Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Scheveninger
NK12
stand/uitsl. jeugd
stand/uitsl.meisjes
Alle partijen
Trucs
Informatie
Deelnemers
Facebook (sfeer)
NK12 archief
Eindstanden
Partijen
Trucs &.boeken
Sfeerverslagen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
HSV - 18 februari
HO - 18 maart
DD - 20 mei
SHTV - 10 juni
Archief
Nieuws (senioren)
De Scheveninger
Rubriek waarin Jan Willem Duijzer schrijft over de achtergronden van het schaken in de Haagse regio.
Thu 15 October 2015 “Ik zou vandaag opnieuw kunnen beginnen” 1369
Mon 14 September 2015 Nick Raadschelders: “Ik laat me niet kisten..” 1885
Mon 31 August 2015 “De meest dynamische, diverse, laagdrempelige, snelst groeiende en succesvolste club van de HSB...” 1704
Mon 17 August 2015 Rafal Zydek: “We should do it again, then!” 1406
Mon 23 February 2015 Ted Barendse: “Alles draait om enthousiasme!” 2014
Thu 8 January 2015 Theo Bollerman: “Poets de oude glorie op!” 1688
Wed 10 December 2014 IM JW de Jong: “Ik heb een sterke band met het Westland" 1784
Sun 23 November 2014 Alexander Münninghoff, "De stamhouder, een familiekroniek" 3140
Wed 19 November 2014 Het plezier staat voorop... 1486
Sun 26 October 2014 Bij DD hoor ik bij de jongste helft...! 1698
Fri 17 October 2014 Schaak-vuurwerk aan 't Zeekantje 1733
Mon 22 September 2014 Kleinzoon van Leonid Petrovich Karagantcheff... 1714
© 2017 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.