SQL/DB Error -- [Column 'bstamp' cannot be null]

Naar het overzicht van alle competities

HSB-competitie : RSC-Belgisch Park

Promotieklasse
wp # bp12345678
1DSC 412736.5.X.4.04.06.05.05.07.05.5
2Botwinnik 112732.54.0.X.4.05.06.04.54.54.5
3Promotie 210732.04.04.0.X.2.05.05.06.06.0
4Schaakhuis 29730.02.03.06.0.X.4.05.54.55.0
5Schaakmat Westl. 27726.03.02.03.04.0.X.4.55.04.5
6SHTV 24724.53.03.53.02.53.5.X.4.54.5
7RSC-Belgisch Park 12721.01.03.52.03.53.03.5.X.4.5
8DD 30721.52.53.52.03.03.53.53.5.X.

DSC 4 is kampioen DD 3 en RSC-Belgisch Park 1 zijn gedegradeerd

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-09-25
 RSC-Belgisch Park 11880-Botwinnik 119383,5 - 4,5
1.Sayad S. El2092 - Mulders R. 1865½ - ½
2.Kanters C.J. 2004 - Deutekom Y. van1998½ - ½
3.Milort G. 2033 - Beeren T.J. 1998½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Kort W. 18881 - 0
5.Zijden A.Q. v/d1766 - Bik W. 1894½ - ½
6.Toorn A.J. v/d1741 - Zoun R.P.C. 19770 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1807 - Middelkoop F.H. 1902½ - ½
8.Wareman D. 1787 - Buchly S. 19820 - 1
 
2017-09-25
 Schaakmat Westl. 21929-Schaakhuis 218614,0 - 4,0
1.Leeuwen G.J. van1884 - Metselaar H. 19171 - 0
2.Vreugdenhil F. 2004 - Baas R. 18950 - 1
3.Dekker A.E. 1920 - Jonkman D. 18970 - 1
4.Pietersma M. 2150 - Brouwers R.B. 1903½ - ½
5.Lom R. van1865 - Yalçin B. 1711½ - ½
6.Voorberg J.P. 1937 - Beeloo J.M. 19221 - 0
7.Duijvesteijn L.W.T. 1831 - Taverne N. 17870 - 1
8.Hart J.W. t1842 - Regeer P.A. 18571 - 0
 
2017-09-28
 SHTV 21832-Promotie 218723,0 - 5,0
1.Leeuwen O. van1858 - Nepveu M. 19530 - 1
2.Zanten W.P.C. van2009 - Sibbing J.G.F. 19051 - 0
3.Dijk E. van2007 - Baas J.A. 19570 - 1
4.Willighagen G.J. 1867 - Ouwens H.C. 19201 - 0
5.Pronk R. 1812 - Mostert M.J. 19050 - 1
6.Klaveren J. van1744 - Boerkamp H.A.J. 18761 - 0
7.Baak K.L. 1730 - Bosman J. 18280 - 1
8.Spierings B.X.A. 1627 - Albertus B. 16300 - 1
 
2017-09-28
 DD 31887-DSC 419812,5 - 5,5
1.Smeele P.F.C. 1923 - Barendse T.J.M. 2097½ - ½
2.Eesteren J. van1868 - Flohil J.A. 19950 - 1
3.Lindner J.J. 2068 - Slaa R. 21440 - 1
4.Romkes G. 2042 - Anema W.J. 19810 - 1
5.Henn R.A. 1799 - Gosliga J.S. van18781 - 0
6.Waard E.R. de1804 - Meer K. van der1965½ - ½
7.Reimer W.P.J. 1779 - Tamerus H.A. 1926½ - ½
8.Sluijs L.M.K. v/d1811 - Lode P. 18600 - 1
 
 
2e ronde.
2017-10-16
 Schaakhuis 21868-SHTV 218465,5 - 2,5
1.Liem R. 2105 - Stolte M.J. 20461 - 0
2.Jonkman D. 1897 - Zanten W.P.C. van2009½ - ½
3.Metselaar H. 1917 - Dijk E. van20071 - 0
4.Brouwers R.B. 1903 - Tamminga M. 1722½ - ½
5.Baas R. 1895 - Pronk R. 18120 - 1
6.Yalçin B. 1711 - Baak E.E. 18161 - 0
7.Tjioe G.P.T.G. 1655 - Baak K.L. 1730½ - ½
8.Regeer P.A. 1857 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
 
2017-10-23
 DSC 41954-Schaakmat Westl. 218915,0 - 3,0
1.Glimmerveen M.A. 2063 - Etten R.W. van1745½ - ½
2.Anema W.J. 1981 - Dekker A.E. 1920½ - ½
3.Barendse T.J.M. 2097 - Leeuwen G.J. van18841 - 0
4.Bosma J. 1843 - Pietersma M. 21501 - 0
5.Wiersma A.A. 1920 - Hart J.W. t1842½ - ½
6.Lode P. 1860 - Voorberg J.P. 19371 - 0
7.Goossens P.A. 1904 - Broeder L. den16750 - 1
8.Meer K. van der1965 - Buitelaar J. 1972½ - ½
 
2017-10-26
 Botwinnik 11928-DD 318804,5 - 3,5
1.Zoun R.P.C. 1977 - Lindner J.J. 20681 - 0
2.Bik W. 1894 - Munninghoff A. 1928½ - ½
3.Middelkoop A. 1782 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
4.Beeren T.J. 1998 - Eesteren J. van18681 - 0
5.Buchly S. 1982 - Iersel M. van1840½ - ½
6.Deutekom Y. van1998 - Sluijs L.M.K. v/d18111 - 0
7.Kort W. 1888 - Waard E.R. de18040 - 1
8.Middelkoop F.H. 1902 - Henn R.A. 1799½ - ½
 
2017-11-07
 Promotie 21865-RSC-Belgisch Park 118446,0 - 2,0
1.Baas J.A. 1957 - Sayad S. El20921 - 0
2.Sibbing J.G.F. 1905 - Milort G. 2033½ - ½
3.Nepveu M. 1953 - Leeuwe F. de17171 - 0
4.Ouwens H.C. 1920 - Zijden J.A. v/d18090 - 1
5.Bosman J. 1828 - Zijden A.Q. v/d17661 - 0
6.Smaal L. 1854 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Boerkamp H.A.J. 1876 - Ingenhoes P.H. 18071 - 0
8.Albertus B. 1630 - Wareman D. 1787½ - ½
 
 
3e ronde.
2017-11-20
 Schaakmat Westl. 21947-Botwinnik 119282,0 - 6,0
1.Bieger T. 1977 - Beeren T.J. 19980 - 1
2.Pietersma M. 2150 - Kort W. 18881 - 0
3.Vreugdenhil F. 2004 - Bik W. 18941 - 0
4.Leeuwen G.J. van1884 - Buchly S. 19820 - 1
5.Dekker A.E. 1920 - Deutekom Y. van19980 - 1
6.Hart J.W. t1842 - Zoun R.P.C. 19770 - 1
7.Voorberg J.P. 1937 - Middelkoop F.H. 19020 - 1
8.Lom R. van1865 - Middelkoop A. 17820 - 1
 
2017-11-20
 Schaakhuis 21901-DSC 419742,0 - 6,0
1.Beeloo J.M. 1922 - Meer K. van der19650 - 1
2.Liem R. 2105 - Hoogt I. de1977½ - ½
3.Yalçin B. 1711 - Glimmerveen M.A. 20630 - 1
4.Regeer P.A. 1857 - Barendse T.J.M. 20970 - 1
5.Baas R. 1895 - Anema W.J. 1981½ - ½
6.Jonkman D. 1897 - Kumar A.G. 00 - 1
7.Brouwers R.B. 1903 - Gosliga J.S. van18781 - 0
8.Metselaar H. 1917 - Lode P. 18600 - 1
 
2017-11-23
 DD 31905-Promotie 218652,0 - 6,0
1.Romkes G. 2042 - Baas J.A. 19570 - 1
2.Munninghoff A. 1928 - Ouwens H.C. 19200 - 1
3.Smeele P.F.C. 1923 - Nepveu M. 1953½ - ½
4.Henn R.A. 1799 - Sibbing J.G.F. 19050 - 1
5.Lindner J.J. 2068 - Boerkamp H.A.J. 18761 - 0
6.Eesteren J. van1868 - Smaal L. 18540 - 1
7.Waard E.R. de1804 - Bosman J. 18280 - 1
8.Sluijs L.M.K. v/d1811 - Albertus B. 1630½ - ½
 
2017-11-30
 SHTV 21885-RSC-Belgisch Park 118764,5 - 3,5
1.Dijk E. van2007 - Sayad S. El20920 - 1
2.Zanten W.P.C. van2009 - Milort G. 2033½ - ½
3.Stolte M.J. 2046 - Kanters C.J. 2004½ - ½
4.Willighagen G.J. 1867 - Zijden J.A. v/d18091 - 0
5.Klaveren J. van1744 - Zijden A.Q. v/d17661 - 0
6.Baak E.E. 1816 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Baak K.L. 1730 - Ingenhoes P.H. 18070 - 1
8.Leeuwen O. van1858 - Werkhoven G. 1756½ - ½
 
 
4e ronde.
2017-12-21
 Botwinnik 11938-Schaakhuis 217555,0 - 3,0
1.Kort W. 1888 - Liem R. 21050 - 1
2.Bik W. 1894 - Baas R. 1895½ - ½
3.Zoun R.P.C. 1977 - Cruden M. 16211 - 0
4.Beeren T.J. 1998 - Jonkman D. 18970 - 1
5.Buchly S. 1982 - Meij M. de16041 - 0
6.Middelkoop F.H. 1902 - Tjioe G.P.T.G. 1655½ - ½
7.Mulders R. 1865 - Bosch A. van den16251 - 0
8.Deutekom Y. van1998 - Roeleveld E. 16401 - 0
 
2018-01-08
 DSC 41962-SHTV 217285,0 - 3,0
1.Anema W.J. 1981 - Tamminga M. 17221 - 0
2.Barendse T.J.M. 2097 - Willighagen G.J. 18671 - 0
3.Bosma J. 1843 - Dijk E. van2007½ - ½
4.Glimmerveen M.A. 2063 - Baak E.E. 1816½ - ½
5.Meer K. van der1965 - Baak K.L. 17301 - 0
6.Kumar A.G. 0 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
7.Tamerus H.A. 1926 - Sikkes P. 15480 - 1
8.Lode P. 1860 - Smitte R. v.d.15100 - 1
 
2018-01-09
 Promotie 21869-Schaakmat Westl. 219245,0 - 3,0
1.Baas J.A. 1957 - Pietersma M. 2150½ - ½
2.Mostert M.J. 1905 - Dekker A.E. 1920½ - ½
3.Nepveu M. 1953 - Bieger T. 19771 - 0
4.Sibbing J.G.F. 1905 - Leeuwen G.J. van18840 - 1
5.Bosman J. 1828 - Voorberg J.P. 19371 - 0
6.Smaal L. 1854 - Nieuwkerk D.M. van16901 - 0
7.Ouwens H.C. 1920 - Lom R. van18651 - 0
8.Albertus B. 1630 - Buitelaar J. 19720 - 1
 
2018-01-15
 RSC-Belgisch Park 11874-DD 318804,5 - 3,5
1.Sayad S. El2092 - Henn R.A. 17991 - 0
2.Milort G. 2033 - Waard E.R. de18041 - 0
3.Kanters C.J. 2004 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Eesteren J. van18681 - 0
5.Leeuwe F. de1717 - Lindner J.J. 20680 - 1
6.Toorn A.J. v/d1741 - Munninghoff A. 19280 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1807 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
8.Wareman D. 1787 - Iersel M. van18401 - 0
 
 
5e ronde.
2018-01-29
 DSC 42002-Botwinnik 119384,0 - 4,0
1.Hoogt I. de1977 - Beeren T.J. 19980 - 1
2.Meer K. van der1965 - Zoun R.P.C. 19771 - 0
3.Barendse T.J.M. 2097 - Deutekom Y. van1998½ - ½
4.Anema W.J. 1981 - Kort W. 1888½ - ½
5.Lode P. 1860 - Middelkoop F.H. 1902½ - ½
6.Tamerus H.A. 1926 - Buchly S. 1982½ - ½
7.Glimmerveen M.A. 2063 - Mulders R. 18650 - 1
8.Slaa R. 2144 - Bik W. 18941 - 0
 
2018-02-05
 Schaakhuis 21842-Promotie 219086,0 - 2,0
1.Baas R. 1895 - Baas J.A. 1957½ - ½
2.Liem R. 2105 - Mostert M.J. 19051 - 0
3.Metselaar H. 1917 - Nepveu M. 19531 - 0
4.Brouwers R.B. 1903 - Sibbing J.G.F. 19051 - 0
5.Haar B. van der1453 - Ouwens H.C. 1920½ - ½
6.Jonkman D. 1897 - Smaal L. 1854½ - ½
7.Yalçin B. 1711 - Bosman J. 18281 - 0
8.Regeer P.A. 1857 - Blankespoor J.H. 1943½ - ½
 
2018-02-08
 SHTV 21855-DD 318744,5 - 3,5
1.Klaveren J. van1744 - Munninghoff A. 1928½ - ½
2.Stolte M.J. 2046 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
3.Zanten W.P.C. van2009 - Boeters S. 18210 - 1
4.Dijk E. van2007 - Lindner J.J. 20681 - 0
5.Willighagen G.J. 1867 - Iersel M. van18401 - 0
6.Baak K.L. 1730 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
7.Pronk R. 1812 - Waard E.R. de1804½ - ½
8.Spierings B.X.A. 1627 - Henn R.A. 17991 - 0
 
2018-02-12
 Schaakmat Westl. 21929-RSC-Belgisch Park 118805,0 - 3,0
1.Dekker A.E. 1920 - Sayad S. El20920 - 1
2.Leeuwen G.J. van1884 - Kanters C.J. 2004½ - ½
3.Pietersma M. 2150 - Milort G. 2033½ - ½
4.Vreugdenhil F. 2004 - Zijden J.A. v/d1809½ - ½
5.Hart J.W. t1842 - Zijden A.Q. v/d1766½ - ½
6.Lom R. van1865 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Voorberg J.P. 1937 - Ingenhoes P.H. 18071 - 0
8.Duijvesteijn L.W.T. 1831 - Wareman D. 17871 - 0
 
 
6e ronde.
2018-03-13
 Promotie 21869-DSC 419834,0 - 4,0
1.Mostert M.J. 1905 - Slaa R. 21440 - 1
2.Sibbing J.G.F. 1905 - Hoogt I. de19770 - 1
3.Baas J.A. 1957 - Barendse T.J.M. 20971 - 0
4.Albertus B. 1630 - Meer K. van der19650 - 1
5.Nepveu M. 1953 - Tamerus H.A. 19261 - 0
6.Smaal L. 1854 - Kumar A.G. 01 - 0
7.Bosman J. 1828 - Broek W.J. van den18501 - 0
8.Ouwens H.C. 1920 - Wiersma A.A. 19200 - 1
 
2018-03-15
 Botwinnik 11937-SHTV 218184,5 - 3,5
1.Zoun R.P.C. 1977 - Klaveren J. van17441 - 0
2.Beeren T.J. 1998 - Stolte M.J. 20461 - 0
3.Kort W. 1888 - Dijk E. van20070 - 1
4.Deutekom Y. van1998 - Willighagen G.J. 18670 - 1
5.Buchly S. 1982 - Baak E.E. 1816½ - ½
6.Bik W. 1894 - Baak K.L. 1730½ - ½
7.Kanbier M.B.C 1853 - Olvers E. 1706½ - ½
8.Middelkoop F.H. 1902 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
 
2018-03-15
 DD 31837-Schaakmat Westl. 218713,5 - 4,5
1.Smeele P.F.C. 1923 - Vreugdenhil F. 2004½ - ½
2.Munninghoff A. 1928 - Dekker A.E. 1920½ - ½
3.Henn R.A. 1799 - Hart J.W. t18420 - 1
4.Sluijs L.M.K. v/d1811 - Voorberg J.P. 19370 - 1
5.Lindner J.J. 2068 - Lom R. van18651 - 0
6.Waard E.R. de1804 - Broeder L. den1675½ - ½
7.Reimer W.P.J. 1779 - Buitelaar J. 1972½ - ½
8.Cortenbach S. 1585 - Heiden J. v.d.1755½ - ½
 
2018-03-19
 RSC-Belgisch Park 11876-Schaakhuis 218283,5 - 4,5
1.Sayad S. El2092 - Yalçin B. 1711½ - ½
2.Milort G. 2033 - Metselaar H. 19170 - 1
3.Kanters C.J. 2004 - Liem R. 2105½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Baas R. 18950 - 1
5.Zijden A.Q. v/d1766 - Regeer P.A. 18571 - 0
6.Toorn A.J. v/d1741 - Taverne N. 1787½ - ½
7.Ingenhoes P.H. 1807 - Jonkman D. 18970 - 1
8.Werkhoven G. 1756 - Haar B. van der14531 - 0
 
 
7e ronde.
2018-04-04
 Schaakmat Westl. 21889-SHTV 218204,5 - 3,5
1.Vreugdenhil F. 2004 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
2.Bieger T. 1977 - Dijk E. van20071 - 0
3.Leeuwen G.J. van1884 - Baak K.L. 17300 - 1
4.Dekker A.E. 1920 - Stolte M.J. 2046½ - ½
5.Nieuwkerk D.M. van1690 - Willighagen G.J. 1867½ - ½
6.Voorberg J.P. 1937 - Klaveren J. van17441 - 0
7.Duijvesteijn W.G.M. 1725 - Baak E.E. 18160 - 1
8.Buitelaar J. 1972 - Tamminga M. 1722½ - ½
 
2018-04-04
 Schaakhuis 21824-DD 318625,0 - 3,0
1.Metselaar H. 1917 - Smeele P.F.C. 19231 - 0
2.Liem R. 2105 - Sluijs L.M.K. v/d18111 - 0
3.Jonkman D. 1897 - Lindner J.J. 20680 - 1
4.Brouwers R.B. 1903 - Waard E.R. de1804½ - ½
5.Baas R. 1895 - Eesteren J. van1868½ - ½
6.Yalçin B. 1711 - Koreman E.P. 18191 - 0
7.Dijk R.K.J.J. van1306 - Henn R.A. 17990 - 1
8.Regeer P.A. 1857 - Zwolsman P.A. 17511 - 0
 
2018-04-04
 DSC 41934-RSC-Belgisch Park 118387,0 - 1,0
1.Barendse T.J.M. 2097 - Sayad S. El20921 - 0
2.Meer K. van der1965 - Milort G. 2033½ - ½
3.Bosma J. 1843 - Kanters C.J. 20041 - 0
4.Flohil J.A. 1995 - Zijden J.A. v/d18091 - 0
5.Broek W.J. van den1850 - Zijden A.Q. v/d17661 - 0
6.Lode P. 1860 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Tamerus H.A. 1926 - Ingenhoes P.H. 1807½ - ½
8.Kumar A.G. 0 - Lucas H. 14551 - 0
 
2018-04-04
 Botwinnik 11934-Promotie 218804,0 - 4,0
1.Bik W. 1894 - Blankespoor J.H. 1943½ - ½
2.Deutekom Y. van1998 - Mostert M.J. 19050 - 1
3.Buchly S. 1982 - Nepveu M. 1953½ - ½
4.Beeren T.J. 1998 - Ouwens H.C. 1920½ - ½
5.Zoun R.P.C. 1977 - Baas J.A. 19570 - 1
6.Middelkoop F.H. 1902 - Sibbing J.G.F. 1905½ - ½
7.Mulders R. 1865 - Bosman J. 18281 - 0
8.Kanbier M.B.C 1853 - Albertus B. 16301 - 0
 
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Baas J.A. Promotie6.07
Meer K. van derDSC5.57
Liem R. Schaakhuis5.06
Zoun R.P.C. Botwinnik5.07
Nepveu M. Promotie5.07
Buchly S. Botwinnik5.07
Bosman J. Promotie5.07
Beeren T.J. Botwinnik5.07
Barendse T.J.M. DSC5.07
Smaal L. Promotie4.55
Willighagen G.J. Schaakcombinatie HTV4.56
Lode P. DSC4.56
Smeele P.F.C. DD4.57
Middelkoop F.H. Botwinnik4.57
Yalçin B. Schaakhuis4.06
Metselaar H. Schaakhuis4.06
Voorberg J.P. Schaakmat Westland4.07
Voorberg J.P. Schaakmat4.07
Sayad S. ElRSC-Belgisch Park4.07
Lindner J.J. DD4.07
Overzicht per team
Botwinnik 1 Partijen Punten Bord
1. Beeren T.J. 7 5.0 2.71
2. Zoun R.P.C. 7 5.0 3.42
3. Kort W. 6 0.5 3.50
4. Bik W. 7 2.5 3.85
5. Deutekom Y. van 7 4.0 4.28
6. Buchly S. 7 5.0 5.14
7. Mulders R. 4 3.5 5.50
8. Middelkoop A. 2 1.0 5.50
9. Middelkoop F.H. 7 4.5 6.71
10. Kanbier M.B.C 2 1.5 7.50
DD 3 Partijen Punten Bord
1. Romkes G. 2 0.0 2.50
2. Smeele P.F.C. 7 4.5 2.57
3. Munninghoff A. 5 2.5 2.60
4. Boeters S. 1 1.0 3.00
5. Lindner J.J. 7 4.0 3.71
6. Eesteren J. van 6 0.5 4.50
7. Henn R.A. 7 2.5 5.14
8. Sluijs L.M.K. v/d 7 1.5 5.28
9. Waard E.R. de 7 3.0 5.57
10. Iersel M. van 3 0.5 6.00
11. Reimer W.P.J. 2 1.0 7.00
12. Cortenbach S. 1 0.5 8.00
13. Zwolsman P.A. 1 0.0 8.00
DSC 4 Partijen Punten Bord
1. Hoogt I. de 3 1.5 1.66
2. Barendse T.J.M. 7 5.0 2.42
3. Flohil J.A. 2 2.0 3.00
4. Anema W.J. 5 3.5 3.20
5. Bosma J. 3 2.5 3.33
6. Glimmerveen M.A. 4 2.0 3.75
7. Meer K. van der 7 5.5 4.00
8. Slaa R. 3 3.0 4.00
9. Broek W.J. van den 2 1.0 6.00
10. Gosliga J.S. van 2 0.0 6.00
11. Tamerus H.A. 5 1.5 6.40
12. Kumar A.G. 4 3.0 6.50
13. Wiersma A.A. 2 1.5 6.50
14. Lode P. 6 4.5 6.83
15. Goossens P.A. 1 0.0 7.00
Promotie 2 Partijen Punten Bord
1. Baas J.A. 7 6.0 2.14
2. Mostert M.J. 5 2.5 2.40
3. Nepveu M. 7 5.0 3.00
4. Sibbing J.G.F. 7 2.0 3.42
5. Blankespoor J.H. 2 1.0 4.50
6. Ouwens H.C. 7 3.0 4.85
7. Smaal L. 5 4.5 6.00
8. Boerkamp H.A.J. 3 1.0 6.00
9. Bosman J. 7 5.0 6.42
10. Albertus B. 6 2.0 7.33
RSC-Belgisch Park 1 Partijen Punten Bord
1. Sayad S. El 7 4.0 1.00
2. Milort G. 7 3.5 2.28
3. Kanters C.J. 6 2.5 2.66
4. Zijden J.A. v/d 7 3.5 4.00
5. Leeuwe F. de 2 0.0 4.00
6. Zijden A.Q. v/d 6 2.0 5.00
7. Toorn A.J. v/d 7 0.5 6.00
8. Ingenhoes P.H. 7 2.0 7.00
9. Wareman D. 4 1.5 8.00
10. Werkhoven G. 2 1.5 8.00
11. Lucas H. 1 0.0 8.00
Schaakhuis 2 Partijen Punten Bord
1. Liem R. 6 5.0 1.83
2. Metselaar H. 6 4.0 3.00
3. Cruden M. 1 0.0 3.00
4. Baas R. 7 4.0 3.42
5. Beeloo J.M. 2 0.0 3.50
6. Jonkman D. 7 4.0 4.42
7. Brouwers R.B. 5 3.5 4.60
8. Yalçin B. 6 4.0 4.66
9. Meij M. de 1 0.0 5.00
10. Taverne N. 2 1.5 6.50
11. Tjioe G.P.T.G. 2 1.0 6.50
12. Haar B. van der 2 0.5 6.50
13. Regeer P.A. 6 2.5 6.83
14. Dijk R.K.J.J. van 1 0.0 7.00
15. Bosch A. van den 1 0.0 7.00
16. Roeleveld E. 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 2 Partijen Punten Bord
1. Etten R.W. van 1 0.5 1.00
2. Bieger T. 3 1.0 2.00
3. Vreugdenhil F. 5 3.0 2.20
4. Dekker A.E. 7 2.0 2.71
5. Pietersma M. 5 2.5 2.80
6. Leeuwen G.J. van 6 2.5 2.83
7. Hart J.W. t 5 3.0 5.40
8. Nieuwkerk D.M. van 2 0.5 5.50
9. Voorberg J.P. 7 4.0 5.85
10. Lom R. van 5 1.5 6.20
11. Broeder L. den 2 1.5 6.50
12. Duijvesteijn W.G.M. 1 0.0 7.00
13. Duijvesteijn L.W.T. 2 1.0 7.50
14. Buitelaar J. 4 2.5 7.75
15. Heiden J. v.d. 1 0.5 8.00
SHTV 2 Partijen Punten Bord
1. Zanten W.P.C. van 4 2.0 2.25
2. Stolte M.J. 5 1.0 2.40
3. Dijk E. van 7 2.5 2.71
4. Klaveren J. van 5 2.5 3.80
5. Willighagen G.J. 6 4.5 4.00
6. Tamminga M. 3 1.0 4.33
7. Leeuwen O. van 2 0.5 4.50
8. Baak E.E. 5 3.0 5.60
9. Pronk R. 3 1.5 5.66
10. Baak K.L. 7 2.5 5.85
11. Spierings B.X.A. 6 1.0 6.50
12. Sikkes P. 1 1.0 7.00
13. Olvers E. 1 0.5 7.00
14. Smitte R. v.d. 1 1.0 8.00
Klasse 2a
wp # bp12345678
1RSC-Belgisch Park 212736.0.X.6.05.06.05.05.03.55.5
2DSC 711733.52.0.X.4.05.06.05.54.56.5
3DSC 98728.03.04.0.X.3.04.55.04.04.5
4Schaakmat Westl. 48727.02.03.05.0.X.4.04.04.54.5
5Haeghe Ooievaar 26726.03.02.03.54.0.X.4.04.55.0
6Schaakhuis 45725.53.02.53.04.04.0.X.5.04.0
7Promotie 54726.04.53.54.03.53.53.0.X.4.0
8DD 62722.02.51.53.53.53.04.04.0.X.

RSC-Belgisch Park 2 is kampioen. DSC 7 promoveert als beste 2e. DD6 is gedegradeerd.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-09-25
 DSC 91499-DSC 716244,0 - 4,0
1.Donk J. v/d1734 - Stoops M. 15390 - 1
2.Albregtse T. 1663 - Heijgen D. van1816½ - ½
3.Poots R.P 1551 - Mulderij J. 17141 - 0
4.Huisman E. 1551 - Breton M.R. 16191 - 0
5.Laven F. 1352 - Sukul V. 16901 - 0
6.Dirkse S. 1527 - Berghout S. 1590½ - ½
7.Jansen N. 1413 - Zwemstra B. 14010 - 1
8.Willik B. v/d1197 - Mathieu J. 15290 - 1
 
2017-09-27
 Haeghe Ooievaar 21558-Schaakhuis 414974,0 - 4,0
1.Nierop D. 1592 - Tjioe G.P.T.G. 16551 - 0
2.Boersma F.W. 1673 - Maas B. 16730 - 1
3.Breugel E.A.J. van1565 - Karagantcheff D.V. 15070 - 1
4.Groot W. de0 - Roeleveld E. 16401 - 0
5.Wermeskerken P.C van1616 - Elders M. 14801 - 0
6.Berg G.M. van den1445 - Orie E.R. 14160 - 1
7.Hendriks J.J.E. 1423 - Dijk R.K.J.J. van13061 - 0
8.Meer J.W.F. van der1589 - Graaf R. v/d13630 - 1
 
2017-09-28
 DD 61535-Schaakmat Westl. 415483,5 - 4,5
1.Smallenbroek J.C.J. 1537 - Kuyvenhoven V.J. 1678½ - ½
2.Engelen N. 1456 - Ende J.L. van den17031 - 0
3.Wentholt F. 1572 - Hofland J. 1548½ - ½
4.Sterk C. 1603 - Pol T. van der15560 - 1
5.Ruiter R. de1525 - Bruin J.S. 15520 - 1
6.Hove R.J.M. ten1550 - Trompetter R. 1440½ - ½
7.Frima E. 1510 - Zuyderwijk G. 1452½ - ½
8.Kampen F.F. van1525 - Prins L. 1456½ - ½
 
2017-10-03
 Promotie 51535-RSC-Belgisch Park 217264,5 - 3,5
1.Matai R.R. 1692 - Groen C. 18280 - 1
2.Kooiman S. 0 - Werkhoven G. 17560 - 1
3.Toxopeus G.M.B. 1627 - (Reglementair)    1 - 0(R)
4.Martens F.M. 1608 - Ramondt D. 1715½ - ½
5.Staden sr. M. van1506 - Zijden G.J. v/d17021 - 0
6.Vries R. de1471 - Eck J. van01 - 0
7.Schoon C. 1400 - Lucas H. 14550 - 1
8.Hijma P. 1439 - Jong C. de 01 - 0
 
 
2e ronde.
2017-10-23
 RSC-Belgisch Park 21696-Haeghe Ooievaar 214975,0 - 3,0
1.Groen C. 1828 - Boersma F.W. 1673½ - ½
2.Werkhoven G. 1756 - Nierop D. 1592½ - ½
3.Leeuwe F. de1717 - Bes R.N.M. 15551 - 0
4.Ramondt D. 1715 - Breugel E.A.J. van15651 - 0
5.Zijden G.J. v/d1702 - Liefde M.S. de14541 - 0
6.Feenstra J.D. 1605 - Homulle H. 1384½ - ½
7.Wuister J. 1547 - Berg G.M. van den1445½ - ½
8.Eck J. van0 - Hendriks J.J.E. 14230 - 1
 
2017-10-23
 DSC 71643-Promotie 515354,5 - 3,5
1.Stoops M. 1539 - Kooiman S. 00 - 1
2.Mathieu J. 1529 - Matai R.R. 16921 - 0
3.Heijgen D. van1816 - Martens F.M. 16081 - 0
4.Berghout S. 1590 - Toxopeus G.M.B. 16270 - 1
5.Breton M.R. 1619 - Vries R. de14711 - 0
6.Blanter M. 1649 - Staden sr. M. van1506½ - ½
7.Mulderij J. 1714 - Hijma P. 14391 - 0
8.Sukul V. 1690 - Schoon C. 14000 - 1
 
2017-10-23
 Schaakhuis 41489-DD 615354,0 - 4,0
1.Leite S. 1528 - Frima E. 15101 - 0
2.Maas B. 1673 - Kampen F.F. van15251 - 0
3.Orie E.R. 1416 - Smallenbroek J.C.J. 15370 - 1
4.Roeleveld E. 1640 - Wentholt F. 15720 - 1
5.Karagantcheff D.V. 1507 - Engelen N. 1456½ - ½
6.Dijk R.K.J.J. van1306 - Sterk C. 1603½ - ½
7.Graaf R. v/d1363 - Ruiter R. de15251 - 0
8.Elders M. 1480 - Hove R.J.M. ten15500 - 1
 
2017-10-30
 Schaakmat Westl. 41598-DSC 915475,0 - 3,0
1.Dekker J.C. 1688 - Donk J. v/d1734½ - ½
2.Ende J.L. van den1703 - Albregtse T. 16631 - 0
3.Kuyvenhoven V.J. 1678 - Frehe A.P. 16070 - 1
4.Zuidgeest J. 1604 - Huisman E. 15511 - 0
5.Bruin J.S. 1552 - Poots R.P 15511 - 0
6.Pol T. van der1556 - Dirkse S. 15271 - 0
7.Flikweert C.L. 1544 - Zonderland H. 13920 - 1
8.Prins L. 1456 - Laven F. 1352½ - ½
 
 
3e ronde.
2017-11-13
 RSC-Belgisch Park 21696-DSC 716136,0 - 2,0
1.Groen C. 1828 - Mors A.W. ter17131 - 0
2.Werkhoven G. 1756 - Mathieu J. 1529½ - ½
3.Leeuwe F. de1717 - Breton M.R. 16191 - 0
4.Ramondt D. 1715 - Broekhuizen T. 16641 - 0
5.Zijden G.J. v/d1702 - Berghout S. 15901 - 0
6.Wuister J. 1547 - Sukul V. 16901 - 0
7.Feenstra J.D. 1605 - Poots R.P 1551½ - ½
8.Eck J. van0 - Huisman E. 15510 - 1
 
2017-11-22
 Haeghe Ooievaar 21511-DD 615355,0 - 3,0
1.Nierop D. 1592 - Ruiter R. de15251 - 0
2.Boersma F.W. 1673 - Hove R.J.M. ten15501 - 0
3.Breugel E.A.J. van1565 - Frima E. 1510½ - ½
4.Liefde M.S. de1454 - Kampen F.F. van1525½ - ½
5.Bes R.N.M. 1555 - Smallenbroek J.C.J. 1537½ - ½
6.Homulle H. 1384 - Engelen N. 14561 - 0
7.Hendriks J.J.E. 1423 - Wentholt F. 15720 - 1
8.Berg G.M. van den1445 - Sterk C. 1603½ - ½
 
2017-11-27
 DSC 91547-Schaakhuis 415115,0 - 3,0
1.Donk J. v/d1734 - Tjioe G.P.T.G. 1655½ - ½
2.Albregtse T. 1663 - Maas B. 16730 - 1
3.Frehe A.P. 1607 - Leite S. 15281 - 0
4.Huisman E. 1551 - Roeleveld E. 16401 - 0
5.Poots R.P 1551 - Karagantcheff D.V. 1507½ - ½
6.Dirkse S. 1527 - Graaf R. v/d13631 - 0
7.Laven F. 1352 - Orie E.R. 14160 - 1
8.Zonderland H. 1392 - Dijk R.K.J.J. van13061 - 0
 
2017-11-28
 Promotie 51535-Schaakmat Westl. 415983,5 - 4,5
1.Matai R.R. 1692 - Dekker J.C. 16881 - 0
2.Kooiman S. 0 - Ende J.L. van den17030 - 1
3.Toxopeus G.M.B. 1627 - Kuyvenhoven V.J. 1678½ - ½
4.Martens F.M. 1608 - Zuidgeest J. 16040 - 1
5.Staden sr. M. van1506 - Bruin J.S. 1552½ - ½
6.Vries R. de1471 - Pol T. van der15560 - 1
7.Schoon C. 1400 - Flikweert C.L. 1544½ - ½
8.Hijma P. 1439 - Prins L. 14561 - 0
 
 
4e ronde.
2017-12-14
 DD 61535-DSC 915473,5 - 4,5
1.Wentholt F. 1572 - Donk J. v/d17340 - 1
2.Sterk C. 1603 - Albregtse T. 1663½ - ½
3.Ruiter R. de1525 - Frehe A.P. 16070 - 1
4.Hove R.J.M. ten1550 - Huisman E. 15510 - 1
5.Frima E. 1510 - Poots R.P 15511 - 0
6.Engelen N. 1456 - Dirkse S. 15270 - 1
7.Smallenbroek J.C.J. 1537 - Zonderland H. 13921 - 0
8.Kampen F.F. van1525 - Laven F. 13521 - 0
 
2018-01-08
 Schaakmat Westl. 41598-RSC-Belgisch Park 216962,0 - 6,0
1.Dekker J.C. 1688 - Groen C. 18280 - 1
2.Ende J.L. van den1703 - Werkhoven G. 17560 - 1
3.Kuyvenhoven V.J. 1678 - Leeuwe F. de1717½ - ½
4.Zuidgeest J. 1604 - Ramondt D. 1715½ - ½
5.Bruin J.S. 1552 - Zijden G.J. v/d17020 - 1
6.Pol T. van der1556 - Wuister J. 15470 - 1
7.Flikweert C.L. 1544 - Feenstra J.D. 1605½ - ½
8.Prins L. 1456 - Eck J. van0½ - ½
 
2018-01-22
 DSC 71627-Haeghe Ooievaar 215326,0 - 2,0
1.Mathieu J. 1529 - Boersma F.W. 16731 - 0
2.Heijgen D. van1816 - Nierop D. 15921 - 0
3.Stoops M. 1539 - Breugel E.A.J. van15651 - 0
4.Breton M.R. 1619 - Bes R.N.M. 1555½ - ½
5.Berghout S. 1590 - Liefde M.S. de1454½ - ½
6.Broekhuizen T. 1664 - Homulle H. 13840 - 1
7.Narayan N.S. 1569 - Meer J.W.F. van der15891 - 0
8.Sukul V. 1690 - Berg G.M. van den14451 - 0
 
2018-01-29
 Schaakhuis 41561-Promotie 515275,0 - 3,0
1.Tjioe G.P.T.G. 1655 - Veldhuizen J.W. 16940 - 1
2.Maas B. 1673 - Toxopeus G.M.B. 16271 - 0
3.Leite S. 1528 - Staden sr. M. van1506½ - ½
4.Loo M. van0 - Hijma P. 14391 - 0
5.Roeleveld E. 1640 - Vries R. de14711 - 0
6.Karagantcheff D.V. 1507 - Schoon C. 1400½ - ½
7.Graaf R. v/d1363 - Heskes J.M. 14100 - 1
8.Franx K. 1601 - Roo J. de13651 - 0
 
 
5e ronde.
2018-02-05
 RSC-Belgisch Park 21693-Schaakhuis 415595,0 - 3,0
1.Groen C. 1828 - Maas B. 16731 - 0
2.Werkhoven G. 1756 - Loo M. van01 - 0
3.Ramondt D. 1715 - Leite S. 15281 - 0
4.Leeuwe F. de1717 - Tjioe G.P.T.G. 1655½ - ½
5.Zijden G.J. v/d1702 - Roeleveld E. 16400 - 1
6.Feenstra J.D. 1605 - Franx K. 1601½ - ½
7.Velzen M. van1525 - Karagantcheff D.V. 15070 - 1
8.Eck J. van0 - Dijk R.K.J.J. van13061 - 0
 
2018-02-07
 Haeghe Ooievaar 21519-DSC 914973,5 - 4,5
1.Nierop D. 1592 - Donk J. v/d17341 - 0
2.Homulle H. 1384 - Wagter E.L. 12590 - 1
3.Rijn P. van1516 - Frehe A.P. 1607½ - ½
4.Boersma F.W. 1673 - Huisman E. 15511 - 0
5.Bes R.N.M. 1555 - Poots R.P 15510 - 1
6.Breugel E.A.J. van1565 - Dirkse S. 15271 - 0
7.Hendriks J.J.E. 1423 - Zonderland H. 13920 - 1
8.Berg G.M. van den1445 - Laven F. 13520 - 1
 
2018-02-13
 Promotie 51535-DD 615354,0 - 4,0
1.Kooiman S. 0 - Wentholt F. 1572½ - ½
2.Matai R.R. 1692 - Smallenbroek J.C.J. 1537½ - ½
3.Toxopeus G.M.B. 1627 - Frima E. 15100 - 1
4.Martens F.M. 1608 - Kampen F.F. van1525½ - ½
5.Staden sr. M. van1506 - Sterk C. 1603½ - ½
6.Vries R. de1471 - Hove R.J.M. ten15501 - 0
7.Schoon C. 1400 - Engelen N. 14560 - 1
8.Hijma P. 1439 - Ruiter R. de15251 - 0
 
2018-02-19
 DSC 71671-Schaakmat Westl. 415965,0 - 3,0
1.Heijgen D. van1816 - Dekker J.C. 1688½ - ½
2.Stoops M. 1539 - Ende J.L. van den17030 - 1
3.Nobel C. 1739 - Kuyvenhoven V.J. 1678½ - ½
4.Breton M.R. 1619 - Zuidgeest J. 1604½ - ½
5.Mulderij J. 1714 - Bruin J.S. 1552½ - ½
6.Berghout S. 1590 - Pol T. van der15561 - 0
7.Sukul V. 1690 - Post T.H.M. 15341 - 0
8.Broekhuizen T. 1664 - Prins L. 14561 - 0
 
 
6e ronde.
2018-03-12
 Schaakmat Westl. 41595-Haeghe Ooievaar 215154,0 - 4,0
1.Dekker J.C. 1688 - Boersma F.W. 16731 - 0
2.Ende J.L. van den1703 - Nierop D. 1592½ - ½
3.Kuyvenhoven V.J. 1678 - Homulle H. 1384½ - ½
4.Zuidgeest J. 1604 - Hendriks J.J.E. 1423½ - ½
5.Bruin J.S. 1552 - Liefde M.S. de1454½ - ½
6.Post T.H.M. 1534 - Breugel E.A.J. van1565½ - ½
7.Flikweert C.L. 1544 - Groot W. de0½ - ½
8.Prins L. 1456 - Rijn P. van15160 - 1
 
2018-03-12
 Schaakhuis 41488-DSC 716612,5 - 5,5
1.Dijk R.K.J.J. van1306 - Heijgen D. van18160 - 1
2.Roeleveld E. 1640 - Mathieu J. 15291 - 0
3.Loo M. van0 - Albregtse T. 16630 - 1
4.Karagantcheff D.V. 1507 - Berghout S. 15900 - 1
5.Tjioe G.P.T.G. 1655 - Sukul V. 16901 - 0
6.Leite S. 1528 - Breton M.R. 16190 - 1
7.Graaf R. v/d1363 - Broekhuizen T. 16640 - 1
8.Orie E.R. 1416 - Mulderij J. 1714½ - ½
 
2018-03-15
 DD 61535-RSC-Belgisch Park 216962,5 - 5,5
1.Wentholt F. 1572 - Groen C. 1828½ - ½
2.Smallenbroek J.C.J. 1537 - Werkhoven G. 17561 - 0
3.Frima E. 1510 - Leeuwe F. de17170 - 1
4.Kampen F.F. van1525 - Ramondt D. 1715½ - ½
5.Engelen N. 1456 - Zijden G.J. v/d17020 - 1
6.Sterk C. 1603 - Feenstra J.D. 1605½ - ½
7.Hove R.J.M. ten1550 - Wuister J. 15470 - 1
8.Ruiter R. de1525 - Eck J. van00 - 1
 
2018-03-19
 DSC 91523-Promotie 515754,0 - 4,0
1.Donk J. v/d1734 - Kooiman S. 00 - 1
2.Albregtse T. 1663 - Matai R.R. 16921 - 0
3.Frehe A.P. 1607 - Martens F.M. 1608½ - ½
4.Huisman E. 1551 - Veldhuizen J.W. 16941 - 0
5.Poots R.P 1551 - Staden sr. M. van15061 - 0
6.Dirkse S. 1527 - Maliepaard C.J. 15490 - 1
7.Laven F. 1352 - Hijma P. 1439½ - ½
8.Willik B. v/d1197 - Schoon C. 14000 - 1
 
 
7e ronde.
2018-04-04
 Promotie 51524-Haeghe Ooievaar 215613,5 - 4,5
1.Matai R.R. 1692 - Groot W. de01 - 0
2.Kooiman S. 0 - Wermeskerken P.C van16160 - 1
3.Maliepaard C.J. 1549 - Liefde M.S. de1454½ - ½
4.Martens F.M. 1608 - Nierop D. 15921 - 0
5.Staden sr. M. van1506 - Meer J.W.F. van der15891 - 0
6.Vries R. de1471 - Boersma F.W. 16730 - 1
7.Schoon C. 1400 - Berg G.M. van den14450 - 1
8.Hijma P. 1439 - Bes R.N.M. 15550 - 1
 
2018-04-04
 RSC-Belgisch Park 21696-DSC 915475,0 - 3,0
1.Groen C. 1828 - Donk J. v/d17340 - 1
2.Werkhoven G. 1756 - Albregtse T. 16631 - 0
3.Leeuwe F. de1717 - Frehe A.P. 1607½ - ½
4.Ramondt D. 1715 - Huisman E. 15511 - 0
5.Zijden G.J. v/d1702 - Poots R.P 15511 - 0
6.Feenstra J.D. 1605 - Dirkse S. 1527½ - ½
7.Wuister J. 1547 - Zonderland H. 13920 - 1
8.Eck J. van0 - Laven F. 13521 - 0
 
2018-04-04
 DSC 71645-DD 615426,5 - 1,5
1.Heijgen D. van1816 - Wentholt F. 15721 - 0
2.Stoops M. 1539 - Smallenbroek J.C.J. 15371 - 0
3.Mathieu J. 1529 - Kampen F.F. van1525½ - ½
4.Breton M.R. 1619 - Engelen N. 14561 - 0
5.Broekhuizen T. 1664 - Frima E. 15100 - 1
6.Mulderij J. 1714 - Sterk C. 16031 - 0
7.Berghout S. 1590 - Cortenbach S. 15851 - 0
8.Sukul V. 1690 - Hove R.J.M. ten15501 - 0
 
2018-04-04
 Schaakmat Westl. 41558-Schaakhuis 415234,0 - 4,0
1.Kuyvenhoven V.J. 1678 - Roeleveld E. 16400 - 1
2.Ende J.L. van den1703 - Tjioe G.P.T.G. 16550 - 1
3.Ketel H. van0 - Karagantcheff D.V. 15071 - 0
4.Zuidgeest J. 1604 - Franx K. 16011 - 0
5.Bruin J.S. 1552 - Loo M. van00 - 1
6.Pol T. van der1556 - Elders M. 14801 - 0
7.Dijkshoorn M. 1357 - Orie E.R. 14160 - 1
8.Prins L. 1456 - Graaf R. v/d13631 - 0
 
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Ramondt D. RSC-Belgisch Park5.57
Heijgen D. vanDSC5.06
Zijden G.J. v/dRSC-Belgisch Park5.07
Werkhoven G. RSC-Belgisch Park5.07
Huisman E. DSC5.08
Zuidgeest J. Schaakmat4.56
Zuidgeest J. Schaakmat Westland4.56
Leeuwe F. deRSC-Belgisch Park4.56
Frehe A.P. DSC4.56
Smallenbroek J.C.J. DD4.57
Zonderland H. DSC4.05
Maas B. Schaakhuis4.05
Roeleveld E. Schaakhuis4.06
Pol T. van derSchaakmat4.06
Pol T. van derSchaakmat Westland4.06
Groen C. RSC-Belgisch Park4.06
Nierop D. Haeghe Ooievaar4.07
Frima E. DD4.07
Breton M.R. DSC4.07
Berghout S. DSC4.07
Overzicht per team
DD 6 Partijen Punten Bord
1. Wentholt F. 7 3.0 2.71
2. Smallenbroek J.C.J. 7 4.5 3.14
3. Frima E. 7 4.0 3.85
4. Kampen F.F. van 7 3.5 4.71
5. Engelen N. 7 3.0 4.85
6. Sterk C. 7 2.5 5.28
7. Ruiter R. de 6 0.0 5.33
8. Hove R.J.M. ten 7 1.5 5.85
9. Cortenbach S. 1 0.0 7.00
DSC 7 Partijen Punten Bord
1. Mors A.W. ter 1 0.0 1.00
2. Heijgen D. van 6 5.0 1.66
3. Stoops M. 5 3.0 1.80
4. Mathieu J. 5 3.0 2.00
5. Albregtse T. 1 1.0 3.00
6. Nobel C. 1 0.5 3.00
7. Breton M.R. 7 4.0 4.28
8. Berghout S. 7 4.0 5.28
9. Mulderij J. 5 3.0 5.80
10. Broekhuizen T. 5 2.0 6.00
11. Blanter M. 1 0.5 6.00
12. Sukul V. 7 3.0 6.71
13. Zwemstra B. 1 1.0 7.00
14. Narayan N.S. 1 1.0 7.00
15. Poots R.P 1 0.5 7.00
16. (Onbekende Speler) 1 1.0 8.00
17. Huisman E. 1 1.0 8.00
DSC 9 Partijen Punten Bord
1. Donk J. v/d 7 3.0 1.00
2. Albregtse T. 6 2.0 2.00
3. Wagter E.L. 1 1.0 2.00
4. Frehe A.P. 6 4.5 3.00
5. Huisman E. 7 4.0 4.00
6. Poots R.P 7 3.5 4.71
7. Dirkse S. 7 3.0 6.00
8. Jansen N. 1 0.0 7.00
9. Zonderland H. 5 4.0 7.20
10. Laven F. 7 3.0 7.28
11. Willik B. v/d 2 0.0 8.00
Haeghe Ooievaar 2 Partijen Punten Bord
1. Nierop D. 7 4.0 1.85
2. Boersma F.W. 6 3.0 2.66
3. Wermeskerken P.C van 2 2.0 3.50
4. Groot W. de 3 1.5 4.00
5. Breugel E.A.J. van 6 2.0 4.16
6. Bes R.N.M. 6 2.5 4.33
7. Liefde M.S. de 5 2.0 4.40
8. Homulle H. 5 3.0 4.60
9. Rijn P. van 2 1.5 5.50
10. Hendriks J.J.E. 5 2.5 6.60
11. Meer J.W.F. van der 3 0.0 6.66
12. Berg G.M. van den 6 2.0 7.33
Promotie 5 Partijen Punten Bord
1. Kooiman S. 6 2.5 1.50
2. Matai R.R. 6 2.5 1.50
3. Veldhuizen J.W. 2 1.0 2.50
4. Toxopeus G.M.B. 5 2.5 3.00
5. Staden jr. M. van 1 0.5 3.00
6. Martens F.M. 6 2.5 3.66
7. Maliepaard C.J. 2 1.5 4.50
8. Staden sr. M. van 6 3.5 5.16
9. Vries R. de 6 2.0 5.66
10. Heskes J.M. 1 1.0 7.00
11. Hijdra L. 1 0.5 7.00
12. Schoon C. 7 3.0 7.14
13. Hijma P. 6 3.0 7.16
14. Roo J. de 1 0.0 8.00
RSC-Belgisch Park 2 Partijen Punten Bord
1. Groen C. 6 4.0 1.00
2. Kanters C.J. 1 1.0 1.00
3. Werkhoven G. 7 5.0 2.00
4. (Reglementair) 1 0.0 3.00
5. Leeuwe F. de 6 4.5 3.16
6. Ramondt D. 7 5.5 3.85
7. Zijden G.J. v/d 7 5.0 5.00
8. Feenstra J.D. 6 3.0 6.33
9. Wuister J. 5 3.5 6.60
10. Lucas H. 1 1.0 7.00
11. Velzen M. van 1 0.0 7.00
12. (Onbekende Speler) 2 0.0 7.00
13. Eck J. van 6 3.5 8.00
Schaakhuis 4 Partijen Punten Bord
1. Maas B. 5 4.0 1.80
2. Tjioe G.P.T.G. 6 3.0 2.33
3. Leite S. 5 1.5 3.20
4. Roeleveld E. 6 4.0 3.50
5. Loo M. van 4 2.0 3.50
6. Karagantcheff D.V. 7 3.5 4.71
7. (Onbekende Speler) 2 1.0 5.00
8. Franx K. 3 1.5 6.00
9. Dijk R.K.J.J. van 5 0.5 6.00
10. Orie E.R. 4 2.5 6.25
11. Elders M. 3 0.0 6.33
12. Graaf R. v/d 6 2.0 7.16
Schaakmat Westl. 4 Partijen Punten Bord
1. Dekker J.C. 5 2.0 1.00
2. Ende J.L. van den 7 3.5 2.00
3. Kuyvenhoven V.J. 7 2.5 2.42
4. Ketel H. van 1 1.0 3.00
5. Hofland J. 1 0.5 3.00
6. Zuidgeest J. 6 4.5 4.00
7. Bruin J.S. 7 3.5 5.00
8. Pol T. van der 6 4.0 5.66
9. Trompetter R. 1 0.5 6.00
10. Post T.H.M. 2 0.5 6.50
11. Flikweert C.L. 4 1.5 7.00
12. Zuyderwijk G. 1 0.5 7.00
13. Dijkshoorn M. 1 0.0 7.00
14. Prins L. 7 2.5 8.00
Klasse 3a
wp # bp12345678
1Schaakmat Westl. 512739.0.X.3.56.54.55.56.05.57.5
2Botwinnik 410733.04.5.X.3.53.55.06.55.54.5
3Pomar 29728.01.54.5.X.5.04.03.54.55.0
4Voorburg 17729.53.54.53.0.X.4.54.03.56.5
5DD 76731.02.53.04.03.5.X.4.08.06.0
6RSC-Belgisch Park 34722.52.01.54.54.04.0.X.3.53.0
7Raadsheer-Corbulo 24721.02.52.53.54.50.04.5.X.3.5
8Haeghe Ooievaar 34720.00.53.53.01.52.05.04.5.X.

Schaakmat Westland 5 is kampioen Haeghe Ooievaar 3 is gedegradeerd

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-10-09
 Schaakmat Westl. 51575-Haeghe Ooievaar 313447,5 - 0,5
1.Merle R. 1645 - Groot W. de01 - 0
2.Gaag F. v.d.1627 - Wermeskerken P.C van16161 - 0
3.Kemeling L. 1536 - Croes J.C. 14321 - 0
4.Leeuwen J. van1635 - Denie R.C.M. 14221 - 0
5.Kraan-Valstar A. van der1584 - Torbal M. de11851 - 0
6.Zuyderwijk G. 1452 - Wulffers L.A.G.M. 1305½ - ½
7.Wal C.M. van der1569 - Kruijs A.L.P.M. van der11301 - 0
8.Hofland J. 1548 - Middeldorp A.G.M. 13151 - 0
 
2017-10-10
 Voorburg 11398-RSC-Belgisch Park 313674,0 - 4,0
1.Drost R. 0 - Verploegh H.C. 1504   1 - 0(R)
2.Goebertus A.W. 1545 - Lucas H. 1455½ - ½
3.Zengin S. 1395 - Meer L.J. v/d13300 - 1
4.Kamp R. van de1561 - Velzen M. van15250 - 1
5.Patty F. Al1489 - Groot M.H. de1392½ - ½
6.Nienhuis J. 1313 - Boer R. de1268½ - ½
7.Visser J.H.A. 1249 - Dalen E. van10941 - 0
8.Keekem J.C. van1235 - Jong C. de 0½ - ½
 
2017-10-17
 Pomar 21484-DD 714374,0 - 4,0
1.Man P.M.J. de1523 - Weel A.J. van1540½ - ½
2.Brizee W.S. 1672 - Vorselen T.J.M. van14551 - 0
3.Beekman G. 1657 - Horst G. 15220 - 1
4.Steemers V. 1517 - Shin J. 12780 - 1
5.Jacobs H. 1408 - Eibergen R. van14610 - 1
6.Lohrer M.T.A. 1385 - Vries A. de13661 - 0
7.Bergers J. 1290 - Jurgens B.M. 01 - 0
8.Rijswijk T. van1416 - Mey M.P. de0½ - ½
 
2017-10-19
 Raadsheer-Corbulo 21513-Botwinnik 414212,5 - 5,5
1.Schalen J. 1714 - Tjin a Lien J.R. 16130 - 1
2.Ploeger D. 1693 - Tjin a Lien I.T.L. 15540 - 1
3.Vries J.A. de1217 - Lubben A. van der15120 - 1
4.Walder B. 1415 - Catalan C. 15730 - 1
5.Deelen B.J. van1713 - Delft M.O.R. van10581 - 0
6.As J.J. van1467 - Witjens T. 1398½ - ½
7.Middendorp A.A.M. 1509 - Bijster H. 13521 - 0
8.Sluis H.W. v.d.1377 - Soeterbroek P. 13110 - 1
 
 
2e ronde.
2017-11-08
 Haeghe Ooievaar 31397-RSC-Belgisch Park 314125,0 - 3,0
1.Wermeskerken P.C van1616 - Meer L.J. v/d1330½ - ½
2.Groot W. de0 - Lucas H. 14551 - 0
3.Croes J.C. 1432 - Groot M.H. de1392½ - ½
4.Suyker J.W.M. 1502 - Velzen M. van15250 - 1
5.Denie R.C.M. 1422 - Verploegh H.C. 15041 - 0
6.Wulffers L.A.G.M. 1305 - Jong C. de 00 - 1
7.Middeldorp A.G.M. 1315 - Boer R. de12681 - 0
8.Torbal M. de1185 - Roeleveld J. 01 - 0
 
2017-11-13
 Schaakmat Westl. 51588-Raadsheer-Corbulo 214345,5 - 2,5
1.Merle R. 1645 - Ploeger D. 1693½ - ½
2.Gaag F. v.d.1627 - Schalen J. 17141 - 0
3.Kemeling L. 1536 - Vries J.A. de1217½ - ½
4.Leeuwen J. van1635 - Zonneveld J. 13391 - 0
5.Wal C.M. van der1569 - Heide J.A. v.d.1413½ - ½
6.Zuyderwijk G. 1452 - As J.J. van14670 - 1
7.Trompetter R. 1440 - Sluis H.W. v.d.13771 - 0
8.Hofland J. 1548 - Heufke Kantelaar R.A. 12521 - 0
 
2017-11-14
 DD 71436-Voorburg 113893,5 - 4,5
1.Hennink D. 1531 - Drost R. 0½ - ½
2.Horst G. 1522 - Goebertus A.W. 15451 - 0
3.Shin J. 1278 - Caljé A. 13400 - 1
4.Vorselen T.J.M. van1455 - Zengin S. 13950 - 1
5.Eibergen R. van1461 - Patty F. Al14890 - 1
6.Mey M.P. de0 - Nienhuis J. 13131 - 0
7.Vries A. de1366 - Visser J.H.A. 12490 - 1
8.Jurgens B.M. 0 - IJsbrandy P. 01 - 0
 
2017-11-16
 Botwinnik 41408-Pomar 214843,5 - 4,5
1.Tjin a Lien J.R. 1613 - Man P.M.J. de1523½ - ½
2.Catalan C. 1573 - Brizee W.S. 16720 - 1
3.Tjin a Lien I.T.L. 1554 - Beekman G. 16571 - 0
4.Lubben A. van der1512 - Steemers V. 15171 - 0
5.Witjens T. 1398 - Jacobs H. 14080 - 1
6.Soeterbroek P. 1311 - Lohrer M.T.A. 13850 - 1
7.Bijster H. 1352 - Bergers J. 12901 - 0
8.Catalan R. 950 - Rijswijk T. van14160 - 1
 
 
3e ronde.
2017-12-07
 Raadsheer-Corbulo 21410-Haeghe Ooievaar 313843,5 - 4,5
1.Deelen B.J. van1713 - Groot W. de00 - 1
2.Ploeger D. 1693 - Wermeskerken P.C van16161 - 0
3.Vries J.A. de1217 - Meer J.W.F. van der15890 - 1
4.Walder B. 1415 - Kruijs A.L.P.M. van der11300 - 1
5.Heide J.A. v.d.1413 - Croes J.C. 1432½ - ½
6.As J.J. van1467 - Denie R.C.M. 14221 - 0
7.Zonneveld J. 1339 - Torbal M. de1185½ - ½
8.Berg A.H.C. van der 1023 - Middeldorp A.G.M. 1315½ - ½
 
2017-12-12
 Pomar 21484-Schaakmat Westl. 515631,5 - 6,5
1.Man P.M.J. de1523 - Gaag F. v.d.1627½ - ½
2.Brizee W.S. 1672 - Merle R. 1645½ - ½
3.Beekman G. 1657 - Leeuwen J. van16350 - 1
4.Steemers V. 1517 - Kraan-Valstar A. van der15840 - 1
5.Jacobs H. 1408 - Trompetter R. 1440½ - ½
6.Lohrer M.T.A. 1385 - Zuyderwijk G. 14520 - 1
7.Bergers J. 1290 - Wal C.M. van der15690 - 1
8.Rijswijk T. van1416 - Hofland J. 15480 - 1
 
2017-12-18
 RSC-Belgisch Park 31352-DD 714494,0 - 4,0
1.Boer R. de1268 - Hennink D. 15311 - 0
2.Meer L.J. v/d1330 - Horst G. 1522½ - ½
3.Velzen M. van1525 - Weel A.J. van1540½ - ½
4.Groot M.H. de1392 - Shin J. 12780 - 1
5.Jong C. de 0 - Vorselen T.J.M. van14550 - 1
6.Verploegh H.C. 1504 - Mey M.P. de0   1 - 0(R)
7.Roeleveld J. 0 - Vries A. de1366   1 - 0(R)
8.Dalen E. van1094 - Jurgens B.M. 00 - 1
 
2017-12-19
 Voorburg 11423-Botwinnik 414084,5 - 3,5
1.Zengin S. 1395 - Tjin a Lien J.R. 1613½ - ½
2.Caljé A. 1340 - Catalan C. 1573½ - ½
3.Goebertus A.W. 1545 - Tjin a Lien I.T.L. 15540 - 1
4.Drost R. 0 - Lubben A. van der15120 - 1
5.Kamp R. van de1561 - Witjens T. 13981 - 0
6.Patty F. Al1489 - Soeterbroek P. 13111 - 0
7.Nienhuis J. 1313 - Bijster H. 13521 - 0
8.Rietveld A. 1317 - Catalan R. 950½ - ½
 
 
4e ronde.
2018-01-15
 Schaakmat Westl. 51563-Voorburg 114114,5 - 3,5
1.Merle R. 1645 - Goebertus A.W. 15450 - 1
2.Gaag F. v.d.1627 - Kamp R. van de1561½ - ½
3.Kraan-Valstar A. van der1584 - Patty F. Al14891 - 0
4.Leeuwen J. van1635 - Nienhuis J. 13131 - 0
5.Trompetter R. 1440 - Rietveld A. 1317½ - ½
6.Zuyderwijk G. 1452 - Visser J.H.A. 1249½ - ½
7.Wal C.M. van der1569 - Zijlstra F. 14630 - 1
8.Hofland J. 1548 - Haaksma F.H. 13481 - 0
 
2018-01-18
 Raadsheer-Corbulo 21395-Pomar 214843,5 - 4,5
1.Ploeger D. 1693 - Man P.M.J. de1523½ - ½
2.As J.J. van1467 - Brizee W.S. 16721 - 0
3.Deelen B.J. van1713 - Beekman G. 16570 - 1
4.Vries J.A. de1217 - Steemers V. 1517½ - ½
5.Walder B. 1415 - Jacobs H. 1408½ - ½
6.Berg A.H.C. van der 1023 - Lohrer M.T.A. 13850 - 1
7.Sluis H.W. v.d.1377 - Bergers J. 12900 - 1
8.Heufke Kantelaar R.A. 1252 - Rijswijk T. van14161 - 0
 
2018-01-24
 Haeghe Ooievaar 31384-DD 714492,0 - 6,0
1.Wermeskerken P.C van1616 - Hennink D. 1531½ - ½
2.Groot W. de0 - Horst G. 15221 - 0
3.Croes J.C. 1432 - Weel A.J. van15400 - 1
4.Taanman P. 1589 - Shin J. 12780 - 1
5.Denie R.C.M. 1422 - Vorselen T.J.M. van14550 - 1
6.Kruijs A.L.P.M. van der1130 - Mey M.P. de00 - 1
7.Middeldorp A.G.M. 1315 - Vries A. de13660 - 1
8.Torbal M. de1185 - Jurgens B.M. 0½ - ½
 
2018-01-25
 Botwinnik 41408-RSC-Belgisch Park 314126,5 - 1,5
1.Tjin a Lien J.R. 1613 - Lucas H. 14551 - 0
2.Catalan C. 1573 -    1 - 0(R)
3.Tjin a Lien I.T.L. 1554 - Meer L.J. v/d13301 - 0
4.Lubben A. van der1512 - Velzen M. van15251 - 0
5.Witjens T. 1398 - Verploegh H.C. 15040 - 1
6.Soeterbroek P. 1311 - Boer R. de1268½ - ½
7.Bijster H. 1352 - Groot M.H. de13921 - 0
8.Catalan R. 950 - Roeleveld J. 01 - 0
 
 
5e ronde.
2018-02-12
 RSC-Belgisch Park 31412-Schaakmat Westl. 515632,0 - 6,0
1.Lucas H. 1455 - Gaag F. v.d.1627½ - ½
2.Meer L.J. v/d1330 - Merle R. 16450 - 1
3.Velzen M. van1525 - Wal C.M. van der1569½ - ½
4.Verploegh H.C. 1504 - Kraan-Valstar A. van der15840 - 1
5.Groot M.H. de1392 - Leeuwen J. van16350 - 1
6.Boer R. de1268 - Zuyderwijk G. 14520 - 1
7.Jong C. de 0 - Trompetter R. 14401 - 0
8.Roeleveld J. 0 - Hofland J. 15480 - 1
 
2018-02-20
 Pomar 21484-Haeghe Ooievaar 314315,0 - 3,0
1.Man P.M.J. de1523 - Groot W. de01 - 0
2.Brizee W.S. 1672 - Rijn P. van15160 - 1
3.Beekman G. 1657 - Meer J.W.F. van der15891 - 0
4.Steemers V. 1517 - Wermeskerken P.C van16160 - 1
5.Jacobs H. 1408 - Kruijs A.L.P.M. van der11301 - 0
6.Lohrer M.T.A. 1385 - Denie R.C.M. 14221 - 0
7.Bergers J. 1290 - Middeldorp A.G.M. 1315½ - ½
8.Rijswijk T. van1416 - Croes J.C. 1432½ - ½
 
2018-02-20
 Voorburg 11367-Raadsheer-Corbulo 214393,5 - 4,5
1.Zengin S. 1395 - Ploeger D. 1693½ - ½
2.Caljé A. 1340 - As J.J. van14670 - 1
3.Vaishampayan A. 0 - Deelen B.J. van1713½ - ½
4.Goebertus A.W. 1545 - Vries J.A. de12171 - 0
5.Patty F. Al1489 - Walder B. 1415½ - ½
6.Nienhuis J. 1313 - Heide J.A. v.d.14130 - 1
7.Keekem J.C. van1235 - Zonneveld J. 13390 - 1
8.Visser J.H.A. 1249 - Heufke Kantelaar R.A. 12521 - 0
 
2018-02-27
 DD 71437-Botwinnik 414583,0 - 5,0
1.Weel A.J. van1540 - Tjin a Lien J.R. 16130 - 1
2.Horst G. 1522 - Catalan C. 15730 - 1
3.Shin J. 1278 - Tjin a Lien I.T.L. 1554½ - ½
4.Vorselen T.J.M. van1455 - Lubben A. van der15120 - 1
5.Eibergen R. van1461 - Witjens T. 1398½ - ½
6.Mey M.P. de0 - Soeterbroek P. 1311½ - ½
7.Vries A. de1366 - Bijster H. 13521 - 0
8.Jurgens B.M. 0 - Verkade J. 1350½ - ½
 
 
6e ronde.
2018-03-19
 Schaakmat Westl. 51550-DD 714305,5 - 2,5
1.Merle R. 1645 - (Reglementair)    1 - 0(R)
2.Gaag F. v.d.1627 - (Reglementair)    1 - 0(R)
3.Kraan-Valstar A. van der1584 - Shin J. 1278½ - ½
4.Kemeling L. 1536 - Horst G. 1522½ - ½
5.Wal C.M. van der1569 - Vorselen T.J.M. van1455½ - ½
6.Zuyderwijk G. 1452 - Hennink D. 15311 - 0
7.Trompetter R. 1440 - Vries A. de13660 - 1
8.Hofland J. 1548 - (Reglementair)    1 - 0(R)
 
2018-03-20
 Pomar 21474-Voorburg 113985,0 - 3,0
1.Man P.M.J. de1523 - Zengin S. 13951 - 0
2.Brizee W.S. 1672 - Goebertus A.W. 15451 - 0
3.Beekman G. 1657 - Vaishampayan A. 00 - 1
4.Woestenenk J. 1437 - Kamp R. van de15610 - 1
5.Jacobs H. 1408 - Patty F. Al14891 - 0
6.Lohrer M.T.A. 1385 - Nienhuis J. 13130 - 1
7.Bergers J. 1290 - Keekem J.C. van12351 - 0
8.Rijswijk T. van1416 - Visser J.H.A. 12491 - 0
 
2018-03-22
 Raadsheer-Corbulo 21410-RSC-Belgisch Park 313674,5 - 3,5
1.Ploeger D. 1693 - Verploegh H.C. 1504   1 - 0(R)
2.As J.J. van1467 - Lucas H. 14551 - 0
3.Deelen B.J. van1713 - Meer L.J. v/d13301 - 0
4.Vries J.A. de1217 - Boer R. de12681 - 0
5.Walder B. 1415 - Groot M.H. de13920 - 1
6.Heide J.A. v.d.1413 - Velzen M. van1525½ - ½
7.Zonneveld J. 1339 - Dalen E. van10940 - 1
8.Berg A.H.C. van der 1023 - Jong C. de 00 - 1
 
2018-03-28
 Haeghe Ooievaar 31384-Botwinnik 414083,5 - 4,5
1.Wermeskerken P.C van1616 - Tjin a Lien J.R. 16130 - 1
2.Groot W. de0 - Lubben A. van der15121 - 0
3.Denie R.C.M. 1422 - Catalan C. 1573½ - ½
4.Kruijs A.L.P.M. van der1130 - Tjin a Lien I.T.L. 15540 - 1
5.Taanman P. 1589 - Witjens T. 13981 - 0
6.Torbal M. de1185 - Soeterbroek P. 13110 - 1
7.Middeldorp A.G.M. 1315 - Bijster H. 13520 - 1
8.Croes J.C. 1432 - Catalan R. 9501 - 0
 
 
7e ronde.
2018-04-05
 Botwinnik 41458-Schaakmat Westl. 515574,5 - 3,5
1.Tjin a Lien J.R. 1613 - Gaag F. v.d.16271 - 0
2.Catalan C. 1573 - Merle R. 16450 - 1
3.Lubben A. van der1512 - Leeuwen J. van16351 - 0
4.Tjin a Lien I.T.L. 1554 - Kemeling L. 15361 - 0
5.Witjens T. 1398 - Wal C.M. van der1569½ - ½
6.Soeterbroek P. 1311 - Zuyderwijk G. 1452½ - ½
7.Bijster H. 1352 - Trompetter R. 1440½ - ½
8.Verkade J. 1350 - Hofland J. 15480 - 1
 
2018-04-09
 RSC-Belgisch Park 31412-Pomar 214844,5 - 3,5
1.Lucas H. 1455 - Man P.M.J. de15231 - 0
2.Meer L.J. v/d1330 - Brizee W.S. 16721 - 0
3.Boer R. de1268 - Beekman G. 16570 - 1
4.Verploegh H.C. 1504 - Steemers V. 15170 - 1
5.Velzen M. van1525 - Jacobs H. 14081 - 0
6.Groot M.H. de1392 - Lohrer M.T.A. 13851 - 0
7.Jong C. de 0 - Bergers J. 1290½ - ½
8.Roeleveld J. 0 - Rijswijk T. van14160 - 1
 
2018-04-10
 Voorburg 11398-Haeghe Ooievaar 313796,5 - 1,5
1.Zengin S. 1395 - Groot W. de00 - 1
2.Goebertus A.W. 1545 - Wermeskerken P.C van16161 - 0
3.Vaishampayan A. 0 - Torbal M. de11851 - 0
4.Kamp R. van de1561 - (Reglementair)    1 - 0(R)
5.Patty F. Al1489 - Croes J.C. 14321 - 0
6.Nienhuis J. 1313 - Denie R.C.M. 14221 - 0
7.Keekem J.C. van1235 - Middeldorp A.G.M. 1315½ - ½
8.Visser J.H.A. 1249 - Wulffers L.A.G.M. 13051 - 0
 
2018-04-10
 DD 7-Raadsheer-Corbulo 28,0 - 0,0
1.Hennink D. 1531 -    1 - 0(R)
2.Horst G. 1522 -    1 - 0(R)
3.Weel A.J. van1540 -    1 - 0(R)
4.Shin J. 1278 -    1 - 0(R)
5.Vorselen T.J.M. van1455 -    1 - 0(R)
6.Jurgens B.M. 0 -    1 - 0(R)
7.Vries A. de1366 -    1 - 0(R)
8.Spaans L. 1462 -    1 - 0(R)
 
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Hofland J. Schaakmat7.07
Hofland J. Schaakmat Westland7.07
Tjin a Lien I.T.L. Botwinnik6.57
Tjin a Lien J.R. Botwinnik6.07
Lubben A. van derBotwinnik6.07
As J.J. vanRaadsheer-Corbulo5.56
Leeuwen J. vanSchaakmat Westland5.06
Leeuwen J. vanSchaakmat5.06
Shin J. DD5.07
Merle R. Schaakmat5.07
Merle R. Schaakmat Westland5.07
Groot W. deHaeghe Ooievaar5.07
Kraan-Valstar A. van derSchaakmat Westland4.55
Kraan-Valstar A. van derSchaakmat4.55
Visser J.H.A. Voorburg4.56
Zuyderwijk G. Schaakmat Westland4.57
Zuyderwijk G. Schaakmat4.57
Velzen M. vanRSC-Belgisch Park4.57
Gaag F. v.d.Schaakmat Westland4.57
Gaag F. v.d.Schaakmat4.57
Overzicht per team
Botwinnik 4 Partijen Punten Bord
1. Tjin a Lien J.R. 7 6.0 1.00
2. Catalan C. 7 4.0 2.42
3. Tjin a Lien I.T.L. 7 6.5 3.14
4. Lubben A. van der 7 6.0 3.42
5. Delft M.O.R. van 1 0.0 5.00
6. Witjens T. 7 1.5 5.14
7. Soeterbroek P. 7 3.5 6.28
8. Bijster H. 7 3.5 7.00
9. Catalan R. 4 1.5 8.00
10. Verkade J. 2 0.5 8.00
DD 7 Partijen Punten Bord
1. Hennink D. 5 2.0 2.00
2. Weel A.J. van 5 3.0 2.20
3. Horst G. 7 4.0 2.42
4. Shin J. 7 5.0 3.57
5. (Reglementair) 3 0.0 3.66
6. Vorselen T.J.M. van 7 3.5 4.28
7. Eibergen R. van 3 1.5 5.00
8. Mey M.P. de 5 3.0 6.40
9. Vries A. de 7 4.0 6.85
10. Jurgens B.M. 6 4.0 7.50
11. Spaans L. 1 1.0 8.00
Haeghe Ooievaar 3 Partijen Punten Bord
1. Groot W. de 7 5.0 1.42
2. Wermeskerken P.C van 7 2.0 1.85
3. Rijn P. van 1 1.0 2.00
4. Meer J.W.F. van der 2 1.0 3.00
5. (Reglementair) 1 0.0 4.00
6. Suyker J.W.M. 1 0.0 4.00
7. Taanman P. 2 1.0 4.50
8. Croes J.C. 7 2.5 5.00
9. Denie R.C.M. 7 1.5 5.00
10. Kruijs A.L.P.M. van der 5 1.0 5.20
11. Torbal M. de 6 2.0 6.16
12. Wulffers L.A.G.M. 3 0.5 6.66
13. Middeldorp A.G.M. 7 2.5 7.28
Pomar 2 Partijen Punten Bord
1. Man P.M.J. de 7 4.0 1.00
2. Brizee W.S. 7 3.5 2.00
3. Beekman G. 7 3.0 3.00
4. Steemers V. 6 1.5 4.00
5. Woestenenk J. 1 0.0 4.00
6. Jacobs H. 7 4.0 5.00
7. Lohrer M.T.A. 7 4.0 6.00
8. Bergers J. 7 4.0 7.00
9. Rijswijk T. van 7 4.0 8.00
Raadsheer-Corbulo 2 Partijen Punten Bord
1. Ploeger D. 6 3.5 1.33
2. Schalen J. 2 0.0 1.50
3. Deelen B.J. van 5 2.5 3.00
4. Vries J.A. de 6 2.0 3.50
5. As J.J. van 6 5.5 4.00
6. (Reglementair) 8 0.0 4.50
7. Walder B. 5 1.0 4.60
8. Heide J.A. v.d. 4 2.5 5.50
9. Zonneveld J. 4 1.5 6.25
10. Middendorp A.A.M. 1 1.0 7.00
11. Berg A.H.C. van der 3 0.5 7.33
12. Sluis H.W. v.d. 3 0.0 7.33
13. Heufke Kantelaar R.A. 3 1.0 8.00
RSC-Belgisch Park 3 Partijen Punten Bord
1. Lucas H. 6 2.0 1.50
2. (Reglementair) 1 0.0 2.00
3. Meer L.J. v/d 7 3.0 2.28
4. Verploegh H.C. 7 2.0 3.71
5. Velzen M. van 7 4.5 4.14
6. Boer R. de 7 2.0 4.71
7. Groot M.H. de 7 3.0 5.00
8. Jong C. de 6 4.0 6.83
9. Dalen E. van 3 1.0 7.33
10. Roeleveld J. 4 1.0 7.75
11. (Onbekende Speler) 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 5 Partijen Punten Bord
1. Merle R. 7 5.0 1.42
2. Gaag F. v.d. 7 4.5 1.57
3. Kemeling L. 4 2.0 3.50
4. Kraan-Valstar A. van der 5 4.5 3.80
5. Leeuwen J. van 6 5.0 3.83
6. Wal C.M. van der 7 4.0 5.57
7. Zuyderwijk G. 7 4.5 6.00
8. Trompetter R. 6 2.5 6.33
9. Hofland J. 7 7.0 8.00
Voorburg 1 Partijen Punten Bord
1. Zengin S. 6 2.0 1.83
2. Drost R. 3 1.5 2.00
3. Goebertus A.W. 7 3.5 2.28
4. Caljé A. 3 1.5 2.33
5. Vaishampayan A. 3 2.5 3.00
6. Kamp R. van de 5 3.5 3.80
7. Patty F. Al 7 4.0 4.85
8. Nienhuis J. 7 3.5 5.85
9. Rietveld A. 2 1.0 6.50
10. Zijlstra F. 1 1.0 7.00
11. Keekem J.C. van 4 1.0 7.25
12. Visser J.H.A. 6 4.5 7.33
13. IJsbrandy P. 1 0.0 8.00
14. Haaksma F.H. 1 0.0 8.00
Beker
wp # bp123456789101112131415
1Botwinnik Beker7412.5.X.3.0............3.0...3.0.........3.5......
2DD Beker536.01.0.X..........2.5............2.5............
3DSC Beker438.0.......X....2.5.........1.5............4.0...
4Rijswijk Beker324.0..........X.............1.0......3.0.........
5Scheve Toren Beker323.5......1.5....X.......2.0.....................
6Promotie Beker225.5...1.5..........X.........................4.0
7RSC-Belgisch Park Beker223.51.0................X.......2.5...............
8Schaakmat Westl. Beker112.0............2.0.......X......................
9Novelty Destroyers Beker136.51.0...2.53.0.............X...................
10SHTV Beker011.5..................1.5.......X................
11Wassenaar Beker 011.5...1.5.........................X.............
12Raadsheer-Corbulo Beker011.0.........1.0......................X..........
13HSV Beker010.50.5..................................X.......
14Schaakhuis Beker010.0......0.0...............................X....
15Voorburg Beker010.0...............0.0.........................X.

De finale moet gespeeld zijn voor 1 mei 2018.

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-11-13
 DSC Beker2027-Schaakhuis Beker16944,0 - 0,0
1.Glimmerveen M.A. 2063 - Jonkman D. 18971 - 0
2.Barendse T.J.M. 2097 - Taverne N. 17871 - 0
3.Anema W.J. 1981 - Roeleveld E. 16401 - 0
4.Meer K. van der1965 - Haar B. van der14531 - 0
2017-11-20
 Wassenaar Beker 1816-DD Beker18311,5 - 2,5
1.Bottema T. 1950 - Waard E.R. de1804½ - ½
2.Beijersbergen J.A. 1867 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
3.Marel E.J. van der1918 - Iersel M. van18400 - 1
4.Cvetkovic D. 1527 - Eesteren J. van1868½ - ½
2017-11-27
 HSV Beker1776-Botwinnik Beker19390,5 - 3,5
1.Haan J.A. de1731 - Beeren T.J. 19980 - 1
2.Bodaan A. 1905 - Deutekom Y. van19980 - 1
3.Corneth H.J.M. 1779 - Zoun R.P.C. 19770 - 1
4.Holst F. v/d1690 - Middelkoop A. 1782½ - ½
2017-11-28
 Promotie Beker1945-Voorburg Beker16054,0 - 0,0
1.Baas J.A. 1957 - Mellens M. 19171 - 0
2.Nepveu M. 1953 - Zengin S. 13951 - 0
3.Wichhart M. 1950 - Goebertus A.W. 15451 - 0
4.Ouwens H.C. 1920 - Kamp R. van de15611 - 0
2017-12-14
 Raadsheer-Corbulo Beker1740-Rijswijk Beker18611,0 - 3,0
1.Scholten J.J.H. 1813 - Metz A.G. 1886½ - ½
2.Kamar M.B. 1910 - Kommer B. 20870 - 1
3.Harten J.J. van1770 - Stap H.F.A. v/d17950 - 1
4.As J.J. van1467 - Tol J.H. van der1677½ - ½
2017-12-18
 RSC-Belgisch Park Beker1985-SHTV Beker19822,5 - 1,5
1.Sayad S. El2092 - Dijk E. van20071 - 0
2.Milort G. 2033 - Zanten W.P.C. van20091 - 0
3.Kanters C.J. 2004 - Stolte M.J. 2046½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Willighagen G.J. 18670 - 1
2018-01-15
 Schaakmat Westl. Beker1935-Scheve Toren Beker19502,0 - 2,0
Scheve Toren door na loting
1.Pietersma M. 2150 - Dekker K. 20401 - 0
2.Leeuwen G.J. van1884 - Tromp E.J. 1975½ - ½
3.Hart J.W. t1842 - Smit R. de1876½ - ½
4.Lom R. van1865 - Theijn D. 19070 - 1
 
2e ronde.
2018-01-25
 Botwinnik Beker1967-RSC-Belgisch Park Beker19253,0 - 1,0
1.Beeren T.J. 1998 - Sayad S. El20921 - 0
2.Zoun R.P.C. 1977 - Milort G. 20331 - 0
3.Bik W. 1894 - Zijden J.A. v/d1809½ - ½
4.Deutekom Y. van1998 - Zijden A.Q. v/d1766½ - ½
2018-01-30
 Promotie Beker1915-DD Beker18191,5 - 2,5
1.Baas J.A. 1957 - Iersel M. van18400 - 1
2.Nepveu M. 1953 - Waard E.R. de18040 - 1
3.Bosman J. 1828 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
4.Ouwens H.C. 1920 - Koreman E.P. 18191 - 0
2018-02-12
 DSC Beker1992-Scheve Toren Beker19172,5 - 1,5
1.Barendse T.J.M. 2097 - Dekker K. 20400 - 1
2.Meer K. van der1965 - Tromp E.J. 19751 - 0
3.Anema W.J. 1981 - Smit R. de1876½ - ½
4.Tamerus H.A. 1926 - Ottenhof S. 17771 - 0
2018-02-15
 Novelty Destroyers Beker2085-Rijswijk Beker17723,0 - 1,0
1.Craciun P. 2076 - Metz A.G. 18860 - 1
2.Debard M 2148 - Hoogland B. 18661 - 0
3.Liefrink F. 2083 - Tol J.H. van der16771 - 0
4.Fernandes João C.C. 2033 - Dop E.R. van16571 - 0
 
3e ronde.
2018-03-01
 Novelty Destroyers Beker2085-DSC Beker20272,5 - 1,5
1.Craciun P. 2076 - Anema W.J. 19811 - 0
2.Debard M 2148 - Meer K. van der1965½ - ½
3.Liefrink F. 2083 - Glimmerveen M.A. 20630 - 1
4.Fernandes João C.C. 2033 - Barendse T.J.M. 20971 - 0
2018-03-22
 Botwinnik Beker1989-DD Beker18453,0 - 1,0
1.Beeren T.J. 1998 - Smeele P.F.C. 19231 - 0
2.Deutekom Y. van1998 - Iersel M. van18400 - 1
3.Buchly S. 1982 - Waard E.R. de18041 - 0
4.Zoun R.P.C. 1977 - Sluijs L.M.K. v/d18111 - 0
 
4e ronde.
2018-04-19
 Botwinnik Beker1967-Novelty Destroyers Beker21023,0 - 1,0
1.Zoun R.P.C. 1977 - Fernandes João C.C. 2033½ - ½
2.Beeren T.J. 1998 - Craciun P. 20761 - 0
3.Bik W. 1894 - Debard M 2148½ - ½
4.Deutekom Y. van1998 - Liefrink F. 20831 - 0
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Beeren T.J. Botwinnik4.04
Zoun R.P.C. Botwinnik3.54
Iersel M. vanDD3.03
Glimmerveen M.A. DSC3.03
Fernandes João C.C. Novelty Destroyers3.03
Meer K. van derDSC3.04
Deutekom Y. vanBotwinnik2.54
Debard M Novelty Destroyers2.54
Ouwens H.C. Promotie2.02
Craciun P. Novelty Destroyers2.04
Metz A.G. Rijswijk1.52
Waard E.R. deDD1.53
Anema W.J. DSC1.54
Willighagen G.J. Schaakcombinatie HTV1.01
Wichhart M. Promotie1.01
Theijn D. Scheve Toren1.01
Tamerus H.A. DSC1.01
Stap H.F.A. v/dRijswijk1.01
Pietersma M. Schaakmat Westland1.01
Pietersma M. Schaakmat1.01
Overzicht per team
Botwinnik Beker Partijen Punten Bord
1. Beeren T.J. 4 4.0 1.25
2. Zoun R.P.C. 4 3.5 2.50
3. Deutekom Y. van 4 2.5 3.00
4. Buchly S. 1 1.0 3.00
5. Bik W. 2 1.0 3.00
6. Middelkoop A. 1 0.5 4.00
DD Beker Partijen Punten Bord
1. Smeele P.F.C. 1 0.0 1.00
2. Iersel M. van 3 3.0 2.00
3. Waard E.R. de 3 1.5 2.00
4. Sluijs L.M.K. v/d 3 1.0 3.00
5. Eesteren J. van 1 0.5 4.00
6. Koreman E.P. 1 0.0 4.00
DSC Beker Partijen Punten Bord
1. Glimmerveen M.A. 2 2.0 2.00
2. Anema W.J. 3 1.5 2.33
3. Barendse T.J.M. 3 1.0 2.33
4. Meer K. van der 3 2.5 2.66
5. Tamerus H.A. 1 1.0 4.00
HSV Beker Partijen Punten Bord
1. Haan J.A. de 1 0.0 1.00
2. Bodaan A. 1 0.0 2.00
3. Corneth H.J.M. 1 0.0 3.00
4. Holst F. v/d 1 0.5 4.00
Novelty Destroyers Beker Partijen Punten Bord
1. (Onbekende Speler) 1 0.5 1.00
2. Craciun P. 3 1.0 1.33
3. Debard M 3 2.0 2.33
4. Liefrink F. 3 1.0 3.33
5. Fernandes João C.C. 2 2.0 4.00
Promotie Beker Partijen Punten Bord
1. Baas J.A. 2 1.0 1.00
2. Nepveu M. 2 1.0 2.00
3. Wichhart M. 1 1.0 3.00
4. Bosman J. 1 0.5 3.00
5. Ouwens H.C. 2 2.0 4.00
Raadsheer-Corbulo Beker Partijen Punten Bord
1. Scholten J.J.H. 1 0.5 1.00
2. Kamar M.B. 1 0.0 2.00
3. Harten J.J. van 1 0.0 3.00
4. As J.J. van 1 0.5 4.00
Rijswijk Beker Partijen Punten Bord
1. Metz A.G. 2 1.5 1.00
2. Kommer B. 1 1.0 2.00
3. Hoogland B. 1 0.0 2.00
4. Stap H.F.A. v/d 1 1.0 3.00
5. Tol J.H. van der 2 0.5 3.50
6. Dop E.R. van 1 0.0 4.00
RSC-Belgisch Park Beker Partijen Punten Bord
1. Sayad S. El 2 1.0 1.00
2. Milort G. 2 1.0 2.00
3. Kanters C.J. 1 0.5 3.00
4. Zijden J.A. v/d 2 0.5 3.50
5. Zijden A.Q. v/d 1 0.5 4.00
Schaakhuis Beker Partijen Punten Bord
1. Jonkman D. 1 0.0 1.00
2. Taverne N. 1 0.0 2.00
3. Roeleveld E. 1 0.0 3.00
4. Haar B. van der 1 0.0 4.00
Schaakmat Westl. Beker Partijen Punten Bord
1. Pietersma M. 1 1.0 1.00
2. Leeuwen G.J. van 1 0.5 2.00
3. Hart J.W. t 1 0.5 3.00
4. Lom R. van 1 0.0 4.00
Scheve Toren Beker Partijen Punten Bord
1. Dekker K. 2 1.0 1.00
2. Tromp E.J. 2 0.5 2.00
3. Smit R. de 2 1.0 3.00
4. Theijn D. 1 1.0 4.00
5. Ottenhof S. 1 0.0 4.00
SHTV Beker Partijen Punten Bord
1. Dijk E. van 1 0.0 1.00
2. Zanten W.P.C. van 1 0.0 2.00
3. Stolte M.J. 1 0.5 3.00
4. Willighagen G.J. 1 1.0 4.00
Voorburg Beker Partijen Punten Bord
1. Mellens M. 1 0.0 1.00
2. Zengin S. 1 0.0 2.00
3. Goebertus A.W. 1 0.0 3.00
4. Kamp R. van de 1 0.0 4.00
Wassenaar Beker Partijen Punten Bord
1. Bottema T. 1 0.5 1.00
2. Beijersbergen J.A. 1 0.5 2.00
3. Marel E.J. van der 1 0.0 3.00
4. Cvetkovic D. 1 0.5 4.00