Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws (senioren)
184 spelers bij Grand Prix Wassenaar
Geschreven door Eric van der Marel en Johan Voorberg   
10-12-2007
Op zondag 9 december was er de Grand Prix van Bobby Fischer/Wassenaar in het fraaie Adelbert College in Wassenaar. Onder de deelnemers waren veel schoolschakers uit Wassenaar. Hier staan de uitslagen (een verslag volgt binnenkort).

 

Cijfertjes

Met 182 aanmeldingen, 6 wegblijvers en 8 onverwachte gezichten, begon het toernooi met 184 deelnemers. Er zaten 99 clubspelers bij: Bobby Fischer Wassenaar (11), Bongerd (3), Botwinnik (1), Corbulo (5), CSV(1), DD (3), DSC (8), Leiderdorp (5), Lierse (4), Pionnetjes (6), Promotie (8), RSR Ivoren Toren (6), Rijswijk (10), Schaakcombinatie HTV (15), Scheve Toren (6), Voorburg (5) en Voorschoten (2).

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, verdient een lucky loser medaille. De 7 lucky losers waren: Pim ter Laan, Oscar van Rijn, Lucas de Monchy, Jordi Bottema, Joost André, Floris Brulleman én Thomas de Ruiter. Als je 2x in een seizoen pech hebt met de loting, krijg je de volgende keer een taartje. 

Eindstanden

Formule 1 groep A
 1  Stijn Gieben           3,5  + 7   1135  SHTV     D  114
 2  Koos Roeleveld         3    + 26  1011  SHTV     D  112
 3  Michiel Ensing         2,5  - 4   1079  BF       AB 110
 4  Thomas de Ruiter       2,5  + 29  944   Rswk     D  110
 5  Elmar Bottema          2    - 38  1164  BF       AB 108
 6  Franklin vd Vlies      1,5  + 4   944   Prom     AB 106
Formule 1 groep B
 1  Sylvain vd Meer        4    + 38  898   DSC      C  114
 2  Maurice Hettfleisch    3,5  + 31  874   Prom     C  112
 3  Tristan Oosterbaan     3    + 7   920   Pion     D  110
 4  Wesley van der Burg    2    - 13  899   Rswk     AB 106
 5  Floris Ephraim         1,5  - 18  872   Prom     C  104
 6  Reinier Giele          1    - 22  835   DSC      C  102
Groep 1
 1  Jasper Goossen         5    + 50  875   BF       D  116
 2  Freek de Kok           3    + 14  819   Rswk     C  108
 3  Erik Frima             3    + 20  795   DD       D  108
 4  Mark Knigge            2    - 7   803   Rswk     D  104
 5  Sasha Shikman          1    - 22  765   Leiderd  EH 100
 6  Ritesh Moelchand       1    - 31  797   Botw     D  100
Groep 2
 1  Angelique Osinga       4    + 28  812   Bongerd  C  110
 2  Sofya Blanter          4    + 35  781   DSC      AB 110
 3  Marieke Giele          3    + 16  760   DSC      AB 106
 4  Stijn Römer            2    - 7   751   -geen    D  102
 5  Thomas v Starkenburg   1    - 26  727   Rswk     D  98
 6  Jeroen v Domselaar     1    - 22  709   Bongerd  AB 98
Groep 3
 1  Gihan Karunatilaka     4,5  + 36  801   BF       C  110
 2  Robert Verzijden       3,5  + 25  746   Prom     D  106
 3  Fleur Gieben           3    + 17  727   SHTV     D  104
 4  Jacob Dekker           2    - 7   722   DSC      AB 100
 5  Saphed Kharagjitsing   1    - 24  687   RSRIT    D  96
 6  Joost Wempe            1    - 22  681   Voors.   D  96
Groep 4
 1  Casper Turk            5    + 48  756   Prom     D  110
 2  Bart Versluis          3    + 11  703   RSRIT    D  102
 3  Tim Hogendoorn         2,5  - 5   718   Rswk     D  100
 4  Matthijs Grasselier    2    - 5   666   Pion     D  98
 5  Robby Kevlisvili       1,5  - 26  701   Prom     EH 96
 6  Kirill Sadovnikov      1    + 2   539   Voorb    EH 94
Groep 5
 1  Hugo Lai               4    + 36  688   BF       D  104
 2  Asa van Lit            3    + 15  668   Leiderd  EH 100
 3  Jason Lamping          3    + 12  682   Lierse   D  100
 4  Floris Brulleman       3    + 13  677   Rswk     EH 100
 5  Jaimy Luk              2    - 5   651   SHTV     EH 96
 6  Thomas Bemelmans       0    - 47  618   -geen    D  88
Groep 6
 1  Alexjei Kiritjenko     3,5  + 20  682   RSRIT    D  100
 2  Kai Groenhof           3,5  + 25  661   BF       D  100
 3  Kelvin Zauner          3    + 12  661   -geen    C  98
 4  Oscar van Rijn         3    + 13  657   BF       D  98
 5  Twan vd Togt           1    - 24  605   -geen    C  90
 6  Calin Bajireanu        1    - 23  602   SHTV     D  90
Groep 7
 1  Owen Schaap            9    + 81  706   Pion     D  102
 2  Arjen Poot             6    + 26  639   Lierse   D  96
 3  Ivo Wilms              4,5  - 8   614   ST       D  93
 4  Joost André            4,5  - 6   611   Prom     D  93
 5  Thomas Grolleman       4    - 15  600   RSRIT    D  92
 6  Vitek Weiland          2    - 53  557   -geen    C  88
Groep 8
 1  Jelle Harmsen          7    + 43  634   BF       D  96
 2  Kenney Gerrets         6,5  + 29  631   Pion     C  95
 3  Niels van Malssen      5,5  + 21  591   -geen    C  93
 4  Nick Persoon           4,5  - 1   574   Lierse   C  91
 5  Sacha Schmitter        3,5  - 27  564   -geen    C  89
 6  Jay Stok               3    - 42  561   -geen    D  88
Groep 9
 1  Rein Roeleveld         7,5  + 45  645   Voors.   EH 95
 2  Simon Ekelmans         6,5  + 38  605   -geen    EH 93
 3  Derek Dirks            5,5  + 14  591   -geen    D  91
 4  Benjamin Schoonenberg  5    + 7   578   RSRIT    D  90
 5  Berend Buis            3    - 38  545   Voorb    EH 86
 6  Leander Scheele        2,5  - 41  525   BF       D  85
Groep 10
 1  Bart Holterman         9,5  + 89  654   SHTV     EH 97
 2  Dennis Korpel          5,5  + 16  564   ST       D  89
 3  Kenneth Lelieveld      4    - 17  538   SHTV     D  86
 4  Jordi Bottema          4    - 11  530   BF       D  86
 5  Astrid Sebel           3,5  - 25  526   Corb     D  85
 6  Peter vd Berg          3,5  - 28  529   DSC      EH 85
Groep 11
 1  Bryan Goh              7,5  + 29  638   -geen    D  91
 2  Max Kanbier            7    + 50  581   Prom     EH 90
 3  Sophie Gieben          6,5  + 38  575   SHTV     EH 89
 4  Joel vd Werf           5    + 10  541   Leiderd  EH 86
 5  Leonardo Ayala         4    - 11  523   RSRIT    EH 84
 6  Miki Bayrak            0    - 93  446   -geen    EH 76
Groep 12
 1  Martin Hoobroecks      9,5  + 93  618   Voorb    D  93
 2  Victoria Pelova        6    + 23  547   DSC      EH 86
 3  Krishna Fakiera        5,5  + 12  540   ST       D  85
 4  Boyd Voet              5    + 4   527   -geen    D  84
 5  Kiko Sanrodji          2    - 55  466   -geen    D  78
 6  Floris van Gogh        2    - 53  461   -geen    EH 78
Groep 13
 1  Jules van Oers         8    + 62  570   DD       C  88
 2  Yannick Weltak         8    + 68  562   -geen    D  88
 3  Jelle Römer            4,5  - 6   498   -geen    D  81
 4  Timothy Lelieveld      3,5  - 26  477   SHTV     D  79
 5  Sven de Haan           3    - 33  462   -geen    D  78
 6  Sebastiaan vd Voort    3    - 41  475   Corb     D  78
Groep 14
 1  Sander van der Kooij   8,5  + 73  569   SHTV     EH 87
 2  Tjalle Schwartzenberg  8    + 64  557   -geen    D  86
 3  Joren Vrancken         5,5  + 16  505   ST       D  81
 4  Mischa van Dongen      4,5  - 4   485   -geen    EH 79
 5  Boudewijn vd Voort     2,5  - 49  451   Corb     EH 75
 6  Laura Osseman          1    - 75  415   -geen    EH 72
Groep 15
 1  Rick van Roon          10   + 67  660   CSV      D  88
 2  Nol Römer              6    + 32  512   -geen    D  80
 3  Frank Verhagen         5    + 11  495   Bongerd  D  78
 4  Benjamin v Donkelaar   4,5  + 2   483   -geen    EH 77
 5  Florine Hogendoorn     3,5  - 18  464   Rswk     EH 75
 6  Conrad Smits           1    - 70  415   -geen    EH 70
Groep 16
 1  Tobias Koster          9    + 88  538   Leiderd  EH 84
 2  Joris van Steenbergen  6    + 18  493   -geen    EH 78
 3  Emily Mes              5    + 8   458   Leiderd  EH 76
 4  Lucas de Monchy        5    + 3   465   -geen    EH 76
 5  Jorte Valk             4    - 15  442   -geen    EH 74
 6  Torsten de Ruiter      1    - 79  390   -geen    EH 68
Groep 17
 1  Jimmy van der Ham      7,5  + 53  508   -geen    D  79
 2  Tommy Roessing v Iterson
                           7,5  + 58  500   -geen    EH 79
 3  Youri Verlinde         6,5  + 35  485   Pion     D  77
 4  Lars Kruik             4,5  - 11  453   Pion     D  73
 5  Borja Martin           4    - 15  435   -geen    D  72
 6  Mike Wang              0    - 95  355   DSC      EH 64
Groep 18
 1  Ewoud Schwartzenberg   9,5  + 94  534   -geen    EH 81
 2  Jesse Ramjiawan        7    + 45  484   -geen    EH 76
 3  Bernard van Loon       5,5  + 18  448   -geen    EH 73
 4  Maarten Smeets         3,5  - 29  419   -geen    EH 69
 5  Stephan Bosman         3,5  - 28  417   -geen    EH 69
 6  Christiaan van Schaik  1    - 78  367   -geen    EH 64
Groep 19
 1  Eline van Malssen      9    + 62  489   -geen    EH 78
 2  Rainier Kortenhorst    7,5  + 31  461   -geen    D  75
 3  Joffrey Straub         7    + 24  446   SHTV     EH 74
 4  Eva Mogendorff         4,5  - 23  389   -geen    D  69
 5  Don van der Krogt      2    - 75  345   -geen    D  64
Groep 20
 1  Wouter van Lent        9    + 63  488   Voorb    EH 76
 2  Jeroen Mullink         8,5  + 53  476   -geen    EH 75
 3  Matthieu Boubal        6,5  + 56  471   ST       EH 71
 4  Wessel Roodenburg      3    - 55  364   -geen    EH 64
 5  Roderick vd Voort      3    - 57  368   Corb     EH 64
Groep 21
 1  Jesse Heidinga         9,5  + 92  502   -geen    EH 75
 2  Olivier v Tongeren     6,5  + 34  439   -geen    EH 69
 3  Sean Bakker            5,5  + 12  422   ST       EH 67
 4  Hélène Capel           3    - 36  369   -geen    EH 62
 5  Johannes Asfaw         3    - 34  366   -geen    EH 62
 6  Marijn Hansen          2,5  - 46  359   -geen    EH 61
Groep 22
 1  Martin ter Haar        9,5  + 94  498   -geen    D  73
 2  Stefano Timmers        7    + 43  448   -geen    D  68
 3  Yorick van der Venne   5,5  + 15  417   -geen    EH 65
 4  Pim ter Laan           5,5  + 13  418   -geen    EH 65
 5  Matthew Cole           1,5  - 65  335   -geen    EH 57
 6  Ruurd Bijdendijk       1    - 77  328   -geen    EH 56
Groep 23
 1  Arno Vinke             8,5  + 75  469   -geen    D  69
 2  Mick Kowsoleea         6    + 25  421   -geen    EH 64
 3  Twan van Reenen        5,5  + 15  410   SHTV     EH 63
 4  Pim Hulshof            4    - 17  383   Rswk     EH 60
 5  Sebastiaan Ketting     3,5  - 27  373   Rswk     EH 59
 6  Patric Liu             2,5  - 47  353   -geen    D  57
Groep 24
 1  Christiaan Stoffer     9,5  + 94  484   -geen    EH 69
 2  Sander de l’Ecluse     7,5  + 53  446   Lierse   EH 65
 3  Wessel de Groot        5,5  + 14  404   -geen    EH 61
 4  Bastiaan Merlet        4,5  - 6   386   -geen    EH 59
 5  Max Simon              3    - 36  354   -geen    EH 56
 6  David Röell            0    - 96  294   -geen    EH 50
Groep 25
 1  Laurens vd Dries       9    + 86  463   -geen    D  66
 2  Frank Li               8    + 64  445   Corb     D  64
 3  Rebecca Baruch         6    + 23  408   DD       EH 60
 4  Liam Power             3,5  - 29  361   -geen    D  55
 5  Adriana Kopmels        3,5  - 25  355   -geen    D  55
 6  Margo van Loon         0    - 95  285   -geen    EH 48
Groep 26
 1  Niloefer Gigani        9    + 84  459   -geen    EH 64
 2  Francisca Holan        7    + 42  422   -geen    EH 60
 3  Jesse Pinxt            5,5  + 16  386   -geen    EH 57
 4  Bernard Richters       3,5  - 28  352   -geen    EH 53
 5  Junior Citroen         3,5  - 28  352   -geen    EH 53
 6  Kenza Malamane         1,5  - 63  305   BF       EH 49
Groep 27
 1  Hüseyin Harmankaya     10   + 103 463   SHTV     EH 64
 2  Maurits uit den Boog.      6    + 22  384   -geen    EH 56
 3  Tamir Koren            6    + 25  380   -geen    EH 56
 4  Stijn van Bezooijen    3    - 35  320   -geen    EH 50
 5  Mees Witteveen         2,5  - 45  310   -geen    EH 49
 6  Juliëtte de Haan       2,5  - 46  309   -geen    EH 49
Groep 28
 1  Philip Doorman         10   + 106 424   -geen    EH 62
 2  Ricki Luk              6    + 38  330   SHTV     EH 54
 3  Anna Groenhof          4,5  - 5   322   -geen    EH 51
 4  Reynier de Graaff      4    - 21  327   -geen    EH 50
 5  Thomas Luk             4    - 19  317   SHTV     EH 50
 6  Rozemarijn Lamb        1,5  - 71  269   -geen    EH 45
Groep 29
 1  Hristo Dest            9    + 61  496   Voorb    D  58
 2  Michell Vuong          6,5  + 25  425   -geen    EH 53
 3  Zana Saeed             6,5  + 25  425   -geen    EH 53
 4  Niran Kelapanda        5    + 19  359   -geen    EH 50
 5  Joep van Steenbergen   2    - 41  299   -geen    EH 44
 6  Joëlle Vuong           1    - 65  285   -geen    EH 42
Artikel aangelegd op: 10-12-2007
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.