15
 1  Casper Schuttrups      7    + 43  429   SHTV     EH 82
 2  Diederik vd Bend       6    + 21  412   Voorb    EH 80
 3  Mike Cooper            6    + 22  412   -geen    EH 80
 4  Joeri Dukker           5    - 2   398   Lierse   EH 78
 5  Lisa Buningh           4    - 18  372   Kraling  EH 76
 6  Noah v Woudenberg      2    - 42  308   Kraling  EH 72
Groep 16
 1  Azhaar Ramsaroep       7,5  + 45  462   Rswk     D  81
 2  Philip Doorman         7    + 44  440   -geen    D  80
 3  Antonio Garcia         6,5  + 27  440   Spijk.   D  79
 4  Fabian Gerritsma       5    + 4   400   ST       C  76
 5  Yannick Hagers         2    - 51  331   Prom     D  70
 6  Ronnie vd Voort        2    - 44  321   Lierse   C  70
Groep 17
 1  Sam van Dongen         7    + 37  421   ST       EH 78
 2  Liam Vrolijk           7    + 43  413   CSV      EH 78
 3  Chris Hogendoorn       4,5  - 7   364   Rswk     EH 73
 4  Cas Wever              4,5  - 8   365   -geen    EH 73
 5  Arthur de Dappere      4,5        352   Botw     EH 73
 6  Ferrie Hamer           2,5  - 41  315   SHTV     EH 69
Groep 18
 1  Mitchel de Waard       8,5  + 77  416   Schmt    D  79
 2  Daan Bank              7,5  + 37  372   -geen    EH 77
 3  Daan van Loenen        7    + 42  392   Rswk     EH 76
 4  Mikey Huyben           5    - 17  332   Botw     EH 72
 5  RobertPaul vd Velde    2    - 77  273   -geen    EH 66
 6  Martijn Franken        0    - 37  313   -geen    EH 62
Groep 19
 1  Servaas Hoefnagels     8    + 44  369   -geen    EH 76
 2  Philip Kuiper          7,5  + 33  363   Voorb    EH 75
 3  Tristan v Beurden      6,5  + 14  339   -geen    EH 73
 4  Martijn Steenbergh     5,5  - 6   319   -geen    EH 71
 5  Baue Teeling           2,5  - 66  259   -geen    EH 65
Groep 20
 1  Marnix de Bruijn       8,5  + 54  379   -geen    EH 75
 2  Cathal Stockmann       7    + 24  349   Voorb    EH 72
 3  Kim Meijer             6,5  + 14  339   Kraling  EH 71
 4  Sem Roem               5    - 16  309   Schmt    EH 68
 5  Martijn Klaverveld     3    - 56  269   -geen    EH 64
Groep 21
 1  Stijn van Dongen       8,5  + 75  393   ST       EH 73
 2  Noah Slof              8    + 62  387   Schmt    EH 72
 3  Julius Rademakers      5,5  + 14  334   Voorb    EH 67
 4  Ivar Kuipers           3,5  - 28  297   DSC      EH 63
 5  Dave Konecke           3,5  - 28  297   -geen    EH 63
 6  Erik Bade              1    - 72  238   ST       EH 58
Groep 22
 1  Robbert Steggerda      7,5  + 46  339   Voorb    EH 69
 2  Daisy Wang             7,5  + 54  325   CSV      EH 69
 3  Rosalie van Berckel    6    + 13  312   SHTV     EH 66
 4  Luc Wilms              5    - 11  299   ST       EH 64
 5  Bart van Wallene       4    + 16  207   Lierse   EH 62
 6  Conor Cooper           0    - 94  174   -geen    EH 54

 
Artikel aangelegd op: 13-12-2009
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.