Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Indeling
Reglement
OPK 2017
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 18 februari
HO - 18 maart
DD - 20 mei
SHTV - 10 juni
Archief
Nieuws (senioren)
De Scheveninger
Rubriek waarin Jan Willem Duijzer schrijft over de achtergronden van het schaken in de Haagse regio.
Thu 15 October 2015 “Ik zou vandaag opnieuw kunnen beginnen” 1243
Mon 14 September 2015 Nick Raadschelders: “Ik laat me niet kisten..” 1768
Mon 31 August 2015 “De meest dynamische, diverse, laagdrempelige, snelst groeiende en succesvolste club van de HSB...” 1554
Mon 17 August 2015 Rafal Zydek: “We should do it again, then!” 1267
Mon 23 February 2015 Ted Barendse: “Alles draait om enthousiasme!” 1819
Thu 8 January 2015 Theo Bollerman: “Poets de oude glorie op!” 1548
Wed 10 December 2014 IM JW de Jong: “Ik heb een sterke band met het Westland" 1675
Sun 23 November 2014 Alexander Münninghoff, "De stamhouder, een familiekroniek" 2991
Wed 19 November 2014 Het plezier staat voorop... 1370
Sun 26 October 2014 Bij DD hoor ik bij de jongste helft...! 1577
Fri 17 October 2014 Schaak-vuurwerk aan 't Zeekantje 1627
Mon 22 September 2014 Kleinzoon van Leonid Petrovich Karagantcheff... 1597
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.