Naar het overzicht van alle competities

Promotieklasse
wp # bp12345678
1DSC 49525.5.X.4.0...6.05.05.0...5.5
2Botwinnik 19524.04.0.X....5.0...6.04.54.5
3Promotie 28524.0.......X.2.05.05.06.06.0
4Schaakhuis 25520.52.03.06.0.X.5.54.0......
5SHTV 24517.53.0...3.02.5.X....4.54.5
6Schaakmat Westl. 23517.03.02.03.04.0....X.5.0...
7RSC-Belgisch Park 12516.5...3.52.0...3.53.0.X.4.5
8DD 30515.02.53.52.0...3.5...3.5.X.

De slotronde vind plaats op 4 april

Top 20 van beste individuele prestaties.

Teamoverzichten.

 
1e ronde.
2017-09-25
 RSC-Belgisch Park 11880-Botwinnik 119383,5 - 4,5
1.Sayad S. El2092 - Mulders R. 1865½ - ½
2.Kanters C.J. 2004 - Deutekom Y. van1998½ - ½
3.Milort G. 2033 - Beeren T.J. 1998½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Kort W. 18881 - 0
5.Zijden A.Q. v/d1766 - Bik W. 1894½ - ½
6.Toorn A.J. v/d1741 - Zoun R.P.C. 19770 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1807 - Middelkoop F.H. 1902½ - ½
8.Wareman D. 1787 - Buchly S. 19820 - 1
 
2017-09-25
 Schaakmat Westl. 21929-Schaakhuis 218614,0 - 4,0
1.Leeuwen G.J. van1884 - Metselaar H. 19171 - 0
2.Vreugdenhil F. 2004 - Baas R. 18950 - 1
3.Dekker A.E. 1920 - Jonkman D. 18970 - 1
4.Pietersma M. 2150 - Brouwers R.B. 1903½ - ½
5.Lom R. van1865 - Yalçin B. 1711½ - ½
6.Voorberg J.P. 1937 - Beeloo J.M. 19221 - 0
7.Duijvesteijn L.W.T. 1831 - Taverne N. 17870 - 1
8.Hart J.W. t1842 - Regeer P.A. 18571 - 0
 
2017-09-28
 SHTV 21832-Promotie 218723,0 - 5,0
1.Leeuwen O. van1858 - Nepveu M. 19530 - 1
2.Zanten W.P.C. van2009 - Sibbing J.G.F. 19051 - 0
3.Dijk E. van2007 - Baas J.A. 19570 - 1
4.Willighagen G.J. 1867 - Ouwens H.C. 19201 - 0
5.Pronk R. 1812 - Mostert M.J. 19050 - 1
6.Klaveren J. van1744 - Boerkamp H.A.J. 18761 - 0
7.Baak K.L. 1730 - Bosman J. 18280 - 1
8.Spierings B.X.A. 1627 - Albertus B. 16300 - 1
 
2017-09-28
 DD 31887-DSC 419812,5 - 5,5
1.Smeele P.F.C. 1923 - Barendse T.J.M. 2097½ - ½
2.Eesteren J. van1868 - Flohil J.A. 19950 - 1
3.Lindner J.J. 2068 - Slaa R. 21440 - 1
4.Romkes G. 2042 - Anema W.J. 19810 - 1
5.Henn R.A. 1799 - Gosliga J.S. van18781 - 0
6.Waard E.R. de1804 - Meer K. van der1965½ - ½
7.Reimer W.P.J. 1779 - Tamerus H.A. 1926½ - ½
8.Sluijs L.M.K. v/d1811 - Lode P. 18600 - 1
 
 
2e ronde.
2017-10-16
 Schaakhuis 21868-SHTV 218465,5 - 2,5
1.Liem R. 2105 - Stolte M.J. 20461 - 0
2.Jonkman D. 1897 - Zanten W.P.C. van2009½ - ½
3.Metselaar H. 1917 - Dijk E. van20071 - 0
4.Brouwers R.B. 1903 - Tamminga M. 1722½ - ½
5.Baas R. 1895 - Pronk R. 18120 - 1
6.Yalçin B. 1711 - Baak E.E. 18161 - 0
7.Tjioe G.P.T.G. 1655 - Baak K.L. 1730½ - ½
8.Regeer P.A. 1857 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
 
2017-10-23
 DSC 41954-Schaakmat Westl. 218915,0 - 3,0
1.Glimmerveen M.A. 2063 - Etten R.W. van1745½ - ½
2.Anema W.J. 1981 - Dekker A.E. 1920½ - ½
3.Barendse T.J.M. 2097 - Leeuwen G.J. van18841 - 0
4.Bosma J. 1843 - Pietersma M. 21501 - 0
5.Wiersma A.A. 1920 - Hart J.W. t1842½ - ½
6.Lode P. 1860 - Voorberg J.P. 19371 - 0
7.Goossens P.A. 1904 - Broeder L. den16750 - 1
8.Meer K. van der1965 - Buitelaar J. 1972½ - ½
 
2017-10-26
 Botwinnik 11928-DD 318804,5 - 3,5
1.Zoun R.P.C. 1977 - Lindner J.J. 20681 - 0
2.Bik W. 1894 - Munninghoff A. 1928½ - ½
3.Middelkoop A. 1782 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
4.Beeren T.J. 1998 - Eesteren J. van18681 - 0
5.Buchly S. 1982 - Iersel M. van1840½ - ½
6.Deutekom Y. van1998 - Sluijs L.M.K. v/d18111 - 0
7.Kort W. 1888 - Waard E.R. de18040 - 1
8.Middelkoop F.H. 1902 - Henn R.A. 1799½ - ½
 
2017-11-07
 Promotie 21865-RSC-Belgisch Park 118446,0 - 2,0
1.Baas J.A. 1957 - Sayad S. El20921 - 0
2.Sibbing J.G.F. 1905 - Milort G. 2033½ - ½
3.Nepveu M. 1953 - Leeuwe F. de17171 - 0
4.Ouwens H.C. 1920 - Zijden J.A. v/d18090 - 1
5.Bosman J. 1828 - Zijden A.Q. v/d17661 - 0
6.Smaal L. 1854 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Boerkamp H.A.J. 1876 - Ingenhoes P.H. 18071 - 0
8.Albertus B. 1630 - Wareman D. 1787½ - ½
 
 
3e ronde.
2017-11-20
 Schaakmat Westl. 21947-Botwinnik 119282,0 - 6,0
1.Bieger T. 1977 - Beeren T.J. 19980 - 1
2.Pietersma M. 2150 - Kort W. 18881 - 0
3.Vreugdenhil F. 2004 - Bik W. 18941 - 0
4.Leeuwen G.J. van1884 - Buchly S. 19820 - 1
5.Dekker A.E. 1920 - Deutekom Y. van19980 - 1
6.Hart J.W. t1842 - Zoun R.P.C. 19770 - 1
7.Voorberg J.P. 1937 - Middelkoop F.H. 19020 - 1
8.Lom R. van1865 - Middelkoop A. 17820 - 1
 
2017-11-20
 Schaakhuis 21901-DSC 419742,0 - 6,0
1.Beeloo J.M. 1922 - Meer K. van der19650 - 1
2.Liem R. 2105 - Hoogt I. de1977½ - ½
3.Yalçin B. 1711 - Glimmerveen M.A. 20630 - 1
4.Regeer P.A. 1857 - Barendse T.J.M. 20970 - 1
5.Baas R. 1895 - Anema W.J. 1981½ - ½
6.Jonkman D. 1897 - Kumar A.G. 00 - 1
7.Brouwers R.B. 1903 - Gosliga J.S. van18781 - 0
8.Metselaar H. 1917 - Lode P. 18600 - 1
 
2017-11-23
 DD 31905-Promotie 218652,0 - 6,0
1.Romkes G. 2042 - Baas J.A. 19570 - 1
2.Munninghoff A. 1928 - Ouwens H.C. 19200 - 1
3.Smeele P.F.C. 1923 - Nepveu M. 1953½ - ½
4.Henn R.A. 1799 - Sibbing J.G.F. 19050 - 1
5.Lindner J.J. 2068 - Boerkamp H.A.J. 18761 - 0
6.Eesteren J. van1868 - Smaal L. 18540 - 1
7.Waard E.R. de1804 - Bosman J. 18280 - 1
8.Sluijs L.M.K. v/d1811 - Albertus B. 1630½ - ½
 
2017-11-30
 SHTV 21885-RSC-Belgisch Park 118764,5 - 3,5
1.Dijk E. van2007 - Sayad S. El20920 - 1
2.Zanten W.P.C. van2009 - Milort G. 2033½ - ½
3.Stolte M.J. 2046 - Kanters C.J. 2004½ - ½
4.Willighagen G.J. 1867 - Zijden J.A. v/d18091 - 0
5.Klaveren J. van1744 - Zijden A.Q. v/d17661 - 0
6.Baak E.E. 1816 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Baak K.L. 1730 - Ingenhoes P.H. 18070 - 1
8.Leeuwen O. van1858 - Werkhoven G. 1756½ - ½
 
 
4e ronde.
2017-12-21
 Botwinnik 11938-Schaakhuis 217555,0 - 3,0
1.Kort W. 1888 - Liem R. 21050 - 1
2.Bik W. 1894 - Baas R. 1895½ - ½
3.Zoun R.P.C. 1977 - Cruden M. 16211 - 0
4.Beeren T.J. 1998 - Jonkman D. 18970 - 1
5.Buchly S. 1982 - Meij M. de16041 - 0
6.Middelkoop F.H. 1902 - Tjioe G.P.T.G. 1655½ - ½
7.Mulders R. 1865 - Bosch A. van den16251 - 0
8.Deutekom Y. van1998 - Roeleveld E. 16401 - 0
 
2018-01-08
 DSC 41962-SHTV 217285,0 - 3,0
1.Anema W.J. 1981 - Tamminga M. 17221 - 0
2.Barendse T.J.M. 2097 - Willighagen G.J. 18671 - 0
3.Bosma J. 1843 - Dijk E. van2007½ - ½
4.Glimmerveen M.A. 2063 - Baak E.E. 1816½ - ½
5.Meer K. van der1965 - Baak K.L. 17301 - 0
6.Kumar A.G. 0 - Spierings B.X.A. 16271 - 0
7.Tamerus H.A. 1926 - Sikkes P. 15480 - 1
8.Lode P. 1860 - Smitte R. v.d.15100 - 1
 
2018-01-09
 Promotie 21869-Schaakmat Westl. 219245,0 - 3,0
1.Baas J.A. 1957 - Pietersma M. 2150½ - ½
2.Mostert M.J. 1905 - Dekker A.E. 1920½ - ½
3.Nepveu M. 1953 - Bieger T. 19771 - 0
4.Sibbing J.G.F. 1905 - Leeuwen G.J. van18840 - 1
5.Bosman J. 1828 - Voorberg J.P. 19371 - 0
6.Smaal L. 1854 - Nieuwkerk D.M. van16901 - 0
7.Ouwens H.C. 1920 - Lom R. van18651 - 0
8.Albertus B. 1630 - Buitelaar J. 19720 - 1
 
2018-01-15
 RSC-Belgisch Park 11874-DD 318804,5 - 3,5
1.Sayad S. El2092 - Henn R.A. 17991 - 0
2.Milort G. 2033 - Waard E.R. de18041 - 0
3.Kanters C.J. 2004 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
4.Zijden J.A. v/d1809 - Eesteren J. van18681 - 0
5.Leeuwe F. de1717 - Lindner J.J. 20680 - 1
6.Toorn A.J. v/d1741 - Munninghoff A. 19280 - 1
7.Ingenhoes P.H. 1807 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
8.Wareman D. 1787 - Iersel M. van18401 - 0
 
 
5e ronde.
2018-01-29
 DSC 42002-Botwinnik 119384,0 - 4,0
1.Hoogt I. de1977 - Beeren T.J. 19980 - 1
2.Meer K. van der1965 - Zoun R.P.C. 19771 - 0
3.Barendse T.J.M. 2097 - Deutekom Y. van1998½ - ½
4.Anema W.J. 1981 - Kort W. 1888½ - ½
5.Lode P. 1860 - Middelkoop F.H. 1902½ - ½
6.Tamerus H.A. 1926 - Buchly S. 1982½ - ½
7.Glimmerveen M.A. 2063 - Mulders R. 18650 - 1
8.Slaa R. 2144 - Bik W. 18941 - 0
 
2018-02-05
 Schaakhuis 21842-Promotie 219086,0 - 2,0
1.Baas R. 1895 - Baas J.A. 1957½ - ½
2.Liem R. 2105 - Mostert M.J. 19051 - 0
3.Metselaar H. 1917 - Nepveu M. 19531 - 0
4.Brouwers R.B. 1903 - Sibbing J.G.F. 19051 - 0
5.Haar B. van der1453 - Ouwens H.C. 1920½ - ½
6.Jonkman D. 1897 - Smaal L. 1854½ - ½
7.Yalçin B. 1711 - Bosman J. 18281 - 0
8.Regeer P.A. 1857 - Blankespoor J.H. 1943½ - ½
 
2018-02-08
 SHTV 21855-DD 318744,5 - 3,5
1.Klaveren J. van1744 - Munninghoff A. 1928½ - ½
2.Stolte M.J. 2046 - Smeele P.F.C. 19230 - 1
3.Zanten W.P.C. van2009 - Boeters S. 18210 - 1
4.Dijk E. van2007 - Lindner J.J. 20681 - 0
5.Willighagen G.J. 1867 - Iersel M. van18401 - 0
6.Baak K.L. 1730 - Sluijs L.M.K. v/d1811½ - ½
7.Pronk R. 1812 - Waard E.R. de1804½ - ½
8.Spierings B.X.A. 1627 - Henn R.A. 17991 - 0
 
2018-02-12
 Schaakmat Westl. 21929-RSC-Belgisch Park 118805,0 - 3,0
1.Dekker A.E. 1920 - Sayad S. El20920 - 1
2.Leeuwen G.J. van1884 - Kanters C.J. 2004½ - ½
3.Pietersma M. 2150 - Milort G. 2033½ - ½
4.Vreugdenhil F. 2004 - Zijden J.A. v/d1809½ - ½
5.Hart J.W. t1842 - Zijden A.Q. v/d1766½ - ½
6.Lom R. van1865 - Toorn A.J. v/d17411 - 0
7.Voorberg J.P. 1937 - Ingenhoes P.H. 18071 - 0
8.Duijvesteijn L.W.T. 1831 - Wareman D. 17871 - 0
 
 
6e ronde.
2018-03-13
 Promotie 2-DSC 4
 Botwinnik 1-SHTV 2
 DD 3-Schaakmat Westl. 2
 RSC-Belgisch Park 1-Schaakhuis 2
 
7e ronde.
2018-04-04
 Schaakmat Westl. 2-SHTV 2
 Schaakhuis 2-DD 3
 DSC 4-RSC-Belgisch Park 1
 Botwinnik 1-Promotie 2
Top 20 (in absolute punten)
NaamClubPuntenPartijen
Zoun R.P.C. Botwinnik4.05
Smeele P.F.C. DD4.05
Meer K. van derDSC4.05
Deutekom Y. vanBotwinnik4.05
Buchly S. Botwinnik4.05
Bosman J. Promotie4.05
Barendse T.J.M. DSC4.05
Baas J.A. Promotie4.05
Smaal L. Promotie3.54
Liem R. Schaakhuis3.54
Zijden J.A. v/dRSC-Belgisch Park3.55
Sayad S. ElRSC-Belgisch Park3.55
Nepveu M. Promotie3.55
Lode P. DSC3.55
Beeren T.J. Botwinnik3.55
Anema W.J. DSC3.55
Willighagen G.J. Schaakcombinatie HTV3.04
Brouwers R.B. Schaakhuis3.04
Milort G. RSC-Belgisch Park3.05
Middelkoop F.H. Botwinnik3.05
Overzicht per team
Botwinnik 1 Partijen Punten Bord
1. Beeren T.J. 5 3.5 2.60
2. Zoun R.P.C. 5 4.0 3.60
3. Kort W. 5 0.5 3.60
4. Bik W. 5 1.5 4.00
5. Deutekom Y. van 5 4.0 4.80
6. Mulders R. 3 2.5 5.00
7. Middelkoop A. 2 1.0 5.50
8. Buchly S. 5 4.0 5.60
9. Middelkoop F.H. 5 3.0 6.60
DD 3 Partijen Punten Bord
1. Romkes G. 2 0.0 2.50
2. Munninghoff A. 4 2.0 2.75
3. Boeters S. 1 1.0 3.00
4. Smeele P.F.C. 5 4.0 3.20
5. Lindner J.J. 5 2.0 3.60
6. Eesteren J. van 4 0.0 4.00
7. Henn R.A. 5 1.5 5.20
8. Waard E.R. de 5 2.0 5.80
9. Iersel M. van 3 0.5 6.00
10. Sluijs L.M.K. v/d 5 1.5 6.20
11. Reimer W.P.J. 1 0.5 7.00
DSC 4 Partijen Punten Bord
1. Hoogt I. de 2 0.5 1.50
2. Flohil J.A. 1 1.0 2.00
3. Barendse T.J.M. 5 4.0 2.60
4. Anema W.J. 5 3.5 3.20
5. Bosma J. 2 1.5 3.50
6. Glimmerveen M.A. 4 2.0 3.75
7. Meer K. van der 5 4.0 4.40
8. Wiersma A.A. 1 0.5 5.00
9. Slaa R. 2 2.0 5.50
10. Kumar A.G. 2 2.0 6.00
11. Gosliga J.S. van 2 0.0 6.00
12. Tamerus H.A. 3 1.0 6.66
13. Lode P. 5 3.5 7.00
14. Goossens P.A. 1 0.0 7.00
Promotie 2 Partijen Punten Bord
1. Baas J.A. 5 4.0 1.40
2. Nepveu M. 5 3.5 2.60
3. Mostert M.J. 3 1.5 3.00
4. Sibbing J.G.F. 5 1.5 3.20
5. Ouwens H.C. 5 2.5 4.40
6. Smaal L. 4 3.5 6.00
7. Boerkamp H.A.J. 3 1.0 6.00
8. Bosman J. 5 4.0 6.20
9. Albertus B. 4 2.0 8.00
10. Blankespoor J.H. 1 0.5 8.00
RSC-Belgisch Park 1 Partijen Punten Bord
1. Sayad S. El 5 3.5 1.00
2. Milort G. 5 3.0 2.40
3. Kanters C.J. 4 2.0 2.50
4. Zijden J.A. v/d 5 3.5 4.00
5. Leeuwe F. de 2 0.0 4.00
6. Zijden A.Q. v/d 4 1.0 5.00
7. Toorn A.J. v/d 5 0.0 6.00
8. Ingenhoes P.H. 5 1.5 7.00
9. Wareman D. 4 1.5 8.00
10. Werkhoven G. 1 0.5 8.00
Schaakhuis 2 Partijen Punten Bord
1. Liem R. 4 3.5 1.50
2. Baas R. 5 2.5 3.00
3. Cruden M. 1 0.0 3.00
4. Beeloo J.M. 2 0.0 3.50
5. Metselaar H. 4 2.0 3.75
6. Jonkman D. 5 3.0 4.20
7. Brouwers R.B. 4 3.0 4.75
8. Haar B. van der 1 0.5 5.00
9. Meij M. de 1 0.0 5.00
10. Yalçin B. 4 2.5 5.25
11. Tjioe G.P.T.G. 2 1.0 6.50
12. Regeer P.A. 4 1.5 7.00
13. Taverne N. 1 1.0 7.00
14. Bosch A. van den 1 0.0 7.00
15. Roeleveld E. 1 0.0 8.00
Schaakmat Westl. 2 Partijen Punten Bord
1. Etten R.W. van 1 0.5 1.00
2. Bieger T. 2 0.0 2.00
3. Dekker A.E. 5 1.0 2.60
4. Leeuwen G.J. van 5 2.5 2.80
5. Pietersma M. 5 2.5 2.80
6. Vreugdenhil F. 3 1.5 3.00
7. Hart J.W. t 4 2.0 6.00
8. Nieuwkerk D.M. van 1 0.0 6.00
9. Voorberg J.P. 5 2.0 6.20
10. Lom R. van 4 1.5 6.50
11. Broeder L. den 1 1.0 7.00
12. Duijvesteijn L.W.T. 2 1.0 7.50
13. Buitelaar J. 2 1.5 8.00
SHTV 2 Partijen Punten Bord
1. Stolte M.J. 3 0.5 2.00
2. Zanten W.P.C. van 4 2.0 2.25
3. Tamminga M. 2 0.5 2.50
4. Dijk E. van 5 1.5 2.80
5. Willighagen G.J. 4 3.0 3.75
6. Klaveren J. van 3 2.5 4.00
7. Leeuwen O. van 2 0.5 4.50
8. Baak E.E. 3 1.5 5.33
9. Pronk R. 3 1.5 5.66
10. Baak K.L. 5 1.0 6.40
11. Sikkes P. 1 1.0 7.00
12. Spierings B.X.A. 4 1.0 7.50
13. Smitte R. v.d. 1 1.0 8.00