Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 24 februari
HO - 14 april
DD - 12 mei
SHTV - 23 juni
Archief
Nieuws
Grand Prix DSC geslaagd
Geschreven door Gertjan Giele en Johan Voorberg   
15-01-2009
Op zondag 11 januari deden er 105 deelnemers mee aan de tweede Grand Prix in Delft. Hier staan de uitslagen (een verslag volgt later). Veel foto's (94!) zijn te vinden in dit webalbum.

  

Cijfertjes

Bij de inschrijftafel waren 117 inschrijvingen, 11 wegblijvers en 1 onverwachte deelnemer. Dat betekent dat het toernooi met 105 deelnemers begon. Bij het vorige toernooi waren er 0 wegblijvers. Had de griepepidemie toegeslagen of was het de ijskoorts?

Onder de 105 deelnemers waren 95 kinderen lid van een club: Bobby Fischer (2), Benoordenhout (1), Bongerd (1), Botwinnik (2), Corbulo (2), CSV (1), DD (4), DSC (10), Klimop (1), Kralingse JSV (1), Leiderdorp (1), Lierse (4), Pionnetjes (4), Promotie (11), RSC-BP (3), RSR-Ivoren Toren (1), Rijswijk (11), SHTV (27), Scheve Toren (5) en Voorburg (3).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een lucky loser medaille. De 6 lucky losers waren: Arjan Cornelissen, Hristo Dest, Kai Groenhof, Koos Roeleveld, Sander Hartog en Victoria Pelova.
 
Wie 2x in één seizoen een lucky loser medaille wint (en dus de loting verloren heeft), krijgt als extra troost (bij het volgende toernooi) een taartje. Sander Hartog heeft van het vorig seizoen nog een taartje tegoed.

Uitslagen


Formule 1 groep B
 1  Stijn Gieben           5    + 31  1140  SHTV     D  120
 2  Ritesh Moelchand       3,5  + 30  996   Botw     D  114
 3  Floris Ephraim         2    + 14  905   Prom     C  108
 4  Koos Roeleveld         2    - 10  1005  SHTV     D  108
 5  Wesley van der Burg    1,5  - 6   936   Rswk     AB 106
 6  Thomas de Ruiter       1    - 35  1003  Rswk     D  104
Formule 1 groep C
 1  Ian Zhang              4    + 38  876   DD       AB 114
 2  Tristan Oosterbaan     3,5  + 21  893   Pion     D  112
 3  Angelique Osinga       3,5  + 22  887   Bongerd  C  112
 4  Freek de Kok           2    - 4   843   Rswk     C  106
 5  Sylvain vd Meer        1,5  - 21  860   DSC      AB 104
 6  Reinier Giele          0,5  - 33  811   DSC      C  100
Groep 1
 1  Erik Frima             4    + 35  850   DD       C  112
 2  Jaimy Luk              3,5  + 26  836   SHTV     D  110
 3  Mark Knigge            3    + 13  837   Rswk     C  108
 4  Sofya Blanter          2,5  + 5   821   DSC      AB 106
 5  Maurice Hettfleisch    2    - 9   829   Prom     C  104
 6  Tim Hogendoorn         0    - 47  781   Rswk     D  96
Groep 2
 1  Owen Schaap            5    + 43  798   Pion     D  114
 2  Marieke Giele          4    + 22  782   DSC      AB 110
 3  Martin Brussaard       3    + 4   754   Voorb    C  106
 4  Jason Lamping          2    - 20  752   Lierse   D  102
 5  Jacob Dekker           1    - 30  684   DSC      AB 98
Groep 3
 1  Max Kanbier            4    + 39  717   Prom     EH 108
 2  Joris van Berckel      4    + 32  745   SHTV     D  108
 3  Rick van Roon          3    + 16  708   CSV      D  104
 4  Kai Groenhof           2    - 14  725   BF       D  100
 5  Sophie Gieben          1    - 30  690   SHTV     EH 96
 6  Bobby In ’t Veld       1    - 19  649   Prom     D  96
Groep 4
 1  Kenneth Lelieveld      4,5  + 43  698   SHTV     D  108
 2  Jildert Denneman       4    + 32  695   Klimop   D  106
 3  Wouter van Rijkom      3,5  + 21  689   Prom     D  104
 4  Leonardo Ayala         2          621   RSRIT    EH 98
 5  Michael Bosch          0,5  - 31  597   Prom     EH 92
 6  Leander Scheele        0,5  - 40  632   BF       D  92
Groep 5
 1  Youri Verlinde         4    + 24  640   Pion     C  104
 2  Astrid Sebel           3    + 7   608   Corb     D  100
 3  Nick Persoon           3    + 3   629   Lierse   C  100
 4  Arjan Cornelissen      3    + 3   624   DSC      C  100
 5  Jason van Oudheusden   2    - 17  608   DSC      D  96
Groep 6
 1  Emily Mes              8,5  + 60  618   Leiderd  EH 103
 2  Timothy Lelieveld      8    + 44  619   SHTV     EH 102
 3  Florine Hogendoorn     6    + 1   586   Rswk     EH 98
 4  Ivo Wilms              5,5  - 7   571   ST       D  97
 5  Peter vd Berg          2    - 78  503   DSC      EH 90
Groep 7
 1  Berend Buis            9    + 78  620   Voorb    D  102
 2  Doeke Smulders         5,5  + 15  540   Bht      EH 95
 3  Frans Andriessen       5    - 4   542   Botw     D  94
 4  Victoria Pelova        5    + 5   530   DSC      EH 94
 5  Maurits vd Veer        4    - 8   498   DD       EH 92
 6  Titus van der Valk     1,5  - 63  456   SHTV     D  87
Groep 8
 1  Rick v Leeuwen (Rwk)   9    + 81  598   Rswk     C  100
 2  Jules van Oers         7    + 50  544   DD       C  96
 3  David Dijkerman        7    + 35  568   SHTV     AB 96
 4  Sander de l’Ecluse     3    - 32  467   Lierse   D  88
 5  Nicky Schagen          2    - 57  454   SHTV     C  86
 6  Sebastiaan Ketting     2    - 53  449   Rswk     D  86
Groep 9
 1  Reinout v Rijkom       9    + 48  520   Prom     EH 98
 2  Lars Kruik             7    + 45  525   Pion     D  94
 3  Dennis Beckerman       6    + 16  519   Lierse   D  92
 4  Thomas Luk             4,5  - 5   475   SHTV     EH 89
 5  Tim Castenmiller       2    - 59  431   SHTV     EH 84
 6  Matthieu Boubal        1,5  - 62  410   ST       D  83
Groep 10
 1  Daniëlle Jaspers       8    + 45  512   -geen    EH 94
 2  Max de Vos             6    + 2   477   SHTV     EH 90
 3  Sander van der Kooij   6    + 2   476   SHTV     EH 90
 4  Mischa van Dongen      5    - 14  449   -geen    EH 88
 5  Alexander Steevens     5    - 15  452   ST       D  88
Groep 11
 1  Teun vd Klugt          9,5  + 67  535   DSC      EH 95
 2  Yvonne Sebel           6,5  + 18  452   Corb     C  89
 3  Kay Schoof             5,5  + 2   425   Prom     D  87
 4  Paula Vissers          4,5  - 27  423   RSC-BP   D  85
 5  Quinty van Dijk        4    - 40  420   SHTV     C  84
Groep 12
 1  Francisca Holan        10   + 82  539   -geen    EH 94
 2  Pim Hulshof            6,5  + 15  465   Rswk     EH 87
 3  Cor Kanters            6    + 5   453   BP       EH 86
 4  Rick v Leeuwen (ST)    5    - 17  437   ST       EH 84
 5  Franka Hettfleisch     2,5  - 65  385   -geen    EH 79
Groep 13
 1  Austin Ramanna         8,5  + 76  501   -geen    EH 89
 2  Mitchell Vuong         5,5  + 14  445   SHTV     EH 83
 3  Matthijs Budingh       5    + 4   434   Kraling  EH 82
 4  Ian Bakker             5    + 1   438   -geen    EH 82
 5  Eric Smit              4    - 14  411   -geen    EH 80
 6  Ricki Luk              2    - 56  375   SHTV     EH 76
Groep 14
 1  Sean Bakker            8    + 62  487   ST       EH 86
 2  Matthijn Zwart         7    + 46  460   Prom     EH 84
 3  Jeroen Vissers         5    + 12  412   RSC-BP   EH 80
 4  Hristo Dest            5    + 3   425   Voorb    D  80
 5  Guy Kanbier            4    - 18  407   Prom     EH 78
 6  Hüseyin Harmankaya     1    - 81  350   SHTV     D  72
Groep 15
 1  Tommy in t Veld        6    + 63  444   Prom     EH 92
 2  Livia Tromp            3,5  + 14  389   SHTV     EH 82
 3  Francesco Gioia        1,5  - 26  349   SHTV     EH 74
 4  Casper Schuttrups      1    - 36  339   SHTV     EH 72
Groep 16
 1  Marius Kielhöfer       9    + 64  440   Rswk     EH 84
 2  Zoë Tromp              8    + 44  419   SHTV     D  82
 3  Max Haffert            5,5  - 6   369   SHTV     EH 77
 4  Sam Haffert            5    - 16  359   SHTV     EH 76
 5  Kick Poelman           2,5  - 66  309   -geen    EH 71
Groep 17
 1  Joëlle Vuong           8,5  + 75  433   SHTV     EH 81
 2  Hari Iyer              7,5  + 18  468   -geen    EH 79
 3  Kubilay Biever         5    + 10  355   SHTV     EH 74
 4  Chris Hogendoorn       4,5  + 1   344   Rswk     EH 73
 4  Maurits uit d.Boogaart 4,5  + 1   344   -geen    EH 73
 6  Vincent Schlechter     0    - 82  243   SHTV     EH 64

Artikel aangelegd op: 15-01-2009
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.