Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
Uitslagen Grand Prix Rijswijk
Geschreven door Carel Gijsen en Johan Voorberg   
07-04-2009
Op zaterdag 4 april maart organiseerde Schaakgenootschap Rijswijk de vijfde Grand Prix. Er deden 115 kinderen mee. Stijn Gieben won de hoogste groep.

  

Verslag


Dit komt nog.

Cijfertjes


Er waren 122 inschrijvingen. 39 daarvan kenden Eric van der Marel!

Deze keer waren er vrij veel wegblijvers (of zieken): 12.  Daar stonden 4 onverwachte deelnemers en 1 vergeten inschrijving (sorry Pelle) tegenover. Onder de 115 deelnemers waren 79 kinderen lid van een club: Bobby Fischer (7), Botwinnik (6), Corbulo (2), CSV (1), DD (3), DSC (6), Kralingen (3), Lierse (3), Pionnetjes (4), Promotie (1), RSC-BP (3), Rijswijk (12), Schaakmat (2), SHTV (15), Scheve Toren (7) en Voorburg (4).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogel medaille. De 5 pechvogels waren: Isabelle van Leeuwen, Hari Iyer, Chris Hogendoorn, Brecht van der Bijl en Jason van Oudheusden.
 
Wie 2x in één seizoen zo'n medaille wint (en dus weer de loting verloren heeft), krijgt als extra troost (bij het volgende toernooi) een taartje. Deze keer was er een voor Astrid Sebel. De volgende keer is Brecht de gelukkige.

Uitslagen

Formule 1 groep A
 1  Stijn Gieben           5    + 11  1173  SHTV     D  120
 2  Wesley van der Burg    4    + 38  964   Rswk     AB 116
 3  Thomas de Ruiter       3    + 1   1013  Rswk     D  112
 4  Freek de Kok           2    + 13  862   Rswk     C  108
 5  Owen Poppe             1    - 10  854   SHTV     C  104
 6  Sofya Blanter          0    - 28  824   DSC      AB 100
Formule 1 groep B
 1  Joris van Berckel      5    + 59  853   SHTV     D  118
 2  Jaimy Luk              3    + 16  825   SHTV     D  110
 3  Erik Frima             3    + 8   855   DD       C  110
 4  Tim Hogendoorn         2    - 4   806   Rswk     D  106
 5  Mark Knigge            1    - 30  807   Rswk     C  102
 6  Jason Lamping          1    - 24  783   Lierse   D  102
Groep 1
 1  Owen Schaap            4    + 27  790   Pion     D  112
 2  Kenneth Lelieveld      3    + 6   775   SHTV     D  108
 3  Bart Holterman         3    + 9   764   SHTV     D  108
 4  Youri Verlinde         2,5  + 16  688   Pion     C  106
 5  Kai Groenhof           1,5  - 17  717   BF       D  102
 6  Rick van Roon          1    - 17  667   CSV      D  100
Groep 2
 1  Floris Brulleman       4    + 25  676   Rswk     EH 110
 2  Martin Brussaard       4    + 10  754   Rswk     C  110
 3  Timothy Lelieveld      2,5  - 2   632   SHTV     EH 104
 4  Isabelle van Leeuwen   2,5        620   BF       EH 104
 5  Austin Ramanna         2    - 13  624   -geen    EH 102
Groep 3
 1  Leander Scheele        4,5  + 39  683   BF       D  110
 2  Ivo Wilms              3    + 20  610   ST       D  104
 3  Astrid Sebel           2,5  + 2   632   Corb     D  102
 4  Jason van Oudheusden   2,5  - 3   650   DSC      D  102
 5  Danny Zwaartman        2    - 10  631   Schmt    C  100
 6  Frans Andriessen       0,5  - 24  538   Botw     D  94
Groep 4
 1  Florine Hogendoorn     4    + 26  630   Rswk     EH 106
 2  Thomas Luk             3    + 10  592   SHTV     EH 102
 3  Samuel ter Haar        3    + 12  587   -geen    EH 102
 4  Brecht van der Bijl    3    + 16  571   Botw     EH 102
 5  Sebastiaan Ketting     1    - 9   470   Rswk     D  94
 6  Teun vd Klugt          1    - 31  557   DSC      EH 94
Groep 5
 1  Lucas de Monchy        3,5  + 27  538   Kraling  EH 102
 2  Victoria Pelova        3    + 9   560   DSC      EH 100
 3  Peter vd Berg          3    + 20  518   DSC      EH 100
 4  Hari Iyer              3    + 12  549   SHTV     EH 100
 5  Maurits vd Veer        1,5  - 12  496   DD       EH 94
 6  Cor Kanters            1    - 31  522   RSC-BP   EH 92
Groep 6
 1  Ruben Scheffers        8    + 68  577   Pion     D  102
 2  Krishna Fakiera        7,5  + 42  591   ST       C  101
 3  Joren Vrancken         5    - 3   534   ST       D  96
 4  Yvonne Sebel           4,5  - 4   510   Corb     C  95
 5  Dennis Beckerman       3    - 34  480   Lierse   D  92
 6  Jeroen Vissers         2    - 47  450   RSC-BP   EH 90
Groep 7
 1  Louis van Leeuwen      9    + 82  572   BF       EH 102
 2  Merlijn Albers         8    + 66  546   Botw     EH 100
 3  Alexander Steevens     4,5  - 9   484   ST       D  93
 4  Tim Castenmiller       4    - 19  475   SHTV     EH 92
 5  Mitchell Vuong         3,5  - 24  457   SHTV     EH 91
 6  Maarten van Veen       1    - 72  403   Voorb    EH 86
Groep 8
 1  Ricki Luk              6,5  + 33  501   SHTV     EH 95
 2  Joëlle Vuong           6,5  + 28  507   SHTV     EH 95
 3  Rick v Leeuwen (ST)    6    + 25  488   ST       EH 94
 4  Terra Obels            5,5  + 14  479   -geen    EH 93
 5  Jorte Valk             4    - 12  442   -geen    EH 90
 6  Laurens Dermer         1,5  - 64  395   Kraling  EH 85
Groep 9
 1  Julia Cheroux          7    + 44  495   BF       D  94
 2  Adam Maimon            6    + 24  474   -geen    EH 92
 3  Ritchie Vermeulen      6    + 30  466   -geen    D  92
 4  Sander de l’Ecluse     4    - 19  439   Lierse   D  88
 5  Timo Reumerman         4    - 17  437   Prom     EH 88
 6  Nicky Schagen          3    - 39  419   SHTV     C  86
Groep 10
 1  Jeroen Mullink         8,5  + 75  497   -geen    EH 95
 2  Diederik vd Bend       6    + 27  444   Voorb    EH 90
 3  Sébastien Chahoud      5,5  + 18  434   BF       EH 89
 4  Ted Altorf             4,5  - 4   417   -geen    EH 87
 5  Elizabeth v Oers       3    - 36  389   DD       D  84
 6  Jens Hilker            2,5  - 56  394   Voorb    EH 83
Groep 11
 1  Matthieu Boubal        8    + 50  460   ST       D  92
 2  Paula Vissers          7    + 1   497   RSC-BP   D  90
 3  Jesse Heidinga         5,5  - 1   412   -geen    D  87
 4  Sezgin Gulec           5    - 10  400   -geen    D  86
 5  Hugo Smits             4,5  - 20  390   -geen    EH 85
Groep 12
 1  Richendell La Cruz     9    + 84  489   -geen    EH 92
 2  Mike Cooper            8    + 65  468   -geen    EH 90
 3  Azhaar Ramsaroep       5    + 4   408   Rswk     EH 84
 4  Enes Bal               4    - 16  389   -geen    EH 82
 5  Vurgell Martha         3    - 35  367   -geen    D  80
 6  Jeroen Hilker          1    - 78  332   Voorb    EH 76
Groep 13
 1  Pelle Albers           10   + 112 487   Botw     EH 92
 2  Sipiwe Adler           4    - 14  376   -geen    EH 80
 3  Daan Cohen             7    + 42  442   -geen    EH 86
 4  Maarten Spaans         3    - 38  362   -geen    D  78
 5  Mattias Tuk            3    - 38  362   DSC      EH 78
 6  Prasand Kowlesar       3    - 38  362   -geen    EH 78
Groep 14
 1  David Maimon           8,5  + 72  462   -geen    EH 87
 2  Marlon v Staalduine    8    + 67  445   Schmt    EH 86
 3  Lucas Albers           4,5  - 9   382   Botw     EH 79
 4  Carien Dermer          4    - 14  365   Kraling  EH 78
 5  Mohamed Essanoussi     3    - 38  352   -geen    EH 76
 6  Marije Efdée           2    - 54  326   -geen    D  74
Groep 15
 1  Tibo van Rees          10   + 105 481   Pion     D  88
 2  Kenza Malamane         8    + 65  441   BF       D  84
 3  Tessel vd Linden       4    - 15  360   -geen    EH 76
 4  Leonardo Bonifanti     3,5  - 25  350   -geen    EH 75
 5  Tijmen Hoving          2,5  - 51  339   -geen    EH 73
 6  Avery van Raamsdonk    2    - 55  320   -geen    EH 72
Groep 16
 1  Francesco Gioia        8    + 41  415   SHTV     EH 82
 2  Rutger van Nunn        7,5  + 48  369   Rswk     EH 81
 3  Declan Alblas          5,5  - 10  365   -geen    EH 77
 4  Daniil Maslennikov     5    - 20  355   -geen    EH 76
 5  David Fons             4    - 40  335   -geen    EH 74
Groep 17
 1  Sam Bank               9    + 65  413   -geen    EH 82
 2  Alicia Manoch          6,5  + 12  370   Botw     EH 77
 3  Arran Motabar          6,5  + 17  361   -geen    EH 77
 4  Bertus Wisman          5,5  - 4   343   ST       EH 75
 5  Aysu Saruhan           2,5  - 70  294   -geen    EH 69
Groep 18
 1  Ferrie Hamer           8,5  + 47  388   -geen    EH 79
 2  Johan Heskes           6,5  + 29  304   -geen    EH 75
 3  Rutger Busser          5,5  - 4   311   -geen    EH 73
 4  Chris Hogendoorn       5,5  - 12  326   Rswk     EH 73
 5  Daan Bank              4    - 41  294   -geen    EH 70
Artikel aangelegd op: 05-04-2009
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.